Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 19 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 19 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τέλος- Φρούτο] Έρεβος [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
AuthorMessage
Mayakovsky
Simple Member
Simple Member
Mayakovsky


Όνομα Χαρακτήρα : Sebastain Michaelis
Posts : 977
Location : Mandos Halls
Join date : 2012-11-06
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος- Φρούτο]  Έρεβος [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος- Φρούτο] Έρεβος [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος- Φρούτο]  Έρεβος [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitimeTue Nov 13, 2012 1:16 am

Γιατί άλλωστε να τα καταφέρω; Πέρασαν πριν απο μένα αρκετοί πιο δυνατοί και αναμφίβολα πιο ικανοί! Γιατί εκεί που απέτυχαν αυτοί να τα κατάφερνα εγώ;! Το τσουχτερό κρύο έκοψε απότομα τις σκέψεις μου. Για μια ακόμη φορά τσέκαρα τον εξοπλισμό μου, ήταν όλα εκεί. Είχα μαζί μου την απαραίτητη ενδυμασία, τα τρόφιμα που μου είχε δώσει Doran, αλλά και όλο μου τον οπλισμό. Ο οποίος αυτή την περίοδο ήταν αρκετά φτωχικός δεδομένου ότι το μόνο μου όπλο ήταν δύο μικρά στιλέτα, που συνήθως βύθιζα μέσα σε ένα δηλητήριο που είχα μάθει να παρασκευάζω από απλά καθημερινά συστατικά.

Μόλις έφτασα στο λιμάνι, αναγνώρισα την βάρκα μου απο μακριά, ήταν και αυτή μικρή, με ξεφτισμένα πανιά, δεμένη σε μια άκρη του λιμανιού. Μόλις ανέβηκα με καλωσόρισε με ένα δυνατό τρίξιμο απο όλες τις σανίδες που πατούσα. Όταν θα έπιανα το επόμενο λιμάνι θα έκανα μερικές επισκευές... Όλα έδειχναν πως έπρεπε να πάω ανατολικότερα, εκεί που βγαίνει ο ήλιος.. Σε λίγο το νησί έμοιαζε με μια μικρή ευθεία γραμμή στο βάθος του ορίζοντα και όλα όσα είχαν μεσολαβήσει με μια απόμακρη ανάμνηση. Ήμουν για μια ακόμη φορά μόνος, εγώ και εκείνη η φωνή που μου μιλούσε στα σκοτάδια...
Back to top Go down
SlipKnoTaS
Administrator
Administrator
SlipKnoTaS


Όνομα Χαρακτήρα : Doctor Psyduck
Posts : 3477
Location : In my lab
Join date : 2012-07-22
Age : 102

Character sheet
Remaining Health:

[Τέλος- Φρούτο]  Έρεβος [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος- Φρούτο] Έρεβος [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος- Φρούτο]  Έρεβος [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitimeFri Nov 16, 2012 12:36 am

Όνομα χαρακτήρα: Beren

P.o.M. Points: 24

Belli: 75.000

Τυχόν παρατηρήσεις: Για αρχή, είχες λάθη βιασύνης σε αρκετά σημεία (να διαβάζεις την ιστορία πριν την παραδώσεις για να τα διορθώνεις). Το μεγαλύτερο κομμάτι της ιστορίας ήταν η ιστορία που αφηγήθηκες, η οποία θύμιζε άλλο κόσμο και ήταν σαν να είναι παρμένη από βιβλίο. Το κυρίως μέρος ήταν η εξιστόρηση του "μύθου" που είπες στους κατοίκους του χωριού. Το σημείο με τα αντικείμενα στο τέλος που φτιάχτηκε το ιερό φυλακτό, μπορώ να πω ότι δεν με ενθουσίασε ο τρόπος που παρουσίασες τα αντικείμενα και τις "δυνάμεις" που υποτίθεται ότι είχανε. Η ιστορία δεν με ενθουσίασε τόσο, όσο περίμενα όταν διάβαζα τα πρώτα ποστ. Όταν παρουσίασες αυτό το "διαφορετικό" βασίλειο, δυσανασχέτησα λίγο αλλά από το σημείο που έβαλες και τους γιους, με τα ταλέντα και τις αρετές, και μετά, μου το χάλασες αρκετά.
Back to top Go down
https://onepiece-rpg.forumgreek.com
 
[Τέλος- Φρούτο] Έρεβος [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 4 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» [Τέλος-φρούτο] The worker [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [τελος-Φρούτο] μια μεγάλη πρόκληση [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» {Τέλος-Φρούτο}Ένα ιστορικό ταξίδι [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» The legacy of the spider [Τέλος-Φρούτο] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος-Φρούτο] Vengeance, Zombies and the gift [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: North Blue :: Matsue-
Jump to: