Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 11 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 11 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τέλος-Αποστολή] Ο Άνδρας των 5.000.000

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Devil Fruit hunter
Bounty Hunter
Bounty Hunter
Devil Fruit hunter


Όνομα Χαρακτήρα : Zero
Posts : 180
Join date : 2016-03-03

[Τέλος-Αποστολή] Ο Άνδρας των 5.000.000 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Αποστολή] Ο Άνδρας των 5.000.000   [Τέλος-Αποστολή] Ο Άνδρας των 5.000.000 - Page 2 I_icon_minitimeThu Mar 17, 2016 12:47 pm

Έτσι αποφάσισα να τον ακολουθήσω γιατί ήταν ο μόνος που μου κίνησε την περιέργεια και ο βασικός ύποπτος. Τον ακολουθούσα από μακριά ώστε να μην με καταλάβει. Καθώς περπατάγαμε φύγαμε από το μέρος της πόλη και φτάσαμε σε ένα απόμακρο μέρος. Δεν υπἠρχαν πολλά δένδρα είχε σχεδόν μόνο πέτρες. Δεν ήμουν σίγουρος αν θα ζούσα μετά από αυτήν την περιπέτεια αλλά αν το έκανα θα είναι μια ωραία ιστορία για να διηγούμαι. Προχωράγαμε πολύ ώρα και είχαμε σχεδόν φτάσει στην άλλη πλευρά του νησιού. Αφού πλέον δεν υπήρχαν κτήρια προσπαθούσα όσο μπορούσα να κρύβομαι πίσω από τις μεγάλες πέτρες. Είχε σχεδόν νυχτώσει και είχε αρχίσει να ψιχαλίζει. Το νερό της θάλασσας χτύπαγε με πολύ δύναμη τους βράχους του γκρεμού. Κοίταξα στο γκρεμό και είδα ότι μπροστά από τον γκρεμό στην θάλασσα βρίσκονταν μεγάλες και μυτερές πέτρες, οπότε αν έπεφτε κάποιος δύσκολα θα ζούσε. Οπότε έπρεπε να προσέχω τις κινήσεις που θα έκανα όταν άρχιζα την μάχη. Γύρισα πάλι το κεφάλι μου προς τον μυστηριώδη άνδρα που ακολουθούσα και είδα ότι έχει προχωρήσει πολύ μπροστά.
Back to top Go down
Devil Fruit hunter
Bounty Hunter
Bounty Hunter
Devil Fruit hunter


Όνομα Χαρακτήρα : Zero
Posts : 180
Join date : 2016-03-03

[Τέλος-Αποστολή] Ο Άνδρας των 5.000.000 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Αποστολή] Ο Άνδρας των 5.000.000   [Τέλος-Αποστολή] Ο Άνδρας των 5.000.000 - Page 2 I_icon_minitimeThu Mar 17, 2016 12:48 pm

Έτσι άρχισα να τρέχω προς αυτόν ώστε να μην τον χάσω. Όσο πιο πολύ πέρναγε η ώρα τόσο πιο γρήγορα περπατούσε. Είχα υποψίες ότι ίσως είχε καταλάβει ότι τον ακολουθώ. Τότε έστριψε αριστερά προς το βουνό. Δεν ήξερα καν πως θα μπορούσα να καταφέρω να ανέβω πάνω στο βουνό. Καθώς πλησίασα είδα ότι μπροστά μου δεν υπήρχε άλλο έδαφος υπήρχε μόνο ένα σκηνή που οδηγούσε από αυτή την μεριά στην άλλη. Ήταν περίπου τρία μέτρα μακριά η μια πλευρά από την άλλη.Έτσι πήρα μια βαθιά ανάσα πήδηξα προς το γκρεμό και έπιασα το σκοινί. Καθώς βρισκόμουν κρεμασμένος κοίταξα κάτω και είδα ότι τα κύματα έχουν γίνει ακόμα πιο δυνατά. Κοίταξα και τον ουρανό έτσι κατάλαβα ότι θα ερχόταν μπόρα. Αισθανόμουν φόβο για να μην πέσω δεν ήξερα αν θα άντεχα να κρατηθώ μέχρι την απέναντι πλευρά ήταν αρκετά δύσκολα. Έπρεπε να τελειώσω την αποστολή μου πριν αρχίσει η δυνατή βροχή γιατί αλλιώς δεν θα με έβλεπα πολύ καλά. Κοίταζα πάνω γιατί όταν κοίταζα κάτω φοβόμουν ακόμα πιο πολύ και από τον φόβο μου μπορεί να έφτανα στο σημείο να αφήσω το σκοινί.
Back to top Go down
Devil Fruit hunter
Bounty Hunter
Bounty Hunter
Devil Fruit hunter


Όνομα Χαρακτήρα : Zero
Posts : 180
Join date : 2016-03-03

[Τέλος-Αποστολή] Ο Άνδρας των 5.000.000 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Αποστολή] Ο Άνδρας των 5.000.000   [Τέλος-Αποστολή] Ο Άνδρας των 5.000.000 - Page 2 I_icon_minitimeThu Mar 17, 2016 12:50 pm

Χωρίς να το καταλάβω είχα είδη φτάσει στην άλλη πλευρά ίσως είναι ο φόβος που κάνει να φαίνεται την διαδρομή πιο μεγάλη. Είχε ένα λεπτό δρόμο προς τα πάνω αλλά μπορούσε να περπατήσεις άνετα χωρίς φόβο. Αν και το πόδι μου απείχε μόνο ένα βήμα από το γκρεμό δεν φοβόμουν τόσο γιατί ήταν απλό περπάτημα. Αφού περπάτησα λίγη ώρα είδα μια ακόμη δυσκολία στο δρόμο μου. Είχε φύγει ένα μεγάλο κομμάτι του βουνού και έπρεπε να πηδήξω. Ήταν περίπου απόσταση δύο μέτρων δεν ήταν και τόσο δύσκολο. Πήγα λίγα βήματα πίσω ώστε να πάρω φόρα και άρχισα να τρέχω. Πάνω που έφτασα στην άκρη αυτής της μεριά πήδηξα προς την άλλη. Προσγειώθηκα επιτυχώς στην απέναντι πλευρά. Έπεσε ένα βραχάκι από το έδαφος στο νερό. Ευχόμουν να ήταν εδώ ο δράκος ώστε να μπορούσα να ανέβω απευθείας εκεί που ήθελα. Συνέχισα να περπατάω προς τα πάνω πάλι αν και τώρα ο δρόμος ήταν κανονικός σε μέγεθος. Καθώς προχωρούσα άκουγα μια φωνή και όσο πιο πολύ προχωρούσα τόσο πιο δυνατά ακουγόταν. Ήξερα ότι πλησίαζα σιγά σιγά. Όταν θα τον έπιανα θα τον παρέδηδα στους Marines και έτσι θα γινόμουν πιο γνωστός στον κύκλο τους.
Back to top Go down
Devil Fruit hunter
Bounty Hunter
Bounty Hunter
Devil Fruit hunter


Όνομα Χαρακτήρα : Zero
Posts : 180
Join date : 2016-03-03

[Τέλος-Αποστολή] Ο Άνδρας των 5.000.000 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Αποστολή] Ο Άνδρας των 5.000.000   [Τέλος-Αποστολή] Ο Άνδρας των 5.000.000 - Page 2 I_icon_minitimeThu Mar 17, 2016 12:52 pm

Η σκἐψη μου αυτή μου έδωσε ικανοποίηση και θάρρος στο να συνεχίσω χωρίς να φοβηθώ. Έτσι καθώς προχωρούσα είχα σχεδόν φτάσει στο σημείο που βρισκόταν ο εγκληματίας. Τον άκουγα λες και βρισκόταν δίπλα μου, είχα φτάσει περίπου στα μισά του βουνού. Γύρισα προς τα αριστερά και είδα μια τεράστια σπηλιά που αυτός να το έχει κάνει καταφύγιο. Μπήκα μέσα με όπλο το σώμα μου έτσι κατάλαβα ότι έπρεπε να αγοράσω όπλο κάποτε. Έκανα μικρά και σιγανά βήματα ώστε να μην με ακούσει για να έχω πλεονέκτημα τον αντιπερισπασμό. Ήταν σαν κανονικό σπίτι χωρίς πόρτες μόνο που ήταν φτιαγμένο από πέτρες. Είχε μόνο οκτώ δωμάτια αλλά δεν είχα έρθει για να δω το σπίτι του αλλά για να τον συλλάβω. Ακολουθούσα την φωνή του και οδηγήθηκα έξω από το δωμάτιο στο βάθος. Κοίταξα από την πόρτα ίσα ίσα για να μην δει το κεφάλι μου. Όταν είδα το πρόσωπό του μου θύμισε κάτι έτσι κοίταξα στις αφίσες των επικηρυγμένων. Αφού έψαχνα λίγη ώρα είδα ότι αυτός ο άνδρας καταζητήτε για 5.000.000 και το όνομά του ήταν Alexander. Είχε ένα μακρύ καφέ μαλλί με κοτσίδα και είχε μια βαθιά γρατζουνιά στο δεξί του μάγουλο.
Back to top Go down
Devil Fruit hunter
Bounty Hunter
Bounty Hunter
Devil Fruit hunter


Όνομα Χαρακτήρα : Zero
Posts : 180
Join date : 2016-03-03

[Τέλος-Αποστολή] Ο Άνδρας των 5.000.000 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Αποστολή] Ο Άνδρας των 5.000.000   [Τέλος-Αποστολή] Ο Άνδρας των 5.000.000 - Page 2 I_icon_minitimeThu Mar 17, 2016 12:54 pm

Επίσης φόραγε ρούχα που τον έκανε να δείχνει πλούσιο αν και ήταν πλούσιος λόγο όλων αυτών που είχε κλέψει. Έτσι έβαλα τις αφίσες πάλι στην τσέπη μου και ήμουν έτοιμος να ορμήξω. Τότε εμφανίστηκαν πίσω μου πέντε άνδρες και με έπιασαν από τα χέρια. Άνοιξαν την πόρτα και είπαν:
Αφεντικό πιάσαμε αυτόν εδώ να σε παρακολουθεί εδώ έξω. είπαν και ο αρχηγός τους τους απάντησε.
Ώστε μικρέ με ακολούθησε ε. Τώρα θα δεις τι παθαίνει όποιος μπλέκεται με εμάς τους ληστές. Είπε χαμογελώντας.
Έβαλε το χέρι στην τσέπη του και έβγαλε ένα μαχαιράκι ενός χεριού. Τότε του είπα:
Δεν το νομίζω. Κοίτα αυτό. Είπα με νεύρα.
Καθώς μου κράταγαν τα χέρια άπλωσα το πόδι μου και κλότσησα το χέρι με το οποίο κρατούσε το μαχαιράκι ο αρχηγός. Το μαχαιράκι έπεσε στο πάτωμα και ο αρχηγός κράτησε το χέρι του μετά από το χτύπημά μου. Έπρεπε να απελευθερωθώ από αυτούς δύο ληστές που με κράταγαν έτσι σήκωσα τα πόδια μου στον αέρα και πάτησα με δύναμη τα πόδια τους. Με το ένα μου πόδι πάτησα τα δάχτυλα του ενός και με το άλλο πόδι τα δάχτυλα του άλλου. Μου άφησαν τα χέρια καθώς φώναζαν από το πόνο γύρισα προς αυτούς και τους χτύπησα με μπουνιά στο σαγόνι και τους δύο καθώς πήγα το χέρι μου από τα δεξιά προς τα αριστερά.
Back to top Go down
Devil Fruit hunter
Bounty Hunter
Bounty Hunter
Devil Fruit hunter


Όνομα Χαρακτήρα : Zero
Posts : 180
Join date : 2016-03-03

[Τέλος-Αποστολή] Ο Άνδρας των 5.000.000 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Αποστολή] Ο Άνδρας των 5.000.000   [Τέλος-Αποστολή] Ο Άνδρας των 5.000.000 - Page 2 I_icon_minitimeThu Mar 17, 2016 12:55 pm

Και οι δύο έπεσαν κάτω οι άλλοι τρεις με κοίταζαν έκπληκτοι και ο αρχηγός τους είχε ένα βλέμμα οργής.Οι τρεις κλέφτες μαζεύτηκαν προς τα πίσω αλλά ο αρχηγός τους τους είπε:
Τι τον κοιτάτε; Επιτεθείτε του γρήγορα. Είπε με πολλά νεύρα και υψωμένη την φωνή του.
Έτσι με πλησίασαν οι άλλοι τρεις και έκανα και εγώ μερικά βήματα προς αυτούς. Είχα φτάσει μπροστά τους όταν κούνησα γρήγορα το πόδι μου και χτύπησα τον έναν στην κοιλιά με αποτέλεσμα να τον πετάξω στον τοίχο. Αυτός που βρισκόταν δεξιά πήγε να με χτυπήσει με μπουνιά αλλά εγώ έσκυψα και η μπουνιά του πέρασε ξυστά από το κεφάλι μου. Καθώς βρισκόμουν σκυμένος μπροστά από την κοιλιά του, τον χτύπησα στην κοιλιά του με μπουνιά. Αυτός λύγισε και έπιασε την κοιλιά του, εγώ σήκωσα ψηλά το πόδι μου και με μια κίνηση προς τα κάτω τον χτύπησα και τον έριξα στο πάτωμα. Γύρισα και κοίταξα τον άλλον ληστή που είχε μείνει όρθιος και μόλις με είδε άρχισε να φεύγει τρέχοντας. Και είχαμε μείνει μόνο εγώ και ο αρχηγός των ληστών. Ήταν μια αναμέτρησει μεταξύ των δυνατόν. Δεν τον φοβόμουν γιατί είχα ξανά πολεμήσει με κάποιον που ήταν πιο ογκώδεις από αυτόν.
Back to top Go down
Devil Fruit hunter
Bounty Hunter
Bounty Hunter
Devil Fruit hunter


Όνομα Χαρακτήρα : Zero
Posts : 180
Join date : 2016-03-03

[Τέλος-Αποστολή] Ο Άνδρας των 5.000.000 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Αποστολή] Ο Άνδρας των 5.000.000   [Τέλος-Αποστολή] Ο Άνδρας των 5.000.000 - Page 2 I_icon_minitimeThu Mar 17, 2016 12:56 pm

Τότε με κοίταξε στα μάτια και μου είπε:
Ήρθε η ώρα να αντιμετωπίσεις κάποιον που είναι στο μπόι σου. Εξάλλου είσαι μόνο ένας ερασιτέχνης που δεν θα καταφέρει ποτέ τίποτα στην ζωή του. Είπε και με έκανε να θυμώσω πάρα πολύ.
Άκου αυτό. Δεν μπορείς να με νικήσεις γιατί δεν είσαι τίποτα μπροστά μου. Και εγώ έχω ένα σοβαρό σκοπό δεν θέλω μόνο χρήματα. Είπα και άρχισε να γελάει.
Όμως η μάχη είχε αρχίσει έτσι όρμισα κατά πάνω του αυτός αιφνιδιάστηκε και δεν ήξερε τι να κάνει. Σήκωσα το πόδι μου στο ύψος του κεφαλιού του και με μια κίνηση του ποδιού μου προς τα αριστερά πήγα να τον χτυπήσω. Αυτός όμως πρόλαβε να πάει το κεφάλι του προς τα πίσω με αποτέλεσμα την αποφυγή της επιθέσεις μου. Μου έπιασε το πόδι και με χτύπησε στο γόνατο με τον αγγόνα του. Πόνεσε πολύ και όσο και αν προσπάθησα να κρατήσω την κραυγή μου δεν μπόρεσα. Καθώς κρατούσε το ένα μου πόδι πήδηξα και με το άλλο μου πόδι τον χτύπησα στο κεφάλι. Πήγε λίγα βήματα πιο δίπλα και μου άφησε το πόδι με αποτέλεσμα εγώ να πέσω κάτω. Σηκώθηκα αμέσως όρθιος και γύρισα προς το μέρος του, είδα ότι και αυτός είχε σηκωθεί.
Back to top Go down
Devil Fruit hunter
Bounty Hunter
Bounty Hunter
Devil Fruit hunter


Όνομα Χαρακτήρα : Zero
Posts : 180
Join date : 2016-03-03

[Τέλος-Αποστολή] Ο Άνδρας των 5.000.000 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Αποστολή] Ο Άνδρας των 5.000.000   [Τέλος-Αποστολή] Ο Άνδρας των 5.000.000 - Page 2 I_icon_minitimeThu Mar 17, 2016 12:57 pm

Άρχισε να χαμογελάει πάλι και μου είπε:
Είσαι απλά τυχερός δεν έχει ικανότητες. Το μόνο που έχει είναι εξυπνάδα και τύχη! Είπε και με έκανε να νευριάσω πάρα πολύ.
Άρχισα να φωνάζω:
Σκάσε είσαι απλά αδύναμος! Ααααα!
Είπα και έτρεξα προς το μέρος του. Τον έπιασα από τον γιακά του πουκάμισου, αυτός μου έπιασε τα χέρια. Εγώ όμως τον σήκωσα στον αέρα και τον πέταξα πάνω στο γραφείο του δωματίου. Το γραφείο έσπασε με το που βρήκε η πλάτη του. Εκείνη ακριβώς την στιγμή άφησε τα χέρια μου και είχε μείνει πεσμένος για λίγη ώρα. Καθώς τον πλησίασα έβγαλε από πάνω του τα σπασμένα ξύλα ώστε να σηκωθεί. Αφού τα έβγαλε σηκώθηκε αργά και δυσκολευόταν να κουνηθεί. Έκανε ένα βήμα μετά του έπαιρνε δύο δευτερόλεπτα να κάνει το άλλο. Έτσι πίστεψα ότι την επικήρυξη του την είχαν λίγο ανεβασμένη χωρίς ιδιαίτερο λόγο. Τότε άρχισε να γελάει δυνατά και να με πλησιάζει απειλητικά, πήγα να τον χτυπήσω με μπουνιά όμως αυτός μου έπιασε το χέρι και άρχισε να μου το λυγίζει. Πόναγα αρκετά και τελικά πείστηκα ότι έχει διπλή προσωπικότητα.
Back to top Go down
Devil Fruit hunter
Bounty Hunter
Bounty Hunter
Devil Fruit hunter


Όνομα Χαρακτήρα : Zero
Posts : 180
Join date : 2016-03-03

[Τέλος-Αποστολή] Ο Άνδρας των 5.000.000 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Αποστολή] Ο Άνδρας των 5.000.000   [Τέλος-Αποστολή] Ο Άνδρας των 5.000.000 - Page 2 I_icon_minitimeThu Mar 17, 2016 12:58 pm

Τώρα κατάλαβα γιατί εκείνος ο γέρος είχε καταντήσει έτσι τον τρέλανε αυτός. Τότε μου είπε:
Θα σε τρελάνω και εσένα όπως τρέλανα όλους όσους τόλμησαν να πατήσουν το πόδι τους εδώ μέσα. Χαχαχα... Είπε και γέλασε με ένα τρελό γέλιο που με έκανε να ανατριχιάσω.
Με χτύπησε στην κοιλιά και εγώ δεν πρόλαβα να αντιδράσω γιατί ήταν πολύ πιο γρήγορος από πριν. Είχα πέσει κάτω όταν προσπάθησα να σηκωθώ με έκοψε με το μαχαιράκι του στο μπράτσο μου και μου είπε:
Τώρα είσαι σημαδεμένος δεν μπορείς να ξεφύγεις από την τρέλα μου.
Δεν ήξερα πως κάποιος μπορεί να κολλήσει τρέλα τους άλλους. Με έπιασε από τα χέρια και με σήκωσε όρθιο. Πίεζε δυνατά το σημείο του μπράτσου μου που με έκοψε. Και τότε με κοίταξε στα μάτια. Τον κοίταξα και εγώ τότε ήταν σαν να μπαίνει μέσα στο μυαλό μου. Δεν μπορούσα να κουνηθώ προσπαθούσα αλλά δεν γινόταν τίποτα. Τότε με κοίταζε και ένιωθα όλο και πιο αδύναμος. Είχα αρχίσει να χάνω τα λογικά μου να λέω ασυναρτησίες και δεν ήξερα τι μπορούσα να κάνω για να το σταματήσω. Κόντευε να καταβάλει όλο μου το σώμα η τρέλα προσπαθούσα να κουνηθώ αλλά όσο αντιστεκόμουν τόσο πιο πολύ πόναγα.
Back to top Go down
Devil Fruit hunter
Bounty Hunter
Bounty Hunter
Devil Fruit hunter


Όνομα Χαρακτήρα : Zero
Posts : 180
Join date : 2016-03-03

[Τέλος-Αποστολή] Ο Άνδρας των 5.000.000 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Αποστολή] Ο Άνδρας των 5.000.000   [Τέλος-Αποστολή] Ο Άνδρας των 5.000.000 - Page 2 I_icon_minitimeThu Mar 17, 2016 1:00 pm

Τότε άρχισα να φωνάζω από τον πόνο. Δεν ήξερα τι να κάνω είδα όλο την ζωή μου να περνάει μπροστά από τα μάτια μου. Κυρίως έτρωγα αλλά όταν είδα τους γονείς μου να χαμογελάνε τότε πήρα δύναμη από αυτό και άρχισα να φωνάζω πιο δυνατά. Κατάφερα να κουνήσω το κεφάλι μου. Πήγα το κεφάλι μου προς τα πίσω και με μια γρήγορη αλλά και δυνατή επίθεση τον χτύπησα στο κεφάλι του. Αυτός έπεσε κάτω και τον πόναγα τα μάτια του. Και φώναζε:
Δεν γίνετε αυτό είσαι ο πρώτος που αντιστέκεται στην τρέλα. Αααα τα μάτια μου πονάνε δεν μπορώ να δω σχεδόν τίποτα τώρα. Εσύ φταις γα όλα θα μου το πληρώσεις αυτό με ακούς θα μου το πληρώσεις. Είπε ενώ στριφογυρνούσε στο πάτωμα από τον πόνο.
Αφού δεν μπορείς να δεις είσαι ανίκανος να πολεμήσεις οπότε θα σε πάω στην τοπική βάση του νησιού. Είπα με μια ανάσα ανακούφισης.
Δεν πρόκειται να παραδοθώ ποτέ και να με βάλεις στην φυλακή θα ξεφύγω και θα σε κυνηγήσω.
Τον πλησίασα και έσκυψα ώστε να μπορώ να τον φτάνω με ευκολία. Του έπιασα τον γιακά και έβαλα όλοι την δύναμη στο χέρι μου. Τον χτύπησα στο μάγουλο και από την πολύ δύναμη έφτυσε αίμα από το στόμα.
Back to top Go down
Sponsored content





[Τέλος-Αποστολή] Ο Άνδρας των 5.000.000 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Αποστολή] Ο Άνδρας των 5.000.000   [Τέλος-Αποστολή] Ο Άνδρας των 5.000.000 - Page 2 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τέλος-Αποστολή] Ο Άνδρας των 5.000.000
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» [Τέλος-Αποστολη] Η πρωτη αποστολη ενος Marine
» [Τέλος-Αποστολή] Οι Κότες!
» τελος -αποστολή ] μια περίεργη αποστολή
» [Τέλος-Αποστολή] Στο Τέλος Ξυρίζουν Τον Γαμπρό
» [Τέλος-Αποστολή] Ανάφλεξη

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: South Blue :: Elfheim Island-
Jump to: