Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 5 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 5 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 {Αρχή} Punisher Pirates: Η βαρύτητα αλλάζει {Tέλος}

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή} Punisher Pirates: Η βαρύτητα αλλάζει {Tέλος} - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} Punisher Pirates: Η βαρύτητα αλλάζει {Tέλος}   {Αρχή} Punisher Pirates: Η βαρύτητα αλλάζει {Tέλος} - Page 2 I_icon_minitimeThu Aug 24, 2017 2:16 pm


Τότε σηκώθηκε από το τραπέζι ο Jonathan και τράβηξε τα σπαθιά του από της θήκες και τα έστρεψε προς τον περίεργο άνδρα.
{Moon Knight}-Ποιος είσαι εσύ??? ρώτησε ο νεαρός πειρατής καθως έβλεπε και τους υπόλοιπους άνδρες να ακολουθούν τον αρχηγό τους με τα μυτερά αυτιά.
{BH}-Ήμαστε μια ομάδα Bounty Hunters, θυγατρική των Jackals είπε και αμέσως μόλις άκουσε αυτό το όνομα ο Φρανκ γούρλωσε τα μάτια του
{Φρανκ}-Jackals??? είπε ο Φρανκ και γύρισε όλο του το σώμα προς αυτούς
{BH}-Χαχα ναι Punisher, το ξέρω οτι μας ξέρεις παλιά συνεργαζόσουν με αυτή την ομάδα τώρα τι έγινε βαρεθήκαμε χαχαχα!!! είπε καθως η ομάδα του ήταν από πίσω του και τράβηξαν και αυτοί τα σπαθιά τους. Τότε ο αρχηγός τους έβαλε το χέρι του μπροστά και τους έδειξε να τα κατεβάσουν θέλω να μηλίσω λίγο σε έναν από το πλήρωμά σου είπε και έδειξε με το μαχαίρι του τον Namor
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή} Punisher Pirates: Η βαρύτητα αλλάζει {Tέλος} - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} Punisher Pirates: Η βαρύτητα αλλάζει {Tέλος}   {Αρχή} Punisher Pirates: Η βαρύτητα αλλάζει {Tέλος} - Page 2 I_icon_minitimeThu Aug 24, 2017 4:09 pm


{Φρανκ}-Ότι είναι θα τα πείς μαζί μου του απάντησε ο Φρανκ καθως σηκώθηκε από το τραπέζι και κάλυψε με το σώμα του το μέλος του πληρώματός του
{BH}-Μην με κάνεις να σου επιτεθούμε Punisher ξέρουμε ότι περάσατε δύσκολα στο Tohan εξάλλου δεν είσαι ο στόχος μου για τώρα τουείπε και έβγαλε ένα Wanted Poster όπου πάνω είχε μια εικόνα που δεν ήταν ορατή καλά αλλα δεν φαινόταν με άνθρωπο αλλά και την τιμή όπου αναγραφόταν στο μεγάλο ποσο των 40.000.000 belli.
{Namor}-Αυτός είναι ο Nomou!!! είπε ο ψαράνθρωπος καθως έβλεπε από μακριά το Wanted Poster
{Φρανκ}-Τον ξέρεις?? ρώτησε καθως γύριζε το βλέμμα του προς αυτόν
{BH}-Πολύ σωστά Sub-Mariner Namor έχω ως στόχο να πιάσω τον αδερφό σου των White Teeth Nomou!!! είπε και ξανα έβαλε το wanted poster στην τσέπη του και συνέχισε
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή} Punisher Pirates: Η βαρύτητα αλλάζει {Tέλος} - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} Punisher Pirates: Η βαρύτητα αλλάζει {Tέλος}   {Αρχή} Punisher Pirates: Η βαρύτητα αλλάζει {Tέλος} - Page 2 I_icon_minitimeThu Aug 24, 2017 4:22 pm


{ΒΗ}-Αυτή την στιγμή που μιλάμε εγω και η ομάδα μου κατευθηνώμαστε προς το νησί Aldean όπου έχει αράξει με το πλήρωμά του και έχει πάρει την πόλη υπο την ηγεσία του. Οι Marines εξαιτίας σας δεν μπορούν ακόμα να του στείλουν τις μονάδες τους γιατί τους κάνατε μεγάλη ζημιά και έτσι έχουν πει σε αρκετούς Bounty Hunters να κάνουν την βρομοδουλειά τους. Βλέπετε οι Jackals επέλεξε εμένα και την ομάδα μου να πάει να τους πιάσει αλλά πόσο ωραίο θα ήταν αν τους πήγαινα και τον αδερφό του Nomou τον Namor!!! είπε και πήδηξε στον αέρα ενω προσπέρασε όλους τους πειρατές με τον γρήγορο βηματισμό του και κατευθύνθηκε προς τον ψαράνθρωπο με τα μαχαίρια στραμμένα προς το πρόσωπό του. Τότε ο Namor έπιασε δυνατά την τρίαινα του και πήγε να επιτεθεί στον Bounty Hunter αλλά τότε ο Φρανκ γύρισε το σώμα του και άνοιξε την παλάμη του προς αυτόν. Αμέσως ένιωσε την δύναμη του φρούτου του να ρέει στην φλέβες του και με την βοήθεια των ματιών του αλλα και της παλάμης του στόχευσε τον αντίπαλό του και τότε έβαλε στο σημείο μια μεγάλη βαρυντική δύναμη προς το σώμα του κάνοντας έτσι καθως βρισκόταν πάνω στο τραπέζι να πέσει πάνω του σαν να τον τράβαγε μαγνήτης. Ο Φρανκ συνέχισε να βάζει δύναμη κατεβάζωντας την παλάμη του προς τα κάτω κάνοντας ετσι από την δύναμη να σπάσει το τραπέζι και το σώμα του Bounty Hunter να βρεθεί στο πάτωμα και να πιέζετε ακόμα.
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή} Punisher Pirates: Η βαρύτητα αλλάζει {Tέλος} - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} Punisher Pirates: Η βαρύτητα αλλάζει {Tέλος}   {Αρχή} Punisher Pirates: Η βαρύτητα αλλάζει {Tέλος} - Page 2 I_icon_minitimeThu Aug 24, 2017 4:38 pm


Αμέσως τα τέσσερα άτομα που βρισκόντουσαν στην ομάδα του ενω έβλεπαν αυτό το θέαμα επιτέθηκαν στον Φρανκ με τα μαχαίρια του ενω εκείνος ακόμα κοιτούσε προς τον αρχηγό τους. Τότε ο Moon Knight πήρε την άυλη μορφή του ενω το σώμα του ήταν ακόμα διαμορφωμένο εκείνος έιχε μετατραπεί σε αστραπή ενω έβγαζε μπλέ ακτίνες. Έτσι πάτησε γερά και με μία κίνηση πέρασε σαν αστραπή μέσα από όλα τα σώματα των αντιπάλων του κάνοντας έτσι να ηλεκτριστούν και να καούν ενώ ούρλιαζαν από τον πόνο
προστατεύοντας έτσι τον καπετάνιο του ενω εκείνος ακόμα πίεζε το σώμα του Bounty Hunter κάτω στο πάτωμα
{BH}-Τι στο... προσπαθούσε να μιλήσει ο Bounty Hunter αλλά χωρίς επιτυχία οι βαρυντικές δυνάμεις που του ασκούσε ο Φρανκ ήταν αρκετα δυνατές
{Φρανκ}-Νόμιζες ότι θα επιτεθείς σε κάποιον από το πλήρωμά μου και θα το αφήσω να περάσει έτσι??? του είπε καθως σχηματιζόταν ένα χαμόγελο στα χείλη του
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή} Punisher Pirates: Η βαρύτητα αλλάζει {Tέλος} - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} Punisher Pirates: Η βαρύτητα αλλάζει {Tέλος}   {Αρχή} Punisher Pirates: Η βαρύτητα αλλάζει {Tέλος} - Page 2 I_icon_minitimeThu Aug 24, 2017 4:53 pm


Ο Φρανκ έχοντας πλήρη επίγνωση για το τι συμβαίνει πίσω του συνέχισε να πιέζει τοσώμα του άτυχου Bounty Hunter το έδαφος ενω αυτό άρχισε σιγά σιγά να ραγίζει από όλη αυτή την βαρυντική δύναμη που ασκούσε ο Φρανκ σε αυτό
{Namor}-Ο μόνος που θα πιάσει τον Nomou είμαι εγω και μόνο εγω!!! φάνηκε να του απαντάει ο Namor ενω έπιανε σφιχτά την τρίαιανά του από τα νεύρα του καθως του ερχόταν στο κεφάλι του μνήμες από την παιδική του ηλικία
{Φρανκ}-Τότε αυτό θα πάμε να κάνουμε!!! είπε ο Φρανκ καθώς σταμάτησε την δύναμη του κατεβάζοντας τελείως το χέρι τους προς τα κάτω ενω αμέσως ο BH ξεφυσούσε από ανακούφιση. Τότε πριν προλάβει να καταλάβει το οτιδύποτε ο Namor είχε πηδήξη στον αέρα και με όλη την οργή του τον τρύπησε στην πλάτη με την τρίαινα του καθως ήθελε κάπου να βγάλει τον πόνο που ένιωθε μέσα του. Κάνοντας έτσι να ουρλιάζει από πόνο καθώς έμπηζε της τρεις κοφτερές άκρες μέσα στην σάρκα του βγάζοντας ένα λουτρό αίματος
{Φρανκ}-Αρκετά το ευχαριστήθηκες Namor, πάμε να πούμε δύο λογάκια τώρα στον αδερφό σου είπε καθως γύρισε και άρχισε να κατευθύνετε προς την έξοδο του μαγαζιού μαζί με το υπόλοιπό πλήρωμά του ενω το ίδιο έκανε και ο Namor μετά από λίγο. Οι Punisher Pirates επιβιβάστικαν πάλι στο πλοίο του στο ''Black Glory'' και έφυγαν από το Winterhold με προορισμό το νησί Aldean

Back to top Go down
Eustass Kid
Administrator
Administrator
Eustass Kid


Όνομα Χαρακτήρα : Eustass ''Captain'' Kid
Posts : 3846
Location : New World
Join date : 2013-03-05
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή} Punisher Pirates: Η βαρύτητα αλλάζει {Tέλος} - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} Punisher Pirates: Η βαρύτητα αλλάζει {Tέλος}   {Αρχή} Punisher Pirates: Η βαρύτητα αλλάζει {Tέλος} - Page 2 I_icon_minitimeThu Aug 24, 2017 10:09 pm


Όνομα χαρακτήρα: Frank Castle

P.o.M. Points: 13

Belli: 40.000+15.000

Τυχόν παρατηρήσεις: Απλή, χτίζει το επόμενο σενάριο που φαίνεται καλό και επεξηγεί τι εγινε στην προηγούμενη + τις νεες δυνάμεις που αποκτήθηκαν. Δεν μπορω ουτε να κοψω πολύ αλλα και να βάλω παραπάνω καθώς δεν έχει κάτι το ιδιαίτερο!



Back to top Go down
Sponsored content





{Αρχή} Punisher Pirates: Η βαρύτητα αλλάζει {Tέλος} - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} Punisher Pirates: Η βαρύτητα αλλάζει {Tέλος}   {Αρχή} Punisher Pirates: Η βαρύτητα αλλάζει {Tέλος} - Page 2 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
{Αρχή} Punisher Pirates: Η βαρύτητα αλλάζει {Tέλος}
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: North Blue :: Winterhold-
Jump to: