Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 13 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 13 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [τελος-Φρούτο] μια μεγάλη πρόκληση [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[τελος-Φρούτο]   μια  μεγάλη  πρόκληση   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: [τελος-Φρούτο] μια μεγάλη πρόκληση [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [τελος-Φρούτο]   μια  μεγάλη  πρόκληση   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeTue Nov 27, 2012 10:43 pm


Για σας με λένε trunks D. Drak ζώο στην sedan kingdok . το sedna kingdok είναι το πιο μικρό νησί στην north blue το σπίτι μου είναι λίγο πιο έξω από την μοναδική πολύ που υπαρχή στο νησί . οι μέρες εδώ στο νησί είναι ήρεμες και χάρις πολλές αναταραχές την περισσότερη ημέρα την περνά o στο παλάτι μαζί με τον prince bellett που είναι παιδικός μου φίλος . με τον prince bellett προπονούμαστε μαζί εδώ και πολλά χρόνια . μια μέρα καθώς βγήκα από την πόρτα του σπιτιού μου και άρχισα να πηγαίνω προς την πολύ ξαφνικά ακούω μια φωνή να με φωνάζει. Γύρισα το κεφάλι μου και βλέπω τον ταχυδρόμο.


Last edited by alex 1010 on Wed Dec 12, 2012 7:18 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[τελος-Φρούτο]   μια  μεγάλη  πρόκληση   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [τελος-Φρούτο] μια μεγάλη πρόκληση [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [τελος-Φρούτο]   μια  μεγάλη  πρόκληση   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeTue Nov 27, 2012 11:02 pm

Ταχυδρόμος –trunks έχω ένα γράμμα για τον πατερά σου εάν μπορείς να του το δόσης είναι από το ναυτικό
Trunks- [τελος-Φρούτο]   μια  μεγάλη  πρόκληση   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 3210050320 σοβαρά γράμμα από το ναυτικό υπα με θαυμασμότο γράμμα και έτρεξα βολίδα [τελος-Φρούτο]   μια  μεγάλη  πρόκληση   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 643574442 για το σπίτι μου
Trunks- ΜΠΑΜΠΑ ΜΠΑΜΠΑ φώναξα από μακριά
Μπαμπάς-trunks τη συνέβη και είσαι τόσο ενθουσιασμένος και τη κρατάς
Trunks-έχεις γράμμα από το ναυτικό
Μπαμπάς -για ανυξέτο για δω τι γραφή.ο πατέρας μου πίρε το γράμμα και άρχισε να διάβαζε. σαν πρώην ναυτικός έχει πολύ καλές σχέσης με το ναυτικό αλλά από τότε που έχασε το αριστερό του χέρι του πριν 15 χρόνια. παρατήθηκε από ναυτικός αλλά λιβάνι νέα του ναυτικού συχνά
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[τελος-Φρούτο]   μια  μεγάλη  πρόκληση   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [τελος-Φρούτο] μια μεγάλη πρόκληση [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [τελος-Φρούτο]   μια  μεγάλη  πρόκληση   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeThu Nov 29, 2012 5:15 pm

Trunks- Λιπών τη γραφήρώτησα με αγονία ο πατέρας μου πίρε σοβαρό ύφος
Μπαμπάς- trunks έλα μέσα στο σπίτι έχω κάτι να σου πωκαι μπήκαμε μέσα κάτσαμε στην τραπεζαρία
Trunks- τι θες μπαμπά ρώτησα με απορία
Πατέρας- trunks έχεις μεγαλώσει πολύ από τότε που πέθανε η μητέρα σου. πέρασα με δύσκολα χωρίς μια γενάκια παρουσία στο σπίτι
(ο πατέρας μου δεν μηλαγε σχεδόν ποτέ για την μητέρα ο θάνατος της τον είχε πληγώσει παρά πολύ δεν μιλούσε σχεδόν ποτέ για το πώς πέθανε . κάτι πολύ σημαντικό θα μου έλεγε και αναφερόταν στην μητέρα )
Trunks- πατερά δεν καταλαβαίνω για τι ανάφερες την μητέρα τώρα αυτά ανήκουν στο παρελθόν
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[τελος-Φρούτο]   μια  μεγάλη  πρόκληση   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [τελος-Φρούτο] μια μεγάλη πρόκληση [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [τελος-Φρούτο]   μια  μεγάλη  πρόκληση   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeThu Nov 29, 2012 5:54 pm

Πατέρας- trunks ακούσαμε [τελος-Φρούτο]   μια  μεγάλη  πρόκληση   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 3936643423 εγώ και η μητέρα σου ήμασταν πολύ Κάλι ναυτικοί και με Κάλι φήμη στην Grand line. Το ίδιε θέλω να κανίς και εσύ να προπονηθείς και να γυνής ναυτικός και να έρθεις στην Grand line και να με βρεις [τελος-Φρούτο]   μια  μεγάλη  πρόκληση   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 815003233
Trunks- τι εννοείς ότι θα μόνο μονός [τελος-Φρούτο]   μια  μεγάλη  πρόκληση   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 894006417 . Και θα φυγής
[color:c785=GreenΜπαμπάς- νε [τελος-Φρούτο]   μια  μεγάλη  πρόκληση   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 815003233 ]
Trunks- ωραία!!!! [τελος-Φρούτο]   μια  μεγάλη  πρόκληση   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 2660368260 ποτέ θα φυγής [τελος-Φρούτο]   μια  μεγάλη  πρόκληση   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 2660368260
Μπαμπάς καλά μην λύπησε τόσο [τελος-Φρούτο]   μια  μεγάλη  πρόκληση   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 2225864208 είπε ο πατέρας μου με απογοήτευση μαλών περίμενε να το Πάρο κατάκαρδα . τον είδα απογοητευμένο .
Trunks- έλα τώρα φυσικά και στεναχωρήθηκα [τελος-Φρούτο]   μια  μεγάλη  πρόκληση   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 2660368260
Μπαμπάς-νε καλά σιγά μην δεν σαρεσαι να σε μονός κoλόπαιδο τέλος πάντων [τελος-Φρούτο]   μια  μεγάλη  πρόκληση   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 3936643423 αύριο θα φηγό από το νησί για αυτό θέλω να σου δήξω κάτι]ο πατέρας μου και έγω σηκωθήκαμε από το τραπέζι και πήγαμε στο υπόγυιο του σπιτιού


Last edited by alex 1010 on Tue Dec 11, 2012 8:10 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[τελος-Φρούτο]   μια  μεγάλη  πρόκληση   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [τελος-Φρούτο] μια μεγάλη πρόκληση [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [τελος-Φρούτο]   μια  μεγάλη  πρόκληση   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeMon Dec 03, 2012 5:35 pm

Trunks- μπαμπά τι θέλουμε εδώ ρώτησα με απορία και περίεργα
Μπαμπάς-άκου καλά trunks θα σου δήξω κάτι που θα σε βοηθήσει στο ταξίδι σου
Φτάσαμε στην βιβλιοθήκη σταθήκαμε ο πατέρας μου τράβηξε ένα βιβλίο που ήταν κάπου στην μέση . με το που τράβηξε το βιβλίο η βιβλιοθήκη άρχισε να στρίβει προς τα αριστερά εγώ κοκάλωσα για λίγο ο πατέρας μου άρχισε να περπάτα έκανα και εγώ το ίδιο
Trunks- από ποτέ έχεις κρυφό [τελος-Φρούτο]   μια  μεγάλη  πρόκληση   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 3169671233 [τελος-Φρούτο]   μια  μεγάλη  πρόκληση   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 3510096238 δωμάτιο στο υπόγειο
ο πατέρας μου χαμογέλασε μου είπε ότι αυτό το δωμάτιο είναι για να φυλάει το παρελθόν του. πίρε ένα σπίρτο και άναβε κάτι πυρσούς που είχε. όταν τους άναψε όλους το μέρος φαινόταν ξεκάθαρα υπήρχαν πολλά μπαούλα . ήταν το δωμάτιο του ναυτικού είχε μέσα σημαίες στολές . λογικά του πάτερα μου επικήρυξης και πολλά όπλα
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[τελος-Φρούτο]   μια  μεγάλη  πρόκληση   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [τελος-Φρούτο] μια μεγάλη πρόκληση [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [τελος-Φρούτο]   μια  μεγάλη  πρόκληση   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeSun Dec 09, 2012 11:43 pm

Trunks- ποπό είναι φοβερό Κίτα ποσά όπλα [τελος-Φρούτο]   μια  μεγάλη  πρόκληση   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 3210050320 . τη έχει μέσα στα μπαούλα
Μπαμπάς- αχχχχχ είναι διάφορη χάρτες και πυξίδες πήγε προς το κέντρο του δωματίου
εκεί βρισκόταν ένα σπαθί ένα μπαούλο και μια στημένη στολή μαριν πήγε προς το μπαούλο άνοιξε το μπαούλο και ε βγάλε μια σακούλα με λεφτά μια πυξίδα και ένα κολιέ που ήταν στρογγυλό και μέσα του απεικονιζόταν μια εικόνα δράκου
Μπαμπάς- trunks έλα πάρε αυτήν τι πυξίδα και το κολιέ και τα λεφτά για να αρχίσεις το ταξίδι σου . ήμουν πολύ χαρούμενος που ο πατέρας μου έδινε τόση Βοήθεια . καθώς παρατηρούσα την πυξίδα είδα ένα μικρό πρόβλημα πήγαινε μόνο σένα συγκεκριμένο σιμίο .
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[τελος-Φρούτο]   μια  μεγάλη  πρόκληση   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [τελος-Φρούτο] μια μεγάλη πρόκληση [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [τελος-Φρούτο]   μια  μεγάλη  πρόκληση   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeTue Dec 11, 2012 8:39 pm

Trunks-μπαμπά σε ευχάριστο για αυτά που μου έδωσες αλλά [τελος-Φρούτο]   μια  μεγάλη  πρόκληση   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 3510096238 η πυξίδα πρέπει να έχει χαλάσει
Μπαμπάς- [τελος-Φρούτο]   μια  μεγάλη  πρόκληση   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 3248139268 Όχι βεβαία αυτί η πυξίδα οδηγώ μόνο σε ένα νησί είπε με ένα πλατύ χαμόγελο
Trunks- σε πιο νησί οδηγεί ρώτησα ανήσυχος
Μπαμπάς- θα μάθεις όταν έρθει η ώρα
Ο πατέρας μου με εδίωξε από το δωμάτιο δεν κατάλαβα γιατί αλλά δεν ένοιαξε ανέβηκα πάνω στο δωμάτιο μου και αφίσα την πυξίδα στο γράφοι μου μαζί με ταλέντα ξάπλωσα στο κρεβάτι και άρχισα να βλέπω το μενταγιόν που μου έδωσε ο πατέρας μου . είχε φτάσει το μεσημέρια και πεινάω πολύ κατέβηκα να φτιάξω κάτι να φάω .ο πατέρας μου είχε τελειώσει αυτό που έκανε και ανέβηκε να φτιάξη κάτι να φάμε.
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[τελος-Φρούτο]   μια  μεγάλη  πρόκληση   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [τελος-Φρούτο] μια μεγάλη πρόκληση [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [τελος-Φρούτο]   μια  μεγάλη  πρόκληση   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeTue Dec 11, 2012 8:50 pm

Trunks- μπαμπά τη φτιάχνεις να φάμε ρώτησα ένα πλατύ χαμόγελο
Μπαμπάς σούπα με λαχανικά
Trunks- [τελος-Φρούτο]   μια  μεγάλη  πρόκληση   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 2239365823 Ωραία .
το φαγητό έγινε γρήγορα και στρώσαμε να φάμε
Trunks- μπαμπά ποτέ θα φυγής
Μπαμπάς- αύριο το πρωί
Trunks-μπαμπά τελείωσα θα πάω μια βόλτα στην πολύ σηκώθηκα έβαλα την ζακέτα και το κολεέ μου που μου έδωσε ο πατέρας μου και βγήκα έξω κατεδύθηκα προς την αγορά της πόλις καθώς περπατούσα στον δρόμο βλέπω τρις άντρες να σπάνε ένα κατάστημα έτρεξα να τούς σταματήσω
Trunks- εεε εσείς ψευτόμαγκες βαλτετα με κάποιον στα κυβικά σας
Πειρατής(1)μπα,μπα τη έχουμε εδώ έναν ηρώα χαχααχαχ
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[τελος-Φρούτο]   μια  μεγάλη  πρόκληση   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [τελος-Φρούτο] μια μεγάλη πρόκληση [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [τελος-Φρούτο]   μια  μεγάλη  πρόκληση   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeTue Dec 11, 2012 8:57 pm

γέλασε ιρανικά κατάλαβα από το βλήμα που φορούσαν πώς ήταν από τους πειρατές που ταλαιπωρούσαν το βασίλειο. και η τρις ήταν χοντρή και φαινόντουσαν χάζι είχαν πιστολιά καθώς παρατηρούσα τους πειρατές το μάτι μου άρχιζαν να κιτάνε το μαγαζί ήταν ένα κατάστημα που πουλούσε διάφορα ξίφη και αλλά όπλα μάλλον αυτή η πειρατές ήθελαν δωρεάν όπλα.
Πειρατής(1) μικρέ φύγε εάν αγαπάς την ζωή σουσου και έστρεψε το πιστόλι προς το μέρος μου χαμογέλασα και με μια γρήγορη κίνηση του χτυπάω τα χεριά το πιστόλι του έπεσε και τον χτύπησα με δύναμη στο διάφραγμα με αποτέλεσμα να φυγή και να χτυπήσει σε κάποια βιτρίνα η άλλη δύο πειρατές πήγαν προς το μέρος του να δουν εάν είναι καλά με το που πήγαν κοντά του ο πειρατήςπειρατής (1) σηκώθηκε οργιζόμενος πίρε ένα σπαθί από κάτο που είχε πέσει λίγο πιο πριν και άρχισε να έρχεται με τρομερή ταχύτητα πύρα το πρώτο σπαθί που βρήκα στα χεριά μου και πύρα αμυντική θέση και απέκρουσα την επίθεση του με αρκετή δυσκολία άρχισε μια μάχη που φαινόταν ισοδύναμες και η δύο
Πειρατής (1)τελείωσες μικρέμικρέ όρμισε κατά πανό μου με μανία και με χτύπησε και έφυγα μπροστά πίσω και κατέστρεψα την είσοδο . ξύλα είχαν πέσει πάνω μου .
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[τελος-Φρούτο]   μια  μεγάλη  πρόκληση   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [τελος-Φρούτο] μια μεγάλη πρόκληση [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [τελος-Φρούτο]   μια  μεγάλη  πρόκληση   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeTue Dec 11, 2012 9:08 pm

Ο πειρατής που παλαβά διέταξε να με πυροβολήσουν και η δυο έβγαλαν τα όπλα και με σημάδεψαν πόναγα πολύ από την τελευταία επίθεση του και δεν μπορούσα να κάνω κάτι έκλισα τα ματιά και ακούω τους πυροβολισμούς και τώρα τι πέθανα αναρωτήθηκα
Πειρατής (1) εσύ πάλι πια είσαιάνοιξα τα ματιά μου και είδα μια ψιλή κοκκινομάλλα με πανέμορφα ματιά που κρατούσε δυο κατάνα να στέκετε μπροστά μου δεν ήξερα πια ήταν και δεν με ένοιαζε. έφτανε που ήμουν ζωντανός σηκώθηκα με δυσκολία και στάθηκα διπλατής
Σάρα- πως σε λένε
Trunks-trunks εσένα πώς σε λένε
Πειρατής (1) σταματήστε να μιλάτε και ελάτε να σας σκοτώσω
Σάρα άπαντα και άρχισε να τρέχει με μια μεγάλη ταχύτητα προς τον πειρατή που πόλε μούσα πριν και με μια κίνηση που δεν μπόρεσα να δω του έκανε ένα μεγάλο χάραγμα στο στήθος έπεσε κάτω με χαμένες τις εστισις ποπό σκέφτηκα είναι τέλια [τελος-Φρούτο]   μια  μεγάλη  πρόκληση   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 435051366
Σάρα- εσείς η δυο πάρτε αυτόν τον άχρηστο και φύγετεείπε στους δυο πειρατές που κοίταζαν πανικόβλητη τον σήκωσαν και άρχισαν να τρέχουν η σάρα έβαλε τα σπαθιά μέσα στης θήκες της .
Trunks- σάρα είπαμε πώς μπορώ να σου ξεπληρώσω την Χάρι που με βοήθησες
Σάρα-εάν μπορείς να μου πεις που μπορώ να βρω ένα μέρος να φάω κάτι ερχομέ από ταξίδι και πεινάω πολύ
Trunks-βέβαιος έλα [τελος-Φρούτο]   μια  μεγάλη  πρόκληση   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 1186829084 θα σε πάω σε να πολύ ωραίο μέρος που ξερό στην πολύχωρίς να έχω κανένα συγκεκριμένο μέρος στο μυαλό μου αρχίσαμε να περπατάμε και να μιλάμε. Βρήκα ένα ωραίο μέρος και κάτσαμε .Η συζήτησι έφτασε στο σημείο που άρχισε να πολεμά η σάρα








Back to top Go down
Sponsored content





[τελος-Φρούτο]   μια  μεγάλη  πρόκληση   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [τελος-Φρούτο] μια μεγάλη πρόκληση [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [τελος-Φρούτο]   μια  μεγάλη  πρόκληση   [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[τελος-Φρούτο] μια μεγάλη πρόκληση [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Η μεγάλη περιπέτεια ξεκινάει[Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [τελος-δουλειά] μια μεγάλη γιορτή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τελος]Μεγαλη μαχη στο Elfheim...Ελευθερος ξανα! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [ Τελος] Μια γρηγορη σταση πριν την μεγαλη μαχη [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος- Φρούτο] Έρεβος [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: North Blue :: Sedna Kingdom-
Jump to: