Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 7 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 7 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [τελος-minion ] Άβολες καταστάσεις

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[τελος-minion ]  Άβολες καταστάσεις  Empty
PostSubject: [τελος-minion ] Άβολες καταστάσεις    [τελος-minion ]  Άβολες καταστάσεις  I_icon_minitimeSun Jan 03, 2016 12:50 pm

η μερες περασαν γρήγορα,  το τραύμα  μου  ειχε σχεδον επουλωθεί . ειμουν σχεδον έτυμος να ξανα μπω στην δρασει . για την ακρίβεια ειδή είχαμε βγει με το νεο μας  μικρομας καραβι   στην ομορφι γαλαζια θαλασσα. μαζι με την μιρα και το vegeta  . πλεον ειμασταν ομαδα , δεν καταλαβα  πολι καλα το γιατι γιναμε ομαδα αλλα οκ δεν ηταν  κακι κίνηση μια γιατρος χριαζοταν οπος δήποτε .  το τελευτεο κερο ειμουν πολι απορσεκτος και τραβματιζο μουν πολι ευκολα και ηλιθια . χριαζομουν ενα διαλιμα   απο της μαχες και  την βαβουρα του ναυτικου  ετσι πιρα  μια τριμερή αδεια  και ετσι κατευθυνομαστε προς το Elfheim Island  δεν  ειχα ακουσι τιποτα για αυτο το μερος αλλα η μιρα μου ειπε πως ειναι καταπλικτικο μερος και πρεπει να παμε οπος δήποτε  . αν ολα πιγεναν καλα θα φταναμε  στο νησι περιπου σε  2 ωρες΄.  ολα κύλησαν ομαλα  η θαλασα  ηταν γαλινια, εγω καθομουν   στο δοματιο μου  και κιμομουν ο vegeta ηταν στο πιδαλιο του πλιου  ενω η  μιρα εκανε ηλιοθεραπια   στο καταστομα του πλιου


Last edited by alex 1010 on Wed Jan 06, 2016 12:17 am; edited 2 times in total
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[τελος-minion ]  Άβολες καταστάσεις  Empty
PostSubject: Re: [τελος-minion ] Άβολες καταστάσεις    [τελος-minion ]  Άβολες καταστάσεις  I_icon_minitimeSun Jan 03, 2016 3:45 pm

τα πραγματα ηταν ηρεμα . οχι για πολι ομος ξαφνικα  ολο το καραβι  τρανταχτικε  και  επεσα απο το κρεβατι μου σηκώθηκα γριγορα αρπαξα το δορι μου και ανεβικα  πανω στο καταστρομα του πλοιου .το πλιο  κουνιοταν   σαν  τρελο  . δεχομασταν επιθεσι απο ενα θαλασσιο τερας  η μιρα και ο vegeta  εκαναν ειδι επιθεσεις .κοντεβαν  να το διοξουν   τοτε  αρχιζα να του επιτιθομε και εγω με μανια    το τερας  αρχεισε να ειποχορι  εστιτα  αν και ειμουν ακομα λιγο τραβματισμενος μπορουσα να μαχοομε  αρκετα καλα . το τερας εφιγε και εμεις χαλαροσαμε  και   αρχιζαμε να βλεπουμε τι ζημιές εκανε . σε ολιν την αριστερη  πλεβρα ειχαμε  πολες ζιμιες   πιασαμε ολι δουλια και  αρχισαμε να μπαλονουμε  τα σπασμενα κοματια προσορινα με  διαφορα ξιλα και  σιδερα που ειχαμε  μεχρι να παμε σε καπιο  λιμανι  και να το βαλουμε για επισκεβι η ωρα περναγε και  σε λιγο θα φταναμε στο  νησι


Last edited by alex 1010 on Tue Jan 05, 2016 11:58 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[τελος-minion ]  Άβολες καταστάσεις  Empty
PostSubject: Re: [τελος-minion ] Άβολες καταστάσεις    [τελος-minion ]  Άβολες καταστάσεις  I_icon_minitimeMon Jan 04, 2016 12:14 am

δεν ήξερα τη ακριβος θα καναμε εκκει  αλλα η mira  φενοταν ενθουσιασμενη .φτασαμε στο λιμανι   απο μια πρώτη ματια η πολι φενοταν υπεροχή  ειπιρχε παρα πολις κοσμος  η περισοτερι ηταν πακοντιμενει και μερικι ηταν αρκετα περιεργα ντημενι περα απο το συνηθισμένα . ο  vegeta γιρισε την πλατι του  
-τσσσσ  εγω θα μινω στο καραβι για να το παω σε κανεναν  ναυπιγιο για να το φτιαξοουνε  εσεις  πιγενετε να  τσαλαπατιθιτε στον κοσμο ειπε  και πιγε στο πιδαλιο  εγω και η mira βγικαμε απο το πλιο  και ανεβικα με στην πολι περπαταγαμε αναμεσα στον κοσμο  κιταζα αριστερα και δεξια την πολι ηταν υπεροχι  ολι ηταν πετρινι τασπιτια ηταν ομοεφα και πολι καλαλο φτιαγμενα  . υπηρχε πολις κοσμος  και δεν μπορουσα  να απολαφσω την βολτα μου για τι συνεχεια ενιοθα σπροξιες . ειχα αρχεισι να καταλαβενο γιατι ο vegeta εμινε πισο.ειχα αρχεισι να εκνεβριζομε πολι!!!!


Last edited by alex 1010 on Tue Jan 05, 2016 11:59 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[τελος-minion ]  Άβολες καταστάσεις  Empty
PostSubject: Re: [τελος-minion ] Άβολες καταστάσεις    [τελος-minion ]  Άβολες καταστάσεις  I_icon_minitimeMon Jan 04, 2016 7:40 pm

-εχουμε καπιον συγκεκριμένο μερος που θελουμε να παμε
- εεεε περίπου  βασικά  θα παμε μια βολτα  στα μαγαζια και μετα  εγω πρεπει να παω  καπου αν θες ελα και εσυ  .  αχχχ βαρομουν πολι να παω στα μαγαζια με την μιραα αλλα απο την  μια  θα ηταν πολι πιο βαρετο να παω απλα στο πλιο και να κατσο  εκκει  και να περιμενο εξαλου επρεπε να αγορασο και εγω μερικα πραγματα .  ετσι κατεφθινθικαμε προς το κεντρο  . εκει   ειχε  παρα πολα μαγαζια   με ρουχα  , μππορουσες να βρεις οτι ειθελες . ξαφνικα ακουμω μια φονι απο  πισο  να  φοναζι  την  μιρα
-μιρατσανννννννν   η μιρα γιρισε  προστα εκκει και  φενοταν εκπλικτι γιρισα να  δο και εγω  πιος ηταν αυτος που  φοναζε  βλεπω εναν  αντρα με κιτρινο μπουκαμισο και  φοραγε ενα περιεργο μοβ μπραγμα γιρο απο τον ομοτου  επισεις φοραγε γιαλια  διπλα του ηταν  ενας  νεαρος αντρας  φορουσε ενα  ασπρο μπουκαμισο με μια μαυρι γραβατα


Last edited by alex 1010 on Wed Jan 06, 2016 12:01 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[τελος-minion ]  Άβολες καταστάσεις  Empty
PostSubject: Re: [τελος-minion ] Άβολες καταστάσεις    [τελος-minion ]  Άβολες καταστάσεις  I_icon_minitimeMon Jan 04, 2016 8:16 pm

η δυο  αντρες  φτασανε κοντα στην μιρα  εγω  ειμουν λιγο πιο πισο και  κιταζα  ο τιπος με το κιτρινο μπουκαμισο   φενοταν ενθουσιασμενος
- μιρατσαννν   μα τη ευχαριστι εκπλιξι ειναι αυτι να σε βλεπω  στο νησι   ήρθες  για να παρεις παλι μερος  στην  επιδιξι της  Madame Eve  η  για διακοπες
- εεεε  ηραθα για να  παρο και μερος  στην επιδιξι της Madame Eve  
-οου χερομε πολι και ελεγα πος θα ηταν χαμενος χρονος να παω !!. εισε μονι? με παρεα ? εδω στο νησι
-εεε εχω ερθει με 2    σινεργατες μου  ο ενας  ειναι εδω απο πισο  λεγετε  ren D tao   ο  αντρας  με ειδε  το χαμογελο του  .  τραβιχτικε πισο  και επιασε την καρδια του    και αρχιζε να βογα  με κιταξε στα ματια  
- πως  κικλοφορις ετσι βρεεε  λετσε.  ματι μπαναλ στολι ειναι αυτι  η επιδεσμι εξεχουν αριστερα δεξια καλα  αστηνομια  δεν ειπαρχει να σε συλλαβη!!!!!!!


Last edited by alex 1010 on Wed Jan 06, 2016 12:04 am; edited 2 times in total
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[τελος-minion ]  Άβολες καταστάσεις  Empty
PostSubject: Re: [τελος-minion ] Άβολες καταστάσεις    [τελος-minion ]  Άβολες καταστάσεις  I_icon_minitimeMon Jan 04, 2016 8:44 pm

ειχα μινι εκπλικτος πος ο καλοσινατος  αντρας που  ηταν τοσο φιλικος με την μιρα ειχε  παθι μια κρισι  που δεν καταλαβενα  το γιατι  η μιρα μπικε  στην μεσι και προσπαθουσε να τον ηρεμήσει  
- χαλαροστε  κυριε Hayari  θα παμε να   ανανεοσουμε τορα  την καρταρομπα του  εσεις απλα  χαλαροστεεε   επικρατουσε μια  μικρο εντασι   ξαφνικα ο Hayari σταματισε την κρισι του  και με κιταζε με  ενα αγριο βλεμα ηταν απολιτα σοβαρος  και με κιταζε   με πολι υποτίμησή  
-νεαρε μου  κανονικα  τοσι κακογουστια επρεπε να  να την τημορισο αυστιρα   αλλα επιδι εισε σινεργατις της μιρατσαν  θα  ασχολιθο εγω προσοπικα να σου φτιαξο μια νεα  καθιμερινι στολι μαχης  για να φορας  ολο το περιστατικο μου φενοτανε  αστιο  . δεν κρατιθικα και γελασα μπροστα του  
- χαχαχχαχ    δεν χριαζετε να  ασχολιθιτε   .  ο τιπος  εβγαλε μια  μεζουρα  την κρατισε απο την μια πλεβρα  και  αφισε να  ξετιλιχτι .  αφτασε στο πατομα


Last edited by alex 1010 on Wed Jan 06, 2016 12:07 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[τελος-minion ]  Άβολες καταστάσεις  Empty
PostSubject: Re: [τελος-minion ] Άβολες καταστάσεις    [τελος-minion ]  Άβολες καταστάσεις  I_icon_minitimeMon Jan 04, 2016 9:12 pm

δεν μπορουσα να καταλαβο  τη θα εκανε  το προσοποτου δεν εδιχνε σινεστιματα  
τοτε  χρισιμοπιεισε την μεζουρα σαν μαστιγιο και  μου επιτεθικε χαμιλα στα ποδια  εγω  εκανα ενα αλμα  προστα πισο και ταυτοχρονα  εβγαλα  το δορι μου
-  δεν μπορο να αφισο  ενα τοσο μπαναλ θεαμα μπροστα μου  θα  σιμορφοθεις θες δεν θες  ο τιπος ειχε αρχεισι να ηταν πολι τρομαχτικος και φενοτανε πος ειχε καπια ψύχωσή  ειχα στρεψει το δορι μου προς στην μεριγια του  αλλα δεν  ειμουν σιγουρος για το ποσο δινατος ήτανε ο τροπος που χρισιμοπιεισε την μεζουρα του ηταν πολι επιδεξιος   και κινήθηκε αρκετα γρήγορα .  δεν ηταν σοφο να μπω σε μια μαχη που δεν ιξερα το μαχιτικο επιπεδο του αντιπαλου  αλλα  δεν θα τα παραταγα ποτε


Last edited by alex 1010 on Wed Jan 06, 2016 12:07 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[τελος-minion ]  Άβολες καταστάσεις  Empty
PostSubject: Re: [τελος-minion ] Άβολες καταστάσεις    [τελος-minion ]  Άβολες καταστάσεις  I_icon_minitimeTue Jan 05, 2016 10:03 pm

πιρα θεσι για μαχι  τοτε η μιρα μπθκε στην  αναμεσαμας
-κυριε  Hayari συγχωρεστε τον συνεργάτη μου για το  εσχρο τροπο που  ειναι ντημονος  . ενας αλλος λογος που ειρθαμε στο νησι ηταν  για του αγορασω  μια κενουρια στουλι  απο την κενουρια κολεξιον της Madame Eve  ο αντρας  αρχιζε να μαζεβι τιν μεζουρα  του   και να  εινια σκεφτικος   εγω  απο την αλλι  ειμουν εντελος αδιαφορος  για το τι γινετε  
- πολι καλα εισε σε καλαχερια  θα   περιμενο με αγονια να δω τον νεαρο σου φιλο  σιμερα το βραδι στην επιδιξι  να φοραι την κενουρια του στολι  γιρισε την πλατι του και εφιγε μαζι με  τον φιλακα του     δεν ειχα  καταλαβι τη ενοουσε   η μιρα ειχε μινι με ενα ξερω χαμογελο και  αποχερετουσε  τον Hayari


Last edited by alex 1010 on Wed Jan 06, 2016 12:09 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[τελος-minion ]  Άβολες καταστάσεις  Empty
PostSubject: Re: [τελος-minion ] Άβολες καταστάσεις    [τελος-minion ]  Άβολες καταστάσεις  I_icon_minitimeTue Jan 05, 2016 10:17 pm

ο κυριος Hayari ειχε απομακρινθι πλεον  και ειχαμε μινι μονι μας   και εγω  ειμουν ακομα περιεργος για το τι ενοουσε  
-μιρα  τι ενοουσε αυτος ο παραξενος  τηπος  οτι  ππεριμενι να με δει  στην επιδιξι η μιραα γιρισε  προστα εμενα  και  γλικα μου απαντισε
να  μαλον θα θελει να  λαβεις μερος  στην επιδιξι  ππου  θα κανει η    Madame Eve  με την κενουρια της κολεξιν  και πρεπι να παμε γριγορα να της  το πουμε  για να σου ραψι κατι  πολι καλο για να εφχαριστι ο  Hayarι την κιταζα με τρομο  
- αποκλιετε  να κανω τετια πραγματα  εγω!!!!!!!   ειπα και  πιγα να παρω  τον δρομο της επιστροφις   η μιρα   με επιασε απο το χερι και με παρακαλαγε να παμε   στην Madame Eve για να την βοιθισουμε


Last edited by alex 1010 on Wed Jan 06, 2016 12:12 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[τελος-minion ]  Άβολες καταστάσεις  Empty
PostSubject: Re: [τελος-minion ] Άβολες καταστάσεις    [τελος-minion ]  Άβολες καταστάσεις  I_icon_minitimeTue Jan 05, 2016 10:26 pm

μετα απο 2 ωρες

μιν κουνεσε  ρεν  δεν εχουμε πολι ορα πρεπι να σου παρω  τα τελικα μετρα και να αρχιζο να ραβω   την νεα στολι σου  πρεπι να ειναι ετιμι     σε  22 ωρες ειναι η επιδιξι και εχω και αλλες δουλιες να κανω  ειμουν κατσουφιασμενος  και  αρκετα νεβριασμενος πος σκατα  με επισε  η μιρα να κανω  το μοντελο   σε αυτην τιν επιδιξι  .  ναμε ιλικρινεις δεν ειναι και δισκολο   δεν μπορω να  αρνιθο σχεδον τιποτα σε δυο γλικα  γυνεκια ματια να με κιταζουν  
- ωρεα  τελιοσαμε    τορα πρεπι να κατσο  και να το ραψω ειπε  η Madame Eve  σκουπισε το μετο ποτης που ειχε υδροσι  
-πιγενε κατσε τορα εκκει στον καναπε και περιμενεμε να σου φερο την στολι σου  η Madame Eve εφιγε τρεχοντας  και εγω πιγα στον καναπε  τριγιρο μου ομορφα κοριτσια  να τρεχουν  και να δοκι μαζουν σινεχια ρουχα


Last edited by alex 1010 on Wed Jan 06, 2016 12:13 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
Sponsored content





[τελος-minion ]  Άβολες καταστάσεις  Empty
PostSubject: Re: [τελος-minion ] Άβολες καταστάσεις    [τελος-minion ]  Άβολες καταστάσεις  I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[τελος-minion ] Άβολες καταστάσεις
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» [Τέλος-Minion]Help me, help you.
» [Τέλος-Minion] The Following Destiny
» [Τέλος-Minion] Κόκκινη Πανσέληνος...
» Η εποπτεία [Τέλος - Minion Cain]
» [Τέλος-Minion]One Name, a thousand emotions

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: South Blue :: Elfheim Island-
Jump to: