Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τέλος] Μονοπάτια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
Makoto
Revolutionary
Revolutionary
Makoto


Όνομα Χαρακτήρα : Eliza E. Mowbray
Posts : 1225
Join date : 2012-08-15
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Μονοπάτια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Μονοπάτια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Μονοπάτια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitimeFri Nov 02, 2012 10:50 pm

Μπορούσε να καταλάβει την θέση μου με την ακοή του. Χωρίς να το καλοσκεφτεί, βαρούσε με τον σπαθί του τον αέρα. Απέφυγα τις επιθέσεις του με ευκολία αυτήν την φορά και για να κερδίσω χρόνο, θεωρώντας αδύναμη την θέση μου χρησιμοποίησα μερικές βόμβες καπνού, από αυτές που κουβαλούσα πάντα μαζί μου. Τα μάτια του ήταν ήδη κλειστά από τον πόνο, αν τα άνοιγε θα του προκαλούσε ερεθισμό. Δεν μπορούσε να με δει μέσα στον καπνό.

Εγώ όμως ήξερα που βρισκόταν. Άκουγα την λεπίδα του σπαθιού του μέσα στον καπνό καθώς προσπαθούσε να στοχεύσει στα τυφλά. Γρήγορα έτρεξα κατά πάνω του και στόχευσα την πλάτη του με το μαχαίρι. Αίμα άρχισε να τρέχει πάνω στο χέρι μου. Είχε μπει αρκετά βαθιά.

Έφυγα μακριά του και πάλι.

"Πάλι δεν μιλάς... Αλλά το χτύπημα σου ήταν καλό οφείλω να παραδεχτώ!" τον άκουσα να λέει μέσα στο κύμα καπνού που είχε αρχίσει σιγά σιγά να εξαφανίζεται.

Η πλάτη του ήταν γυρισμένη πια. Μπορούσα να δω καθαρά την πληγή του.
Back to top Go down
Makoto
Revolutionary
Revolutionary
Makoto


Όνομα Χαρακτήρα : Eliza E. Mowbray
Posts : 1225
Join date : 2012-08-15
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Μονοπάτια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Μονοπάτια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Μονοπάτια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitimeFri Nov 02, 2012 10:50 pm

Έβαλα ένα βέλος στο όπλο και τον στόχευσα. Το βέλος όμως δεν το πέτυχε ποτέ. Δεν κατάλαβα πολύ καλά τι έγινε, αλλά τον είδα να πηδάει και να κάνει στροφή στον αέρα. Το σπαθί του γύριζε απειλητικά και ακουγόταν το σκίσιμο του αέρα με την λεπίδα. Πέφτοντας προς το έδαφος, γύρισε απότομα και το σπαθί του βρέθηκε στα πλευρά μου. Τα μάτια μου γούρλωσαν και έφτυσα αίμα πάνω του. Έβηχα δυνατά με αποτέλεσμα να ζαλιστώ κάπως από την απώλεια αίματος.

Έπεσα στα γόνατά μου και εκείνος ακούμπησε το σπαθί στον ώμο μου, δίπλα από τον λαιμό. Είχε σκοπό έτσι να με αποτελειώσει.

"Ομολόγησε, σκουλήκι της κοινωνίας. Εσύ τον σκότωσες, έτσι;" φώναζε και σάλια έπεφταν πάνω στο πρόσωπό μου.

Ζαλιζόμουν, η πληγή που την προηγούμενη μέρα μου είχε δημιουργηθεί είχε ανοίξει και αίματα έτρεχαν πάνω μου και στα ρούχα μου. Σφίχτηκα γερά, δάγκωσα τα χείλη μου και τον κοίταξα.

"Και εσύ τι ακριβώς είσαι; Τσιράκι των ναυτικών;"
"Μην το ξαναπείς αυτό! Εμένα δεν με νοιάζει τι κάνουν οι ναυτικοί, απλά σταματάω άτομα σαν και εσένα που καταστρέφουν την ειρήνη και αποτελούν κίνδυνο για τους απλούς πολίτες."
"Και πιστεύεις ότι οι ναυτικοί κάνουν καλό στους πολυαγαπημένους σου πολίτες; Πες μου ένα καλό που κάνουν. Γι' αυτό ο Kiros συνεργαζόταν με μαυραγορίτες. Για να προστατεύει τους πολίτες," του φώναξα και στην συνέχεια έφτυσα το σάλιο μου στο έδαφος. Η μάχη με είχε κουράσει και το στόμα μου ήταν ξερό.
Back to top Go down
Makoto
Revolutionary
Revolutionary
Makoto


Όνομα Χαρακτήρα : Eliza E. Mowbray
Posts : 1225
Join date : 2012-08-15
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Μονοπάτια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Μονοπάτια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Μονοπάτια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitimeFri Nov 02, 2012 10:51 pm

Το πρόσωπό του άλλαξε ένα σωρό χρώματα.

"Τι; Δεν το ήξερες; Τώρα το έμαθες λοιπόν," του είπα με σαρκαστικό τόνο. Έκανα μια κίνηση να σηκωθώ αλλά ένιωθα το σώμα μου μουδιασμένο. Τα γόνατά μου έτρεμαν και το κεφάλι μου ζαλιζόταν. Ακούμπησα το χέρι μου κάτω στο έδαφος αφήνοντας ένα σημάδι παλάμης βαμμένο με κόκκινο αίμα. Η πληγή μου είχε ανοίξει και πάλι μετά το χτύπημά του.

Ο ουρανός είχε πέσει κάτω στα πόδια του. Δεν μπορούσε να συνειδητοποιήσει αυτό που άκουγε. Φαίνεται συνεργαζόταν χρόνια μαζί του και αυτό που άκουσε τον σόκαρε.

Τα πόδια είχα αρχίσει πάλι να επανέρχονται στα φυσιολογικά τους. Το σώμα μου ήταν στην σωστή θερμοκρασία και εγώ δεν ζαλιζόμουν. Η λεπίδα του σπαθιού του ήταν κρύα, έτσι όπως ήταν πάνω στον ώμο μου. Μια απότομη κίνηση να έκανα. Στάθηκα τυχερός όμως, ακόμη και με την κίνηση που έκανε. Σάλτο προς τα δεξιά μου και αμέσως μια γονατιά στην κοιλιά. Μια κλωτσιά τον έκανε να πεταχτεί κάπως στον αέρα και προς τα πίσω. Ένα βέλος μου έφυγε αμέσως και τον πέτυχε πάλι στην πληγή του, κάνοντάς τον να πέσει στα γόνατα. Ακούμπησε το ξίφος του στο έδαφος και τράβηξε το βέλος από την πληγή του.

Τον θαύμαζα. Πώς μπορούσε να αντέχει τόση ώρα με τόσα βέλη πάνω του;
Back to top Go down
Makoto
Revolutionary
Revolutionary
Makoto


Όνομα Χαρακτήρα : Eliza E. Mowbray
Posts : 1225
Join date : 2012-08-15
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Μονοπάτια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Μονοπάτια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Μονοπάτια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitimeFri Nov 02, 2012 10:51 pm

Τον πλησίασα και εκείνος δεν δίστασε με μια πολεμική κραυγή να με σημαδέψει πάλι με το ξίφος του. Είχε μεγάλη υπομονή και αντοχή. Με πήρε πάλι ξυστά. Είχε ακόμα τις δυνάμεις του αλλά στεκόμουν πιο εύκολα από ότι εκείνος. Οι πληγές του είχαν ανοίξει αρκετά, σε ώμο, πλευρά και γόνατο. Βρισκόμουν πιο κοντά και δίσταζα να τον σκοτώσω. Δεν ήξερα αν έπρεπε.

Και τότε το μυαλό μου θόλωσε. Δεν ξέρω πως κατέληξα να κάνω κάτι τέτοιο. Η σκέψη ότι θα μπορούσε να μιλήσει για εμένα αν τον άφηνα ζωντανό έκανε το αίμα μου να βράζει και εμένα να τρέμω από φόβο. Άρπαξα το δεξί του χέρι, αυτό που κρατούσε το ξίφος, προφανώς το καλό του και με το μαχαίρι που έβγαλα από την θήκη μου του έκοψα τον δείκτη και τον αντίχειρά του. Ένα ένα έπεσαν τα δύο δάχτυλα και εκείνος ούρλιαξε και δάκρυσε από τον πόνο. Τα μάτια του ήταν λες και είχα πεταχτεί έξω.

Έπεσε κάτω στο έδαφος.

Ακόμη δεν ξέρω πως αποφάσισα να συνεχίσω αυτή την βιαιότητα. Τράβηξα τα μαλλιά του και με το άλλο χέρι έβγαλα έξω την γλώσσα του. Βογγούσε δυνατά. Μερικά δευτερόλεπτα μετά το στόμα του είχε γεμίσει αίμα, έσταζε και έπεφτε κάτω στο έδαφος. Είχα ακουμπήσει λίγο την γλώσσα του σαν δείγμα απειλής αλλά δεν σταμάτησα εκεί. Τα μάτια του είχαν γουρλώσει, δάκρυα έπεφταν γρήγορα και εκείνος βογγούσε και κρατούσε το δεξί του χέρι, το προ ολίγου αφημένο χωρίς δύο δάχτυλα.

Έριξα κάτω το μαχαίρι και τον κοιτούσα.
Back to top Go down
Makoto
Revolutionary
Revolutionary
Makoto


Όνομα Χαρακτήρα : Eliza E. Mowbray
Posts : 1225
Join date : 2012-08-15
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Μονοπάτια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Μονοπάτια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Μονοπάτια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitimeFri Nov 02, 2012 10:53 pm

Εγώ το είχα κάνει αυτό; Εγώ; Έπεσε στα γόνατα και έμεινα να τον κοιτάζω καθώς το πρόσωπό του είχε γεμίσει αίματα και εκείνος βασανιζόταν. Ξαφνικά, άκουσα βήματα να έρχονται. Πανικοβλήθηκα αλλά δεν μπορούσα να σηκωθώ. Έμεινα εκεί, περιμένοντας το τέλος μου. Αυτό θα ήταν το ταξίδι μου;

Τα βήματα όλο και πλησίαζαν και η καρδιά μου χτυπούσε δυνατά. Ένα χέρι ακούμπησε τον ώμο μου και γύρισα διστακτικά. Είδα τα μάτια της Nidia να με κοιτάζουν επίμονα. Με σήκωσε σιγά σιγά. Γύρισα και κοίταξα τον αντίπαλό μου. Βρισκόταν ήδη αναίσθητος στο έδαφος. Είδα τον γιατρό να τον πλησιάζει με εκείνο το σαρδόνιο χαμόγελο που είχα δει και την προηγούμενη μέρα καθώς έραβε τον ασθενή του. Στηρίχτηκα στον ώμο της και εκείνη με βοήθησε να με μπούμε μέσα στο σπίτι του γιατρού. Για ώρες ολόκληρες περιποιούνταν τις πληγές μου, τις έδεσε με επίδεσμο και με συμβούλεψε να μην κουνηθώ.

"Τα κατάφερες καλά τουλάχιστον με τον Addin," μου είπε χαμογελώντας. "Έξυπνη η κίνησή σου. Δεν θα μπορέσει να γράψει. Όντως είναι δεξιόχειρας. Αλλά ίσως και να μην μιλάει τόσο καθαρά. Αλλά και να μπορέσει σίγουρα υπάρχουν άτομα που θα τον σταματήσουν," πρόσθεσε καθώς έβαζα οινόπνευμα στο χέρι μου. "Θα ήταν καλύτερο να του κόψεις την γλώσσα αλλά πάνω στην κατάστασή σου και στον πόνο ίσως δεν το σκέφτηκες."
Back to top Go down
Makoto
Revolutionary
Revolutionary
Makoto


Όνομα Χαρακτήρα : Eliza E. Mowbray
Posts : 1225
Join date : 2012-08-15
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Μονοπάτια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Μονοπάτια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Μονοπάτια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitimeFri Nov 02, 2012 10:54 pm

Έμενα άφωνος με τα λόγια της.

"Καλύτερα να φύγεις όσο πιο γρήγορα μπορείς από εδώ. Θα σε βοηθήσω εγώ να φύγεις με κάποιο πλοίο. Απλά εμπιστεύσου με," συνέχισε.

Έτεινα το χέρι μου προς εκείνη αλλά το κατέβασε με μια γρήγορη κίνηση.

"Και να μην μπαίνουν ιδέες στο μυαλό σου," είπε ψιθυριστά και συνέχισε να με περιποιείται.

Χαμογέλασα σπαστά και αφέθηκα στα χέρια της. Δεν άργησε να μου δέσει τους επιδέσμους. Σηκώθηκα σιγά σιγά και αν και σοβαρά πληγωμένος μπορούσα να κουνηθώ έστω και λίγο. Το μόνο που μου έμενε να κάνω ήταν να φύγω από το νησί.
Back to top Go down
Makoto
Revolutionary
Revolutionary
Makoto


Όνομα Χαρακτήρα : Eliza E. Mowbray
Posts : 1225
Join date : 2012-08-15
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Μονοπάτια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Μονοπάτια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Μονοπάτια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitimeFri Nov 02, 2012 10:55 pm

Ξαφνικά θυμήθηκα τον χάρτη που είχα κλέψει νωρίτερα από το γραφείο. Τον έβγαλα από τον σάκο και τον παρατήρησα καλά. Έδινε τα στοιχεία για έναν θησαυρό. Τα μάτια μου έλαμψαν και με χαρά σκέφτηκα να τον ακολουθήσω.

Αναρωτιόμουν τι θα έμπαινε στο δρόμο μου από εδώ και πέρα.

Η νύχτα έπεσε και το φεγγάρι έλαμπε, η αντανάκλασή του στο νερό της θάλασσας ήταν όμορφη. Η Nidia με είχε οδηγήσει το λιμάνι όπου ένα εμπορικό πλοίο έφευγε εκείνο το βράδυ. Την βάρκα μου την αγόρασε εκείνη, αφότου πήρα μερικά πράγματα από μέσα. Μου είχε προσφέρει μεγάλη βοήθεια χωρίς να της το ζητήσω και ήμουν ευγνώμων γι' αυτήν της πράξης.
Back to top Go down
Makoto
Revolutionary
Revolutionary
Makoto


Όνομα Χαρακτήρα : Eliza E. Mowbray
Posts : 1225
Join date : 2012-08-15
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Μονοπάτια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Μονοπάτια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Μονοπάτια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitimeFri Nov 02, 2012 11:18 pm

Οι γυναίκες. Οι γυναίκες μπορούν να γίνουν το δηλητήριο στο κρασί σου αλλά κάποιες φορές και το αντίδοτο αυτού.

Η αλήθεια είναι, μου αρέσουν. Μου αρέσει η αντισυμβατικότητά τους. Μου αρέσει η πληρότητα τους. Μου αρέσει η ανωνυμία τους.

Οι γυναίκες είναι σαν τις πυρκαγιές, όπως φλόγες. Μερικές γυναίκες είναι σαν τα κεριά, φωτεινά και φιλικά. Μερικές είναι σαν σπίθες, ή κάρβουνα, σαν πυγολαμπίδες που τις κυνηγάς τις καλοκαιρινές νύχτες. Μερικές είναι σαν τις φωτιές, σου δίνουν όλο το φως και τη θερμότητα για μια νύχτα και μετά είναι πρόθυμες να μην μείνουν δίπλα σου. Μερικές γυναίκες είναι σαν σόμπα, όχι κάτι φοβερό για να δεις, αλλά κάτω από αυτήν υπάρχει ζεστό κάρβουνο και ξύλο που μπορεί να καίει για πολύ, πολύ καιρό.
Back to top Go down
Makoto
Revolutionary
Revolutionary
Makoto


Όνομα Χαρακτήρα : Eliza E. Mowbray
Posts : 1225
Join date : 2012-08-15
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Μονοπάτια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Μονοπάτια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Μονοπάτια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitimeFri Nov 02, 2012 11:31 pm

Η ώρα ήρθε να την αποχαιρετήσω και έτεινα το χέρι μου πάλι προς το μέρος της. Δεν αντέδρασε αλλά δεν το δέχτηκε. Τραβίχτηκε πίσω, κάνοντας δύο βήματα και κοιτώντας με στα μάτια. Την κοίταξα τα μάτια και της έδωσα το χέρι μου μόνο. Δεν ήξερα αν με φοβόταν ή απλά προστάτευε τον εαυτό της. Δεν την αδικούσα, πολλοί άνδρες: και αρκετοί πειρατές θα μπορούσαν να ζητήσουν πράγματα από εκείνοι. Την πλησίασα παραπάνω αλλά το ίδιο πράγμα συνέβαινε.

"Μισείς το ανδρικό φύλο;"
"Δεν μισώ τους άνδρες, δεν μπορούν να μου κάνουν κακό."
"Δεν υπάρχει περίπτωση ποτέ να συμπαθήσεις κάποιον; Να εκτιμήσεις κάποιον;"
"Ούτε να εκτιμήσω ούτε να επαινέσω, δεν πρόκειται κανένας άνδρας να μου προσφέρει τίποτα," συνέχισε με αποφασιστικό βλέμμα.

Αυτά όλα μου ηχούσαν διαφορετικά στα συνηθισμένα πρότυπα γυναίκας που είχα συναντήσει στο νησί μου. Τα λόγια και οι λέξεις που έβγαιναν από το στόμα της ήταν άγνωστα για εμένα, να βγαίνουν από το στόμα μιας γυναίκας. Δεν ενθουσιάστηκα, δεν με πείραξε και δεν ήξερα τι να σχολιάσω πάνω σ' αυτό. Άφησα το χέρι της και εκείνη μου χάρισε ένα ειρωνικό χαμόγελο.

Μισούσα την ειρωνεία όταν γινόταν σ' εμένα.
Back to top Go down
Makoto
Revolutionary
Revolutionary
Makoto


Όνομα Χαρακτήρα : Eliza E. Mowbray
Posts : 1225
Join date : 2012-08-15
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Μονοπάτια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Μονοπάτια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Μονοπάτια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitimeFri Nov 02, 2012 11:36 pm

"Υποθέτω ότι τα ίδια ισχύουν και για εκείνον τον γιατρό. Δεν τον μισείς αλλά δεν τον εκτιμάς κιόλας," της είπα ειρωνικά και ανέβηκα στην βάρκα ενώ εκείνη είχε σουφρώσει τα λεπτά φρύδια της σε κλάσματα δευτερολέπτου.
"Το ίδιο ισχύει για το πρόσωπό σου," μου απάντησε φωνάζοντας.
"Θα το θυμάμαι αυτό. Δεν ξέρω αν με ενδιαφέρει," συνέχισα καθώς άρχισα να κάνω κουπί χαμογελώντας. Εκείνη στάθηκε και με κοιτούσε με σουφρωμένα τα φρύδια της σαν να ενοχλήθηκε από κάτι.

Γυναίκες. Όσο και να μπλεχτείς μαζί τους, δεν ξέρεις που θα σε βγάλουν. Άλλα λένε, άλλα εννοούν.

Αποχαιρετούσα του νησί Eluria με παράξενες αναμνήσεις και περίεργα συναισθήματα. Δεν αποκόμισα πολλά αλλά σίγουρα έμαθα κάτι ξεχνώντας τις κωμικοτραγικές στιγμές με την Nidiaι:

Καλύτερα να φύγεις από τον θάνατο παρά να νιώσεις την λαβή του.
Back to top Go down
Sponsored content





[Τέλος] Μονοπάτια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Μονοπάτια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Μονοπάτια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τέλος] Μονοπάτια [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 4 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» The Name... [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος]R.E.M. [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] Keep going [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» Somewhere Far Beyond [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] Προμήθειες [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: South Blue :: Eluria-
Jump to: