Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τέλος] Betrayal [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Betrayal  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Betrayal [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Betrayal  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeFri Feb 08, 2013 10:31 pm

Η ασφάλεια των περασμένων ετών άνηκε οριστικά στο παρελθόν..Είχαν εμφανιστεί πλέον νέοι κίνδυνοι όπως ο Eustass "Captain" Kidd και το πλήρωμα του, ο Bellamy και οι πειρατές του, και άλλοι πολλοί rookies όπως επίσης και ένα πρώην μέλος των Whitebeard Pirates, ο Marshal D Teach, η αλλιώς Blackbeard ..
Αργότερα την ίδια μέρα, αγόρασα δυο ζαχαρωτά βουτήγματα σε πηχτό γλυκό σιρόπι και δυο ζεστές ολόφρεσκες κερασόπιτες για να φάμε με την Lightning..Έπειτα απο τόσες ώρες στο χιονι, το ζεστό φαγητό με έκανε να νιώσω όμορφα..Μόλις τελείωσα το φαγητό, έγλειψα τα δάχτυλά μου , μέχρι να εξαφανιστεί και η τελευταία στάλα απο το σιρόπι που θα ήθελα πολύ να μην τελείωνε..Ήταν πολύ εύγευστο..Μετά απο αυτο, καθήμενα στην άκρη μιας βεράντας μασουλώντας τα τελευταία ζαχαρωτά..
Λίγο πιο κάτω δυο άνθρωποι πάλευαν αλλα δεν είχα καμιά διάθεση να τους χωρίσω η να τους στείλω και τους 2 στην φυλακή..
Καθώς η μέρα κυλούσε και έφτασε πια το σούρουπο , οι πραματευτές άρχισαν να μεταφέρουν τις πραμάτειες τους στα σπίτια τους..Η Lightning είχε αρχίσει να φτερνίζεται..Το κρυο θα εφτεγε..
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Betrayal  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Betrayal [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Betrayal  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeFri Feb 08, 2013 10:33 pm

-Γυρνάμε σιγά σιγά? Ρώτησα ευγενικά..
-Καλύτερα ναι, είπε εκείνη ..
Έτσι αρχίσαμε να κατηφορίζουμε προς το πανδοχείο.. Κατηφορίσαμε τον κεντρικό δρόμο και στρίψαμε αριστερά λιγο πριν το λιμάνι.. Εκεί βρεθήκαμε ανάμεσα απο έναν καβγά των Squall και Drake με κάτι άλλους τύπους.Είχαν μαζί τους, η για την ακρίβεια πίσω τους, ωστε να τον προστατέψουν, έναν Ψαράνθρωπο...ήταν αρκετά ψηλος και το χρωμα του δερματος του ήταν μαύρο..Φορούσε μια κόκκινη καμπαρντίνα . Πλησίασα για να δω τι ακριβώς συμβαίνει.
-Οι ψαράνθρωποι δεν είναι ευπρόσδεκτοι εδώ, φώναξε ένας
ο Spawn έμεινε σιωπηλός, αντιθέτως ο Squall μίλησε..
- Και ποιος είσαι εσύ για να του το πεις αυτο?? Βλέπεις να έχει πειράξει κανένα?
-Είμαι ο γιος του πρώην δημάρχου, και έχω την δύναμη να σας διατάζω όσo είστε σε αυτό το νησί..
-Και ποιος σου δίνει αυτή τη δύναμη? Ρώτησα προχωρώντας αργά και επιβλητικά ..
Πριν απο εκείνη την στιγμή δεν με είχαν προσέξει.
Στην αρχή έδειξε να τα χάνει, όμως απάντησε
-Οι Marines δεν έχουν καμιά εξουσία πάνω μου..Εμείς συνεργαζόμαστε με την World Government! Ανήκουμε στην συμμαχία των βασιλείων
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Betrayal  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Betrayal [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Betrayal  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeFri Feb 08, 2013 10:38 pm


-Δεν δίνω δεκαρα.. Είπα... Έχω χ*σμέν* και την World Government και εσένα μαζί..
-Και ποιος εισαι εσύ για να μιλάς έτσι?
-Είμαι αυτός που θα σε σκοτώσει αν δεν το βουλώσεις... Έβγαλα το Jokey των Marines που μου είχε δώσει για περίπτωση ανάγκης ο Sharinguru, κάπως σκεπτικός , τίναξα προς τα πίσω τα μαλλιά μου και το φόρεσα..
Η ακόμα καλύτερα, σκέφτομαι να σε στείλω για να σαπίσεις σε καμια φυλακή...
Οι απειλές μου σίγουρα άρχισαν να δουλεύουν αν και ήταν όλες ψεύτικες,έτσι αποφάσισα να συνεχίσω
Το μόνο που χρειάζομαι είμαι μαρτυρίες απο 2 πολίτες, και απο την στιγμή που ο Drake και η Lightning δεν είναι Marines σαν εμένα και τον (Lieutenant) Squall αλλα μπορούν να καταθέσουν εναντίων σου και αν χρειαστεί έχουμε και τον ψαράνθρωπο απο εδώ
-Και νομίζεις πως θα πάρουν στα σοβαρά τα λόγια ενώς ψαρανθρώπου, αυτί δεν αξίζουν ούτε το φτύσιμο μου ?
Η Lightning τον πλησίασε και τον χαστούκισε.Η αλήθεια ήταν πως έτρεφε μια συμπάθεια για τους ψαρανθρώπους καθώς δυο απο αυτούς, όταν το καράβι των γονιών της είχε πέσει σε καταιγίδα με αποτέλεσμα το καράβι να διαλυθεί και οι γονείς της να πεθάνουν, οι ψαράνθρωποι την έσωσαν και την μεγάλωσαν σαν δικιά τους κόρη
Εκείνος έπιασε το μάγουλό του και νευριασμένος έβγαλε ένα μαχαίρι για να την χτυπήσει
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Betrayal  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Betrayal [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Betrayal  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeFri Feb 08, 2013 10:40 pm

Την ίδια στιγμή, το δίχειρο σπαθί του Squall και το Katana μου είχαν τραβηχτεί ηδη απο της θήκες τους.. Ορμήσαμε προς τα πάνω. του και αποκρούσαμε το μαχαίρι του σχηματίζοντας ασυναίσθητα ένα X ενώ ο Ψαρανθρωπος σημάδευε πάνω απο την Lightning το κεφάλι του με το ένα απο τα 2 πιστόλια του...Ο Drake έφερε το δίχειρο σπαθί του, ως ασπίδα για την Lightning
τραβήχτηκε προς τα πίσω και άρχισε να φωνάζει..
Είστε τρελοί....όμως κανατε σοβαρό λάθος να τα βάλετε μαζί μου ,,,Σήκωσε το δεξί του χέρι ...Απο δεξιά και αριστερά στα στενά, εμφανίστηκαν άντρες οι οποίοι κρατούσαν όπλα και σπαθιά ..
Σε λίγα λεπτά, είχαμε περικυκλωθεί απο αυτούς....
Κοιτούσα τριγύρω...ήταν αρκετοί
Δεν ήθελα να το κάνω, αλλα θα χρειαστεί...Είπε με αποφασιστικότητα ο Squall ..
Κούνησα καταφατικά το κεφάλι μου...Προχώρησε μπροστά και άρχισε να παίρνει την μορφή άσπρης τίγρης
.


Last edited by DIRK on Fri Feb 08, 2013 11:49 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Betrayal  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Betrayal [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Betrayal  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeFri Feb 08, 2013 10:41 pm

Ξεχύθηκε μπροστά και άρχισε να επιτίθεται στους οργανωμένους εγκληματίες .....Ποιος ξέρει τι τρομοκρατία είχαν επιβάλει σε τούτο το νησί στο οποίο είχαν βάση οι μαριν...ίσως ήταν ο υπόκοσμος
H Lightning έβγαλε το ξίφος της, για να πολεμήσει και αυτή ...Την έπιασα απ τον ώμο ..Γύρισε το κεφάλι της και με κοίταξε κατάματα
Όχι τώρα...Αυτήν την μάχη, άφησε την σε εμάς...Καλύτερα μείνε με τον ψαράνθρωπο ...
Κούνησε το κεφάλι της, δείχνοντας μου οτι κατάλαβε
Ο Drake είχε ηδη μπει στην μάχη...Χτυπούσε τους αντιπάλους με το δίχειρο σπαθί του....Ήταν αρκετά δυνατός ...
Αφου ξεκοίλιασε έναν, απέκρουσε ένα χτύπημα που πήγαινε για την πλάτη του Squall.
Έσφιξα το ξίφος μου με τα δάχτυλα του δεξιού χεριού μου και άρχισα να τρέχω προς τους αντιπάλους ...
Απέφυγα το χτύπημα ενός με το ξίφος μου , και τον γρονθοκόπησα στο πρόσωπο με το ελεύθερο χέρι μου ....Η γροθιά μου, τον έστειλε σε μια τζαμαρία ενός μαγαζιού, την οποία έσπασε λόγο του βάρους του και της δύναμης της σύγκρουσης ...
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Betrayal  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Betrayal [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Betrayal  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeFri Feb 08, 2013 10:48 pm

Όμως δεν ήταν μονο ένα απλό χτύπημα...Ήταν δυνατότερο απο κάποιο συνηθισμένο... Ένιωθα το χέρι μου πιο δυνατό για κάποιον λόγο....Ήθελα να το τσεκάρω ξανά
Αφού πρώτα έκοψα το κεφάλι ενώς ανυποψίαστου άντρα ο οποίος μου ειχε γυρισμένη την πλάτη του, απέφυγα ένα χτύπημα ενός μαχαιριού
Δεν έχασα ευκαιρία και τον έπιασα απ τον λαιμό.Το χέρι μου, άρχισε να σφίγγει τον λαιμό του ως που στο τέλος τον είχα στραγγαλίσει. Τον άφησα να σταθεί στα πόδια του ,με αποτέλεσμα να πέσει στο έδαφος
Έφερα το Κατανα μου κάθετα για να τον χτυπήσω στον τραπεζοειδή τον γιο του δημάρχου ομως κάτι με σταμάτησε.. Ήταν το σπαθί του Captain Sharinguru...Γύρισα και τον κοίταξα με απορία..Μήπως αυτά που έλεγε ο άλλος ίσχυαν? Θα με κατέδιδε μπροστά στους Marines?
-Δεν αξίζει, είπε κοφτά
-Ε?Έκανα γεμάτος απορία..
-Δεν αξίζει να τον σκοτώσεις..Αποβράσματα σαν και αυτόν υπάρχουν παντου.. Ας τον σε εμένα..
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Betrayal  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Betrayal [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Betrayal  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeFri Feb 08, 2013 10:53 pm

-Ει...είστε τρελοί,... Είπε με τον τρόμο σχηματισμένο στο πρόσωπό του..
Γύρισε την πλάτη του και άρχισε να τρέχει
-Όχι τόσο γρήγορα, φώναξε ο Squall
"Hybrid White tiger" είπε παίρνοντας την αντίστοιχη μορφη... Με ένα σάλτο, βρέθηκε κοντά του.. Τον άρπαξε με το τεράστιο χερι του και ξαναπήρε την ανθρώπινη μορφή του...
Αφού τον εφερε σε εμάς, τον παρέδωσε στον Sharinguru...
Al , έχω να σου μιλήσω..
Σε 10 λεπτά στην κλειστή αποθήκη της προβλήτας . Αφού διέταξα το πλήρωμά μου να γυρίσει στο πλοίο, άρχισα να κατευθύνομαι προς την αποθήκη. Ο Sharinguru άργησε μονο λίγα λεπτά.
Ήσουν απρόσεκτος σήμερα.
Το ξέρω.
Εκεί μου είπε πως τον ειδοποίησαν πολίτες πως γίνεται φασαρία έξω απο ένα πανδοχείο και ήρθε αυτοπροσώπως να δει τι γίνεται..



Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Betrayal  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Betrayal [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Betrayal  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeFri Feb 08, 2013 11:06 pm

Ξέρεις δεν ήταν και τόσο εύκολο να πείσω τους marines πως είσαι μισθοφόρος.Oι μαχητικές σου ικανότητες υπερβαίνουν αυτές των μισθοφόρων.
Το γνωρίζω.
Τότε γιατί με έφερες σε τόσο δύσκολη θέση? μπορούσες απλά να χρησιμοποιήσεις τα πιστόλια σου.
Μην μου λες τώρα και πως θα σκοτώνω. Δεν φτάνει που έκανα τις βρομοδουλειές σου τό..
Αυτό είναι στο παρελθόν, είπε κόβοντας με. Τώρα είναι το θέμα ποιος βοηθάει τον άλλο.Θες να σου υπενθυμίσω την επικήρυξη σου ?
Δεν είναι ανάγκη.Δεν πρόκειται να αποκαλύψω το πρόσωπό μου στον κόσμο πριν φαω κάποιο φρούτο του διαβόλου
Μην είσαι τόσο σίγουρος..Άλλη μια τέτοια συμπεριφορά απο εσένα και θα χαλάσει όλη η κάλυψη.
Δεν θα χαλάσει η κάλυψη.
Και πως το ξέρεις?
Ξέρεις δεν είσαι μόνο εσύ στον υπόκοσμο Sharinguru .
Αρχίζεις και με εκνευρίζεις μικρέ.
Αυτό είναι το λάθος σου Sharinguru, δεν είμαι μικρός πλέον.Δεν ξέρεις καν τι επαφές έχω κάνει και ποιοί δέχτηκαν να με ακολουθήσουν. Ξέρεις, έχω πλέον δικό μου πλήρωμα.
Τι έκανε λέει?
Αυτό που ακούς. Ένας άντρας που συναλλάσσεται με τον υπόκοσμο, πρέπει πάντα να έχει δυο η τρία εναλλακτικά σχέδια
Είμαι δυσαρεστημένος μικρέ .
Πήρε μια βαθια ανάσα
Να ξες πως εχω ηδη στειλει σημα στα κεντρικά του marineford πως άντρας που είναι υπεύθυνος για τον θάνατο αρχηγού κράτους, του Χαλιφη Adnan, είναι ο ίδιος σκότωσε τον Woonan . Τα 60 εκατομμύρια που έχει για επικήρυξη θα θορυβήσουν την κυβέρνηση καθώς και οτι τώρα αντιτίθεσαι στην κυβέρνηση και τους Marines ανοιχτά. Μέχρι τώρα δεν ήξεραν οτι είσαι εναντίων τους και δεν σε υπολόγιζαν σαν μεγάλο αντίπαλο.Όταν θα φύγεις απ το δωμάτιο, δεν θα έχεις την ίδια επικήρυξη.Θα εκτοξευθεί κατα πολύ..
Ένα αμυδρό χαμόγελο εμφανίστηκε στο πρόσωπό μου
Φεύγω τότε.
. Περπάτησα προς το μέρος του ωστε να πάω στην πόρτα. Μόλις βρεθήκαμε πλάι με πλάι, τράβηξα το μαχαίρι μου, δεν επρόκειτο να τον αφήσω να βγει απ το δωμάτιο



Last edited by DIRK on Sat Feb 23, 2013 7:50 pm; edited 3 times in total
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Betrayal  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Betrayal [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Betrayal  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeSun Feb 10, 2013 1:10 pm


Αλλα πριν απο αυτό , έχω να κανονίσω κάτι
Κάρφωσα το μαχαίρι μου στο αριστερό του πλευρό και εκείνος αντί να δείξει πόνο, γύρισε και με χτύπησε με τον αγκώνα του στο αριστερό ζυγωματικό, δημιουργώντας μου ένα σκίσιμο . Όταν έπεσα στο έδαφος, του κλώτσησα τα πόδια με αποτέλεσμα να χάσει την ισορροπία του, να πέσει, και το μαχαίρι να καρφωθεί ακόμα πιο βαθιά μέσα του .Το αίμα μου κυλούσε στο πρόσωπό μου αργά. Η πληγή που είχα στο πόδι μετά απ την μάχη του Bliss Kingdom άρχισε να μυρμηγκιάζει μετά την πτώση . Το ενθαρρυντικό ήταν πως και ο Sharinguru δεν ήταν σε καλύτερη κατάσταση . Άραγε να διακινδύνευα να ανοίξει η πληγή μου πηγαίνοντας για κοντινή μάχη και κερδίζοντας την ευχαρίστηση της, η να χτυπούσα απο μακρυά? Όχι.. Εαν πυροβολούσα, θα έκανε αντίλαλο μέσα στην αποθήκη με αποτέλεσμα να μας βρουν οι marines.Τράβηξα ένα μαχαίρι απ την θήκη μπροστά απ το αριστερό μου πλευρό και το πέταξα στον Sharinguru, χτυπώντας τον στην πλάτη .Παρ όλα τα χτυπήματά του, σηκώθηκε και τράβηξε το ξίφος του.
Δεν περίμενα κάτι λιγότερο απο έναν Captain των marines. Εκτιμώ την μαχητική σου ικανότητα όμως πρέπει να σε σκοτώσω.Ξέρεις πάρα πολλά για μένα. Άλλωστε δεν έχω λόγο να σου λέω ψέματα . Γι αυτό ήρθα στο νησί
Αν συνεχίσεις να σκοτώνεις τους ανθρώπους που σε βοήθησαν, θα καταλήξεις να μην έχεις κανέναν σύμμαχο.
Έχω το πλήρωμά μου, δεν χρειάζομαι συμμάχους και φίλους σαν και σένα
Ενώ βαριά έβγαινε η ανάσα απ το στόμα του , βρήκε την δύναμη και είπε.
Για να σε δω να προσπαθείς να με σκοτώσεις τότε


Last edited by DIRK on Sat Feb 23, 2013 7:51 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Betrayal  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Betrayal [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Betrayal  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeSun Feb 10, 2013 1:31 pm

Παραδέξου το Sharinguru . Δεν είσαι σε θέση να πολεμήσεις. Νομίζεις πως θα ήμουν τόσο ηλίθιος ωστε να έρθω και να σε πολεμήσω χωρίς να γνωρίζω τις αδυναμίες σου?
Ήξερα οτι κάποτε θα ερχόταν αυτή η στιγμή...
Έπρεπε να προετοιμαστείς τότε .
Είχα πίστη σε εσένα και τις δυνάμεις σου
Αυτό είναι το μεγάλο μου όπλο , είπα και χαμογέλασα σαδιστικά.
Τον πλησίαζα αργά και σταθερά, με το κάθε μου βήμα να αντιστοιχεί σε μια επώδυνη στιγμή .
Η δύναμή του άρχισε να τον εγκαταλείπει . Στα σημεία που τον είχα χτυπήσει, είχε κάνει αρκετές φορές εγχειρήσεις λόγο των πολλών τραυμάτων που απέκτησε απ τις μάχες.
Έπιασα το ξίφος μου με τα δύο χέρια .
Αντίο Sharinguru..
Το κεφάλι του έπεσε στο έδαφος.
Έπιασα απ τα μαλλιά το κεφάλι του, και το παλούκωσα σε ένα ξύλο που υπήρχε ξέμπαρκο εκεί γύρω, αφού πρώτα έμπηξα το ξύλο στο έδαφος.Σήκωσα το σώμα του και το ακούμπησα στο παλούκι.Του έσκισα την στολή, και με το μαχαίρι μου, άρχισα να ''γράφω'' (χαράσσοντας) στο στήθος του.

Χαιρετίσματα απ το Elfheim
Alucard
H αλήθεια είναι πως ήθελα να του προσφέρω μια ταφη ως κάποιο μέσο τίμησης καθώς με είχε βοηθήσει αρκετά. Παρ ολα αυτά ήθελα η κυβέρνηση να αρχίσει να με φοβάται ακόμα περισσότερο έστω και αν ακόμα δεν γνωρίζουν το πρόσωπό μου, αλλα το όνομά μου . Είχα αρχίσει να σιχαίνομαι τον εαυτό μου και τις πράξεις μου απο καιρό όμως στον δρόμο που είχα επιλέξει, δεν υπήρχε επιστροφή.
Back to top Go down
Sponsored content





[Τέλος] Betrayal  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Betrayal [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Betrayal  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τέλος] Betrayal [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» The Job...[Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τελος] Ice Nine [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος-Αποστολή] "Μια νέα ζωή" [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος]R.E.M. [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] Keep going [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: South Blue :: Eluria-
Jump to: