Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 12 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 12 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 The end of Rin... Total madness... (Τέλος-Αποστολή)

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

The end of Rin... Total madness... (Τέλος-Αποστολή) Empty
PostSubject: The end of Rin... Total madness... (Τέλος-Αποστολή)   The end of Rin... Total madness... (Τέλος-Αποστολή) I_icon_minitimeFri Dec 04, 2015 12:53 pm





Οι δυο άντρες βρίσκονταν στο κατάστρωμα του πλοίου τους και έπλεαν προς τον επόμενο προορισμό τους. Ο Rin είχε ήδη μιλήσει υπό άγριους τόνους με τον Commodore Daigin..

Λίγες ώρες πριν:
Θεωρείς τον εαυτό σου έξυπνο; Θεωρείς πως μπορείς να κάνεις ότι θέλεις μικρό σκατό; Θα σε σβήσω από τον χάρτη μετά από αυτό που έκανες...
Λυπάμαι Daigin αλλά αυτό δεν μπορούσα να το αφήσω έτσι... Πραγματικά πίστευες πως δεν θα το μάθαινα; Για αυτό με έστειλες σε εκείνο το παλιοχώρι.. Για να φυλάω μερικά πράγματα αλλά στην ουσία ήθελες να πάρεις το φρούτο από εκείνον το άχρηστο πωλητή της κακιάς ώρας.. Αν θέλεις να κάνεις δουλειές με τα τσιράκια σου θα έπρεπε να το κάνεις μόνος σου..
Καθίκι... Θα στείλω όλο το ναυτικό απέναντι σου.. Μην ξεχνάς την θέση σου βρωμόσκυλο και επέστρεψε το φρούτο σε μένα.. Ίσως. Λέω.. Ίσως, αποφασίσω να μην εξαπολύσω την οργή μου πάνω σου...
Όχι. Δεν νομίζω πως θα το κάνω αυτό.. Θα σου πω τι θα κάνω. Θα πάω να καθαρίσω το μικρό πρόβλημα που έχεις στο Sedna. Θα βγάλω από την μέση εκείνα τα καθίκια που δημιουργούν φασαρίες. Αν θέλεις να με συναντήσεις.. Με τον όποιο τρόπο. Ξέρεις που θα με βρεις λοιπόν.


Last edited by Roni on Tue Dec 22, 2015 6:37 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

The end of Rin... Total madness... (Τέλος-Αποστολή) Empty
PostSubject: Re: The end of Rin... Total madness... (Τέλος-Αποστολή)   The end of Rin... Total madness... (Τέλος-Αποστολή) I_icon_minitimeSat Dec 05, 2015 6:54 pm

Η συνομιλία έληξε με τον Rin να κλείνει βάναυσα το den den mushi. Βγήκε στο κατάστρωμα τσαντισμένος και βρήκε το Walter να κάθετε ήρεμος και να κοιτάει το φρούτο που είχε στην κατοχή του.
Ώστε... Το σχέδιο μας μόλις καταστράφηκε εε; Ζεχαχαχα, το περίμενα για να είμαι ειλικρινής.. Από την άλλη δεν ήταν ποτέ δικό μου σχέδιο αλλά δικό σου. Αν η ώρα που θα πολεμήσουμε έρθει πιο νωρίς.. Τότε ας είναι.. Θα το αντιμετωπίσουμε με χαρά... Προς το παρόν αναρωτιέμαι τι να κάνει αυτό το πράγμα. Δεν θα ήθελα κάποια άχρηστη δύναμη που δεν θα μπορώ να αξιοποιήσω σωστά...
Πφφ... Άστον να λέει.. Δεν θα άφηνα τόσο μεγάλη ευκαιρία να πάει χαμένη ακόμα και αν αυτό σήμαινε πως δεν θα είχαμε πλέον τον Daigin να μας κρατάει τα μπόσικα.. Φάτο να τελειώνουμε.. Πιο αδύναμο αποκλείεται να σε κάνει οπότε τι έχεις να χάσεις;
Λες να είναι κάποιο Logia?
Το βρήκαμε από έναν μικρό πωλητή της North Blue... Θεωρώ πως είναι μάλλον απίθανο να είναι κάτι τόσο σπάνιο... Υποθέτω πως θα είναι κάποιο Paramecia ή Ζoan..
Χμ... Ίσως.. Λοιπόν. Τι να πω.. Υποθέτω πως θα πρέπει να το φάω για να μάθω τι μπορεί να κάνει.. Άντε να δούμε τι θα δούμε.. Είπε διστακτικά ο Walter και μερικά δευτερόλεπτα αργότερα καταβρόχθισε το φρούτο.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

The end of Rin... Total madness... (Τέλος-Αποστολή) Empty
PostSubject: Re: The end of Rin... Total madness... (Τέλος-Αποστολή)   The end of Rin... Total madness... (Τέλος-Αποστολή) I_icon_minitimeSat Dec 05, 2015 7:05 pm

Το σώμα του έκανε μερικές κινήσεις σπασμωδικά και μετά ηρέμησε...
Λοιπόν; Τώρα τι;
Δοκίμασε να κάνεις κάτι... Οτιδήποτε.. Απλά κούνα χέρια και πόδια μπας και βγει τίποτα..
Ο Walter βάλθηκε να κουνάει τα χέρια του σαν χαζός αλλά δεν κατάφερε και πολλά πράγματα. Μέχρι που σύντομα νευρίασε και έκανε τα χέρια του με δύναμη μπροστά σαν να σπρώχνει κάποιον αόρατο αντίπαλο. Ο Rin ένιωσε κάτι να τον βαράει και να τον πετάει αρκετά μέτρα πίσω.
Κοίταξε γύρω του σαστισμένος αλλά δεν μπορούσε να διακρίνει την δύναμη του συντρόφου του.
Ο Walter κατάλαβε αμέσως τι είχε γίνει και έκανε άλλη μια κίνηση με τα χέρια του. Λίγα δευτερόλεπτα αργότερα ένα μέρος της κουπαστής έσπασε.
Μπορώ και στέλνω κάποια αόρατα φράγματα.. Αλλά δημιουργούνται μόνο όταν σταυρώνω έτσι τα δάχτυλα μου.. Δοκίμασε να με χτυπήσεις με κάτι.
Ο Rin δεν περίμενε καν να τελειώσει την πρόταση του ο Walter όταν ένα από τα μαχαίρια του σηκώθηκε στον αέρα και πέταξε με ταχύτητα προς το μέρος του. Ωστόσο η επίθεση ήταν άχρηστη, αφού το μαχαίρι χτύπησε σε κάτι και έπεσε στο έδαφος. Ο Walter βάλθηκε να γέλαει, φαινόταν πως του άρεσε αυτή η δύναμη.. Ο Rin έστειλε αρκετά ακόμα μαχαίρια και διάφορα άλλα αντικείμενα προς το μέρος του συντρόφου του αλλά χωρίς αποτέλεσμα..
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

The end of Rin... Total madness... (Τέλος-Αποστολή) Empty
PostSubject: Re: The end of Rin... Total madness... (Τέλος-Αποστολή)   The end of Rin... Total madness... (Τέλος-Αποστολή) I_icon_minitimeSun Dec 06, 2015 1:20 pm

Νομίζω μου αρέσει αυτή η δύναμη.. Μπορείς να δοκιμάσεις ότι θες Rin, όσο έχω τα δάχτυλα μου έτσι, δεν νομίζω πως θα καταφέρεις και πολλά...
Σταμάτα να χαίρεσαι... Δεν είναι όλα τόσο εύκολα όσο νομίζεις με τα φρούτα του διαβόλου.. Υπάρχουν πράγματα που θα έπρεπε να..

Η φωνή του κόπηκε ξαφνικά...


"Λοιπόν. Ωραία, αποκτήσαμε μια ακόμα ενδιαφέρουσα δύναμη να μας ακολουθεί. Υποθέτω πως κατάλαβες το πόσο δυνατό μπορεί να γίνει το φρούτο εκείνο.. Σωστά;"
"Καιρό είχα να σε ακούσω.. Νόμιζα πως είχα γλυτώσει από την ενοχλητική φωνή σου.. Επίσης, τι έγινε; Δεν νιώθω το σώμα μου.."
"Είναι επειδή σε έριξα αναίσθητο για να μιλήσουμε λίγο οι δυο μας.. Δεν είσαι ο μόνος που δυναμώνει Rin, ή περίμενες πως θα έχεις εσύ το έλεγχο για πάντα;"
"Έχεις πολύ μεγάλη ιδέα για τον εαυτό σου. Εσύ θα υπακούς εμένα.. Όχι το αντίθετο.."
"Ζεχαχαχα, κατάλαβε το. Δεν έχεις πλέον την δύναμη να κουνήσεις το σώμα σου όπως το θες. Όταν θα ανοίξεις τα μάτια σου θα είναι όλα διαφορετικά.. Γιατί θα είναι και το δικό μου μάτι ανοιχτό.. Εγώ θα έχω τον έλεγχο και εσύ απλά θα παρατηρείς. Καιρός να αξιοποιήσουμε τις πραγματικές δυνατότητες αυτού του σώματος. Απλά σκέφτηκα να σε ενημερώσω νεαρέ. Από εδώ και πέρα, το σώμα σου μου ανήκει. Αλλά μην ανησυχείς. Δεν θα πεθάνεις, θα υπάρχεις πάντα στην άκρη του μυαλού σου και θα παρατηρείς.. Βέβαια δεν θα μπορείς να μιλάς, αλλά δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα σε αυτή την ζωή.. "
"Faust... FAUST..."
Η φωνή του νεαρού έσβησε με έναν μικρό αντίλαλο στα βάθυ του μυαλού του..
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

The end of Rin... Total madness... (Τέλος-Αποστολή) Empty
PostSubject: Re: The end of Rin... Total madness... (Τέλος-Αποστολή)   The end of Rin... Total madness... (Τέλος-Αποστολή) I_icon_minitimeSun Dec 06, 2015 1:33 pm

Άνοιξε τα μάτια του και περίμενε δυο λεπτά μέχρι να ξεθαμπώσει η όραση του. Ο Walter τον κοιτούσε και γελούσε ακόμα.
Δεν ξέρω αν πρέπει να ασχοληθώ με το να σε σκοτώσω ή να σε αφήσω να πεθάνεις μόνος σου...! Ξαφνικά έπεσες στο έδαφος αναίσθητος, σε σημείο που σκέφτηκα να σε πετάξω μέσα στην θάλασσα... Αλλά που θα ήταν η απόλαυση σε αυτό;
Ζεχαχα, έχεις δίκιο... Δεν θα υπήρχε απόλαυση... Τόση δύναμη, την νιώθω να κυλάει σε όλο μου το σώμα.. Το ήξερα πως ήταν καλή ιδέα να ενωθώ με τον Rin.
Οι... Τι λες; Είσαι ο Rin..
ΟΧΙ. Με λένε Faust... Εσύ είσαι ο Walter.. Συναντηθήκαμε πίσω στο Micquet.. Εγώ σου έδωσα το φρούτο. Ξέχασες;
Ώστε ήσουν όντως άλλος... Ή μάλλον.. Άλλη προσωπικότητα..
Σωστά... Γεννήθηκα μέσα στον Rin ως αποτέλεσμα μερικών βασανιστηρίων και μέχρι πρότινος μοιραζόμασταν το σώμα του.. Αλλά επιτέλους απέκτησα αρκετή δύναμη για να πάρω εντελώς τον έλεγχο και να έχω και το δικό μου μάτι ανοικτό συνεχώς.. Walter φίλε μου, δεν ξέρω τι θέματα είχες με τον Rin. Αλλά μαζί θα περάσουμε πολύ καλά... Και θα ξεκινήσουμε από εδώ...
Είπε ο νεαρός δείχνοντας το Sedna Kingdom που πλησίαζε όλο και πιο πολύ. Ο Walter έμεινε για λίγο σαστισμένος αλλά δεν είπε τελικά κάτι άλλο.. Η περιέργεια του είχε υπερνικήσει την ανάγκη του για ομιλία.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

The end of Rin... Total madness... (Τέλος-Αποστολή) Empty
PostSubject: Re: The end of Rin... Total madness... (Τέλος-Αποστολή)   The end of Rin... Total madness... (Τέλος-Αποστολή) I_icon_minitimeSun Dec 06, 2015 2:49 pm

Οι δυο άντρες έφτασαν στο λιμάνι του νησιού και αφού έδεσαν το πλοίο τους, κατέβηκαν και προχώρησαν προς το κεντρικό μέρος του νησιού. Η αποστολή που είχαν αναλάβει πριν γίνουν όλα αυτά με τον Daigin έλεγε να βρουν τον κύριο Narmin. Ο άντρας εκείνος είχε κάποια προβλήματα με μερικούς άντρες που είχαν έρθει στο νησί. Σκοπός της αποστολής ήταν να λείξουν τα προβλήματα αυτά.
Λοιπόν αφεντικό; Τώρα τι λες να κάνουμε;
Πρώτα από όλα πρέπει να πάμε να φάμε κάτι φίλε μου... Γιατί ούτε εγώ αλλά ούτε και εσύ δεν έχουμε την παραμικρή ικανότητα να μαγειρέψουμε σωστά...! Μετά από εκεί θα βρούμε εκείνον τον τύπο και θα μάθουμε λεπτομέριες για το πως θα κινηθούμε. Αν και προσωπικά πιστεύω πως το καλύτερο που έχουμε να κάνουμε είναι να βγάλουμε από την μέση εκείνους τους τύπους. Για πάντα εννοώ.
Μου αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι. Ο Rin ήταν πάντα πολύ διαλλακτικός με αυτά τα θέματα... Είναι μια ευχάριστη αλλαγή να είμαι με τον ίδιο σωματικά τύπο αλλά εντελώς διαφορετικό άνθρωπο.
Ζεχαχαχα, ο Rin έχει πολλές πιθανότητες που μπορώ να εκμεταλλευτώ. Ωστόσο, μην ξανααναφέρεις αυτό το όνομα μπροστά μου. Πλέον θα με λες Faust.
Τς, το μισούσα ούτως ή άλλως αυτό το όνομα.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

The end of Rin... Total madness... (Τέλος-Αποστολή) Empty
PostSubject: Re: The end of Rin... Total madness... (Τέλος-Αποστολή)   The end of Rin... Total madness... (Τέλος-Αποστολή) I_icon_minitimeSun Dec 06, 2015 5:46 pm

Οι δυο τους γέλασαν ασυναίσθητα και προχώρησαν για να μπουν στο πρώτο μαγαζί που βρήκαν.
Ο Faust περίμενε πως και πως να δοκιμάσει το νέο του σώμα στο μέγιστο των δυνατοτήτων του, δεν είχε καμία σχέση από όταν το χειριζόταν απλά. Πλέον είχε και την μεριά του Rin στην διάθεση του...
Δεν έχανε στιγμή να χαϊδεύει την λαβή του κατάνα του. Ήξερε πως κάποια στιγμή θα καταφέρει να το αξιοποιήσει στο μέγιστο.. Είχε την γνώση να το κάνει αλλά δεν είχε ακόμα την δύναμη. Ήταν το μυστικό που είχε κρύψει τόσο έξυπνα από τον Rin, γνώριζε ποιος ήταν εκείνος ο γέρος που τους είχε μιλήσει και ήξερε πως με προπόνηση θα μπορούσε να κάνει το απόλυτο... Όποιο και αν ήταν αυτό.
Έκατσαν σε ένα τραπέζι και παρήγγειλαν να φάνε και να πιούνε. Μια όμορφη κοπέλα καθόταν μόνη της στο μπαρ και έπινε το ποτό της. Ο Walter είχε φαγωθεί να την κοιτάει με την άκρη του ματιού του.
Πήγαινε... Δεν βιαζόμαστε άλλωστε.. Ας περάσουμε και λίγο καλά μιας που ήρθαμε...!
Χμ... Δεν περίμενα ακριβώς την άδεια σου.. Αλλά δεν ξέρω αν αυτό θα μπλέχτει με την δουλειά που ήρθαμε να κάνουμε εδώ πέρα..
Θα σου πω μια αλήθεια φίλε μου. Είμαστε κυνηγοί, ότι θέλουμε το παίρνουμε.. Όλα μας ανήκουν.. Μη το ξεχνάς αυτό.
Αυτό θα μας έκανε πειρατές.. Όχι κυνηγούς...
Ζεχαχαχα, σκοπεύω να είμαι ελεύθερος. Αν το κόστος για αυτό είναι να θεωρηθώ πειρατής.. Τότε ας είναι.. Τώρα πήγαινε.. Εγώ θα πιω την μπύρα μου. Είπε γελώντας ελαφρώς ο Faust και γύρισε από την άλλη. Ο Walter χαμογέλασε και σηκώθηκε παίρνοντας μαζί και το ποτό του. Πλησίασε την όμορφη κοπέλα..
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

The end of Rin... Total madness... (Τέλος-Αποστολή) Empty
PostSubject: Re: The end of Rin... Total madness... (Τέλος-Αποστολή)   The end of Rin... Total madness... (Τέλος-Αποστολή) I_icon_minitimeSun Dec 06, 2015 5:58 pm

Μπορώ να σου κάνω παρέα; Της είπε καθώς την πλησίασε..
Εκείνη τον κοίταξε από πάνω μέχρι κάτω και χαμογέλασε..
Δεν νομίζω πως μπορείς.. Βλέπεις, απαγορεύεται να μου μιλάς, αν θέλεις την ζωή σου δηλαδή. Αν δεν σε πειράζει να την χάσεις, τότε μπορείς να κάτσεις..
Μπα; Και ποιος είναι αυτός που απαγορεύει στον κόσμο να μιλάει σε μια τόσο ερωτική γυναίκα σαν και σένα;
Χμ... Αυτός θα ήταν ο τύπος που βρίσκεται αυτή την στιγμή πίσω σου.
Ο Walter γύρισε για να αντικρίσει έναν ψηλό και αρκετά χοντροκομμένο τύπο με ξυρισμένο κεφάλι να τον κοιτάει.
Εσύ πρέπει να είσαι η πόρτα που πρέπει να περάσω για να πάω μαζί της... Ενδιαφέρον.. Μεγάλη πόρτα. Ότι πρέπει για να δοκιμάσω το..
Τίποτα δεν θα δοκιμάσεις. Άσε με να ξεμουδιάσω λίγο και κάνε δουλειά σου.! Είπε ο Faust καθώς το χέρι του έδινε μια δυνατή γροθιά στον χοντροκομμένο τύπο και τον έριξε μερικά μέτρα πέρα.
Οι..
Πάρτο σαν εντολή.. Πήγαινε με αυτή την γυναίκα και άσε με να παίξω λίγο με τους τύπους αυτούς!
Γενναίος ο φίλος σου...
Ή θεότρελος.. Αυτά τα δυο συνορεύουν πολύ μέσα του.. Λοιπόν; Να σε κεράσω ένα ποτό; Πάμε στο τραπέζι μου...;
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

The end of Rin... Total madness... (Τέλος-Αποστολή) Empty
PostSubject: Re: The end of Rin... Total madness... (Τέλος-Αποστολή)   The end of Rin... Total madness... (Τέλος-Αποστολή) I_icon_minitimeThu Dec 10, 2015 5:24 pm

Ο Walter με την νεαρή αλλά συγχρόνως πολύ όμορφη κοπέλα έφυγαν και πήγαν και έκατσαν στο τραπέζι που καθόμασταν. Ο χοντροκομμένος τύπος και δυο ακόμα άντρες ήταν απέναντι από τον Faust.
Φύγε από την μέση πιτσιρίκο. Αλλιώς θα έχεις την ίδια κατάληξη με τον φίλο σου. Κανένας δεν πλησιάζει την Έβελιν, εκτός αν είναι ο αρχηγός μας. Και εσείς δεν είστε. Δουλειά μου είναι να την προσέχω όταν βγαίνει έξω, και να καθαρίζω όποιον την πλησιάζει.. Όχι ότι έχουν μείνει και πολύ θαρραλέοι σε αυτήν την βρωμοπόλη.. 
Ζεχαχαχα, ενδιαφέρον. Ποιος είναι ο αρχηγός σας λοιπόν; Θα ήθελα να τον γνωρίσω και να του πάρω το κεφάλι...! Τους χλεύασε.
Θα πεθάνεις για αυτό μικρέ... Δεν μας ξέρεις; Ανήκουμε στην συμμορία του Chesskippa. Και ο αρχηγός μας είναι ο Ryo. Πρόσεχε σε ποιον μιλάς, το αφεντικό μας έχει επικήρυξη στο κεφάλι του... Εσύ από την άλλη, ετοιμάσου να χάσεις το δικό σου. Φάτε τον... Βαρέθηκα να τον ακούω.
Οι δυο άντρες έβγαλαν τα σπαθιά τους και κίνησαν προς τον λευκομάλλη κυνηγό. Εκείνος γέλασαν σαρδόνια και κίνησε τα δάχτυλα του χεριού του, τα σπαθιά υπέκειψαν στις δυνάμεις του και έφυγαν από τα χέρια των κατόχων τους. Έκαναν μια στροφή στον αέρα και καρφώθηκαν στον λαιμό τους γεμίζοντας τον χώρο με αίμα..
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

The end of Rin... Total madness... (Τέλος-Αποστολή) Empty
PostSubject: Re: The end of Rin... Total madness... (Τέλος-Αποστολή)   The end of Rin... Total madness... (Τέλος-Αποστολή) I_icon_minitimeThu Dec 10, 2015 5:42 pm

Αυτό ήταν ενδιαφέρον... Αναρωτιέσαι πως το έκανα αυτό;;; Ε; Ε; Αναρωτιέσαι; Πες μου; Φοβάσαι αυτό που μπορώ να κάνω...;
Πφφ... Χρήστες φρούτων.. Θα σε σκοτώσω απλά και γρήγορα με το σπαθί μου. Ούρλιαξε ο χοντροκομμένος άντρας καθώς το σπαθί του έσκιζε ήδη τον αέρα και πλησίαζε το στήθος του Faust.
Ίσως... Είπε εκείνος χαμογελώντας.
Ίσως αν ήμουν ο Rin να μπορούσες να το κάνεις... Αλλά όχι πλέον.
Τα δυο κατάνα έφυγαν από τους νεκρούς άντρες και πέταξαν για να μπλοκάρουν το χτύπημα του άντρα.
Τς τς τς... Σου είπα πως δεν θα το έκανες.. Άλλωστε..
Κίνησε και πάλι τα δάχτυλα του και το κατάνα του αντιπάλου του έφυγε από τα χέρια του και πλησίασε τα άλλα δυο.
Δεν έχεις καν όπλο για να με χτυπήσεις... Εκτός αν βέβαια.. Στα δώσω πίσω... Repel.
Τα τρία σπαθιά κάρφωσαν τον άτυχο άντρα στο στήθος και στον λαιμό. Εκείνος έβγαλε έναν αχνό ήχο και έπεσε στο έδαφος νεκρός.
Βαρετό... Αλλά τουλάχιστον δουλεύουν για τον Chesskippa, οπότε αυτό μας κάνει πιο εύκολη την δουλειά μας. Τρεις λιγότεροι.. Οι, Walter.. Παράτα την τσούλα και πάμε να βρούμε αυτόν τον Narmin επιτέλους...
Φώναξε ο νεαρός. Ο σύντροφος του δεν φάνηκε και ενθουσιασμένος που θα άφηνε την παρέα του αλλά δεν μπορούσε να κάνει και αλλιώς. Σηκώθηκε από το τραπέζι, έκλεψε ένα ρουφηχτό φιλί από την γυναίκα και τον ακολούθησε.
Back to top Go down
Sponsored content





The end of Rin... Total madness... (Τέλος-Αποστολή) Empty
PostSubject: Re: The end of Rin... Total madness... (Τέλος-Αποστολή)   The end of Rin... Total madness... (Τέλος-Αποστολή) I_icon_minitime

Back to top Go down
 
The end of Rin... Total madness... (Τέλος-Αποστολή)
Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» This is Madness Part IΙ (Τέλος)
» This is Madness Part I (Τέλος-Αλλαγή Παράταξης)
» [Τέλος-Αποστολη] Η πρωτη αποστολη ενος Marine
» [Τέλος-Αποστολή]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 9ο - Πρωτη φορα αξιωματικος! Πρώτη αποστολη!
» τελος -αποστολή ] μια περίεργη αποστολή

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: North Blue :: Sedna Kingdom-
Jump to: