Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 6 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 6 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τέλος] Οι άνεμοι του Las Camp: Το Κοράκι και ο Γλάρος

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Tempest
Revolutionary
Revolutionary
Tempest


Όνομα Χαρακτήρα : Lewis W. Cardon
Posts : 1474
Join date : 2012-10-21

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Οι άνεμοι του Las Camp: Το Κοράκι και ο Γλάρος - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Οι άνεμοι του Las Camp: Το Κοράκι και ο Γλάρος   [Τέλος] Οι άνεμοι του Las Camp: Το Κοράκι και ο Γλάρος - Page 3 I_icon_minitimeWed Mar 09, 2016 11:56 am

Είχε αρχίσει να νιώθει τα μάτια του να βαραίνουν. Το θεώρησε επόμενο και το μόνο που ευχόταν ήταν να μην ανέβει πάλι κι άλλο ο πυρετός του. Δίπλα του ο Σάλβε και η Ίτο ανέφεραν πιθανές λύσεις και παρατηρήσεις για την περιοχή. Σε αυτό που συμφωνούσαν όλοι τους ήταν ότι δεν ήθελαν μία άμεση μάχη. Πολλοί άνδρες ήταν κουρασμένοι από τη πεζοπορία και χρειάζονταν ξεκούραση και δεν γνώριζαν κατά πόσο θα τους βοηθούσε μία μάχη κάτω από το φως της ημέρας.

"Έχω αρκετή εμπιστοσύνη τους σκοπευτές μου, μέρα ή νύχτα θα καταφέρουν να βρουν τον στόχο τους," τόνιζε η Ίτο όμως ο Σάλβε συνέχιζε να φέρνει αντιρρήσεις.
"Πιστεύω ότι το σκοτάδι δεν θα ευνοήσει όσους θα ιππεύουν ζώα," έδωσε έμφαση στην αρνητική του στάση στο θέμα σταυρώνοντας τα χέρια του.

Ο Λιούις τους άκουγε πολύ προσεχτικά, τουλάχιστον όσο πιο προσεκτικά μπορούσε. Τα μάτια του παρέμεναν καρφωμένα στην περιοχή των ναυτικών. Αυτό που τον προβλημάτιζε περισσότερο ήταν η επιμονή του Μέλγκορ να στρατοπεδεύσει σε εκείνο το σημείο και να μην επιχειρήσει οποιαδήποτε επίθεση απέναντί τους. Ίσως δεν πίστευε ότι οι άνδρες και το εξοπλισμός τους θα εξυπηρετούσαν μία μάχη μέσα στο δάσος. Πίστευε ότι αυτό θα έπρεπε να το λάβουν σοβαρά υπόψιν, αν είχαν δοθεί συγκεκριμένες εντολές μπορεί ένα σχέδιο των επαναστατών που θα είχε ως βάση να παρασύρουν τους ναυτικούς ανάμεσα στα δέντρα να μην είχε και το καλύτερο αποτέλεσμα.
Back to top Go down
Tempest
Revolutionary
Revolutionary
Tempest


Όνομα Χαρακτήρα : Lewis W. Cardon
Posts : 1474
Join date : 2012-10-21

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Οι άνεμοι του Las Camp: Το Κοράκι και ο Γλάρος - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Οι άνεμοι του Las Camp: Το Κοράκι και ο Γλάρος   [Τέλος] Οι άνεμοι του Las Camp: Το Κοράκι και ο Γλάρος - Page 3 I_icon_minitimeWed Mar 09, 2016 12:09 pm

"Έι...." ο Λιούις αγκάλιασε τα γόνατα του και ακούμπησε το σαγόνι του επάνω τους ιδιαίτερα προβληματισμένος. "Αν πιστεύατε ότι δεν θα είχατε το πάνω χέρι μέσα σε μία μάχη μέσα στο δάσος, αλλά καταλαβαίνατε ότι ο εχθρός σας παρέσυρε εκεί μέσα στην πορεία της μάχης, τι θα κάνατε;"
Η Ίτο έπιασε το κάτω χείλος ανάμεσα στον δείχτη και το μεγάλο δάχτυλο του χεριού της. "Οι σκοπευτές μου είναι αρκετά καλά εκπαιδευμένοι για τέτοιες καταστάσεις οπότε δε νομίζω ότι θα είχα μεγάλο πρόβλημα σε μία τέτοια κατάσταση... Αλλά νομίζω ότι εξαρτάται από την πορεία της μάχης και τον αριθμό των αντιπάλων. Πιθανότατα θα έβαζα τους σκοπευτές μου να προπορευτούν..."
"Αυτό θα γινόταν αν είχες σκοπευτές," τη διέκοψε ο Σάλβε. "Το δικό μου πλήρωμα είναι περισσότερο συνηθισμένο στις μάχες ανοιχτά στη θάλασσα, νομίζω ότι θα είχαμε σοβαρό πρόβλημα σε μία τέτοια κατάσταση, δεν ξέρω αν θα ρίσκαρα μια τέτοια μάχη εκτός κι αν ο αριθμός του αντιπάλου ήταν πολύ μικρότερος. Ακόμα κι έτσι θα έπρεπε να ήμουν προετοιμασμένος για τις απώλειες."
Back to top Go down
Tempest
Revolutionary
Revolutionary
Tempest


Όνομα Χαρακτήρα : Lewis W. Cardon
Posts : 1474
Join date : 2012-10-21

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Οι άνεμοι του Las Camp: Το Κοράκι και ο Γλάρος - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Οι άνεμοι του Las Camp: Το Κοράκι και ο Γλάρος   [Τέλος] Οι άνεμοι του Las Camp: Το Κοράκι και ο Γλάρος - Page 3 I_icon_minitimeWed Mar 09, 2016 12:56 pm

Ο άνδρας κοίταξε τον Λιούις για επιβεβαίωση κι εκείνος έγνεψε καταφατικά.

"Μμ, θα μπορούσε να είναι μια λύση, αν ο εχθρός ήταν όντως λιγότερος αριθμητικά."
"Αλήθεια;" ο Λόπε έξυσε τον κρόταφό του κάπως δυσαρεστημένος με τις απαντήσεις. "Νομίζω ότι θα προτιμούσα ο Καπετάνιος μου να μου έδειχνε περισσότερη εμπιστοσύνη στο θέμα και να με άφηνε να συνεχίσω τη μάχη."
"Μπορείς να το πεις αυτό επειδή δεν νιώθεις την ίδια ευθύνη για τις ζωές των υπολοίπων όσο εκείνος," τον μάλωσε η Ίτο υψώνοντας κάπως τον τόνο της φωνής της. "Δηλαδή εσύ τι θα έκανες;" ρώτησε τον Λιούις.
"Εγώ... Εγώ νομίζω... ότι θα... μάλλον θα έβαζα φωτιά στο δάσος όσο οι αντίπαλοί μου ήταν ακόμη μέσα," απάντησε χωρίς ενοχές όμως πήρε κάπως αμυντική στάση βλέποντας τις έκπληκτες αντιδράσεις των υπολοίπων. "Τι; Θα ήταν η καλύτερη λύση, ειδικά αν ήξερα ότι δεν είναι καμία ελπίδα," προσπάθησε να υπερασπιστεί τον εαυτό του.
Back to top Go down
Tempest
Revolutionary
Revolutionary
Tempest


Όνομα Χαρακτήρα : Lewis W. Cardon
Posts : 1474
Join date : 2012-10-21

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Οι άνεμοι του Las Camp: Το Κοράκι και ο Γλάρος - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Οι άνεμοι του Las Camp: Το Κοράκι και ο Γλάρος   [Τέλος] Οι άνεμοι του Las Camp: Το Κοράκι και ο Γλάρος - Page 3 I_icon_minitimeWed Mar 09, 2016 1:03 pm

"Και το δάσος;" ξεστόμισε τελικά ο Λόπε. "Τα ζώα;"
"Ξέχνα το δάσος και τα ζώα, γενικά η σκέψη είναι τρομαχτική από μόνη της," μουρμούρησε ο Σάλβε ανίκανος να πιστέψει ακόμη αυτό που άκουσε. "Δεν ήξερα ότι είχες τέτοιες τάσεις..."
"Όι!" ο Λιούις γύρισε προς τα εκείνον αγριεμένος.
"Με λίγα λόγια θες να πεις ότι υπάρχει αυτή η περίπτωση;" ρώτησε η Ίτο και κοίταξε προβληματισμένη προς τη μεριά των ναυτικών. "Εδώ όμως μιλάμε για μία περίπτωση που ο αντίπαλός τους έχει σίγουρα αριθμητικό μειονέκτημα. Δεδομένου ότι κι εσύ ο ίδιος παρατήρησες ότι δεν θέλει να βλάψει τους πολίτες δεν θα ήταν μια υπερβολικά παράτολμη και σκληρή κίνηση;"
"Ακριβώς... Δεν θέλει να βλάψει τους πολίτες. Αυτό δε σημαίνει ότι ισχύει το ίδιο για τους πειρατές και τους επαναστάτες," πήγε ένα ξύλαράκι τα χέρια του κι άρχιζε να σκαλίζει αφηρημένα το έδαφος.
Back to top Go down
Tempest
Revolutionary
Revolutionary
Tempest


Όνομα Χαρακτήρα : Lewis W. Cardon
Posts : 1474
Join date : 2012-10-21

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Οι άνεμοι του Las Camp: Το Κοράκι και ο Γλάρος - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Οι άνεμοι του Las Camp: Το Κοράκι και ο Γλάρος   [Τέλος] Οι άνεμοι του Las Camp: Το Κοράκι και ο Γλάρος - Page 3 I_icon_minitimeWed Mar 09, 2016 1:10 pm

"Όταν θες να ξεφορτωθείς ξερά χόρτα κι αγριόχορτα το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να τα κάψεις, αρκεί να έχεις υπό έλεγχο τη φωτιά. Δεν ξέρω αν ο Μέλγκορ έχει εξασφαλίσει τον τρόπο με τον οποίο θα μπορούσε να φυγαδεύσει τους πολίτες, αλλά τι πιστεύεις ότι θα έμενε πίσω για τους πειρατές και τους επαναστάτες πέρα από μία καμμένη γη; Τουλάχιστον εγώ δεν θα έβρισκα λόγο να μείνουμε εδώ. Ένας καμένος τόπος θέλει χρόνια για να ξαναφτάσει στην αρχική του κατάσταση, ακόμη κι όταν δεν είναι καμένος εξ' ολοκλήρου σίγουρα θα άφηνε ακάλυπτα τα σύνορα και θα μας πίεζε να μετακινηθούμε αρκετά πιο πίσω από ό,τι υπολογίζαμε. Νομίζω ότι το τρομαχτικό με αυτόν τον άνθρωπο είναι ότι δεν διστάζει να κάνει μερικές θυσίες για να εξασφαλίσει αυτό που πιστεύει ότι είναι καλύτερο για τους πολίτες. Το έκανε με τον Ικίκι, δεν θα του είναι δύσκολο να το κάνει και μαζί μας."
"Με άλλα λόγια... Πρέπει να έχουμε υπόψιν μας αυτή την πιθανότητα και να μην αφήσουμε σε καμία περίπτωση να πλησιάσουν στο δάσος..." συμπέρανε σκεπτικός ο Σάλβε.
"Δεν παραμένει παρά μία πιθανότητα παρόλα αυτά," συνέχισε σε πιο συγκαταβατικό τόνο. "Αν χρειαστεί, η διέξοδος προς το δάσος είναι η καλύτερη επιλογή."
"Πράγματι, δεδομένου ότι μια υποχώρηση θα σημαίνει ήττα μέσα στο πεδίο της μάχης. Σκοπός είναι να τους απωθήσουμε από τα σύνορα της περιοχής, όχι να καθυστερήσουμε την προέλασή τους," συμφώνησε ο Σάλβε. "Και σίγουρα η υποχώρηση είναι πολύ καλύτερη επιλογή από έναν μαζικό και άσκοπο θάνατο."
Back to top Go down
Tempest
Revolutionary
Revolutionary
Tempest


Όνομα Χαρακτήρα : Lewis W. Cardon
Posts : 1474
Join date : 2012-10-21

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Οι άνεμοι του Las Camp: Το Κοράκι και ο Γλάρος - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Οι άνεμοι του Las Camp: Το Κοράκι και ο Γλάρος   [Τέλος] Οι άνεμοι του Las Camp: Το Κοράκι και ο Γλάρος - Page 3 I_icon_minitimeWed Mar 09, 2016 2:41 pm

"Αν αρχίσετε να βλέπεται αυτή την κατάσταση με ηττοπάθεια, δεν θα αργήσει να ακολουθήσει και η ίδια η ήττα," τους είπε σε ήρεμο τόνο η Ίτο αλλά μπορούσαν να διακρίνουν τον εκνευρισμό της. "Το θέμα μας εδώ δεν είναι να σκεφτούμε ποια θα είναι η καλύτερη τακτική υποχώρησης αλλά ποια θα είναι η καλύτερη τακτική μάχης. Κάνω λάθος;"

Κανένας δεν μπορούσε να διαφωνήσει μαζί της, ο Λιούις κούρνιασε λίγο περισσότερο στη θέση του. Ήξερε πολύ καλά πώς η Ίτο είχε δίκιο όμως δεν μπορούσε να αγνοήσει το παράξενο προαίσθημα ούτε τα γεγονότα που οι τέσσερις αρχηγοί είχα μπροστά τους. Δεδομένου της κατάστασης, αυτό που ήθελε να εξασφαλίσει περισσότερο ήταν η προγραμματισμένη άφιξη του Σέντι και των υπόλοιπων στόλων στα ανοιχτά της πλευράς τους όπως και λίγο περισσότερο χρόνο για να ακολουθήσουν από τα διπλανά νησιά όσα καράβια ήταν προγραμματισμένα να έρθουν εκείνο το διάστημα. Τελικά αυτό που φοβόταν περισσότερο από όλα ήταν μία ξαφνική επίθεση στη θάλασσα η οποία ήταν το τελευταίο που ήθελαν εκείνη τη στιγμή καθώς το μεγαλύτερο μέρος των μαχητών τους βρισκόταν στην ξηρά ενώ τα περισσότερα πλοία ήταν επανδρωμένα μόνο με τον απαραίτητο αριθμό ναυτών για να μπορέσουν να μετακινηθούν από την πλευρά της Γιούκι στην πλευρά του Σαν.
Back to top Go down
Tempest
Revolutionary
Revolutionary
Tempest


Όνομα Χαρακτήρα : Lewis W. Cardon
Posts : 1474
Join date : 2012-10-21

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Οι άνεμοι του Las Camp: Το Κοράκι και ο Γλάρος - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Οι άνεμοι του Las Camp: Το Κοράκι και ο Γλάρος   [Τέλος] Οι άνεμοι του Las Camp: Το Κοράκι και ο Γλάρος - Page 3 I_icon_minitimeWed Mar 09, 2016 3:15 pm

"Και τώρα;" ρώτησε ο Λόπε μετά από μια αρκετά μακριά παύση.

Ήταν μία πολύ καλή ερώτηση. Οι υπόλοιποι κοιτάχτηκαν μεταξύ τους, έπειτα χαμήλωσαν το βλέμμα και σούφρωσαν ταυτόχρονα τα χείλη τους σαν να είχαν όλη την ίδια σκέψη. Ποιος θα αναλάμβανε την ευθύνη; Και οι τρεις είχαν τον ίδιο βαθμό αλλά εντελώς διαφορετική σκέψη και προφανώς εντελώς διαφορετικές φιλοδοξίες.

Για τον Σάλβε αυτή η υπόθεση είχε προσωπικό χαρακτήρα μέχρι και τον θάνατο του Ικίκι, δεν ήταν άνθρωπος που αποζητούσε την εκδίκηση αλλά τουλάχιστον ως τότε υπήρχε ένα κίνητρο για το πλήρωμα του, αν μπορούσε να προτιμούσε να αποφύγει μία μάχη που θα κόστιζε ζωές. Η Ίτο ήταν γυναίκα που δεν έκανε εύκολα πίσω, θα προτιμούσε να παραιτηθεί παρά να το βάλει στα πόδια από τη στιγμή που βρισκόταν στο νησί και της δυνόταν η ευκαιρία να διεκδικήσει την περιοχή. Όσο για τον Λιούις, αυτόν που τον βάραινε περισσότερο από όλα ήταν η ανάμειξη του Κάλεμπ σε αυτήν την υπόθεση, είχε πει ότι θα αναλάβει τις ευθύνες του και θα το έκανε όμως δεν είχε στόλο και ούτε κανέναν άλλον σύμμαχο στη μάχη, εκτός από τον Αλ, αυτό που φοβόταν περισσότερο ήταν ότι ο λόγος του δεν θα είχε την ίδια βαρύτητα.
Back to top Go down
Tempest
Revolutionary
Revolutionary
Tempest


Όνομα Χαρακτήρα : Lewis W. Cardon
Posts : 1474
Join date : 2012-10-21

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Οι άνεμοι του Las Camp: Το Κοράκι και ο Γλάρος - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Οι άνεμοι του Las Camp: Το Κοράκι και ο Γλάρος   [Τέλος] Οι άνεμοι του Las Camp: Το Κοράκι και ο Γλάρος - Page 3 I_icon_minitimeWed Mar 09, 2016 3:26 pm

"Έχω μία πρόταση," προσπάθησε να ακουστεί όσο πιο δισταχτικός μπορούσε. "Αλλά δεν ξέρω αν θα σας βρει σύμφωνους..." ήθελε να τραβήξει όσο το δυνατόν περισσότερο την προσοχή τους.

Με τα μάτια ανοιγμένα διάπλατα και καρφωμένα στο έδαφος, ένιωθε ήδη επάνω του τις ματιές των άλλων δύο. Αν είχε μάθει κάτι όλα αυτά τα χρόνια ήταν ότι αν διέκρινες συγκεκριμένα χαρακτηριστικά σε έναν άνθρωπο τότε το μόνο που χρειαζόταν για να πειστεί για κάτι ήταν να ακούσει ακριβώς αυτό που ήθελε. Αν μη τι άλλο, η θητεία του ως νεκροθάφτης παρότι δεν ιδιαίτερα ευχάριστη στον ίδιο τους είχε δώσει την ευκαιρία να παρατηρήσει τους ανθρώπους σε κάποιες από τις πιο δύσκολες στιγμές ή και όχι στη ζωή τους. Όσο κουραστική κι αν του φαινόταν οι επαφή του με τους συμπατριώτες του τότε του είχε προσφέρει την ευκαιρία να μάθει ότι με αν επέλεγες τα σωστά λόγια τότε θα μπορούσες να καταφέρεις πολλά.
Back to top Go down
Tempest
Revolutionary
Revolutionary
Tempest


Όνομα Χαρακτήρα : Lewis W. Cardon
Posts : 1474
Join date : 2012-10-21

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Οι άνεμοι του Las Camp: Το Κοράκι και ο Γλάρος - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Οι άνεμοι του Las Camp: Το Κοράκι και ο Γλάρος   [Τέλος] Οι άνεμοι του Las Camp: Το Κοράκι και ο Γλάρος - Page 3 I_icon_minitimeWed Mar 09, 2016 3:47 pm

Πριν ο Σάλβε καταφέρει να του δώσει την άδεια να συνεχίσει ή η Ίτο καταφέρει να πει κάτι συνέχισε παρακολουθώντας με την άκρη του ματιού του τις αντιδράσεις των δύο αρχηγών, πνίγοντας ταυτόχρονα ένα σχόλιο προς τον Λόπε που είχε αφαιρεθεί αρκετά την προκειμένη στιγμή για να ακολουθήσει έναν σκίουρο που είχε εμφανιστεί σε ένα παραδιπλανό δέντρο.

"Γι' αυτό το σχέδιο όμως η συμβολή της Ίτο θα είναι καίρια τόσο γιατί οι σκοπευτές της θα παίξουν έναν από τους πιο σημαντικούς ρόλους όσο και γιατί θα χρειαστεί να οδηγήσει τη μεσαία φάλαγγα και βρεθεί απέναντι στον Μέλγκορ," άρχισε να εξηγεί και με αυτές τις λέξεις είχε κερδίσει ήδη το ενδιαφέρον της γυναίκας.
Back to top Go down
Tempest
Revolutionary
Revolutionary
Tempest


Όνομα Χαρακτήρα : Lewis W. Cardon
Posts : 1474
Join date : 2012-10-21

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Οι άνεμοι του Las Camp: Το Κοράκι και ο Γλάρος - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Οι άνεμοι του Las Camp: Το Κοράκι και ο Γλάρος   [Τέλος] Οι άνεμοι του Las Camp: Το Κοράκι και ο Γλάρος - Page 3 I_icon_minitimeWed Mar 09, 2016 3:59 pm

Αντίθετα ο Σάλβε δεν έδειξε καμία αντίδραση αρχικά αλλά μπορούσε να νιώσει το βλέμμα του άνδρα να γίνεται πολύ πιο συνωμοτικό. Ο Σάλβε του θύμιζε περισσότερο με γρια αλεπού από τον Μέλγκορ παρότι ο πρώτος είχε χαρακτηρίσει τον δεύτερο έτσι νωρίτερα κι επίσης ήταν ο τύπος του ανθρώπου δίπλα στον οποίο ο Λιούις δεν ένιωθε ιδιαίτερα άνετα, ποτέ δεν του άρεσε να υπονοούν ότι καταλαβαίνουν τη σκέψη του, αν και σίγουρα προτιμούσε τη πιο μετριοπαθή στάση του Σάλβε συγκριτικά με τον αποθανόντα Μόμπρεϊ που δεν δίσταζε να αφήσει ανοιχτά υπονοούμενα για το οτιδήποτε, είτε με λόγια είτε με σαρδόνια χαμόγελα. Πολλές φορές πίστευε μάλιστα ότι ο αποθανόντας επαναστάτης το έκανε επίτηδες ακόμη κι όταν δεν καταλάβαινε τίποτα μόνο και μόνο για να του σπάσει τα νεύρα.

"Αντίθετα ο Σάλβε θα πρέπει να κινηθεί προς τη μεριά που θα αναλάβει ο Ίστορ κι εγώ αντίστοιχα θα αναλάβω τη πτέρυγα που θα σταθεί απέναντι στον Κραφτ."
"Ε;" ο Σάλβε φάνηκε να αντιδρά για πρώτη φορά. "Θες να πεις ότι δεν θα ακολουθήσουμε απλώς την Ίτο;"
Back to top Go down
Sponsored content





[Τέλος] Οι άνεμοι του Las Camp: Το Κοράκι και ο Γλάρος - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Οι άνεμοι του Las Camp: Το Κοράκι και ο Γλάρος   [Τέλος] Οι άνεμοι του Las Camp: Το Κοράκι και ο Γλάρος - Page 3 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τέλος] Οι άνεμοι του Las Camp: Το Κοράκι και ο Γλάρος
Back to top 
Page 3 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» [Αρχή] Οι άνεμοι του Las Camp: Η Αλεπού και το Γεράκι
» [Τέλος] Το Κοράκι [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Αρχή] Ένα καινούριο "Κοράκι" γεννιέται [Τέλος]
» Μαγαζί Las Camp
» Las Camp (Περιγραφή νησιού)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: West Blue :: Las Camp-
Jump to: