Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 6 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 6 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τέλος] Όλα ξεκινάνε τώρα[Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
LittleBoy
Simple Member
Simple Member
LittleBoy


Posts : 47
Join date : 2012-11-02
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Όλα ξεκινάνε τώρα[Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Όλα ξεκινάνε τώρα[Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Όλα ξεκινάνε τώρα[Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeTue Nov 13, 2012 8:40 pm

[Δάσκαλος]Τι από τώρα φεύγεις;Αυτό ήταν η μισή προπόνηση για σήμερα.Έχεις και άλλο αγόρι μου αλλά οχι για να θεραπεύει κόσμο αλλά για να τον προστατεύεις, είπε με ένα περίεργο βλέμα και μου έκανε νόημα να τον ακολουθήσω στον δεύτερο όροφο του ιατρείου.

Άρχιζα και σκεφτόμουν καλά τι άλλο θα κάνουμε και γιατί εκεί; αλλά δεν μπορώ να κάνω και αλλίως ότι πει ο δάσκαλος μου για το καλό μου θα είναι.Έτσι τον ακολούθησα μέχρι πάνω όμως μόλις μπήκα είδα κάτι που δεν μπορούσα να το φανταστώ ποτέ ότι θα υπήρχει εκεί πάνω.Είναι μέρος εξάσκησης για πολεμιστές με αληθινά όπλα και σπαθιά για να είναι έτοιμος σε μάχη.Γεμάτος έκπληξη και ενθουσιασμό κατάλαβα τον λόγω που ανεβήκα εδώ πάνω αλλά ταυτόχρονα γέμισα με απορίες γιατί να υπάρχει κάτι τέτοιο εδώ πάνω και γιατί στον δάσκαλό μου.Αλλά πριν καν αρχίσω να κάνω ερωτήσεις ο δάσκαλος μου με κατάλαβε και άρχισε να μου λέει

[Δάσκαλος]Ξέρω τι σκέφτεσαι δηλαδή το τι κάνουμε εδώ και γιατί υπάρχει αυτό το μέρος στο ιατρείο μου.Ήμουν Bounty Hunter στα νιάτα μου και έπιανα πειρατές για λεφτά αλλά μικρούς πειρατές για λίγα λεφτά.Όμως κάποια μέρα είχα μπλέξει με κάποιους πειρατές που ήταν αρκετά δυνατοί και δεν μπόρεσα να τους πιάσω.Με ξυλοκόπησαν τόσο πολύ που ήμουν έτοιμος να πεθάνω αλλά ευτυχώς με έσωσε μια καλή κυρία.Έτσι άλλαξα προσανατολισμό και έγινα ιατρός αντί να πιάνω πειρατές για μερικά λεφτά.Έσυ όμως θες να γίνεις πειρατής άρα θα πρέπει να μάχεσε για να υπαρασπίζεσαι και την ομάδα σου αλλά και κυρίως τον εαυτό σου.
Back to top Go down
LittleBoy
Simple Member
Simple Member
LittleBoy


Posts : 47
Join date : 2012-11-02
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Όλα ξεκινάνε τώρα[Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Όλα ξεκινάνε τώρα[Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Όλα ξεκινάνε τώρα[Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeTue Nov 13, 2012 8:47 pm

Συγκινήθηκα με αυτά που είπε και άρχισα να είμαι ακόμα πιο χαρούμενος από όσο ήμουν πριν.Ξέχασα αμέσως πόσο κουρασμένος ήμουν και σκεφτόμουν τι τεχνική θα μάθω για να πολεμάω τους άλλους.Δεν πρόλαβα καλά καλά να σκεφτώ τίποτα και ο δάσκαλος έβγαλε ένα σπαθί και μια ασπίδα που είχε φέρει εδώ πάνω πριν αρχίσουμε.

[Δάσκαλος] Τι θα έλεγες να μάθεις να χειρίζεσαι σπαθί και ασπίδα ώστε να μπορείς να επιτήθεσε στους εχθρούς αλλά και να υπερασπίζεσαι τον εαυτό σου αλλά και τους φίλους σου.

[Εγώ]Ναι δάσκαλε πολύ καλή ιδέα θα είμαι για πάντα ευγνόμων σε σένα δάσκαλε που μου έχεις μαθει και θα μου μάθεις τόσα πολλά ,ταυτοχρονα έσκυψα το κεφάλι δείχνοντας σεβασμό και αφοσείωση στον δάσκαλό μου και από την χαρά μου έτρεξε ένα δάκρυ από το πρόσωπό μου.

[Δάσκαλος] Δεν χρειάζεσαι να κάνεις έτσι αγόρι μου είσαι πολύ καλό παιδί και σου αξίζει η βοήθεια, είπε χαμογελόντας καθώς με σήκωνε όρθιο και με κοιτούσε στα μάτια.

[Εγώ] Σε ευχαριστώ πολύ δάσκαλε, του απάντησα καθώς τον αγκάλιαζα

[Δάσκαλος] Ωραία φτάνουν αυτά ας αρχίσουμε .

Ήταν η πιο ωραία μέρα που έχω ζήσει ως τότε και ήμουν τόσο χαρούμενος που δεν μπορούσα να σκεφτώ τίποτα άλλο.Ξεκινάμε με τα βασικά το πως να κρατάμε τα όπλα γιατί δεν είχα πιάσει ποτέ στην ζωή μου όπλο αλλά μόλις τα έπιασα ένιωσα ότι ήμουν γεννημένος για αυτό ακόμα και να μάθω αυτή την τέχνη.
Back to top Go down
LittleBoy
Simple Member
Simple Member
LittleBoy


Posts : 47
Join date : 2012-11-02
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Όλα ξεκινάνε τώρα[Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Όλα ξεκινάνε τώρα[Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Όλα ξεκινάνε τώρα[Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeTue Nov 13, 2012 8:53 pm

Όμως ήμουν αδύναμος σωματικά γιατί ούτε πολύ γυμναστική δεν έκανα και έτσι τα κάναμε όλα μαζί.Είναι πολλά όλα μαζί αλλά άντεχα γιατί ήξερα ότι όταν τελειώσουμε με την εκπαίδευση θα είμαι έτοιμος ακόμα και να μπω σε μάχη.Είναι μια δύσκολη τεχνική γιατί πρέπει και τα δυο χέρια σου να είναι γυμνασμένα στο ίδιο επίπεδο γιατί και τα δυο όπλα μπορούσα να τα χρεισιμοποιήσω σαν όπλα .Αυτά ήταν τα πρώτα λόγια που με είχε πει ο δάσκαλος.Ακόμα είναι αρχή για να μάθω κινήσεις αφού κάναμε περισσότερο γυμναστική παρά με τα όπλα για να βελτιώσω την φυσική μου κατάσταση αν και κάναμε καμιά ώρα για να συνιθήσω τα όπλα.Είμαι αρκετά ενθουσιασμένος παρά τις παρατηρήσεις του δασκάλου μου επειδή έκανα βλακίες και δεν ήξερα ακόμα πως να τα χειρίζομαι.Παρόλα αυτά δεν με πείραζε γιατί έχω έναν άνθρωπο δίπλα που πιστεύει σε εμένα και με βοηθάει όπως μπορεί για αυτό και εγώ τα δίνω όλα στην προπόνηση.Μόλις τελειώσαμε με την προπόνηση και είμασταν έτοιμοι να φύγουμε λέει ο δάσκαλος.

[Δάσκαλος] Καλά τα πήγες για πρώτη φορά αγόρι μου αλλά έχεις δρόμο μπροστά σου για να μάθεις τα μυστικά αυτής της τεχνικής αλλά από φυσική κατάσταση καλά τα πας, είπε χαμογελαστός .

[Εγώ] Σε ευχαριστώ δάσκαλε και το ξέρω έχω πολλά να μάθω αλλά είμαι σίγουρος ότι θα τα μάθω και θα τα αξιοποιήσω σωστά , απάντησα με το κεφάλι κάτω καθώς σκεφτόμουν τι με περίμενε όλες αυτές τις μέρες και ξανά μιλάω
Back to top Go down
LittleBoy
Simple Member
Simple Member
LittleBoy


Posts : 47
Join date : 2012-11-02
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Όλα ξεκινάνε τώρα[Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Όλα ξεκινάνε τώρα[Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Όλα ξεκινάνε τώρα[Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeTue Nov 13, 2012 8:58 pm

[Εγώ]Δάσκαλε μήπως μπορούμε να κάνουμε κάποιος αλλός το πρόγμαμμα γιατί με το ζόρι αντέχω καθημερινή προπόνηση ,είπα καθώς τον κοιτούσα αλλά μέσα δεν ήθελα να το πω γιατί ήμουν σίγουρος οτι δεν θα γίνονταν κάτι αλλά και θα άλλαζε γνώμη για μένα.

Καθώς με κοιτόυσε γυρνάει πλάτη και πάει να φύγει και μου λέει

[Δάσκαλος]Φυσικά αγόρι μου να μην σε κουράσουμε κι όλας είπε χαμογελόντας

Ξαφνιάστικα και παραξενέυτικα αλλά πριν προλάβω να πω κάτι ξανά μίλησε ο δάσκαλος

[Δάσκαλος] Αν θες να γίνεις ένας αδύναμος πειρατής και να μην μπορείς να προστατεύεις τους φίλους σου εντάξει.απάντησε ξανά με πονηρό βλέμμα και περίμενε την αντιδρασή μου.

Μόλις τελειώσε αυτό που είπε τρελάθηκα δεν μιλούσα σκέφτικα και είπα

[Εγώ] Τελικά θα βάλουμε καμιά ώρα παραπάνω ή θα παίζουμε τώρα ; απάντησε με σοβαρό βλέμμα

Αρχίζουμε και γελάμε και απαντάει ο δάσκαλος

[Δάσκαλος]Έτσι αγόρι μου έτσι όσο κουραστικό και να είναι να μην τα βάζεις κάτω γιατί έτσι θα πας μπροστά σε αυτό που διάλεξες να κάνεις, απάντησε καθώς ερχόνταν να καθήσει δίπλα μου.

[Δάσκαλος]Να ξες αυτο που διάλεξες δεν είναι εύκολο είναι αρκετά δύσκολο το να βρεις το κατάληλω πλήρωμα και φίλους και πάνω από όλα τον καπετάνιο που θα σέβεσαι και θα εμπιστεύεσαι.Για αυτό πρέπει να γίνεις δυνατός για να μπορείς να ανταπεξέλθεις στις δυσκολίες.

[Εγώ]Εντάξει δάσκαλε σε ευχαριστώ πολύ .
Back to top Go down
LittleBoy
Simple Member
Simple Member
LittleBoy


Posts : 47
Join date : 2012-11-02
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Όλα ξεκινάνε τώρα[Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Όλα ξεκινάνε τώρα[Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Όλα ξεκινάνε τώρα[Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeTue Nov 13, 2012 9:02 pm

[Δάσκαλος]Α και αυριο να πας να αγοράσεις μια ασπίδα και σπαθί γιατί αυτά που έχω είναι παλιά αλλά και για να έχεις τα δικάς σου όπλα για να μονομαχήσουμε κάποια στιγμή

[Εγώ]Εντάξει δάσκαλε θα πάω αύριο πρωί πρωί καληνύχτα δάσκαλε.είπα καθώς έβγαινα από την πόρτα .

[Δάσκαλος] Καληνύχτα αγόρι μου τα λέμε αύριο.

Έτσι ξεκίνησα να πάω σπίτι, είναι ξεθεωμένος και είμαι σίγουρος ότι μόλις θα ξάπλωνα στο κρεβάτι μου θα έπεφτα αμέσως για ύπνο αλλά μέχρι να φτάσω παρατιρούσα γύρω μου πράγματα που δεν είχα προσέξει ας πουμε μερικά δρομάκια μερικά μαγαζιά λες και μόλις είχαν χτηστεί δεν ξέρω γιατί τα εβλέπα πρώτη φορά.Όμως δεν πέρασε πολύ ώρα που το σκεφτόμουν και κατάλαβα γιατί.Γιατί τώρα κοιτούσα ψηλά ένιωθα ότι μπορούσα να κάνω κάτι για να βοηθήσω κάποιον ενώ ως τότε δεν είχα νιώσει ποτέ έτσι.Μόλις το συνηδητοποίησα χάρηκα έκλαψα και ευχαριστούσα από μέσα μου τον δάσκαλο μου που μου έμαθε τόσα πολλά πράγματα και θα μου μάθει ακόμα περισσότερα.Πριν καλά καλά το καταλάβω έφτασα στο σπίτι μπήκα μέσα έκανα μπάνιο και έπεσα για ύπνο αμέσως .Ξυμέρωσε και ξυπνάω και εγώ πλήνομαι και ετοιμάζω να φάω πρωινό αν και ήμουν τόσο ενθουσιασμένος που θα αγόραζα τα καινούργια μου και δικά μου όπλα που παραλίγο να το ξεχάσω .Αλλά εφτυχώς έφαγα και ήμουν έτοιμος πάλι για όλα.Έτσι έφυγα από το σπίτι και πήγα να αγοράσω όπλα. Με είχε πει ο δάσκαλο απο χθες που να πάω αλλά είχα ξεχάσει που ακριβώς είναι μόνο το όνομα του θυμώμουν Ippon-Matsu πήγα ως ένα σημείο αλλά μετά χάθηκα έτσι είπα να ρωτήσω έναν περαστικό.
Back to top Go down
LittleBoy
Simple Member
Simple Member
LittleBoy


Posts : 47
Join date : 2012-11-02
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Όλα ξεκινάνε τώρα[Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Όλα ξεκινάνε τώρα[Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Όλα ξεκινάνε τώρα[Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeTue Nov 13, 2012 9:07 pm

[Εγώ]Συγνώμη να κάνω μια ερώτηση που μπορώ να βρω τον Ippon-Matsu Είναι ο ιδιοκτήτης ενός μαγαζιού που πουλάει όπλα.

[Περαστικός] Α ξέρω που είναι θα πας από εκεί μετά εκεί μετά από εδώ και θα το δεις απαντάει και φευγει

[Εγώ] Ευχαριστώ .....νομίζω, λέω σιγά χωρίς να το ακούσει αφού δεν κατάλαβα τίποτα.

Ε δεν πειράζει λέω θα το βρω εδώ κοντά ειναι.Έτσι πως τριγυρνούσα βρίσκομαι σε ένα ανοιχτό μέρος σαν πλατεία και στην μέση η πλατφόρμα εκτέλεσης του Gol D Roger.Εκείνη την στιγμή έμεινα κάγκελο.Είχα ακούσει για αυτό το μέρος αλλά δεν είχα πάει ποτέ μου ως τώρα και τώρα βρέθυκα εδώ κατά τύχη.Ενθουσιάστικα γιατί σκεφτόμουν για το πως έζησε ο Gol D Roger είμαι σίγουρος ότι είναι τέλεια να είσαι ο πιο ελεύθερος άνθρωπος στον κόσμο μαζί με το πλήρωμα σου.Πραγματικά θέλω να γίνω σαν αυτόν και ας μην είμαι καπετάνιος του πληρώματος που θα γίνει απλά θέλω να κάνω τον κατετάνιο μου Βασιλιά των Πειρατών.Κάθως είχα αφαιρεθεί και κοιτούσα κατάλαβα ότι είχε περάσει η ώρα και έπρεπε να πάρω τα όπλα μου.Έτσι από εδώ και από εκεί το βρήκα.Μπαίνω μέσα και του λέω

[Εγώ]Γεία σας θα ήθελα να σπαθί και μια ασπίδα κάπως φθηνές αν έχετε.

[Ippon-Matsu] Τι έχετε πάθει όλοι με τα φθηνά .Τα φθηνά ξες δεν είναι και καλά.

[Εγώ] Τι να κάνω δεν έχω αρκετά λεφτά μόνο 5000 beli και πρέπει να πάρω και τα δυο

[Ippon-Matsu] πφφ καλά καλά πάρε διάλεξε ότι θες και θα δούμε
Back to top Go down
LittleBoy
Simple Member
Simple Member
LittleBoy


Posts : 47
Join date : 2012-11-02
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Όλα ξεκινάνε τώρα[Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Όλα ξεκινάνε τώρα[Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Όλα ξεκινάνε τώρα[Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeTue Nov 13, 2012 9:11 pm

Πωω τελικά είναι πολύ ακριβά όλα και δεν μπορώ να πάρω μάλλον θα φύγω δεν γίνεται αλλίως .

[Εγώ]Ευχαριστώ πολύ θα έρθω κάποια άλλη στιγμή για να πάρω, είπε σκύβονται το κεφάλι φεύγοντας απο το μαγαζι

Δεν άκουσα τι είπε ο Ippon-Matsu αφού έφυγα βιαστικά από το μαγαζί και κατευθυνόμουνα προς το ιατρείο του δασκάλου μου αχνομένος και μπερδεμένος.Δεν ξέρω τι να κάνω το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να το πω στον δάσκαλο μου για να δούμε τι θα κάνουμε.Μόλις έφτασα μπήκα στο ιατρείο με σκυμένο το κεφάλι και είπα στον δάσκαλο μου

[Εγώ]Δάσκαλε όλα ήταν πολύ ακριβά και δεν μπορούσα να πάρω τίποτα τι θα κάνουμε τώρα , είπα στεναχωριμένος

[Δάσκαλος]Μην ανησυχείς πήγα εγώ και πήρα αγόρι μου με τα για σένα , απάντησε χαμογελόντας

[Εγώ]Ευχαριστώ δάσκαλε έχεις κάνει τόσα για μένα και ακόμα συνεχείζεις και με βοηθάς όπως μπορείς σε ευχαριστώ πολύ δάσκαλε , απάντησα καθώς έσκηυα το κεφάλι από σεβασμό

[Δάσκαλος]Έλα αγόρι μου τα είπαμε αυτά θα σε βοηθήσω όσο μπορώ μέχρι να μπορείς να σταθείς στα πόδια σου , απάντησε γεμάτος στοργή συνέχεισε και είπε

[Δάσκαλος]Έλα αγόρι μου να ξεκινήσουμε γιατί έχουμε δρόμο μπροστά μας.

Έτσι ξεκινήσαμε πρώτα με την ιατρική και μετά την εξάσκηση με τα όπλα.Καθώς περνούσε η ώρα μάθενα ακόμα περισσότερα πράγματα και παρόλο που ήμουν τόσο κουρασμένος συνέχειζα να παρακολουθώ με αγωνία και ενθουσιαμό.

Έτσι τελείωσε και αυτή η μέρα όπως έτσι πέρασαν μερικοί μήνες και ήμουν πλέον έτοιμος για να ξεκινήσω μόνος μου μια περιπέτια και να βρω το πλήρωμα που αναζητώ..Έτσι αγόρασα μια raft και ήμουν έτοιμος για να φύγω.Καθώς ήμουν έτοιμος για να φύγω ήρθε ο δάσκαλος μου και μου είπε

[Δάσκαλος] Αγόρι μου πως πέρασε ο καιρός και ήρθε η ώρα να φύγεις . Πιστεύω ότι είσαι έτοιμος για το ταξίδη σου απλά να ξες ποτέ να μην το βάζεις κάτω και πάντα να μαθένεις όλους τους τρόπους για να θεραπεύεις τους άλλους και να κάνεις εξάσκηση κάθε μέρα ώστε να γίνεις ένας δυνατός πειρατής , είπε με στοργη και με χαμόγελο..

[Εγώ] Ναι δάσκαλε και ευχαριστώ για όλα όσα έκανες και εμένα .Όχι μόνο για αυτά που με δίδαξες αλλά και ότι ήσουν σαν πατέρας για εμένα, απάντησα κλαίγοντας από την συγκήνηση της στιγμής

Έτσι ξεκίνησα το ταξίδη μου για Dawn Island
Back to top Go down
Nemesis
StoryReader
StoryReader
Nemesis


Posts : 51
Location : Inside your Stories
Join date : 2012-11-11

[Τέλος] Όλα ξεκινάνε τώρα[Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Όλα ξεκινάνε τώρα[Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Όλα ξεκινάνε τώρα[Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeWed Nov 14, 2012 5:57 pm

Όνομα χαρακτήρα: Iliadis Nick

P.o.M. Points: 3

Belli: 16.000

Τυχόν παρατηρήσεις:
Θετικά στοιχεία:
1.) Μεγάλα post
2.) Πολλοί διάλογοι
3.) Κάπως καλές περιγραφές

Αρνητικά στοιχεία:
1.) Απλή ιστορία
2.) Πολύ απλό γράψιμο, λες και διάβαζα ιστορία μικρού παιδιού.
3.) Πολύ απλή πλοκή, δεν υπήρχε κάτι να συγκινήσει τον αναγνώστη (χωρίς απαραίτητα να εννοώ δράση, μάχες κλπ)
4.) Δεν αναλύεις καλά γιατί ο χαρακτήρας επιλέγει την παράταξη του. Εμβάθυνε λίγο παραπάνω στα αίτια και τις αντιδράσεις του χαρακτήρα σου. Πως ο Celestial Dragon κι η συμπεριφορά του σε εξόργισαν, ποια τα κοινά σου σημεία με το μικρό; Τι έκανες μετά, βρήκες το μικρό, συζήτησες μαζί του, γιατί δεν είπες στο δάσκαλό σου να τον βρείτε, να τον πάρεις μαζί σου στα ταξίδια; Γιατί Πειρατής κι όχι Επαναστάτης;
5.) Παίξε με τους χαρακτήρες του νησιού, χρησιμοποίησε τους για να ωθήσεις την πλοκή της ιστορίας σου. Π.χ. στο επεισόδιο με το παιδί, μπορούσες να αφιερώσεις ακόμα λίγες σειρές για να πεις τι απέγινε μετά. Δεν το έκανες παρά ελάχιστα.
Back to top Go down
Sponsored content





[Τέλος] Όλα ξεκινάνε τώρα[Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Όλα ξεκινάνε τώρα[Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Όλα ξεκινάνε τώρα[Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τέλος] Όλα ξεκινάνε τώρα[Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» The Name... [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος]R.E.M. [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] Keep going [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» Somewhere Far Beyond [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] Not now [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: East Blue :: Loguetown-
Jump to: