Greek One Piece Role Playing Game

HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None

Most users ever online was 26 on Sat Nov 14, 2015 6:26 pm
Affiliates

Search

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Ομάδες Ναυτικών
Justice Demand
Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack

Share | 

(Αρχη )( αποστολή- βιββλιο ) Διαφθορά

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
alex 1010
Marine
Marine

Όνομα Χαρακτήρα : saito hajime

Character sheet
Remaining Health: 100%

PostSubject: (Αρχη )( αποστολή- βιββλιο ) Διαφθορά    Thu Nov 30, 2017 10:02 pm

Spoiler:

Μια ακόμα ημέρα ξεκίναγε . Ειμουν πάλι σε δουλειά σε αποστολή στην () κάτο από της διαταγές του () μαζί μου ο ναύτης ισσε που είχε γίνει κάτι σαν μαθιτεβομενος μου . Είμουν κάτι σαν μετντορας για αυτόν . Η ημέρα ήταν θαυμάσια ομος το πολικό ψύχος του νησιού χαλούσε όλο το πράγμα είμασταν ντυμένη από το κεφαλή μεχρι τα νύχια ο καημένος ο ισσε τούτου ρίζε από το κριό. μόλις είχαμε φτάσει στο νιση . Ο καπετάνιος με φώναξε στην καμπίνα του . Πγια σχεδόν άμεσος στο κάλεσμα του χτυπάω την βαριά ξύλινη πόρτα της καμπίνας του ένα κοφτό περάστε ακουστικε και άνοιξα την πόρτα τότε ντεντοθικα και παρουσιάστηκα ο φμδικιτις μου έκανε σήμα να κάτσω άναψε ένα πούρο και ξεκίνησε να μιλάει
-σαιτο έχω ακούσει Πόλα για της ικανότητες σου στο ξίφος και της αρετές σου ος μαριν θέλω να αναλάβει καπια ιδικι αποστολή από τα κεντρικά . Ιποθετο ξέρεις για τη είμαστε εδώ σαιτο είπε και έκανε μια μεγάλη παύση κάνοντας μια τζούρα περιμενοντας να απαντήσω

Spoiler:

isse:

Back to top Go down
View user profile
alex 1010
Marine
Marine

Character sheet

PostSubject: Re: (Αρχη )( αποστολή- βιββλιο ) Διαφθορά    Thu Nov 30, 2017 10:40 pm

-Η κατάσταση στο νησί είναι απαράδεκτη η εκλιματικοτιτα έχει φτάσει στα ιψη πρέπει να δείξουμε πως το ναυλικό και παρόν είπα με αποφασιστικοτιτα ο καπετάγιος ηκανοπιειμενος από τον απάντηση μου σινεχισε να μιλάει
-πολι σωστα αλλά είπαρει και άλλο ένα κομμάτι . Η επαναστάτες έχουν αρχειση να κινούνται επικιδινα σε αυτόν την ζώνη . Θέλω έναν εξιπνω και ταλαντούχο μαριν να μου μάθει πληροφορίες περί αυτόν τον ατιμος επαναστατών που προσπαΘούν να βρόμισουν αυτόν το νησί με της ιδέες τους . Είπε λίγο παθιασμένα έχει μαλλον Πόλα προηγούμενα με τους επαναστάτες
- λίσον μιν χάνουμε άλλον χρόνο πάρε όσους αντρες θες και πιγενε να μαζέψεις πληροφορίες .

Spoiler:

isse:

Back to top Go down
View user profile
alex 1010
Marine
Marine

Character sheet

PostSubject: Re: (Αρχη )( αποστολή- βιββλιο ) Διαφθορά    Thu Nov 30, 2017 10:46 pm

Σικοθήκα πανό και χερωτιση  και έφυγα έξω.   Επιτέλους δράση σκευτικα   λίπον  έφυγα από το καράβι και πιρά τον δρόμο για  την πόλη εκκει σίγουρα θα μάθε να Πόλα
Isse story
Η ημέρα μου ξεκίνησε πάλη τρίποντας και καθαριζοντας . ακουλουθοντας τον μέντορα μου σαιτο βρέθηκα στο πλοίο του () και δουλεύω όλη την ημέρα αλλά δεν με νοιάζει καθόλου σύντομα έχω στόχω να ανεβούμε στην βαθμιδα και να γίνω ένας υψηλά βαθμό φόρος . Αυτό σίγουρα θα μου φέρθει πολλές γυνεκες είπε από μέσα του ο ισσε και μαι πιο πόλη ορμή ξεκίνησε να σφκιυριζει πάλι η ώρα περασε και έκανε το προτο του διαλύμα . Κάθισε σε ένα σιμιο στην κούπα στη και έβγαλε έξω το κολατσιό του ένα σάντουιτς με γαλοπούλα τυρί ντομάτα . Ήταν απλό αλλά ότι πρέπει για να συνεχίσει την ημέρα του δυναμικά και με πάθος . ΚαθόΣ έτρωγε θιμιθικα την προτί μέρα του στο ναυλικό και την σιζιτιση που είχε με την καπετάνισσα ροζ

Spoiler:

isse:

Back to top Go down
View user profile
alex 1010
Marine
Marine

Character sheet

PostSubject: Re: (Αρχη )( αποστολή- βιββλιο ) Διαφθορά    Fri Dec 01, 2017 11:41 am

Isse σε είπαμε? Είπε η ρόζ με ένα χαμογελο Καθος καθόταν στο γραφιό της . Καθες καθόταν το στήθος της αναπήδησε λίγο ο ισε σταβρο κατάπια
-Μάλιστα!!! φώναξε και ντεντοθικε
- Μάλιστα γιατί ήρθες στο γραφείο μου.
-καπετάνισσα ροζ θέλω να ρωτισω κάτι! Ξαφνικά το βλέμμα του ισσε έγινε πιο σοβαρό η ροζ τον κιταξε με περίεργια όσο Κερο ήταν στο καράβι της ο ιισε ήταν πάντα με ένα χαμογελο μέχρι τα αυτια και τώρα στεκόταν απέναντι του σοβαρός ο ισσε πιρε πάλι τον λόγο και είπα
- θέλω να ρωτισω τι προοπτικές έχω σαν ναύτης και αν θα μπορέσω να εκλιπαρώ το όνειρο μου ? Η ροζ γελασε η φάτσα του εισε ήταν πολι σώβαρι για ένα τετιο γέλιο πράγμα
Χάχα ισε μιν είσαι τόσο σοβαρός η προοπτικές σου σαν ναύτης είναι άπειρες οπός και τα πλενέκριναν αυτά τα λόγια τόνισαν λίγο τον ισσε η ροζ σινεχισε
-καταρχάς σαν ναύτης θα γνορησεις πολλές ωρεαις γυνεκες και θα μπορείς να κάνεις πράγματα μαζί τους δεύτερος μπορείς να ανέβεις βαθμίδες . Η αντρες με στολή και με πολλές σαρδέλες είναι πιο ερωτευσιμη ο ισσε είχε ενθουσιάστη η ροζ ηξέρε τον χαρακτήρα του ισσε και του έλεγε μόνο τα πράγματα που ήθελε να ακουση ο ισσε τότε έσφιξε τα χέρια του σικοσε τα μάτια του και κοίταξε την καπετάνισσα στα μάτια και ρωτισες
- αν ανέβω αρκετά . Θα μπορώ να έχω το δικομου πλοιρομα πιτ θα αποτελείτε μόνο από γυνεκες είπε με ένα χαζό χαρούμενο ανομαλο βλέμμα
- νομίζω πως δεν θα σου πει κανείς τπτ ειπερεβαλες χαμογελώντας αλλά θα πρέπει να δουλέψεις πολι σκληρά .
-Το διάλυμα τελιοσε ο ισε σικοθικε νυεντοδικές και ξεκίνησε πάλη το καθαρισμα

Spoiler:

isse:

Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: (Αρχη )( αποστολή- βιββλιο ) Διαφθορά    

Back to top Go down

(Αρχη )( αποστολή- βιββλιο ) Διαφθορά
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1