Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 7 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 7 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τέλος] Α new mate

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Α new mate Empty
PostSubject: [Τέλος] Α new mate   [Τέλος] Α new mate I_icon_minitimeWed Oct 21, 2015 9:07 pm

η ομάδα μου:

Realm Pirates:

Crow Pirates:
'o φυλακισμένος' :



Το εμπορικό πλοίο είχε φύγει απο το νησί Asuka με τους πειρατές να είναι όλοι μαζί επάνω στο κατάστρωμα.
Σε ποιο νησί πάμε μετά; ρώτησε ο Siro στον Kuron
Στο Kyuka.Είναι ένα μικρό νησί κοντά στην Jaya.
Πάλι καλά. Στην Jaya θα μπορέσουμε να ξεφύγουμε λίγο απο marines και τους λοιπούς που προκάλεσαν την καταστροφή στο λιμάνι.
Δηλαδή δεν θα μείνετε καθόλου στο Kyuka; Παρενέβη ο Henry.
Όχι, δυστυχώς. Θα φύγουμε για Jaya απευθείας.Tα πράγματα είναι πολύ σοβαρά και πρέπει να δράσουμε γρήγορα.
Και η log pose πότε θα προλάβει να συντονιστεί;
Εκεί χρειάζεται μόνο μισή ώρα και είσαι έτοιμος, πρόσθεσε ο Markus ο οποίος συνέχιζε να διαβάζει το βιβλίο της πλοήγησης που είχε.Ο Henry γύρισε μετά το τέλος της πρότασης του φίλου του προς τον καπετάνιο.
Εμείς θα σταματήσουμε στο Κyuka ,απο εκεί θα βρούμε κάποιο πλοίο για να συνεχίσουμε αργότερα ως την Jaya.
Πολύ καλά, αποκρίθηκε εκείνος.
Θα σας βρούμε εκεί όμως.Δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα σε αυτό.
Κάθε άλλο. Εκεί θα γίνει μια πολύ σημαντική συνάντηση . Έχουμε καλέσει όλα τα συμμαχικά πληρώματα για να δούμε τι θα συμπεριλαμβάνουν τα μετέπειτα σχέδιά μας.


Last edited by DIRK on Tue Nov 10, 2015 12:17 pm; edited 7 times in total
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Α new mate Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Α new mate   [Τέλος] Α new mate I_icon_minitimeSat Oct 24, 2015 12:41 am


Δηλαδή υπάρχουν και άλλοι σύμμαχοι;
Ναι. Πέρα απο τα δικά μας πληρώματα υπάρχουν ακόμα τρεις έμπιστοι άντρες που έχουν πειρατικά πληρώματα. Ένας είναι ο Krum καπετάνιος των Green pirates, ο οποίος έχει και την δεύτερη μεγαλύτερη επικήρυξη μετά απο εμένα .Την προηγούμενη φορά που κοίταξα την εφημερίδα ήταν 154.000.000 , τώρα αν έκανε κάτι παραπάνω δεν ξέρω.
Ο δεύτερος είναι ο Sven Andersen με επικήρυξη 132.000.000 ο οποίος ήταν πρώην κατάσκοπος των επαναστατών μέσα στο ναυτικό. Απο την στιγμή που γνώρισε εμένα και τον Kuron, όπως επίσης και τις ιστορίες μας, σταμάτησε κάθε επαφή με την επανάσταση και δήλωσε ανοιχτά την αντίθεση του στην παγκόσμια κυβέρνηση. Είναι ο καπετάνιος των Heavy Rock Pirates  .
Τρίτος αλλα όχι και χειρότερος είναι ο Mako Takeda. Με τον συγκεκριμένο είχαμε πολλές μάχες όταν ήμασταν σε αντίπαλα στρατόπεδα αλλα τα πράγματα άλλαξαν όταν έμαθα τον πραγματικό λόγο για τον οποίο πήρε την πρώτη του επικήρυξη.Είναι καπετάνιος των Ancient Pirates και η επικήρυξη του είναι 120.000.000

Μοιάζει πολύ καλή η συμμαχία σας.
Είναι. Αλήθεια γιατί δεν φτιάχνεις και εσύ το δικό σου πλήρωμα; Είσαστε που είσαστε ομάδα καντε το και επίσημο.Πλέον έχεις και εσύ επικήρυξη οπότε είναι ανούσιο να κρύβεσαι.
Ο πειρατής γύρισε και κοίταξε τους δικούς του..Ο Markus ανασήκωσε τους ώμους του, σαν να έλεγε, εμένα δεν με πειράζει, ο Jin ένευσε θετικά ενώ ο Engels είπε,
Μπορώ να έρθω για λίγο στο πλήρωμά σου, τουλάχιστον μέχρι να ολοκληρώσω την εντολή του Alucard.
Λοιπόν αποφασίστηκε, είπε ο Henry γυρνώντας προς τον Siro. Και οι Phantom Pirates είναι πλέον στην συμμαχία.
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Α new mate Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Α new mate   [Τέλος] Α new mate I_icon_minitimeSat Oct 24, 2015 11:38 pm

Ο καπετάνιος έδειχνε ικανοποιημένος με το βλέμμα του και αυτό επεκτάθηκε σε μια ένθερμη χειραψία.
Θα μείνω και εγώ μαζί με τον Henry στο kyuka. Δήλωσε ο άντρας που είχαν αποφυλακίσει μαζί με τον Geralt, εξάλλου εκτός του οτι του χρωστάω για αυτά που έκανε, του επιτέθηκα και χωρίς λόγο.. Πρέπει να επανορθώσω κάπως, του είπε κοιτάζοντάς τον
Κανένα πρόβλημα. του απάντησε ο καπετάνιος του νεοσύστατου πληρώματος Phantom Pirates. Θα ήταν καλύτερα να μάθουμε και το όνομά σου όμως εφόσον θα μείνεις μαζί μας.
Α, συγχωρέστε με που δεν συστήθηκα τόση ώρα. Το όνομά μου  ειναι Jerry Fox. Και υποθέτω οτι αυτό δεν είναι το μόνο που θέλετε να μάθετε για εμένα.
Κοίταξε τον κάθε ένα , η σιωπή τους υποδείκνυε την σύνεση των αντρών ενώ ο Geralt που τον γνώριζε καλύτερα απ τον καθένα, ένευσε θετικά το κεφάλι του προτρέποντάς τον για την συνέχεια.
Ήμουν πρώην μυστικός πράκτορας της παγκόσμιας κυβέρνησης και γι αυτό με ήθελαν οι επαναστάτες που ήρθαν στο Asuka.Ευτυχώς για μένα, αυτό δεν το κατάφεραν , δυστυχώς για εσάς ξέρουν οτι είμαστε μαζί οπότε πρέπει να προσέχουμε όλοι
Και γι αυτό με ειδοποίησε ο Geralt να συγκαλέσω το συμβούλιο των καπετάνιων.
Ακριβώς. Στο Kyuka δεν θα περιμένουν να είμαστε, γνωρίζοντας το σκεπτικό τους θα μας περιμένουν στο Karakuri η το Machine Island. Aυτό να το έχετε κατα νου.
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Α new mate Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Α new mate   [Τέλος] Α new mate I_icon_minitimeMon Oct 26, 2015 7:16 pm

Καλύτερα να μας τα αναλύσεις στην Jaya, θα πρέπει να τα επαναλάβεις και για τους άλλους.Το ερώτημα μου είναι γιατί θέλεις να κάτσεις με τον Henry και όχι τον Geralt και εμένα. Και θέλω λεπτομέρειες όχι τον γενικό λόγο που προ προέβαλες είπες πριν.
Ο Jerry χαμογέλασε , ο Siro είχε καταλάβει πως κάτι άλλο παιζόταν.
Ο νεαρός Henry είναι εγγόνι του παλιού μου αντιπάλου. Πόσες φορές μονομάχησα με τον παππού του ούτε εγώ μπορώ να τις μετρήσω. Σκληρό καρύδι, κρίμα που δεν πρόλαβες να τον γνωρίσεις. Είπε κοιτώντας τον Ηenry ενώ η πίκρα που ένιωθε έγινε εμφανής στα χαρακτηριστικά του προσώπου του.
Ήταν αρκετά δυνατός και ομολογώ πως έχανα απο αυτόν συνεχώς ως που τελικά οι δυνάμεις μας ήρθαν σε μια ισοπαλία.Για να μην το παρατραβήξω τον νίκησα σε μια μάχη αλλα όχι χάρη στις δυνάμεις μου.Η κυβέρνηση του την είχε στήσει και φρόντισε να τον απομονώσει .Η μάχη ήταν άδικη μα μέχρι τότε δεν με ενδιέφερε. Αυτά που μου είπε όμως κατα την διάρκεια της μεταφοράς μου άλλαξαν όλο τον ιδεολογικό μου κόσμο. Είδα τα πράγματα αλλιώς , έψαξα κάποια άλλα και έφτασα στο σημείο να ξέρω τόσα πολλά σε σημείο που η κυβέρνηση έβαλε να με σκοτώσουν .

Δεν θέλω να χαλάσω την συζήτηση, αλλα φτάνουμε στο Kyuka,
είπε ο Kuron ο οποίος τους έδειχνε μια μικρή κουκκίδα γης η οποία ξεπρόβαλε στο βάθος.
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Α new mate Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Α new mate   [Τέλος] Α new mate I_icon_minitimeMon Oct 26, 2015 8:08 pm

Oι δυο ομάδες χωρίστηκαν αφού έφτασαν στο λιμάνι .Οι μεν Phantom Pirates μαζί με τον Jerry κατέβηκαν ενώ οι υπόλοιποι συνέχισαν κατευθείαν προς την Jaya.
To νησί ήταν αρκετά μικρό σε σχέση με αυτά που είχαν επισκεφτεί νωρίτερα στο ταξίδι τους στην μεγάλη γραμμή.Αν και η βλάστηση ήταν απο τροπικά φυτά και δέντρα και αρκετά πυκνή οι άνθρωποι το έκαναν κατοικήσιμο και έχτισαν αρκετά ξενοδοχεία επάνω σε αυτό όπως και πισίνες, γήπεδα για γκόλφ και άλλα παρόμοια αθλήματα.
Απο μια περιοχή η οποία θα μπορούσε να χαρακτηριστεί και ως κατοικημένη σε στυλ πόλης, αγόρασαν μερικά απαραίτητα πράγματα για να στρατοπεδεύσουν σε μη κατοικήσιμο μέρος ωστε να μην προσελκύσουν παραπάνω βλέμματα .

Το βράδυ δεν άργησε να έρθει και τους βρήκε να έχουν ανάψει μια μικρή φωτιά μέσα στο δάσος.Ο Jin είχε ανέβει σε ένα ψηλό δέντρο και φυλούσε σκοπιά ενώ ο Henry συνομιλούσε με τον Jerry.

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί παρ όλα αυτά θέλεις να με προπονήσεις. Και επίσης αφού εγώ ήμουν αυτός που είχες στον νου σου, γιατί είπες οτι δεν ψάχνεις εμένα ;

Ας ξεκινήσω απο το δεύτερο. Πρόσεξες πότε σου μίλησα ανοιχτά; Όταν ήμασταν πάνω στο πλοίο μαζί με έμπιστα άτομα και όχι σε μια φυλακή γεμάτη με άτομα αμφιβόλου παρατάξεως, γνώσεων και δυνάμεων. Δεν νομίζω να έκανα λάθος για την κίνηση αυτή; Έτσι; Έπειτα συνέχισε
Όσο για το πρώτο θα το κάνω απο εγωισμό και απο τα αισθήματα αδικίας και εξαπάτησης που έχω. Θέλω ο εγγονός του Firen να γνωρίζει τις τεχνικές τους και να είναι σε θέση να τις χρησιμοποιήσει εναντίων τους
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Α new mate Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Α new mate   [Τέλος] Α new mate I_icon_minitimeTue Oct 27, 2015 4:40 pm

Ο άντρας δεν τον έπειθε όμως θα πήγαινε με τα νερά του για να δει που θα έβγαζε όλο αυτό. Στην τελική αν εφάρμοζε όλα αυτά που του είχε πει, θα του μάθαινε τεχνικές τις οποίες θα μπορούσε να χρησιμοποιήσει σε μάχη η έστω να είναι έτοιμος να τις αντιμετωπίσει.

Οι δυο άντρες σηκώθηκαν και κατευθύνθηκαν προς ένα χώρο δυο τρία μέτρα μακρυά απο το πρόχειρο κατάλυμα τους το οποίο ήταν σχετικά πιο ανοιχτό απο το άλλο.
Η τεχνική που θα σου δείξω πρώτα ονομάζεται Soru. Σου επιτρέπει να κινείσαι με εξωπραγματική ταχύτητα και χρησιμοποιείτε απο αρκετούς βαθμοφόρους Marine και απο όλους τους σοβαρούς πράκτορες. Οπότε καταλαβαίνεις οτι πρέπει να το μάθεις
Δεν την έχω αντιμετωπίσει την συγκεκριμένη τεχνική είναι η αλήθεια.
Πολύ καλά. Ας κάνουμε μια μικρή μάχη προπόνησης για να την καταλάβεις καλύτερα. Έτοιμος; Ρώτησε ο άντρας και ο Henry πήρε θέση μάχης περιμένοντας τον, έπειτα κίνησε θετικά το κεφάλι του.
Soru, φώναξε ο άντρας και εξαφανίστηκε απ την θέση του κινούμενος προς τον πειρατή.
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Α new mate Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Α new mate   [Τέλος] Α new mate I_icon_minitimeTue Oct 27, 2015 11:00 pm

Αδύνατον! Πως κατάφερε να κινηθεί έτσι στην ηλικία του;
Το επόμενο πράγμα που πρόλαβε να καταλάβει ήταν μια γροθιά στο στομάχι του η οποία τον έστειλε κάποια μέτρα πίσω. Η πρόσκρουση του σώματός του με το δέντρο που υπήρχε πίσω του , έκανε το τελευταίο να πέσει μα αυτό που τον ενδιέφερε ήταν ο τρόπος που βρέθηκε εκεί.
Σηκώθηκε όρθιος και τίναξε τα ρούχα του αφού ο αντίπαλός του δεν συνέχιζε να του επιτεθείτε .
Κατάλαβες τι έγινε;
Όχι οφείλω να ομολογήσω . Ο πειρατής συνέχιζε να τινάζει το παντελόνι του και μόλις τελείωσε πρόσθεσε.
Πως;
Θες να δοκιμάσεις και εσύ;
Δεν νομίζω να έχω κάποια ιδιαίτερη τύχη με αυτό.  Αλλα γιατί όχι.
Συγκέντρωσε όλη σου την ενέργεια στα πόδια σου και κάνε το πρώτο βήμα με δύναμη.Λες και σε πετάει καταπέλτης.
Ο πειρατής ανασήκωσε τους ώμους του σκεπτόμενος ''τι έχω να χάσω''
Πάτησε το αριστερό του πόδι εμπρός και επικέντρωσε όλη την συγκέντρωσή του στον στόχο τον οποίο είχε βάλει , ο οποίος ήταν ένα άνοιγμα ανάμεσα απο δυο δέντρα.
Ένιωθε στα πόδια του την ενέργεια του σώματός του μα το μόνο που κατάφερε ήταν να κάνει απλά ένα άλμα προς τα εμπρός ακολουθώντας τα λόγια του τύπου.
Έλα τώρα. Ένας άνθρωπος της δικιάς σου δύναμης και εμπειρίας θα έκανε καλύτερο ξεκίνημα. Δεν είσαι αρχάριος, συγκεντρώσου.
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Α new mate Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Α new mate   [Τέλος] Α new mate I_icon_minitimeWed Oct 28, 2015 12:29 am

Δεν ξέρεις σε ποιο επίπεδο είμαι.
Κι όμως νεαρέ. Τόνισε εκείνος. Ήδη έχεις αφυπνίσει την δύναμη του Haki , δεν νομίζω πως είναι κάτι που συμβαίνει σε όλους τους ανθρώπους της ηλικίας σου.
Πως γνώριζε  κάτι τέτοιο; Δεν το είχε χρησιμοποιήσει ως τώρα μπροστά του, ούτε καν όταν έπρεπε,δηλαδή όταν το έπιασε απ τον λαιμό
Δοκίμασε ξανά του είπε ξυπνώντας τον απ τις σκέψεις του.
Και η δεύτερη και η τρίτη και η επόμενη προσπάθεια βγήκαν μάταιες.
Ας συνεχίσουμε με κάτι άλλο τότε. . Τον σταμάτησε ο Jerry βλέποντας πως το πρώτο σκέλος της προπόνησης δεν είχε αποτέλεσμα.
Σχεδόν νευριασμένος ο Henry ήταν απρόθυμος να συνεχίσει. Τότε ο Markus ακούμπησε το χέρι του στον ώμο του και τον συμβούλεψε
Συνέχισε αδερφέ μου. Θα τα καταφέρεις.
Μια τελευταία φορά για σήμερα. Έκανε εκείνος, έπειτα με το βλέμμα του αναζήτησε τον Jerry. Τώρα τι;
Δοκίμασε να χτυπήσεις τα πόδια σου στο έδαφος δέκα φορές όσο πιο γρήγορα μπορεις
Και αυτό θα βοηθήσει με το soru;
Δέκα φορές τα πόδια σου, επανέλαβε αυστηρά εκείνος δείχνοντας του το πως. Παραδόξως ο επιτόπιος βηματισμός του ήταν ταχύτατος και αυτό το συνειδητοποίησε όταν το έπραξε και ο ίδιος.
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Α new mate Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Α new mate   [Τέλος] Α new mate I_icon_minitimeSat Oct 31, 2015 6:00 pm

Τελείωσε την πρώτη δεκάδα κι όμως ο άντρας δεν αρκέστηκε μονο σε αυτό, απαίτησε και άλλη προσπάθεια προσθέτοντας στο τέλος της πρότασής του '' Αυτή τη φορά πιο γρήγορα''
Ο Henry αυτή τη φορά δεν ρώτησε το ''γιατί'' ούτε ξίνισε. Η γρηγορότερη κίνηση των ποδιών που του υποδείκνυε ο άντρας τον έκανε να νιώθει την αδρεναλίνη του να ανεβαίνει και την συσσωρευμένη ενέργεια που έδινε στα πόδια του να αποδίδει καλύτερα σε κάθε προσπάθεια μειώνοντας τον χρόνο που ήθελε για την πραγματοποίηση της άσκησης.
Όλα καλά μέχρι εδώ μα ο παράγοντας της κούρασης δεν άργησε να παίξει και εκείνος τον ρόλο του. Ο Henry αρνούνταν μέσα του να παραδεχτεί πως κάνοντας αυτή την άσκηση για δέκα μόλις φορές τον έφτασε σε σημείο να νιώθει λες και μαχόταν εδώ και μια ώρα.
Αρκετά για σήμερα, είπε ξαφνικά ο Jerry.
Ο πειρατής δεν έφερε την παραμικρή αντίρρηση. Ήξερε πως ο άντρας που είχε απέναντί του καταλάβαινε τα όρια του ασκούμενου οπότε οι εγωισμοί του δεν είχαν θέση σε αυτή τη στιγμή , γεγονός που τον εκνεύριζε διότι είχε συνηθίσει να έχει πάντα το πάνω χέρι.
Ο Markus ο οποίος στεκόταν πιο κει, κοντά σε έναν κορμό δέντρου ανέλαβε τα ηνία της κατάστασης και έβγαλε τον φίλο του απο τις σκέψεις έστω και για λίγο.
Εγώ με τον Henry θα πάμε στην πόλη για λίγο. Εσύ γύρνα μαζί με τους άλλους, θα σας βρούμε εκεί.
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Α new mate Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Α new mate   [Τέλος] Α new mate I_icon_minitimeSun Nov 01, 2015 12:59 am

Οι δυο νεαροί βρίσκονταν στα σοκάκια μιας μικρής ''πόλης'' που υπήρχε κάποια λίγα χιλιόμετρα απο το σημείο που είχε προπονηθεί ο Henry.H διαδρομή τους δεν περιείχε συζητήσεις παρα μόνο σήματα με τα χέρια για το θέμα της κατεύθυνσης η διευκρινιστικές λέξεις οι οποίες έπαιρναν την μορφή κάποιου ακαταλαβίστικου μουγκρητού   και αυτό λόγο του τελευταίου που προτιμούσε να σκέφτεται παρά να ασχοληθεί με τον Markus.
Ξέρεις οτι αυτό δεν μπορει να συνεχιστεί έτσι. Είπε απηυδισμένος ο Markus αρπάζοντας τον ώμο του φίλου του.
Εκείνος σταμάτησε απότομα το βήμα του και γύρισε σιγά σιγά λέγοντάς του χαμηλόφωνα .
Έχω κάποια πράγματα τα οποία θέλω να μοιραστώ μαζί σου.
Ακούω.
Αυτος ο Jerry δεν μου αρέσει. Κάτι δεν μου κολλάει με αυτόν τον τύπο. Θες στην ιστορία του, θες στον τρόπο που μιλά, δεν ξέρω. Δεν μου γεμίζει το μάτι.
Προτείνεις να τον σκοτώσουμε;
Πολύ πιθανόν αλλα σίγουρα όχι ακόμα.Προς το παρόν ας τον, να δούμε τι θα κάνουμε με την ξακουστή προπόνησή του και ανάλογα το τι θα αποφασίσει να κάνει μετα την Jaya.Θεωρώ ύποπτη κίνηση εκ μέρους του να μας ακολουθήσει μετά απο εκεί.
Και για τους άλλους τι έχεις να πεις; Δεν συζητήσαμε καθόλου σχετικά με αυτούς.
Εκτός απο την δικιά μου που θα ακούσεις θέλω και την άποψη των άλλων δυο.Ο Jin με την εμπειρία του θα μπορέσει να μας βοηθήσει ενώ περιμένω εξίσου στρατηγική σκέψη και απο ένα μέλος του πληρώματος του Alucard.Όσον αφορά εμένα. Ο Siro μου φάνηκε καθαρός όπως και ο Crow..
Back to top Go down
Sponsored content





[Τέλος] Α new mate Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Α new mate   [Τέλος] Α new mate I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τέλος] Α new mate
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» [Τέλος-Αποστολή] Στο Τέλος Ξυρίζουν Τον Γαμπρό
» {Αρχή}The Punisher Pirates:Το τέλος ενός ταξιδιού,η αρχή μιας νέας περιπέτειας {Τέλος}
» [Τέλος] Το τέλος είναι η μαγεία..
» [Τέλος] New War
» [Τέλος] Mr Bel knows..

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: Grand Line :: Kyuka Island-
Jump to: