Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 7 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 7 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τέλος] Fishmen in the city [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Fishmen in the city [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Fishmen in the city [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Fishmen in the city [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeWed Nov 21, 2012 6:59 pm

Σαν καπετάνιος, έπρεπε να συγχωρώ τους δικούς μου
Έπρεπε να φερθώ σωστά.Παρ όλα αυτά, ήταν διαφορετικά μαζί της.Ένιωθα άλλος άνθρωπος .
Δεκτή...της απάντησα λακωνικά.Τώρα μπορείς να αποχωρήσεις σε παρακαλώ ?
Χωρίς να μιλήσει γύρισε και αποχώρησε απο το δωμάτιο.Τα συναισθήματα μου είχανε μπλεχτεί.Το τέρας μέσα μου που ζητούσε εκδίκηση και αίμα, δεν με άφηνε σε ηρεμία.Αυτό το περιστατικό, αποδείκνυε πόσο μαλθακός ήμουν.Έπρεπε να πάρω μερικές αποφάσεις, σχετικά με το πως θα έπρεπε να προσχωρήσω.Πρώτα όμως, θα έπρεπε να φύγει ο θυμός μου.Ανέβηκα απο τις σκάλες.
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Fishmen in the city [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Fishmen in the city [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Fishmen in the city [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeWed Nov 21, 2012 7:01 pm

Πάνω επικρατούσε σιγη.Οι ναύτες συνέχιζαν τις δουλειές τους και η Lightning καθόταν στην πλώρη.Μπροστά μας , υπήρχε ένα μεγάλο με΄ρος γης .Κατευθύνθηκα προς το με΄ρος του drake.
Ποια είναι η περιοχή της Zanzara town.?
Σήκωσε το χέρι του και μου έδειξε ένα μέρος στα αριστερά..
Εκεί θα πάμε.Του είπα αποφασιστικά.Μετά περπάτησα δυο βήματα μπροστά και άρχισα να μιλώ στους ναύτες...
Ακούστε με.
Σήκωσαν τα κεφάλια τους.


Last edited by DIRK on Mon Nov 26, 2012 7:56 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Fishmen in the city [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Fishmen in the city [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Fishmen in the city [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeWed Nov 21, 2012 7:03 pm

Παρατήστε ότι δουλειά έχετε και πηγαίνετε φορέστε τα όπλα σας...Σήμερα θα γλεντήσουμε...Ένα σατανικό γέλιο ικανοποίησης σχηματίστηκε στο πρόσωπό μου
Και οι πέντε τους άρχισαν να ζητωκραυγάζουν, ενώ πήγαιναν προς το μικρό δωμάτιο του οπλοστασίου
Δέκα λεπτά αργότερα μαζεύτηκαν όλοι πάλι επάνω...
Κύριε Snakes, υψώστε την σημαία.. του είπα....Απευθείας , όρμησε προς τα σκοινιά..Μαζί του , ακόμα 2 ναύτες...Λίγα δευτερόλεπτα μετά, η σημαία μου κυμάτιζε περήφανη επάνω στο κατάρτι του πλοίου μας
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Fishmen in the city [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Fishmen in the city [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Fishmen in the city [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeWed Nov 21, 2012 7:04 pm



Στην παραλία, μας περιμένει ο Kisame, τους ενημέρωσα.. μετά την συνάντηση θα επιτεθούμε στο κοντινότερο χωριό..Δυο πράγματα θα σας ζητήσω κύριοι...Όχι αιχμαλώτους και όχι έλεος.... Πάρτε ότι μπορείτε, λεφτά, χρυσαφικά τρόφιμα...Μην αφήστε κανέναν ζωντανό...Σήκωσα την γροθιά μου ψηλά, μαζί μου και οι άλλοι...
Λίγες ώρες μετά, ρίξαμε άγκυρα....Με την βάρκα φτάσαμε ως το νησί, οπου μας περίμενε ο Kisame..
Του έδωσα το χέρι μου...
Πως πάει παλιόφιλε?
Μια χαρα Alucard..
Παρ ότι μου είπε, δεν έδειχνε τόσο καλά΄όπως στην τελευταία φορά...
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Fishmen in the city [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Fishmen in the city [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Fishmen in the city [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeWed Nov 21, 2012 7:06 pm


Συνέβη τίποτα? τον ρώτησα πρόθυμος να τον βοηθήσω...
Η αλήθεια είναι πως ναι.O Marco έχει μυριστεί πως κάνω δουλειές πίσω απο την πλάτη του...Δυστυχώς δεν θα μπορέσω να σε συναντήσω ξανα μετα το σημερινό.Εκτός εαν τον αντιμετωπίσεις εσύ ο ίδιος και τελειώσει η κούραση
Θα τον αντιμετωπίσω εγώ..του είπα. μην έρθεις ξανα σε επαφή μαζί μου, επειδή όπως είπες, είναι επικίνδυνο, το μόνο που θα σου ζητήσω, θα είναι να να σταθείς μαζί μου στο πεδίο της μάχης.
Αυτό είναι σίγουρο αδερφέ..Δεν θα ξεχάσω ποτε το καλό που μου είχες κάνει τότε..
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Fishmen in the city [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Fishmen in the city [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Fishmen in the city [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeWed Nov 21, 2012 7:08 pm


Ξαναδώσαμε τα χέρια....Διέταξα τους άντρες να μετακινηθούν με μια κίνηση του χεριού μου, ενώ ο Kisame έμπαινε μέσα στο νερό..
Τα όπλα μας έβγαζαν έναν μεταλλικό ήχο καθώς συγκρούονταν ελαφρά με τα σώματά μας...Η διαδρομή μας ήταν περίπου λίγα χιλιόμετρα....Στον αέρα πλανιόταν ένα ελαφρύ ωραίο αεράκι
Λίγα λεπτά μετά βρεθήκαμε έξω απο ένα χωριό... ήταν αρκετά μικρό και φαινόταν κατεστραμμένο...Οι κάτοικοι, μας κοιτούσαν περίεργα καθώς περνούσαμε ενδιάμεσα τους....
Τώρα! καταστρέψτε τα πάντα! τους φώναξα και κάτω απ την καπα μου εμφάνισα δυο πιστόλια..
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Fishmen in the city [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Fishmen in the city [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Fishmen in the city [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeWed Nov 21, 2012 7:10 pm

Σημάδεψα δυο μεσήλικες...Πίεσα την σκανδάλη του κάθε όπλου και οι δυο τους, βρέθηκαν νεκροί..Με μια γρήγορη κίνηση, οι ναύτες έκαναν το ίδιο (ο drake και η lightning έμειναν στο πλοίο)
Με τις καραμπίνες τους ξεχύθηκαν σε σπίτια και πανικός άρχισε να επικρατεί....Φωνές ακούγονταν απο παντού..Άλλοι κλείνονταν μέσα στα σπίτια τους, ενώ άλλοι, πιο γενναίοι, πήραν μερικά μαχαίρια και μερικές τσουγκράνες και άρχισαν να τρέχουν προς τα πάνω μου...Ενεργοποίησα τους μηχανισμούς που βγάζουν τα μαχαίρια κάτω απο τους καρπούς μου
Απέφυγα το κάρφωμα που πήγε να μου κάνει με την το μαχαίρι του ένας ψαράνθρωπος, ο οποίος είχε εμφανιστεί στο πεδίο της μάχης , και τον κάρφωσα στο χέρι
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Fishmen in the city [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Fishmen in the city [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Fishmen in the city [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeWed Nov 21, 2012 10:30 pm

Με το πόδι μου, έσπρωξα προς τα πίσω τα δικά του, και μετακίνησα το σώμα του, έτσι ωστε να δεχτεί το χτύπημα που προοριζόταν για εμένα .. Πετώντας το άψυχο σώμα του, κα΄τω, έπιασα την πεσμένη τσουγκράνα και την κάρφωσα με δύναμη στο στέρνο του άντρα που σκότωσε τον συγχωριανό του......Με το πόδι μου , κλώτσησα το σώμα του ξεκαρφώνοντας το απο το γεωργικό εργαλείο..
Απέκρουσα μια επίθεση απο τα αριστερά με το μέσο της τσουγκράνας ...Το χτύπημα ήταν δυνατό και έτσι αναγκάστηκα να υποχωρήσω κάνοντας μερικές τούμπες προς τα πίσω...Είχε σπάσει στην μέση...Σήκωσα το βλέμμα μου και αντίκρισα έναν ψηλό άντρα...Για την ακρίβεια, έναν ακόμα ψαράνθρωπο..
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Fishmen in the city [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Fishmen in the city [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Fishmen in the city [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeWed Nov 21, 2012 10:31 pm

Αυτός, φορούσε μια σκούρα μαύρη- δερμάτινη στολή με μια μαύρη ζώνη να διακοσμεί την μέση του.Στα πόδια του , φορούσε σανδάλια ενώ το ΄δεξί του στήθος, διακοσμούσε ένα τατουαζ που απεικόνιζε ακτίνες....
Σηκώθηκα και τινάχτηκα...Ο αντίπαλος αυτός φαινόταν ιδιαίτερα δυνατός, και σκόπευα να τον αντιμετωπίσω με εξυπνάδα...
Ποιος είσαι εσυ ?
Δεν χρειάζεται να δίνω λογαριασμό σε έναν άνθρωπο...
Τράβηξα ένα πιστόλι και τον πυροβόλησα, όμως ήταν αρκετά γρήγορος για να το αποφύγει κάνοντας δυο άλματα προς τα πλάγια...
Μόλις σταθεροποιήθηκε , όρμησε προς τα πανω μου με την γροθια του υψωμένη ....Δεν πρόλαβα να αποφύγω το χτύπημα ... Η γροθιά του έπεσε με δύναμη στο στομάχι μου πετώντας με επάνω σε ένα κτήριο .Ο τοίχος του κτηρίου έσπασε, και γύρω μου γέμισε συντρίμμια...
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Fishmen in the city [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Fishmen in the city [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Fishmen in the city [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeSun Nov 25, 2012 6:02 pm

'' τότε να παραιτηθείς απο καπετάνιος.Τζάμπα είσαι σε αυτήν την θέση εαν δεν μπορείς να προστατέψεις κανένα .''
Τα λόγια της Lightnιng γέμισαν το μυαλό μου... Είχε δίκιο...όμως δεν θα το άφηνα έτσι
Captain !!
Ακούστηκαν οι φωνές των ναυτών .. Αμέσως μετά, δυο απο αυτές διακόπηκαν απο βίαια χτυπήματα
Σηκώθηκα όρθιος τινάζοντας απο πάνω μου τα χαλάσματα ...Μπροστά μου ο ψαρανθρωπος είχε μόλις χτυπήσει θανάσιμα 2 ναύτες μου και πήγαινε για τον τρίτο.Κινήθηκα με υπερβολική ταχύτητα και σταμάτησα την επίθεσή του.Έπιασα το δεξί το χέρι στον αέρα σταματώντας τον.Η προσπάθειά του για να ξεπεράσει την δύναμή μου ήταν ζωγραφισμένη στο πρόσωπό του.ίδρωνε συνέχεια και απο μέσα του έβγαιναν επιφωνήματα προσπάθειας.Παρ όλα αυτά δεν μπορούσε.Η δύναμη μου προερχόταν απο τν θέληση μου να προστατέψω τους δικούς μου . Με το ελεύθερο χέρι του πήγε να με χτυπήσει στο πρόσωπο.Έπιασα και αυτό το χέρι του.
Δεν έχεις ελπίδα

Back to top Go down
Sponsored content





[Τέλος] Fishmen in the city [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Fishmen in the city [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Fishmen in the city [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τέλος] Fishmen in the city [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
»  [Τέλος] Terror in the city of Bablan(Μέρος 3ο) [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] Terror in the city of Bablan(Μέρος 1ο) [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
»  [Τέλος] Terror in the city of Bablan(Μέρος 4ο) [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
»  [Τέλος] Terror in the city of Bablan(Μέρος 2ο) [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» The Name... [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: South Blue :: Zarzara Town-
Jump to: