Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 6 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 6 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τέλος] A hell of a butler!

Go down 
3 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AuthorMessage
Mayakovsky
Simple Member
Simple Member
Mayakovsky


Όνομα Χαρακτήρα : Sebastain Michaelis
Posts : 977
Location : Mandos Halls
Join date : 2012-11-06
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος]  A hell of a butler! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A hell of a butler!   [Τέλος]  A hell of a butler! - Page 2 I_icon_minitimeThu Mar 28, 2013 11:59 pm

Πόσο άδικο είναι να είναι κανείς βασιλιάς! Τούτος ο άνθρωπος τα βρήκε όλα έτοιμα. Ποτέ δεν χρειάστηκε να αποδείξει τίποτα! Δες πως τρώει ο αχρείος..
- Λοιπόν κύριε Sebastian. Σίγουρα όλοι χαιρόμαστε που θα σας έχουμε μαζί μας. Αλλά δεν σας έχουμε γνωρίσει ακόμη, ίσως λοιπόν να μπορούσατε να μας διαφωτίσετε σε μερικά θέματα! Όπως το από που μας έρχεστε!
- Είμαι από ένα μακρινό νησί της South blue εκεί που ο ήλιος καίει συνεχώς. Τόσο που θα λεγέ κανείς πως το νησί μου φλέγεται διαρκώς ..
- Και τι σας έφερε ως εδώ; Είπε με ένα σχετικό ένδιαφέρον η βασίλισσα.
- Μα η ανάγκη. Είναι κυρά μου αυτή η μεγαλύτερη δύναμη στην ιστορία του ανθρώπου αναμφίβολα! Ήταν οι δουλειές η μια μετά την άλλη, ο ένας εργοδότης δεν μπορούσε πια να με πληρώσει και με έστελνε στον επόμενο μέχρι που τελικά η ζωή με έφερε μπροστά στην θύρα σας.
- Και έχεις υπηρετήσει κάποιον άλλο άρχοντα;
- Βέβαια άρχοντά μου! Για λίγο καιρό συμβούλεψα τον άρχοντα τού Kashuan Kingdom , μα μια σοβαρή διαφωνία δεν μου επέτρεψε να μείνω.
Back to top Go down
Mayakovsky
Simple Member
Simple Member
Mayakovsky


Όνομα Χαρακτήρα : Sebastain Michaelis
Posts : 977
Location : Mandos Halls
Join date : 2012-11-06
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος]  A hell of a butler! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A hell of a butler!   [Τέλος]  A hell of a butler! - Page 2 I_icon_minitimeSun Mar 31, 2013 11:33 pm

- Συμβούλεψες λες;
- Ναι, άρχοντά μου, δεν ήμουν πάντοτε υποτακτικός και υπηρέτης, τότε ήμουν γραμματικός και σύμβουλος του βασιλιά!
- Και πως καταλήξατε από δήμαρχος κλητήρας;
- Μα σας είπα αρχόντισσα μου, διαφώνησα με τον βασιλιά και αυτό με κατέστρεψε!
- Και τι σόι διαφωνία ήταν αυτή που στάθηκε τόσο κρίσιμη για σένα;
- Κύριε μου, πολλές φορές ένας ηγεμόνας αν αφεθεί στην γλυκύτητα της εξουσίας παύει να είναι ηγεμόνας! Τότε, όταν δεν φροντίζει πια για την ευημερία της χώρας του αλλά υποκύπτει στην προσταγή των επιθυμιών του, γίνεται δυνάστης. Κι ύστερα, όταν η ευθύνη δεν κάνει την βασιλεία του ασπίδα για τον λαό του, μα η αυταρέσκεια του τον κάνει μαλθακό, τότε η ασπίδα γίνεται σπαθί και πέφτει πάνω στην ίδια του την χώρα.
- Δεν είναι όμως άξιοι όλοι να μιλούν για όσα δεν γνωρίζουν! Και δεν μπορεί ο καθένας να αντέξει στις πλάτες του την ευθύνη του έθνουσ αν δεν είναι προορισμένος από τα γεννοφάσκια του για κάτι τέτοιο! Σε τούτο τον τόπο οι υπηρέτες μένουν υπηρέτες, οι σύμβουλοι σύμβουλοι και ο βασιλιάς στέκει πάνω από όλους,
Back to top Go down
Mayakovsky
Simple Member
Simple Member
Mayakovsky


Όνομα Χαρακτήρα : Sebastain Michaelis
Posts : 977
Location : Mandos Halls
Join date : 2012-11-06
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος]  A hell of a butler! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A hell of a butler!   [Τέλος]  A hell of a butler! - Page 2 I_icon_minitimeSun Mar 31, 2013 11:59 pm

- Και έτσι θα μείνουν τα πράγματα άρχοντα μου!
- Lucas δεν υπάρχει λόγος να θυμώνεις! Είμαι σίγουρη ότι ο Sebastian θα σταθεί άξιος των προσδοκιών μας. Έτσι δεν είναι Markessa τι λές και σύ;
- Ναι, "μητέρα". Δεν θα μπορούσε να κάνει κι αλλιώς άλλωστε.

Η πριγκίπισσα δεν έδωσε καν σημασία στην συζήτηση, η απάντηση της ήταν γεμάτη αδιαφορία. Ήταν έτσι μεγαλωμένη που σίγουρα δεν είχε πολλά να της πει ένας υποτακτικός και στο μυαλό της ο Sebastian δεν ήταν ακόμη χρήσιμος. Το κοριτσόπουλο έμοιαζε λες και στεκόταν πίσω από έναν γυάλινο τοίχο, απόμακρη, παγερή, τόσο που θα λεγες πως λίγα μπορούν να την αγγίξουν και ακόμη λιγότερα την ενδιέφεραν. Μα ο κ.Bel από την πρώτη κιόλας στιγμή που αντίκρισε το χλωμό πρόσωπο της, δεν δυσκολεύτηκε να διακρίνει την σπιρτάδα στο βλέμμα της. Όχι η μικρή κυρία δεν ήταν καθόλου αδιάφορη, παρατηρούσε τα πάντα, δεν άφηνε τίποτα να πέσει κάτω χωρίς να το επεξεργαστεί και σίγουρα θα είχε κάποιον ρόλο να παίξει στην ιστορία τούτου του τόπου.

Σε αντίθεση με την βασίλισσα, που τίποτα κοινό δεν είχε με την κόρη , αφού δεν ήταν παρά η θετή της μητέρα. Μια γυναίκα φλογερή, πανέμορφη, που το μόνο που την ενδιέφερε ήταν στέκεται σαν κόσμημα δίπλα σε έναν άντρα αρκετά ισχυρό ώστε να την φροντίζει.
Back to top Go down
Mayakovsky
Simple Member
Simple Member
Mayakovsky


Όνομα Χαρακτήρα : Sebastain Michaelis
Posts : 977
Location : Mandos Halls
Join date : 2012-11-06
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος]  A hell of a butler! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A hell of a butler!   [Τέλος]  A hell of a butler! - Page 2 I_icon_minitimeTue Apr 02, 2013 12:44 pm

Λίγο αργότερα, ο βασιλιάς σηκώθηκε από το τραπέζι και ο ένας μετά τον άλλο μαζί του σηκώθηκαν και όλοι οι υπηρέτες. Η ζωή στο παλάτι δεν ήταν καθόλου εύκολη για όσους δεν ήταν ευγενής και τις περισσότερες ώρες τις μέρα όλο και κάποια δουλειά έπρεπε να γίνει. Μα για τον Sebastian η μέρα μόλις ξεκινούσε και ήταν σε επίσημη πρεμιέρα, φόρεσε λοιπόν τα λευκά του γάντια, μπήκε στην κουζίνα και λίγα λεπτά αργότερα, βάδιζε στο διάδρομο με ένα καρότσι γεμάτο τσάι και κρασί. Ύστερα έκανε μια στάση στο αρχείο του παλατιού και φόρτωσε όσα έγγραφα του είχε υποδείξει ο lestad και χωρίς καμία καθυστέρηση μπήκε στην αίθουσα των συναντήσεων

Προς το παρόν ήταν μόνος του, μα η ώρα περνούσε και δεν ήθελε με κανένα τρόπο την πρώτη κιόλας μέρα του να δώσει δικαιώματα. Έστρωσε λοιπόν ένα τραπέζι, που γέμισε προσεκτικά με τρόφιμα και ποτά, ενώ στο γραφείο του βασιλιά τοποθέτησε όλα τα απαραίτητα έγγραφα με χρονολογική σειρά. Έπειτα, έβαλε το τσάι μέσα στο καυτό νερό και άναψε την φωτιά στο τζάκι. Όταν ακούστηκαν φωνές στο διάδρομο όλα ήταν ετοιμασμένα στην εντέλεια.
Back to top Go down
Mayakovsky
Simple Member
Simple Member
Mayakovsky


Όνομα Χαρακτήρα : Sebastain Michaelis
Posts : 977
Location : Mandos Halls
Join date : 2012-11-06
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος]  A hell of a butler! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A hell of a butler!   [Τέλος]  A hell of a butler! - Page 2 I_icon_minitimeTue Apr 02, 2013 12:53 pm

Ο βασιλιάς μπήκε φουριόζος βρίζοντας και φωνάζοντας μέσα στην αίθουσα ενώ πίσω του ακολούθησαν δυο μεσήλικες γραμματικοί, φορτωμένοι με ένα κάρο έγγραφα, που σχεδόν τρέχοντας και παραπατώντας προσπαθούσαν να τον καλμάρουν.


-Είναι δυνατόν! Είπαν «όχι»;! Θα τους λιώσω! Θα εξαφανίσω το νησί τους από τον χάρτη!

-Μα άρχοντα μου, δεν γίνεται να κινηθούμε εν θερμό! Τι θα πει ο κόσμος! Τι θα πει ο τύπος!
-Και όχι μόνο άρχοντα μου! Τι θα πει το ναυτικό! Οι σύμμαχοί μας! Να σίγουρα δεν πρέπει να κινηθούμε εν θερμό!
- Εξ άλλου άρχοντα μου, εμείς θέλουμε την γή τους!
- Ναι! Εμείς θέλουμε την ζωή τους...
- Αυτοί τι ζητούν;
- Αυτοί ζητούν να διαπραγματευτούν! Ζητούν λέει να μην πληρώσουν άλλο!
- Αδιανόητο!
- Αδύνατο!
- Πρέπει να πληρώσουν!
- Γιατί αν δεν πληρώσουν..
- Αν δεν πληρώσουν! Τότε θα ρθούν κι άλλοι που δεν θα θέλουν να πληρώσουν!
- Θα τους λιώσω!
- Μα αν δεν θέλουν να πληρώσουν τότε ίσως και να μην πληρώσουν!
- Αν δεν θέλουν να πληρώσουν, τότε σίγουρα δεν θα πληρώσουν!
Back to top Go down
Mayakovsky
Simple Member
Simple Member
Mayakovsky


Όνομα Χαρακτήρα : Sebastain Michaelis
Posts : 977
Location : Mandos Halls
Join date : 2012-11-06
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος]  A hell of a butler! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A hell of a butler!   [Τέλος]  A hell of a butler! - Page 2 I_icon_minitimeWed Apr 03, 2013 10:39 pm

- Εκτός και αν δεν πληρώσουν!
- Ναι αν δεν πληρώσουν τότε μπορεί και να πληρώσουν!
- Σίγουρα, αυτός είναι ο μόνος τρόπος να πληρώσουν! Αρκεί να νομίσουν ότι δεν θα πληρώσουν..
- Αφού λοιπόν ζητούν διαπραγμάτευση, θα έχουν ότι επιθυμούν!
- Μα είναι η διαπραγμάτευση ένα παιχνίδι που θέλει δυο μπάντες για να παιχτεί..
- Να φωνάξω τον δήμαρχο;
- Ναι, πες του να περάσει! Α! Sebastian σε παρακαλώ βγάλε ένα μπουκάλι καλό κρασί και παρήγγειλε από τον σεφ μας να βάλει όλη του την τέχνη για να ικανοποιήσει τον ουρανίσκο του καλεσμένου μας..
- Μάλιστα, άρχοντα μου.

Ύστερα, οι δύο άντρες αποχώρησαν με απανωτές υποκλίσεις μέχρι που οι πλάτες τους χτύπησαν στην πόρτα. Πριν καλά καλά προλάβουν να περάσουν λίγα λεπτά και αφού ο Bel είχε κάνει όσα του είχαν ζητηθεί και είχε επιστρέψει στην προηγούμενη θέση του, στο δωμάτιο μπήκε ο καλεσμένος του βασιλιά και δήμαρχος του MIrrorBall.
Back to top Go down
Mayakovsky
Simple Member
Simple Member
Mayakovsky


Όνομα Χαρακτήρα : Sebastain Michaelis
Posts : 977
Location : Mandos Halls
Join date : 2012-11-06
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος]  A hell of a butler! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A hell of a butler!   [Τέλος]  A hell of a butler! - Page 2 I_icon_minitimeThu Apr 04, 2013 7:29 pm

Επρόκειτο για έναν άντρα ψηλό, λιγνό, με ιδιαίτερα λεπτά σκέλη, και κομψό στήσιμο. Η ηλικία του δεν πρέπει να ξεπερνούσε τα 40 έτη, κάτι που ήταν εμφανές τόσο από το απαίδευτο πρόσωπο του όσο και από το ευθυτενές κορμί του που σε τίποτα δεν το χε βαρύνει η ζωή ή ο χρόνος. Οι δύο άντρες χαιρετήθηκαν εγκάρδια και ύστερα κάθισαν να γευματίσουν και να συζητήσουν όλα εκείνα που τους απασχολούσαν. Βέβαια, μπορούσε κανείς να διακρίνει από την πρώτη κιόλας στιγμή πως η σχέση τους δεν ήταν σαν αυτή δυο στενών φίλων αλλά πολύ περισσότερο σαν μια συμμαχία ανίερη και σκοτεινή. Μια σχέση εκμετάλλευσης που ο μεγάλος κατέτρωγε τον μικρό μα κι εκείνος με την σειρά του παρασιτούσε στα αποφάγια που μένανε.

- Φίλε μου, κάθισε, φρόντισα για σένα να ετοιμαστεί το πιο γιορτινό και πλούσιο τραπέζι! φάει και πιές με την ψυχή σου!
- Σε όλα είσαι γενναιόδωρος άρχοντά μου! Μα προς τι η γιορτή; Τι σε κάνει να χαίρεσαι;
- Πάντα υπάρχει λόγος να χαιρόμαστε όταν δυο φίλοι συναντιόνται για το καλό τους και το καλό των λαών τους! Στην υγειά σου..
- Στην υγειά σου άρχοντά μου και στην ευημερία του βασιλείου σου!

Για πολλή ώρα οι δυο άντρες μιλούσαν για πράγματα ασήμαντα και ο ένας στον άλλο έκανε πειράγματα κι αστεία, μέχρι που πέρασε το μεσημέρι και ήρθε το γιόμα.
Back to top Go down
Mayakovsky
Simple Member
Simple Member
Mayakovsky


Όνομα Χαρακτήρα : Sebastain Michaelis
Posts : 977
Location : Mandos Halls
Join date : 2012-11-06
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος]  A hell of a butler! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A hell of a butler!   [Τέλος]  A hell of a butler! - Page 2 I_icon_minitimeSat Apr 06, 2013 3:25 am

Μόλις φάγανε τόσο που τα στομάχια τους δεν χωρούσανε παραπάνω, καπνίσανε μερικά τσιγάρα κοιτώντας την φωτιά και ύστερα αρχίσανε την κουβέντα. Μόνο που τούτη τη φορά δεν λέγανε αστεία, ούτε το κλίμα μεταξύ τους ήταν ζεστό και φιλικό. Από την πρώτη κιόλας λέξη μπορούσες να καταλάβεις πως σε αυτό το δωμάτιο υπήρχε ένας βασιλιάς και δύο υπηρέτες. Μονάχα, που ο ένας ήταν εν τις τύποις δήμαρχος που λέμε, ένα πιόνι και τίποτε περισσότερο.

- Άκουσε. Έχει έρθει ώρα να πηγαίνεις. Μόλις φτάσεις στο νησί δεν θα δείς κανέναν. Με κατάλαβες;
- Ναι άρχοντα μου. Αλλά τι θα πω στους συμβούλους μου; Τι θα πω πως τάχα μου συζητήσαμε;
- Θα πεις, πως μιλήσαμε για ώρες, μα λύση δεν βρήκαμε. Πως έχετε μεγάλο πρόβλημα και άμα δεν γίνει κάτι άμεσα θα πέσετε στο γκρεμό, γιατί είστε στην κόψη!
- Και πιο θα ναι άρχοντά μου εκείνο το πρόβλημα που δεν φαίνεται μα μας έχει φέρει στα πρόθυρα της καταστροφής;
- Μα είναι απλό! Πόλεμος! Θα γίνει πόλεμος και πρέπει να προετοιμαστείτε! Πως αλλιώς εξηγείται ότι σας κόψανε την παροχή σε υφάσματα;
- Μα.. Άρχοντά μου μόλις πριν δυο μήνες κάναμε συμφωνία για μια νέα παρτίδα υφασμάτων! Σε λίγε μέρες θα είναι στο νησί!
- Όχι δεν θα είναι..
Back to top Go down
Mayakovsky
Simple Member
Simple Member
Mayakovsky


Όνομα Χαρακτήρα : Sebastain Michaelis
Posts : 977
Location : Mandos Halls
Join date : 2012-11-06
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος]  A hell of a butler! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A hell of a butler!   [Τέλος]  A hell of a butler! - Page 2 I_icon_minitimeSat Apr 06, 2013 3:34 am

- Δεν θα φτάσουν ποτέ εκέινα τα υφάσματα.! Το πως θα γίνει αυτό δεν σε αφορά.
- Μα ακόμη και έτσι αν γίνει. Δεν φτάνει μια ακύρωση σε κάτι τόσο δευτερεύον για να πειστεί κανείς πως σε λίγο θα ρθει πόλεμος!
- Μα δεν θα ρθεί σε λίγο! Ίσως όμως και να ρθει! Εσύ αυτό θα πεις.. Θα πείς πως ανησυχούμε! Κι όσο περνάει ο καιρός τόσ λιγότερα θα φτάνουν στο νησί σας!
- Μα ακόμη κι αν γίνει έτσι. Δεν καταλαβαίνω γιατί αυτό είναι συμφέρον;
- Μα είναι απλό! Όταν θα φτάνουν λίγα, λιγότερα από όσα χρειάζεστε, τότε θα στραφείτε στους συντρόφους σας! Σε μας!
- Και εσείς θα γίνετε ο αποκλειστικός μας προμηθευτής!
- Όχι μόνο αυτό! Βλέπεις αν είναι δύσκολα για σας, τότε θα είναι δύσκολα και για μας! Σίγουρα όχι το ίδιο δύσκολα, αλλά έχει ο καθένας τα δικά του μέτρα και σταθμά.. Κι όσα θα σας πουλάμε θα είναι από το υστέρημα μας!
- Άρα θα είναι ακριβότερα..
- Ίσως, αλλά ελάχιστα πιο ακριβά. Βλέπεις δεν είναι ο στόχος μας αυτός!
Back to top Go down
Mayakovsky
Simple Member
Simple Member
Mayakovsky


Όνομα Χαρακτήρα : Sebastain Michaelis
Posts : 977
Location : Mandos Halls
Join date : 2012-11-06
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος]  A hell of a butler! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A hell of a butler!   [Τέλος]  A hell of a butler! - Page 2 I_icon_minitimeSat Apr 06, 2013 3:44 am

- Όσο στο νησί σας θα υπάρχει αυτή η, ας την πούμε, τεχνητή έλλειψη τόσο θα αυξάνεται η εγκληματικότητα και μαζί με αυτήν και ο φόβος. έτσι, με τα πολλά θα ανακοινώσεις ότι φέτος αναβάλλεται η γιορτή του ν ησιού!
- Μα αυτό θα ήταν καταστροφικό! Ο τουρισμός θα διαλυόταν, το ίδιο και όσες επιχειρήσεις ζουν από αυτόν ή στηρίζονται σε εκείνη την γιορτή!
- Μα βέβαια! Και όχι μόνο θα αυξήσεις και τους φόρους για να καλύτερη αστυφύλαξη. Μέχρι που τελικά κανείς δεν θα ρχεται στο νησί σας!
-Μα τότε θα είμαστε άχρηστοι!
-Όχι το ακριβώς αντίθετο θα έλεγα! Όσο ο κόσμος θα βρίσκεται σε όλο και μεγαλύτερο αδιέξοδο τόσο θα μεγαλώνει η βοήθεια από εμάς. Στην αρχή χρήματα, τρόφιμα, γιατροί. Ύστερα, υπάλληλοι, αστυνομικοί , αλλά και ένα σωρό ειδικοί για να σας "βοηθήσουν" να τα βγάλετε πέρα!
- Μα στ' αλήθεια δεν καταλαβαίνω γιατί όλα αυτά! Ποιο το όφελος;
- Μα είναι απλό! Μόλις θα φτάσετε στον πάτο, θα στηριχτείτε πάνω μας για να σηκωθείτε!Μόνο που αυτο το στήριγμα θα έχει κάποια μικρά ανταλλάγματα, όχι χρήματα! Όχι απλά περισσότερη βοήθεια! Γιατί πως θα σταθείτε στα πόδια σας αν δεν σας βοηθήσουμε να εκμεταλλευτείτε τα κοιτάσματα του νησιού σας; ή αν τα πλοία μας δεν αράξουν στα λιμάνια σας; Και πως να αράξουν αν οι φόροι στο λιμάνι είναι φωτιά;
Back to top Go down
Sponsored content





[Τέλος]  A hell of a butler! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A hell of a butler!   [Τέλος]  A hell of a butler! - Page 2 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τέλος] A hell of a butler!
Back to top 
Page 2 of 9Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
»  Ah sh*t, here we go again. [Τέλος]
» Alucard VS Butler
» [Τέλος-Αποστολή] Στο Τέλος Ξυρίζουν Τον Γαμπρό
» {Αρχή}The Punisher Pirates:Το τέλος ενός ταξιδιού,η αρχή μιας νέας περιπέτειας {Τέλος}
» [Τέλος] Το τέλος είναι η μαγεία..

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: West Blue :: Ilusia-
Jump to: