Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 11 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 11 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τέλος]Είναι ζωντανος!Σκληρή προπόνηση και νεές πληροφορίες!

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
metalgunner
Pirate
Pirate
metalgunner


Όνομα Χαρακτήρα : Raziel
Posts : 2568
Join date : 2012-08-15
Age : 31

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος]Είναι ζωντανος!Σκληρή προπόνηση και νεές πληροφορίες! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος]Είναι ζωντανος!Σκληρή προπόνηση και νεές πληροφορίες!   [Τέλος]Είναι ζωντανος!Σκληρή προπόνηση και νεές πληροφορίες! - Page 3 I_icon_minitimeThu Feb 11, 2016 10:35 pm

-Αλλα αν ηταν το τελος,τοτε θα το εκανα μεγαλο.Πηρα τα εκρηκτικα μαζι μου και προσφερα ασφαλη διοδο σε εσας ενω καθυστερουσα τους marines που σας κυνηγουσαν μανιασμενα.Επρεπε να εβλεπες την εκρηξη! ειεπ με περισσιο ενθουσιασμο.
-Δεν την ειδα αλλα την ακουσα.Τοτε ηταν που πειστηκα οτι εχεις πεθανει.
-Και θα ειχα πεθανει πραγματικα αν δεν ημουν ενας γερο-ξεροκεφαλος.Την τελευταια στιγμη,πριν με φτασουν οι ναυτικοι σε αποσταση βολης καταλαβα οτι ειχα ζωη ακομα μεσα μου.Αναψα τα εκρηκτικα και ολα τιναχτηκαν στον αερα.Και εγω μεσα στον χαμο ετρεξα.Ετρεξα με ολη μου την δυναμη και οταν τελειωσε αυτη,με ολη μου την θεληση.Εδεσα την πληγη μου με τα ρουχα και σταματησα καπως την αιμοραγια αλλα το κρυο ηταν τρομεορ,οπως ειμαι σιγουρος πως θα θυμασαι,και θα πεθαινα εκει.Εκει,στην μεση ενος καταλευκου δασους στην Βορεια Θαλασσα.Δεν ηταν στο νησι μου,αλλα ημουν τουλαχιστον χαρουμενος που βρισκομουν στην θαλασσα που γεννηθηκα.


Last edited by metalgunner on Thu Feb 11, 2016 10:46 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
metalgunner
Pirate
Pirate
metalgunner


Όνομα Χαρακτήρα : Raziel
Posts : 2568
Join date : 2012-08-15
Age : 31

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος]Είναι ζωντανος!Σκληρή προπόνηση και νεές πληροφορίες! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος]Είναι ζωντανος!Σκληρή προπόνηση και νεές πληροφορίες!   [Τέλος]Είναι ζωντανος!Σκληρή προπόνηση και νεές πληροφορίες! - Page 3 I_icon_minitimeThu Feb 11, 2016 10:46 pm

-Oμως η τυχη δεν με ειχε εγκαταλειψει.Ολη η ατυχια που ειχαμε απο την στιγμη που πατησαμε το ποδι μας εκει,γυρνουσε αναποδα.Ενας αγνωστος περασε με την αρκουδα του,η οποα ειχε μυρισει το αιμα και τον οδηγησε.Με ειδε στην αθλια κατασταση μου και με μαζεψε χωρις ερωτησεις.Και να τις εκανε δεν θα μπορουσα να του απαντησω αλλωστε γιατι εχια χασει πολυ αιμα και μαζι και τις αισθησεις μου.Ξυπνησα πεντε μερες μετα,σε ενα πολυ ζεστο σπιτικο.Πεντε μερες στις οποιες ειχα υψηλο πυρετο και παραμιλουσα.Πεντε μερες που ο θανατος με καλουσε και εγω αρνιομουν να απαντησω οπως μου ειπε ο Ludwig,ο αντρας που με μαζεψε και στον οποιον ακομα χρωσταω πολλα περισσοτερα απο οσα θα μπορεσω ποτε να ξεπληρωσω.Οπως μου ειπε ηταν ο γιατρος της Slush Town και οταν με βρηκε,επεστρεφε απο την Sleet Town,οπου ειχε παει για να παρει προμηθειες που ηταν απαραιτητες για να φτιαξει τα φαρμακα του.Ημουν πολυ τυχερος που ο συγκεκριμενος ανθρωπος περνουσε την συγκεκριμενη στιγμη απο εκεινο το μερος.Ηταν πολυ ευγενικος,δεν με ρωτησε καν πως κατεληξα εκει,και πολυ καλος στην δουλεια του.
Back to top Go down
metalgunner
Pirate
Pirate
metalgunner


Όνομα Χαρακτήρα : Raziel
Posts : 2568
Join date : 2012-08-15
Age : 31

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος]Είναι ζωντανος!Σκληρή προπόνηση και νεές πληροφορίες! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος]Είναι ζωντανος!Σκληρή προπόνηση και νεές πληροφορίες!   [Τέλος]Είναι ζωντανος!Σκληρή προπόνηση και νεές πληροφορίες! - Page 3 I_icon_minitimeFri Feb 12, 2016 10:16 pm

-Και ετσι,σε λιγο καιρο,ημουν ξανα υγιης.Ομως δεν ηξερα τι επρεπε να κανω απο κει και περα.Η πρωτη μου σκεψη ηταν να σε αναζητησω αμεσα αλλα μια εφημεριδα,με προλαβε.Εμαθα νεα σου και ειδα πως εισουν ακομα στον βορρα και τα πηγαινες καλα.Ακολουθησα για λιγο τα βηματα σου και τελικα συναντησα τον Baruch στο Lyneel.Συγκινηθηκα πολυ που τον ξαναβλεπα ειναι αληθεια.Μου ειπε οτι θα πηγαινες στο Duergar.Αναρωτηθηκα τι σκοπευες να κανεις στην γεννετειρα μου και ομολογω πως οταν ειδα το βιολι μου,θαμμενο στον ταφο της οικογενειας μου τα εχασα.Ηταν ο καλυτερος αποχαιρτισμος που θα μπορουσες να μου κανεις,αν ειχα πεθανει φυσικα! ειπε και γελασε λιγο.Οταν ειδε πως συνεχισα να τον κοιταω ψυχρα,ξεροβηξε και συνεχισε σοβαρος την ιστορια του.
-Αχμ,ναι.Τελος παντων.Εκει καταλαβα οτι με ειχες σιγουρα για νεκρο και αν γυρνουσα ετσι ξαφνικα μπορει να σου χαλουσα τα σχεδια.Για αυτο αποφασισα να παρω εναν αλλο δρομο.
Back to top Go down
metalgunner
Pirate
Pirate
metalgunner


Όνομα Χαρακτήρα : Raziel
Posts : 2568
Join date : 2012-08-15
Age : 31

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος]Είναι ζωντανος!Σκληρή προπόνηση και νεές πληροφορίες! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος]Είναι ζωντανος!Σκληρή προπόνηση και νεές πληροφορίες!   [Τέλος]Είναι ζωντανος!Σκληρή προπόνηση και νεές πληροφορίες! - Page 3 I_icon_minitimeFri Feb 12, 2016 10:27 pm

-Πρωτα γυρισα εδω για να προπονηθω και να ξαναβρω την φορμα μου.Και υστερα αρχισα να ταξιδευω σε ολη την Νοτια Θαλασσα.Μαζεψα ολες τις πληροφοριες που μας ελειπαν για την Οργανωση ενω παραλληλα εκανα και νεους συμμαχους που θα μας φανουν χρησιμοι στο μελλον.Αν φυσικα θελεις να συνεχισεις να κυνηγας αυτους τους ανθρωπους μαζι μου.Τι λες λοιπον?Θες να σου πω οσα εμαθα?Θελεις να συνεργαστουμε ξανα?Θελεις να καταστεψουμε μαζι αυτους τους αθλιους που τοσο πονο και οδυνη μας εχουν προκαλεσει?Τι λες λοιπον? μου φωναξε με ενταση.
-Αυτο ειναι αυτο που θελω περισσοτερο απο ολα φιλε μου! του απαντησα τελικα και χαμογελασα αγρια.
-Δεν φανταζεσαι ποσο ευτυχισμενος νιωθω! αποκριθηκε και με αγκαλιασε για λιγο.-Δεν ειμουν σιγουρος οτι θα με συγχωρουσες!
-Ειχες καλο λογο που εκανες οσα εκανες οποτε δεν υπαρχει κατι για να συγχωρεσω.Αν μου ελεγες οτι αραζες και εκανες διακοπες,το κεφαλι σου τωρα θα ηταν σε διαφορετικο μερος απο το σωμα σου.Αλλα ας τα αφησουμε αυτα!Πες μου λοιπον τι εχεις μαθει!
Back to top Go down
metalgunner
Pirate
Pirate
metalgunner


Όνομα Χαρακτήρα : Raziel
Posts : 2568
Join date : 2012-08-15
Age : 31

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος]Είναι ζωντανος!Σκληρή προπόνηση και νεές πληροφορίες! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος]Είναι ζωντανος!Σκληρή προπόνηση και νεές πληροφορίες!   [Τέλος]Είναι ζωντανος!Σκληρή προπόνηση και νεές πληροφορίες! - Page 3 I_icon_minitimeSun Feb 14, 2016 10:50 am

-Ωραια.Ακου με καλα.Kαταρχην ο ανθρωπος που σκοτωσες στην Emerald City ηταν ενας αξιωματικους της Οργανωσης.Το θεμα ειναι οτι υπαρχουν αλλοι δυο σαν αυτον.Ο ενας εχει την βαση του εδω και κανοντας μια μικρη παυση ανοιξε εναν χαρτη και μου εδειξε ενα νησι στην Νοτια Θαλασσα.-Ο δευτερος βρισκεται στα αρχηγεια τους,διπλα στον ηγετη τους.Ειναι το δεξι του χερι και ειναι πολυ επικινδυνος.Αυτοι οι δυο,μαζι με τον Sirien ειναι υπευθυνοι για ολες τις κινησεις του "συνδικατου" τους,εχοντας μονο εναν ανθρωπο απο πανω τους.Αλλα αυτοι δεν ειναι το μοναδικο μας προβλημα.Περα απο αυτους,υπαρχει ο Αρχηγος των Αγγελιοφορων,των ειδικα εκπαιδευμενων δολοφονων της Οργανωσης.Το ονομα του ειναι Malik και ειναι μια πραγματικα δυσκολη περιπτωση.Απ'οσα εχω μαθει θα μπορουσε ανετα να ειναι αξιωματικος τους αλλα αρνηθηκε αυτη την θεση γιατι ηθελε να δει τον γιο του εκει.Και εδω ειναι που μπαινεις εσυ.Γιατι οταν εισουν στο Sedna Kingdom εκανες κατι που εκνευρισε πολυ αυτον τον ανθρωπο και σε εκαν νουμερο ενα στοχο του,αγνοωντας ακομα και τις εντολες των ανωτερων του.Σκοτωσες τον γιο του.
Back to top Go down
metalgunner
Pirate
Pirate
metalgunner


Όνομα Χαρακτήρα : Raziel
Posts : 2568
Join date : 2012-08-15
Age : 31

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος]Είναι ζωντανος!Σκληρή προπόνηση και νεές πληροφορίες! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος]Είναι ζωντανος!Σκληρή προπόνηση και νεές πληροφορίες!   [Τέλος]Είναι ζωντανος!Σκληρή προπόνηση και νεές πληροφορίες! - Page 3 I_icon_minitimeSun Feb 14, 2016 12:10 pm

-Οταν βρηκα τον Baruch στο Lyneel μου ειπε οτι ειχατε προβληματα με κατι αγνωστους στο Sedna Kingdom,οποτε υποθετω οτι εκει εγινε οτι εγινε.Απο τοτε ο Malik σε κυνηγαει αδυσωπητα αλλα εισουν τυχερος γιατι ηταν παντα ενα βημα πισω σου.Αλλα απο τοτε που γυρισες στον Νοτο εχω χασει τα ιχνη του.Αυτοι οι τρεις ειναι λοιπον οι σημαντικοτεροι σε θεσεις μετα τον Μεγαλο Αρχηγο τους φυσικα.Ομως κανεις απο αυτους δεν μπορει να συγκριθει σε καθαρη δυναμη με εκεινον τον αντρα.Τα τελυταια χρονια ειχα ακουσει φημες για εναν πολεμιστη τεραστιου μεγεθους και τρομακτικης δυναμης που βρισκοταν υπο τις διαταγες τους.Οι φημες ελεγαν οτι εμφανιζοταν,ακολουθουσε το χαος και η καταστροφη.Στην αρχη δεν πιστευα λεξη και νομιζα πως ηταν υπερβολες,μεχρι που τον ειδα ο ιδιος.Απο τυχη ή ατυχια βρεθηκα στο ιδιο μερος μ'αυτον και αυτο που ειδα με αηδιασε και με τρομαξε ως τα βαθη της καρδιας μου.Ηρθε απο το πουθενα,κατακρεουργησε με ευκολια εικοσι ατομα και εξαφανιστηκε.Αδυσωπητος και αθορυβος.Στο παγωμενο βλεμμα του,φανερωνοταν μονο ο θανατος.Ηταν οντως τεραστιος και με καταλευκα μακρια μαλλια παροτι εδειχνε νεος.Νομιζω...πως ειναι σαν και εσενα.
Back to top Go down
metalgunner
Pirate
Pirate
metalgunner


Όνομα Χαρακτήρα : Raziel
Posts : 2568
Join date : 2012-08-15
Age : 31

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος]Είναι ζωντανος!Σκληρή προπόνηση και νεές πληροφορίες! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος]Είναι ζωντανος!Σκληρή προπόνηση και νεές πληροφορίες!   [Τέλος]Είναι ζωντανος!Σκληρή προπόνηση και νεές πληροφορίες! - Page 3 I_icon_minitimeSun Feb 14, 2016 12:16 pm

-Τι εννοεις?
-Εννοω πως ειναι και αυτος αποτελεσμα πειραματος.Μονο που σ'αυτον ολοκληρωσαν την διαδικασια.Και τα αποτελεσματα ειναι τουλαχιστον τρομακτικα.Δειχνει να ειναι η απολυτη φονικη μηχανη.Και ειναι ο προσωπικος φρουρος του αντρα που στεκεται πανω απο ολους αυτους.Του Μεγαλου Αρχηγου.Του Al Mualim.Απο το φρουρειο του,το Masyaf,σε εκεινο το νησι κουμανταρει ενα απο τα μεγαλυτερα εγκληματικα συνδικατα.Ειναι σκληρος,ψυχρος και αποφασιστικος.Ακουγεται οτι σκοτωσε τον ιδιο του τον πατερα για να βρεθει σ'αυτη την θεση.Τωρα εχει γερασει αλλα παραμενει ο αδιαμφισφητητος ηγετης και εξουσιαζει με σιδερενια πυγμη ακομα.Αυτος ειναι ο τελικος μας στοχος και για να φτασουμε σ'αυτον πρεπει να περασουμε πρωτα απο ολους τους αλλους.Δεν θα ειναι καθολου ευκολο αλλα αυτο το ξεραμε απο τοτε που ξεκινησαμε και για αυτο θα πρεπει να συνεχισουμε την σκληρη δουλεια.
Back to top Go down
metalgunner
Pirate
Pirate
metalgunner


Όνομα Χαρακτήρα : Raziel
Posts : 2568
Join date : 2012-08-15
Age : 31

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος]Είναι ζωντανος!Σκληρή προπόνηση και νεές πληροφορίες! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος]Είναι ζωντανος!Σκληρή προπόνηση και νεές πληροφορίες!   [Τέλος]Είναι ζωντανος!Σκληρή προπόνηση και νεές πληροφορίες! - Page 3 I_icon_minitimeSun Feb 14, 2016 12:31 pm

-Πριν λιγο ειπες πως νικησες τον Sirien απο καθαρη τυχη.Θα ελεγα πως ισχυει μαλλον το αντιθετο.Το οτι αντεξε τοσο εναντιον σου ηταν εξαιτιας της τυχης του και της αγνοιας σου.Γιατι εχεις στην κατοχη σου ενα πολυ δυνατο φρουτο με πολλες δυνατοτητες.Ναι εψαξα και για αυτο.Το φρουτο σου ονομαζεται Doku Doku no Mi και μπορει να παραξαει και να ελεγξει ολα τα δηλητηρια σε ολες τις μορφες τους.Εχει μεγαλες προοπτικες και θα τις ανακαλυψουμε μαζι.Θα μεινουμε εδω μεχρι να αποκτησεις καλο ελεγχο πανω του.Θα επικεντρωθουμε εκει αλλα φυσικα δεν θα αγνοησουμε και την απλη σωματικη και πνευματικη δυναμη.Τωρα που το λεω,φανταζομαι οτι θα μεινουμε για αρκετο καιρο εδω.Αλλωστε χρειαζεται και λιγος χρονος για να ξεχαστουν τα τελευταια γεγονοτα.Ειμαι σιγουρος πως υπαρχει αναβρασμος αυτη την στιγμη στην θαλασσα γιατι πολλοι θα χασουν χρηματα απο την καταστροφη του δικτυου εμποριας ναρκωτικων στο Emerald City.Επισης,οταν με το καλο τελειωσουμε με την εκπαιδευση και επιστρεψουμε στην αποστολη μας,θα επιστρεψεις και στους παλιους σου τροπους.Δεν χρειαζεται να εχουμε και την προσοχη του ναυτικου πανω μας μου ειπε και εβγαλε ενα τυλιγμενο χαρτι απο την τσεπη του.
Back to top Go down
metalgunner
Pirate
Pirate
metalgunner


Όνομα Χαρακτήρα : Raziel
Posts : 2568
Join date : 2012-08-15
Age : 31

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος]Είναι ζωντανος!Σκληρή προπόνηση και νεές πληροφορίες! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος]Είναι ζωντανος!Σκληρή προπόνηση και νεές πληροφορίες!   [Τέλος]Είναι ζωντανος!Σκληρή προπόνηση και νεές πληροφορίες! - Page 3 I_icon_minitimeSun Feb 14, 2016 4:06 pm

Ηταν ενα χαρτι επικυρηξης με την φωτογραφια μου.Η αξια μου ειχε ανεβει στα 25.000.000
-Εχεις δικιο.Με εχουν κουρασει και αυτοι και οι κυνηγοι.Αλλα οταν νομιζα πως πεθανες εξ'αιτιας τους δεν με ενδιεφερε τιποτα για αυτο και εγινα καπως πιο "θρασυς" στις κινησεις μου απαντησα σοβαρα.-Φαινεται πως εχουμε μεγαλο ταξιδι ακομα μπροστα μας αλλα χαιρομαι που θα το συνεχισουμε μαζι.Ας ξεκινησουμε την προπονηση λοιπον!Δεν μπορω να περιμενω για να μαθω τι αλλο μπορει να κανει αυτο το φρουτο.Ξερεις με εχει βοηθησει αρκετες φορε αλλα το χρησιμοποιουσα μονο για να πεταω σταγονες απο εκεινο το μωβ υγρο,που ειχα φανταστει πως ηταν δηλητηριο και τωρα επιβεβαιωνομαι.Παμε λοιπον,αντε!
-Μην εισαι βιαστικος.Ακουσες τον γιατρο,οι πληγες σου δεν εχουν κλεισει ακομα.Θα χρειαστεις περιπου εναν μηνα για να συνελθεις πληρως.Στο μεταξυ θα συνεχισουμε τα εκπαιδευτικα μαθηματα καθως και τα μαθηματα μουσικης που ειμαι σιγουρος οτι εχεις εγκαταλειψει!
-Μα,μα...
-Μιλησα!Τωρα ετοιμασου να βγουμε λιγο απο εδω μεσα.
Back to top Go down
metalgunner
Pirate
Pirate
metalgunner


Όνομα Χαρακτήρα : Raziel
Posts : 2568
Join date : 2012-08-15
Age : 31

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος]Είναι ζωντανος!Σκληρή προπόνηση και νεές πληροφορίες! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος]Είναι ζωντανος!Σκληρή προπόνηση και νεές πληροφορίες!   [Τέλος]Είναι ζωντανος!Σκληρή προπόνηση και νεές πληροφορίες! - Page 3 I_icon_minitimeSun Feb 14, 2016 4:20 pm

Σηκωθηκα καπως κατσουφικα και ετοιμαστηκα.Φορεσα απλα ρουχα,χωρις την μασκα ή το δρεπανι μου γιατι ο Haytham μου τονισε πως δεν θα μου χρειαζοταν.Εξω ειχε αρχισει να νυχτωνει και ενα δροσερο αερακι φυσουσε.Το χωριο φωτιζοταν με λαμπες που ηταν τοποθετημενες κατα μηκος των πλακοστρωτων δρομων.Δεκαδες Pandarens εκανα ηρεμη βολτα.Καποιοι μας κοιταζαν περιεργα αλλα οι περισσοτεροι απλως μας αγνοουσαν.Εδειχναν ολοι φιλειρηνικοι  αλλα και καπως διστακτικοι.Φαινοταν οτι ο προσφατος πολεμος τους ειχε επηρεασει.Περσαμε διπλα απο πρασινες ανοικτοσιες,στις οποιες αρκετοι απο τους κατοικους του νησιου εξασκουταν με τα μακρια κονταρια τους,με σπαθια,ροπαλα ή απλως με διαλογισμο.Ο Haytham με οδηγουσε προς το μεγαλυτερο κτηριο που βρισκοταν στα ορια του χωριου,στο τελος του μεγαλου κεντρικου δρομου.Περασαμε μια ξυλινη πορτα,σε χρωμα κοκκινο και βρεθηκαμε σε εναν μεγαλο χωρο υποδοχης.Εκει μια Pandaren μας ειπε να βγαλουμε τα παπουτσια και να περασουμε μεσα,οπου μας περιμεναν.Μερικα λεπτα και μια πορτα αργοτερα,ειμασταν μεσα σε μια τεραστια ορθογωνια αιθουσα,με πολυ λιτη διακοσμηση.Τo μονα επιπλα ηταν ενα μεγαλο τραπεζι στο κεντρο ,στην κορυφη του οποιο καθοταν ενας ηλικιωμενος μεν,τεραστιος δε,pandaren.
Back to top Go down
Sponsored content





[Τέλος]Είναι ζωντανος!Σκληρή προπόνηση και νεές πληροφορίες! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος]Είναι ζωντανος!Σκληρή προπόνηση και νεές πληροφορίες!   [Τέλος]Είναι ζωντανος!Σκληρή προπόνηση και νεές πληροφορίες! - Page 3 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τέλος]Είναι ζωντανος!Σκληρή προπόνηση και νεές πληροφορίες!
Back to top 
Page 3 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» [Τέλος-Έξτρα]Ότι είναι άσπρο δεν είναι ναρκωτικό.
» [Τέλος] Η προπόνηση συνεχίζεται...
» [Τέλος] H προπόνηση ξεκινά!
» [Τέλος] Αποκτώντας νέες δυνάμεις [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» Το έρημο νησί και η προπόνηση [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: South Blue :: Kashamin-
Jump to: