Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 6 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 6 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τέλος] Pirate Alliance

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Pirate Alliance - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Pirate Alliance   [Τέλος] Pirate Alliance - Page 2 I_icon_minitimeWed Nov 11, 2015 10:53 pm

Οταν πηγαινε ομως εκει περα ο νεαρος και η παρεα του τοτε τα ματια του νεαρου για λιγο ειχαν πεσει πανω στο μπαρμαν. Εκεινος ειχε καλεσει μεσω του den den mushi καποιους. Δεν ειχαν προλαβει να φυγει εκεινοι που προκαλεσαν φασαρια και αμεσως πηγαιναν καποιους απο αυτους που ειχε καλεσει να επιτεθουν σε εκεινους. Δεν το αφησε ο Νατσου να περασει αυτο το πραγμα ετσι ομως. Αμεσως ειχε παει στον ενα οπου πηγαινε να επιτεθει σε εκεινον με τα πολυ κουρεμενα μαλια. Ετσι οταν πηγε αμεσως του ειχε δωσει μια μπουνια στην μουρη και εκεινος πεταχτηκε σε ενα τραπεζι. Ο τυπος με τα πολυ κουρεμενα μαλια δεν περιμενε να δεχτει επιθεση και φαινοταν ευγνομονουσε πολυ τον νεαρο.
Μετα ειχαν μπει κιαλλοι μεσα.
-Ωστε είστε για καβγα ε, δεν θα μαθετε βλεπω ποτε ειπε εκεινος με τα πολυ κουρεμενα μαλια.΄Υστερα εκεινος αμεσως πηγε να επιτεθει σε καποιους και καταλαθως ειχε βαρεσει εναν οπου καθοταν σε ενα τραπεζι. Οταν τον βαρεσε μετα εκεινος πηγε να του δωσει μια μπουνια αλλα αυτος με τα πολυ κουρεμενα μαλια τον αποφυγε σκηβοντας. Δεν επρεπε να τον αποφυγει σκηβοντας ομως, θα επρεπε να τον μπλοκαρει με το χερι του επειδη ο αλλος ειχε βαρεσει εναν αλλο ο οποιος μετα και εκεινος μπλεχτηκε στην μαχη. Απο εκει οπου ειχαν ερθει καποιοι για να επιτεθουν σε αυτους που ειχαν κανει φασαρι στο μπαρ κατελοιξε να γινει μια ανοιχτη μαχη. Τον νεαρο ομως δεν τον ενοιαζε, του φαινοταν καπως διασκεδαστικο.
-Δεν θα απομινουμε πισω, παμε και εμεις! Ειπε ο νεαρος και επειτα οι δικοι του και εκεινος αμεσως αρχισαν να βαρανε κοσμο και εκεινοι.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Pirate Alliance - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Pirate Alliance   [Τέλος] Pirate Alliance - Page 2 I_icon_minitimeWed Nov 11, 2015 11:42 pm

Ειχε παει ο νεαρος να βαρεσει εναν πειρατη οπου ερχοταν κατα πανω του, κρατουσε ενα μαχαιρι και πηγαινε να τον μαχαιρωσε. Ετσι οταν πηγε να τον μαχαιρωσει ο νεαρος τον αποφυγε και επειτα του εδωσε μια γροθια στα μουτρα του. Γινοταν χαμος εδω περα. Ο τυπος με τα πολυ κουρεμενα μαλια ειχε βαρεσει πολυ κοσμο ως τωρα. Επισης και η συντροφοι του αλλα τοτε στα ξαφνικα ενας απο τους δικους του, εκεινος με τα γενια αρχισε να μεγαλωνει σε μεγεθος και δεν ηταν μονο αυτο, αλλαζε κιολας η εμφανιση του γενικως. Φαινοταν σαν τιγρης ενα πραγμα αλλα μονο που ειχε 2 κοφτερα δοντια. Δεν ειχε δει κατι τετοιο, επειδη κιολας τωρα πια ηξερε ο νεαρος την υπαρξη των φρουτων καταλαβε εκεινος ηταν χρηστης φρουτου. Φαινεται μαλλον να εχει φαει το φρουτο που τον κανει το αρχαιο ζωο Sabertooth. Δεν περιμενε να δει τετοια δυναμη να υπαρχει, μπορει να ηξερε οτι υπηρχαν τα φρουτα εκεινα αλλα δεν ηξερε οτι μπορει να κανει καποιον εναν απο ενα ζωο. Ετσι υπαρχει πιθανοτητα να γινει κατι τετοιο και στον Elfman και αυτη η σκεψη και μονο τον ξετρελανε τον νεαρο. Εκεινος οταν ειχε παρει εκεινη την μορφη αμεσως με τα χερια του οπου ηταν νυχια μεγαλα ειχε ξεκυλιασει περιπου στους 3 πειρατες. Ειχε μεγαλη δυναμη.
-Ολοι σας ας ζωντανεψουμε το παρτι! Ειπε ο νεαρος στους δικους του, δεν ειχε κρατηθει αλλο, δεν μπορουσε να βλεπει εκεινος να δερνουν περισσοτερο κοσμο απο τον νεαρο και την παρεα του. Η Ερζα αμεσως ειχε παει σε εναν και τον καρφωσε στην κοιλια του, δεν ειχε προλαβει να κανει τιποτα. Επειτα ειχε παει σε αλλους δυο και τους εξουδετερωσω επισης. Ο Gray ειχε παει να επιτεθει σε δυο οι οποιοι κρατουσαν και οι δυο πιστολι, πριν ερθει σε εκεινον τον πυροβολαγαν αλλα τους αποφευγε και υστερα απο το πατωμα ειχε βρει δυο μαχαιρια και τα πεταξε πανω τους. Το ειχε κανει πολυ γρηγορα και δεν τον ειχαν δει.
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Pirate Alliance - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Pirate Alliance   [Τέλος] Pirate Alliance - Page 2 I_icon_minitimeThu Nov 12, 2015 12:04 am

O Henry άρπαξε κάποιον τυχαίο πειρατή και τον σήκωσε στον αέρα, μετά απο λίγο τον εκσφενδόνισε προς το τζάμι που βρισκόταν δίπλα στην πόρτα , το οποίο και έσπασε. Μια γροθιά τον βρήκε στην πλάτη μα δεύτερη δεν πρόλαβε να δεχτεί καθώς ο Βart έσπασε μια καρέκλα στο κεφάλι του άλλου και ο καπετάνιος γυρνώντας του έριξε μια καλοζυγισμένη γροθιά στο δόξα πατρί ρίχνοντάς τον κάτω.
Απ την άλλη ο Markus είχε σκοτώσει με τα νύχια του όντας σε μορφή υβριδίου του Sabertooth ,μα επέστρεψε στην ανθρώπινη μορφή του λόγο έλλειψης χώρου .

Λίγο πιο δίπλα ο άντρας με τα ρωζ μαλλιά είχε πιάσει έναν κεφαλοκλείδωμα δίνοντάς του σύντομες μα δυνατές μπουνιές στο κεφάλι ενώ μια όμορφη γυναίκα με κόκκινα μαλλιά τον πλησίασε μιλώντας του σε αυστηρό τόνο
Μην παίζεις μαζί τους Natsu, αποτελείωνε τους γρήγορα, με το τέλος της φράσης της κλώτσησε το κεφάλι του άντρα πετώντας τον πίσω.Aυτός ήταν και ο τελευταίος που πολεμούσε πλέον.Όλοι οι άλλοι είχαν φύγει στις γωνίες και προσπαθούσαν να κρυφτούν .
Ωστε Natsu είναι το όνομα σου. Το δικό μου είναι Henry είπε πλησιάζοντας τον .Είμαι καπετάνιος των Phantom PiratesΤου έδωσε το χέρι του και οι δυο τους αντάλλαξαν μια χειραψία.Ήταν ευγνώμον που τον είχε σώσει με το ποτό .
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Pirate Alliance - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Pirate Alliance   [Τέλος] Pirate Alliance - Page 2 I_icon_minitimeThu Nov 12, 2015 12:25 am

Σιγα σιγα τελειωνε η μαχη. Η Ερζα τον μαλωνε σηνεχεια οπου δεν τον επαιρνε στα σοβαρα. Και καλα εκανε μαλιστα σιγα μην δειξει την πραγματικη του δυναμη σε κατι ανθρωπους σαν και εκεινους.
Οταν τελειωσε η μαχη ο αλλος ειχε ακουσει το ονομα του νεαρου και τον χαιρετησε, επισης του ειχε πει οτι ειναι καπετανιος των Phantom Pirates, με λιγα λογια πειρατης και εκεινος αλλα δεν φαινοταν για κακος πειρατης. Ετσι αμεσως του μιλησε.
-Χαιρω πολυ για την γνωριμια του ειπε ενω εδειξε το χερι για να κανουν χειραψεια, εκεινος αποδεχτηκε την χειραψια μετα.
-Νατσου τι θα ελεγες να φευγαμε απο εδω και να πηγαιναμε καπου να φαμε?? Τον ρωτησε ο Henry.
-Και βεβαια του ειπε και επειτα μετα ολοι τους εφυγαν απο εκεινο το μπαρ. Στο δρομο για να βρουν ενα μαγαζι για να φανε μαζι ολοι τους μιλουσαν μεταξυ τους οι δυο πειρατες.
-Henry και εγω ειμαι πειρατης, ειμαι ο καπετανιος των White Scarf Pirates, δεν ξερω αν το εχεις καθολου ακουστα??? Εκεινος φαινεται να μην τον ηξερε καθολου ομως.
-Δεν πειραζει αν δεν με ξερεις, ειμαι απο την θαλασσα West απο το νησι Ilusia και ο σκοπος μου ειναι να γινω ενας σπουδαιος πειρατης! Ειπε εντονα ο νεαρος στον Henry.
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Pirate Alliance - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Pirate Alliance   [Τέλος] Pirate Alliance - Page 2 I_icon_minitimeThu Nov 12, 2015 1:09 am

Εγώ είμαι απο την North Blue μα απο εκεί έφυγα πολύ νέος οπότε δεν θυμάμαι και πολλά. Ο δικός μου στόχος είναι κάπως ιδιαίτερος αλλα πιστεύω οτι σου χρωστάω την ζωή μου οποτε υποθέτω οτι μπορώ να σου τα πω καθαρά. Άλλωστε ποιος άλλος θα έκανε τέτοιο σαματά για έναν ξένο σε ένα τυχαίο μπαρ πόσες χιλιάδες χιλιόμετρα μακρυά απο τον τόπο του;
Ο νεαρός πειρατής χαμογέλασε νεύοντας θετικά το κεφάλι του
Θέλω να γίνω ένας απο τους δυνατότερους πειρατές που υπάρχουν στην ιστορία. Μα για να το πετύχω πρέπει να ολοκληρώσω ένα σχέδιο που έχω κατα νου.Και σε αυτό θα εμπλακείς και εσύ.Πιστεύω είσαι ενάντια στην παγκόσμια κυβέρνηση και τους Marines. Αν δεν ήσουν δεν θα είχες επικήρυξη

Φυσικά και είμαι. Δεν γουστάρω κανέναν απο δαύτους

Πολυ καλά λοιπόν. Ο  λόγος που ήρθα στο νησί είναι για να μπω σε μια συμμαχία πειρατών με στόχο την καταστροφή αυτών που σου ανέφερα. Είναι αρκετά δυνατοί , με αρκετή εμπειρία και γνώσει επάνω στο σώμα των Marines καθώς μερικοί απο αυτούς είναι πρώην Marines.

Και δέχεσαι να συνεργαστείς με αυτά τα αποβράσματα;έκανε ελαφρώς εκνευρισμένος

Όχι και τόσο είναι η αλήθεια. Έχω γνωρίσει τον έναν απο αυτούς ενώ τους άλλους θα τους δω σήμερα. Ο ένας μου φάνηκε εντάξει. Το όνομά του είναι Siro Jigoku και έχει επικήρυξη 180.000.000 . Αν θέλεις μπορεις να έρθεις και εσύ μαζί μου σήμερα έστω να τους δεις και αποφασίζεις αν είσαι μέσα η όχι . Θα σου πρότεινα να κάνεις ότι και εγώ, πάμε με τα νερά τους μέχρι να δυναμώσουμε και μετά δεν θα μπορούν παρα να πάνε σύμφωνα με τα δικά μας θελήματα . Τι λες, θα έρθεις?
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Pirate Alliance - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Pirate Alliance   [Τέλος] Pirate Alliance - Page 2 I_icon_minitimeThu Nov 12, 2015 10:57 am

Ο Νατσου ειναι η αληθεια το καλο σκεφτοταν επειδη αν μπει σε μια σημαχια τωρα μπορει να γινει ακομα πιο δυνατος και φυσικα αν γινει κατι να βοηθηθει απο εκεινους. Οποτε τον συμφερει να πει το ναι. Μηπως ομως πρεπει να μιλησει με τους δικους του πρωτα??? Θα μιλησει λιγο και θα δει.
-Περιμενε λιγο, να μιλησω με τους δικους μου ειπε στον Henry. Και επειτα φωναξε ολοιυς τους δικους τους. Ειχαν Σταματησει για λιγο και μιλαγαν.
-Τι θα λεγατε να μπαιναμε στην σημαχια που ελεγε ο Henry??? Ειπε ο Νατσου στος δικους του. Εκεινοι λιγο επισης το σκεφτηκαν και απαντησε πρωτη η Ερζα.
-Μα και βεβαια θα μπουμε αφου βρηκαμε τετοια ευκαιρια, Νατσου μην τολμησεις να πεις οχι του ειπε με ενα τροκαχτικο υφος η Ερζα. Εκεινος ηθελε να πει ναι αλλα δεν ειχες πολλες επιλογες αν ηθελε να πει οχι επειδη θα φοβοταν την Ερζα για το τι θα του κανει μετα.
Ετσι μετα απο αυτα που συζηταγαν μαζι ολοι δικοι του σιγανα, τελικα κατεληξαν τι θα βγει. Πηγε ξανα κοντα στον Henry ο νεαρος και του ειπε. Μπορει να αποφασισαν τι θα κανουν αλλα σιγουρα ο νεαρος αν δεν του αρεσει τελικα θα φυγει αμεσως.
-Και βεβαια θα ερθουμε, θα κανουμε τα παντα για να γινουμε πιο γνωστοι και δυνατοτεροι! Του ειπε ενω φαινοταν πως ηταν πολυ ενθουσιασμενος με την συμαχια.
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Pirate Alliance - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Pirate Alliance   [Τέλος] Pirate Alliance - Page 2 I_icon_minitimeThu Nov 12, 2015 1:28 pm

Πολύ καλά λοιπόν! Αποφασίστηκε!

Oι πειρατές συνέχισαν να αναζητούν κάποιο καλό εστιατόριο μέσα στην πόλη. Η Mock Town ήταν σχετικά μεγάλη και αυτό που έκανε εντύπωση στον Henry ήταν το γεγονός οτι κατα κύριο λόγο τα κτήρια ήταν φτιαγμένα απο ξύλο και οι ταράτσες τους απο κεραμίδια . Σίγουρα ήταν μια πολύ ωραία πόλη μα σε καμιά περίπτωση δεν θα ήθελε να ζήσει εδώ. Η φασαρία ήταν κάτι που δεν έλειψε καμία στιγμή απο τότε που ήρθαν στο νησί. Παντα, σε κάποιο στενό, σε κάποιο δρόμο, σε κάποιο μπαρ θα υπήρχε κάποια μικροσυμπλοκή η κάποιο αξιοπρόσεκτο γεγονός.

Στο τέλος του δρόμου που βρισκόταν το μπαρ που τα είχαν κάνει γυαλιά καρφιά, υπήρχε ένα πολύ ωραίο εστιατόριο με πολύ όμορφη διακόσμηση που τους θύμιζε παλιό πειρατικό πλοίο.

Κάθισαν σε ένα μεγάλο τραπέζι αναγκαστικά λόγο του μεγάλου αριθμού των ατόμων που είχαν στην παρέα τους.
Θα κερνούσε ο Henry ¨οτι έτρωγαν καθώς ήθελε να κάνει τον Natsu να τον θεωρεί φίλο του. Ήταν σπάνιο να έχεις κάποιον εκτός του πληρώματός σου τον οποίο θα μπορούσες να θεωρήσεις φίλο σου η δικό σου άνθρωπο και αυτό το γνώριζε απο προσωπικής εμπειρίας.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Pirate Alliance - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Pirate Alliance   [Τέλος] Pirate Alliance - Page 2 I_icon_minitimeThu Nov 12, 2015 5:18 pm

Οταν καθισαν στο τραπεζι εκεινο τοτε σε 5 λεπτα ειχε ενας σερβιτορος να παρει τις παραγκελιες των πειρατων. Ηξερε ο σερβριτορος μαλιστα οτι ηταν ολοι τους πειρατες αφου το νησι ειναι για πειρατες, οποτε δεν ειχε θεμα. Δεν φοβοταν ο νεαρος αυτο, φοβοταν κατι αλλο. Μην γινει παλι το ιδιο οπως πριν.
-Τι θα θελατε??? Ρωτησε ο σερβιτορος.
-Εγω θελω αν εχει μια μπυρα και να φερεις κανα κοτοπουλο κιολας πιναγε πολυ, εγιναν ποσα πριν οπου του ειχε ανοιξει την ορεξη.
-Και εγω το ιδιο περιπου θελω ειπε ο Henry. Μπορει και εκεινος ειτε να ειναι ετσι φαγανς ειτε απλα να θελει να φαει κρεας. Η Ερζα, ο GRay και η Λουσι ειχαν παρει ο καθενας τους απο λιγα μπυφτεκια. Επισης οι συντροφοι του Henry ειχαν παρει μονο να πιουν, φαινεται στο προηγουμενο μπαρ ηθελαν να παρουν κατι να πιουν αλλα δεν μπορεσαν με εκεινα που ειχε γινει.
Επειτα σε 20 λεπτα ειχαν ερθει ολα τα φαγητα και ποτα και μετα ολοι τους αρχισαν να πινουν και να τρωνε.
-Henry ωραιο κοτοπουλο ετσι?? Τον ρωταγε καθως το ξεκοματιαζε κανονικα, το ειχε κανει να σε 5 λεπτα αλλα ο Henry σε λιγοτερο.
-Σε νικησα! Του ειπε εντονα ο Henry. Επειτα σε καποια στιγμη αρχιζε να χτυπαει το den den mushi του Henry.
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Pirate Alliance - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Pirate Alliance   [Τέλος] Pirate Alliance - Page 2 I_icon_minitimeThu Nov 12, 2015 9:42 pm

Ο πειρατής έβγαλε το den den mushi απ την τσέπη του.Ήταν ο Siro.Έπρεπε να τον ειδοποιήσει οτι βρισκόταν σε μέρος που δεν ήταν μόνος του, ή έστω μόνο με το πλήρωμα του και αυτό του Natsu

Είμαι στην Jaya, σε ένα μπαρ.
Ωραία. Βγείτε απο την πόλη και κατασκηνώστε στα βουνά τριγύρω. Το βράδυ θα συναντηθούμε στον βορά.Είναι το μόνο σπίτι , δεν θα το χάσεις.

Έπειτα το έκλεισε. Ωστε η συνάντηση των καπετάνιων δεν θα γινόταν στην Mock Town , αλλα σε κάποιο άλλο μέρος της Jaya; τι νέο ήταν αυτό;
Ο Henry έκανε νόημα στον Natsu να σηκωθούν , μα μαζί τους σηκώθηκαν και οι άλλοι που βρίσκονταν μαζί τους.

Μόνοι μας
,
διευκρίνισε ο Καπετάνιος .Μπορούσες να διακρίνεις την δυσαρέσκεια στα πρόσωπα των ανθρώπων του Natsu , μα ο καπετάνιος τους τους καθησύχασε με μια κίνηση του χεριού του

Οι δυο τους βγήκαν για λίγο απο το μαγαζί και και στάθηκαν σε ένα παγκάκι λίγο πιο πέρα απ την πόρτα.
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Pirate Alliance - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Pirate Alliance   [Τέλος] Pirate Alliance - Page 2 I_icon_minitimeThu Nov 12, 2015 9:56 pm

Ευτυχώς ο κοντινότερος άνθρωπος απείχε λίγα μέτρα οπότε είχαν λίγο χρόνο να τα πουν.

Με ειδοποίησαν οτι η συνάντηση θα γίνει εκτός Mock Town. Λένε σε ένα μέρος στον βορά και να κατασκηνώσουμε κάπου εκτός πόλης μέχρι το βράδυ.Το ξέρεις γενικά το νησί;

Όχι έρχομαι πρώτη φορά.Αλλά είμαι εντάξει με αυτό. Και οι δικοί μου δεν θα έχουν πρόβλημα.Έχουμε κάνει πάρα πολλά ταξίδια σε δάση και βουνά.
Ωραία. Αυτό που ήθελα να σου πω είναι να τους προσέχεις. Δεν ξέρω τι σόι άνθρωποι είναι οι άλλοι πλην του Siro που θα σου γνωρίσω. Πρέπει να είμαστε επιφυλακτικοί και πάνω απ όλα δεν πρέπει να δημιουργήσουμε φασαρία. Μπορεί να είμαστε δυνατοί μα και αυτοί έχουν επικηρύξεις άνω των 100.000.000. Αν γίνει το οτιδήποτε εγώ θα πάρω το μέρος σου όπως πιστεύω και εσύ το δικό μου. Πιστεύω πως θα ήταν καλύτερα να δημιουργήσουμε την δική μας συμμαχία πριν ασχοληθούμε με αυτούς, τι λες;
Φυσικά! απάντησε εκείνος με ενθουσιασμό
Back to top Go down
Sponsored content





[Τέλος] Pirate Alliance - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Pirate Alliance   [Τέλος] Pirate Alliance - Page 2 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τέλος] Pirate Alliance
Back to top 
Page 2 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» [Τέλος] Pirate Gathering
» Back Again... As a Pirate [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] Pirate brawl [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» 22 years after the war, the pirate will is passed on (Τέλος - Φρούτο)
» A young Pirate is Born [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: Grand Line :: Jaya-
Jump to: