Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 7 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 7 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τέλος] Κυνήγι μεγαθήριων! (18+) [Μέρος 1ο] [Διαγραμμένος χαρακτήρας]

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
FonikoKriari
Revolutionary General
Revolutionary General
FonikoKriari


Όνομα Χαρακτήρα : Belphegor
Posts : 1407
Join date : 2012-10-19
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Κυνήγι μεγαθήριων! (18+) [Μέρος 1ο] [Διαγραμμένος χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Κυνήγι μεγαθήριων! (18+) [Μέρος 1ο] [Διαγραμμένος χαρακτήρας]   [Τέλος] Κυνήγι μεγαθήριων! (18+) [Μέρος 1ο] [Διαγραμμένος χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeFri Oct 30, 2015 6:02 pm

-Κατανοώ τη θέση στην οποία βρίσκεστε κ. Petrovic, γι' αυτό θα κάνω μερικές προτάσεις. Αρχικά θα με αφήσω στην υπηρεσία σας για να δείτε την αξιοπιστία μου. Στην τελική, αν δεν είμαι χρήσιμος δεν μπορεί να υπάρχει συμφωνία. Αφού αποδείξω την αξία μου, θέλω να συνεργαστούμε. Όπως γνωρίζετε, οι αρχηγοί των οργανώσεων και οικογενειών του νησιού επεκτείνουν τις δυνάμεις τους σε ολόκληρη την West Blue. Δεν αποτελείτε εξαίρεση φυσικά. Ο Monferatio όμως είναι μεγάλη απειλή. Αν συνεχίσει να ενισχύει το λαθρεμπόριο σε τέτοιο βαθμό, σύντομα θα είναι εκτός ανταγωνισμού και τότε δε μιλάμε μόνο για την κυριαρχία του στο Island of Mist, αλλά σε ολόκληρη την West. Μπορείτε να φανταστείτε τι θα γίνει αν εμφανιστεί ένα τέτοιο άτομο, με έναν Yonkou νεκρό;
-Πού θες να καταλήξεις;
-Θέλω να καταστρέψουμε τις προμήθειες που έχει στο νησί. Δεν είναι κάτι τρομερό, αλλά αν χάσει 2 αποθήκες θα δημιουργηθούν οι κατάλληλες συνθήκες για σύγκρουση και άρα την καταστροφή του.
-Μου ζητάς να πάω σε πόλεμο;
-Φυσικά και όχι. Εσύ δε θα είσαι αναμειγμένος. απάντησε γελώντας υποχθόνια.
-Το θέμα σηκώνει μεγάλη συζήτηση και σχεδιασμό κ.Kouen.
-Μα φυσικά. Γι' αυτό θα πάρουμε και οι δύο το χρόνο μας.
-Θα επανέλθουμε σε αυτό αμέσως τότε. Πρώτα όμως, θέλω να ακούσω τα πάντα για το θάνατο του George Moran, Kouen Takeshi.
-Τότε θα σας συμβούλευα να καθίσετε αναπαυτικά στις θέσεις σας, γιατί είναι μεγάλη ιστορία!

{Συνεχίζεται}
Back to top Go down
Deidara
StoryReader
StoryReader
Deidara


Όνομα Χαρακτήρα : Deidara
Posts : 527
Location : Akatsuki's Hideout
Join date : 2013-04-11

[Τέλος] Κυνήγι μεγαθήριων! (18+) [Μέρος 1ο] [Διαγραμμένος χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Κυνήγι μεγαθήριων! (18+) [Μέρος 1ο] [Διαγραμμένος χαρακτήρας]   [Τέλος] Κυνήγι μεγαθήριων! (18+) [Μέρος 1ο] [Διαγραμμένος χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeSat Oct 31, 2015 6:39 pm

Όνομα χαρακτήρα: Kouen Takeshi

P.o.M. Points: 20

Belli: 60.000

Τυχόν παρατηρήσεις:
Καλό γραμμένη ιστορία.
1)Παρουσίασες καλά τον χαρακτήρα σου, όπως πρέπει για πρώτη ιστορία ώστε να τον καταλάβει καλά ο αναγνώστης.
2)Δεν είχε πολλά από θέμα δράσης, όμως αναφέρεις πολλά γεγονότα και πρόσωπα από το παρελθόν σου που δεν έχουν φανεί ακόμα και τα παρουσιάζεις με ωραίο τρόπο ώστε να δεθούν με το "τώρα". Αυτό ήταν που μου άρεσε πιο πολύ σε αυτή την ιστορία.
Επίσης έχεις δημιουργήσει ένα καλό κλίμα και περιεχόμενο για την ιστορία αυτή. Περιμένω την συνέχεια της.
Back to top Go down
 
[Τέλος] Κυνήγι μεγαθήριων! (18+) [Μέρος 1ο] [Διαγραμμένος χαρακτήρας]
Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» [Τέλος-Βιβλίο-Minion]Burglar! [Διαγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] Easy job, easy life. [Διαγραμμένος χαρακτήρας]
» [Τελος] The beginning (μέρος 1/2) [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] The beginning (μέρος 2/2) [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] A quick stop (μέρος 1ο) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: West Blue :: Island of Mist-
Jump to: