Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 10 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 10 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 {Αρχή} The Punisher Pirates: Η Επανάσταση των Μακκαβαίων {Τέλος}

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή} The Punisher Pirates: Η Επανάσταση των Μακκαβαίων {Τέλος} - Page 5 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} The Punisher Pirates: Η Επανάσταση των Μακκαβαίων {Τέλος}   {Αρχή} The Punisher Pirates: Η Επανάσταση των Μακκαβαίων {Τέλος} - Page 5 I_icon_minitimeThu Aug 17, 2017 1:44 pm


Οι τέσσερεις πειρατές μαζί με την επαναστάτρια μπήκαν στο εσωτερικό την πρωτεύουσας του νησιού την Bodhum city. Η πόλη ήταν αρκετά μεγάλη με πληθυσμό κοντά στα 20.000 άτομα. αλλά αυτό που έκανε την μεγαλύτερη εντύπωση ήταν πόσο πλούσια ''έδειχνε'' η πόλη. Τα σπίτια ήταν χτισμένα και στολισμένα έτσι ώστε να ''δείχνουν'' την αξία του ιδιοκτήτη τους και σχεδόν κάθε σπίτι είχε και από έναν όμορφο κήπο στην εξώπορτα τους. Όσο ποιο μεγάλο το σπίτι και ο κήπος τόσο ποιο πλούσιος ο ιδιοκτήτης του ακινήτου
{Φρανκ}-Πεινάτε πολύ σε αυτό το νησί βλέπω είπε με ειρωνικό τόνο στην φωνή του ο Φρανκ απευθύνοντας στην επαναστάτρια ενω έριχνε ματιές δεξιά και αριστερά ωστε να θαυμάσει την πόλη
{Jane}-Για όλα φταίει αυτός ο μοχθηρός άνθρωπος!!! είπε η μικρή επαναστάτρια με ένα μίσος στην φωνή της
{Moon Knight}-Σε ποιον αναφέρεσαι??? ρώτησε με περιέργεια ο Moon Knight
{Jane}-Στον πλουσιότερο άνδρα αυτού του νησιού, στον Lord Astor. Ένας μοχθηρός άνδρας που ο μόνος σκοπός του είναι να μεγαλώνει την περιουσία του είπε καθως συνέχισε να περπατάει στα σοκάκια της πόλης και από πίσω να την ακολουθάνε οι τέσσερις πειρατές
{Namor}-Μου ακούγεται όπως ο κάθε πλούσιος σε εμένα είπε ο Namor χωρίς να του κάνει ιδιαίτερη εντύπωση αυτά που έλεγε η Jane
{Jane}-Το θέμα είναι πως το κάνει εις βάρος των φτωχών αυτού του νησιού, προσπαθεί να τους εξαλείψει λόγο της απληστίας που τον κυριεύει!!! είπε ενώ άρχισαν να βγαίνουν εκτός πόλης και να κατευθύνονται σε ένα δρομάκι όπου τους πήγαινε στο εσωτερικό του δάσους
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή} The Punisher Pirates: Η Επανάσταση των Μακκαβαίων {Τέλος} - Page 5 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} The Punisher Pirates: Η Επανάσταση των Μακκαβαίων {Τέλος}   {Αρχή} The Punisher Pirates: Η Επανάσταση των Μακκαβαίων {Τέλος} - Page 5 I_icon_minitimeThu Aug 17, 2017 2:06 pm


{Jane}-Λοιπόν θέλω να με ακούσετε προσεκτικά τώρα, παραβιάζω τους κανόνες που σας φέρνω ως εδώ. Κανονικά δεν θα έπρεπε καν να σας έχω πει όσα σας έχω πει αλλά με σώσατε από εκείνον τον πειρατή και σας χρωστάω ευγνωμοσύνη γι αυτό. Αλλά και επειδή με γυρίσατε και στο νησί μου, το μόνο που θέλω από εσάς είναι να με ακολουθήσετε και να μην βγάλετε άχνα εγώ θα σας πω τι θα κάνουμε, εξάλλου έφυγα κρυφά από την βάση μου δεν τους το είχα πει είπε η κοπέλα στους πειρατές και άρχισε να διασχίζει ένα λασπώδες δρομάκι γεμάτο από δέντρα και φυτά. Οι πειρατές την ακολούθησαν σιωπηλοί καθώς αυτή τους οδηγούσε ποιο βαθιά μέσα στο δάσους του Zanakand Island. Περπατούσαν για πολύ ώρα , ακόμα και τα πόδια του Φρανκ είχαν κουραστεί από το να τα βγάζει από τις λάσπες και να προσέχει που να πατάει
{Jon}-Πόσο μακριά είναι η βάση σας??? ρώτησε σε μία στιγμή απελπισίας ο Jonathan καθως είχε κουραστεί απο όλο αυτό το περπάτημα
{Jane}-Δεν σας είπα να κάνετε ησυχία??? του απάντησε εμφανώς πειραγμένη.Τότε που ακούστηκε ένα μικρό σπάσιμο κλαδιού μέσα από το δάσος κοντά στην ομάδα του Φρανκ και τότε όλοι προετοιμάστηκαν για το χειρότερο. Μέσα σε κλάσματα του δευτερολέπτου εμφανίστηκε μπροστά από τον Φρανκ ένας μυώδης άνδρας, κοντά στην ηλικία του Φρανκ που φορούσε ένα άσπρο πουκάμισο με τιράντες που ενώνονταν με το καφέ παντελόνι του ενω είχε μαύρα κοντά μαλλιά και ένα μαύρο μουστάκι στο πρόσωπό του
Boboua:
Αυτός ο άνδρας χωρίς να χάσει καθόλου χρόνο έβαλε μπροστά το δεξί του πόδι και πήγε να ρίξει ένα δεξί κροσέ στο πρόσωπο του Φρανκ


Last edited by pashalis hunder on Thu Aug 17, 2017 3:34 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή} The Punisher Pirates: Η Επανάσταση των Μακκαβαίων {Τέλος} - Page 5 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} The Punisher Pirates: Η Επανάσταση των Μακκαβαίων {Τέλος}   {Αρχή} The Punisher Pirates: Η Επανάσταση των Μακκαβαίων {Τέλος} - Page 5 I_icon_minitimeThu Aug 17, 2017 2:57 pm


Αμέσως έβαλε την παλάμη του o Namor και απέκρουσε την μπουνιά του άνδρα, πριν προλάβει να αντιδράσει όμως του έριξε και μία πλευρά στα πλευρά κάνοντας τον έτσι να γονατίσει από τον πόνο μπροστά από τον Φρανκ
{Jane}-Boboua!!!! φώναξε η μικρή επαναστάτρια μόλις είδε κάτω πεσμένο στα γόνατα τον μουστακαλή άνδρα
{Φρανκ}-Τον γνωρίζεις αυτόν τον άνδρα μικρή?? είπε ο Φρανκ στην επαναστάτρια καθως κοιτούσε στα μάτια τον πεσμένο άνδρα
{Jane}-Ναι μην τον πειράξετε είναι μαζί μου, είναι της επανάστασης!!! είπε ανήσυχη προς το άτομό του
{Boboua}-Μην μιλάς Jean αυτοί οι άνθρωποι είναι πειρατές!!! είπε καθως έπιανε τα πλευρά του ο άνδρας ενω o Namor του έσιγγε ποιο πολύ το χέρι του. Τότε μέσα από το δάσος εμφανίστηκαν τέσσερις άνδρες κρατώντας στα χέρια του καραμπίνες ενω στην μέση βρισκόταν ένας άλλος ο οποίος φορούσε ένα καπέλο με ένα φτερό και είχε περίεργα μπουκλοτά μαλλιά στο κεφάλι του
{Bunny Joe}-Φρανκ Καστλ, ποιος καλός άνεμος σε φέρνει στο νησί μαςείπε ο άνδρας καθώς κοιτούσε τον καπετάνιο των Punisher Pirates
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή} The Punisher Pirates: Η Επανάσταση των Μακκαβαίων {Τέλος} - Page 5 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} The Punisher Pirates: Η Επανάσταση των Μακκαβαίων {Τέλος}   {Αρχή} The Punisher Pirates: Η Επανάσταση των Μακκαβαίων {Τέλος} - Page 5 I_icon_minitimeThu Aug 17, 2017 3:32 pm


O Φρανκ αμέσως κατάλαβε ότι ο άνδρας με το φτερωτό καπέλο και το περίεργο κούρεμα ήταν κάποιος υψηλόβαθμος και αμέσως του κέντρισε την προσοχή
{Φρανκ}-Νομίζω ότι κάτι χάσατε του απάντησε ο Φρανκ ειρωνικά καθώς έδειξε με τον αντίχειρά του την νεαρή επαναστάτρια αλλά δεν είναι σωστό να γνωρίζεις το όνομά μου και εγω να μην γνωρίζω το δικό σου
{Bunny Joe}-Είμαι ο επικεφαλής της μονάδας των επαναστατών σε αυτό το νησί, με λένε Bunny Joe και μόνο αυτό χρειάζεται να ξέρεις. Ευχαριστούμε που μας έφερες πίσω την Jane αλλά δεν χρειάζεται να ειπωθεί τίποτε άλλο πρέπει να φύγεις
{Φρανκ}-Και αν δεν το θελήσω??είπε ο Φρανκ καθώς έπιασε τα πιστόλια του χωρίς να τα βγάλει από την θήκη, ενω οι επαναστάτες που βρισκόντουσαν πίσω από τον Bunny Joe στόχευσαν τους πειρατές.
{Bunny Joe}-Μην είστε ηλίθιοι κατεβάστε τα όπλα, εκεί πέρα βρίσκεται η Jane θέλετε να φάει καμία αδέσποτη??? είπε εμφανώς νευριασμένος προς τους άνδρες του ο υψηλόβαθμος επαναστάτης. Και αυτοί αμέσως άκουσαν τις διαταγές του και κατέβασαν τα όπλα τι ζητάς Punisher??? είπε και γύρισε το βλέμμα του πάλι σε αυτόν
{Φρανκ}-Καταρχάς δεν ήμαστε εμείς αυτοί που πιάσαμε την Jane, φαντάζομαι θα ξέρατε πως ήταν αιχμάλωτη σε ένα πειρατικό πλοίο. Ο Καπετάνιος αυτού του πλοίου είναι δεμένος στο δικό μας πλοίο και γνωρίζει κάποια πραγματάκια για τα σχέδιά σας είπε με ένα χαμόγελο στα χείλη του ο Φρανκ
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή} The Punisher Pirates: Η Επανάσταση των Μακκαβαίων {Τέλος} - Page 5 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} The Punisher Pirates: Η Επανάσταση των Μακκαβαίων {Τέλος}   {Αρχή} The Punisher Pirates: Η Επανάσταση των Μακκαβαίων {Τέλος} - Page 5 I_icon_minitimeThu Aug 17, 2017 3:44 pm


Στην αρχή ο υψηλόβαθμος επαναστάτης κοίταξε στα μάτια την Jane για να δει αν όλα αυτά που έλεγε ο πειρατής ήταν αλήθεια και όταν αυτή έγνευσε το κεφάλι της προς τα κάτω πήρε το βλέμμα του από τα μάτια της και το μετέφερε στα μάτια του Φρανκ
{Bunny Joe}-Συνέχισε είπε με ένα σοβαρό ύφος
{Φρανκ}-Ξέρουμε ότι είχατε έναν άνδρα σας να παριστάνει τον marine αλλά τον έπιασαν και τον έχουν φυλακισμένο στην βάση τους έτσι δεν είναι??? του είπε ο Φρανκ καθως τον κοιτούσε στα μάτια και συνέχισε το ότι δέχονται τέτοιος ανθρώπους να γίνονται μαρινς και ότι μπορούν πειρατικά πλοία να πηγαινοέρχονται στο νησί Tohan για αγοροπωλησίες σημαίνει πως κάτι δεν πάει καλα στην βάση εκείνη, κάτι ετοιμάζεται!!!
{Bunny Joe}-Και αν είναι έτσι όπως τα λες, εσύ τι θέλεις απ' όλο αυτό??? τον ρώτησε ο υψηλόβαθμος επαναστάτης
{Φρανκ}-Ξέρω με ποιον μπορεί να συνεργάζεστε επαναστάτη, με τον Lieutenant Commander Sojo, ένα μίασμα της κοινωνίας που προσπαθεί να αναδειχτεί μέσω κακών αποφάσεων.
Εγώ το μόνο που ζητάω είναι να δοθεί η κατάλληλη δικαιοσύνη σε αυτό το άτομο

Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή} The Punisher Pirates: Η Επανάσταση των Μακκαβαίων {Τέλος} - Page 5 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} The Punisher Pirates: Η Επανάσταση των Μακκαβαίων {Τέλος}   {Αρχή} The Punisher Pirates: Η Επανάσταση των Μακκαβαίων {Τέλος} - Page 5 I_icon_minitimeThu Aug 17, 2017 3:52 pm


{Bunny Joe}-Δεν συνηθίζουμε να συνεργαζόμαστε με τους πειρατές Φρανκ, ειδικά μετά απο όσα συνέβησαν σε αυτό το νησί απο αυτόν τον καταραμένο τον Alucard!!! είπε ο επαναστάτης καθώς έσφιξε την γροθιά του. Ο Φρανκ τότε έκανε σήμα στον Ναμορ να αφήσει τον άλλον επαναστάτη που τους είχε επιτεθεί, όπως και έγινε. Αμέσως αυτός ακούμπησε τα χέρια του κάτω και με δύο εναέριες κολοτούμπες έφτασε δίπλα στον υψηλόβαθμο του φανερά εκνευρισμένος. Τότε ο Φρανκ έκανε σήμα στην Jane να πάει και αυτή από την μεριά των επαναστατών όπως και έγινε και τότε ξανακοίταξε τον υψηλόβαθμο επαναστάτη
{Φρανκ}-Δεν θέλουμε να πολεμήσουμε την επανάσταση ακόμα ως Punisher Pirates.
Δεν μου είστε κάτι ευχάριστο αλλά ξέρεις τι λένε ο εχθρός του εχθρού μου είναι φίλος μου. Το μόνο που θέλω είναι να συνεργαστούμε έτσι ώστε να διδάξω στην παλιά μου βάση ένα μάθημα που τους χρειάζεται
είπε με ένα στανικό χαμόγελο στο πρόσωπό του ο Φρανκ
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή} The Punisher Pirates: Η Επανάσταση των Μακκαβαίων {Τέλος} - Page 5 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} The Punisher Pirates: Η Επανάσταση των Μακκαβαίων {Τέλος}   {Αρχή} The Punisher Pirates: Η Επανάσταση των Μακκαβαίων {Τέλος} - Page 5 I_icon_minitimeThu Aug 17, 2017 4:04 pm


{Bunny Joe}- Και από εμάς τι θέλεις πειρατή??? ρώτησε ο επαναστάτης τον Φρανκ αρκετά νευρικός καθώς τα πόδια του έτρεμαν λιγάκι από το άγχος που είχε. Φαινόταν ότι ήταν ακόμα νέος σε αυτή την θέση και πως δεν την είχε συνηθίσει κάτι που εκμεταλευτηκε ο Φρανκ με την εμπειρία του
{Φρανκ}-Θέλω να μου δώσεις τα σχέδια της βάσης του Tohan, και ότι πληροφορίες έχετε μαζέψει γι αυτή την βάση και εγω θα σας βγάλω από την δύσκολη μεριά να ελευθερώσετε το σύντροφό σας, θα το κάνω εγω για εσάς!!
{Bunny Joe}-Όποια πληροφορία και να έχω μαζέψει θα ήταν μέγα λάθος να την δωσω σε εσάς. Πως μπορώ να εμπιστευτώ έναν πειρατή όπου πριν λίγο ήταν σκυλάκι της κυβέρνησης??? ρώτησε εμφανώς μπερδεμένος ο επαναστάτης
{Φρανκ}-Μάλλον δεν στο έκανα πολύ λιανα όλο το θέμα, σου δίνω δύο επιλογές μικρέ. Ή συνεργάζεσαι μαζί μου και οι δύο παίρνουμε αυτό που θέλουμε ή ο πειρατής που έχω αιχμάλωτο στο καράβι ''καταλάθως' πέφτει στα χέρια των μαρινς και τα ξερνάει όλα σε εκείνους και τι γνωρίζει του είπε ο Φρανκ μπλοφάροντας για τον πειρατή καθώς δεν γνώριζε τι ακριβώς ξέρει
{Jane}-Μα δεν του έχω πει τίποτα του είπε η επαναστάτρια καθως ήθελε να διαλύσει την μπλόφα του αλλά χωρίς επιτυχία
{Φρανκ}-Και όσο σου χορηγούσε το πορτοκαλί υγρό μέσα στο σώμα σου??? της απάντησε εκείνο καθως την κοίταξε με ένα βλέμμα ανωτερότητας
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή} The Punisher Pirates: Η Επανάσταση των Μακκαβαίων {Τέλος} - Page 5 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} The Punisher Pirates: Η Επανάσταση των Μακκαβαίων {Τέλος}   {Αρχή} The Punisher Pirates: Η Επανάσταση των Μακκαβαίων {Τέλος} - Page 5 I_icon_minitimeThu Aug 17, 2017 4:17 pm


Η επαναστάτρια τότε κατέβασε το κεφάλι της και δεν ξαναμίλησε ενώ ο Φρανκ έχοντας ακόμα το χαμόγελο στα χείλη του γύρισε το βλέμμα στον επαναστάτη
{Φρανκ}-Τι λες??....δεν είναι μια χαρά ανταλλαγή??? του είπε και τον κοίταξε στα μάτια ενω αυτός ήταν ακόμα νευρικός
{Bunny Joe}-Θα σου δώσω μόνο έναν χάρτη της βάσης τίποτε άλλο που θα αναγράφει πάνω πως να μπεις στις υπόγειες φυλακές της βάσης και να ελευθερώσεις τον αδερφό της Jean. αν προσπαθήσεις να μας την φέρεις τότε θα βάλω να σε κυνηγήσουν το κατάλαβες αυτό πειρατή?? του είπε καθως έτριξε τα δόντια του
{Φρανκ}-Δεν πάει να μου φέρεται και τον ποιον υψηλόβαθμο που έχετε εδω δεν φοβάμαι να τα βάλω με μία ολόκληρη βάση του είπε με μια δώση υπερηφάνειας
{Bunny Joe}-Boboua, πήγαινε φέρε τον χάρτη από την βάση όσο εμείς θα προσέχουμε τον πειρατή και το πλήρωμά του!!! είπε καθως γύρισε το βλέμμα του προς τα εκείνον
{Boboua}-Είστε σίγουρος κύριε?? ρώτησε αυτός καθως είχε τους ενδοιασμούς του
{Bunny Joe}-Δεν θα το ξαναπω!! του απάντησε εκέινος νευριασμένος και έτσι ο επαναστάτης με γρήγορες κινήσεις χάθηκε μέσα στην χλωρίδα του δάσους

Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή} The Punisher Pirates: Η Επανάσταση των Μακκαβαίων {Τέλος} - Page 5 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} The Punisher Pirates: Η Επανάσταση των Μακκαβαίων {Τέλος}   {Αρχή} The Punisher Pirates: Η Επανάσταση των Μακκαβαίων {Τέλος} - Page 5 I_icon_minitimeThu Aug 17, 2017 4:30 pm


Όταν έφυγε ο μουστακαλής επαναστάτης επικράτησε για λίγο ησυχία μέχρι που την ''έσπασε'' η μικρή επαναστάτρια η Jane
{Jane}-Θέλω κι εγω να πάω μαζί τους αρχηγέ!!!...δεν μπορώ να κάθομαι να περιμένω πότε θα σώσουν τον αδερφό μου...θέλω να πάω μαζί τους!!! είπε η μικρή επαναστάτρια στον υψηλόβαθμο πειρατή καθώς τα μάτια της είχαν δακρύσει
{Bunny Joe}-Είσαι σίγουρη Jane??...αυτοί είναι πειρατές και είναι αρκετά επικίνδυνοι δεν ξέρω αν μπορώ να διακινδυνέψω κι άλλον από το ''σώμα'' μου γι αυτήν την αποστολή!! είπε καθώς έδειχνε να το σκέφτεται
{Jane}-Δεν μπορώ όμως να καθίσω εδώ αρχηγέ ο αδερφός μου κινδυνεύει, άσε με να πάω μαζί τους για να τον σώσω είπε ενώ συνέχιζε να τον κοιτάει. Τότε ο υψηλόβαθμος επαναστάτης χαμήλωσε το βλέμμα του και άρχισε να το επεξεργάζεται μέσα στο μυαλό του. Δεν μπορούσε να πάρει τόσες πολλές καίριες αποφάσεις σε μία μέρα και φοβόταν μην κάνει λάθος και χάση την θέση μου κατείχε.
{Bunny Joe}-Μπορείς να πας μαζί τους Jane αλλά θέλω να προσέχεις δεν θέλω να σε χάσω!!! της είπε ανήσυχος ο αρχηγός της
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή} The Punisher Pirates: Η Επανάσταση των Μακκαβαίων {Τέλος} - Page 5 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} The Punisher Pirates: Η Επανάσταση των Μακκαβαίων {Τέλος}   {Αρχή} The Punisher Pirates: Η Επανάσταση των Μακκαβαίων {Τέλος} - Page 5 I_icon_minitimeThu Aug 17, 2017 4:45 pm


Μέσα σε λίγα λεπτά ήρθε και ο μουστακαλής επαναστάτης κρατώντας στα χέρια του τον χάρτη της βάσης των marine στο Tohan Island. Ο υψηλόβαθμος επαναστάτης το πήρε από τα χέρια του και μαζί με την Jane κατευθήνθηκαν προς τους πειρατές. Αφού παρέδωσε τον χάρτη στα χέρια του Φρανκ και την Jane στο πλήρωμά του τον κοίταξε με ένα βλέμμα μίσους και του είπε
{Bunny Joe}-Το καλό που σου θέλω να μου φέρεις πίσω όλα τα μέλη μου σώα και αβλαβή του είπε ενω άφηνε το χάρτη στα χέρια του Φρανκ
{Φρανκ}-Δεν είμαι κανένας δικό σου για να μου λες τι θα κάνω βρομωεπαναστάτη,
ότι θέλω θα κάνω. Εσύ κοίτα να προσέχεις τις επόμενες κινήσεις σου γιατί μπορεί να σου φαίνομαι καλός τώρα και να συνεργαζόμαστε αλλά ένα λάθος σου βήμα προς την παρανομία και θα με βρεις μπροστά σου φυτεύοντας μια σφαίρα στο κούφιο κεφάλι σου με κατάλαβες?!?!?
του είπε ο Φρανκ με πάθος ενω ο επαναστάτης μετά απο αυτά που άκουσε δεν μπορούσε να αντιμιλήσει στον Φρανκ. Αυτός με το πλήρωμά του τότε και την επαναστάτρια έφυγαν από το δάσος και κατευθήνθηκαν πάλι πίσω στο πλοίο, το ''Black Glory'', για τον επόμενο σταθμό των Punisher Pifrates που δεν ήταν άλλος από την βάση των marines στην North Blue, στο Tohan Island. Ο Φρανκ ήταν έτοιμος να ''διδάξει'' στους παλιούς του συναδέλφους την λεγόμενη Punisher Justice
Back to top Go down
Sponsored content





{Αρχή} The Punisher Pirates: Η Επανάσταση των Μακκαβαίων {Τέλος} - Page 5 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} The Punisher Pirates: Η Επανάσταση των Μακκαβαίων {Τέλος}   {Αρχή} The Punisher Pirates: Η Επανάσταση των Μακκαβαίων {Τέλος} - Page 5 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
{Αρχή} The Punisher Pirates: Η Επανάσταση των Μακκαβαίων {Τέλος}
Back to top 
Page 5 of 6Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» {Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Punisher Justice {Τέλος}
» {Αρχή}The Punisher Pirates:Το τέλος ενός ταξιδιού,η αρχή μιας νέας περιπέτειας {Τέλος}
» {Αρχή-Βιβλίο} The Punisher Pirates: Something is being prepared {Τέλος}
» {Αρχή} The Punisher Pirates: Οικογενειακές Ιστορίες {Τέλος}
» {Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Η Πόλη Φάντασμα {Τέλος}

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: North Blue :: Zanakand Island-
Jump to: