Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 9 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 9 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 (Τελος ) Ενας νεος σύντροφος) μέρος πρώτο

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

(Τελος )  Ενας νεος σύντροφος) μέρος πρώτο Empty
PostSubject: (Τελος ) Ενας νεος σύντροφος) μέρος πρώτο   (Τελος )  Ενας νεος σύντροφος) μέρος πρώτο I_icon_minitimeMon Aug 07, 2017 11:11 pm

Η ημέρα ήταν  ήρεμη  και η θάλασσα  γαλήνια  ταξίδευα  για πολλές μέρες χωρεις να ξερω που πιγενω δύστυχος  η πιξιδα μου γλιστρισε από τα χερια και έπεσε στην θάλασσα  η προμήθειες  μου τελειώνουν  έπρεπε  να βρω σύντομα ένα λιμάνι  για να αγοράσω  τρόφιμα και νερό, και μια νέα πυξίδα ελπίζω η θάλασσα  να με πιγενε σε κοπιο  κατοικήσιμο νησί  .   καθομουν στην μικρι μου βαρκα και κοίταζα τριγύρω μπας και δω κάτι που μοιάζει  με στεριά   μετά από αρκετή ώρα άρχισαν να αγνοφενοντε  μερικά ψιλά  βουνά  ωραία είπα από μέσα μου και έβαλα προς προς εκείνη  την  κατεύθυνση  ένα δροσερό αεράκι  εσπροχνε  την βάρκα μου προστασία εκεί  τέλεια σκέφτηκα  με αυτόν τον ρυθμό  θα είμαι εκεί σε λιγότερο από 1 ώρα το νησί άρχισε  να φενετε  ξεκάθαρα ήταν το zanakand  island


Last edited by alex 1010 on Thu Aug 24, 2017 10:56 pm; edited 3 times in total
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

(Τελος )  Ενας νεος σύντροφος) μέρος πρώτο Empty
PostSubject: Re: (Τελος ) Ενας νεος σύντροφος) μέρος πρώτο   (Τελος )  Ενας νεος σύντροφος) μέρος πρώτο I_icon_minitimeMon Aug 07, 2017 11:16 pm

Ήταν ένα ηπερωχο νησί με πολύ άθλιος κατοίκους βασικά για να μην τους βάλω όλους στο ίδιο τσουβάλι η πλούσιοι ήταν ένα μάτσο δυλοι και τρομερά παραδοπιστοι δεν θα μου πουλαγαν τπτ σε χαμηλή τιμή ευτυχώς ξέρω κάποιους μικρό πολίτες που θα με βοηθήσουν . Έφτασα στο λιμάνι του νησιού παρκάρω την μικρή βάρκα μου σε μια γωνιά που παρκαραν η ψαροβαρκες κατέβηκα στο λιμάνι και ξεκίνησα να ακούω πάω στο μαγαζί του παλιού μου φύλου δεν είχα σκοπό να μινω σε αυτό το νησί μου ήταν αρκετά απέχθες λόγο τον εριστικον πλούσιον του .Η πόλη δεν είχε αλλάξει καθόλου ευτυχώς μου ήταν πολύ εύκολο να θυμηθώ πως να πάω στο μαγαζί του μετά από μια βόλτα στα πλακόστρωτα σοκάκια της πόλης έφτασα στο μαγαζί του η πόρτα ήταν σφραγισμένο με δύο μεγάλα καδρονια κοίταξα μέσα από ένα μισό σπασμένο Παράθυρο μέσα σένα υπάρχει τπτ το μαγαζί ήταν ριμαγμενω λες και έγινε μάχη περίεργο σκέφτομαι ο Χανς είναι ένας πολύ υπέροχος άνθρωπος και πολίτης . Ένα περαστικός στάθηκε δίπλα μου και ένα ταλεποριμενο αχ βγείκε από τα χίλια του
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

(Τελος )  Ενας νεος σύντροφος) μέρος πρώτο Empty
PostSubject: Re: (Τελος ) Ενας νεος σύντροφος) μέρος πρώτο   (Τελος )  Ενας νεος σύντροφος) μέρος πρώτο I_icon_minitimeMon Aug 07, 2017 11:27 pm

-τον ριμαξανε  γιαπι  το κάνανε  το μαγαζάκι  του αυτή η βρώμικη  παμπλουτοι  γύρισα  το βλέμμα μου στο άντρα ήταν κοντός και φορούσε μια ασπρι  λεγόμενη φανέλα με ένα απλό μαύρο παντελόνι  φενοτανε  εργάτης  .
-  Καλημέρα  κύριε  μήπως  ξέρετε  που είναι ο Χανς. Είμαι ένα φίλος του από παλιά και θα ήθελα πολύ να τον ξανά δω  ο άνδρας με κοίταξε έσκυψε  το κεφάλι του και κοίταξε το μαγαζί
-   ο Χανς   μετά το περιστατικό  που συνέβη  αποφάσισε  να πάει στα βουνά με τους επαναστάτες  τώρα είναι στο πλευρό  τους και πολεμάνε αυτό το σύστημα  που σε μια βραδιά του στέρησε όλους τους κόπους που έκανε για να έχει αυτό το μαγαζί .Για να είμαι ηλικρινης  δεν τον άδικο  και εγώ στην θέση του το ίδιο θα έκανα .κοίταξα τον άνδρα στα μάτια του έβλεπα έναν πολύ ταλεποριμενο  άνθρωπο που είχε σιχαθεί  αυτήν την πόλη δεν ήταν όμως ο μόνος πολύ είναι αυτή που δεν άντεξαναι  το σύστημα  που η τα μεγάλα κεφάλια τους επιβαλανε  η  
- σε ευχαριστώ  πολύ   ξένε για αυτά που μου είπες είπα γύρισα την πλάτη  μου και έφυγα  στεναχορεθικα  για τον φίλο μου αυτό το μαγαζί ήταν  όλη του η ζωή   .  Αλλα το γεγονός  που σιμαχισε  με τους επαναστάτες  το θεωρώ  μεγάλο λάθος  .συνέχισα  να περιπλανιεμε στα σοκάκια της πόλης και κοίταζα αριστερά δεξιά για κανένα φτηνό  μαγαζί αλλά τζίφος τίποτα όλες η τιμές ήταν στα ύψη  κάθισα σε ένα παγκάκι στην πλατιά της πόλης σκέφτηκα τη θα έκανα από εδώ και πέρα το μόνο που μου μένει είναι να πουλήσω το σπαθί μου όσο όσο πρέπει  να συνεχίσω το ταξίδι  μου πάση θυσία  αλλά από την άλλη  χωρίς το σπαθί  μου θα είδους μια εύκολη Λία για πόλους .


Last edited by alex 1010 on Thu Aug 24, 2017 9:19 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

(Τελος )  Ενας νεος σύντροφος) μέρος πρώτο Empty
PostSubject: Re: (Τελος ) Ενας νεος σύντροφος) μέρος πρώτο   (Τελος )  Ενας νεος σύντροφος) μέρος πρώτο I_icon_minitimeMon Aug 07, 2017 11:44 pm

Μπα μπα τσιου μπά μπα. ………. Αυτό είναι θόρυβος από μάχη είπα και πετάχτηκα  από το παγκάκι  και κατεφινθικα προς τον θόρυβο ο θόρυβος με οδήγησε σε  1 κοντινό κατάστημα με φαγητό και ποτά  κάτι νταήδες  είχαν αρχίσει φασαρίες για να μην πληρώσουν  έσπρωξε μερικά άτομα που ήταν στην πόρτα και μπήκα μέσα υπήρχαν  3 ένοπλη  άντρες ο ένας που φενοτανε για τον αρχιγο ήταν ένα κοντός χοντρός καραφλός που κρατούσε ένα εννιαρι  όπλο που στοχεύει τον ιδιοκτήτη  η άλλη δύο ήταν  σαν ακτινογραφία  με μακριά Μάλια φενοντουσαν πως δεν ήταν τίποτα το σπουδαίο   μετοχών που με αντιβιοτικών στον χώρο γύρισαν και με προστασία εμένα  
-ποιος στο καλό είσαι εσύ Είπε με γουρλωμένα ματιά ο κοντό χοντρός άντρας
- αυτός που θα σε στήλη  στην φυλακή είπα και όρισμα προς το μέρος τους τράβηξα το κατανα  μου με ορμή και με δύο επιδειξίες  κινήσεις  τραυμάτισε τους δύο άντρες του η δύο άντρες έπεσαν στο πάτωμα  τραβματισμενει  ο αρχηγός  τος τρομοκρατιθικαι  και άρχισε να με  προβολή  χωρίς  να βρίσκει  καμιά σφαίρα του εμένα ήταν παντελώς άχρηστος  στο σημάδι έβαλα το σπαθί  στην θήκη του  και τον χτύπησα στον κεφάλι  με μια κάθετη απλή κίνηση   ο άντρας λιποθύμησε  όλα είχαν τελειώσει


Last edited by alex 1010 on Thu Aug 24, 2017 9:22 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

(Τελος )  Ενας νεος σύντροφος) μέρος πρώτο Empty
PostSubject: Re: (Τελος ) Ενας νεος σύντροφος) μέρος πρώτο   (Τελος )  Ενας νεος σύντροφος) μέρος πρώτο I_icon_minitimeMon Aug 07, 2017 11:46 pm

ευτυχώς δεν υπήρχαν τραυματίες το μόνο που είχε καταστραφεί  ήταν το ξύλινο  πάτωμα του μαγαζιού  από της άστοχες σφαίρες   γύρισα  από  την  μεριά του ιδιοκτήτη  
- είστε  καλά, χτυπήσατε  . Ρώτησα καθώς πιγενε προς το μέρος του
- όχι. χάρις εσένα όλα είναι καλά ποιος εισαι γενεε  ξιφομαχε  που έσωσες το μαγαζί μου .
-δεν έχει σημασία  το ποιος είμαι θα σε σινβουλεβα  να φωνάξεις το ναυτικό  να τους μαζέψειη πορτα ανιξε με ορμι και μια
-  το έχει κάνει ήδη  αυτό σαιτο   είπε μια ξανθιά κοπέλα που έμπαινε στο μαγαζί φορούσε την στολή  του ναυτικού  φορούσε επίσης  ένα καπέλο που έκριβαι  τα μάτια της  
Αα συγνώμη που ανακατευτικα στην δουλειά σας δεσποινίς


Last edited by alex 1010 on Thu Aug 24, 2017 9:28 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

(Τελος )  Ενας νεος σύντροφος) μέρος πρώτο Empty
PostSubject: Re: (Τελος ) Ενας νεος σύντροφος) μέρος πρώτο   (Τελος )  Ενας νεος σύντροφος) μέρος πρώτο I_icon_minitimeTue Aug 08, 2017 10:19 am

ειπα  με ενα χαμογελο ( με την κοπελια γνωριζομαστε )
-σαιτο αν ειναι δυνατών ακομα και στην αδια σου μπλεκεσε σε καυγαδες για να προστατεψεις τους αλους  δεν ειπαρχεις ΧΑΧΑ ειπε και αρχεισε να γελαει  εγω εκινι την στιγμι εβγαλα ενα τσιγαρο απο την τσεπι μου  το αναψα και εκανα δυο βαθιες ρουφιξιες η κοπελα που ηταν απεναντι μου ηταν η ροζ η  ψιλη ξανθια γαλανοματα και απιστευτες εικανοτιτες στην σκοποβολι την φοναζανε ος το ανερχομενο ταλεντο  του ναυτικου
-ροζ , ακομα και στης διακοπες μου δεν παβο να ειμαι ενας μαριν  που βοιθα τους ανθροπους .
- σαιτο εισαι παντα τοσο  αρενοπος .  μιας που σε ιδα εδω θελω  την βοιθια σου σε παρακαλω ελα εξω να μιλισουμε . η αντρες μου θα αναλαβουν εδω την κατασταση .
-πολι καλα ροζ παμε εξω  ειπα εκανα μια τελευτεα ρουφιξια στο τσιγαρο μου και το εσβισα σε ενα τασακι  στον παγκο του μπαρ και τραβιξα προς το  μερος της. βγικαμε εξω  
- πες μου ροζ περι τηνος προκιτε  τι θες
- θελω να σε αγγαρεψω  στης διακοπες σου ΧΔ ειπε με ενα χερεκακο χαμογελο μαλον θα της δοσανε καπια βαρετι αποστολη


Last edited by alex 1010 on Thu Aug 24, 2017 9:32 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

(Τελος )  Ενας νεος σύντροφος) μέρος πρώτο Empty
PostSubject: Re: (Τελος ) Ενας νεος σύντροφος) μέρος πρώτο   (Τελος )  Ενας νεος σύντροφος) μέρος πρώτο I_icon_minitimeTue Aug 08, 2017 7:22 pm

- προς  τίνος  πρόκειται . Ειπα Με αυστηρό  ύφοςκαι έβγαλα αλο ένα τσιγάρο από την τσέπη μου  και άρχισα πάλι την φουμα  
-σαιτο μην είσαι τόσο  αυστιΡοος   για σύνοδο  σε θέλω πρεπει να παρέστω σε ένα ρεβεγιόν  και χρειάζομαι  έναν καβαλιέρο μόλις σε ιδα σκεπτικά πως θα  είσαι ιδανικός  . Έλεος σκέφτηκα από μέσα μου αυτό δεν είναι αποστολή
- αρνουμε  βρες αλΛον  για αυτήν την αγκαρια είπα και γύρισα την πλάτη μου και έφυγα  
- σαιτο περιμενε δεν σε θέλω  μόνο σαν σύνοδο αλλά σε θέλω και για προστασία αν γίνει τπτ στο ρεβεγιόν  υπάρχει.  η φήμη πως μια ομάδα επαναστατών η πειρατών θα κάνει επίθεση  στην γιορτή  που διοργανώνει ο κύριος  ποζαρ  έχω αποστολή  να είμαι διακριτικά μέσα στο πλήθος για να ελέγχω την κατάσταση αλλα θέλω και άλλο ένα δυνατό σιντροφό για παρέα λίπον  τώρα που ξέρεις την αλήθεια  θα έρθεις  γύρισα προς το μέρος της δεν είχα πιστέψει λέξη  από όσα είπε δεν ήταν η τιπισα  που ζητούσε  βοιθια για τετιες αποστολές της .  είχε καπιον Αλλον λογο για να με τραβολογησει  στο πάρτι


Last edited by alex 1010 on Thu Aug 24, 2017 10:46 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

(Τελος )  Ενας νεος σύντροφος) μέρος πρώτο Empty
PostSubject: Re: (Τελος ) Ενας νεος σύντροφος) μέρος πρώτο   (Τελος )  Ενας νεος σύντροφος) μέρος πρώτο I_icon_minitimeTue Aug 08, 2017 9:35 pm

Ένας αναστεναγμός βγικε  από μέσα μου ας είναι είπα
- θα έρθω να μαζί σου. να τσακισουμε  τους επαναστάτες η τους πειρατές  που θα τολμήσουν να χαλάσουν αυτό το πάρτι .  
-τέλεια! !!!!! Λιπον  θα σε περιμένω έξω από το μαγαζί  jaba  το πάρτι έχει να κάνει με τα εγκαίνια του ελόγος μαγαζιού  θα σε περιμένω στης 9 ακριβος  αν μπορείς φορά κάτι επίσημο
-όχι θα έρθω έτσι στης ενια  έξω από το μαγαζί. Που είναι όμως ακριβος   η ροζ εβγαλέ έναν χαρτί  της πολης  και μου έδειξε το μαγαζί  με κοίταξε  
- λίπον αν δε  έχεις κάτι αλο να ρωτήσεις  θα φύγω να ετοιμαστούμε δεν εδώ χρόνω είπε ενθουσιασμενει  
-μα η γιορτή είναι σε 6 ώρες
- το ξέρω τσίμα τσίμα  θα προλάβω να ετιμαστω ΑΝΤΊΟ ΟΟΟΟΟΟΟ και έγινε καπνός τσ  τι θα κάνω τόσες ωρες  μόνος μου


Last edited by alex 1010 on Thu Aug 24, 2017 10:51 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

(Τελος )  Ενας νεος σύντροφος) μέρος πρώτο Empty
PostSubject: Re: (Τελος ) Ενας νεος σύντροφος) μέρος πρώτο   (Τελος )  Ενας νεος σύντροφος) μέρος πρώτο I_icon_minitimeTue Aug 08, 2017 10:30 pm

Πέταξα το τσιγαρο μου κάτο το πάτησα έβαλα τα χέρια μου στης τσέπες του παντελονιού μου και άρχισα να περιπλάνείμαι στην πόλη ελπίζοντας που θα περάσει η ώρα αλλά τζίφος η ώρα περνούσε αργά και βασανιστικά
Μια έντονη εθερια μιροδια ψι μενού κρέατος τραβίλες την προσοχή μου τατεθινθικαμε προς την μιροδια που με οδηγούσε σε ένα φανταστικο φαγαδικο έβγαλα το μπουγκι με τα χρηματα που είχα τα μέτρησα για ένα πιάτο φάι με έφταναν έτσι μπήκα μέσα στο εστιατόριο κάθισα σε ένα γονιό από τραπέζι το εστιατόριο ήταν πέτρινο (μεσεονικου στήλ ) ένας σερβιτορος ήρθε για να πάρει παραγγελία . Μου πρότεινε να πάρω φιλέτο μοσχαριού με λευκι σάλτσα με μανιτάρια που συνοδευόταν από ριζι άσπρο ακουγόταν πολύ ωραίο και άκουσα την πρόταση του με ροτισε αν θα πάρω κάτι να πιο του είπα απλά να μου φέρει ένα ποτηράκι κόκκινο οίνο με ευχαρίστησε και έφυγε να δόσει την παραγγελία μου μέσα
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

(Τελος )  Ενας νεος σύντροφος) μέρος πρώτο Empty
PostSubject: Re: (Τελος ) Ενας νεος σύντροφος) μέρος πρώτο   (Τελος )  Ενας νεος σύντροφος) μέρος πρώτο I_icon_minitimeSat Aug 19, 2017 11:21 pm

Μετά από λίγο ο σερβιτόρος εμφανίστηκε  με την παραγγελία  μου όλα ητα νέα στην εντεΛία και τέλεια αράτσα να τρώ με πολύ  όρεξη  και ευχαριστηση  αχχχ μακαρί να έτρωγα κάθε μέρα τέτοιο φαι  . Μόλις τελείωσα Ζιτησα τον λογαριασμό  και έφυγα  έκανα βόλτες στην πανέμορφη πόλη  . Η ώρα πέρναγε και εγώ κατευθύνθηκα προς το μαγαζί και συγκεκριμένα εκεί που είχαμε δόσει  ραντεβού  με την ροζ . Κάθισα σε ενα πετρινο  παρτέρι  και περίμενα άνοιξα ένα τσιγάρο και βιαστικά στης σκέψεις μου . Ξαφνικά  η φωνή  της ρΟξ ακουστικε από δίπλα μου παραπονιοταν  σε έναν αξιωματικό της δεν κατάλαβα το γιατί σικοθήκα και πιγε προΣε το μεΡος της φόραγε ένα τέλος κολιτο άσπρο φόρεμα και μεγάλο άνοιγμα στο στήθος και στην πλάτη φορούσε επισεις ένα διαμαντένιο περιδέραιο και κατι  λαμπερά λουστρινια  ήταν πόλη όμορφη με το που με αντιλιφτικε  σταμάτησε να φωνάζει και ήρθε προς το μέρος μου  κατσουφιασμενει
- αχ τελικά ήρθες με αυτά τα παλιό ρούχα τη κρίμα είπε και αναστενάξε με απογοιτεφση
Back to top Go down
Sponsored content





(Τελος )  Ενας νεος σύντροφος) μέρος πρώτο Empty
PostSubject: Re: (Τελος ) Ενας νεος σύντροφος) μέρος πρώτο   (Τελος )  Ενας νεος σύντροφος) μέρος πρώτο I_icon_minitime

Back to top Go down
 
(Τελος ) Ενας νεος σύντροφος) μέρος πρώτο
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» [Τελος]Ενας νεος συντροφος
» [Τελος] Νεα δυναμη, νεος συντροφος και ενας παλιος αντιπαλος! [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» [Τελος] Ένας νέος marine γεννιέται Μέρος 2
» [Τελος] Ένας νέος marine γεννιέται Μέρος 1
» All the King's men. Μέρος πρώτο.[Τέλος]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: North Blue :: Zanakand Island-
Jump to: