Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 7 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 7 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 Bloodthirsty Avenger, The Revenge [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Bloodthirsty Avenger, The Revenge [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Bloodthirsty Avenger, The Revenge [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Bloodthirsty Avenger, The Revenge [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeTue Dec 18, 2012 11:58 am

Κατευθυνόμουν ολοταχώς για το Tohan Island, εκεί θα βρισκόμουν με τον Terry Gilteo και τους επαναστάτες του και θα οργανώναμε την επίθεση κατά των Μαρίν και του Commodore Daigin. Ο ουρανός ήταν γκρίζος από τα σύννεφα και ένας δυνατός αέρας έδινε στην θάλασσα μια αναταραχή, λες και η φύση ετοιμαζόταν για την μεγάλη σφαγή που θα ακολουθούσε. Μπροστά μου είδα τις ακτές του νησιού, ένιωσα μια ρίγη να με διαπερνάει από την κορφή μέχρι και τα νύχια. Το λεγόμενο "τεχνητό" νησί της κυβέρνησης βρισκόταν μπροστά μου. Το Tohan Island ήταν ένα νησί που είχε κατασκευαστεί από την κυβέρνηση για έναν και μόνο λόγο, να στεγάσει ένα τεράστιο φρούριο των Μαρίν ώστε να παρέχουν προστασία σε όλα τα νησιά της North Blue. Το μόνο μέρος που δεν καλυπτόταν από την βάση των Μαρίν, ήταν ένας λόφος στην δυτική πλευρά της βάσης. Εκεί θα βρισκόμουν με τους επαναστάτες του Terry. Κινήθηκα στα ανοιχτά του νησιού για να μην δώσω στόχο στις περιπόλους των Μαρίν και όταν είδα τον μικρό λοφίσκο, άφησα το πλοίο μου και βούτηξα στην θάλασσα. Άρχισα να κολυμπάω προς την ακτή, ήρεμα και δίχως να τραβάω τα βλέμματα πάνω μου, έφτασα μετά από περίπου δυο ώρες. Βγήκα στην στεριά και κρύφτηκα στο μικρό δασάκι του λόφου.


Last edited by Roni on Sat Jan 05, 2013 5:19 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Bloodthirsty Avenger, The Revenge [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: Bloodthirsty Avenger, The Revenge [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Bloodthirsty Avenger, The Revenge [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeTue Dec 18, 2012 10:11 pm

Ήρθες επιτέλους!!! Ελπίζω η δουλειά που είχες να κάνεις στο Lyneel να πήγε σύμφωνα με το σχέδιο μας...! Ακούστηκε η γνώριμη πλέον φωνή του Terry Gilteo πίσω μου, γύρισα και τους χαιρέτησα. Οι άντρες του μου έδωσαν καθαρά ρούχα να βάλω και ύστερα πήγαμε στην μικρή κατασκήνωση που είχαν φτιάξει για να ανταλλάξουμε τα νέα των τελευταίων ημερών.
Κάτσαμε στην σκηνή του Terry και μου είπαν τι είχαν καταγράψει τις τελευταίες μέρες.
Οι Μαρίν στο οχυρό ανέρχονται περίπου στις δυο χιλιάδες, έχουν τακτικές φρουρές των πέντε ατόμων που ελέγχουν όλον τον χώρο του οχυρού. Μερικές ακόμη φρουρές κάνουν περιπολίες στην έξω μεριά του οχυρού, μόνο στο δασάκι εδώ μέσα δεν έρχονται. Μάλλον θεωρούν πως δεν υπάρχει περίπτωση να γίνεται κάτι σε ένα τόσο μικρό μέρος.
Μάλιστα, μέσα στο οχυρό? Τι κινήσεις γίνονται? Ο Commodore?
Είναι εδώ, δυο άντρες μου τον είδαν να περιφέρεται στους χώρους του οχυρού. Έχουμε πιάσει τέσσερις Μαρίν και έχουμε πάρει τις στολές τους, έτσι τέσσερις άντρες μας είναι μέσα στο οχυρό και μας ενημερώνουν για κάθε κίνηση που γίνεται εκεί μέσα...!
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Bloodthirsty Avenger, The Revenge [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: Bloodthirsty Avenger, The Revenge [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Bloodthirsty Avenger, The Revenge [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeTue Dec 18, 2012 10:28 pm

Μάλιστα, έχετε κάποιο σχέδιο? Πως θα χτυπήσουμε? Στην βάση υπάρχουν και απλοί πολίτες εκτός από Μαρίν?
Υπάρχουν αρκετοί πολίτες που δουλεύουν στα μαγειρεία καθώς και σε διάφορα άλλα μέρη της βάσης. Εκείνοι δεν μας δημιουργούν πρόβλημα, μπορούμε εύκολα να τους βγάλουμε εκτός μάχης δίχως να τους προκαλέσουμε κάποιες πληγές. Όσο για το σχέδιο που είπες, για την ακρίβεια υπάρχει ένα. Οι άντρες μου που είναι μέσα στην βάση έχουν πρόσβαση στα καθαριστήρια των στολών. Έχουν ήδη κλέψει αρκετές στολές από εκεί και μας τις έχουν δώσει.
Πολύ καλά, με μια μικρή ομάδα θα εισχωρήσουμε στην βάση ως Μαρίν, και θα ξεκινήσουμε την μάχη από μέσα. Οι υπόλοιποι άντρες σου θα περιμένουν το σινιάλο μας και θα ριχτούν στην μάχη από έξω. Θα τους έχουμε εκεί ακριβώς που θέλουμε και οι αριθμοί τους δεν θα μετράνε πλέον.
Σωστά, μετά από αυτό θα έρθει η ώρα του Daigin. Οι άντρες μου θα φροντίσουν να σου ανοίξουν ένα πέρασμα για να περάσεις αλώβητος από την μάχη και να τον αντιμετωπίσεις. Βασίζομαι σε σένα για την εκδίκηση του θανάτου της αδερφής μου.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Bloodthirsty Avenger, The Revenge [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: Bloodthirsty Avenger, The Revenge [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Bloodthirsty Avenger, The Revenge [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeWed Dec 19, 2012 3:25 pm

Άστο πάνω μου αδερφέ...!!! Θα του δείξω μια και καλή ποιος κάνει κουμάντο στα νερά αυτά...!!!
Τώρα που τελείωσε αυτό, για πες μου... Τι έγινε στο Lyneel? Ακόμα δεν έχουμε ακούσει κάποια μεγάλη είδηση...
Κατέστρεψα το παλάτι, ο βασιλιάς και όλοι οι άντρες του πέθαναν στην έκρηξη. Μαζί τους πέθανε και ο απόγονος του Montblanc Norland, ήταν εκδιωγμένος στο χωριό Reva. Τον βρήκα και μου πρότεινε να τον βοηθήσω να εναντιωθεί στον Βασιλιά του νησιού. Ωστόσο τον σκότωσα κατά την διάρκεια της έκρηξης του παλατιού, ένας αποκεφαλισμός ήταν ότι πρέπει για να δηλώσω πως είμαι ακόμη ζωντανός. Άλλωστε η ίδια η κυβέρνηση μου έδωσε το όνομα αυτό...
Κατάλαβα, είσαι πράγματι ένας δαίμονας που ζει ανάμεσα στους ανθρώπους... Έκανες κάτι τόσο απάνθρωπο και όμως το λες με ένα χαμόγελο στα χείλι...
Ότι και αν λες φίλε μου, ήταν μια πολύ καλή μελωδία η έκρηξη αυτή. Ξέρω να εκτιμώ ένα καλό "τραγούδι" και αυτό ήταν ένα από τα καλύτερα... Ακόμα και αν δεν το πιστεύεις είμαι μουσικός, δημιουργώ νότες με το κατάνα μου...
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Bloodthirsty Avenger, The Revenge [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: Bloodthirsty Avenger, The Revenge [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Bloodthirsty Avenger, The Revenge [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeWed Dec 19, 2012 3:59 pm

Είσαι βαρεμένος, όχι μουσικός... Αν πρόσεχες λίγο τις πράξεις σου και δεν τράβαγες όλους τους αντιπάλους πάνω σου, τώρα η αδερφή μου θα ζούσε...
Σου εξήγησα ήδη πως δεν έφταιξα εγώ για τον θάνατο της, έπρεπε να κάνω αυτό που μου ζητήθηκε για να μπορέσω να την προστατέψω, αλλά η μοίρα τα ήθελε αλλιώς... Αλλά θα το διορθώσω...
Τώρα δεν διορθώνεται τίποτα, κράτα τον νου σου στην δουλειά που ήρθαμε να κάνουμε και άσε τα πολλά πολλά...
Του έριξα ένα δολοφονικό βλέμμα αλλά δεν είπα τίποτα, κατά βάθος ήξερα πως είχε δίκιο. Έπρεπε να είμαι συγκεντρωμένος και να μην κάνω βιαστικές κινήσεις, μια ολόκληρη βάση από μανιασμένους Μαρίν βρισκόταν ανάμεσα σε μένα και τον Commodore Daigin... Θα ήταν αρκετά ασύμφορο αν έπρεπε να τους πολεμήσουμε όλους για να καταφέρουμε να τον φτάσουμε, καλύτερα λοιπόν να ακολουθούσα το σχέδιο και να έμπαινα στην βάση μετά τους μεταμφιεσμένους μας άντρες...! Τις σκέψεις μου διέκοψε ένας από τους άντρες του Terry, μας ανέφερε πως οι στολές είχαν καταφθάσει και πως όλα ήταν έτοιμα για να αρχίσει η επιχείρηση...
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Bloodthirsty Avenger, The Revenge [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: Bloodthirsty Avenger, The Revenge [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Bloodthirsty Avenger, The Revenge [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeWed Dec 19, 2012 4:53 pm

Οι δέκα στολές που είχαν έρθει ήταν ήδη φορεμένες, το μόνο που έμενε ήταν να περιμένουμε την κατάλληλη στιγμή για να βάλουμε τους άντρες μας μέσα στην βάση. Πήρα μια ομάδα από επαναστάτες και κινηθήκαμε στην άκρη του δάσους, μείναμε αρκετή ώρα εκεί κατασκοπεύοντας τους Μαρίν, μαζί μας ήταν και πέντε μεταμφιεσμένοι επαναστάτες. Μια ομάδα ερχόταν προς το μέρος μας, δυο από τους επαναστάτες που είχα μαζί μου, πρόσεχαν για τις περιπολίες στο τείχος της βάσης. Κανείς δεν μας έβλεπε και έτσι όταν η μικρή ομάδα των Μαρίν πέρασε από μπροστά μας, επιτεθήκαμε και τους αιχμαλωτίσαμε.
Μεταφέρετε τους στην βάση. Εσείς, βγείτε και συνεχίστε την περιπολία τους, όταν έρθει η ώρα για αλλαγή θα μπείτε ανενόχλητοι στην βάση. Δεν πρέπει να κινήσουμε την προσοχή τους, όταν μπείτε ελάτε σε επαφή με τους άλλους άντρες μας και περιμένετε την τελευταία ομάδα να μπει στην βάση...
Οι επαναστάτες δίχως να χάσουν λεπτό, μπήκαν στην σειρά και συνέχισαν την "περιπολία", ήταν αρκετές μέρες εδώ και πλέον ήξεραν καλά τις σκοπιές των Μαρίν. Αν όλα πήγαιναν καλά, δεν θα γινόμασταν αντιληπτοί.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Bloodthirsty Avenger, The Revenge [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: Bloodthirsty Avenger, The Revenge [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Bloodthirsty Avenger, The Revenge [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeWed Dec 19, 2012 6:04 pm

Το ίδιο πράγμα έγινε και με την επόμενη ομάδα από Μαρίν και ύστερα από δυο ώρες περίπου όλοι οι άντρες μας βρίσκονταν μέσα στην βάση.
Οι μέρες που μείνατε εδώ τους έκαναν καλό, μάθανε να κινούνται σαν κανονικοί Μαρίν και πέρασαν την πύλη ανενόχλητα. Ας τους δώσουμε δυο μέρες καιρό να μάθουν κάθε στροφή της βάσης και ύστερα θα μπορέσουμε να επιτεθούμε...
Έχεις δίκιο, αν δεν τους ήξερα ίσως και να μην τους αναγνώριζα ως επαναστάτες. Σίγουρα το σχέδιο μας πάει κατ'ευχήν... Σε δυο μέρες θα μας ανοίξουν την πύλη κατά την μεσημεριανή ξεκούραση και θα επιτεθούμε.
Καλώς, σας αφήνω για σήμερα. Να είστε σε μόνιμοι επικοινωνία με τους άντρες που εισχώρησαν στην βάση, θα πρέπει να είμαστε έτοιμοι ανά πάσα στιγμή...
Με τα λόγια αυτά γύρισα και βγήκα από την σκηνή, ο Terry είπε σε έναν από τους άντρες του να με οδηγήσει στην σκηνή που μου είχαν ετοιμάσει. Μερικά λεπτά μετά βρισκόμουν στην σκηνή μου, αφού έβγαλα τα ρούχα μου, ξάπλωσα στο κρεβάτι και αποκοιμήθηκα σχεδόν αμέσως λόγω της έντασης και της κούρασης της μέρας.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Bloodthirsty Avenger, The Revenge [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: Bloodthirsty Avenger, The Revenge [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Bloodthirsty Avenger, The Revenge [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeFri Dec 21, 2012 11:36 am

Το επόμενο πρωινό ξύπνησα νωρίς και αφού ετοιμάστηκα, βγήκα από την σκηνή μου και κατευθύνθηκα προς την σκηνή του συμβουλίου που κάναμε το προηγούμενο βράδυ. Ο Terry και τρεις από τους άντρες του με περίμεναν ήδη εκεί...
Οι άντρες μας εντόπισαν ένα μεγάλο πλοίο του ναυτικού να κατευθύνεται προς την βάση... Το σχέδιο μας ίσως γίνει λίγο πιο δύσκολο αλλά κατά τα άλλα δεν θα έχουμε κάποιο πρόβλημα στην εκτέλεση του.
Μάλιστα, πότε έγινε αυτό? Κινήθηκαν μέσα στην νύχτα και δεν τους πήραμε χαμπάρι? Τέλος πάντων προτείνω να περιμένουμε μισή μέρα ακόμα για να πληροφορηθούμε για τον αριθμό των Μαρίν που θα προστεθούν στην βάση... Οι άντρες μας που είναι μέσα στην βάση? Έχουμε ακόμα επικοινωνία μαζί τους???
Ναι, οι άντρες μας είναι ακόμα εκτός του ρανταρ του Commodore Daigin. Κανένας δεν έχει καταλάβει πως είναι στην πραγματικότητα επαναστάτες... Το μεσημέρι κάποια στιγμή θα έχουμε και πάλι επικοινωνία μαζί τους.
Πολύ καλά, οπότε περιμένουμε και πράττουμε ανάλογα με την αναφορά τους... Λοιπόν κύριοι, πάω να κάνω μια μικρή βόλτα μέχρι την άκρη του δάσους για να δω το πλοίο των Μαρίν...
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Bloodthirsty Avenger, The Revenge [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: Bloodthirsty Avenger, The Revenge [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Bloodthirsty Avenger, The Revenge [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeFri Dec 28, 2012 11:41 am

Μετά από μερικά λεπτά έφτασα στο τέλος του δάσους και κοίταξα τον ορίζοντα, ένα μεγάλο πλοίο με το σήμα των Μαρίν φάνηκε να πλησιάζει όλο και πιο πολύ το Tohan Island. "Αυτό θα είναι πρόβλημα όπως και να το κάνεις, δεν φτάνει μόνο ότι είμαστε αντιμέτωποι με έναν Commodore, θα πρέπει να αντιμετωπίσουμε και τους Μαρίν του πλοίου αυτού. Τα πράγματα κλείνουν πολύ γρήγορα εναντίων μας..." Σκέφτηκα καθώς παρατηρούσα την φρεγάτα που μας πλησίαζε. Ωστόσο την προσοχή μου τράβηξε ένα άλλο γεγονός, μια μικρή βαρκούλα φάνηκε να απομακρύνεται από το μεγάλο πλοίο και να κατευθύνεται προς μια έρημη βάρκα που αναγνώρισα αμέσως...
Ώστε την βρήκαν λοιπόν, δεν περίμενα να έχει απομακρυνθεί και πολύ αλλά σίγουρα την βρήκαν πολύ πιο γρήγορα από ότι υπολόγιζα... Αναφερόμουν φυσικά στην μικρή βαρκούλα που με μετέφερε στο νησί αυτό, την είχα παρατήσει στα ανοιχτά ώστε να μην με πάρουν χαμπάρι οι Μαρίν, αλλά δεν είχα υπολογίσει στην φρεγάτα που ερχόταν στο νησί...
Τέλος πάντων, ότι έγινε έγινε. Τώρα δεν αλλάζει κάτι, άλλωστε το μόνο που θα βρουν θα είναι μια άδεια βάρκα... Μονολόγησα καθώς βολευόμουν στην θέση μου για να συνεχίσω την παρακολούθηση.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Bloodthirsty Avenger, The Revenge [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: Bloodthirsty Avenger, The Revenge [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Bloodthirsty Avenger, The Revenge [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeFri Dec 28, 2012 11:53 am

Η μικρή βάρκα με τον Μαρίν, πλησίαζε την δικιά μου. Είχα κάτσει ανάμεσα στα δέντρα και με τα κιάλια που είχα πάρει από τους επαναστάτες παρακολουθούσα τους αντιπάλους μου. Το πλοίο από την άλλη είχε σχεδόν φτάσει στην είσοδο του νησιού-βάσης των Μαρίν, έψαξα στην τσέπη μου και βρήκα το μικρό den-den mushi. Μίλησα στους άντρες μας που είχαν εισχωρήσει στην βάση, μετά από μερικά λεπτά πήρα επιτέλους απάντηση. Τους είπα να έχουν τον νου τους για το πλοίο των Μαρίν που κατέφθανε, αλλά πολύ περισσότερο για τον Μαρίν στην βάρκα που θα κατεύθανε λίγο μετά από το πλοίο. Η αναφορά του άντρα αυτού θα ήταν ιδιαίτερα σημαντική για την συνέχεια του σχεδίου μας.
Μάλιστα κύριε, αφήστε το πάνω μου!!! Ακούστηκε η φωνή του επαναστάτη μέσα από το μικρό μηχάνημα.
Αφού κανονίστηκε και αυτό, περίμενα μέχρι να περάσει από την πύλη η φρεγάτα και ύστερα έστρεψα την προσοχή μου στον Μαρίν που έφτανε επιτέλους στην βάρκα μου. Φαινόταν ιδιαίτερα φοβισμένος και ανήσυχος, το όπλο του το είχε έτοιμο για χρήση, αλλά από τις κινήσεις του φαινόταν να είναι σχεδόν άμαθος στις μάχες. Έφτασε επιτέλους στην βάρκα μου και με χαρά παρατήρησα την απορία να σχηματίζεται στο πρόσωπο του, ήταν φανερό πως δεν ήξερε τι να υποθέσει για την βάρκα αυτή. Η απειρία του ίσως και να μας βοηθούσε τελικά...
Back to top Go down
Sponsored content





Bloodthirsty Avenger, The Revenge [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: Bloodthirsty Avenger, The Revenge [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Bloodthirsty Avenger, The Revenge [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Bloodthirsty Avenger, The Revenge [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» [ΤΕΛΟΣ-Τιμωρία απο Boss]My pirate adventure starts... I stay for revenge! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τελος] Ice Nine [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» The Name... [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος]R.E.M. [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] Keep going [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: North Blue :: Tohan Island-
Jump to: