Greek One Piece Role Playing Game

HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest :: 1 Bot

None

Most users ever online was 26 on Sat Nov 14, 2015 6:26 pm
Affiliates

Search

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Ομάδες Ναυτικών
Justice Demand
Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack

Share | 

(Αρχή ) θα καταντήσω το νησί / τα όνειρα μου βουλιάζουν

Go down 
AuthorMessage
ren20
Citizen
Citizen

PostSubject: (Αρχή ) θα καταντήσω το νησί / τα όνειρα μου βουλιάζουν    Thu Jun 07, 2018 11:59 pm

Μια τρομερή  ιστορια  ξεκινά  σε να μικρό  μικρό πλοίο που   μέσα του είχε έναν πολι φιλόδοξο  άτομο που  σκοπεύει  να κατακτήσει  όλον τον κόσμο   μαζί του στην περιπέτεια του αυτήν είναι δίπλα του ο Τόνι ένας φίλος  μαυρομαλις.γεροδεμένος σαράντα χρόνος που το καθήκον  του είναι να προστατέψει  τονα   jellal με κάθε τρόπο
 -jellal  επιτελους  φτάσαμε . Εεεε εεεε  ξυπνα  φτάσαμε  στο νησί . Η αγρια  φονη  του  πιστου μου βοηθού  (τονι)μετάραξε   από τον βάθη μου ύπνο. Ήταν τόσο δυνατή  που διαπέρασε  τα ξύλινα τύχη  και με ξύπνησε  Άρχισα να ντεντονομαι  στο κρεβάτι  μου . Σικοθήκα   έβαλα της μπότες μου και Πιγα προς τον  τονι σχεδόν  σερνομουν  στα πατώματα  σταθικα  δίπλα στον τονι χαζμουριθικα   και ντεντοθικα  και έκατσα κανονικά
- επιτέλους φτάσαμε στο νιση που θα ξεκινήσω την  μεγάλη μου  επιχείριση  . Ειπα και ένα μεγάλο χαμόγελο  αλαζονείας  εμφανίστηκε  στο πρόσωπο  μου

Last edited by ren20 on Fri Jun 08, 2018 12:44 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
ren20
Citizen
Citizen

PostSubject: Re: (Αρχή ) θα καταντήσω το νησί / τα όνειρα μου βουλιάζουν    Fri Jun 08, 2018 12:20 am

Jellal σε λιγο θα πατήσουμε σε αυτό το πολι κακό νιση πιστεύω πως το να ξεκινήσεις από αυτό το νιση τον στόχο σου είναι ότι χειρότερο έχεις κάνει ποτέ. Καταρχάς ειπαρχει ένα τρομερό πλιρομα ψαρανθροπον που με το που καταλάβουν ότι θες να ξεκινήσεις μια επανάσταση με εσένα αρχιγο θα σε σκοτώσουν χωρίς δισταγμό . Άκουσα προσεχτικά τον τονι γέλασα με το κουτό σκεπτικο του.
-καταρχάς δεν πρέπει να μάθει κανένας τον αλιθηνο μας στόχο . Θα ξεκινήσουμε από χαμηλά θα ανοίξουμε για αρχή ένα μαγαζάκι και μετά θα δούμε πως θα προχορισουμε ο Τόνι με κοιτάζέ με απορια δεν του είχα διευκρινίσει τι θα κάναμε ακριβος κάθε φορά που με ρώταγε του έλεγα πως θα δεις
-τι ακριβός μαγαζί θα ανοίξουμε διλαδι
Back to top Go down
View user profile
ren20
Citizen
Citizen

PostSubject: Re: (Αρχή ) θα καταντήσω το νησί / τα όνειρα μου βουλιάζουν    Fri Jun 08, 2018 12:35 am

Μμ νομίζω πως ηρθε να σου πω έλα λίγο στην αποθήκη ο Τόνι έβαλε το πηδάλιο σε μια κοκαλομενει θεση προς το λιμάνι και κατέβηκα προς το αμπαρι
- jellal αυτό που θα μου δίνεις έχει να κάνει σχέση με τα κιβώτια που φορτοσαμε και τα φιλάς επτασραγιστα
-μμ ναι !!!! Είπα και άνοιξα την πόρτα της μικρις μας αποθήκις και κατευτινθικα προς τα κιβώτια πιρά έναν λόττο που είχα αφήσει κρεμασμενο και άνοιξα το κιβώτιο ο Τόνι έκανε ένα βήμα πιο κοντά στα κιβώτια που περιείχαν μπουκάλια με διαφορά ποτά με κοίταξε με ένα βλέμμα γεμάτο απορια
-άσε με να καταλάβω το κεντρικό σου πιραμε λευτα από την οικογενια σου και πιραμε ένα αρκετά μεγάλο πλοιο για δύο άτομα φαγητό νερό και μερικά άλλα έπιπλα οπος καρεκλες τραπεζια και αξεσουάρ ρούχα και τα τελευταία μας λευτα τα έκανες μπουκάλια . Γιατί ξοδέψαμε μια περιουσία σε άχρηστα πράγματα ο Τόνι δεν μπορούσε να καταλάβει το μεγάλοφιες σχέδιο μου
- τονι ακούμε προσεχτι θα μαρκάρουμε το ποιο μας στο λιμάνι τους θα το μετατρέψουμε σε μπαρ και θα ξεκινήσουμε να πουλάμε τα ποτά μας ο Τόνι δεν είχε πιστέψει σε αυτήν την ιδέα με κιταζε με ένα παράπονο το βλέμμα του έλεγε γιατί πως τι φάση
Back to top Go down
View user profile
ren20
Citizen
Citizen

PostSubject: Re: (Αρχή ) θα καταντήσω το νησί / τα όνειρα μου βουλιάζουν    Fri Jun 08, 2018 12:42 am

-Πώς θα μετατρέψεις το κατάστρωμα σε μαγαζί είπε και έβγαλε έναν αναστεναγμό Καθος άναβε ένα τσιγάρο -είναι πολι απλό βγαζουμε το τα τραπέζια και της καρέκλες έξω στο κατάστρωμα χαλάμε το εσωτερικό μέρος του πλοίου και με τα ξύλα που θα μαζέψουμε θα φτιάξουμε ένα μπαρ με ράφια απου θα έχει όλα τα ποτά πως σου ακούγετε η ιδέα μου είπα κουνιόταν τα χέρια μου έντονα . Ο Τόνι πιρε μια βαθιά ρουφιξεια από το τσιγαρο και απάντησε
- είναι απεσια ιδέα αλλά αν θες να γινει πρέπει να πιασου με δουλειά είπε και έφυγε μαζί με τον λόστομαλον θα ξεκίναγε να κάνει την μπάρα
Back to top Go down
View user profile
ren20
Citizen
Citizen

PostSubject: Re: (Αρχή ) θα καταντήσω το νησί / τα όνειρα μου βουλιάζουν    Sun Jun 10, 2018 4:23 pm

Ξεχηθικα και εγώ στην δουλια άρχισα να βγάζω τραπεζια έξω και να φτιάχνω τον χώρο όλα ήταν σχεδόν ετιμα το μόνο που ήθελα να κανωρίτερα τώρα ήταν να πάω στην μικρη πολι για να κάνω λίγο διαφήμιση . Κατέβηκα από το παλιό φορώντας μια τέλεια πλε πανωφόρι και χηθικα μέσα στο λιμάνι και αχρυσά να μιλάω και να προσκαλώ όλονα τον κόσμο στο καράβι μου για να πιούμε και να περασουνε καλά. Ο κόσμος φενοταν να του αρέσει σαν ιδέα και από παντού μου λέγανε πως θα έρθουν . Όλα κιλουσανε τέλεια η ώρα είχαί πέραση με αυτά και αυτά και σε λίγο ανοίγαμε
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: (Αρχή ) θα καταντήσω το νησί / τα όνειρα μου βουλιάζουν    

Back to top Go down

(Αρχή ) θα καταντήσω το νησί / τα όνειρα μου βουλιάζουν
Back to top 
Page 1 of 1