Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 13 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 13 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [τελος-minion ] Άβολες καταστάσεις

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[τελος-minion ]  Άβολες καταστάσεις  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [τελος-minion ] Άβολες καταστάσεις    [τελος-minion ]  Άβολες καταστάσεις  - Page 2 I_icon_minitimeTue Jan 05, 2016 11:09 pm

καθομουν ισιχος στον καναπε μου χορεις να κανω κατι   τοτε  βγενι η μιρα  με ενα πανεμορφο φορεμα  με κιταξε  και ιρθε  σε εμενα  
- ρεννν πως σου φενετε το φορεμα μου!!!! ειπε και εκανε μια περιστροφι  εγω ειχα μινι  παγοτο
- εισε υπεροχή
-ουυυυ σε ευχαριστωωωωω ειπε και  με αγγαλιασε σφιχτα και αρχισε να με κουναει περα δοθε  
μιρατσαν  ελα πρεπει να  δοκιμασεις και κατι αλλο  ειπε ενα αλλο μοντελο της επιδιξις απο το βαθος τοτε η μιρα με αφισε  και πιγε  προστα εκκι .  περιμενα αρκετι ορα μονος μου  ξαφνικα βλεπω την Madame Eve και την μιρα να ερχοντε και να κρατανε την στολι μου  . μαλον  πλισιαζε η ορα για την επιδιξι.  Μου δοσανε την στολι πιγα πισο απο ενα παραβαν και την φορεσα    δεν μπορο να πω πος ηταν ασχιμι  ακριβος το αντιθετο ηταν τελια  βγικα εξω  η μιρα   φενοταν ενθουσιασμενι  μου ειπε πος  μου πιγενε πολι


Last edited by alex 1010 on Wed Jan 06, 2016 12:16 am; edited 2 times in total
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[τελος-minion ]  Άβολες καταστάσεις  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [τελος-minion ] Άβολες καταστάσεις    [τελος-minion ]  Άβολες καταστάσεις  - Page 2 I_icon_minitimeTue Jan 05, 2016 11:51 pm

- λιπον ακου  για να εισε πιο εντιποσιακος  κανε  μερικα κολπα με το  δορι  που εχεις   ξερεις  στριφογιρνατο αριστερα δεξια και τετια και  ο θεος  να βαλι το χερει του   λιπον  θα βγεις προτος    ετιμασου  σε  10 λεπτα βγενεις . μαζεψα οτι θαρος ειχα και  πιγα   και πιρα την θεσι μου   για να μπω προτος  στην σκινι  η ορα 0 ευτασε και βγικα εξω στην πασαρελα   αρχιζα να  κανω κολπα  με το δορι μου  και αρεσαν στον κοσμο  αρκετα  εκανα την κλασικι  στροφι  και μπικα παλι μεσα  πιγα και καθισα  στον καναπε που καθομουν και πριν περιμενοντας να τελειώσει και η μιρα  την εκδιλοσει  και  να φιγουμε απο εδω ειχα βαρεθει  . η ωρα περασε πολι γριγορα  ευτιχος    και φιγαμε    να  παμε  πισο στο καραβι  και να φιγουμε  για το  Organ Islands
Back to top Go down
Bartolomeo
StoryReader
StoryReader
Bartolomeo


Όνομα Χαρακτήρα : FonikoKriari
Posts : 248
Join date : 2015-11-17
Age : 29

[τελος-minion ]  Άβολες καταστάσεις  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [τελος-minion ] Άβολες καταστάσεις    [τελος-minion ]  Άβολες καταστάσεις  - Page 2 I_icon_minitimeWed Jan 06, 2016 1:45 am

Όνομα χαρακτήρα: Ren D. Tao + Minions (Vegeta & Mirajane)

P.o.M. Points: 6

Belli: 22.000

Τυχόν παρατηρήσεις: Όλες οι ιστορίες ανεξαιρέτως έχουν ορθογραφικά, αλλά η συγκεκριμένη παραείχε. Δεν μετράνε στην βαθμολογία, αλλά έκαναν την ιστορία πολύ κουραστική στην ανάγνωση και έχανε την ροή της... Στο τελευταίο συνέβαλαν και διάφορα γράμματα ή συλλαβές που πετούσες σε διάφορες λέξεις, οι οποίες εν τέλει δεν έβγαζαν νόημα κι έπρεπε να διαβάζω φωναχτά την πρόταση για να καταλάβω τι έγραφες.
Λοιπόν, σας επιτίθεται ένα τέρας της θάλασσας και λες ότι το διώχνετε χωρίς την παραμικρή εξήγηση-ανάλυση-περιγραφή. Το τέρας τρέπεται σε φυγή παρόλα αυτά και μετά αναφέρεις πως επισκευάζετε το πλοίο απ'τις καταστροφές που προκλήθηκαν, χωρίς να λες που και πως. Επίσης, αναφέρεις χαρακτήρες από την περιγραφή του νησιού, χωρίς όμως να εξηγείς ποιοι είναι και τι σχέση έχουν με τη Mira. Ακόμα, πας με κάποιον τρόπο που δεν λες στην επίδειξη που θα γινόταν και βλέπεις την Mira με ένα φόρεμα, το οποίο δεν περιγράφεις καθόλου, το ίδιο και για την στολή σου. Τέλος, η επίδειξη τελειώνει απότομα, χωρίς ιδιαίτερη περιγραφή, ενώ κλείνεις το story πολύ βιαστικά. Κοινώς, τα βασικά πράγματα, γύρω απ'τα οποία περιστράφηκε η ιστορία σου, δεν περιγράφηκαν καθόλου.
Back to top Go down
Sponsored content





[τελος-minion ]  Άβολες καταστάσεις  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [τελος-minion ] Άβολες καταστάσεις    [τελος-minion ]  Άβολες καταστάσεις  - Page 2 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[τελος-minion ] Άβολες καταστάσεις
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» [Τέλος-Minion]Help me, help you.
» [Τέλος-Minion] The Following Destiny
» [Τέλος-Minion]One Name, a thousand emotions
» [Τέλος-Minion] Κόκκινη Πανσέληνος...
» Η εποπτεία [Τέλος - Minion Cain]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: South Blue :: Elfheim Island-
Jump to: