Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 9 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 9 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τέλος- Αποστολή-Φρούτο] Διπλός πράκτορας, καταδότης ή Marine;

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
AuthorMessage
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος- Αποστολή-Φρούτο] Διπλός πράκτορας, καταδότης ή Marine; - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος- Αποστολή-Φρούτο] Διπλός πράκτορας, καταδότης ή Marine;   [Τέλος- Αποστολή-Φρούτο] Διπλός πράκτορας, καταδότης ή Marine; - Page 2 I_icon_minitimeThu Aug 17, 2017 4:48 am

Ο Kenzo πλέον τα είχε καταλάβει όλα. Oι Marines παρακολουθούσαν τις συνεδριάσεις των επαναστατών και αντιστασιακών στο Terra Village, τις οποίες παρακολουθούσε και ο Kenzo. Οι Marines ήξεραν οτι αυτός δεν ανήκε στο οργανωμένο σώμα που είχε συγκροτηθεί, οπότε αποφάσισαν να τον πλησιάσουν για να ελέγξουν αν ήταν της επαναστατικής φιλοσοφίας ή αν μπορούσαν κάπως να τον αξιοποιήσουν. Έστειλαν λοιπόν τον Larry να ακολουθήσει τον Κenzo στο Winterhold. Ο Larry είχε στηθεί έξω απο το σπίτι του Kenzo όσο διαρκούσε ο διάλογος και η δηλητηρίαση του Donald και της Hillary και κατάλαβε πολλά για εκείνον. Για αυτόν τον λόγο τον έσωσε απο τον πειρατή που μπήκε τυχαία στο σπίτι. Αντί λοιπόν να τον εξουδετερώσουν, αποφάσισαν να τον αξιοποιήσουν εντάσσοντας τον στις τάξεις τους ή χρησιμοποιώντας τον για κατασκοπεία. "Πως πρέπει να αντιδράσω όμως εγώ; Τι πρέπει να κάνω; Προφανώς οι Marines δεν θα είναι μία τόσο ωραία και αγαθή ομάδα, αλλά δεν μου έχουν κάνει κάτι ενώ τους πειρατές τους μισώ. Επίσης σίγουρα θα έχω την δυνατότητα να ανελιχθώ στα αξιώματα και να αποκτήσω δύναμη αλλά δεν πρέπει να στρατευθώ έτσι εύκολα μαζί τους. Ξέρω ελάχιστα πράγματα για αυτούς. Και αν αποτελούν τον αδύναμο κρίκο;Αν οι επαναστάτες όντως καταφέρνουν πράγματα στο Lyneel και σε άλλα νησιά; Σίγουρα δεν θα γίνω επαναστάτης αλλά πρέπει να τους έχω και αυτούς απο κοντά! Δεν έχω σκοπό να ποντάρω σε ένα κουτσό άλογο"
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος- Αποστολή-Φρούτο] Διπλός πράκτορας, καταδότης ή Marine; - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος- Αποστολή-Φρούτο] Διπλός πράκτορας, καταδότης ή Marine;   [Τέλος- Αποστολή-Φρούτο] Διπλός πράκτορας, καταδότης ή Marine; - Page 2 I_icon_minitimeThu Aug 17, 2017 1:57 pm

O Kenzo υπολόγισε τα θετικά και τα αρνητικά , τους κινδύνους και τα προνόμια των δυό επιλογών.  Αφού τα ζύγιασε όλα στην ζυγαριά του δικού του συμφέροντος έφτασε σε ένα αποτέλεσμα ενόσω ο Captain Fendor ακόμα μιλούσε.
-Συνήθως σε τέτοιες περιπτώσεις, οι εντολές είναι να εξουδετερώνονται άτομα σαν και σένα με αυτές τις επαφές. Εμείς όμως θέλουμε να δίνουμε ευκαιρίες. Εσύ έχεις περάσει τόσα πολλά απο τους κακοποιούς και πιστεύω οτι θα μπορούσες να διαπρέψεις στις τάξεις μας. Έχεις το θάρρος και την πυγμή που απαιτούνται για να αντισταθείς στην πειρατεία και την επανάσταση. Προτείνω λοιπόν,εδώ έκανε μία παύση και κατάπιε το σάλιο του, να ενταχθείς σύντομα στους Marines, μόλις πάρεις και το πτυχίο σου θα μπορείς κάλλιστα να γίνεις γιατρός σε κάποιο πλοίο μας. Στο μεταξύ όμως, θα πρέπει να ολοκληρώσεις με επιτυχία μία αποστολή διαρκείας που θα σου αναθέσουμε. Μάζεψε όσες πιο πολλές πληροφορίες μπορείς για τους επαναστάτες! Η κυριότερη πληροφορία όμως είναι το ΠΟΙΟΣ βρίσκεται απο πισω; Ποιος τους κατευθύνει όλους; Οποιαδήποτε άλλη πληροφορία είναι σημαντική! Στο σημείο αυτό κάθισε στην καρέκλα του. Οι υπόλοιποι κάθισαν επίσης. Ο Kenzo που τόση ώρα άκουγε στρίβοντας τσιγάρο, το άναψε και ξεστόμισε μία λέξη:
-Οχι.
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος- Αποστολή-Φρούτο] Διπλός πράκτορας, καταδότης ή Marine; - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος- Αποστολή-Φρούτο] Διπλός πράκτορας, καταδότης ή Marine;   [Τέλος- Αποστολή-Φρούτο] Διπλός πράκτορας, καταδότης ή Marine; - Page 2 I_icon_minitimeThu Aug 17, 2017 2:35 pm

Αμέσως όλοι γύρισαν να τον κοιτάξουν λες και είχε πει κάτι εξωπραγματικό. Για να προλάβει τις αντιδράσεις τους όμως, μίλησε αμέσως αφού πήρε μία τζούρα απ'το τσιγάρο του.
-Όσο και να θέλω να μπω στην μάχη ενάντια σε κάθε μορφής αντίσταση στην Παγκόσμια Κυβέρνηση, υπάρχουν κάποια εμπόδια για να εκπληρώσω την αποστολή μου αυτή. Πρώτον δεν μπορώ να παρέχω πληροφορίες στους Marines αν έρχομαι εδώ. Τα γραφεία σας δεν είναι μυστικά! Ήδη είναι επικίνδυνο που έχω έρθει. Δεύτερον, για να αποσπάσω πληροφορίες απο τους επαναστάτες, πρέπει να με εμπιστευτούν και για να το κάνουν αυτό, πρέπει να τους ενισχύσω με πολλούς και διάφορους τρόπους. Ελπίζω να καταλαβαίνετε. Τρίτον, δεν γίνεται να κυκλοφορώ στην πόλη με την στολή του Ναυτικού για ευνόητους λόγους. Τέλος, το τέταρτο και πιο σημαντικό είναι ένα άλλο στοιχείο.
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος- Αποστολή-Φρούτο] Διπλός πράκτορας, καταδότης ή Marine; - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος- Αποστολή-Φρούτο] Διπλός πράκτορας, καταδότης ή Marine;   [Τέλος- Αποστολή-Φρούτο] Διπλός πράκτορας, καταδότης ή Marine; - Page 2 I_icon_minitimeThu Aug 17, 2017 2:43 pm

Ο Kenzo χτύπησε το χέρι στο τραπέζι και κοίταξε στα μάτια τον Captain Fendor.
-Όλη μου η ζωή ως τώρα έχει στιγματιστεί από τους πειρατές. Έχω αποφασίσει να τους πολεμήσω όπου και όποτε τους βρώ μπροστά μου. Το να είμαι ένας απλός γιατρός δεν θα βοηθήσει πολύ. Θέλω ο ίδιος να χώνομαι στις μάχες που έρχονται. Εγώ όμως δεν ξέρω να πολεμάω. Αυτό είναι το κυριότερο ελάττωμά μου. Δέχομαι να ξεκινήσω την αποστολή που μου αναθέσατε απο σήμερα κιόλας. To μόνο που ζητάω είναι να μου δοθεί λίγος χρόνος ώστε να μάθω οποιαδήποτε πληροφορία μπορεί να ενδιαφέρει το σώμα μας, και έναν καλό πολεμιστή για να εξασκούμαι καθημερινά στο σπαθί μαζί του! Το τελευταίο θα αποτελεί εγγύηση οτι δεν έφυγα απο το νησί και θα βοηθήσει στην εύκολη μετάδοση των πληροφοριών!
Στο σημείο αυτό ο Kenzo έκανε μία παύση και σηκώθηκε όρθιος. Σήκωσε το δεξί πόδι και το χτύπησε το έδαφος ενώ κολλούσε το δεξί του χέρι στο κεφάλι με τεντωμένη την παλάμη. Οι κατώτεροι Ναυτικοί αυτό το αποκαλούσαν "βαράω προσοχή".
-Captain Fendor! Θέλω να γίνω μέλος των Marines! Εύχομαι να αποδεχτείτε τα αιτήματα μου!
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος- Αποστολή-Φρούτο] Διπλός πράκτορας, καταδότης ή Marine; - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος- Αποστολή-Φρούτο] Διπλός πράκτορας, καταδότης ή Marine;   [Τέλος- Αποστολή-Φρούτο] Διπλός πράκτορας, καταδότης ή Marine; - Page 2 I_icon_minitimeFri Aug 18, 2017 7:07 am

O Captain Fendor που καθ'όλη τη διάρκεια του μονολόγου του Kenzo τον κοίταζε ήσυχος μεν, με αυστηρό βλέμμα δε, δεν απάντησε αμέσως. Ολοι γύρω νόμιζαν ότι είχε εκνευριστεί με το ύφος του Kenzo και οτι θα τον επέπληττε.
-Zesesesese   Νεαρέ. Δεν μπορώ να αρνηθώ τις προϋποθέσεις σου. Τα επιχειρήματα σου είναι απολύτως λογικά. Απο τούδε και στο εξής λοιπόν, θα είσαι σε ένα προενταξιακό στάδιο για τους Marines. Ελπίζω η διαδικασία αυτή να μην καταστραφεί από τίποτα. Είναι κρίμα ένα νέο και έξυπνο παιδί σαν και σένα να χάσει ένα λαμπρό μέλλον στο Ναυτικό! Λήγει η συνεδρίασις!
Η πρώτη συνάντηση των Μarines και του Kenzo έληξε με συμφωνία. Σε αυτό το πρώτο "bras de fer" βγήκαν και οι δύο κερδισμένοι. Ο Captain Fendor κέρδισε όχι απλά έναν νέο Marine, αλλά και έναν πράκτορα εντός των αντιπάλων του.
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος- Αποστολή-Φρούτο] Διπλός πράκτορας, καταδότης ή Marine; - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος- Αποστολή-Φρούτο] Διπλός πράκτορας, καταδότης ή Marine;   [Τέλος- Αποστολή-Φρούτο] Διπλός πράκτορας, καταδότης ή Marine; - Page 2 I_icon_minitimeFri Aug 18, 2017 7:43 am

Ο Kenzo όμως, ίσως βγήκε κομματάκι κερδισμένος παραπάνω. Δεδομένου ότι ήταν καλά στριμωγμένος θα μπορούσε να καταλήξει ή σφαγμένος ή σε κανένα μπουντρούμι ή υποταγμένος πλήρως στους Marines χωρίς να γνωρίζει που θα τον βγάλει αυτό. Έπαιξε λοιπόν χρησιμοποιώντας όλες τις γνώσεις που έμαθε απο τα λίγα μαθήματα Ψυχολογίας που έκανε στο τμήμα Ιατρικής. Εκτίμησε λοιπόν, οτι ο Captain Fendor είχε το πάνω χέρι στην συνάντηση τους. 'Ενας τέτοιος άντρας έχει συνηθίσει σε πλαστούς ανθρώπους που λένε σε όλα ναι για να μην τον δυσαρεστήσουν. Ο Kenzo επέλεξε να παρουσιάσει τον εαυτό ως έναν συνδυασμό υποταγής και θέλησης να γίνει Marine, με δυναμισμό και αυτοσεβασμό στα όρια της αυθάδειας. Το πιο λογικό ήταν να κερδίσει την συμπάθεια του Captain Fendor ο οποίος όμως δεν παρέλειπε να αναφέρει τους κινδύνους να βρεθεί νεκρός ή φυλακισμένος. Επιπλέον, με αυτόν τον συνδυασμό ο Κenzo κατάφερε να κόψει τον αέρα απο τους κατώτερους αξιωματικούς οι οποίοι υπό άλλες συνθήκες θα μιλούσαν υποτιμητικά στον Kenzo. Πλέον θα τον αναγνώριζαν ως ένα άτομο που δεν "μάσαγε".
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος- Αποστολή-Φρούτο] Διπλός πράκτορας, καταδότης ή Marine; - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος- Αποστολή-Φρούτο] Διπλός πράκτορας, καταδότης ή Marine;   [Τέλος- Αποστολή-Φρούτο] Διπλός πράκτορας, καταδότης ή Marine; - Page 2 I_icon_minitimeFri Aug 18, 2017 8:22 am

Όλα τα παραπάνω βέβαια έχουν να κάνουν με το επικοινωνιακό επίπεδο και το παιχνίδι εντυπώσεων. Σε ό,τι είχε να κάνει με την ουσία της συζήτησης και το δια ταύτα της μετέπειτα σχέσης τους, ο Κenzo πάλι χειρίστηκε έξυπνα την κατάσταση. Δέχτηκε ασυζητητί την αποστολή που του έδωσαν η οποία και ήταν ο κύριος λόγος που τον προσέγγισαν. Απο κει και πέρα όμως ρύθμισε τα περαιτέρω. Εξασφάλισε ότι η σχέση του με το Ναυτικό θα ήταν κρυφή. Αυτό ήταν δεδομένο μεν, αλλά πάντα υπήρχε ο κίνδυνος να του "βάλουν το μαχαίρι στο λαιμό" ζητώντας του να γίνει πλήρες και τυπικό μέλος των Μarines. O Κenzo δεν το ήθελε αυτό μέχρι να ξεκαθαρίσει η κατάσταση, και να αποφασίσει αν θέλει να ζήσει μία ήρεμη ζωή ή μία ζωή στους κόλπους του Ναυτικού. Γι'αυτό και ζήτησε στην ουσία χρόνο. Όσο πιο πολύ διατηρούσε την θέση του τόσο το καλύτερο γιατί πέραν των αποφάσεων για την μετέπειτα δράση του, έπρεπε να τελειώσει και την σχολή όσο πιο αναίμακτα γινόταν. Τέλος, ο Kenzo ένοιωθε άσχημα που έχασε την μάχη με τον πειρατή πίσω στο Winterhold και αυτό ήθελε να αλλάξει. Γι'αυτό και ζήτησε καθημερινή προπόνηση στο σπαθί απο ποιούς άλλους; Απο αυτούς που αφιερώνονται στην καταπολέμηση της πειρατείας...
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος- Αποστολή-Φρούτο] Διπλός πράκτορας, καταδότης ή Marine; - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος- Αποστολή-Φρούτο] Διπλός πράκτορας, καταδότης ή Marine;   [Τέλος- Αποστολή-Φρούτο] Διπλός πράκτορας, καταδότης ή Marine; - Page 2 I_icon_minitimeSat Aug 19, 2017 4:21 am

Λίγη ώρα αργότερα ο Kenzo καθόταν ξανά στο καναπεδάκι στην είσοδο των γραφείων περιμένοντας τον Larry να βγει. Σκεφτόταν την συνέχεια της δράσης του και το πως θα εμφανιζόταν ξανά στους επαναστάτες του Terra Village. Oι Μarines σιγά σιγά διασκορπίζονταν ο καθένας στο πόστο του ενώ 2-3 έφυγαν άπο τα γραφεία. Ο Larry βγήκε άπο ένα γραφείο και πλησίασε τον Kenzo φτιάχνοντας την μελαχροινή φράτζα του.
-Πολύ έξυπνο εκ μέρους σου Larry... Τα πήγες πολύ καλά στο Winterhold.
O Larry έκανε μία κίνηση με το κεφάλι δείχνοντας οτι συμφωνεί αλλά ξαναχάλασε η φορά της φράτζας οπότε την έστρωσε πάλι.
-Ναι... Βέβαια κάποια στιγμή σκέφτηκα οτι μπορεί να με είχες καταλάβει να σε παρακολουθώ, να κατάλαβες κάπως οτι ήμουν Marine και να προσποιήθηκες στα λεγόμενα σου... Ακόμα και αν δεν πίστευα στα δικά σου λόγια όμως, πίστεψα στα λόγια εκείνων των πρώην πειρατών που σκότωσες. Μακάρι να είχες γνωρίσει την Marine μητέρα σου!
Ο Kenzo δεν είχε διάθεση για συναισθηματισμούς οπότε πέρασε στο ψητό:
-Απο αύριο ξεκινάμε προπόνηση στην πόλη. Με ποιους θα το κάνω;
-Μίλησα με τον Captain Fendor και όρισε εμένα και τον Gary να ασχοληθούμε μαζί σου. Ο Gary είναι αρκετά καλός στο σπαθί. Εξασκείται άπο μικρός...
-Ωραία. Θα τα πούμε λοιπόν αύριο κατά τις 2.30 σε μία εγκαταλελλειμένη οικοδομή στην άκρη της πόλης. Θα σου γράψω εδώ την διεύθυνση, είπε και άρπαξε ένα στυλό και ένα τυχαίο χαρτί απο το τραπεζάκι. Και τώρα άκου με. Βρες μου δύο Ναύτες. Τους χρειάζομαι λίγο έξω απο το Terra Village στις 4.30 το μεσημέρι. Άκου τί έχω σκεφτεί...


Last edited by el Latino on Mon Aug 28, 2017 12:04 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος- Αποστολή-Φρούτο] Διπλός πράκτορας, καταδότης ή Marine; - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος- Αποστολή-Φρούτο] Διπλός πράκτορας, καταδότης ή Marine;   [Τέλος- Αποστολή-Φρούτο] Διπλός πράκτορας, καταδότης ή Marine; - Page 2 I_icon_minitimeSat Aug 19, 2017 7:35 am

To έξυπνο σχέδιο του Kenzo τέθηκε σε εφαρμογή. Μέχρι τις 2 το μεσημέρι είχε περάσει απ'το σπίτι του να ξεκουραστεί λίγο, είχε νοικιάσει ένα κάρο και είχε επισκεφτεί ένα φαρμακείο του Lyneel άπο όπου είχε προμηθευτεί μία ικανή ποσότητα επιδέσμων, ιωδίου και λοιπών ιατρικών αντικειμένων.
Η αλήθεια ήταν ότι ο Kenzo δεν ήταν σε κακή οικονομική κατάσταση. Λάμβανε κάποια έσοδα λόγω της υποτροφίας, ο Λόρδος Daiamon χρηματοδοτούσε επίσης το ιατρείο στο Terra Village στο οποίο εργαζόταν τα απογεύματα ο Kenzo, και υπήρχε και ένα μικρό έσοδο απο το ίδιο το ιατρείο το οποίο πλέον είχε γίνει το μόνο στο οποίο πήγαιναν οι κάτοικοι του Terra Village αλλά και του Reva Village.

O Kenzo λοιπόν ξεκίνησε με το κάρο απο την πόλη του Lyneel για το Terra Village στις 2 ακριβώς. Ηξερε οτι στο χωριό δεν υπήρχε Γυμνάσιο ή Λύκειο και οτι τα μετρημένα στα δάχτυλα παιδιά αναγκάζονταν να διανύουν μια μεγάλη απόσταση με τα πόδια μόλις τελείωναν το σχολείο.
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος- Αποστολή-Φρούτο] Διπλός πράκτορας, καταδότης ή Marine; - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος- Αποστολή-Φρούτο] Διπλός πράκτορας, καταδότης ή Marine;   [Τέλος- Αποστολή-Φρούτο] Διπλός πράκτορας, καταδότης ή Marine; - Page 2 I_icon_minitimeSat Aug 19, 2017 7:53 am

Στις 2 και 10 όχι πολύ μακριά απο την πόλη του Lyneel συνάντησε ένα παιδί να κατηφορίζει τον δρόμο μέσα στο δάσος με σκυφτό το κεφάλι και με τσάντα στην πλάτη. Ο Kenzo σταμάτησε και του μίλησε.
-Εϋ φιλαράκι! Στο Terra πάω... Θες να σε πάρω;
Τα μάτια του νεαρού έφηβου έλαμψαν και έγνεψε θετικά. Ανέβηκε στο κάρο και συνέχισαν να προχωράνε μαζί. Στην διαδρομή έπιασαν την κουβέντα μέχρι που έφτασαν λίγο έξω απο το Terra Village. Εκεί "ξαφνικά" εμφανίστηκαν δύο Marines.
-Alt! Φώναξε ο ένας και ο Kenzo σταμάτησε το άλογο.
-Μπορώ να σας βοηθήσω; ρώτησε ο Kenzo με ένα ψευτο-ευγενικό χαμόγελο.
-Ποιος είσαι και  που πας; Τι κουβαλάς πίσω;
-Δεν κατάλαβα κύριοι προς τί η ερώτηση;
-Σε ρωτήσαμε κάτι!
-Δεν είμαι υποχρεωμένος να σας απαντήσω! Απο πότε οι Marines κάνουν έλεγχο στην ενδοχώρα;
-Παρακαλώ κατεβείτε και οι δύο για να μην έχουμε άγρια ξεμπερδέματα. Θέλουμε να δούμε και τί κουβαλάτε στο κάρο.
Back to top Go down
Sponsored content





[Τέλος- Αποστολή-Φρούτο] Διπλός πράκτορας, καταδότης ή Marine; - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος- Αποστολή-Φρούτο] Διπλός πράκτορας, καταδότης ή Marine;   [Τέλος- Αποστολή-Φρούτο] Διπλός πράκτορας, καταδότης ή Marine; - Page 2 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τέλος- Αποστολή-Φρούτο] Διπλός πράκτορας, καταδότης ή Marine;
Back to top 
Page 2 of 12Go to page : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» [Τέλος-Αποστολη] Η πρωτη αποστολη ενος Marine
» Rough Start - For a Marine? (Φρούτο-Τέλος)
» [Τέλος-Αποστολή-Τεχνική] Φρούτο? Απολογισμός!
» You are just a delivery boy... Boy... (Τέλος-Αποστολη-Φρουτο Minion)
» [Τέλος-Αποστολή] Είμαι marine!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: North Blue :: Lvneel-
Jump to: