Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 10 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 10 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 (Τελος-Αποστολη)Chapter 2: [The Witch Arc} Memories buried beneath our feet

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AuthorMessage
YokaiJester
Pirate
Pirate
YokaiJester


Όνομα Χαρακτήρα : Nerume Ai
Posts : 942
Location : Waifu City
Join date : 2015-11-15

Character sheet
Remaining Health: 100%

(Τελος-Αποστολη)Chapter 2: [The Witch Arc} Memories buried beneath our feet - Page 5 Empty
PostSubject: Re: (Τελος-Αποστολη)Chapter 2: [The Witch Arc} Memories buried beneath our feet   (Τελος-Αποστολη)Chapter 2: [The Witch Arc} Memories buried beneath our feet - Page 5 I_icon_minitimeSun Aug 27, 2017 11:47 pm

Τότε δύο άνδρες ήρθαν προς το μέρος μου και με βοήθησαν να σηκωθώ από το χώμα. Την ίδια στιγμή που με βοήθησαν τραβήχτηκαν μακριά μου. Είχαν μια έκφραση τρόμου στο βλέμμα τους. Σαν να κοιτούσαν έναν ζώντανο εφιάλτη. Εγώ απλά εσκηψα το κεφάλι για να τους ευχαριστήσω αλλά εκείνοι δεν έδωσαν σημασία και έφυγαν μακριά μου.

Τότε με πλησίασε η πολυαγαπημενη μου φίλη. Και με πήρε στοργικά στην αγκαλιά της.
-Nyah νόμιζα ότι θα σε σκότωνε... Νόμιζα ότι δεν θα σε ξαναδώ... Κοριτσάκι μου όμορφο... Άλλη φορά να προσέχεις.. Nyah..
Τότε ήρθε και ο Gilbert κοντά μας και κρατούσε ένα σαλιγκάρι στα χέρια του.
-κατάφερες κάτι εξαιρετικό Alice εσύ και η ομάδα σου έχετε λαμπρό μέλλον μπροστά σας... Από ότι κατάλαβα βρίκατε ένα αρχαίο αντικείμενο.. Αυτό θα μας δώσει τα φώτα για να μάθουμε νέες πληροφορίες για το αρχαίο duergar..
-Μάλιστα αρχηγέ το στέλνουμε με τους άνδρες σας στο Zanakand τώρα..
-Μπράβο.. Εξαιρετική δουλειά...

Καθώς οι υπόλοιπη συνέχισαν να μιλούν το βλέμμα μου γύρισε στο πεδίο της μάχης. Όπου πόλοι άνδρες είχαν πέσει νεκροί. Τότε σκέφτηκα ότι και εγώ θα μπορούσα να ήμουν ανάμεσα στα θηματα του πολέμου. Όμως η δύναμη μου με έσωσε.ήμουν τυχερή που είχα μια τόσο καλή ομάδα που με στήριξε σε όλα. Όμως την ίδια στιγμή σκέφτηκα. Πως θα με έβλεπε η παλιά Alice, εκείνο το μικρό κορίτσι που ζούσε σε ένα ειρινηκο χωριό. Θα ήμουν για εκείνη ένα τέρας η μία ηρωίδα...

Ίσως θα ήμουν η κακια μάγισσα στα παραμύθια που διάβαζε... Αλλά στην ζωή δεν υπαρχει το απόλυτο κακό αλλά ούτε το απόλυτο καλό... Μόνο μία γκρίζα ζώνη... Όπου εκει ανήκω εγώ...

ΤΕΛΟΣ
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Administrator
Administrator
Portgas D. Ace


Όνομα Χαρακτήρα : Portgas D. Ace
Posts : 1207
Location : Next to Whitebeard in the grave
Join date : 2017-08-11
Age : 25

Character sheet
Remaining Health: 100%

(Τελος-Αποστολη)Chapter 2: [The Witch Arc} Memories buried beneath our feet - Page 5 Empty
PostSubject: Re: (Τελος-Αποστολη)Chapter 2: [The Witch Arc} Memories buried beneath our feet   (Τελος-Αποστολη)Chapter 2: [The Witch Arc} Memories buried beneath our feet - Page 5 I_icon_minitimeTue Aug 29, 2017 11:42 am

Όνομα χαρακτήρα: Onizuka Alice

P.o.M. Points: 35

Belli: 115.000 + 41.000 (1.000 ανα ποστ για το ανοιγμα του φορουμ)

Τυχόν παρατηρήσεις: Ηταν μια πολυ καλη ιστορια, στην αρχη που ειχες κανει τον αδερφο σου νηπιο ηταν πολυ ξεκαρδιστικη στιγμη και γενικως με το φρουτο σου μπορεις να κανεις πολλα τετοια. Περα απο αυτο, επιτελους στο στορι σου ειδα μια πραγματικη μαχη (σχεδον). Σε γενικες γραμμες ηταν μια καλογραμμενη ιστροια, τα ορθογραφικα της τα ειχε αλλα ενταξει δεν μετρανε. Εχω να πω πως επισης συνεχεια βαζεις στο τελος του Μινκ να λεει Nyah η ειτε στην αρχη. Δεν ξερω αν οντως ειναι ετσι η εσυ το επελεξες αλλα εγω προσωπικα μου φανηκε περιεργο σε καθε προταση της να το λεει, απο αυτο δεν κοβεται κατι, απλως προσωπικη γνωμη.

Back to top Go down
 
(Τελος-Αποστολη)Chapter 2: [The Witch Arc} Memories buried beneath our feet
Back to top 
Page 5 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» (Τελος-αποστολη) Chapter 2: [The Witch Arc} Boiling Point
» (Τέλος-αποστολή)Chapter 2: {The Witch Arc} Good and Evil
» (Τελος-Αποστολη)Chapter 1: Homesick
» (Τελος-Αποστολη)Chapter 1: Build A Wall
» Chapter II: Rank Up & Mission [Τέλος-Αποστολή]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: North Blue :: Duergar Town-
Jump to: