Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 7 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 7 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [τελος-Φρούτο] μια μεγάλη πρόκληση [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[τελος-Φρούτο]   μια  μεγάλη  πρόκληση   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [τελος-Φρούτο] μια μεγάλη πρόκληση [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [τελος-Φρούτο]   μια  μεγάλη  πρόκληση   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeTue Dec 11, 2012 9:24 pm

Trunks-σάρα η τεχνικέ σου στα δίπλα σπαθιά είναι φοβερή που έμαθες να τα χειρίζεσαι τόσο καλά
Σάρα- στο νησί μου όλη ασχολούνται με σπαθιά και να μην ήθελες να ασχοληθείς δεν μπόρες . εσύ που έμαθες να πολεμάς με σπαθί όχι που έχεις καμιά φοβερή ικανότητα και χαμογέλασε σατανικά [τελος-Φρούτο]   μια  μεγάλη  πρόκληση   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 1750422342
Trunks- [τελος-Φρούτο]   μια  μεγάλη  πρόκληση   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 2741317649 τέλος πάντων .θα μήνις στο νησίείπα για να αλλάξω το θέμα της συζήτησις Σάρα –όχι μια στάση έκανα και θα φύγω για να πάω να εξερευνήσω όλον το κόσμο.. αλλά μπορώ να σου δήξω ένα δυο κόλπα με σπαθιά εάν με φιλοξενήσεις είπε με ένα τεράστιο χαμόγελο τελοσαμε το φαγητό και πλήρωσα σηκωθήκαμε και πήγαμε για να πάμε μέσα στο δασός σταματήσαμε σε ένα ανοιχτό μέρος χωρίς πολλά φυτά.
Σάρα- βγάλε την ζακέτα και το κολιέ που φόραςείπε μένα κάπως περίεργο ύφος τελος πάντων τα έβγαλα τα αφίσα σένα σημείο κάτω στο έδαφος .ξαφνικά η σάρα μου ρίχνω ένα σπαθί και φώναζε σκέψου γρήγορα και άρχισε να έρχεται με τρομερή ταχύτητα για μια στιγμή πανικοβλήθηκα . τράβηξα το σπαθί από την θήκη του και αμύνθηκα στην επίθεση της άρχισε να με κτυπάει με μεγάλη ταχύτητα προσπάθησα να κάνω επίθεσης αλλά ότι και να έκανα δεν είχε αποτέλεσμα τραβηχτικά πίσω αρκετά
σάρα-τι έγινε κουραστικές χιχιιχιχχι χαμογέλασα και άρχισα να τρέχω όσο πιο γρήγορα μπορώ τα σπαθιά μας κτύπησαν. η σάρα μου έδωσε ένα πάτημα ήταν η ευκαιρία που ήθελα σηκώθηκα 2 μετρά επάνω από το έδαφος η σάρα με κοίταξε και πίρε αμυντική θέση ήταν η τελική επίθεση κατέβηκα με ώριμη η σάρα χαμήλωσε το σπαθί της και με κοίταζε ήμουν έτυμος για την σύγκρουση ώμος ξαφνικά λίγο πριν πεσσό πανό της η σάρα κάνη μια απότομη κυβίστησι και πέφτω με τα μούτρα μου στο έδαφος
trunks-πρέπει να σπάσω κανένα πλευρό [τελος-Φρούτο]   μια  μεγάλη  πρόκληση   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 4252452532 Είπα γατί δεν εμμήνες να αποκρούσεις
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[τελος-Φρούτο]   μια  μεγάλη  πρόκληση   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [τελος-Φρούτο] μια μεγάλη πρόκληση [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [τελος-Φρούτο]   μια  μεγάλη  πρόκληση   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeWed Dec 12, 2012 5:04 pm

σάρα - χαχαχαχαχααχαχα ποπό έπεσε τόσο αστεία έλα τελειώσαμε και θα Παρώ αυτό το σπαθί γιατί θα σκοτωθείς στο τέλος και άντε να πιστέψουν ότι εσύ καρφώθηκες πανό του χααχσηκώθηκα έβαλα την ζακέτα και το μενταγιόν και αρχάισα μαζί με την σάρα να πάμε στο σπίτι μου ….. φτάσαμε ο πατέρας μου φαινόταν να με περιμένει
[color:9288=Greenμπαμπάς trunks σε περίμενα βλέπω συνάντησες την σάρα ]
trunks- τιιιιιι… από που την γνωρίζεις τι παιχνίδι παίζετε πίσω από την πλάτη μου μπαμπά- απόλυτος κανένα παιχνίδι απλός η μυτερά της σάρα είναι πολύ Κάλι μου φιλί και δεχτικέ να έρθει και να σε προπόνηση αλλά κατά της έτυχε και δεν μπόρεσε και έστειλε την κόρη της που είναι στην ίδια ηλικία μαζί σου αα και θα φύγετε αύριο από το νησί δεν σου έχω και τόσο εμπιστοσύνη για να σε αφήσω σε ένα σπίτι μόνο με μια κοπέλα
Trunks-πολύ εμπιστοσύνη μου έχεις [τελος-Φρούτο]   μια  μεγάλη  πρόκληση   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 2784389376
Μπαμπάς νε άντε πήγαινε να ετοιμαστείς για τι πρέπει να μιλήσουμε για κάτι πολύ σοβαρόπήγα πανό στο δωμάτιο μου πύρα μερικά πράγματα και κατέβηκα κάτω είδα τον πάτερα μου να κάθετε και να μιλάει με την σάρα πήγα και κάθισα και εγώ μαζί τους
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[τελος-Φρούτο]   μια  μεγάλη  πρόκληση   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [τελος-Φρούτο] μια μεγάλη πρόκληση [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [τελος-Φρούτο]   μια  μεγάλη  πρόκληση   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeWed Dec 12, 2012 7:08 pm

Μπαμπάς- σάρα μας αφήνεις για λίγο μονούς η σάρα σηκώθηκε και έφυγε
Μπαμπάς trunks από αύριο δεν θα μαστέ μαζί . εγώ θα πάω στο ναυτικό και εσύ να προπονηθείς με την σάρα η πυξίδα που σου έδωσα λέει πώς να πάτε στο νησί της προπόνησης το ταξίδι θα είναι δύσκολο με μεγάλες μάχες .θα κανίς φίλους αλλά και εχθρούς το σημαντικό είναι να ξερής για τι παλεύεις και να έχεις στόχους . έχεις μπλεχτεί σε κάτι πολύ επικίνδυνο σε μια διαμάχη που δεν έχει τέλος .τώρα θα σου πω πώς έχασα το χέρι μου και γατί έφυγα από το ναυτικό . πριν από δέκα 18 χρόνια γνώρισα την μητέρα σου η ζωή μου άλλαξε ριζικά από τότε η αποστολές έγιναν πιο ευχάριστες και πιο ωραίες μετά από ένα χρόνο γεννήθηκες εσύ .εγώ και η μυταρά σου μηνάμε σπίτι και αρχίσαμε να ζούμε μια ήρεμη ζωή αλλά για ένα ναυτικό με τόσους αντίπαλους οπός ήμουν εγώ δεν ήταν τόσο εύκολο ερχόντουσαν συχνά πειρατές για να με εκδικηθούν . μια ωραία μέρα μετά από 3 χρόνια .έτσι οπός καθόμασταν ήρθαν παραπούλι πειρατές η μητέρα σου και εγώ παλέψαμε δεν ήταν και τόσο δυνατή αλλά ήταν παραπούλι η πειρατές έβαλαν φωτιά στο σπίτι μας και σε απήγαγαν η μυτερά σου και εγώ ψάχναμε όλο το νησί για να σε βρούμε τελικά βρήκαμε το πλοίο τους και μπήκαμε πανό αρχίσαμε να σφαγιάζουμε οπίων βρίσκαμε . μετά από λίγο σε βρήκαμε η μητέρα σου σε πίρε στην αγκαλιά τις και αρχίσαμε να τρέχουμε η μητέρα σου σκόνταψε . και τις έφυγες από τα χεριά ο καπετάνιος το πλοίου σε μάζεψε και σε κράταγε πανό από την θάλασσα το πλοίο είχε σαλπάρει και είχαμε βγει στα ανειχτά . εάν κουνηθείτε ο μικρός θα γυνή τροφή για καρχαρίες είπε εγώ και ημέτερα σου τον πάρα ακούσαμε και αρχίσαμε να τρέχουμε προς το μέρος η μητέρα σου μου είπε να Πάο να σε σώσω και θα έμενε εκκινεί στο πλοίο ο καπετάνιος σε έριξε κουνήθηκα με τρομερή ταχύτητα και βούτηξα να σε σώσω το τε ένα τεράστιο τέρας τις θάλασσας εμφανίστηκε και ήθελε να σε φαί άνοιξε το τεράστιο στοματού . με ταχύτητα σε πύρα από αυτό το μέρος το τέρας στράφηκε προς το πλοίο που κάταπιε ένα τεράστιο μέρος του πλοίου ο καπετάνιος πέθανε στα σαγόνια ανέβηκα στο πλοίο και είδα ένα να με σημαδεύει με το όπλο του .πυροβόλησε και η μητέρα σου έβαλε μπροστά το σόμα της για να μας προστατέψει έμενα και εσένα έπεσε κατά νεκρή το μισός μου ήταν τεράστιο πύρα το πτώμα της και πήγα να φηγό ξαφνικά το κατάρτι έπεσε στο χέρι μου το σόμα τις μητέρα σου έπεσε στην θάλασσα το πλοίο βυθιζόταν και έπρεπε να φηγό τράβηξα το σπαθί μου και έκοψα το χέρι μου για να φύγουμε έπεσα στην θάλασσα και κολύμπησα έως την ακτή εκεί με βρήκε η μητέρα της σάρας μας φρόντισε για μεγάλο χρονικό διάστημα βλέπεις έκτος που ήμουν τραυματιζόμενος δεν μπορούσα να πιστέψω πώς έχασα την γυναίκα μου ότι δεν μπόρεσα να την προστατέψω trunks να θυμάσαι ο άνθρωπος έχει πολλές αδυναμίες δεν μπορεί να κανί τα πάντα. θέλω να πάρεις το θρυλικό μου σπαθί και αυτό το κουτί για να γυνής πιο δυνατός
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[τελος-Φρούτο]   μια  μεγάλη  πρόκληση   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [τελος-Φρούτο] μια μεγάλη πρόκληση [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [τελος-Φρούτο]   μια  μεγάλη  πρόκληση   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeWed Dec 12, 2012 7:15 pm

το σπαθί ήταν το αγαπημένο σπαθί του πάτερα μου είχε μια φοβερή βάση και η λεπίδα του ήταν από ένα υλικό που έκοβε ακόμα και ανθρώπους που είχαν φαί φρούτο του διαβόλου ήταν το τέλειο σπαθί το κουτή δεν ήταν τόσο μεγάλο αλλά ήταν πολύ ωραία σκαλισμένο με αγρία ζώα ο πατέρας μου σηκώθηκε και με αγαλλίασε
Μπαμπάς trunks όταν ξανά συναντηθούμε θέλω να μου δόσης το σπάθη μου είναι πολύ σημαντικό για έμενακαι με αυτά τα λογία απομακρύνθηκε και με βάρεσε με δύναμη στην κύλια αρχάισα να ζαλίζομαι και έπεσα κατά λιπόθυμος (μετά από κόπιες ώρες ) ξύπνησα το πρωί με πόνους σηκώθηκα και είδα την σάρα να είναι έτυμη και να με περιμένει
Trunks- τι έγινε που είναι ο πατέρας μου
Σάρα έφυγε πριν λίγα λεπτά μπορεί να τον προλάβεις στο λιμάνιΈβαλα την ζακέτα και το σπάθη που μου έδωσε και ξεκίνησα να φηγό το μάτι μου ώμος έπεσε στο κουτί που μου έδωσε καθώς το άνοιξα αυτό που αντίκρισα ήταν ένα φρούτο του διαβόλου ήταν σαν χρυσό μήλο
Σάρα- είναι ένα δώρο για το ταξίδι σου Ερχομέ είπα και έτρεξα με το φρούτο στο λιμάνι το πλοίο έφυγε αλλά φαινόταν ξεκάθαρα
Πάτερα δεν θα σε απογοητεύσω θα γίνω ο καλύτερος φώναξα και θα σε δω στην Grand line και δάγκωσα το φρούτο άμεσος με διαπέρασε μια γλύκα και πικρά μαζί που δεν μου άρεσε πάτερα σε ευχάριστο για τα δορά σου . είπα από μέσα μου
Σάρα - το φανταστικά ότι θα σε εδώ έλα πάμε και εμείς πύρα όλα τα πράγματα σου και την πυξίδα αυτό είναι το καΐκι που θα φύγουμε
Trunks - νε πάμε αυτί είναι η αρχή μιας περιπέτειας της δικέζμου περιπέτειας
Back to top Go down
Destro
Administrator
Administrator
avatar


Όνομα Χαρακτήρα : Destro
Posts : 2474
Join date : 2012-08-12
Age : 34

Character sheet
Remaining Health: 100%

[τελος-Φρούτο]   μια  μεγάλη  πρόκληση   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [τελος-Φρούτο] μια μεγάλη πρόκληση [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [τελος-Φρούτο]   μια  μεγάλη  πρόκληση   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeFri Dec 14, 2012 4:18 pm

Όνομα χαρακτήρα: trunks D.drak

P.o.M. Points: 3

Belli: 15,000

Τυχόν παρατηρήσεις: Δυσκολεύτηκα πάρα πολύ να διαβάσω την ιστορία. Υπήρχαν λέξεις που δεν κολλούσαν και δεν έβγαινε νόημα. Αν γράφεις greeklish και μετά με κάποιο πρόγραμμα τα αλλάζεις θα σου πρότεινα να βρεις κάποιο άλλο πρόγραμμα γιατί αυτό βγάζει ότι να'ναι. Επίσης, θα πρέπει να διαβάζεις κι εσύ τι γράφεις για να διορθώνεις τα λάθη που προκύπτουν από τις αλλαγές ώστε να βγαίνει νόημα και να διαβάζεται η ιστορία με άνεση. Στείλε μου πμ με τα φρούτα που θέλεις και περίμενε μετά ποστ μου στον χαρακτήρα σου. Επίσης θέλω στην υπογραφή σου να βάλεις το λινκ που οδηγεί στο τόπικ του χαρακτήρα σου άμεσα. Αν δεν ξέρεις πως γίνεται πες μου να σου εξηγήσω.
Back to top Go down
Sponsored content





[τελος-Φρούτο]   μια  μεγάλη  πρόκληση   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [τελος-Φρούτο] μια μεγάλη πρόκληση [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [τελος-Φρούτο]   μια  μεγάλη  πρόκληση   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[τελος-Φρούτο] μια μεγάλη πρόκληση [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Η μεγάλη περιπέτεια ξεκινάει[Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [τελος-δουλειά] μια μεγάλη γιορτή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τελος]Μεγαλη μαχη στο Elfheim...Ελευθερος ξανα! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [ Τελος] Μια γρηγορη σταση πριν την μεγαλη μαχη [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος- Φρούτο] Έρεβος [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: North Blue :: Sedna Kingdom-
Jump to: