Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 6 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 6 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τέλος] Ένα περίεργο νησί [Διεγραμένος Χαρακτήρας]

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Daianos
Pirate
Pirate
Daianos


Όνομα Χαρακτήρα : Νίκος
Posts : 247
Join date : 2013-02-09
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Ένα περίεργο νησί [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: [Τέλος] Ένα περίεργο νησί [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Ένα περίεργο νησί [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeMon Feb 11, 2013 5:41 pm

Προηγούμενη ιστορία

[Δήμαρχος] Παιδί μου να προσέχεις και να είσαι πάντα καλά ,φώναξε

[Εγώ] Σε ευχαριστώ πολύ δήμαρχε για τώρα αλλά και για όλα τα χρόνια που με προσέχατε και με βοηθούσατε. Γεια σας. Θα τα πούμε

Επόμενη ιστορια

Αφού έφυγα από το νησί που μεγάλωσα και γνώρισα όλους αυτούς τους ανθρώπους που με βοηθούσαν όλα αυτά τα χρόνια και με έβλεπαν και ακόμα με βλέπουν σαν παιδί τους για να έναν μεγαλύτερο κόσμο ώστε να γίνω ο καλύτερος ξιφομάχος που υπάρχει. Θα το κάνω για εμένα αλλά και για αυτούς για να τους ευχαριστήσω για να δείξω το ότι με βοηθήσαν να μεγαλώσω και ήταν δίπλα όλα αυτά τα χρόνια δεν ήταν χαμένα.Έτσι αρχίζει το ταξίδι μου στον κόσμο απλά και γρήγορα. Αφού έχω φύγει αρκετά από το νησί μου δεν ήμουν σίγουρος για το που πηγένω αλλά δεν με νοίαζει και τόσο αφού το μόνο που ζητάω είναι περιπέτεια και ότι και αν είναι καλοδεχούμενο. Για την ώρα χαζεύω τον ουρανό είναι το γαλανός και όμορφος λες και τον έβλεπα για πρώτη φόρα.Ναι όντως το βλέπω για πρώτη φόρα σκέφτηκα γιατί πρώτη φόρα ταξιδεύω εκτώς νησιού. Αφού πέρασε αρκετή ώρα που χάζευα τον ουρανό με πήρε ο ύπνος και χωρίς καλά καλά να περάσει λίγη ώρα αφού ο ήλιος δεν έχει φύγει πολύ από την θέση του ο καιρός χειροτέρευσε πάρα πολύ γρήγορα και τόσο εύκολα αφού ερχόντας προς τα εμένα σύννεφα. Ξεκινάει να κουνάει λίγο από τα κύμματα και ξυπνάω


Last edited by Daianos on Mon Feb 11, 2013 6:58 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Daianos
Pirate
Pirate
Daianos


Όνομα Χαρακτήρα : Νίκος
Posts : 247
Join date : 2013-02-09
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Ένα περίεργο νησί [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Ένα περίεργο νησί [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Ένα περίεργο νησί [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeMon Feb 11, 2013 5:46 pm

[Εγώ] Οχχ ποιος με ξυπνάει τώρα δεν μπορώ θέλω να κοιμηθώ λίγο , είπα λες και υπήρχε και κάποιος άλλος μαζί μου.

Τότε είδα ότι άρχισε και κατάλαβα ότι είμαι σε άσχημη κατάσταση και πρέπει να κάνω κάτι

[Εγώ] Πωωωω όχι τώρα πρέπει να κάνω κουπί μπας και μπορέσω να φύγω ή τουλάχιστον να μείνω πάνω στην βάρκα μου ..Γιατί σε εμένα ,είπα και ακούγετε ένας ήχος κκχκχχκχχκχ

[Εγώ] Πωωω δεν έχω φάει και τίποτα ρε γαμώτο τουλάχιστον ας έτρωγα και μέτα πφφφ

Χωρίς δεύτερη σκέψη πήρα να φάω ίσα ίσα για να μην πεθάνω από την πείνα αλλά και να μην βουλιάξω στην θάλασσα ή πνιγώ από το πολύ φαγητό για να μην πάει χαμένο. Έφαγα γρήγορα μερικές μπουκίες και άρχισε τότε να κουνάει για τα καλά πέρα δώθε την βάρκα λες και θέλει να με βουλιάξει με το ζόρι. Παίρνω τα κουπιά και προσπαθώ να κρατήσω την βάρκα σταθερή για να μην με γυρίσει ανάποδα . Δεν με νοίαζει που θα πάω αρκεί να βγω ζωντανός

[Εγώ] Καλά ακόμη δεν έφυγα από το χωριό μου και έπεσα σε καταιγίδα καλά τόσο καντέμης είμαι δεν το πιστεύω ,,φώναξα λες και θα με ακούσει η καταιγίδα και θα σταματήσει
Back to top Go down
Daianos
Pirate
Pirate
Daianos


Όνομα Χαρακτήρα : Νίκος
Posts : 247
Join date : 2013-02-09
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Ένα περίεργο νησί [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Ένα περίεργο νησί [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Ένα περίεργο νησί [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeMon Feb 11, 2013 5:51 pm

Αφού πέρασε αρκετή ώρα και κατάφερα να μην γυρίσει η βάρκα από το πέρα δώθε βγήκα από την καταιγίδα και βλέπω μπροστά μου ένα νησί το οποίο είναι γεματό δέντρα και στην μέση του νησιού είναι ένα βουνό αρκετά ψηλό.

[Εγώ] Ωραία θα πάω εκεί λίγο να ξεκουραστώ να μαζέψω τροφή και θα φύγω αφού δεν πιστεύω να ζει κανείς σε αυτό το νησί.

Έτσι έβαλα πορεία προς αυτό το νησί σκαλώνοντας το τιμόνι με τα σπαθιά μου για να πάει ευθεία για να φάω τίποτα από αυτά που έχουν μείνει γιατί πεινάω πάρα πολύ. Ανοίγω τα τρόφιμα και βλέπω ότι είναι κάπως μούσκεμα αλλά δεν έχουν χαλάσει έτσι τα ανοίγω τα τρώω και καθώς τα τρώω χαζεύω πάλι τον ουρανό που έχει μερικά σύννεφα και αναρωτιέμαι

[Εγώ] Γιατί να αλλάζει τόσο εύκολα ο καιρός τι γίνεται δεν μπορώ να καταλάβω και όταν ξεκίνησε η καταιγίδα δεν ξεκινησε σε εμένα αλλά ήταν λες και ταξίδευε προς το μέρος μου και έβρεχε. Ήταν λες και έμπαινα από μια μαγίκη και απαλή κουρτήνα από βροχή σε έναν άλλο κόσμο γιατί έβλεπα ότι σε ένα μέρος δεν έβρεχε και το άλλο έβρεχε πολύ λες και ήταν δυο διαφορετική κόσμοι μεταξύ τους .Ήταν μαγικό και δεν έχω ξαναδεί κάτι τέτοιο μόνο στην θάλασσα θα συμβαίνει αυτό.
Back to top Go down
Daianos
Pirate
Pirate
Daianos


Όνομα Χαρακτήρα : Νίκος
Posts : 247
Join date : 2013-02-09
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Ένα περίεργο νησί [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Ένα περίεργο νησί [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Ένα περίεργο νησί [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeMon Feb 11, 2013 5:56 pm

Αφού έφαγα και μιλούσα στον εαυτό μου για αυτό το περιστατικό με πήρε ο ύπνος λίγο ίσα ίσα μέχρι να φτάσω στο νησί και να ακουμπήσει η βάρκα μου την παραλία του νησιού.Ετσί ξεκίνησα να εξερευνήσω το νησί αλλά περισσότερο θέλω να βρω τρόφιμα για το επόμενο ταξίδι μου. Μόλις βγήκα από την βάρκα παρατήρησα ότι δεν υπάρχει τίποτα τριγήρο ούτε καν ζώα ούτε καν θαλάσσια ζώα κοντά στην παραλία λες και κρύβονται ή δεν υπάρχει στα αλήθεια τίποτα. Αλλά αφού δεν είναι επικίνδυνο ξεκίνησα να πάω να βρω τροφή μέσα στο δάσος. Περπατάω αμέριμνος στο δάσος και βρίσκω ένα δέντρο που έχει μπανάνες

[Εγώ] Πόσο τυχερός είμαι ένα δέντρο με μπανάνες , φωνάζω

Αλλά εκείνη την στιγμή έρχεται ένα ζώω και παίρνει όλες τις μπανάνες από το δέντρο . Αρχίζω και το κυνηγάω για να πάρω μερικές μπανάνες για να φάω. Κάποια στιγμή από το πολύ τρέξιμο βρέθηκα σε ένα μέρος όπου δεν υπήρχαν πολλά δέντρα και μπόρεσα να δω τι είναι . Πετάγομαι έξω από το δέντρα το βλέπω με βλέπει και αρχίζουμε και τσιρίζούμε και οι ταύτοχρονα

[Εγώ] ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ένα ζώω μισό ιπποπόταμος και μίσος γορίλας τι είναι αυτό ΑΑΑΑΑΑΑΑ;;φώναζα σαν τρελός αφού δεν έχω ξανα δει κάτι τέτοιο
Back to top Go down
Daianos
Pirate
Pirate
Daianos


Όνομα Χαρακτήρα : Νίκος
Posts : 247
Join date : 2013-02-09
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Ένα περίεργο νησί [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Ένα περίεργο νησί [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Ένα περίεργο νησί [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeMon Feb 11, 2013 6:01 pm

[Ιπποπ-Γορ] ΑΑΑΑΑΟΑΟΑΟΟΑΑΟΑΟΑΟΑΟΑΟΑΟΑΟΑΟΑΟΑΟ ,φώναζε και άρχισε να τρέχει μάζι με τις μπανάνες

[Εγώ] Άσε κάτω τις μπανάνες παράξενο ζώω είναι δικίες μου εγώ τις είδα πρώτος ,φώναζα και άρχισα να τρέχω από πίσω του.

Αφού τον κυνηγάω για λίγη ώρα μετά από λίγο εξαφανίζεται χωρίς να το καταλάβω και χωρίς να αφήσει τίποτα πίσω . Αφού βαρέθηκα αυτό το κυνηγείτο βγαίνω προς την θάλασσα αφού δεν έχω βρει τίποτα για να φάω και πέρασε η ώρα έχει σχεδόν νυχτώσει και καλό είναι να πάω πίσω στην βάρκα μου για να κοιμηθώ εκεί ή τουλάχιστον να βρω κάπου να κοιμηθώ. Γυρνάω πίσω στην βάρκα μου και βγάζω να φάω ότι απέμεινε από το φαγητό που είχα πάρει μαζί μου αφού θα χαλάσει αν το αφήσω και άλλο . Έτσι τρώω και πέφτω για ύπνο αφού κουράστικα πάρα πολύ με όλο αυτό το κυνηγητό με το παράξενο ζώω. Έτσι πως κοιμάμαι ακούω θόρυβο γύρω μου σαν ουριάχτα και μια ανθρώπινη φωνή να λέει κάτι έτσι ξύπνησα αλλά δεν μπορούσα να κουνηθώ . Κάνω λίγο το κεφάλι μου να δω τι γίνεται και βλέπω να είμαι δεμένος και να με παίρνουν από την βάρκα μου και να με πηγαίνουν σε ένα μέρος αλλά αυτό δεν κράτησε για πολύ αφού κάτι με χτύπησε στο κεφάλι και λυποθύμησα.
Back to top Go down
Daianos
Pirate
Pirate
Daianos


Όνομα Χαρακτήρα : Νίκος
Posts : 247
Join date : 2013-02-09
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Ένα περίεργο νησί [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Ένα περίεργο νησί [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Ένα περίεργο νησί [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeMon Feb 11, 2013 6:07 pm

Αφού πέρασε αρκετή ώρα από αυτό ξυπνάω και βρίσκομαι δεμένος και γύρω από εμένα να υπάρχουν πολλά παράξενα ζώα όπως είχα δει και χθες σαν το ιππόποταμο και γορίλα που ήταν ένα . Κάνω να δω λίγο πιο εκεί και το βλέπω και αυτό εδώ και λέω

[Εγώ] ΑΑ εσύ πάλι μπροστά μου δώσε τις μπανάνες μου εγώ τις είδα πρώτος παράξενο ζώω τις πήρες μέσα από τα χέρια μου, του φωνάζω αλλά τίποτα λες και δεν με άκουσε με κοιτάει και κάνει τι φάτσα τι είπε τώρα .

[Εγώ] Πφφ ανόφελο ότι και να του πω δεν θα καταλάβει τέλος πάντων αφού μπόρεσε και τα πήρε δικά του. Αλλά εγώ γιατί είμαι δεμένος εδώ πέρα και αν θυμάμαι καλά είχα ακούσει πιο πριν μια ανθρώπινη φωνή εκτώς αν ήταν την φαντασίας μου που δεν νομίζω αλλά θα δούμε.

Έτσι πως μιλάω με τον εαυτό μου κάποια στιγμή ακούγετε μια φωνή στον αέρα

[Άγνωστη φωνή] Ξένε δεν έπρεπε να έρθεις σε αυτό το νησί είναι απαγορευμένο αλλά σίγουρα θα έχεις έρθει για τον θησαυρό μου σωστά αλλά δεν θα σε αφήσω να μου τον πάρεις αφού ανήκει σε εμένα και στα ζώα του νησιού για αυτό καλύτερα να φύγεις, είπε η παράξενη φωνή από το πουθένα λες και είναι κάποιο φάντασμα που έχει στοιχιώσει το νησί
Back to top Go down
Daianos
Pirate
Pirate
Daianos


Όνομα Χαρακτήρα : Νίκος
Posts : 247
Join date : 2013-02-09
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Ένα περίεργο νησί [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Ένα περίεργο νησί [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Ένα περίεργο νησί [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeMon Feb 11, 2013 6:09 pm

[Εγώ] Δεν ξέρω για τι πράγμα μιλάς εδώ βρέθηκα κατά λάθος χωρίς να το θέλω από μια καταιγίδα και θέλω μόνο να πάρω μερικές προμήθειες για φαγητό και να φύγω δεν με νοίαζει και τόσο ο θυσαυρός περιπέτειες θέλω τίποτα άλλο.

[Άγνωστη φωνή] Ναι καλά και εγώ πως είμαι σίγουρος ότι μόλις σε λύσω δεν θα πας για τον θυσαυρό μου ή ακόμα για να σκοτώσεις τα ζώα μου δεν ξέρω ποιος είσαι και τι θέλεις εδώ πέρα,, μου είπε

[Εγώ] Γιατί πολύ απλά μπορούσα να λυθώ όλη αυτή την ώρα να πάρω τα σπαθιά μου και να σκοτώσω να ζώα έτσι απλά αφού δεν έκανες καλό κόμπο στα σχοινιά, του είπα με ήφος

Δεν είπε τίποτα δεν μιλούσε καθόλου αλλά ξαφνικά λέει

[Άγνωστη φωνή] Δεν θα πέσω στην πλόφα σου δεν μπορείς να το κάνεις αυτό γιατί ξέρω να κάνω καλούς κόμπους , είπε και φανερώθηκε ξαφνικά από τους θάμνους

Τον κοίταξα καλά καλά και του λέω

[Εγώ] Τι είσαι ακριβώς γιατί δεν κατάλαβα καλά είσαι όπως τα άλλα ζώα μισός μισός αλλά με σεντούκι ,, τον ρώτησα αφού μου φάνικε κάπως περίεργος

[Άγνωστη φωνή] Ναι ο πατέρας μου ήταν άνθρωπος και η μητέρα μου σεντούκι και βγήκα εγώ είπε και κατέβασε το κεφάλι του λες και δεν είναι περίφανως για αυτό

[Εγώ] Αα τώρα κατάλαβα λέω και εγώ γιατί μου φάνηκες περίεργος έλεγα καθώς με διακόπτη και μου λέει
Back to top Go down
Daianos
Pirate
Pirate
Daianos


Όνομα Χαρακτήρα : Νίκος
Posts : 247
Join date : 2013-02-09
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Ένα περίεργο νησί [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Ένα περίεργο νησί [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Ένα περίεργο νησί [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeMon Feb 11, 2013 6:10 pm

[Άγνωστος] Ναι καλά αν είναι δυνατόν που το πίστεψες δεν γίνονται αυτά τα πράγματα και με χτυπάει στο κεφάλι

[Εγώ] Λέω και γω πως είναι δυνατόν αλλά τι να κάνω αφού το λες εσύ δεν το σκέφτηκα καν χαζέ του είπα αλλά τότε με χτύπησε ξανά στο κεφάλι

[Άγνωστος] Δεν γίνεται να είσαι τόσο χαζός τέλος πάντων αφού όμως ήρθες εδώ δεν μπορώ να σε αφήσω να φύγεις από εδώ γιατί δεν είμαι σίγουρος για το τι θα κάνεις οπότε θα σε κρατήσω εδώ ή θα σε στείλω δεμένο με την βάρκα σου που είναι στην παραλία για να φύγεις από εδώ.

[Εγώ] Δεν με πειράζει να σου πω την αλήθεια αφού δεν έχω τίποτα να κάνω εδώ μόνο λίγη τροφή θέλω και θα φύγω τίποτα άλλο.

Αφού του είπα αυτά το λόγια άρχισε να σκέφτεται μπας και με αφήσει να φύγω και να μου δώσει μερικά τρόφιμα καθώς γύρισε από την άλλη για να σκεφτεί. Γυρνάει και μου λέει

[Άγνωστος] Μπα θα σε κρατήσω λίγο ακόμα για να παίξω μαζί σου αφού δεν μπορείς να κάνεις τίποτα και να μου κάνεις και λίγη παρέα αφού έχω καιρό να δω άνθρωπο εδώ πέρα

Πριν τελειώσει την πρόταση ήμουν έτοιμος να λυθώ για να φύγω αφού ήταν αλήθεια αυτό που έιπα με τα σχοινια αλλά όταν τελείωσε την πρόταση το ξανά σκέφτηκα και είπα να μείνω λίγο μπας και με δώσει λίγη τρόφη από μόνος του και να φύγω μετά.
Back to top Go down
Daianos
Pirate
Pirate
Daianos


Όνομα Χαρακτήρα : Νίκος
Posts : 247
Join date : 2013-02-09
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Ένα περίεργο νησί [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Ένα περίεργο νησί [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Ένα περίεργο νησί [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeMon Feb 11, 2013 6:12 pm

[Εγώ] Αφού θα με κρατήσεις εδώ τουλάχιστον μπορείς να με δώσεις κάτι να φάω γιατί πεθαίνω στην πείνας αφού δεν μπορώ να λυθώ και να φύγω, του είπα με στενάχωρω ύφος

[Άγνωστος] Καλά καλά κάτι θα σου βρω να φας θα πω στα ζώα να φέρουν κάτι και για σένα αλλά μέχρι να γίνει αυτό ……

Πριν τελειώσει την πρόταση του τον διακόπτω και του λέω

[Εγώ] Αλήθεια να κάνω μια ερώτηση πως βρέθηκες εδώ και γιατί είσαι μέσα σε αυτό το σεντούκι;;
Κοκκάλωσε και δεν το περίμενε αλλά ξεκίνησε να λέει


[Άγνωστος] Πρώτα από όλα δεν έχω συστηθεί . Με λένε Gaimon και βρίσκομαι σε αυτό το νησί εδώ και πολύ καιρό με αυτά τα ζώα και πλέον ζούμε μαζί λες και είμαστε οικογένεια. Αλλά πριν γίνει αυτόν ήμουν πειρατής σε ένα μεγαλό πειρατικό πλήρωμα και εξίσου μεγάλο πλοιό και ήρθαμε σε αυτό το νησί για τον θυσαυρό που σου έλεγα πριν αλλά έτσι πως πήγενα να ανέβω σε αυτό το ψηλό βουνό για να πάρω τον θησαυρό έπεσα και κόλλησα σε αυτό το σεντούκι και δεν μπορούσα να βρω .Πλέον έχει εννοθεί το δέρμα μου με το σεντούκι και δεν μπορώ να το βγάλω αλλά ούτε το πλήρωμα μου δεν με είχε ακούσει και έφυγαν χωρίς εμένα . Έτσι από τοτε προσπαθώ να πάρω αυτόν τον θυσαυρό πάνω στο βουνό.

[Εγώ] Μπορώ να σε βοηθήσω αν θες γιατί μου άρεσε η ιστορία σου , του είπα συγκινημένος

Back to top Go down
Daianos
Pirate
Pirate
Daianos


Όνομα Χαρακτήρα : Νίκος
Posts : 247
Join date : 2013-02-09
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Ένα περίεργο νησί [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Ένα περίεργο νησί [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Ένα περίεργο νησί [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeMon Feb 11, 2013 6:13 pm

[Gaimon] Δεν χρειάζεται πριν καιρό ήρθε ένα πολύ καλό παιδί και με βοήθησε αλλά δεν υπήρχε τίποτα μέσα και μου έδωσε να καταλάβω ότι ο θησαυρός μου είναι τα ζώα και όχι ο χρυσός . Πάλι καλά που έτυχε και πέρασε από εδώ και μου έδωσε ένα καλό μάθημα.

[Εγώ] Όντως πρέπει να είναι πολύ καλό άτομο για να σε βοηθήσει έτσι αλλά έπρεπε να το καταλάβεις αφού ζούσες τόσο καιρό με τα ζώα αυτά λες και είσαστε οικογένεια.

[Gaimon] Ναι το ξέρω όμως δεν το είχα καταλάβει πριν έρθει αυτός γιατί ήλπιζα πως θα υπάρχει θυσαυρός και δεν κόλλησα σε αυτό το νησί άδικα και χωρίς σκοπό. Αλλά τελικά κατάλαβα ότι έπρεπε να ζήσω με τα ζώα και όλα αυτά τα χρόνια να τα προστατεύσω από όλους και από όλα γιατί πλέον είναι η μόνη οικογένεια που έχω και φίλους ακόμα

[Εγώ] Το κατάλαβα αυτό και πολύ καλά έκανες γιατί πρέπει να προστατεύεις την οικογένεια σου με κάθε κόστος αλλά καιρός είναι να φεύγω και εγώ για να ζήσω περιπέτιες που θέλω και να γίνω ο καλύτερος ξιφομάχος που υπάρχει

[Gaimon] Ωραία όνειρα αλλά πως θα φύγεις από εδώ ,μου είπε καθώς σηκονόμουν όρθιος και έβγαλα τα σχοινία από πάνω μου

[Gaimon] ααα πως γίνεται αυτό ;; άρχισε να φωνάζει

[Εγώ] Στο είπα πάντως

[Gaimon] όχι θα προστατεύσω τα ζώα μου , φώναξε και πετάχτυκε προς τα πάνω μου
Back to top Go down
Sponsored content





[Τέλος] Ένα περίεργο νησί [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Ένα περίεργο νησί [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Ένα περίεργο νησί [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τέλος] Ένα περίεργο νησί [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» [τελος] Ενα νησι-τζιφος [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] Ένας νησί σε θόλο [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» Καινούργιο νησί, παλιός μπελάς. [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» Το έρημο νησί και η προπόνηση [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» Once Again... [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: East Blue :: Island of Rare Animals-
Jump to: