Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 9 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 9 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 Chapter II: Rank Up & Mission [Τέλος-Αποστολή]

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Chapter II: Rank Up & Mission [Τέλος-Αποστολή] Empty
PostSubject: Chapter II: Rank Up & Mission [Τέλος-Αποστολή]   Chapter II: Rank Up & Mission [Τέλος-Αποστολή] I_icon_minitimeSat Aug 12, 2017 10:50 am

Spoiler:

Το επόμενο πρωινό δεν βγήκα στην αναφορά, κάποιος είχε βρει τον οριακά ζωντανό Jekins και τον ανέκριναν. Ωστόσο η κομμένη του γλώσσα σε συνδυασμό με το γεγονός πως δεν ήξερε πως το όνομα μου δεν ήταν Toshiro πλέον, δεν άφηνε και πολλές επιλογές για να με ανακαλύψουν. Ωστόσο ένας από τους άντρες με βρήκε σχεδόν αναίσθητο στην κουκετα μου να ψήνομαι από τον πυρετό.

Ίσως να έφταιγε η ζαλάδα μου αλλά θα ορκιζόμουν πως μου μίλησε στον πληθυντικό και με αποκάλεσε "κύριε". Ύστερα έφυγε πάλι για μερικά λεπτά, επέστρεψε με μερικούς ακόμα άντρες που άρχισαν να με επεξεργάζονται.
"Γιατροί" Σκέφτηκα.. Ήμουν σίγουρος πως ο αδερφός μου με είχε δηλητηριάσει. Με έναν σμπάρο δυο τριγώνια λένε..! Ωστόσο εκείνοι δεν έδειξαν να είναι ιδιαίτερα ανήσυχοι. Μου έβαλαν ορούς και μερικά χάπια να πιω και ύστερα να ξάπλωσαν και πάλι στο κρεβάτι μου. Δεν πρόλαβαν να περάσουν πάνω από δυο λεπτά και όλα σκοτείνιασαν και πάλι γύρω μου.


Last edited by Roni on Tue Aug 15, 2017 5:46 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Chapter II: Rank Up & Mission [Τέλος-Αποστολή] Empty
PostSubject: Re: Chapter II: Rank Up & Mission [Τέλος-Αποστολή]   Chapter II: Rank Up & Mission [Τέλος-Αποστολή] I_icon_minitimeSat Aug 12, 2017 2:51 pm

Καιρός ήταν να ανοίξεις τα μάτια σου. Για μια στιγμή χάρηκα πως πέθανες αλλά υποθέτω πως κακό σκυλί ψόφο δεν έχει. Είπε η φωνή του διοικητή μου καθώς άνοιγα σιγά σιγά τα μάτια μου. Η όψη του ήταν ακόμα θολή. Όχι όλη μου όραση ήταν θολή. Δεν ήξερα πόσες μέρες ήμουν αναίσθητος αλλά το σώμα μου ήθελε λίγη ώρα για να επανέλθει σε φυσιολογικά επίπεδα.

Σηκώθηκα σιγά σιγά σε θέση καθίσματος και κοίταξα γύρω μου. Βρισκόμουν ακόμα στον κοιτώνα μου, μόνο ο διοικητής μου ήταν εκεί.
Έχεις μισή ώρα να σηκωθείς και να εμφανιστείς στο γραφείο μου. Ααα και.. Πλύσου και ξυρίσου. Βρωμάς. Είπε εκείνος και πάλι και γυρνόντας την πλάτη του, έφυγε και έκλεισε πίσω του την πόρτα μου. Αποφάσισα να πάρω πέντε λεπτά που μου αντιστοιχούσαν για να επανέλθω σε κανονικά επίπεδα. Το κεφάλι μου πονούσε πάρα πολύ. Τελευταίο πράγμα που θυμόμουν ήταν ότι έτρωγα εκείνο το φρούτο. Σωστά! Το φρούτο. Κοίταξα το σώμα μου στον καθρέφτη απέναντι μου, φαινόμουν κανονικός, καμία φυσική αλλαγή οπότε μάλλον δεν είχα πέσει στην οικογένεια των Ζόαν. Ωστόσο δεν ένιωθα και κάποια εσωτερική αλλαγή οπότε δεν ήξερα αν όντως είχα περάσει όλο αυτό το μαρτύριο για κάτι που άξιζε..
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Chapter II: Rank Up & Mission [Τέλος-Αποστολή] Empty
PostSubject: Re: Chapter II: Rank Up & Mission [Τέλος-Αποστολή]   Chapter II: Rank Up & Mission [Τέλος-Αποστολή] I_icon_minitimeSat Aug 12, 2017 3:01 pm

Με αρκετές αμφιβολίες για το αν είχα φάει όντως φρούτο του διαβόλου, περπάτησα αργά και σταθερά μέχρι τα αποδυτήρια. Το νερό ήταν παγωμένο, ότι έπρεπε για να με συνεφέρει! Πέρασα στον φοριαμό μου και πήρα τα ξυριστικά μου. Αφού τακτοποιήθηκε και αυτό, έβαλα μια καθαρή στολή και κίνησα για το γραφείο του διοικητή.

Μερικά λεπτά αργότερα με βρήκα να χτυπάω την πόρτα για να περάσω στο εσωτερικό. Μου είπε να ανοίξω και πέρασα, προς έκπληξη μου δεν ήταν μόνος του ωστόσο. Οι τέσσερις διοικητές των εκάστοτε ομάδων ήταν εκεί μέσα μαζί του. Καθώς και μια μικρή ομάδα των πέντε ατόμων. Παρουσιάστηκα και ρώτησα τον λόγο που με είχε καλέσει.

Ο λόγος που ήθελα να δω τα μούτρα σου είναι πολύ απλός. Σίγουρα δεν ήταν μια από τις επιλογές μου για σήμερα. Ο λόγος είναι αυτό το χαρτί. Είπε καθώς ένας από τους άντρες πήρε το χαρτί από τα χέρια του και το έφερε στα δικά μου. Ύστερα επέστρεψε στην θέση του και πάλι.
Δεν χρειάζεται να το διαβάσεις. Εϊναι το χαρτί της αναβάθμισης σου. Φαίνεται πως δεν ήταν αρκετό να βάλουμε έναν πειρατή στις τάξεις μας, πρέπει να τον βάλουμε και στην θέση του Ensign. Από τώρα και στο εξής θα είσαι ένας από τους βαθμοφόρους αυτού εδώ του πλοίου. Ωστόσο δεν θα είσαι για πολύ πάνω στο πλοίο. Το απόγευμα φεύγεις για το Bliss Kingdom. Κάποιοι άντρες ήδη ετοιμάζουν ένα μικρότερο πλοίο για εσένα και αυτούς εδώ τους πέντε. Συνέχισε με τον ίδιο ακριβώς τόνο.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Chapter II: Rank Up & Mission [Τέλος-Αποστολή] Empty
PostSubject: Re: Chapter II: Rank Up & Mission [Τέλος-Αποστολή]   Chapter II: Rank Up & Mission [Τέλος-Αποστολή] I_icon_minitimeSat Aug 12, 2017 3:10 pm

Θα πάτε με πολιτικά ρούχα, δίχως φαίνεται το ότι είστε Μαρίν. Όπως επίσης και στο πλοίο βγαίνουν τα απαραίτητα διακριτικά αυτή την στιγμή που μιλάμε. Σύμφωνα με τους ανωτέρους μου στο Bliss Kingdom έχουν καταγραφεί αρκετές αιματηροί φόνοι και μυστήριες εξαφανίσεις ανθρώπων με υψηλή κοινωνική θέση, το παράξενο είναι οτι οι περισσότεροι απο αυτούς δεν έχουν διαμάχες με κανέναν στο νησί, κάτι που μας οδηγεί να πιστέψουμε οτι πρόκειται για μια καλά κριμένη οργάνωση. Βρείτε τους και φέρτε τους στην δικαιοσύνη.
Μάλιστα. Ωστόσο έχω μια απορία για τον βαθμό μου.. Ξεκίνησα να λέω αλλά με διέκοψε και πάλι πετώντας μου ένα μικρό ασημένιο αντικείμο.
Αυτή είναι η ταυτότητα σου από εδώ και πέρα. Οπουδήποτε και αν το δείξεις αυτό θα μπορείς να περάσεις. Έχεις βαθμό στις τάξεις μας, και μάλιστα έναν καλό βαθμό αν με ρωτήσεις.
Δεν θα ανεχτώ να γίνει κανένα λάθος στην σύληψη των υπεύθυνων. Εκτός αυτού θέλω και αποδείξεις για την ενοχή τους. Οι άντρες στα αριστερά σου θα ακολουθήσουν κάθε σου διαταγή. Και τώρα είσαι ελεύθερος να ετοιμαστείς για το ταξίδι. Φεύγετε σε τρεις ώρες που θα είναι έτοιμο το πλοίο.
Γρύλισε και μου έδειξε την έξοδο.
Γϋρισα το βήμα μου και βγήκα από το δώματιο. Άλλωστε ούτε και εγώ μπορούσα να τους βλέπω. Αποβράσματα που απλά υποζωούν κάτω από την σημαία της κυβέρνησης..
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Chapter II: Rank Up & Mission [Τέλος-Αποστολή] Empty
PostSubject: Re: Chapter II: Rank Up & Mission [Τέλος-Αποστολή]   Chapter II: Rank Up & Mission [Τέλος-Αποστολή] I_icon_minitimeSat Aug 12, 2017 3:18 pm

Μάζεψα τα πράγματα μου όσο πιο γρήγορα μπορούσα να βγήκα στο κατάστρωμα για ένα τσιγάρο. Οι ναύτες που ήταν εκείνοι την ώρα εκεί και έκαναν δουλειές, τις διέκοψαν για να χτυπήσουν προσοχή και να με χαιρετήσουν.
"Θα μπορούσα να το συνηθίσω πολύ εύκολα αυτό!" Σκέφτηκα καθώς προχωρούσα προς το συνηθισμένο μου σημείο. Έφτασα και έβγαλα τον καπνό και τα χαρτάκια μου για να στρίψω ένα τσιγάρο. Φορούσα ήδη τα πολιτικά μου ρούχα οπότε ήταν πολύ εύκολο να κρύψω και τον den den mushi αλλά και το ασημένιο αντικείμενο στις παραπανήσιες θεσεις που μου παρείχαν.

Ξεκίνησα να καπνίζω όταν ο άντρας που με είχε χτυπήσει τρεις μέρες πρίν με πλησίασε. Μου βάρεσε προσοχή και με τρεμάμενη φωνή μου ζήτησε αν μπορούσα να μην το κάνω θέμα. Τον κοίταξα και γέλασα.
Φυσικά και όχι. Ωστόσο θα χρειαστεί να πας αυτό στον διοικητή. Είπα δύνωντας του ένα κομμάτι χαρτί.
Λέει πως επιθυμώ να έρθεις στην αποστολή μαζί μου. Θα πας και θα του πείς πως θέλεις και εσύ το ίδιο. Αν δεν θέλεις να πω κάτι, θα πρέπει να δουλέψεις κάτω από εμένα. Αναφορές θα δείνεις σε εμένα και σε εμένα μόνο. Όλοι υπόλοιποι θα μαθαίνουν ένα μέρος της αλήθειας ή και καθόλου αλήθεια αν σε ρωτήσουν. Είμαι κατανοητός?
Μάλιστα κύριε.
Τέλεια τότε, όλα θα πάνε μια χαρά! Του απάντησα και τον έστειλα στο γραφείο του διοικητή.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Chapter II: Rank Up & Mission [Τέλος-Αποστολή] Empty
PostSubject: Re: Chapter II: Rank Up & Mission [Τέλος-Αποστολή]   Chapter II: Rank Up & Mission [Τέλος-Αποστολή] I_icon_minitimeSun Aug 13, 2017 11:12 am

Ο διοικητής το δέχτηκε πολύ εύκολα, άλλωστε για εκείνον όποιος έλεγε πως ήθελε να είναι μαζί μου δεν ήταν άξιος στρατιώτης του ναυτικού. Το απόγευμα έφτασε γρήγορα και οι έξι πλέον άντρες μου ήταν στο κατάστρωμα και με περίμεναν. Όλοι τους ντυμένοι με πολιτικά ρούχα, τους έλεγξα για τυχόν λάθη που μπορεί να μας πρόδιδαν στους παρανόμους. Άλλωστε είχα μια αρκετά μεγάλη πείρα όσον αφορούσε τον κόσμο εκτός της δικαιοσύνης.

Κατεβήκαμε στο πλοίο μας και ξεκινήσαμε για το Bliss Kingdom. Μέσα μου ακόμα δεν ένιωθα κάποια διαφορά, είχα φτασεί στο σημείο να πιστεύω πως δεν υπήρχε όντως κάτι το θαυματουργό σε εκείνο το φρούτο.

Άφησα λίγη ώρα για να απομακρυνθούμε από το πλοίο των υπολοιπών μαρίν και κάλεσα τους άντρες μου για ενημέρωση.
Λοιπόν, θα φτάσουμε στο νησί και θα σκορπιστούμε. Δεν γίνεται να προχωράμε όλοι μαζί, θα κινήσουμε υποψίες. Θα ορίσουμε ένα κοινό σημείο συνάντησης όταν φτάσουμε στο νησί και από εκεί και πέρα θα μοιραστούμε σε μονάδες και διάδες. Αυτά είχα να σας πω. Τα υπόλοιπα μόλις φτάσουμε.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Chapter II: Rank Up & Mission [Τέλος-Αποστολή] Empty
PostSubject: Re: Chapter II: Rank Up & Mission [Τέλος-Αποστολή]   Chapter II: Rank Up & Mission [Τέλος-Αποστολή] I_icon_minitimeSun Aug 13, 2017 11:22 am

Με την άφιξη μας στο νησί είχαμε ήδη χωριστεί σε ομάδες και ο καθε ένας πήρε τον δρόμο του. Προσωπικά ήμουν μαζί με τον Derden. Τον άντρα που είχα στείλει στον διοικητή για να έρθει μαζί μου. Προχωρούσαμε αργά, μιλώντας. Δεν υπήρχε λόγος βιασύνης, άλλωστε θα μας έπαιρνε λίγο καιρό πριν ανακαλύψουμε ποιος είναι υπαίτιος για τι.

Μπήκαμε σε ένα ταβερνάκι, δεν φαινόταν να έχει πολύ κόσμο. Ωστόσο κανένας δεν φάνηκε να ενδιαφέρεται για την άφιξη μας, όχι φανερά τουλάχιστον. Διαλέξαμε ένα τραπέζι και κάτσαμε. Μετά από λίγα λεπτά ο μπάρμαν-σερβιτόρος του μαγαζιού ήρθε για την παραγγελία. Του παραγγείλαμε και τον ρωτήσαμε πως είναι η ζωή στο βασίλειο του Bliss. Εκείνος αποκρίθηκε πως το μόνο που τον νοιάζει είναι να έχει κόσμο το μαγαζί του και δεν τον έκαιγε και τόσο η υπόλοιπη ζωή του βασιλείου.

Μου φαίνεται αδιάφορος. Μου είπε με σιγανή φωνή ο Derden.
Ποτέ κανένας δεν είναι τόσο αδιάφορος. Το πιο πιθανό είναι κάτι να κρύβει. Αποκρίθηκα παγερά. Ήξερα πως έπρεπε να μιλήσω πιο ιδιαίτερα με τον μπάρμαν. Αλλά ακόμα ήταν νωρίς, θα έπρεπε να φύγει ο κόσμος πρώτα.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Chapter II: Rank Up & Mission [Τέλος-Αποστολή] Empty
PostSubject: Re: Chapter II: Rank Up & Mission [Τέλος-Αποστολή]   Chapter II: Rank Up & Mission [Τέλος-Αποστολή] I_icon_minitimeSun Aug 13, 2017 11:33 am

Ένα μεγάλο μέρος από το βράδυ πέρασε μέχρι επιτέλους να φύγει και ο τελευταίος από τους πελάτες. Εγώ με τον Derden πίναμε ακόμα. Ο μπάρμαν μας κοίταξε για λίγο και ύστερα βάλθηκε να σκουπίζει το μαγαζί.
Δεν έχετε και πολύ ώρα ακόμα. Σιγά σιγά θα κλείσω οπότε αν δεν σας πειράζει, καλό θα είναι να ετοιμαστείτε να φύγετε. Φώναξε πάνω από την γυρισμένη σε εμάς πλάτη του.
Σηκώθηκα και τον πλησίασα.
Δεν είναι λίγο νωρίς για να διώχνεις τους πελάτες σου; Τι ώρα κλείνεις συνηθως;
Στις τρείς.
Ααα, έχουμε ώρα δηλαδή. Είναι ακόμα έντεκα. Απάντησα καθώς άνοιγα το τζαμάκι από το μεγάλο ρολόι που είχε στον τοίχο του γύρισα τους δείκτες πάλι πίσω. Εκείνος γύρισε το κεφάλι του και κοίταξε το χέρι μου. Το βλέμα του σκοτείνιασε και έκανε μια κίνηση να βάλει και πάλι του ρολόι όπως έπρεπε. Τα δάχτυλα του είχαν σχεδόν ακουμπήσει τους δείκτες όταν ένα από τα μαχαίρια μου τον κάρφωσε εκεί. Ούρλιαξε αρχικά αλλά μια δυνατή γροθιά στο πρόσωπο τον έκανε να βγάλει τον σκασμό. Ο Derden πετάχτηκε πάνω και ήρθε να με μαζέψει.
Μείνε εκεί που είσαι ναύτη. Αυτό δες το σαν μάθημα, έτσι παίρνεις πληροφορίες. Ψέλισα. Πάγωσε στην θέση του, ήταν μια ρητή εντολή από κάποιον ανώτερο του.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Chapter II: Rank Up & Mission [Τέλος-Αποστολή] Empty
PostSubject: Re: Chapter II: Rank Up & Mission [Τέλος-Αποστολή]   Chapter II: Rank Up & Mission [Τέλος-Αποστολή] I_icon_minitimeSun Aug 13, 2017 1:54 pm

O μπάρμαν πάλευε μάταια να ελευθερώσει το χέρι του αλλά όλο και ένα περισσότερο μαχαίρι καρφωνόταν πάνω του.
Τώρα φίλε μου, αφού έχω την προσοχή σου και ξέρεις πως είμαστε μαρίν, τι λες; Θα μου μιλήσεις για το τι γίνεται στο βασίλειο; Είσαι μπάρμαν του μοναδικού ίσως μπαρ σε αυτή την πόλη, σίγουρα κάτι θα ξέρεις για τις εξαφανίσεις.
Δεν έχω τίποτα να σου πω παλιό-μαρίν. Να είσαι όμως σίγουρος πως αυτό δεν θα το αφήσω έτσι. Θα πληρώσεις για αυτό που μου έκανες.
Οοο, ώστε έχεις σκοπό να μιλήσεις στους ανώτερους μου; Ή μήπως θα στείλεις μερικούς από τους φίλους σου να μου κάνουν μια επίσκεψη..; Γέλασα.
Έβγαλα το δόρυ από την θήκη του και πλησίασα το πρόσωπο του.
"Ξέρεις πως με λένε οι άνθρωποι; Devil-Eyed. Ξέρεις όμως γιατί γίνεται αυτό; Γιατί έχω χάσει αυτό το μάτι." Του ψιθύρισα καθώς με την λόγχη από το δόρυ μου ανασήκωνα το κάλλυμα από το μάτι μου. Είδα την κόρη του ματιού του να ανοίγει από το θέαμα που αντίκρισε.
"Τώρα φαντάσου, πόσο αργά και βασανιστικά μπορώ να σου προσφέρω και εσένα αυτή την όψη.." Συνέχισα και γύρισα το δόρυ μου προς εκείνον.
Είσαι τρελός. Δεν μπορεί. Είσαι μαρίν, δεν μπορεί να το κάνεις αυτό.
Οοο ναι! Είμαι μαρίν, έχεις απόλυτο δίκιο... Όσο για την παράνοια όμως που λες, δεν επιτρέπω ποτέ σε κανέναν να μου λέει κάτι τέτοιο!!! Ούρλιαξα και έπιασα το κεφάλι του με το ένα μου χέρι. Το άλλο έφερε την μύτη από το δόρυ μου και την κάρφωσε στο μάτι του. Ο μπάρμαν ούρλιαξε από τον πόνο.
Θα σε ρωτήσω άλλη μια φορά. Ποιοι είναι οι υπεύθυνοι για τις εξαφανίσεις??
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Chapter II: Rank Up & Mission [Τέλος-Αποστολή] Empty
PostSubject: Re: Chapter II: Rank Up & Mission [Τέλος-Αποστολή]   Chapter II: Rank Up & Mission [Τέλος-Αποστολή] I_icon_minitimeSun Aug 13, 2017 2:29 pm

Shin. Αυτό παραπάει, έχουμε περάσει κατά πολύ τους κανονισμούς μας. Άφησε τον ήσυχο.
Derden. Νομίζω ότι σου είπα να το βουλώσεις και να κάτσεις στην θέση σου. Είναι διαταγή αυτό αν δεν το κατάλαβες. Απάντησα δίχως καν να τον κοιτάξω.
Δεν μου αρέσει να μην παίρνω απαντηση σε αυτό που ρώτησα. Λέγε τι ξέρεις απόβρασμα.
Σου είπα. Δεν ξέρω ΤΙΠΟΤΑ. Πότε θα το καταλάβεις;
Ξέρω τι μου είπες. Αλλά αυτό δεν σημαίνει πως δεν μπορώ να απολαύσω να σε βασανίζω μέχρι να αλλάξεις γνώμη και να μου τα ξεράσεις όλα! Ζεχαχαχαχα! Είσαι μπάρμαν λοιπόν, χρειάζεσαι τα χέρια σου. Τα δάχτυλα των ποδιών σου όμως, δεν νομίζω πως τα χρειάζεσαι...
Του εβγαλα τα παπούτσια και έπιασα το γουδοχέρι που είχε για να ανακατεύει τα ποτά.
Ας ξεκινήσουμε από τα βασικά, πως σε λένε; Είπα και τον κοίταξα. Εκείνος δεν μιλούσε. Προσπαθούσε να κρατήσει τον εαυτό του όρθιο από την μία και να μην μου αποκαλύψει τίποτα από την άλλη. Το χέρι μου κατέβηκε με δύναμη, άκουσα το κόκκαλο του δαχτύλου του να γίνεται κομμάτια κάτω από την πίεση που το άσκησε και μερικά δευτερόλεπτα αργότερα τον μπάρμαν να ουρλιάζει για ακόμα μια φορά..
Back to top Go down
Sponsored content





Chapter II: Rank Up & Mission [Τέλος-Αποστολή] Empty
PostSubject: Re: Chapter II: Rank Up & Mission [Τέλος-Αποστολή]   Chapter II: Rank Up & Mission [Τέλος-Αποστολή] I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Chapter II: Rank Up & Mission [Τέλος-Αποστολή]
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» (Τελος-Αποστολη)Chapter 1: Homesick
» (Τελος-Αποστολη)Chapter 1: Build A Wall
» (Τελος-Αποστολη) Chapter 1: Lethal Weapon 2017
» (Τελος-αποστολη) Chapter 2: [The Witch Arc} Boiling Point
» (Τέλος-αποστολή)Chapter 2: {The Witch Arc} Good and Evil

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: South Blue :: Bliss Kingdom-
Jump to: