Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 8 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 8 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τέλος-Αποστολή] Φωτιά στα μπατζάκια μας

Go down 
3 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AuthorMessage
Argon
Bounty Hunter
Bounty Hunter
Argon


Όνομα Χαρακτήρα : Argon Naito
Posts : 3670
Location : At the top of the world
Join date : 2013-01-06
Age : 27

[Τέλος-Αποστολή] Φωτιά στα μπατζάκια μας - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Αποστολή] Φωτιά στα μπατζάκια μας   [Τέλος-Αποστολή] Φωτιά στα μπατζάκια μας - Page 2 I_icon_minitimeSun Dec 06, 2015 5:53 pm

Έτσι λοιπόν οι τρεις μας και ο Arashi πήραμε το προβάδισμα και για άλλη μια φορά ο φίλος μου έδειξε την ικανότητα του να κατακτάει τις καρδιές των γυναικών.
-Είναι ο πιο γλυκός λύκος που έχω δει! είπε η Saeko.Συνηθισμένο να μου το λένε,αλλά δεν την αδικούσα και εγώ το πίστευα.
Κάποια στιγμή ο Gerstone μας πρόφτασε και μας σταμάτησε.
-Νομίζω έχουμε προχωρήσει αρκετά μέσα.Θα κάνουμε την πρώτη μας στάση για να μελετήσουμε το έδαφος,ενώ οι χαρτογράφεις θα καταράψουν την μέχρι τώρα διαδρομή μας. μας είπε.
-Πολύ καλά.Σταματάμε! φώναξε ο Ren για να ακούσουν όλοι Αφήστε τους επαγγελματίες να κάνουν την δουλειά τους και οι υπόλοιποι φροντίστε να κάνετε μια περίμετρο τριγύρω του,αλλά μην τους ενοχλήσετε.
Όντας χαμηλότερων τόνον,αρκέστηκα στο να κάνω νόημα στην ομάδα μου να ακολουθήσει τις οδηγίες του διοικητή.Όταν είχαμε στηθεί,οι δύο μας παραμείναμε για λίγο πέρα από τους υπόλοιπους.Εκτός από τον Arashi,εννοείται πως αυτός έμεινε.
-Πως προτείνεις να κινηθούμε;Φαντάζομαι έχεις ενημερωθεί ότι έχουμε κάμποσα πράγματα τα οποία πρέπει να επιτύχουμε.
-Αληθές.Προσωπικά σκέφτομαι ότι μπορεί να χρειαστεί να χωριστούμε.
-Μα δεν ξέρουμε τίποτα για αυτό το μέρος,δεν μπορούμε να ρισκάρουμε να μοιράσουμε τις δυνάμεις μας.
-Ξέρουμε ότι υπάρχουν άτομα που ζουν στο νησί και πρέπει να τα βρούμε,ενώ παράλληλα οι επιστήμονες μας πρέπει να συνεχίσουν να κάνουν την δουλειά τους.Επειδή ακριβώς δεν ξέρουμε τι άλλο μπορεί να περιμένουμε θεωρώ ότι είναι καλό να κινηθούμε όσο πιο γρήγορα μπορούμε.Θα περιμένουμε μέχρι να συναντήσουμε κάποιον από αυτούς τους γηγενείς και τότε μόνο θα σπάσουμε.Μια ομάδα θα προσπαθήσει να τους ακολουθήσει και να επικοινωνήσει μαζί τους,ενώ η άλλη θα μείνει πίσω.Θα αφήσουμε τους περισσότερους πίσω,αλλά προτείνω τουλάχιστον ένας από τους δύο μας με ένα δύο από τα πιο ικανά μας μέλη να πάει στην δεύτερη ομάδα.
-Φαντάζομαι ότι αυτό όντως έχει λογική.
-Εξάλλου,αν όντως βρούμε το που μένουν αυτοί οι άνθρωποι σύντομα,ίσως μπορέσουμε να βρούμε και ένα καλό καταφύγιο για εμάς.
Ο διοικητής φάνηκε να το σκέφτεται για λίγο.
-Ξέρεις κάτι συμφωνώ. μου είπε και έβαλε το χέρι του πάνω στον ώμο μου Μακάρι να είχα έναν υπαρχηγό σαν εσένα. συμπλήρωσε,όμως δεν ήμουν σίγουρος ότι έπιασα το σχόλιο του.
-Άκουσα ότι ο Seiji είναι πολύ ικανός. του είπα,αφού θυμήθηκα ότι αυτός ήταν δεύτερος στην ιεραρχία.
-Ναι,αλλά άμα μάθαινε καμιά φορά να υπακούει σε εντολές θα τα 'χαμε καλύτερα. [Τέλος-Αποστολή] Φωτιά στα μπατζάκια μας - Page 2 2788221432
Εκείνη την ώρα μας πλησίασε ο Frankenstein.
-Συγνώμη Commander Ren.Αν μου επιτρέπετε θα ήθελα να δανειστώ για λίγο τον Mr.Shadow.
-Παρακαλώ. απάντησε εκείνος και με παραχώρησε.Είπα στον Arashi να κάτσει να κάνει παρέα στον διοικητή και εγώ πήγα στο πλάι,με τον μυστηριώδη επιστήμονα.
-Τι μπορώ να κάνω για σένα Frankenstein;
-Θα σου εμπιστευτώ κάτι φίλτατε,αλλά είναι αναγκαίο να λάβεις αυτή την πληροφορία με μεγάλη ηρεμία και χωρίς πανικό,γιατί αλλιώς δεν νομίζω ότι δεν θα πανικοβληθούν και οι υπόλοιποι.
-Δεν μπορεί να το ακούσει ο διοικητής;
-Για την ώρα ξέρω ότι εσύ στα σίγουρα θα διατηρήσεις την ψυχραιμία σου.Αν εμπιστεύεσαι τον διοικητή μπορείς να του μιλήσεις πάνω σε αυτό.
Καλώς.Είχε δίκιο βέβαια,ήταν δύσκολο να χάσω την ψυχραιμία μου.
-Δεν νομίζω ότι είμαστε μόνοι μας σε αυτό το νησί και όταν το λέω αυτό δεν μιλάω για άλλους ανθρώπους. Ω; Αυτό ακουγόταν ενδιαφέρον.
Back to top Go down
Heiwajima
Simple Member
Simple Member
Heiwajima


Όνομα Χαρακτήρα : Masayuki Seiji
Posts : 2118
Location : Δίπλα στο παγκάρι
Join date : 2012-10-19
Age : 31

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος-Αποστολή] Φωτιά στα μπατζάκια μας - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Αποστολή] Φωτιά στα μπατζάκια μας   [Τέλος-Αποστολή] Φωτιά στα μπατζάκια μας - Page 2 I_icon_minitimeSun Dec 06, 2015 8:31 pm

Μετά από κάμποση ώρα πεζοπορίας , ο Ren με τον Mr. Shadow έδωσαν εντολή να σταματήσουμε για να κάνουν οι προστατευόμενοι μας την δουλειά τους. Οι 2 τους βρίσκονταν πιο μπροστά από εμάς και μιλούσαν σε όλη την πορεία μέχρι τώρα και εγώ τους παρατηρούσα όσο πιο διακριτικά μπορούσα. Όταν σταματήσαμε με πλησίασε η Shizu και καθίσαμε μαζί στο έδαφος, ενώ λίγες στιγμές αργότερα ήρθε και έκατσε δίπλα μας και ένας εκ των bounty hunters.
-Masta. μου είπε δίνοντας μου το χέρι του.
-Seiji, χάρηκα. του απάντησα, ανταποδίδοντας την χειραψία. Επικράτησε για λίγο μια σιγή και έπειτα με ρώτησε:
-Η κοπέλα? Τσιμπημένη με τον Commander? δείχνοντας την Saeko που στεκόταν λίγο πιο πέρα από τους άλλους δύο και κοιτούσε προς το μέρος τους.
-Τόσο πολύ φαίνεται ε? είπα, γελώντας με το πόσο εμφανές ήταν και εκείνη την στιγμή παρατήρησα μια κοπέλα των bounty hunters να στέκεται δίπλα στην Saeko. Η δική σας? Τσιμπημένη με τον Mr.Shadow? ρώτησα, διασκεδάζοντας με την κατάσταση.
-Χαχα ναι...  Αλλά αυτός δεν καταλαβαίνει τίποτα.
-Μια από τα ίδια και ο Commander.
-Εσείς οι άντρες είστε πολύ χαζοί σε τέτοια θέματα. Πρόσθεσε η Shizu, κουνώντας το κεφάλι της.
-Σιγά εσύ, "γυναίκα". της είπα για να την πειράξω και με σκούντηξε. Όσο μιλούσαμε για το θέμα των αρχηγών μας και του πώς γίνεται να μην τις βλέπουν, ακούσαμε έναν αναστεναγμό από το μέρος των κοριτσιών, μάλλον της Saeko και ξεσπάσαμε σε γέλια. Μετά από λίγο ένας από τους προστατευόμενους μας πλησίασε τον Ren και τον Mr. Shadow και πήρε τον δεύτερο λίγο πιο πέρα για να μιλήσουν. Και εγώ και ο Masta φανήκαμε να ενδιαφερόμαστε για αυτή την τροπή που πήραν τα πράγματα και περιμέναμε να δούμε την συνέχεια.
Back to top Go down
Argon
Bounty Hunter
Bounty Hunter
Argon


Όνομα Χαρακτήρα : Argon Naito
Posts : 3670
Location : At the top of the world
Join date : 2013-01-06
Age : 27

[Τέλος-Αποστολή] Φωτιά στα μπατζάκια μας - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Αποστολή] Φωτιά στα μπατζάκια μας   [Τέλος-Αποστολή] Φωτιά στα μπατζάκια μας - Page 2 I_icon_minitimeMon Dec 07, 2015 12:19 am

-Δεν είναι πολύ εύκολο να διακρίνεις τα σημάδια από τις πατημασιές σε αυτό το τοπίο,ειδικά όταν καλύπτονται πολύ εύκολα από την σκόνη και τον καπνό,όμως είμαι κατά 83,26% σίγουρος ότι παρατήρησα αυτά τα σημάδια.Από το βάθος και το μέγεθος -όπως μπορώ να υπολογίσω στο περίπου- δεν φαίνεται οι πατημασιές αυτές να είναι ανθρωπίνου μγέθους.
-Αυτό είναι ένα πολύ...ακριβές ποσοστό θα έλεγα. είπα με μια μικρή παύση Βέβαια παραμένει μεγάλο.Όμως αν είναι τόσο δύσκολο να διακρίνεις αυτά τα σημάδια πως τα κατάφερες εσύ;
-Φυσικά όλες μου οι ικανότητες είναι πολύ πιο αναβαθμισμένες από αυτές των υπολοίπων,όμως επίσης οι συνάδερφοι μου δεν είχαν διαθέσιμα τα ίδια χρόνια έρευνας και εμπειρίας όπως εγώ.
Θυμάμαι που τον είχα παρατηρήσει πίσω στο πλοίο,όμως έριξα μια ακόμα ματιά στο πρόσωπο του.
-Δεν είχαν τα ίδια χρόνια διαθέσιμα;Πόσο είσαι;Δεν σε κόβω καν να έχεις κλείσει τα τριάντα σου.Είσαι άνετα ο πιο νέος ανάμεσα στους δικούς σου. του είπα.
-Αυτό είναι ένα θέμα που θα προτιμούσα να κρατήσω προσωπικό για την ώρα,οπότε δεν θα το σχολιάσω.
Οκ,αυτό ήταν και επισήμος παράξενο.
-Σημασία έχει,ότι έχω μια μεγάλη πιθανότητα να έχω δίκιο,οπότε ως υπεύθυνος ασφαλείας μας συνιστώ να λάβεις τα μέτρα σου όπως θεωρείς πρέπον.Τώρα αν μου επιτρέπεις... είπε και αποχώρησε.Μάλιστα...
Γύρισα το κεφάλι μου και παρατήρησα ότι η Kanae καθόταν λίγο παραπέρα και με κοιτούσε.Τι στο καλό έκανε τώρα και αυτή;
-Kanae,έλα εδώ. της έκανα νόημα και τότε φάνηκε να ξεκολλάει.Έπειτα γύρισα και φώναξα και τον Masta,ενώ ο Arashi έφερνε τον Kisame.
-Τα πράγματα έχουν ως εξής... τους είπα όταν μαζεύτηκαν όλοι ...Υπάρχει μια μεγάλη πιθανότητα το νησί,εκτός από κατοίκους,να έχει και την δικιά του πανίδα.Τώρα δεν ξέρω πόσο φιλικά μπορεί να είναι αυτά τα πράγματα και δεν ξέρω καν αν υπάρχουν στα αλήθεια,όμως θέλω να έχετε τα μάτια σας δεκατέσσερα και να είστε ιδιαίτερα προσεκτικοί.Δεν αναφέρεται τίποτα σε κανέναν και συνεχίζετε κανονικά την δουλειά σας.Δεν χρειάζεται να ανησυχήσουμε τους προστατευόμενους μας. Έτσι τους έστειλα πίσω στα πόστα τους και αυτή την φορά έστειλα και τον Arashi να κόψει βόλτες τριγύρο,μιας και η ικανότητα του να αντιλαμβάνεται πράγματα και τον χώρο γύρο του ήταν πολύ καλύτερη από αυτή των υπολοίπων.
Για άλλη μια φορά πήγα στον Ren.
-Ren,θα ήθελα η Saeko να κινηθεί πιο μπροστά και να ανιχνεύσει την περιοχή,μήπως συναντήση τίποτα για το οποίο δεν θα θέλαμε να ανησυχούμε την τελευταία στιγμή. είπα,με την κοπέλα να βρίσκεται ακόμα εκεί.Ο Ren της έκανε νόημα να πράξει όπως ζήτησα και έτσι εκείνη αποχώρησε.Όταν ήμασταν μόνοι μας του είπα ότι μου μετέφερε ο Frankenstein.Θεωρούσα ότι ήταν αρκετά έμπιστος και ότι η αντρες του αρκετά πειθαρχημένοι ώστε να αντιδράσουν κατάλληλα στα νέα.
-Είσαι σίγουρος ότι δεν πρέπει να ενημερώσουμε τους υπολοίπους για αυτό;
-Ναι οι άντρες που προστατεύουμε είναι επαγγελματίες,αλλά δεν συνηθίζουν να είναι οι πιο γενναίοι του ανθρώπινου είδους.Δεν θα θέλαμε όλη η αποστολή να καταρρεύση προτού καν αντιμετωπίσουμε κάποιο αληθινό κίνδυνο.Πες το μόνο στους άντρες σου και μόνο σε όσους θεωρείς ότι δεν θα αποκαλύψουν τίποτα και θα παραμείνουν ψύχραιμοι.
Εκείνος ένευσε θετικά και πήγε να κάνει την κουβεντούλα του με τους δικούς του.Εγώ γύρισα προς τους ερευνητές.Μπορούσα να τους δω όλους σκυμμένους στο έδαφος.Άλλοι να έχουν καλύψει κυκλικά ολόκληρους κρατήρες και να τσεκάρουν αν είναι ενεργοί ή όχι,άλλοι να σκάβουν και να συγκεντρώνουν το κάρβουνο και να το επεξεργάζονται και άλλοι να προσπαθούν να φτάσουν στο κανονικό έδαφος κάτω από αυτό,ώστε να πάρουν δείγματα πέτρας και να τα αναλύσουν.Πολύ δουλειά και ήλπιζα να μπορούσαν να την κάνουν κάτω από αυτές τις συνθήκες.Ενώ ο κάθε ένας από αυτούς είχε τα πράγματα του μαζί του και είχαμε προμήθειες,δεν είχαμε ότι χρειαζόμασταν για να στήσουμε τέντες,σκηνές ή οποιοδήποτε άλλο πρόχειρο κατάλυμα,ώστε να μπορούν εκεί μέσα να κάτσουν να κάνουν την δουλειά τους.Επίσης κάτι τέτοιο δεν μας σύμφερε.Το έδαφος δεν ήταν κατάλληλο και από όσο ξέραμε θα μπορούσε να εκραγεί ανά πάσα στιγμή.Έτσι δεν έπρεπε απλά να κάνουν την δουλειά τους έξω στο ανοικτό πεδίο,αλλά όσο περνούσε ο χρόνος θα χρειαζόταν να κάνουν κομμάτι αυτής εν κίνηση.
Back to top Go down
Heiwajima
Simple Member
Simple Member
Heiwajima


Όνομα Χαρακτήρα : Masayuki Seiji
Posts : 2118
Location : Δίπλα στο παγκάρι
Join date : 2012-10-19
Age : 31

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος-Αποστολή] Φωτιά στα μπατζάκια μας - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Αποστολή] Φωτιά στα μπατζάκια μας   [Τέλος-Αποστολή] Φωτιά στα μπατζάκια μας - Page 2 I_icon_minitimeMon Dec 07, 2015 1:44 am

Αφού μίλησαν για λίγα δευτερόλεπτα, ο Mr. Shadow γύρισε στον Ren και από ότι κατάλαβα του μετέφερε όσα μόλις άκουσε. Πέθαινα να μάθω για ποιο πράγμα μιλούσαν, αλλά από ότι φάνηκε ο Masta ήταν πιο τυχερός. Ο Mr. Shadow φώναξε τους δικούς του κοντά του και έτσι σηκώθηκε κι εκείνος από δίπλα μας και κινήθηκε προς το μέρος τους, ενώ λίγες στιγμές αργότερα, αφού μάλλον ενημερώθηκαν για το τι συμβαίνει, έφυγαν από εκεί . Είχα αρχίσει να εκνευρίζομαι που δεν μας είχαν φωνάξει κι εμάς αλλά ηρέμησα όταν είδα τον Ren να προχωράει προς το μέρος μας, ενώ παράλληλα έδωσε διαταγή στην Saeko να είναι ακόμα περισσότερο προσεκτική.
-Ίσως να μην είμαστε μόνοι μας στο νησί. μας είπε χαμηλόφωνα, όταν έφτασε μπροστά μας και έσκυψε για να βρίσκεται ακόμα πιο κοντά.
-Το ξέραμε ήδη αυτό, έτσι δεν είναι? παρατήρησε πολύ εύστοχα κατά την άποψή μου η Shizu.
-Δεν εννοώ τους ιθαγενείς. της απάντησε και τράβηξε την προσοχή μας. Ο Frankenstein, ο επιστήμονας που μιλούσε πριν λίγο με τον Mr. Shadow, πιστεύει ότι υπάρχουν και κάποια ζώα στην περιοχή. Κοιταχτήκαμε με την Shizu και αφήσαμε τον Ren να ολοκληρώσει ό,τι ήθελε να πει. Για την ώρα αποφασίσαμε να το κρατήσουμε κρυφό από τους περισσότερους και να το μάθουν μόνο ορισμένοι που εμπιστευόμαστε και θα ήθελα να μην το πείτε στον Hiroshi.
-Σωστά. Αυτός είτε θα αρχίσει να γκρινιάζει για έξτρα δουλειά είτε θα αρχίσει να ψάχνει για πύρινες γάτες και θα τους ξεσηκώσει όλους όπως και να έχει... πρόσθεσα στην τελευταία του φράση, κουνώντας πάνω κάτω το κεφάλι αναλογιζόμενος το τι μπορούσε να προκαλέσει ο περίεργος χαρακτήρας του.
-Ακριβώς. Θα σας παρακαλούσα λοιπόν να σηκωθείτε και να αρχίσετε να περιπολείτε κι εσείς όπως όλοι οι άλλοι που φέραμε μαζί μας, μιας και θα με έκανε να αισθάνομαι πολύ καλύτερα για την ασφάλεια όλων μας. Με την τελευταία φράση του, προσπάθησε να μας χτυπήσει στο φιλότιμο, μιας και μας είδε να καθόμαστε χωρίς να κάνουμε τίποτα και τα κατάφερε. Έτσι, αφού του γνέψαμε καταφατικά, με ένα χέρι στον καθένα μας χτύπησε απαλά στον ώμο και σηκώθηκε για να αρχίσει και αυτός περιπολίες. Ελάχιστες στιγμές αργότερα, ακολουθήσαμε το παράδειγμά του και αρχίσαμε να κάνουμε βόλτες στην περίμετρο των επιστημόνων.
Back to top Go down
Argon
Bounty Hunter
Bounty Hunter
Argon


Όνομα Χαρακτήρα : Argon Naito
Posts : 3670
Location : At the top of the world
Join date : 2013-01-06
Age : 27

[Τέλος-Αποστολή] Φωτιά στα μπατζάκια μας - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Αποστολή] Φωτιά στα μπατζάκια μας   [Τέλος-Αποστολή] Φωτιά στα μπατζάκια μας - Page 2 I_icon_minitimeMon Dec 07, 2015 1:58 pm

Καθώς έκανα την δικιά μου περιπολία και επίβλεψη κοντά στους ερευνητές μας,ένας από αυτούς με έπιασε καθώς περνούσα από δίπλα του.Φαινόταν αρκετά ενθουσιώδης με τα πράγματα που έβρισκε και μάλλον θεώρησε ότι θα με ενδιέφεραν και εμένα,οπότε με τράβηξε σε μια πάρα...μα πάρα πολύ "ενδιαφέρουσα" συζήτηση.Να πάρει,πως μπορούσα να είμαι τόσο απερίσκεπτος.Ήμουν τόσο συγκεντρωμένος στο να παρακολουθώ για κινδύνους τριγύρω μας,που ξέχασα τους κινδύνους εντός της περιμέτρους μας.Ένα ναρκοπέδιο από εξυπνάκιες που νόμιζαν ότι το να κοιτάνε πέτρες και κάρβουνο ήταν ενδιαφέρον.Δεν λέω είχε την χρησιμότητα του και ποτέ μου δεν θα κορόιδευα την δουλειά κάποιου,αλλά γιατί έπρεπε να με αναμείξουν και μένα σε μια συζήτηση που δεν μου πρόσφερε χρήσιμη γνώση στον τομέα μου;
Τότε έπιασα με την άκρη του ματιού την Shizu να περνάει από εκεί κοντά.
-Shizu,για περίμενε λίγο που θέλω να σου μιλήσω. της φώναξα και εκείνη σταμάτησε να με κοιτάξει.
-Αν με συγχωράτε,πρέπει να γυρίσω και εγώ στην δικιά μου δουλειά. είπα στον άντρα και έτσι ξέφυγα ευγενικά από την συζήτηση.
-Ναι,κύριε; μου απεύθυνε τον λόγο μόλις την πλησίασα Τι μπορώ να κάνω για εσάς; Έβαλα το χέρι μου στην πλάτη της και την έδωσα μια ώθηση ελαφρώς ώστε να αρχίσει να περπατάει μαζί μου.
-Πέρα του ότι με έσωσες από το να κοιμηθώ όρθιος δεν χρειάζομαι τίποτε άλλο. της είπα.Εκείνη γύρισε τότε και κοίταξε τον ερευνητή,με το οποίο μιλούσα,που εκείνη την ώρα επέστρεφε και εκείνος στην δουλειά του.
-Κατάλαβα... είπε με απαλό τόνο χωρίς να εκφέρει τίποτε άλλο.
-Πως κρατιέσαι Shizu; την ρώτησα.Ήθελα να έχω μια πιο προσωπική άποψη και ιδέα για το πλήρωμα του Ren και δεν υπήρχε καλύτερος τρόπος από το να μιλήσω μαζί τους.
-Όλα καλά κύριε.Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα. είπε αλλά κάτι δεν μου άρεσε.Ένα μικρό τρέμουλο στην φωνή της,μια υποψία δισταγμού την οποία προσπάθησε να καλύψει,ενώ το βλέμμα της αφού μου απάντησε γύρισε προς την υπόλοιπη ομάδα της,σαν να έψαχνε να βεβαιωθεί ότι οι υπόλοιποι βρίσκονταν ακόμα εκεί.Πολλοί δεν θα παρατηρούσαν τίποτα από αυτά,όμως ήξερα πολλά για το πως κάποιος μπορεί να ελέγχει τα συναισθήματα του και να τα αλλάζει και μπορούσα να πω ότι η απάντηση της και η ψυχραιμία που μου έδειχνε ήταν φτιαχτές.
-Δεν υπάρχει λόγος να μου λες ψέματα Shizu,δεν είναι ότι θα σου κάνω τίποτα ή θα σε διώξω αν φοβάσαι και ανησυχείς. της είπα.Εκείνη γύρισε και με κοίταξε ξαφνιασμένη,όταν προσπάθησε να το κρύψει ήταν αργή η αντίδραση της.
-Αλήθεια κύριε,όλα είναι εντάξει. είπε με ανεβασμένο τόνο στην φωνή και λιγότερη σταθερότητα.
-Λυπάμαι αλλά προσπαθείς να πείσεις το λάθος άτομο.Μπορώ να δω κάτω από την ψεύτικη αυτοπεποίθηση που δείχνεις.Επίσης προσπάθησε να μείνεις ψύχραιμη,γιατί η εικόνα σου έχει αρχίσει να σπάει,μόνο από το πως μου απάντησες. Εκείνη χαμήλωσε το κεφάλι της και φάνηκε σαν να μην ξέρει τι να πει.
-Διάβασα πως είσαι αρκετά ομαδικός "παίχτης" και πως δείχνεις μεγάλο ενδιαφέρον για τους άλλους γύρο σου... είπα θέλοντας να ρίξω λίγο τους ρυθμούς ...Μου αρέσουν άτομα σαν και σένα και σε καταλαβαίνω.Ασχέτως τι άλλους λόγους μπορεί να έχεις,το να θες να δείχνεις δυνατή για τα άτομα γύρο σου είναι κάτι το οποίο το σέβομαι.
-Τα λόγια σας είναι πολύ ευγενικά κύριε,όμως τώρα που βρήκατε αυτό το μυστικό μου δεν νιώθω το ίδιο σίγουρη,ότι δεν θα το μάθουν και άλλοι.Δεν θέλω τα πράγματα να αλλάξουν,θέλω να παραμείνω έτσι.
Back to top Go down
Argon
Bounty Hunter
Bounty Hunter
Argon


Όνομα Χαρακτήρα : Argon Naito
Posts : 3670
Location : At the top of the world
Join date : 2013-01-06
Age : 27

[Τέλος-Αποστολή] Φωτιά στα μπατζάκια μας - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Αποστολή] Φωτιά στα μπατζάκια μας   [Τέλος-Αποστολή] Φωτιά στα μπατζάκια μας - Page 2 I_icon_minitimeMon Dec 07, 2015 2:47 pm

Να πάρει την καλοσύνη που είχα μέσα μου.Πραγματικά δεν είχα καμία υποχρέωση να το κάνω αυτό...
-Δεν θα χρειαστεί να αλλάξει τίποτα.Μπορώ να σου δείξω εγώ πως να επιτύχεις στο να ελέγξεις και να κρύψεις τα συναισθήματα σου.Θα έλεγα ότι είμαι κάτι σαν ειδικός στο θέμα.
Εκείνη κοίταξε το ανέκφραστο μου πρόσωπο που δεν είχε αλλάξει καθόλου κατά την διάρκεια της συζήτησης μας.
-Το βλέπω κύριε. παραδέχθηκε εκείνη.
-Χαίρομαι.Φαντάζομαι ότι θα μείνουμε στο νησί για κάποιο διάστημα,οπότε θα έχουμε άπλετο χρόνο μπροστά μας για να γίνει η δουλειά.
-Δεν ξέρω κύριε... είπε εκείνη διστακτικά ...δεν νομίζω ότι...
-Shizu... είπα απότομα και την διέκοψα ...Το να είσαι δυνατή δεν σημαίνει να κάνεις τα πράγματα μόνη σου.Σημαίνει να ξέρεις τι μπορείς να κάνεις μόνη σου και τι όχι.Και όταν δεν μπορείς να έχεις το κουράγιο να το πεις και να λάβεις βοήθεια από τους άλλους που αδιαμφισβήτητα νοιάζονται για εσένα,όσο εσύ νοιάζεσαι για αυτούς. Το βλέμμα μου ήταν ακλόνητο και σοβαρό,καρφωμένο πάνω της,δίνοντας βάρος στα λόγια μου.Προσπάθησε να πει κάτι,αλλά δεν έβαλε λέξη.Έσκυψε για λίγο το κεφάλι της και φάνηκε να συλλογίζεται.Κάποια στιγμή σταμάτησε να περπατάει και γύρισε ξανά να με κοιτάξει με περισσότερη αυτοπεποίθηση.
-Κύριε!Παρακαλώ δείξτε μου τον τρόπο για να κρύβω καλύτερα τι σκέφτομαι και αισθάνομαι. Ένευσα θετικά.
-Η αυτοπεποίθηση είναι πάντα ένα καλό πρώτο σημάδι,όμως θυμήσου αυτό που σου είπα Shizu: κάποια στιγμή θα χρειαστεί να μοιραστείς τους φόβους σου και τις ανησυχίες σου με τους άλλους και τότε θα γίνεις πραγματικά δυνατή.Για την ώρα αυτό είναι το πρώτο σου μάθημα.Τώρα πίσω στην δουλειά.
Εκείνη την ώρα μπορούσα να παρατηρήσω τον αδερφό της να μας κοιτάζει από πιο πέρα -τουλάχιστον αυτός πρέπει να ήταν,νομίζω-.
-Ελπίζω ο αδερφός σου να μην ζηλεύει αν μιλάς με άλλους άντρες. είπα,αλλά σε αντίθεση με τους δικούς μου -που είχαν συνηθίσει πότε αστειευόμουν ακόμα και όταν έμενα ανέκφραστος- εκείνη δεν ήξερα αν το κατάλαβε.Γύρισε και έριξε μια ματιά στον αδερφό της,αλλά δεν είπε ή έκανε τίποτε άλλο.
Πλέον πιο ευχαριστημένη από πριν η κοπέλα απλά αποχώρησε και πήγε να συνεχίσει τους γύρους της.Την ίδια στιγμή παρατήρησα ότι η Saeko γύρισε.Ήμουν πιο κοντά από τον Ren οπότε την πλησίασα πρώτος.
-Αναφορά Saeko;
-Όλα καλά μπροστά κύριε.Δεν συνάντησα τίποτα πέρα από κάρβουνο και στάχτη,όπως και παντού αλλού.
-Καλό αυτό.
Ο Ren κατέφθασε και εκείνος.Έπρεπε να ενημερώσει την Saeko και για τα καινούργια νέα,τα οποία δεν άκουσε γιατί έλειπε.
-Όλα καλά Saeko;Δεν συνάντησες κάποιο πρόβλημα;
-Ναι κύριε κανένα πρόβλημα,δεν χρειάζεται να ανησυχείτε. είπε και άκουσα τον τόνο της φωνής της να γίνεται πιο λεπτός,ενώ μια εμφανής χαρά είχε ζωγραφιστεί στο πρόσωπο της.Ενδιαφέρον αυτό.Φαίνεται ότι είχε κάποιο "θεματάκι" με τον διοικητή της.
Αφού της δόθηκε η αναφορά πήραμε την απόφαση να συνεχίσουμε τον δρόμο μας.Οι χαρτογράφοι είχαν τελειώσει με την γύρο περιοχή,οπότε έπρεπε να κινηθούμε,ενώ και οι υπόλοιποι ερευνητές είχαν μαζέψει και είχαν κοιτάξει μπόλικες πέτρες.
Back to top Go down
Heiwajima
Simple Member
Simple Member
Heiwajima


Όνομα Χαρακτήρα : Masayuki Seiji
Posts : 2118
Location : Δίπλα στο παγκάρι
Join date : 2012-10-19
Age : 31

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος-Αποστολή] Φωτιά στα μπατζάκια μας - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Αποστολή] Φωτιά στα μπατζάκια μας   [Τέλος-Αποστολή] Φωτιά στα μπατζάκια μας - Page 2 I_icon_minitimeMon Dec 07, 2015 5:25 pm

Καθώς προχωρούσα και κοιτούσα για κάποιο σημείο ζωής γύρω μας, το μάτι μου έπεσε πάνω στον Mr. Shadow να πλησιάζει την Shizu και να μιλάνε για αρκετή ώρα. Έτοιμος ήμουν να πάω και να τους διακόψω, αλλά τελευταία στιγμή ήρθε δίπλα μου ο Hiroshi και αφού ακούμπησε με δύναμη το χέρι του στην πλάτη μου, μιας και δεν έφτανε για να το περάσει γύρω από τον λαιμό μου, μου είπε:
-Τι γίνεται? Θα την χάσεις την αδερφούλα σου από τον bounty hunter? προσπαθώντας να με πειράξει.
-Μην λες βλακείες. Απλά μιλάνε, δεν έγινε κάτι το φοβερό. του απάντησα, ενώ συνέχισα να προχωράω, αφήνοντάς τον μερικά βήματα πίσω.
-Αυτό το λες για να πείσεις εμένα ή τον εαυτό σου? Και σταμάτα να προχωράς τόσο γρήγορα, ντε! Είναι και αυτή η ζέστη και προχωράω αργά.
-Ναι, γιατί αλλιώς θα έτρεχες μαραθώνιο. του απάντησα, αποφεύγοντας την ερώτησή του γιατί η απάντησή της δεν με συνέφερε.
-Καλά μην το παρακάνεις. Μαραθώνιο δεν θα έτρεχα, αλλά με ξέρεις εμένα. Σας βάζω όλους κάτω σε θέματα αντοχής όταν δεν βαριέμαι. [Τέλος-Αποστολή] Φωτιά στα μπατζάκια μας - Page 2 3693793700
-Άρα δηλαδή ποτέ. του απάντησα και για λίγο προσπάθησε να βρει κάτι για να αντικρούσει τα λεγόμενά μου, αλλά τα παράτησε.
-Σε αυτό έχεις ένα δίκιο, είπε και αναστέναξε. Μετά από αυτή την συζήτηση με τον Hiroshi, γύρισα να δω αν μιλούσαν ακόμα ο Mr. Shadow με την αδερφή μου. Αντ' αυτού τον είδα να μιλάει με την Saeko και τον Ren. "Όλη την ομάδα μας γυροφέρνει αυτός..." σκέφτηκα και έπειτα στράφηκα προς τον Hiroshi.
-Εσύ έχεις μιλήσει καθόλου με τον Mr. Shadow?
-Όχι, γιατί?
-Ούτε τον έχεις δει να σε παρακολουθεί ή τίποτα τέτοιο. συνέχισα τις ερωτήσεις αγνοώντας την δική του.
-Ε δεν κοιτούσα αυτόν. Έχουμε που έχουμε να κοιτάμε τα κάρβουνα, σιγά μην ασχολιόμουν και με άλλους. [Τέλος-Αποστολή] Φωτιά στα μπατζάκια μας - Page 2 1364924988
-Αυτό να μου πεις. σχολίασα αναστενάζοντας με την αδιαφορία που έδειχνε ο φίλος μου για οτιδήποτε πέρα από τον εαυτό του. Δεν τον εμπιστευόμουν αυτόν όσους επαίνους και να του έδιναν οι άλλοι. Ήμουν σίγουρος ότι κάτι έκρυβε, αλλά δεν με ένοιαζε ιδιαίτερα να το μάθω, απλά να μας αφήσει ήσυχους. Μια χαρά τα πηγαίναμε μέχρι τώρα μόνοι μας. Όσο τα σκεφτόμουν αυτά έριξα μια ακόμα ματιά προς το μέρος που μιλούσαν οι άλλοι 3. Τους είδα να έχουν σπάσει και πλέον να έχει μείνει μόνο η Saeko, που προχωρούσε σιγά σιγά προς τα μπροστά και έριχνε κλεφτές ματιές προς τον Ren. "Καημένο κορίτσι.." σκέφτηκα και συνέχισα να προχωράω κοιτώντας την γύρω περιοχή, όπως είχα διαταγή να κάνω.
Back to top Go down
Heiwajima
Simple Member
Simple Member
Heiwajima


Όνομα Χαρακτήρα : Masayuki Seiji
Posts : 2118
Location : Δίπλα στο παγκάρι
Join date : 2012-10-19
Age : 31

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος-Αποστολή] Φωτιά στα μπατζάκια μας - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Αποστολή] Φωτιά στα μπατζάκια μας   [Τέλος-Αποστολή] Φωτιά στα μπατζάκια μας - Page 2 I_icon_minitimeMon Dec 07, 2015 5:55 pm

Ο Hiroshi συνέχισε να με ακολουθεί για λίγη ώρα ακόμα και ομολογουμένως αυτό τον έκανε να προσέχει περισσότερο από ότι συνήθως την δουλειά του, πράγμα που με ξάφνιασε. Κάποια στιγμή όμως δεν άντεξα άλλο και άλλαξα πορεία από αυτή που κατευθυνόμασταν.
-Πού πας? Δεν περνούσαμε ωραία? με ρώτησε με ένα παράπονο στην φωνή.
-Συνέχισε τις βόλτες σου εσύ, καλά το πας μέχρι τώρα. 2 τέτοιες βόλτες ακόμα να κάνεις και 5 προαγωγές θα σου δώσουν. του απάντησα και άνοιξα τον βηματισμό μου. Αυτός φάνηκε να κολλάει στην θέση του για λίγο σκεπτόμενος τι του είπα και στην συνέχεια, ανασηκώνοντας τους ώμους του, συνέχισε να προχωράει. Ήθελα να βρω την Shizu για να μάθω τι είπαν με τον bounty hunter και έτσι, για αρχή έριξα μια ματιά σε όλο τον χώρο γύρω μου. Παντού έβλεπα μερικά άτομα με άσπρες στολές να σκάβουν, να κάνουν διάφορες μετρήσεις και να σχεδιάζουν σε χαρτιά και τετράδια στην πλαγιά που βρισκόμασταν, και μερικούς άλλους να τριγυρνάνε γύρω τους, αλλά πουθενά εκείνη. Λίγες στιγμές αργότερα εντόπισα κάποια φιγούρα που μου έμοιαζε με την δική της και πλησίασα προς τα εκεί.
-Shizu! φώναξα και είδα την είδα να γυρίζει, οπότε κατάλαβα ότι ήταν αυτή. Έφτασα δίπλα της και αφού έριξα μια ματιά γύρω μας την ρώτησα.
-Τι ήθελε πιο πριν ο bounty hunter? ενώ ακούστηκα πιο επιθετικός από ότι υπολόγιζα ότι θα ακουστώ.
-Και τι σε νοιάζει εσένα? με αντερώτησε, εμφανώς εκνευρισμένη.
-Ρωτάω γιατί μου φαίνεται περίεργος τύπος. Απάντησα απολογητικά, αφού από ότι φαινόταν βρήκα τον μπελά μου από το πουθενά.
-Εσένα όσοι με πλησιάζουν σου φαίνονται περίεργοι. Άσε μας ρε Seiji. μου είπε και έφυγε με γοργό βήμα.
-Εγώ φταίω που ενδιαφέρομαι! της φώναξα, καθώς απομακρυνόταν και έδειξε να με αγνοεί. "Σκατά τα έκανα..." σκέφτηκα και έμεινα για λίγο ακίνητος χαμένος στις σκέψεις μου.
Back to top Go down
Argon
Bounty Hunter
Bounty Hunter
Argon


Όνομα Χαρακτήρα : Argon Naito
Posts : 3670
Location : At the top of the world
Join date : 2013-01-06
Age : 27

[Τέλος-Αποστολή] Φωτιά στα μπατζάκια μας - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Αποστολή] Φωτιά στα μπατζάκια μας   [Τέλος-Αποστολή] Φωτιά στα μπατζάκια μας - Page 2 I_icon_minitimeMon Dec 07, 2015 6:58 pm

Λίγα λεπτά αργότερα μαζέψαμε τους πάντες και ξαναρχίσαμε την πορεία μας.
-Παρατήρησα την Saeko και φαίνεται να είναι τσιμπημένη με τον Ren. είπα στους δικούς μου,καθώς προχωράγαμε και τους είδα όλους να γουρλώνουν τα μάτια ταυτόχρονα.
-Όι όι μου κάνεις πλάκα έτσι; [Τέλος-Αποστολή] Φωτιά στα μπατζάκια μας - Page 2 1328410468 ρώτησε ο Masta,ενώ από πίσω του ο Kisame είχε είναι ένα πλατύ χαμόγελο και φαινόταν να προσπαθεί να το συγκρατήσει.Τι στο καλό τους έπιασε.
-Γιατί; τον ρώτησα.
-Δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται να είσαι τόσο τυφλός σε κάποια πράγματα,ενώ βλέπεις άλλα και άλλα. συνέχισε να λέει εκείνος,έχοντας πλέον επίσης ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά.
-Κεχεχεχε [Τέλος-Αποστολή] Φωτιά στα μπατζάκια μας - Page 2 558843162 άρχισε να χτυπιέται ο Kisame,χωρίς να μπορεί να συγκρατηθεί άλλο.
Κοίταξα την Kanae η οποία ήταν η μόνη που δεν είχε πει τίποτα.Είχε γίνει κατακόκκινη και φαινόταν νευριασμένη.
-Όι Kisame σταμάτα να γελάς και εσύ Masta βάλε ένα φερμουάρ στο στόμα σου. [Τέλος-Αποστολή] Φωτιά στα μπατζάκια μας - Page 2 326707096 τους φώναξε κουνώντας τις βαλίστρες της πάνω στην μούρη τους.
Κοίταξα τότε τον φίλο μου τον Arashi.
-Τι στο καλό πάθανε; τον ρώτησα.
-... μου είπε περιπαιχτικά.
-Όχι και εσύ τώρα αδερφέ... Για να έλεγε κάτι τέτοιο ακόμα και ο Arashi,κάτι πολύ παράξενο συνέβαινε,όμως αμφέβαλλα ότι θα το έβγαζα από αυτούς.
Η νύχτα είχε αρχίσει να μας βρίσκει για τα καλά και η αλήθεια είναι ότι τα φανράκια που κρατούσαμε δεν έκαναν πολύ δουλειά με όλο αυτόν τον καπνό που με περιέβαλε.Πέρα από την έλλειψη ορατότητας,πηγαίναμε πολύ αργά και γιατί έπρεπε να αφήνουμε χρόνο στους χαρτογράφους μας να καταγράφουν την περιοχή.Αναρωτιόμουν πως έκαναν την δουλειά τους,όταν δεν υπήρχαν και ιδιαίτερα σημάδια να ξεχωρίζεις την μία περιοχή από την άλλη.Πάντως όχι ιδιαίτερα καλά,όχι κάτω από αυτές τις συνθήκες.Πολλές φορές αναγκαστήκαμε να σταματήσουμε για περισσότερο από όσο θέλαμε ή ακόμα και να γυρίσουμε προς τα πίσω για να διορθωθούν λάθη που είχαν γίνει κατά την σχεδίαση.Δεν πήγαινε άλλο αυτό.
-Ας σταματήσουμε. είπα τελικά στον Ren Δεν γίνεται δουλειά έτσι.Ας αφήσουμε τους ανθρώπους να κοιμηθούμε και αύριο ξεκινάμε νωρίς το πρωί για να καλύψουμε το χαμένο έδαφος.
-Το σκεφτόμουν και εγώ αυτό.Βέβαια δεν έχουμε σκηνές,όμως οι στολές θα μας προστατεύσουν από το έδαφος και έτσι και αλλιώς όλοι μας χρειαζόμαστε ύπνο. ανταποκρίθηκε εκείνος.
-Ας βάλουμε τον κόσμο στην μέση και εμείς θα κοιμηθούμε γύρω τους.
-Καλώς,όμως θα πρέπει να αφήσουμε και άτομα για να φυλάνε σκοπιά.
-Πρέπει.Θα πάρω εγώ την πρώτη βάρδια και μετά τις υπόλοιπες τις μοιράζουμε.
Ο Ren  φάνηκε να σκέφτεται κάτι.
-Θα αφήσω και τον Hiroshi μαζί σου.Αμφιβάλλω ότι έκανε κάτι το σπουδαίο το πρωί οπότε πρέπει να είναι ο λιγότερος κουρασμένος.
-Καλώς.
-Ωραία,πάω να πω στους υπόλοιπους ότι δεν συνεχίζουμε παραπέρα.
-Πάρε και τους δικούς μου και βάλτους να σε βοηθήσουν με ότι μπορούν να χρειαστούν οι κύριοι,απλά αν μπορείς θα ήθελα να μου αφήσεις την Shizu,για κάτι που την χρειάζομαι.
Ο διοικητής φάνηκε παραξενεμένος αλλά δεν είπε τίποτα και με άφησε να την δάνειστώ.Έτσι ενώ οι υπόλοιποι έψαχναν να βρουν που θέλουν να ξαπλώσουν -λες και είχαν πολλές διαφορετικές επιλογές- εγώ καθόμουν κάτω με την Shizu και για αρχή της εξηγούσα πως ακόμα και κάποιοι μικροί μυς στο πρόσωπο μπορούσαν να φανερώσουν αν κάποιος ήταν θυμωμένος,θλυμένος,χαρούμενος,αδιάφορος κλπ,ενώ παράλληλα προσπαθούσα να της δείξω που ακριβώς πέφτουν αυτοί οι μυς.
Back to top Go down
Heiwajima
Simple Member
Simple Member
Heiwajima


Όνομα Χαρακτήρα : Masayuki Seiji
Posts : 2118
Location : Δίπλα στο παγκάρι
Join date : 2012-10-19
Age : 31

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος-Αποστολή] Φωτιά στα μπατζάκια μας - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Αποστολή] Φωτιά στα μπατζάκια μας   [Τέλος-Αποστολή] Φωτιά στα μπατζάκια μας - Page 2 I_icon_minitimeMon Dec 07, 2015 7:55 pm

Μετά από γέλια  των bounty hunters και μια μικρή συνομιλία που είχε ο Mr. Shadow με τον Ren, ο δεύτερος ανακοίνωσε σε όλους ότι θα σταματούσαμε εδώ για την νύχτα και έπειτα φώναξε τους 3 μας, εκτός της Shizu που την είχε πιάσει ο Mr. Shadow και της μιλούσε πάλι. Έκανα ένα βήμα για να πάω προς το μέρος τους, αλλά με έπιασε ο Ren από το μπράτσο όπως περνούσε δίπλα μου και με έσυρε μακριά τους, λίγο πιο πέρα όπου και ήρθαν ο Hiroshi με την Saeko.
-Όπως ακούσατε, θα κάνουμε στάση εδώ μιας και νύχτωσε. Θα αναλάβουμε την φρούρηση της περιοχής με βάρδιες. Ε ψιτ, Seiji, μιλάω. διέκοψε, καθώς με είδε να κοιτάω προς τον Mr. Shadow και να μην τον ακούω.
-Ναι... Τι λέγαμε?
-Έλεγα λοιπόν ότι θα χωριστούμε σε ομάδες. Hiroshi εσύ μπορείς να πας προς τον Mr. Shadow αφού θα πάρετε μαζί την πρώτη βάρδια, την δεύτερη ο Seiji με τον Masta και τον Kisame και την τρίτη οι 3 κοπέλες. Κάτι δεν μου έβγαινε στα νούμερα των ατόμων και αμέσως με έκανε να καταλάβω η Saeko.
-Και εσύ? Πώς και δεν είσαι σε κάποια ομάδα?
-Εγώ θα κοιμηθώ, ασφαλώς. απάντησε, καμαρώνοντας.
-Μήπως να γίνει κάποια αλλαγή? ρώτησε διστακτικά η Saeko.
-Χμμ... Τώρα που το λες παρατήρησα πώς κοιτάζει η Kanae τον Mr. Shadow. Λες να τους βάλουμε μαζί και να βάλω τον Hiroshi με τα κορίτσια?
-Σοβαρά...? Πάω για ύπνο δεν μπορώ να ακούω άλλα κουφά. Του απάντησα και απομακρύνθηκα για να βρω μέρος να ξαπλώσω.
-Γιατί τι είπα? [Τέλος-Αποστολή] Φωτιά στα μπατζάκια μας - Page 2 1707267728 ρώτησε απορημένος ο Ren και η Saeko έβγαλε μια τσιριχτή φωνή και άρχισε να απομακρύνεται και αυτή.
Back to top Go down
Sponsored content





[Τέλος-Αποστολή] Φωτιά στα μπατζάκια μας - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Αποστολή] Φωτιά στα μπατζάκια μας   [Τέλος-Αποστολή] Φωτιά στα μπατζάκια μας - Page 2 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τέλος-Αποστολή] Φωτιά στα μπατζάκια μας
Back to top 
Page 2 of 7Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» [Τέλος-Αποστολή-Φρούτο]]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 4ο - Διατηρηση της ταξης και της ηρεμιας με φωτια και ατσαλι!
» [Τέλος-Αποστολη] Η πρωτη αποστολη ενος Marine
» [Τέλος-Αποστολή]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 9ο - Πρωτη φορα αξιωματικος! Πρώτη αποστολη!
» τελος -αποστολή ] μια περίεργη αποστολή
» [Τέλος-Αποστολή] Στο Τέλος Ξυρίζουν Τον Γαμπρό

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: Grand Line :: Kilauea-
Jump to: