Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 10 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 10 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 Back to East Blue [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Back to East Blue [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Back to East Blue [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Back to East Blue [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeSat Jan 12, 2013 8:10 pm

Φαινόταν πως δεν θα μπορούσα να τον νικήσω με επιθέσεις πάνω στο σώμα του, τον απέφευγα ενώ παράλληλα σκεφτόμουν συνεχώς τρόπους για να μπορέσω να νικήσω τον αντίπαλο μου. Τότε ήταν που μου ήρθε, μπορεί εγώ να μην μπορούσα να χτυπήσω ένα σώμα σκληρό σαν πέτρα, αλλά σίγουρα οι παγίδες και οι νάρκες που χώριζαν το κάστρο από την πόλη θα έκαναν για την δουλειά αυτή. Άρχισα να οπισθοχωρώ οδηγώντας τον αντίπαλο μου όλο και πιο κοντά στον χαμό του, εκείνος από την άλλη δεν φαινόταν να έχει καταλάβει το σχέδιο μου. Συνέχιζε να μου επιτίθεται με την ίδια μανία με πριν, όλα πήγαιναν όπως ήθελα. Ήμουν πλέον στην άκρη της πλαγιάς, το μόνο που έμενε τώρα ήταν να σπρώξω τον αντίπαλο μου και όλα τα υπόλοιπα θα ερχόντουσαν. Με ένα πλάγιο βήμα τον απέφυγα και πετάχτηκα γρήγορα πίσω του, εκείνος γύρισε για να αμυνθεί αλλά ήταν ήδη αργά. Τον έσπρωξα με όλη μου την δύναμη στην πλαγιά, έκανε μπροστά τα χέρια του για να πιαστεί από κάποιον αλλά δεν τα κατάφερε. Το χοντρό σώμα του τον οδήγησε στον χαμό του, τον έβλεπα να απομακρύνεται κατρακυλώντας στην πλαγιά. Μερικά δευτερόλεπτα αργότερα ακολούθησε η πρώτη έκρηξη. Μετά η δεύτερη και η τρίτη... Η φωνή του χάθηκε στους θορύβους που ακολούθησαν, δίχως να χάσω λεπτό μπήκα στο κάστρο και άρχισα να ψάχνω αριστερά και δεξιά στους διαδρόμους για να βρω τα κλοπιμαία των πειρατών.

Τρεις ώρες αργότερα:

Βρισκόμουν στην παραλία και έβαλα τα πράγματα μου στην βάρκα μου, μερικά λεπτά αργότερα βρισκόμουν και πάλι στο νερό και πήγαινα προς τον επόμενο προορισμό μου. Στόχος μου ήταν ένας πειρατής ονόματι Buggy. Λέγεται πως και ο ίδιος ήταν χρήστης ενός φρούτου του διαβόλου, δεν είχε μεγάλη επικήρυξη αλλά ήταν αρκετά ψηλά για να με ανεβάσει και άλλο στην λίστα των "φασαριόζικων" ανθρώπων.
Back to top Go down
Destro
Administrator
Administrator
avatar


Όνομα Χαρακτήρα : Destro
Posts : 2474
Join date : 2012-08-12
Age : 35

Character sheet
Remaining Health: 100%

Back to East Blue [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Back to East Blue [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Back to East Blue [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeMon Jan 21, 2013 7:19 pm


Όνομα χαρακτήρα: Kenshin

P.o.M. Points: 5

Belli: 20,000

Τυχόν παρατηρήσεις: Αρκετοί διάλογοι, υποτυπώδης περιγραφή. Οι διάλογοι δεν είχαν κάτι αξιοσημείωτο μέσα τους (χιούμορ, ατάκες, κτλ) κι έγιναν απλά για να βγει η ιστορία.
Back to top Go down
 
Back to East Blue [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» [ΑΡΧΗ-Τιμωρία απο χάσημο Boss]Agreement with Marines...Going back to East Blue , Burvy's Plan[ΤΕΛΟΣ] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» Back to North Blue, the frozen kingdom [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [AΡΧΗ] Back to East Blue... "Welcome" has been "I'll eat you"!?[TEΛΟΣ] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος]Taking a look back. A bright future awaits![Παρελθόν] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος-Παρελθόν]13 Years Back!..Vladimir's <<Death>> [Brotherhood-Story] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: East Blue :: Clockwork Island-
Jump to: