Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 11 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 11 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τέλος] The Crimson Eye Pirates [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] The Crimson Eye Pirates [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 5 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] The Crimson Eye Pirates [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] The Crimson Eye Pirates [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 5 I_icon_minitimeTue Dec 04, 2012 7:40 pm

Το συναίσθημα που ένιωσα μετά τα λόγια της κοπέλας ήταν αρκετά περίεργο έως ενοχλητικό . Ένιωσα τις σκέψεις μου να διαφοροποιούνται , να αλλάζουν και να αλλοιώνονται .
Σίγουρα δεν ήταν μια συνηθισμένη γυναίκα και σίγουρα δεν επρόκειτο να χάσω την ευκαιρία για συνεργασία . Εαν ήθελα να αναρριχηθώ στις τάξεις των πειρατών και να δημιουργήσω ένα δυνατό πλήρωμα, σίγουρα δεν θα μπορούσα να το κάνω μονος μου.
Δεν ξέρω τι ακριβώς προσπάθησες να κάνεις στο μυαλό μου πριν , είπα με ελαφρώς επιθετικό τόνο, αλλα θα σου μιλήσω εάν μου υποσχεθείς ότι ό,τι ειπωθεί εδω μέσα, δεν θα βγει παρα έξω
Με ένα θετικό κούνημα του κεφαλιού της, με διαβεβαίωσε πως δεν θα πράξει το αντίθετο .Έχεις ακούσει για ένα μικρό νησί στο νότιο μέρος της South Blue με το όνομα Εlfheim?
Ναι
Τι νέα άκουσες γι αυτό πρόσφατα ?

Οτι καταστράφηκε από έναν άντρα με το όνομα ''A'' (άλφα) καθώς επίσης και οτι ο δήμαρχος του δολοφονήθηκε

Ένα χαιρέκακο χαμόγελο εμφανίστηκε στο πρόσωπό μου ..
Back to top Go down
Euryale
Pirate
Pirate
Euryale


Όνομα Χαρακτήρα : Markessa Thalassa
Posts : 904
Location : IN A BARBIE WORLD
Join date : 2012-10-28
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] The Crimson Eye Pirates [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 5 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] The Crimson Eye Pirates [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] The Crimson Eye Pirates [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 5 I_icon_minitimeWed Dec 05, 2012 6:01 pm

Εάν είχα καταλάβει σωστά ο άνδρας που είχα κοντά μου δεν ήταν ένας χαμένος ταξιδιότης...για την ακρίβεια δεν ήταν μόνο ένας χαμένος ταξιδιότης αλλά εκτός από αυτό ήταν και ένας φημισμένος πειρατής. Θα χρειαζόμουν ισχυρούς ανθρώπους στο πλευρό μου, τουλάχιστον αυτό μου είχε πει η αράχνη, ώστε να σταματήσω τα σχέδια της παγκόσμιας κυβέρνησης και ο "Α" ήταν σίγουρα ένας άνθρωπος που κατείχε αρκετή δύναμη για να με βοηθήσει.

Ενδιαφέρον, πρέπει να παραδεχτώ ότι δεν περίμενα να σε γνωρίσω ποτέ. Δίαβασα για τα καρτοθώματά σου στην εφημερίδα. Παρόλο που οι πράξεις σου μου φαίνονται κάπως ακραίες πρέπει να παραδεχτώ ότι είσαι ένας πολύ ικανός άνθρωπος. Μα που είναι οι τρόποι μου? Δεν σου έχω πει ποία είμαι τόση ώρα ενώ είναι φανερό ότι ήδη ξέρω πολλά για εσένα. Ονομάζομαι Elizabeth Vivianna Arse De Captulet, κατάγομαι από τη βασιλική οικογένεια του Bliss Kingdom,ο άρχοντας αράχνη επέλεξε εμένα για να γίνω η αγκελειαφόρος της. Με λίγα λόγια είμαι η θέληση της θεάς της γη και οι άνθρωποι που είδες είναι οι "ακόλουθοί"μου. Βρισκόμαστε εδώ για να ανακτήσουμε ένα αρχαίο σκύπτρο υψηλής πνευματικής σημασίας

Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] The Crimson Eye Pirates [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 5 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] The Crimson Eye Pirates [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] The Crimson Eye Pirates [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 5 I_icon_minitimeWed Dec 05, 2012 7:10 pm

Μετά απο την σύντομη γνωριμία που είχαμε με την Elizabeth, αποχώρησε για λίγο απο την σκηνή . Ώστε κατάγεται απο βασιλική οικογένεια . Εξού και η αρχοντική εμφάνιση .
Αυτό το σκήπτρο που ανέφερε μου είχε παρακινήσει το ενδιαφέρον . Σίγουρα επρόκειτο για κάποιον θησαυρό μεγάλης αξίας .
Έβγαλα τον χάρτη απο την κάπα μου και τον άνοιξα ... Μέσα του δεν αντίκρισα κάποιον αναλυτικό και περιγραφικό χάρτη, αλλα κάποιες σημειώσεις σε μια περίεργη γλώσσα επάνω σε μερικές ζωγραφιές .Είχε ένα βουνό και ένα ποτάμι δίπλα απο κάτι δέντρα ..
Αηδίες, είπα νευριασμένος και το τσαλάκωσα. Το πέταξα και βρέθηκε επάνω στο γραφείο της Elizabeth , όμως δεν το αντιλήφθηκα καθώς δεν του έδωσα σημασία.

Λίγες στιγμές αργότερα επέστρεψε και κάθισε στην καρέκλα της .Μαζί της ήταν εκείνος ο άντρας, ο οποίος έμοιαζε να είναι ο δεύτερος στην ιεραρχία αυτού του στρατοπέδου μετα την Εlizabeth.Στάθηκε πίσω απο την καρέκλα στην οποία η λαίδη κάθισε. Τους κοίταξα για μια στιγμή και έπειτα άρχισα να εξερευνώ με το βλέμμα μου την σκηνή

Ο ήχος που κάνει το χαρτί όταν τρίβεται μεταξύ του ακούστηκε ..Λίγο αργότερα, η φωνή της Elizabeth η οποία ακουγόταν ενθουσιασμένη

Αυ.......Αυτό που το βρήκες?

Back to top Go down
Euryale
Pirate
Pirate
Euryale


Όνομα Χαρακτήρα : Markessa Thalassa
Posts : 904
Location : IN A BARBIE WORLD
Join date : 2012-10-28
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] The Crimson Eye Pirates [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 5 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] The Crimson Eye Pirates [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] The Crimson Eye Pirates [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 5 I_icon_minitimeFri Dec 07, 2012 3:17 pm

Δεν μπορούσα να πιστέψω στα μάτια μου, ο χάρτης που είχε φέρει ο "Α" είχε να κάνει σίγουρα με την Pandora, καθώς είχε το σύμβολο της αράχνης πάνω αριστερά. Φυσικά ήταν σχεδόν κατεστραμένο από το πέρασμα του χρόνου αλλά και ο Sebastian και εγώ μπορούσαμε να το διακρίνουμε. Επίσης η μόνη ιστορικά αναγραμμένη επίσκεψη της Pandora στο Endless waste ήταν για να την τελετή με το σκύπτρο. Με λίγα λόγια ο χάρτης αυτός θα τους οδηγούσε στο Aranae cor και στα μυστικά της Pandora.. Ο χάρτης έδειχνε ένα ποτάμι κοντά σε ένα βούνο και ένα δάσος, φυσικά όλα αυτά θα είχαν χαθεί στο πέρασμα του χρόνου όμως χάρις τς σημειώσεις που είχε γράψει ο δημιουργός του χάρτη μπορέσαμε να προσδιορίσουμε την περιοχή. Δεν ήξερα όλες τις λέξεις αλλά μαζί με τον Sebastian καταφέραμε να βγάλουμε μια ελεύθερη μετάφραση. Όπως φαίνεται η τοποθεσία του σκύπτρου ήταν στο τάφο του βασιλειά, άρα σχεδόν δίπλα μας.

"Α", έχω μια πρόταση να σου κάνω. Με τον χάρτη σου θα μπορέσω να βρω το ιερό σκύπτρο, θέλω να μας συνοδέψεις στον τάφο και να μας προστατέψεις από κάθε τυχόν κίνδυνο, ως αντάλαγμα μπορείς να πάρεις όποιον θησαυρό θες από τα ερείπια με εξέρεση το σκύπτρο. Επίσης θα χρειαστώ ένα άτομο με τα δικά σου ταλέντα για να επιτύχω τον σκοπό μου. Εάν καταφέρουμε να βγούμε ζωντανοί από τα ερήπεια τότε θα ήταν καλό να μιλήσουμε για μια πιο μακρόχρονη συνεργασία. Τι λες?
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] The Crimson Eye Pirates [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 5 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] The Crimson Eye Pirates [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] The Crimson Eye Pirates [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 5 I_icon_minitimeFri Dec 07, 2012 9:45 pm

Η πρότασή της και η πλεονεκτική θέση στην οποία με είχε φέρει αυτός ο χάρτης , μου επέτρεπε να προχωρήσω με μια αντιπρόταση την οποία θα έκανα ακόμα πιο δελεαστική, αρνούμενος να πάρω κάτι απο αυτά που μου είπε .
Έμεινα για λίγη ώρα σιωπηλός ενώ σκεφτόμουν την επόμενή μου κίνηση καθώς και τα λόγια που θα της πω..Σίγουρα έπρεπε να προσέχω τα λόγια μου, ειδικά στα άτομα που επιθυμούσα να με ακολουθήσουν
Ξέρεις, δεν ενδιαφέρομαι τόσο πολύ για τον θησαυρό και για το χρυσάφι γενικότερα, την συγκεκριμένη στιγμή .Είπα κοιτώντας την με ένα χαλαρό αλλα διαπεραστικό βλέμμα
Περίεργο για κάποιον πειρατή , δεν νομίζεις ?
Με μια κίνηση του κεφαλιού της μου έδειξε πως συμφωνούσε.Το πρόσωπό της όμως άλλαξε κάπως.Ήταν λες και νόμιζε πως δεν θα της έδινα τον χάρη, η θα αρνούμουν την πρότασή της
Αυτό που θέλω να κάνω, είναι να μείνω στην ιστορία . Θέλω να με θυμούνται .ο μόνος τρόπος με τον οποίο μπορει να πραγματοποιηθεί αυτό είναι βρίσκοντας τον μυθικό θησαυρό του Gol D Roger, το One Piece. Αυτός ο θησαυρός λένε πως είναι ανώτερος απο κάθε άλλον, οπότε δεν υπάρχει λόγος για εμένα να αναζητώ άλλους .Παρ όλα αυτά θα δεχτώ την πρότασή σου να έρθω μαζί σας για να βρούμε αυτό που ζητάς και να σας προστατέψω.Όσον αφορά την συνεργασία θα ήθελα να γίνει αλλα με τους δικούς μου όρους.Αυτό θα είναι το δικό μου ''μερίδιο'' . Ξέρω οτι θα σου είναι δύσκολο να έρθεις στο δικό μου πλοίο λόγο της θέσης σου και των υποχρεώσεών σου, όμως σου προτείνω να μπεις στο πλήρωμά μου . Θα έχεις το δικό σου πλοίο , τους δικούς σου ακολούθους αλλα θα πλέεις κάτω απο την δικιά μου σημαία και αυτόματα θα είσαι προστατευμένη απο εμένα και όσους άλλους ανήκουν στο πλήρωμά μου ..Συμφωνείς?
Back to top Go down
Euryale
Pirate
Pirate
Euryale


Όνομα Χαρακτήρα : Markessa Thalassa
Posts : 904
Location : IN A BARBIE WORLD
Join date : 2012-10-28
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] The Crimson Eye Pirates [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 5 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] The Crimson Eye Pirates [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] The Crimson Eye Pirates [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 5 I_icon_minitimeSat Dec 08, 2012 10:15 pm

Για να είμαι ειληκρινής θα ζητούσα μια πιο μακρόχρονη συνεργασία, εφόσον όμως το πρότεινε εκείνος τα πράγματα ήταν πολύ πιο εύκολα, πριν απαντήσω έριξα μια φευγαλέα ματιά στον Sebastian, εκείνος κατάλαβε το νόημά της και αποχώρησε από τη σκηνή αφήνοντας εμένα και τον "Α" μόνους. Τότε άρχισα να μιλάω ώστε να κλείσω τη συμφωνία.

Σύμφωνοι, όμως έχω έναν όρο. Θα ταξιδέψω μαζί σου για λίγο καιρό. Θέλω να μάθω ποίος πραγματικά είσαι και ποίος είναι ο στόχος σου. Σίγουρα το one piece είναι κάτι που θέλεις να αποκτήσεις όμως πιστεύω ότι δεν είναι το μοναδικό σου όνειρο. Μόλις βρούμε το Aranae cor θα φύγουμε μαζί από το νησί. Είμαι σίγουρη πως οι ικανότητές μου θα σε βοηθήσουν στο έπακρο.

Και με αυτά τα λόγια σηκώθηκα από την καρέκλα και του πρόσφερα το χέρι μου.Έαν δεχόταν την προσφορά θα έκανε χειραψεία εάν δεν δεχόταν....τότε πιστεύω θα του έδινα την ευκαιρία να φύγει, χωρίς το χάρτη φυσικά.
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] The Crimson Eye Pirates [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 5 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] The Crimson Eye Pirates [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] The Crimson Eye Pirates [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 5 I_icon_minitimeSun Dec 09, 2012 12:23 am

Τα πράγματα πήγαιναν απο το καλό στο καλύτερο .Όχι μόνο δέχτηκε να μπει στο πλήρωμά μου αλλα θα μου έδινε και την ευκαιρία να γνωρίσω και τις δυνατότητές της στην μάχη εαν κάποια προέκυπτε .
Πολύ καλά . Δεν υπάρχει κάποιο μέρος στο οποίο να διαφωνούμε . Λοιπόν θα ξεκινήσουμε τώρα για να ψάξουμε τα ερείπια η υπάρχουν άλλες υποχρεώσεις πρώτα
Πρέπει να μαζέψω αυτούς που θα έρθουν μαζί μας εκεί οπότε θα χρειαστώ λίγα λεπτά. Ο ήλιος αρχίζει και πέφτει οπότε αυτή θα είναι η καλύτερη ώρα για να ξεκινήσουμε, είπε ενώ σηκωνόταν όρθια
Όση ώρα εμείς ετοιμαζόμαστε μπορείς να περιμένεις εδώ εαν θέλεις .
Εντάξει, της απάντησα ενώ έπιασα στα χέρια μου ένα μπουκάλι με νερό που μόλις μου είχαν προσφέρει.
Βγήκε απο την σκηνή μαζί με αυτόν που έμοιαζε σαν προσωπικός της φρουρός . όση ώρα περίμενα για να γίνουν οι ετοιμασίες σκεφτόμουν τον επόμενο νησί στο οποίο θα έπρεπε να επισκεφτώ, όπως επίσης και το πως θα κινούταν ο Alexander τώρα που τον έκανα ρεζίλι στην ίδια του την περιοχή. Το μόνο σίγουρο ήταν οτι δεν θα καθόταν με σταυρωμένα τα χέρια.
Back to top Go down
Euryale
Pirate
Pirate
Euryale


Όνομα Χαρακτήρα : Markessa Thalassa
Posts : 904
Location : IN A BARBIE WORLD
Join date : 2012-10-28
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] The Crimson Eye Pirates [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 5 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] The Crimson Eye Pirates [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] The Crimson Eye Pirates [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 5 I_icon_minitimeMon Dec 10, 2012 3:21 pm

Μετά από λίγη ώρα η ομάδα μας ξεκίνησε για τον τάφο του βασιλειά. Ήταν κοντά στο στρατόπεδο και ο ήλιος είχε σχεδόν δύσει, για αυτό και το ταξίδι προς τα εκεί δεν ήταν όσο κουραστικό όσο η εξερεύνηση που είχαμε κάνει το πρωί. Όμως είχα ήδη εξαντληθεί από όλο την διαδικασία και τη χρήση του φρούτου μου, παρόλα αυτά κατάφερα να μην το δείξω. Σίγουρα δεν άρμοζε στη θέση μου να παρουσιάσω τέτοια συμπεριφορά μπροστά στον Sebastian και στους ληστές.

Ο τάφος είχε στο σχήμα πυραμίδας και όπως όλοι οι υπόλοιποι τάφοι ήταν σφραγισμένος για τουλάχιστον 100 χρόνια. Φυσικά οι ληστές μπορούσαν επιτέλους να γίνουν χρήσιμοι. Μέσα σε μια ώρα κατάφεραν να ανοίξουν την πόρτα του τάφου επιτρέποντας σε εμένα, στον "Α" και στον Sebastian να μπούμε μέσα. Οι ληστές θα μας περίμεναν απ' έξω. Για κάποιο λόγο ένιωθα πιο ασφαλής έχοντας αυτούς να φιλάνε τα νότα μου πάρα τον Sebastian.
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] The Crimson Eye Pirates [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 5 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] The Crimson Eye Pirates [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] The Crimson Eye Pirates [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 5 I_icon_minitimeMon Dec 10, 2012 8:15 pm

Ο τάφος ήταν αρκετά σκοτεινός στο εσωτερικό του κάτι το οποίο ήταν απολύτως λογικό εφόσον εσωτερικός φωτισμός δεν υπήρχε, Προμηθευμένοι με δάδες , αρχίσαμε να περπατούμε προς το εσωτερικό του . Η μυρωδιά που ανέδιδε ήταν απερίγραπτα απαίσια και γλυκερή .
Κάποια στιγμή η μακρυά και στενή στοά την οποία διασχίζαμε, τελείωσε. Μας έβγαλε σε ένα σχετικά μεγάλο δωμάτιο απο το οποίο μπορούσες να βγεις μόνο απο την μεριά απο την οποία μπήκες..Εγώ και ο Sebastian κάναμε έναν κύκλο του δωματίου ψάχνοντας για κάποιο σημάδι που θα πρόδιδε κάποιο μυστικό πέρασμα , αλλα μάταια ..Στους τοίχους υπήρχαν μονο περιγραφές και τοιχογραφίες
Ξάφνου άκουσα κάποια βήματα . Έκανα νόημα στον Sebastian να σταματήσει να κινείτε .. Η Elizabeth η οποία είχε μείνει στο κέντρο του δωματίου είχε πάρει ενα απορημένο ύφος και κοιτούσε μια εμένα και μια τον Sebastian σαν να ζητούσε εξηγήσεις για αυτήν την σιγή ...
Η σκιά ενός άντρα φάνηκε στο βάθος . Ο Sebastian μας έκανε ένα νοημα να τον ακολουθήσουμε . Είχε μετακινήσει κάτι και άνοιξε μια πόρτα
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] The Crimson Eye Pirates [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 5 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] The Crimson Eye Pirates [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] The Crimson Eye Pirates [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 5 I_icon_minitimeTue Dec 11, 2012 9:41 pm

Τρέχοντας μπήκαμε μεσα στο στενό αυτό δωμάτιο και μετακινήσαμε ένα παλιό χαλί ωστε να μας καλύπτει .Ήταν ιδιαίτερα ζεστά και άβολα εκεί είναι η αλήθεια.
Τα βήματα άρχισαν να ακούγονται όλο και πιο κοντά ως που σταμάτησαν
Που είναι ? ακούστηκε μια βαριά και γνώριμη φωνή ...
Μα μπήκαν πριν απο λίγο ..Δεν υπάρχει άλλη έξοδος .. Είπε ο ''σκύλος'΄'
Έγειρα ελαφρά το χαλί στο πλάι για να μπορώ να δω . Ήταν ο Alexander και οι δικοί του . Είχαν αλυσοδέσει τον σκύλο και τον σημάδευαν με πιστόλια . Όσο και να τον αντιπαθούσα εκτιμούσα την πυγμή που είχε σαν άνθρωπος . Λίγη ώρα αργότερα και μετά απο αρκετες συζητήσεις μεταξύ του Alexander και των ανδρών του άρχισε να ακούγεται ένας ήχος γνώριμος. Ήταν η πέτρα που τριβόταν η μια με την άλλη .Κοιτώντας απ έξω, είδα κάτι σαν τάφο να σηκώνεται μέσα απο το έδαφος . Η Elizabeth τους κοιτούσε με ένα νευριασμένο και ταυτόχρονα ανήσυχο βλέμμα ταυτόχρονα .
Έβγαλα ένα απο τα πιστόλια μου και την κοίταξα .
Κάτι μου λέει πως δεν πρέπει να το ανοίξουνε , έτσι ?
Έγνεψε θετικά με το κεφάλι της..
Σηκώθηκα όρθιος και μετατόπισα το χαλί . Στόχευσα και εκτέλεσα έναν άντρα πυροβολώντας τον στο κεφάλι. Αμέσως μετά πυροβόλησα στο στήθος έναν άντρα που σήκωσε την καραμπίνα του και μετά δυο άλλους που έτρεχαν προς το μέρος μου .
Μετά έστρεψα τα όπλα μου στον Alexander .
Πάει λίγος καιρός , ε βρομιάρη? ...
Back to top Go down
Sponsored content





[Τέλος] The Crimson Eye Pirates [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 5 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] The Crimson Eye Pirates [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] The Crimson Eye Pirates [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 5 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τέλος] The Crimson Eye Pirates [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 5 of 6Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» [Τέλος] The crimson eyed pirates versus the world government [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] Crimson Eye and the Crescent Moon [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» The Black Cat Pirates [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» {Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τελος-Διπλη] Οι Woonan Pirates και το Onrac Kingdom! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: South Blue :: Endless Waste-
Jump to: