Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 Spam House

Go down 
+17
LukeSykpe
pashalis hunder
Agni
Moteé
tsitakos
Roni
FonikoKriari
Tzeik
Drakon
Giannisbeast
Noctis
Ilmordius
Heiwajima
Kira
metalgunner
Destro
SlipKnoTaS
21 posters
Go to page : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 63 ... 100  Next
AuthorMessage
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Spam House - Page 26 Empty
PostSubject: Re: Spam House   Spam House - Page 26 I_icon_minitimeSat Oct 20, 2012 12:42 pm

DIRK wrote:
Roni wrote:
that's my bro!!!Spam House - Page 26 M110
epic avatar Twisted Evil

παλεύω με μια υπογραφή...
Back to top Go down
metalgunner
Pirate
Pirate
metalgunner


Όνομα Χαρακτήρα : Raziel
Posts : 2568
Join date : 2012-08-15
Age : 31

Character sheet
Remaining Health: 100%

Spam House - Page 26 Empty
PostSubject: Re: Spam House   Spam House - Page 26 I_icon_minitimeSat Oct 20, 2012 12:46 pm

0:35-0:47 kai 0:53-1:02...most epic lines ever Twisted Evil
Back to top Go down
Destro
Administrator
Administrator
avatar


Όνομα Χαρακτήρα : Destro
Posts : 2474
Join date : 2012-08-12
Age : 35

Character sheet
Remaining Health: 100%

Spam House - Page 26 Empty
PostSubject: Re: Spam House   Spam House - Page 26 I_icon_minitimeSat Oct 20, 2012 12:46 pm

Roni wrote:
Να με συγχωρέσετε που τα βάζω στο σπαμ, αλλά μιας που εδώ θα τα δουν όλοι, το προτιμώ!!! Λοιπόν, ακολουθεί μια μικρή σειρά από ερωτήσεις που μου δημιουργήθηκαν διαβάζωντας τις οδηγίες! Οπότε καλό είναι να τα λύσουμε τώρα που ακόμα είναι δοκιμαστικό το παιχνίδι, ώστε μετά να είμαστε κομπλέ!!!! Εννοείτε πως αν κάποιος ξέρει, μπορεί να απαντήσει και ας μην είναι αντμιν! Η κάθε ερώτηση είναι με διαφορετικό χρώμα, για διευκόλυνση σε αυτόν που θα απαντήσει!!

Ερώτηση! (Αν και νομίζω πως είναι προφανές) εφόσον είμαστε στην Beta φάση του παιχνιδιού, θα ήθελα να ρωτήσω... Δεν είναι ανάγκη να φτιάχνω συνεχώς νέο χαρακτήρα έτσι? Μπορώ απλά να κάνω αλλαγές στο υπάρχον που είχα δημιουργήσει... Το λέω γιατί θέλω αρχικά να δοκιμάσω όλες τις ειδικότητες για έναν Full-Normal κατηγορία παίχτη, το ίδιο για έναν expert κλπ κλπ...
2) Πέραν αυτού έχω μια ακόμα απορεία, τα logia ως φρούτα τι διαφορά θα έχουν από τα άλλα? Μέσα στο παιχνίδι εννοώ...Παρεπιπτώντος μου αρέσει το σκεπτικό του να μπορεί να τα πάρει κάποιος από την γραμμή και μετά... Είναι πολύ πιο κοντά στο άνιμε...
3) όπλα καιρόσεκι θα υπάρχουν? και αν υπάρχουν θα υπάρχουν γενικά ή μόνο για τους μαρίν?
4) Είδα πως σε σχέση με το άλλο φόρουμ, ο αριθμός των απαραίτητων ποστ για να θεωρείτε μια ιστορία ολοκληρωμένη, μειώθηκε. (πράγμα πολύ καλό για τα νησιά με δυο και τρία μπος, που αναγκαστικά σε στερεύουν από ιδέες). Η ερώτηση μου είναι η εξής: Ποίο είναι το μέγιστο των ιστοριών που μπορεί να γράψει κάποιος σε μια μέρα? Είναι ακόμα 2 ή άλλαξε?


Αυτά νομίζω προς το παρόν... ότι άλλο θα ρωτήσω εν καιρό!
πάντως βλέπω πολλά θετικά δείγματα!

1) Όταν κάνεις μάχη με μπος, βάζε ότι στατς και δυνάμεις θέλεις (εντός ορίων πάντα) για να μην κουράζεσαι. Έτσι μπορείς να δοκιμάσεις τα πάντα εύκολα και γρήγορα. (Την μάχη δεν είναι υποχρεωτικό να στην κάνει άντμιν)

2) Το κλασσικό πλεονέκτημα. Δεν μπορείς να τα χτυπήσεις αν δεν έχεις μποσουσόκου χάκι ή καιρόσεκι. (Το πως αποκτάτε δεν έχει μπει σκόπιμα στις οδηγίες)

3) Απάντησα.

4) Συζητιέται.
Back to top Go down
metalgunner
Pirate
Pirate
metalgunner


Όνομα Χαρακτήρα : Raziel
Posts : 2568
Join date : 2012-08-15
Age : 31

Character sheet
Remaining Health: 100%

Spam House - Page 26 Empty
PostSubject: Re: Spam House   Spam House - Page 26 I_icon_minitimeSat Oct 20, 2012 12:48 pm

DIRK wrote:
metalgunner wrote:

buongiorno*

Kαλημέρα D...


Death to Death lol!
death to the dog lol!
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Spam House - Page 26 Empty
PostSubject: Re: Spam House   Spam House - Page 26 I_icon_minitimeSat Oct 20, 2012 12:49 pm

Destro wrote:
Roni wrote:
Να με συγχωρέσετε που τα βάζω στο σπαμ, αλλά μιας που εδώ θα τα δουν όλοι, το προτιμώ!!! Λοιπόν, ακολουθεί μια μικρή σειρά από ερωτήσεις που μου δημιουργήθηκαν διαβάζωντας τις οδηγίες! Οπότε καλό είναι να τα λύσουμε τώρα που ακόμα είναι δοκιμαστικό το παιχνίδι, ώστε μετά να είμαστε κομπλέ!!!! Εννοείτε πως αν κάποιος ξέρει, μπορεί να απαντήσει και ας μην είναι αντμιν! Η κάθε ερώτηση είναι με διαφορετικό χρώμα, για διευκόλυνση σε αυτόν που θα απαντήσει!!

Ερώτηση! (Αν και νομίζω πως είναι προφανές) εφόσον είμαστε στην Beta φάση του παιχνιδιού, θα ήθελα να ρωτήσω... Δεν είναι ανάγκη να φτιάχνω συνεχώς νέο χαρακτήρα έτσι? Μπορώ απλά να κάνω αλλαγές στο υπάρχον που είχα δημιουργήσει... Το λέω γιατί θέλω αρχικά να δοκιμάσω όλες τις ειδικότητες για έναν Full-Normal κατηγορία παίχτη, το ίδιο για έναν expert κλπ κλπ...
2) Πέραν αυτού έχω μια ακόμα απορεία, τα logia ως φρούτα τι διαφορά θα έχουν από τα άλλα? Μέσα στο παιχνίδι εννοώ...Παρεπιπτώντος μου αρέσει το σκεπτικό του να μπορεί να τα πάρει κάποιος από την γραμμή και μετά... Είναι πολύ πιο κοντά στο άνιμε...
3) όπλα καιρόσεκι θα υπάρχουν? και αν υπάρχουν θα υπάρχουν γενικά ή μόνο για τους μαρίν?
4) Είδα πως σε σχέση με το άλλο φόρουμ, ο αριθμός των απαραίτητων ποστ για να θεωρείτε μια ιστορία ολοκληρωμένη, μειώθηκε. (πράγμα πολύ καλό για τα νησιά με δυο και τρία μπος, που αναγκαστικά σε στερεύουν από ιδέες). Η ερώτηση μου είναι η εξής: Ποίο είναι το μέγιστο των ιστοριών που μπορεί να γράψει κάποιος σε μια μέρα? Είναι ακόμα 2 ή άλλαξε?


Αυτά νομίζω προς το παρόν... ότι άλλο θα ρωτήσω εν καιρό!
πάντως βλέπω πολλά θετικά δείγματα!

1) Όταν κάνεις μάχη με μπος, βάζε ότι στατς και δυνάμεις θέλεις (εντός ορίων πάντα) για να μην κουράζεσαι. Έτσι μπορείς να δοκιμάσεις τα πάντα εύκολα και γρήγορα. (Την μάχη δεν είναι υποχρεωτικό να στην κάνει άντμιν)

2) Το κλασσικό πλεονέκτημα. Δεν μπορείς να τα χτυπήσεις αν δεν έχεις μποσουσόκου χάκι ή καιρόσεκι. (Το πως αποκτάτε δεν έχει μπει σκόπιμα στις οδηγίες)

3) Απάντησα.

4) Συζητιέται.

ντάξει το 4 είναι και στις οδηγίες! το 3 υποθέτω θα μάθουμε πιο μετά, όσο για το haki είδα πως το περνεις κλπ κλπ...
ευχαριστώ!
Back to top Go down
Destro
Administrator
Administrator
avatar


Όνομα Χαρακτήρα : Destro
Posts : 2474
Join date : 2012-08-12
Age : 35

Character sheet
Remaining Health: 100%

Spam House - Page 26 Empty
PostSubject: Re: Spam House   Spam House - Page 26 I_icon_minitimeSat Oct 20, 2012 12:50 pm

Death to both of you

Το 4 μάλλον δεν θα αλλάξει, αλλά θα φανεί και στην πορεία.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Spam House - Page 26 Empty
PostSubject: Re: Spam House   Spam House - Page 26 I_icon_minitimeSat Oct 20, 2012 12:56 pm

όχι δεν λεω να αλλάξει, μια χαρά είναι όπως είναι... εννοούσα πως το είδα πως είναι στις οδηγίες...
(δεν το είχε πάρει το μάτι μου!)
Back to top Go down
SlipKnoTaS
Administrator
Administrator
SlipKnoTaS


Όνομα Χαρακτήρα : Doctor Psyduck
Posts : 3477
Location : In my lab
Join date : 2012-07-22
Age : 102

Character sheet
Remaining Health:

Spam House - Page 26 Empty
PostSubject: Re: Spam House   Spam House - Page 26 I_icon_minitimeSat Oct 20, 2012 1:04 pm

Καλημέρα σας.

Roni, δεν θα μπούνε μαϊμούδια αλλά τα onions (άλλα emoticons). Θα τα βάλω από αύριο σιγά-σιγά.
Back to top Go down
https://onepiece-rpg.forumgreek.com
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Spam House - Page 26 Empty
PostSubject: Re: Spam House   Spam House - Page 26 I_icon_minitimeSat Oct 20, 2012 1:06 pm

SlipKnoTaS wrote:
Καλημέρα σας.

Roni, δεν θα μπούνε μαϊμούδια αλλά τα onions (άλλα emoticons). Θα τα βάλω από αύριο σιγά-σιγά.

i have google by my side!Spam House - Page 26 M027
Back to top Go down
Noctis
Citizen
Citizen
Noctis


Όνομα Χαρακτήρα : Lavi Pendragon
Posts : 1293
Join date : 2012-10-19
Age : 31

Character sheet
Remaining Health: 100%

Spam House - Page 26 Empty
PostSubject: Re: Spam House   Spam House - Page 26 I_icon_minitimeSat Oct 20, 2012 1:07 pm

Εγω παλι ρε παιδια πιστευω οτι μεσα σε 10 ποστ , ιστορια ολοκληρωμενη δεν βγαινει. Απ την αλλη ειναι ενας τροπος να κανεις μεγαλυτερες ιστοριες, που σημαινει περισσοτερα λεφτα. Αλλα μεχρι εκει. Οι παιχτες θα πρεπει να εστιαζουν στο μεγεθος των ποστ τους, για να μπορει να βγαινει μια ιστορια αρκετα ωραια. Μακαρι να ειμαι λαθος, απλα με μια πρωτη σκεψη εμενα αυτα μου ηρθαν στο μυαλο.

Καλημερα σας pirat
Back to top Go down
Sponsored content





Spam House - Page 26 Empty
PostSubject: Re: Spam House   Spam House - Page 26 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Spam House
Back to top 
Page 26 of 100Go to page : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 63 ... 100  Next
 Similar topics
-
» Spam House
» Spam House
» Spam House
» Spam House
» Spam House

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Off Topic :: Off Topic place-
Jump to: