Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 10 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 10 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τέλος]Tangled

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Lummynia
Simple Member
Simple Member
Lummynia


Όνομα Χαρακτήρα : Hisoka Zoldyck
Posts : 202
Location : Στον Κόσμο Μου
Join date : 2015-11-05
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος]Tangled - Page 3 Empty
PostSubject: Λίγο πριν το φινάλε   [Τέλος]Tangled - Page 3 I_icon_minitimeSun Nov 15, 2015 3:57 pm

Το ρολόι έδειχνε εννιά παρά δέκα, σε δέκα λεπτά ξεκινούσε το σόου. Όλοι ήταν σχεδόν έτοιμοι. Ένα παλικάρι με μαύρη μπλούζα και πορτοκαλί παντελόνι περνούσε από όλα τα καμαρίνια τρέχοντας και τους ειδοποιούσε πως όλα σχεδόν ήταν έτοιμα.
Στις εννιά παρά πέντε, πάνω στην πασαρέλα εμφανίστηκε ο παρουσιαστής της βραδιάς ο Senior Blu'. ήταν ένας ξερακιανός άντρας με μαύρα μπουκλωτά μακριά μαλλιά και στριφογυριστό λεπτό μαύρο μουστάκι. Όσο έκανε τις απαραίτητες ανακοινώσεις μπορούσες να διακρίνεις πως όλοι σιγά σιγά έπαιρναν τις θέσεις τους.
Κυρίες και κύριοι, αγαπητοί προσκεκλημένοι και αγαπητοί συμμετέχοντες. Το όνομά μου είναι Senior Blu' και είμαι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσω τον 99 διαγωνισμό μόδας προς τιμήν της αιώνιας Madam Pamfey. Παρακαλώ ενός λεπτού σιγή. Ο Rezal παρακολουθούσε πίσω από μία κουρτίνα κριμένος. Φορούσε το πρώτο του κουστούμι και ήταν έτοιμος να βγει όποτε του έδιναν το σήμα. Κοντά του ήταν και άλλα άτομα από άλλες ομάδες.
"Και τώρα παρακαλώ ας παρουσιάσουμε το πρώτο μοντέλο του Ζαν Ντε Πολ, την Misa Lorol ντυμένη με αυτό το αέρινο κίτρινο φόρεμα θυμίζει μια ανοιξιάτικη μέρα στα λιβάδια..."
Δύο ώρες αργότερα είχαν παρουσιαστεί τα 8 στα 10 μοντέλα, άλλα από δύο και άλλα από μία φορά.
" Και τώρα κυρίες και κύριοι είμαι σίγουροι πως τα καλύτερα έμειναν για το τέλος. Έτσι θα ακολουθήσει ένα μικρό διάλειμμα και σε είκοσι λεπτά ξανά μαζί για το φινάλε."


Last edited by Lummynia on Tue Nov 17, 2015 7:58 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down
https://www.facebook.com/Yaoi-LB-Chacters-Fur%C4%AB-Pyua-Yokub%C
Lummynia
Simple Member
Simple Member
Lummynia


Όνομα Χαρακτήρα : Hisoka Zoldyck
Posts : 202
Location : Στον Κόσμο Μου
Join date : 2015-11-05
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος]Tangled - Page 3 Empty
PostSubject: Σκέψεις    [Τέλος]Tangled - Page 3 I_icon_minitimeMon Nov 16, 2015 6:13 pm

Κατά την διάρκεια του διαλείμματος είχαν μαζευτεί όλοι στο καμαρίνι τους και περίμεναν με αγωνία.
"Πιστεύω πως τα πήγαμε αρκετά καλά. Εσύ τι λες αρχηγέ?"
"Νομίζω πως ήσασταν εξαιρετικοί. Όμως το ίδιο ήταν και οι άλλοι. Εκείνη η κοπέλα με το ριγέ σύνολο ήταν πάρα πολύ καλή."
"Το ίδιο έχω να πω και για το αγόρι με τα δερμάτινα. Παρόλο που δεν είναι συχνή επιλογή για την πασαρέλα τα υποστήριζε με άνεση" Η Ayaka κούνησε καταφατικά το κεφάλι της και όλοι γύρισαν προς τον Rezal.
"Είμαι σίγουρος πως θα τα πάμε περίφημα. Και μόνο που δεν οδεύουμε για την νίκη είναι αυτόματα υπέρ μας." Και είχε δίκιο. Όλοι ήξεραν πως ήταν απίθανο να κερδίσουν όμως ήθελαν να τραβήξουν την προσοχή. Και αυτό το είχαν μέχρι στιγμής πετύχει. Όλα θα κρινόντουσαν από τα τελευταία δύο μοντέλα που θα παρουσίαζε ο κάθε διαγωνιζόμενος. Ο Haru είχε αποφασίσει να βάλει την Amelie και τον Rezal. Αν όλα πήγαιναν καλά τότε θα άφηνε μια νότα έκπληξης σε όλους με τα ρούχα που είχε ετοιμάσει.
Back to top Go down
https://www.facebook.com/Yaoi-LB-Chacters-Fur%C4%AB-Pyua-Yokub%C
Lummynia
Simple Member
Simple Member
Lummynia


Όνομα Χαρακτήρα : Hisoka Zoldyck
Posts : 202
Location : Στον Κόσμο Μου
Join date : 2015-11-05
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος]Tangled - Page 3 Empty
PostSubject: Το πρώτο Battle   [Τέλος]Tangled - Page 3 I_icon_minitimeTue Nov 17, 2015 7:25 pm

"Και τώρα κύριες και κύριοι για το φινάλε τις βραδιάς ας παρουσιάσουμε τα τελευταία μοντέλα όλων των σχεδιαστών. Αν οι κριτές μας δεν εντυπωσιαστούν και με αυτή σας την προσπάθεια τότε έχετε χάσει κάθε ευκαιρία να τα καταφέρετε. Μιας που μόνο ένας σχεδιαστής και μόνο ένα μοντέλο θα καταφέρουν να κερδίσουν το χρηματικό ποσό αλλά και το χειροκρότημα των κριτών οι οποίοι σήμερα είναι αυστηρότεροι από ποτέ. Και τέλος, φέτος αποφασίσαμε να κάνουμε μια αλλαγή στον διαγωνισμό μας. Τα μοντέλα θα παρουσιαστούν σε δυάδες. Και οι κριτές θα ψηφίζουν για το πιο μένει και το πιο φεύγει. Αλλά αυτό μην σας ξεγελάει. Το κάνουμε απλά για να το απολαύσετε περισσότερο. Στο τέλος νικητής θα είναι μόνο ένας. Και τώρα αρχικό αντιμέτωπο ζευγάρι θα είναι... η Zizel με τα υπέροχα μακριά της μαλλιά του νεοφερμένου Joser Ron και ο "Πρίγκιπας" Hall του γνωστού σε όλους Mister Rob." Ένθερμα χειροκροτήματα ακούστηκαν από παντού. Ο κόσμος λάτρεψε την Zizel που με την γλυκύτητα και το υπέροχο pop-rock ντύσιμο που είχε επιλέξει για εκείνην ο Joser κατάφερε να σαγηνέψει. Όμως και ο Hall κέρδισε τον θαυμασμό του κοινού κυρίως τον γυναικών. Τα ξανθά μαλλιά και τα γαλάζια μάτια του, του έδωσαν το ψευδώνυμο πρίγκιπας. Τα ρούχα του ήταν εκκεντρικά στα χρώματα του ροζ - άσπρου και μαύρου και η αυτοπεποίθησή του έφτανε στο κόκκινο.
Back to top Go down
https://www.facebook.com/Yaoi-LB-Chacters-Fur%C4%AB-Pyua-Yokub%C
Lummynia
Simple Member
Simple Member
Lummynia


Όνομα Χαρακτήρα : Hisoka Zoldyck
Posts : 202
Location : Στον Κόσμο Μου
Join date : 2015-11-05
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος]Tangled - Page 3 Empty
PostSubject: Hall vs Zizel   [Τέλος]Tangled - Page 3 I_icon_minitimeTue Nov 17, 2015 7:52 pm

" Και τώρα ας ακούσουμε τους κριτές. Ποιος περνάει στην επόμενη αναμέτρηση; Ποιος αποχωρεί εντελώς από το show?
Spoiler:
Οι κριτές έδειξαν να συζητούν για λίγη ώρα μεταξύ τους όμως στο τέλος ψήφισαν υπέρ του "Hall" ο Mister Rob ήταν κατενθουσιασμένος. Γενικός ήταν γνωστό στους κύκλους πως συνήθιζε να κερδίζει διαγωνισμούς με αθέμιτα μέσα όμως στον συγκεκριμένο κάθε χρόνο ήταν τύπος και υπογραμμός. Κανένας μέχρι τώρα δεν έχει ανακαλύψει το γιατί.
Η διαδικασία αυτή συνεχίστηκε για ακόμα δεκαπέντε ζευγάρια, μέχρι που έφτασε η σειρά του Haru με την Amelie εναντίον της Madam Eve με μοντέλο την Rizu.
"Τα δύο κορίτσια μοιράζονται ένα εντελώς διαφορετικό στυλ. Η μία με τα κοντά ξανθά μαλλιά το σαγηνευτικό βλέμμα και τα λουλούδια που την έχουν ντύσει καθώς και το μαύρο καπέλο ως πινελιά γεμίζει την αίθουσα με την εκρηκτική παρουσία της. Η άλλη μέσα στο υπέροχο γαλάζιο φόρεμά της δίνει μια νότα καλοκαιριού και μας ξεσηκώνει όλους με την σκανδαλώδη και γλυκιά παρουσία της. Αλλά ποιοι είμαστε εμείς για να κρίνουμε όταν έχουμε εδώ όλους αυτούς τους φοβερούς κριτές;"
Back to top Go down
https://www.facebook.com/Yaoi-LB-Chacters-Fur%C4%AB-Pyua-Yokub%C
Lummynia
Simple Member
Simple Member
Lummynia


Όνομα Χαρακτήρα : Hisoka Zoldyck
Posts : 202
Location : Στον Κόσμο Μου
Join date : 2015-11-05
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος]Tangled - Page 3 Empty
PostSubject: Amelie vs Rizu   [Τέλος]Tangled - Page 3 I_icon_minitimeTue Nov 17, 2015 8:03 pm

Οι κριτές κοίταξαν για λίγο τα δύο κορίτσια. Αντικειμενικά η Rizu έδειχνε πιο σέξυ από την Amelie, εκείνη όμως είχε τον αέρα της σκηνής. Οι κριτές έδειχναν να δυσκολεύονται να αποφασίσουν και ο χρόνος περνούσε βασανιστικά αργά.
"Αν και δεν συνηθίζεται σε αυτού του είδους τον διαγωνισμό να συμβαίνει κάτι τέτοιο, αποφασίσαμε να περάσουμε και τους δύο. Μην ξεγελιέστε όμως. Στο τέλος μόνο ένας θα επικρατήσει." είπε ένας από τους κριτές και θερμά χειροκροτήματα ακούστηκαν από το κοινό. Η Madam Eve κοίταξε τον Haru και του χαμογέλασε ενθαρρυντικά. Εκείνος κοκκίνισε από ντροπή και της ανταπόδωσε ένα δειλό χαμόγελο.
Spoiler:
"Θεωρώ πως οι κριτές μας έπραξαν απολύτως δίκαια. Ούτε και εγώ θα μπορούσα να αποφασίσω στην θέση τους. Και τώρα κυρίες και κύριοι το τελευταίο ζευγάρι για απόψε. H Μαρκίσσα Νουέντ με τον Edward και ο Haru με τον Rezal. Ο Ed είναι ντυμένος με ένα απίστευτο κουστούμι, θεατρικό πιο πολύ. Νομίζω ότι αξίζει το χειροκροτήματα που δέχεται. Όμως και ο Rezal, που παρεμπιπτόντως το όνομά του σημαίνει χαμόγελο, μας χαρίζει ένα υπέροχο χαμόγελο μέσα από τα λουλούδια που φοράει σαν ένδυμα. Κύριοι και κυρίες στην κριτική επιτροπή αποφασίστε εσείς για αυτό το ζευγάρι. Εγώ θεωρώ και τα δύο κουστούμια εκκεντρικά και καλοφτιαγμένα, αν και για να είμαι ειλικρινής δεν θα φόραγα κανέναν από τα δύο. Μιλάμε απλά για έργα τέχνης και όχι κατανάλωσης"
Back to top Go down
https://www.facebook.com/Yaoi-LB-Chacters-Fur%C4%AB-Pyua-Yokub%C
Lummynia
Simple Member
Simple Member
Lummynia


Όνομα Χαρακτήρα : Hisoka Zoldyck
Posts : 202
Location : Στον Κόσμο Μου
Join date : 2015-11-05
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος]Tangled - Page 3 Empty
PostSubject: Τελικός γύρος   [Τέλος]Tangled - Page 3 I_icon_minitimeWed Nov 18, 2015 12:52 pm

Οι κριτές κοιτώντας τα δύο κουστούμια άρχισαν πάλι να συζητούν. Αυτή την φορά η συζήτηση ήταν αρκετά έντονη και δεν περιορίστηκε μόνο σε ψιθύρους αλλά και σε έντονες δεικτικές εκφράσεις που άλλες στόχευαν τον Ed και άλλες τον Rezal. Ο Rezal ένιωθε έναν κόμπο στο στομάχι αλλά και έναν ενθουσιασμό ανάμεικτα. Το κουστούμι του ταίριαζε άψογα και τα λουλούδια πάνω του έδιναν μια σπάνια ομορφιά. Σίγουρα θα περνούσαν στον επόμενο γύρο. Απλά έπρεπε να στέκεται κομψός όλως χαμόγελα, μπας και κατάφερνε να πάρει το χρηματικό ποσό.
"Για ακόμη μια φορά απόψε έχουμε βρεθεί σε αδιέξοδο. Περνάμε και τα δύο ζευγάρια. Όλα θα εξαρτηθούν από την τελική απόφαση.[/color]"
"Ακούσατε τους κριτές κυρίες και κύριοι. Τα δύο ζευγάρια περνάνε στον τελικό μαζί και συνολικά έχουμε είκοσι ζευγάρια από τα οποία θα κερδίσει ένα και μοναδικό. Μερικοί έχουν προβάδισμα μιας που βρίσκονται και τα δύο μοντέλα τους μέσα στον διαγωνισμό ακόμα. Αλλά ας πάμε στην παρουσίαση αυτών των παιδιών. Σχεδιαστές μοντέλα, είστε έτοιμοι για τον τελικό γύρο? Ας δούμε παρακαλώ όλα τα μοντέλα που απέμειναν."

"Ο Πρίγκιπας Hall του Mister Rob."
Spoiler:
"H Rizu της Madam Eve"
Spoiler:
"Η Amelie του Haru"
Spoiler:
"Η Victoria του Ζαν Ντε Πολ"
Spoiler:
"H Anastasia του Hiroki Nowaki."
Spoiler:
"Ο Πάτρικ της Madam Eve"
Spoiler:
"O Jen του Mr. Doldor."
Spoiler:
"Ο Εd της Μαρκίσσα Νουέντ."
Spoiler:
"H Zelina της Misel Rome."
Spoiler:
"O Jupiter Joll του Jake"
Spoiler:
"O Jensen του Mr. Ackles"
Spoiler:
"Ο Julio της Madam Jerol."
Spoiler:
"O James τoy Renar Marell."
Spoiler:
" H Linda της Luise."
Spoiler:
"O Jeremie της Jemma."
Spoiler:
"Και τέλος ο Rezal του Haru"
Spoiler:
Back to top Go down
https://www.facebook.com/Yaoi-LB-Chacters-Fur%C4%AB-Pyua-Yokub%C
Lummynia
Simple Member
Simple Member
Lummynia


Όνομα Χαρακτήρα : Hisoka Zoldyck
Posts : 202
Location : Στον Κόσμο Μου
Join date : 2015-11-05
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος]Tangled - Page 3 Empty
PostSubject: Το αποτέλεσμα   [Τέλος]Tangled - Page 3 I_icon_minitimeWed Nov 18, 2015 1:56 pm

Μετά την ανακοίνωση των μοντέλων όλοι σώπασαν και περίμεναν με αγωνία την απόφαση των κριτών οι οποίοι έδειχναν να είναι μπερδεμένοι. Συζητούσαν γύρω στο ένα τέταρτο μέχρι να κλείσουν τα βιβλία τους και να πάρει τον λόγο ο πιο αυστηρός κριτής όλων ο κύριος Hayari. Σηκώθηκε με το ψηλό ανάστημά του και κοίταξε όλα τα παιδιά εξεταστικά. Έπειτα στράφηκε προς τους σχεδιαστές.
"Θα τολμήσω να πω πως δεν συμφωνώ με το αποτέλεσμα όμως άνηκα στην μειοψηφία και έτσι ακολουθώ την γνώμη των συναδέλφων. Νικητής αυτού του θεάματος ανακηρύττεται σχεδόν παμψηφεί ο Ζαν Ντε Πολ χάρις της δεσποινίδα Victoria. Ωστόσο προσωπικά θεωρώ πως η μεγάλη έκπληξη της βραδιά ήταν ο κύριος Haru με τα δυο του τελευταία μοντέλα. Αυτό εννοώ όταν μιλάω για δημιουργικότητα. Έτσι η ομάδα των κριτών μετά από σκέψη αποφάσισε το βραβείο του καλύτερου μοντέλου να το πάρει η δεσποινίς Amelie. Και ένα προσωπικό συγχαρητήρια στον κύριο Rezal ο οποίος είχε την ψυχική δύναμη να φορέσει ένα τόσο δυνατό ρούχο και να το υποστηρίξει άψογα χωρίς να νιώσει άσχημα ή άβολα μέσα σε αυτό. Συγχαρητήρια σε όλους."
Όταν τελείωσε η ομιλία του κριτή θερμά χειροκροτήματα ξέσπασαν στο κοινό. Η Amelie έτρεξε και αγκάλιασε τον Haru ο οποίος είχε σοκαριστεί τόσο πολύ που είχε ακινητοποιηθεί στην θέση του μην έχοντας την δύναμη να αντιδράσει. O Rezal πήγε να συγχαρεί την Amelie και τον Haru και τα υπόλοιπα παιδιά της ομάδας ήρθαν να κάνουν το ίδιο.
Back to top Go down
https://www.facebook.com/Yaoi-LB-Chacters-Fur%C4%AB-Pyua-Yokub%C
Lummynia
Simple Member
Simple Member
Lummynia


Όνομα Χαρακτήρα : Hisoka Zoldyck
Posts : 202
Location : Στον Κόσμο Μου
Join date : 2015-11-05
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος]Tangled - Page 3 Empty
PostSubject: Συνεργασία ?   [Τέλος]Tangled - Page 3 I_icon_minitimeWed Nov 18, 2015 2:11 pm

Μερικές στιγμές αργότερα η Madam Eve πλησίασε τον Haru για να του μιλήσει. Εκείνος μόλις την είδε κοκάλωσε. Εκείνη χαμογελαστή και με τον αέρα της πετυχημένης τον πλησίασε και του έσφιξε το χέρι.
"Συγχαρητήρια και από μένα κύριε Haru. Θα ήθελα να μου λύσετε όμως μια απορία που έχω από την πρώτη στιγμή που σας είδα. Πόσο χρονών είστε;" Ο Haru πάλεψε και ανέκτησε την αυτοκυριαρχία του.
"Δεκαπέντε, ευχαριστώ πολύ για την δουλειά σας τόσα χρόνια, τολμώ να πω πως αποτέλεσε πηγή έμπνευσης για μένα." Η Madam Eve τον κοίταξε σοκαρισμένη.
Σκατά, είπα βλακεία; Είπα κάτι που δεν έπρεπε; Κατάρα πως καταφέρνω να μπλέκω έτσι;
"Το φαντάστηκα πως ήσουν μικρός, αλλά δεν περίμενα τόσο μικρός. Εσύ χρυσέ μου έχεις ταλέντο. Λοιπόν τι λες, θα έρθεις να δουλέψεις μαζί μου; Θα σου διδάξω και ένα δυο πράγματα περισσότερο και θα γίνεις ο σπουδαιότερος όλων. Δεν είναι τυχαίο που σε ξεχώρισε ο κύριος Hayari. Είσαι από τους υπερβολικά ελάχιστους που έχουν αυτή την τιμή. Λοιπόν τι λες? Θα συνεργαστούμε;" Ο Haru ένιωθε πως ζούσε ένα όνειρο και πως από στιγμή σε στιγμή κάποιος θα τον ξυπνούσε. Παρόλα αυτά δεν ήθελε να δείξει αδύναμος χαρακτήρας.
"Είστε μια σχεδιάστρια που πραγματικά θαυμάζω/ Όμως αυτό είναι μια μεγάλη απόφαση για την ζωή μου και έτσι θα ήθελα να μου δώσετε λίγο χρόνο να το σκεφτώ."
Η Madam Eve χαμογέλασε εύθυμα.
" Θα περιμένω με αγωνία. Ξέρεις που θα με βρεις," είπε και έφυγε από κοντά τους. Τότε ο Haru πλησίασε τα παιδιά τα οποία είχαν ακούσει την συζήτηση. Ο Rezal αποφάσισε να απομακρυνθεί από κοντά τους για να τους αφήσει να μιλήσουν μιας που ο ίδιος δεν ανήκε επίσημα στην ομάδα.
Back to top Go down
https://www.facebook.com/Yaoi-LB-Chacters-Fur%C4%AB-Pyua-Yokub%C
Lummynia
Simple Member
Simple Member
Lummynia


Όνομα Χαρακτήρα : Hisoka Zoldyck
Posts : 202
Location : Στον Κόσμο Μου
Join date : 2015-11-05
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος]Tangled - Page 3 Empty
PostSubject: Η συνειδητοποίηση    [Τέλος]Tangled - Page 3 I_icon_minitimeWed Nov 18, 2015 6:07 pm

Ο Rezal φορώντας ακόμα το κουστούμι με τα λουλούδια βγήκε έξω από το κτήριο. Ο ουρανός πλέον ήταν σκοτεινός επειδή μερικά σύννεφα είχαν σβήσει το φεγγάρι και τα αστέρια του. Από την κορυφή του λόφου που βρισκόταν είχε θέα όλου του Νησιού. Τα σπιτάκια φαίνονταν μικρά σαν στρόγγυλες κουκκίδες ενώ οι δρόμοι ήταν άδειοι. Και πέρα μακριά στο λιμάνι οι μικρές βαρκούλες έμοιαζαν με γκρίζες γραμμές που γέμιζαν το τοπίο.
Τότε ο Rezal αναστέναξε βαθιά. Είχε φτάσει επιτέλους στο σημείο να συνειδητοποιήσει για πρώτη φορά πόσο άσχημο είναι να είσαι ξεριζωμένος από το σπίτι σου. Να μην σε δέχεται κανείς και να προσπαθούν όλοι να σε σκοτώσουν. Σε αυτό το νησί ένιωσε πρώτη φορά την αποδοχή των ανθρώπων. Ένιωσε πως πρόσφερε κάτι. Χωρίς να το σκεφτεί πολύ άρχισε να κατευθύνετε προς το λιμάνι. Ήξερε πως είχε έρθει η ώρα να φύγει. Δεν ήθελε να τους προξενήσει προβλήματα χωρίς λόγο. Δεν θα αργούσε να φτάσει η στιγμή που κάποιος θα ανακάλυπτε ποιος είναι. Εξάλλου ήταν σίγουρος πως η απόδραση του από το Νησί του δεν είχε περάσει απαρατήρητη από τους διώκτες του.
Back to top Go down
https://www.facebook.com/Yaoi-LB-Chacters-Fur%C4%AB-Pyua-Yokub%C
Lummynia
Simple Member
Simple Member
Lummynia


Όνομα Χαρακτήρα : Hisoka Zoldyck
Posts : 202
Location : Στον Κόσμο Μου
Join date : 2015-11-05
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος]Tangled - Page 3 Empty
PostSubject: Το φευγιό του 'κλέφτη'   [Τέλος]Tangled - Page 3 I_icon_minitimeWed Nov 18, 2015 6:10 pm

Περίπου στα μισά του δρόμου άκουσε πίσω του μια φωνή.
"Έι εσύ, είσαι ο Renar Alphonse;" Ο Rezal γύρισε το κεφάλι του ξαφνιασμένος και είδε έναν άγνωστο άντρα να τον κοιτάζει περίεργα. Χωρίς να προσέξει καθόλου τα χαρακτηριστικά του προσώπου του ή το τι φορούσε άρχισε να τρέχει με όλη την δύναμή του. Τον είχαν αναγνωρίσει. Έπρεπε να ξεφύγει με κάθε θυσία. Ο άντρας έτρεξε να τον πιάσει όμως δεν τον έφτανε σε ταχύτητα όσο κι αν προσπαθούσε να τον προφτάσει.
Με ένα πήδημα ο Rezal βρέθηκε μέσα στην βάρκα του. Με γρήγορες και περίτεχνες κινήσεις κατάφερε να την λύση και πήρε τα κουπιά. Όταν ο άντρας έφτασε στην θέση της βάρκας το μόνο που βρήκε ήταν το διπλωμένο κουστούμι, το καπέλο και ένα σημείωμα που έγραφε "Στον Haru". Ο άντρας βρίζοντας κοίταξε την θάλασσα. Η κουκκίδα του αγοριού φαινόταν να σβήνει αργά αργά.
" Renar Alphonse, θα σε βρω όπου και να πας. Στο υπόσχομαι."
Back to top Go down
https://www.facebook.com/Yaoi-LB-Chacters-Fur%C4%AB-Pyua-Yokub%C
Sponsored content





[Τέλος]Tangled - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος]Tangled   [Τέλος]Tangled - Page 3 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τέλος]Tangled
Back to top 
Page 3 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» [Τέλος-Αποστολή] Στο Τέλος Ξυρίζουν Τον Γαμπρό
» {Αρχή}The Punisher Pirates:Το τέλος ενός ταξιδιού,η αρχή μιας νέας περιπέτειας {Τέλος}
» [Τέλος] Το τέλος είναι η μαγεία..
» [Τέλος] New War
» [Τέλος] Mr Bel knows..

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: South Blue :: Elfheim Island-
Jump to: