Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Αρχή-Φρούτο] Justice For All (Part1 : Μεταμόρφωση)

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
YokaiJester
Pirate
Pirate
YokaiJester


Όνομα Χαρακτήρα : Nerume Ai
Posts : 942
Location : Waifu City
Join date : 2015-11-15

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Αρχή-Φρούτο] Justice For All (Part1 : Μεταμόρφωση) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Αρχή-Φρούτο] Justice For All (Part1 : Μεταμόρφωση)   [Αρχή-Φρούτο] Justice For All (Part1 : Μεταμόρφωση) - Page 2 I_icon_minitimeFri Feb 05, 2016 1:16 am

Οι πειρατές που απέμεινε ήταν εύκολη δουλειά για τους συμμάχους μου. Όμως ξαφνικά ακούστηκαν πυροβολισμοί καθώς οι σφαίρες περνούσα από την μεριά μας 3 από τους άνδρες μας έπεσαν άμεσα νεκροί . Οι σφαίρες είχαν απελευθερωθεί από το πειρατικό πλοίο που ήταν παρκαρισμένο στο λιμάνι καθώς εκεί βρισκόντουσαν 5 άνδρες με καραμπίνες έτοιμη να μας αφανίσουν με τις σφαίρες τους. Όμως και εμείς είχαμε τον ανάλογο εξοπλισμό και το πυροβολικό μας απάντησε άμεσα έχοντας πολύ καλά αποτελέσματα όμως ποια μέσα στον καπνό δεν μπορούσα να ξεχωρίσω τι συνέβαινε.
Το μυαλό μου πια είχε θολώσει από την μέθη της μάχης. Καθώς γύρο μου το μόνο που έβλεπα πια ήταν πτώματα ,καπνός και αίμα . ξαφνικά ένιωσα ισχυρό πόνο στην κοιλιά μου, κοίταξα κάτω και προς έκπληξης μου , καρφωμένο πάνω μου υπήρχε ένα μικρό ατσάλινο μαχαίρι. Κοίταξα μπροστά μου και μέσα από τον καπνό εμφανίστηκε μια ψηλή νεαρή γυναίκα, ένα σατανικό χαμόγελο είχε σχηματιστεί στο πρόσωπο της ,καθώς οι καστανές της τούφες κάλυπταν το ένα της μάτι, εκείνη την στιγμή τράβηξα το μαχαίρι από την κοιλιά μου και το πέταξα μακριά, ο πόνος ήταν ισχυρός  . Χωρίς να χάσει χρόνο η πειρατίνα έτρεξε προς το μέρος μου. Παρατήρησα άμεσα ότι είχε δυο μαχαίρια στα χέρια της , ήταν υπερβολικά γρήγορη για μένα καθώς με έκανε πάρα πολλά χτυπήματα, μπορούσα να τα αποφύγω με μερικά άλματα προς τα πίσω όμως κάθε τις κίνηση έσκιζε τον αέρα μπροστά μου και το βλέμμα στο πρόσωπο της δεν άλλαζε.. αυτή η γυναίκα διψούσε για αίμα…
Back to top Go down
YokaiJester
Pirate
Pirate
YokaiJester


Όνομα Χαρακτήρα : Nerume Ai
Posts : 942
Location : Waifu City
Join date : 2015-11-15

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Αρχή-Φρούτο] Justice For All (Part1 : Μεταμόρφωση) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Αρχή-Φρούτο] Justice For All (Part1 : Μεταμόρφωση)   [Αρχή-Φρούτο] Justice For All (Part1 : Μεταμόρφωση) - Page 2 I_icon_minitimeFri Feb 05, 2016 1:30 am

Ο τρόμος είχε αρχίζει να με κατακλύζει, καθώς δεν γνώριζα πως θα μπορούσα να ανταπεξέλθω ενάντια στην παρανοϊκή ταχύτητα της. Εκείνη την στιγμή καθώς είχα αποφύγει μια ντουζίνα από άστοχα χτυπήματα, αποφάσισα να κάνω και εγώ την δική μου κίνηση. Καθώς εκείνη συνέχιζε να επιτίθεται παρατήρησα το μοτίβο τον επιθέσεων της προσεκτικά. Προσπάθησα να συγκεντρωθώ αλλά ήταν δύσκολο, όμως στο τέλος τα κατάφερα. Έκανε δυο δεξιά κοψίματα ,μετά ένα απότομο κατέβασμα και την ίδια στιγμή άμεσα ένα σκίσιμο προς τα πάνω .Εκείνη την στιγμή ανάμεσα στις δυο δεξιές κινήσεις του χεριού της αποφάσισα να κάνω την επίθεση μου .Απότομα τράβηξα την λεπίδα μου προς τα πίσω και προσπάθησα ένα απότομο κάρφωμα.
Όμως πριν καν προλάβω να τραβήξω καν την λεπίδα μου, εκείνη είχε κάνει ένα άλμα προς τα πίσω και καθώς βρισκόταν στο αέρα… Όλα σταμάτησαν απότομα … το σώμα μου παράλυσε … γύρισα το βλέμμα μου προς τα κάτω και σοκαρισμένη είχα καταλάβει ποια… είχα ηττηθεί… τα δυο της μαχαίρια είχαν καρφωθεί πάνω μου, το ένα στην ήδη ανοικτή πληγή μου και το άλλο στο κέντρο του στήθους μου … Μπορούσα να νιώσω αίμα να τρέχει ασταμάτητα από το στόμα μου καθώς την ίδια στιγμή το σώμα μου κατέρρευσε..
Back to top Go down
 
[Αρχή-Φρούτο] Justice For All (Part1 : Μεταμόρφωση)
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» {Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Punisher Justice {Τέλος}
» [Αρχή - Φρούτο] Ενώ το παρελθόν γελάει...
» {Αρχή-Φρούτο} Preperation: Αλλαγή πλεύσης {Τέλος}
» {Αρχή-Φρούτο}Golden Tournament: The Beginning
» [Αρχή-Φρούτο] Επιλογή χωρίς επιστροφή

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: West Blue :: Las Camp-
Jump to: