Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 11 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 11 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 {Αρχή} Μια περίεργη δύναμη,ένα περίεργο πρόσωπο {Τέλος}

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή} Μια περίεργη δύναμη,ένα περίεργο πρόσωπο {Τέλος} - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} Μια περίεργη δύναμη,ένα περίεργο πρόσωπο {Τέλος}   {Αρχή} Μια περίεργη δύναμη,ένα περίεργο πρόσωπο {Τέλος} - Page 2 I_icon_minitimeThu Dec 24, 2015 4:53 am

Τότε ο Leonidas έκανε ''Χ'' τα χέρια του προς τα έξω και έσκυψε λίγο προς τα κάτω, ο Goretober τότε άρχισε να ρίχνει μπουνιές στον αέρα που σιγά σιγά άρχισαν να πολλαπλασιάζονται και τότε έκανε ένα πηδηματάκι προς τον Leonida και του επιτέθηκε. Αυτός αμέσως το κατάλαβε και δέχτηκε τα χτυπήματα αλλά προστάτευε το κεφάλι του ως τον λαιμό του με τα χέρια του. Η επίθεση του Goretober ήταν τόσο δυνατή που έριξε τον Leonida πάνω στο μεταλλικό τοίχο και το πεδίο αμέσως γέμισε σκόνες. Τότε ο Goretober κοίταξε λαχανιασμένος προς σ' αυτό το σημείο και γούρλωσε όλα του τα μάτια από τον φόβο
-Δεν μπορεί!!!! είπε καθώς με τα μάτια του έβλεπε τον Leonida όχι μόνο ότι ήταν όρθιος αλλά και μέσα από το σώμα του είχε πάθει πολύ λίγη ζημιά μόνο κάτι μελανιές θα γινόντουσαν τα χτυπήματά του.
-Τι μόνο αυτό ήτανε??? είπε και του χαμογέλασε ο Leonidas είδα αυτό που ήθελα είμαι σίγουρος πως θα τεριάξεις στο πλήρωμα έλα πάμε στο κατάστρωμα . Ο Goretober τον ακολούθησε τρομαγμένος και ακόμα με γουρλωμένα μάτια καθώς αναρωτιότανε τι τέρας ήταν αυτό δίπλα του. Μόλις πήγαν στο κατάστρωμα ο Leonidas είδε τον Jack στο πηδάλιο
-ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟι Jack είσαι καλά πως νιώθεις άσε την πλοήγηση και πήγενε ξεκουράσου
-Μία χαρά είμαι καπετάνιε, εξάλλου φτάνουμε στο επόμενο προορισμό μας στο Elfheim Island
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή} Μια περίεργη δύναμη,ένα περίεργο πρόσωπο {Τέλος} - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} Μια περίεργη δύναμη,ένα περίεργο πρόσωπο {Τέλος}   {Αρχή} Μια περίεργη δύναμη,ένα περίεργο πρόσωπο {Τέλος} - Page 2 I_icon_minitimeThu Dec 24, 2015 5:33 am

-Μάλιστα μία καινούρια περιπέτεια μας περιμένει, θέλω όλοι να είστε έτοιμοι δεν ξέρετε τι μπορεί να μας περιμένει σε αυτό το νησί
-Βασικά εγώ ξέρω καπετάνιε.......τίποτα ιδιετερό ένα μεγάλο νησί είναι όπου κυριολεκτικά ασχολείτε μόνο με μόδα
-Κι εγώ που νόμιζα πως θα είχαμε καμία συναρπαστική περιπέτεια {Αρχή} Μια περίεργη δύναμη,ένα περίεργο πρόσωπο {Τέλος} - Page 2 3541025950
-Ηρέμισε καπετάνιε ποτέ δεν ξέρεις τι μπορεί να σου τύχη
Τότε ο Jack πήγε και στάθμευσε το πλοίο από την πίσω πλευρά του νησιού έτσι ώστε να μην καταλάβουν πως πειρατές βρίσκονται στο νησί και αφού το αγκυροβόλησαν και οι τέσσερεις πλέον πειρατές κατέβηκαν στην παραλία και καθώς πήραν τα πράγματα που θέλουν από το πλοίο προχώρησαν προς τα μέσα του νησιού δηλαδή μέσα στο δάσος που είχε το πίσω μέρος του.
-Πάντως από ότι βλέπω με τα μάτια μου δεν υπάρχει σε αυτή την περιοχή κανένα ζώο
το όποιο μπορεί να μας πειράξει αλλά το περίεργο είναι πως δεν ΄βλέπω ούτε άνθρωπο σε ακτίνα ενός χιλιομέτρου

-Αυτό είναι καλό θα μπορέσουμε να φτάσουμε στην πόλη του νησιού με ευκολία και χωρίς κίνδυνους, αλλά πάντα να είστε προετοιμασμένοι για το οτιδήποτε
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή} Μια περίεργη δύναμη,ένα περίεργο πρόσωπο {Τέλος} - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} Μια περίεργη δύναμη,ένα περίεργο πρόσωπο {Τέλος}   {Αρχή} Μια περίεργη δύναμη,ένα περίεργο πρόσωπο {Τέλος} - Page 2 I_icon_minitimeThu Dec 24, 2015 5:49 am

Μετά από λίγη ώρα το πλήρωμα είχε φτάσει απ'έξω από την πόλη που φαινόταν υπέροχη και αυτό μπορούσες να το διαπιστώσεις και στους πρωταγωνιστές μας, κοιτούσαν τα λαμπερά κτήρια και τους ευγενείς ανθρώπους σαν απιδιά που κοιτούσαν τα γλυκά από την τζαμαρία. Τότε δεν έκαναν ένα βήμα παραπάνω στην πόλη και αμέσως μπροστά στα πόδια τους πετάχτηκε μία καρέκλα και έσπασε σε πολλά κομμάτια
-Τι στο.....
τότε ήταν που το πλήρωμα κοίταξε μπροστά και είδε δύο από τα απέναντι κτήρια να ρίχνουν πράγματα το ένα στο άλλο σαν να πάλευαν αλλά αυτό που έβλεπες μόνο μάχη δεν το έλεγες΄. Από όλο αυτόν τον χαμό ξεπρόβαλαν δύο άτομα και άρχισαν να έρχονται προς το πλήρωμα. Ο ένας ήταν ξανθός και φορούσε πολύ λαμπερά ρούχα ενώ είχε ένα φουλάρι στο κεφάλι του που το έδενε με έναν μπλε πούπουλο στο τέλος και είχε βαμένο το πρόσωπό του ενώ ο άλλος ήταν ντυμένος λιτά, φορούσε ένα μπεζ σκουφάκι-καπέλο με ένα άσπρο πουκάμισο με μαύρη γραβάτα και ένα μαύρο παντελόνι με μπλε παπούτσια
-Καπετάνιε!!!!!
-Ηρέμησε Chrono μην τους δώσεις υποψίες πως ήμαστε πειρατές
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή} Μια περίεργη δύναμη,ένα περίεργο πρόσωπο {Τέλος} - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} Μια περίεργη δύναμη,ένα περίεργο πρόσωπο {Τέλος}   {Αρχή} Μια περίεργη δύναμη,ένα περίεργο πρόσωπο {Τέλος} - Page 2 I_icon_minitimeThu Dec 24, 2015 8:33 pm

{Hayari}-Καλεσμένοι μας, πρέπει να είστε καινούριοι στο νησί μας και βλέπω πως δεν είστε καλά ντυμένοι θα σας μαλώσω είπε και κούνησε χαρακτηριστικά πάνω κάτω την παλάμη του
-Ποιος είσαι εσύ???
-Με λένε Hayari και είμαι ο καλήτερος και δυσκολότερος κριτηκός μόδας του νησιού και δεν δέχομαι να πατήσετε το πόδι σας σε αυτό το νησί αν δεν φοράτε ωραία ρούχα χαχαχαχα..........σοβαρολογώ είπε καθώς κοιτούσε τον Leonida σοβαρά
-Δηλαδή αν σε αγνοήσω και σε περάσω θα μου επιτεθείς???
{Yamada}-Εγώ θα σου επιτεθώ και θα το μετανιώσεις
Τότε ο Chrono πήγε να βγάλει ένα από τα σπαθιά του αλλά με μία κίνηση του χεριού του ο Leonidas τον σταμάτησε και με ένα ψεύτικο χαμόγελο είπε στον κρητικό
-Ευχαρίστως να μου δείξετε ένα καλό μαγαζί που μπορούμε να βρούμε ωραία κομψά ρούχα


Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή} Μια περίεργη δύναμη,ένα περίεργο πρόσωπο {Τέλος} - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} Μια περίεργη δύναμη,ένα περίεργο πρόσωπο {Τέλος}   {Αρχή} Μια περίεργη δύναμη,ένα περίεργο πρόσωπο {Τέλος} - Page 2 I_icon_minitimeThu Dec 24, 2015 8:55 pm

-Πολύ ωραία αλλά γρήγορα ακολουθήστε με παρακαλώ δεν έχουμε πολύ ώρα μπροστά μας
-Τι εννοείς δεν έχουμε πολύ ώρα??? είπε περίεργος ο Jack
-Μα για τγν γιορτή μόδας που έχει το νησί μας σήμερα, θα γίνει στο κέντρο της πόλης μία επίδειξη μόδας από τους δύο μεγαλύτερους οίκους μόδας του νησιού μας.Ο οίκος του Mister Rob και οίκος της Madame Eve
-Σε ποιο από τα δύο θα πάμε??? είπε ο Goretober
-Εσύ δεν είσαι ψαράνθρωπος....θα με δυσκολέψεις εσύ πρέπει να βρώ ένα χρώμα που να ταιριάζει με τα ''υπέροχά'' σου μάτια. Θα χωριστούμε εσύ γεροδεμένο μου αγόρι (Leonidas) κι εσύ μικρό μου άγριο αρκουδάκι (Chrono) θα πάτε στον οίκο της Madame Eve,εσύ άγριε ψαρά μου με το καταπληκτικό μούσι σου (Jack) κι εσύ ψαρόφατσά μου θα πάτε στον οίκο του Mister Rob
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή} Μια περίεργη δύναμη,ένα περίεργο πρόσωπο {Τέλος} - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} Μια περίεργη δύναμη,ένα περίεργο πρόσωπο {Τέλος}   {Αρχή} Μια περίεργη δύναμη,ένα περίεργο πρόσωπο {Τέλος} - Page 2 I_icon_minitimeThu Dec 24, 2015 9:10 pm

Έτσι και έγινε οι έξι άνδρες προχώρησαν μέσα στην πόλη όπου άκουγες και έβλεπες παντού άνδρες με κουστούμια να παλεύουν και γυναίκες να χαζογελάνε μεταξύ τους βλέποντας αυτό το θέαμα
-Έτσι γίνεται πάντα εδώ???
-Σχεδόν...βλέπεις όλοι οι άσχετοι νομίζουν ότι ξέρουν από μόδα και έχουν και γνώμη, χα ακούς εκεί συγχίστηκα τώρα!!!!
Μετά από αυτή την σκηνή προχώρησαν ήσυχα προς το εσωτερικό της πόλης όπου μετά από λίγα λεπτά και ενώ οι πειρατές κοιτούσαν ενθουσιασμένοι αυτή την όμορφη πόλη και τα μαγαζία βρέθηκαν μπροστά σε δύο κτήρια όπου πάνω στο καθένα με χρυσά καλλιγραφικά γράμματα είχε τα ονόματα των οίκων. Έτσι τότε χωρίστηκαν και πήγε ο καθένας στον οίκο για να διαλέξει τα ωραία κομψά του ρούχα
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή} Μια περίεργη δύναμη,ένα περίεργο πρόσωπο {Τέλος} - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} Μια περίεργη δύναμη,ένα περίεργο πρόσωπο {Τέλος}   {Αρχή} Μια περίεργη δύναμη,ένα περίεργο πρόσωπο {Τέλος} - Page 2 I_icon_minitimeThu Dec 24, 2015 9:59 pm

Στον οίκο του Mister Rob
Αμέσως μόλις μπήκαν στον οίκο οι δύο άνδρες είδαν αυτό το γιγάντιο κτήριο με πολλούς διαδρόμους και παντού φανταχτερά ρούχα και ανδρόγυνά να τριγυρνάνε από εδώ και από εκεί βλέποντας τα ρούχα.Πριν προλάβουν να πάρουν μία ανάσα τους επιτέθηκαν κατευθείαν μία ομάδα από σχεδιαστές με μεζούρες η όποιοί άρχισαν να τους παίρνουν τα μέτρα.
-Τι στο καλό???
{Mister Rob}-Ηρεμίστε παιδιά μου τα μέτρα θα σας πάρουν για να σας ετοιμάσουν το κουστούμι για την εκδήλωσή-γιορτή σήμερα στο νησί μας είπε και άρχισε να περπατάει ένας κουστουμάτος άντρας ο οποίος είχε ένα μπαστούνι και ένα αριστοκρατικό γυαλί στο αριστερό του μάτι που συνδεόταν με μία χρυσή αλυσίδα στην τσέπη του σακακιού του Συγγνώμη για την αγένεια μου με λένε Mister Rob και είμαι ο ιδιοκτήτης του καλύτερου οίκου στο νησί όχι σαν αυτή δίπλα μας που νομίζει πως είναι και κάποια
-Εμένα με λένε Jack και από εδώ ο φίλος μου ο Goretobar
''Με είπε φίλο του!!!!! {Αρχή} Μια περίεργη δύναμη,ένα περίεργο πρόσωπο {Τέλος} - Page 2 1997922972 '' σκέφτηκε αμέσως ο Goretobar -Για σας!!!
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή} Μια περίεργη δύναμη,ένα περίεργο πρόσωπο {Τέλος} - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} Μια περίεργη δύναμη,ένα περίεργο πρόσωπο {Τέλος}   {Αρχή} Μια περίεργη δύναμη,ένα περίεργο πρόσωπο {Τέλος} - Page 2 I_icon_minitimeFri Dec 25, 2015 3:14 am

-Είστε καιρό σε αυτό το όμορφο νησί ταξιδιώτες???
-Όχι πριν από λίγο φτάσαμε δεν ξέραμε τι υπήρχε σε αυτό το νησί ούτε ότι σήμερα υπήρχε η επίδειξη μόδας
-ΑΑΑΑΑ τότε είσται πολήυ τυχεροί θα δείτε κάτι το μοναδικό,στο νησί θα έρθουν και πολύ σημαντικοί προσκεκλημένοι και από άλλα νησιά ακόμα και υψηλόβαθμοι marines
Τότε ο Jack και ο Goretobar κοιτάχτηκαν μεταξύ τους σοβαρά σαν να λένε και οι δύο από μέσα τους πως έπρεπε να το πούνε στον Leonida.Τότε μία ομάδα από τους σχεδιαστές που μετρούσαν τους δύο πειρατές τράβηξαν στην μία πλευρά του καταστήματος τον Goretobar και στην άλλη πλευρά τον Jack και άρχισαν να φαίρνουν υφάσματα για να δουν πιο πολύ τι ταιριάζει στο καθέναν
-Σχεδιαστές μην φαίρνετε άλλα υφάσματα ξέρω πολύ καλά τι είδος κουστουμιού και χρώματος ταιριάζει στον καθένα απλός ακολουθήστε τις οδηγίες μου προσεκτικά είπε και άρχισε να τρίβει τα χέρια του ενώ ένα χαμόγελο ''ζωγραφίστηκε'' στο πρόσωπό του
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή} Μια περίεργη δύναμη,ένα περίεργο πρόσωπο {Τέλος} - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} Μια περίεργη δύναμη,ένα περίεργο πρόσωπο {Τέλος}   {Αρχή} Μια περίεργη δύναμη,ένα περίεργο πρόσωπο {Τέλος} - Page 2 I_icon_minitimeFri Dec 25, 2015 3:27 am

Στον οίκο της Madame Eve
Αυτός ο οίκος δεν έμοιαζε με τον προηγούμενο ήταν ποιο μικρός αλλά ποιο ευρύχωρος παντού έβλεπες φωτεινά χρώματα ενώ αυτό που κυριαρχούσε ήταν το μωβ. Και σε αυτό τον οίκο έβλεπες πολλούς ανθρώπους να κοιτάνε με θαυμασμό τα ρούχα στις βιτρίνες
-Καλος ήρθατε στο ''φτωχικό'' μου πως μπορώ να σας εξυπηρετήσω??
-Eve αγάπη μου τι κάνεις??? είπε ο Hayari και φιλήθηκαν σταυρωτά [color=#ffcc00]θέλω να σχεδιάσεις και να ετοιμάσεις τα καλύτερα κουστούμια γι αυτά τα αγόρια, δεν μπορώ να βλέπω προχειρότητες στο νησί της μόδας στο Μονακό της South Blue καταλαβαίνεις ταράζεται το είναι μου /color]
-Χαχα ότι πεις αγάπη μου θα κάνω ότι μπορώ
-Σε ευχαριστώ πολύ κουκλίτσα μου εγώ τώρα πάω δίπλα να δώ πως τα πάει ο άλλο ο γρίκος με το χάλια μουστάκι
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή} Μια περίεργη δύναμη,ένα περίεργο πρόσωπο {Τέλος} - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} Μια περίεργη δύναμη,ένα περίεργο πρόσωπο {Τέλος}   {Αρχή} Μια περίεργη δύναμη,ένα περίεργο πρόσωπο {Τέλος} - Page 2 I_icon_minitimeFri Dec 25, 2015 3:41 am

-Θέλω τέσσερεις βοηθούς πρέπει να πλέξουμε δύο κοστούμια σε λιγότερο από πέντε ώρες πάμε πάμε πάμε!!!!
Είπα και τότε έτρεξαν τέσσερεις άνθρωποι και έφεραν υφάσματα και τα πετούσαν στα πόδια των πειρατών ενώ η Madame Eve άρχισε να παίρνει τα νούμερα τους.
-Για εσένα θα χρειαστούμε διπλάσιο ύφασμα είπε στον Leonida καθώς έβαλε το χέρι της στο στόμα για να καλύψει το γέλιο της, αυτός βέβαια έτσι όπως την είδε δεν μπορούσε να πάρει τ μάτια του από πάνω της, με αυτό το γιακά και το πουκάμισό και την φούστα και με δεμένα κότσο τα μαλλιά ήταν πολύ όμορφη
-Τι είστε ταξιδιώτες ή ήρθατε να μείνετε μόνιμα???
-Εεεε....εεεε....ταξιδιώτες ταξιδιώτες
-ΑΑΑΑ πολύ ωραία μαρέσουν πολύ τα ταξίδια αλλά λόγο φόρτου εργασίας δεν προλαβαίνω να πάω.......δεν θα σε πείραζε να σου έβγαζα την κουκούλα είπε και το έκανε και μόλις είδε το πρόσωπο του Leonida τρόμαξε και έμεινε για λίγο ακίνητη ενώ και οι δύο κοιτιόντουσαν στα μάτια για λίγα δεύτερα, με ένα πλατύ χαμόγελο όμως στην συνέχεια άρχισε να του βγάζει και την κάπα και να κάνει την δουλειά της. Ήταν φανερό πως κατάλαβε ποιος ήταν αλλά συνέχισε κανονικά κάτι που έκανε τον Leonida να χαμογελάσει
Back to top Go down
Sponsored content





{Αρχή} Μια περίεργη δύναμη,ένα περίεργο πρόσωπο {Τέλος} - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} Μια περίεργη δύναμη,ένα περίεργο πρόσωπο {Τέλος}   {Αρχή} Μια περίεργη δύναμη,ένα περίεργο πρόσωπο {Τέλος} - Page 2 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
{Αρχή} Μια περίεργη δύναμη,ένα περίεργο πρόσωπο {Τέλος}
Back to top 
Page 2 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» {Αρχή-Τεχνική} Από νέο σε νέο πρόσωπο {Τέλος}
» {Αρχή} Ένα νέο γνώριμο πρόσωπο {Τέλος}
» {Αρχή}The Punisher Pirates:Το τέλος ενός ταξιδιού,η αρχή μιας νέας περιπέτειας {Τέλος}
» [Τέλος] Ένα περίεργο νησί [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος]Η Δύναμη του "Τίποτα" [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: South Blue :: Elfheim Island-
Jump to: