Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 10 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 10 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τέλος]Ο διοικητής και το καθάρισμα

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
Argon
Bounty Hunter
Bounty Hunter
Argon


Όνομα Χαρακτήρα : Argon Naito
Posts : 3670
Location : At the top of the world
Join date : 2013-01-06
Age : 27

[Τέλος]Ο διοικητής και το καθάρισμα Empty
PostSubject: [Τέλος]Ο διοικητής και το καθάρισμα   [Τέλος]Ο διοικητής και το καθάρισμα I_icon_minitimeMon Feb 11, 2013 9:33 pm

Link προηγούμενης ιστορίας:
Περίληψη προηγουμένων:
Πρόσωπα ιστορίας:

Η διαδρομή από το Lyneel προς το Amino ήταν αρκετά μεγάλη και ιδιαίτερα κουραστική,καθώς όχι μόνο βρισκόμουν σε μια μικρή βάρκα που δεν μου επέτρεπε πολλά περιθώρια κινήσεων,αλλά είχα και τον Arashi ο οποίος δεν μπορούσε ούτε στιγμή να μείνει ήσυχος-εκτός από την ώρα που κοιμήθηκε-κάτι βέβαια λογικό μιας και δεν ήταν συνηθισμένος στα θαλάσσια ταξίδια.Αυτό ήταν το τρίτο μας ταξίδι από τότε που φύγαμε από το Aldean όμως τα δύο πρώτα μας ταξίδια τα είχαμε κάνει με ένα μεγάλο πλοίο και έτσι νιώθαμε καλύτερα και οι δύο μας.Το χειρότερο ήταν πως είχα ξεχάσει να ζητήσω από τον Hyakkimaru να μου δώσει κάνα μπουκάλι σάκε πριν φύγω και έτσι δεν είχα πιει τίποτα-πέρα από νερό-σε όλο το ταξίδι.Όμως πως να το χαρώ το νερό;Αντίθετα το σάκε έπαιζε πάντα στην γλώσσα μου με την γλυκιά του γεύση και πραγματικά χαιρόμουν να πίνω.Ευτυχώς είχα αρκετά λεφτά οπότε μόλις έφτανα στην Ana Nine την μικρότερη από τις δύο πόλεις του Amino Island,όπου και υπήρχαν αρκετά μπαρ και ταβέρνες,θα αγόραζα μερικά μπουκάλια να έχω να πίνω.


Last edited by Argon on Mon Mar 04, 2013 2:49 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Argon
Bounty Hunter
Bounty Hunter
Argon


Όνομα Χαρακτήρα : Argon Naito
Posts : 3670
Location : At the top of the world
Join date : 2013-01-06
Age : 27

[Τέλος]Ο διοικητής και το καθάρισμα Empty
PostSubject: Re: [Τέλος]Ο διοικητής και το καθάρισμα   [Τέλος]Ο διοικητής και το καθάρισμα I_icon_minitimeMon Feb 11, 2013 9:45 pm

Έφτασα τελικά στην ακτή του νησιού.Βγήκα έξω από την βάρκα και την τράβηξα στη ξηρά.Ο Arashi πετάχτηκε αμέσως έξω και άρχισε να τρέχει γύρω γύρω.Τον χάζεψα για λίγο μα ύστερα σήκωσα το βλέμμα μου.Στο βάθος έβλεπα την Ana Nine-τουλάχιστον έτσι πίστευα μιας και είχα ακούσει πως περιέβαλε την Serine City και έτσι λογικά θα έπρεπε αυτή να φαίνεται.Από ότι κατάλαβα είχα βρεθεί σε λάθος πλευρά του νησιού,χωρίς να έχω επίγνωση του πως.Πάντως δεν σκόπευα για την ώρα να ξαναμπώ στην βάρκα οπότε αποφάσισα να την αφήσω εκεί πέρα και να περπατήσω μέχρι την πόλη.Αν μου την έκλεβαν δεν θα ήταν και μεγάλο πρόβλημα καθώς τα λεφτά μου έφταναν και περίσσευαν για μια νέα βάρκα.Ο Arashi που με είδε να κινούμαι προς την κατεύθυνση της πόλης είρθε και άρχισε να περπατάει δίπλα μου,μέχρι κάποιο σημείο και ύστερα άρχισε να τρέχω διατηρώντας την ίδια πορεία αφήνοντας με πίσω.Έφτασα και εγώ τελικά στην πόλη πολύ μετά από αυτόν.Εκείνος είχε κάτσει στην είσοδο της πόλης και με περίμενε κουνώντας την ουρά του.Εγώ του γέλασα και του χάιδεψα το κεφάλι.Ύστερα προχωρήσαμε πιο μέσα.
Back to top Go down
Argon
Bounty Hunter
Bounty Hunter
Argon


Όνομα Χαρακτήρα : Argon Naito
Posts : 3670
Location : At the top of the world
Join date : 2013-01-06
Age : 27

[Τέλος]Ο διοικητής και το καθάρισμα Empty
PostSubject: Re: [Τέλος]Ο διοικητής και το καθάρισμα   [Τέλος]Ο διοικητής και το καθάρισμα I_icon_minitimeMon Feb 11, 2013 10:00 pm

Τελικά όντως η πόλη που έβλεπα ήταν η Ana Nine.Όπου και να κοίταζα υπήρχαν συγκροτήματα διαμερισμάτων,μπαρ,ταβέρνες,πανδοχεία και άλλα μικροκαταστήματα.Αυτή έπρεπε να είναι...Είχα ακούσει τόσα πολλά για αυτό το μέρος ένιωθα ότι το ήξερα αν και δεν είχα ξανάρθει ποτέ εδώ.Ήξερα πως η Ana Nine ήταν το μέρος όπου οι κάτοικοι του νησιού ζούσαν και είχε το σχήμα του γράμματος C.Περιέβαλε κυκλικά την Serine City όπου και οι κάτοικοι πήγαιναν για δουλειά.Ήταν ένα μέρος όπου οι άνθρωποι πήγαιναν για διασκέδαση σε καζίνο,μπαρ και άλλα μέρη κάτι βέβαια που προσωπικά θεωρούσα χάσιμο χρόνου.Ήξερα επίσης ότι στο νησί μαζεύονταν πολλοί πειρατές και για αυτό υπήρχαν καλά οργανωμένες ομάδες αστυνομικών στο νησί.Ήλπιζα ότι θα έβρισκα την ευκαιρία να πιάσω ή να σακατέψω τουλάχιστον μερικούς από όλους βρίσκονταν εδώ,όμως δυστυχώς για να συνέβαινε κάτι τέτοιο θα έπρεπε να κάνουν την οποιαδήποτε παράβαση,αλλιώς δεν μπορούσα να τους πειράξω μιας και βρίσκονταν νόμιμα στο νησί-όσο παράξενο και αν μου ακουγόταν κάτι τέτοιο-.
Back to top Go down
Argon
Bounty Hunter
Bounty Hunter
Argon


Όνομα Χαρακτήρα : Argon Naito
Posts : 3670
Location : At the top of the world
Join date : 2013-01-06
Age : 27

[Τέλος]Ο διοικητής και το καθάρισμα Empty
PostSubject: Re: [Τέλος]Ο διοικητής και το καθάρισμα   [Τέλος]Ο διοικητής και το καθάρισμα I_icon_minitimeMon Feb 11, 2013 10:11 pm

Αφού περπατήσαμε ο Arashi και εγώ για λίγο μπήκαμε σε μια ταβέρνα.Πλησίασα τον πάγκο και κάθισα σε μια καρέκλα που βρισκόταν εκεί.Ο Arashi πήδηξε σε μια άλλη καρέκλα που βρισκόταν δίπλα μου και κάθισε και εκείνος...Πραγματικά αυτός ο λύκος δεν έπαυε να με εκπλήζει.Ο άντρας που είχε τη ταβέρνα με πλησίασε ενώ είχε κολλήσει το παραξενεμένο του βλέμμα στον Arashi.
-Δικός σου είναι αυτός ο λύκος;
-Αμέ....
-Τον έχεις εκπαιδεύσει καλά φαίνεται. είπε και γέλασε.
-Μπα μόνος του τα κάνει ότι κάνει εγώ δεν του έμαθα τίποτα...τώρα αν μπορείς φέρε μου πέντε μπουκάλια σάκε.
Ο ταβερνιάρης φάνηκε ακόμα πιο παραξενεμένος-πράγμα λογικό άλλωστε-,όμως τελικά προσπέρασε το γεγονός και μου έφερε το σάκε που του ζήτησα.
-Περιμένεις παρέα;
-Όχι απλά θέλω να έχω αρκετό για τον δρόμο. είπα και έβαλα τα τέσσερα από τα πέντε μπουκάλια στην τσάντα που μου έκανε δώρο ο Hyakkimaru.
Ύστερα πείρα το πέμπτο μπουκάλι και άρχισα να πίνω.
-Κράτα τα ρέστα. είπα στον ταβερνιάρη καθώς του άφησα λεφτά στον πάγκο.
Σηκώθηκα και προχώρησα προς την έξοδο.Λίγο πριν βγω τον άκουσα να λέει...
-Περίεργοι άνθρωποι μας επισκέπτονται τελευταία.
Back to top Go down
Argon
Bounty Hunter
Bounty Hunter
Argon


Όνομα Χαρακτήρα : Argon Naito
Posts : 3670
Location : At the top of the world
Join date : 2013-01-06
Age : 27

[Τέλος]Ο διοικητής και το καθάρισμα Empty
PostSubject: Re: [Τέλος]Ο διοικητής και το καθάρισμα   [Τέλος]Ο διοικητής και το καθάρισμα I_icon_minitimeMon Feb 11, 2013 10:24 pm

Έπινα μεγάλες γουλιές σάκε σε κάθε μου βήμα και ένιωσα τις αισθήσεις μου να πετάνε.Το κακό ήταν ότι αντιμετώπιζα πάντα το ίδιο πρόβλημα...Το σάκε δεν ήταν ποτέ αρκετό και πριν καλά καλά το καταλάβω τελείωνε...όπως και τα σταφύλια...αλλά το καλό ήταν ότι εδώ υπήρχαν αρκετά μέρη για να αγοράζω σάκε όποτε θέλω τουλάχιστον για όσο θα έμενα εδώ.Υπήρχε αρκετός κόσμος στον δρόμο όμως μπορούσες να περπατήσεις άνετα.Όμως αυτό δεν άλλαζε το γεγονός ότι ένιωθα άβολα...Μισούσα την πολυκοσμία και δεν άντεχα να βρίσκομαι για πολύ ώρα με αγνώστους-εκτός αν ήταν για δουλειά όπου εκεί θα το αναιχόμουνα αλλιώς δεν θα τα κατάφερνα και πολύ καλά σε αυτό που ήθελα να κάνω-.Σκέφτηκα ότι έπρεπε να βρω κάποιο μέρος να κάτσω ώστε να μην με βλέπει ο κόσμος αλλά εγώ να μπορώ να βλέπω ώστε να δράσω άμα συμβεί κάτι.Όμως το νησί στο οποίο βρίσκομαι είναι επίπεδο και έτσι το να βρω ένα μέρος με πανοραμική θέα θα ήταν δύσκολο.Έτσι το πρώτο πράγμα που σκέφτηκα ήταν να κάτσω σε μια σκεπή.Βέβαια ο Arashi δεν θα μπορούσε να αναίβει όμως θα βρισκόταν από κάτω να με περιμένει.Αφού λοιπόν το αποφάσισα σήκωσα το κεφάλι μου προς τα πάνω κοιτώντας της σκεπές των σπιτιών μέχρι να βρω κάποια αρκετά ψηλή και σε όσο πιο κεντρικό σημείο γινόταν.Κοίταζα δεξιά και αριστερά και είδα κάποια πολύ ωραία σπίτια.Τελικά βρήκα μια αρκετά ψηλή σκεπή στην οποία όμως μπορούσα να σκαρφαλώσω και αναίβηκα πάνω της ενώ είπα στον Arashi να κρυφτεί κάπου κοντά και να με περιμένει.Δεν μπορούσα να τον αφήσω εκτεθειμένο μιας και οι πολίτες μάλλον θα τρόμαζαν με την εμφάνιση ενός λύκου που περιπλανιέται μόνος του στην πόλη.
Back to top Go down
Argon
Bounty Hunter
Bounty Hunter
Argon


Όνομα Χαρακτήρα : Argon Naito
Posts : 3670
Location : At the top of the world
Join date : 2013-01-06
Age : 27

[Τέλος]Ο διοικητής και το καθάρισμα Empty
PostSubject: Re: [Τέλος]Ο διοικητής και το καθάρισμα   [Τέλος]Ο διοικητής και το καθάρισμα I_icon_minitimeMon Feb 11, 2013 10:38 pm

Καθώς καθόμουν πάνω στην σκεπή και αγνάντευα τον δρόμο κάτω κάποια στιγμή έτυχε να γυρίσω το κεφάλι μου προς τα πλάγια μου.Τότε είδα πως υπήρχε και κάποιος άλλος που στεκόταν σε μια σκεπή ενός σπιτιού λίγο πιο πέρα.Όμως εκείνος δεν καθόταν απλά όπως εγώ...Ήταν ξαπλωμένος στην σκεπή και κρατούσε μια πολύ μακριά καραμπίνα που όμοια της δεν είχα ξαναδεί.Φαίνεται πως στόχευε κάποιον...Σηκώθηκα γρήγορα όρθιος και άρχισα να κοιτάζω ποιον μπορούσε να στόχευε αυτός ο άντρας.Τότε είδα έναν παχουλό άντρα ντυμένο στην τρίχα και περιτριγυρισμένο από σωματοφύλακες.Φαινόταν πλούσιος και σημαντικός άντρας,άρα μάλλον αυτόν στόχευε.Δεν ήξερα άμα ίσχυε αυτό όμως δεν μπορούσα να μείνω άπραγος έτσι και αλλιώς.Πήδηξα αμέσως από την σκεπή και σφύριξα στον Arashi ο οποίος πετάχτηκε από την διπλανή γωνιά.Οι άνθρωποι γύρω μου τρόμαξαν όμως δεν είχα χρόνο για να ασχοληθώ με αυτούς...Άρχισα μα σπρώχνω τον κόσμο που βρισκόταν μπροστά μου και να ανοίγω τον δρόμο μέχρι που έφτασα τον χοντρό άντρα.Οι σωματοφύλακες του που δεν με περίμεναν δεν πρόλαβαν να με εμποδίσουν να τον φτάσω.
-Προσέξτε. φώναξα και τον άρπαξα.
Ακούστηκε ο ήχος από τον πυροβολισμό την ώρα που είχα πιάσει τον άντρα και τον έριχνα κάτω.Ένιωσα την σφαίρα να περνάει από πάνω μου και τότε σωριάστηκα κάτω.Σηκώθηκα γρήγορα αποφεύγοντας τους φρουρούς που είχαν πάει να σηκώσουν τον άντρα και κοίταξα προς την σκεπή.Είδα τον δράστη να με κοιτάει και μετά να σηκώνεται να φύγει.
Back to top Go down
Argon
Bounty Hunter
Bounty Hunter
Argon


Όνομα Χαρακτήρα : Argon Naito
Posts : 3670
Location : At the top of the world
Join date : 2013-01-06
Age : 27

[Τέλος]Ο διοικητής και το καθάρισμα Empty
PostSubject: Re: [Τέλος]Ο διοικητής και το καθάρισμα   [Τέλος]Ο διοικητής και το καθάρισμα I_icon_minitimeMon Feb 11, 2013 11:28 pm

-Arashi προς τα εκεί... του φώναξα δείχνοντας του την κατεύθυνση του δράστη.
Έφτασα τρέχοντας στο σπίτι με τον Arashi δίπλα μου και ίσα που πρόλαβα να δω τον δράστη να πηδάει στην διπλανή σκεπή.Βλακεία του...τώρα δεν θα τον έχανα σίγουρα.Αρχίσαμε το τρέξιμο και πλέον βρισκόμασταν νέμε από κάτω αλλά παράλληλα στον δράστη ο οποίος συνέχισε να πηδάει από σκεπή σε σκεπή.Κάποια στιγμή όπως έτρεχα είδα ένα κάρο πιο μπροστά μου δίπλα στον τοίχο ενός σπιτιού που ήταν στην ευθεία του δράστη.Πίεσα πιο πολύ τον εαυτό μου να τρέξει πιο γρήγορα και μιας και ο δράστης κοιτούσε συνεχώς μπροστά για να μην στραβοπατήσει πουθενά δεν πείρε χαμπάρι ότι τον είχα προσπεράσει.Ανέβηκα γρήγορα πάνω στο κάρο και με ένα σάλτο γραπώθηκα με το ένα μου χέρι στην κορυφή.Τράβηξα με δύναμη ώστε να ανεβεί και το υπόλοιπα σώμα μου και ετοιμάστηκα να ρίξω τον δράστη.Εκείνος μόλις έφτασε δίπλα μου θέλησε να με προσπεράσει καθώς δεν είχα καταφέρει να ανέβω ολόκληρος ακόμα,όμως εγώ σταμάτησα απότομα την ανάβαση και του έβαλα τρικλοποδιά με το ξίφος μου με αποτέλεσμα να πέσει κάτω από τη στέγη,κάτι το οποίο έπαθα και εγώ με τη σειρά μου μιας και δεν κρατιόμουν από πουθενά πλέον.
Back to top Go down
Argon
Bounty Hunter
Bounty Hunter
Argon


Όνομα Χαρακτήρα : Argon Naito
Posts : 3670
Location : At the top of the world
Join date : 2013-01-06
Age : 27

[Τέλος]Ο διοικητής και το καθάρισμα Empty
PostSubject: Re: [Τέλος]Ο διοικητής και το καθάρισμα   [Τέλος]Ο διοικητής και το καθάρισμα I_icon_minitimeMon Feb 11, 2013 11:56 pm

Ευτυχώς το κάρο από κάτω μου ανέκοψε κάπως την πτώση και έτσι δεν έπαθα και τίποτα.Αντίθετα από την άλλη πλευρά ακούστηκε ένας δυνατός γδούπος από την πτώση του δράστη.Σηκώθηκα γρήγορα και πήγα προς τα εκεί όπου έπεσε.Ο Arashi είχε ήδη πέσει πάνω του και είχε καρφώσει τα δόντια του βαθιά μέσα στο δεξί του χέρι.Εκείνος φώναζε από τον πόνο,όμως προσπαθούσε κάπως να κρατήσει χαμηλά στην φωνή του.Δεν υπήρχαν άλλα άτομα εκείνη τη στιγμή στο σημείο που βρισκόμασταν μιας και είμασταν μέσα σε σοκάκια μακριά από τον κεντρικό δρόμο και οι φύλακες του χοντρού άντρα πιθανότητα να μην μας έβρισκαν σύντομα,οπότε σκέφτηκα ότι το έκανε αυτό ώστε αν κατάφερνε να ξεφύγει από εμένα να μην ξέρουν και άλλοι ότι βρισκόταν εκεί.Όμως πραγματικά αμφέβαλα για τον αν μπορούσε να ξεφύγει την δεδομένη στιγμή.Τράβηξα το ξίφος μου και το έβαλα στο λαιμό του δράστη,ενώ παράλληλα έκανα νόημα στον Arashi να τον αφήσω.Εκείνος σήκωσε το βλέμμα του και με κοίταξε...Ήταν ιδιαίτερα ψύχραιμος και το βλέμμα του ήταν σταθερό χωρίς καμία ένδειξη μίσους ή θυμού.
-Ποιος είσαι και γιατί ήθελες να σκοτώσεις αυτόν τον άντρα;
-Λυπάμαι φίλε... Απόρρητο! μου είπε και με μια γρήγορη κίνηση κούνησε την μεγάλη αυτή καραμπίνα που κουβαλούσε και με χτύπησε στο δεξί μου πλευρό.
Back to top Go down
Argon
Bounty Hunter
Bounty Hunter
Argon


Όνομα Χαρακτήρα : Argon Naito
Posts : 3670
Location : At the top of the world
Join date : 2013-01-06
Age : 27

[Τέλος]Ο διοικητής και το καθάρισμα Empty
PostSubject: Re: [Τέλος]Ο διοικητής και το καθάρισμα   [Τέλος]Ο διοικητής και το καθάρισμα I_icon_minitimeTue Feb 12, 2013 12:08 am

Έπεσα κάτω και μόλις το είδε αυτό ο Arashi πήγε να του ξαναεπιτεθεί.Εκείνος φάνηκε να έχει πολύ καλά αντανακλαστικά καθώς όχι μόνο πρόλαβε να σηκωθεί όρθιος αλλά απέφυγε τον Arashi και ύστερα τον κλότσησε κιόλας ρίχνοντας τον πιο πέρα.Παράξενο αυτό...κάτι τέτοιο δεν έπρεπε να είχε χτυπήσει τον Arashi...Μάλλον δεν περίμενε αυτή την κίνηση και έτσι δεν πρόλαβε να αντιδράσει.Πάντως ασχέτως του πως είχε καταφέρει μια τέτοια επίθεση να χτυπήσει τον Arashi και μόνο που τον χτύπησε αυτό ήταν πολύ άσχημο....για τον αντίπαλο.Σηκώθηκα όρθιος και κινήθηκα καταπάνω του.Εκείνος πήγε να με ξαναχτυπήσει,όμως ήταν πολύ εύκολο να τον αποφύγω καθώς ήταν τραυματισμένος.Με ένα χτύπημα του έριξα το όπλο του από τα χέρια του και με ένα δεύτερο,αυτή τη φορά της θήκης μου,έπεσε ο ίδιος κάτω.
-Υπάρχουν φίλε μου κάποια πράγματα που δεν πρέπει να πειράζεις...Ένα από αυτά είναι ο φίλος μου ο Arashi...Χάρη σου κάνω που δεν τον αφήνω να σε φάει. του είπα όμως χωρίς να δείχνω θυμό...εντελώς ψύχραιμος.
Άλλωστε να πω την αλήθεια είχα βγάλει καιρό τώρα τον θυμό από μέσα μου και έτσι τώρα δεν ήμουν στ' αλήθεια θυμωμένος....Απλά ένιωθα την ανάγκη να βοηθήσω τον φίλο μου,αν και θα έδερνα αυτόν τον τύπο έτσι και αλλιώς.Ετοιμάστηκα να τον χτυπήσω με το ξίφος μου και να τελειώσω την μάχη.Και θα το έκανα,όμως ξαφνικά το σώμα μου πάγωσε και όσο και να πίεζα τον εαυτό μου δεν μπορούσα να κουνήσω ούτε το μικρό μου δαχτυλάκι.
Back to top Go down
Argon
Bounty Hunter
Bounty Hunter
Argon


Όνομα Χαρακτήρα : Argon Naito
Posts : 3670
Location : At the top of the world
Join date : 2013-01-06
Age : 27

[Τέλος]Ο διοικητής και το καθάρισμα Empty
PostSubject: Re: [Τέλος]Ο διοικητής και το καθάρισμα   [Τέλος]Ο διοικητής και το καθάρισμα I_icon_minitimeTue Feb 12, 2013 10:30 pm

Δεν μπορούσα να καταλάβω τι συνέβαινε...Δεν ένιωθα τίποτα το περίεργο πάνω μου και όμως δεν μπορούσα να κουνηθώ.Οι δάσκαλοι μου μου είχαν πει πως κάποιοι άνθρωποι είναι τόσο δυνατοί που ακόμα και με την αύρα τους κάνουν τον αντίπαλο ανήμπορο να κουνηθεί από τον φόβο.Όμως δεν ένιωθα τον παραμικρό φόβο,ούτε ένιωθα τον άντρα μπροστά μου να εκπέμπει κάποιο είδος δύναμης.Όμως συνέχιζα να μην κουνιέμαι.Δεν καταλάβαινα τι ήταν όμως με είχε καθηλώσει.Ξαφνικά από εκεί που δεν κινούμουν καθόλου άρχισα να κάνω κινήσεις που δεν ήταν δικές μου και τελικά βρέθηκα να πετάω στον αέρα.Ξάφνου ένιωσα κάτι.Ένιωσα κάποιον να ήταν από πίσω μου και το ένστικτό μου φώναζε ότι ήταν επικίνδυνος και πάντα το άκουγα.Προσπάθησα να παλέψω,προσπάθησα να ξεφύγω αλλά μάταιος κόπος δεν γινόταν τίποτα.Τότε ότι και όποιος με κρατούσε εκεί πάνω με πέταξε ξαφνικά και έπεσα πάνω σε ένα τοίχο.Το χτύπημα ήταν δυνατό και σιγά σιγά άρχισα να χάνω τις αισθήσεις μου.Πριν τα μάτια μου κλείσουν εντελώς είδα τον δράστη να σηκώνεται και να προχωράει προς μια άλλη φιγούρα που είχε εμφανιστεί εκεί που είμασταν.Ο Arashi πήγε να επιτεθεί όμως ο άντρας,που είχε μόλις έρθει,τέντωσε το χέρι του προς αυτόν και τον ακινητοποίησε.Άρα αυτός μου το έκανε αυτό πριν από λίγο.Είδα να πιέζει τον Arashi κάτω και ήθελα να σηκωθώ να τον βοηθήσω όμως δεν μπόρεσα.Καθώς ο μυστηριώδης άντρας έφευγε με το δράστη τα μάτια μου έκλεισαν και οι αισθήσεις μου χάθηκαν.
Back to top Go down
Sponsored content





[Τέλος]Ο διοικητής και το καθάρισμα Empty
PostSubject: Re: [Τέλος]Ο διοικητής και το καθάρισμα   [Τέλος]Ο διοικητής και το καθάρισμα I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τέλος]Ο διοικητής και το καθάρισμα
Back to top 
Page 1 of 5Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» [Τέλος-Αποστολή] Στο Τέλος Ξυρίζουν Τον Γαμπρό
» {Αρχή}The Punisher Pirates:Το τέλος ενός ταξιδιού,η αρχή μιας νέας περιπέτειας {Τέλος}
» [Τέλος] Το τέλος είναι η μαγεία..
» [Τέλος] New War
» [Τέλος] Mr Bel knows..

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: North Blue :: Amino Island-
Jump to: