Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 5 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 5 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τέλος] It is growing

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] It is growing Empty
PostSubject: [Τέλος] It is growing   [Τέλος] It is growing I_icon_minitimeFri Oct 09, 2015 12:58 am

Ο ουρανος ηταν πολυ καθαρος, η θαλασσα ησυχη. Δεν υπηρχε κατι να κανουμε σε αυτη την βαρετη θαλασσα. Ηθελα να παμε σε μια αλλη θαλασσα. Δεν μπορουσα πια σε αυτην εδω. Ηθελα να γιρυσω εκει οπου ειχα γενηθει. Να δω εστω μια τελευταια φορα το χωριο μου και τους δικους μου.
-Ελφμαν πρεπει να φυγουμε απο αυτη την θαλασσα, θα παμε στην West απορισε μετα για ποιο λογο να παμε σε εκεινη την θαλασσα.
-Γιατι??? Μου ειπε.
-Θελω να παω για μια τελευταια φορα στο χωριο μου οταν ομως ειπα ετσι τοτε αμεσως ηρθε ο Jellal προς τα μενα να μου πει κατι.
-Natsu δεν θελω εγω να παω στο νησι μας μου ειπε.
-Δεν θελεις και τι θα κανεις τοτε??? Τον ρωτησα.
-Δεν ξερω λογικα θα κατεβω στο επομενο νησι πριν φυγουμε απο εδω περα θα επρεπε να του το εξιγησω καλυτερα μαλλον.
-Σορρυ αλλα θα παμε αμεσως στην επομενη θαλασσα ειχε ξαφνιαστει οταν του ειπα ετσι.
-ΕΕΕΕ, πλακα κανεις ετσι??? Δεν σε βλεπω να λες οχι, οποτε θα το παρω σαν αληθεια αυτο που λες. Δεν εχω αλλη επιλογη απο το να φυγω τωρα, εχεις καποια βαρκα??? Βαρκες δεν ειχαμε σε αυτο το καραβι. Αλλα για σιγουρια πηγα να κοιταξω μια. Μετα απο λιγα λεπτα ειχα δει οτι τελικα εχουμε οντως μια.
-Ναι εχουμε μετα απο αυτο την πηρε και την εριξε στο νερο. Μπηκε μεσα και υστερα μας χαιρετησε. Αμεσως μετα αρχισε να κανει κουπι φευγοντας απο εδω περα.


Last edited by Rikuo on Sat Oct 10, 2015 2:02 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] It is growing Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] It is growing   [Τέλος] It is growing I_icon_minitimeFri Oct 09, 2015 2:31 am

Αυτο το μικρο ταξιδι μας μαζι εφτασε στο τελος του αλλα σιγουρα καποια στιγμη θα τον ξανα δω. Τοτε ομως θα με ξερουν ολοι σχεδον, το ονομα μου θα γινει ξακουστο.
-Παμετε! Ειπα και υστερα ειχαμε βαλει πλωρη για την θαλασσα West.
Μετα απο κατι μερες
Επιτελους ειχαμε φτασει στην West και δεν περιμενα να την ξανα δω αυτη την θαλασσα. Ειχα σκεφτει οτι ποτε δεν θα ξανα γυρισω αλλα μαλλον δεν το ειχα υπολογισει καλα.
-Τι θα κανουμε εδω περα Natsu?? Με ρωτησε η Erza. Ηταν καλη ερωτηση αυτη. Σιγουρα στο χωριο μου θελω να παω κιολας αλλα στον χαρτη το χωριο μου ηταν καπως μακρυα. Θα πρεπει να περασουμε πρωτα ενα αλλο νησι.
-Θα παμε στο νησι Las Camp πρωτα εκει δεν ξεραμε τι θα καναμε αλλα επρεπε να περασουμε στα σιγουρα.
-Δεν ξερω τι σχεδιαζεις αλλα ενταξει, ειχα αποφασισει να σε ακολουθησω και οτι διαταγη λες θα το κανω ετσι αμεσως αρχισαμε να πηγαινουμε προς εκεινο το νησι.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] It is growing Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] It is growing   [Τέλος] It is growing I_icon_minitimeFri Oct 09, 2015 11:22 am

Μετα απο κατι μερες ταξιδεματος στα ξαφνικα στον οριζοντα ειχα αρχισει να βλεπω κατι. Δεν ηξερα τι ηταν αυτο το πραγμα. Ετσι μετα πηρα τα κιαλια μου για να δω τι ηταν. Δεν μπορουσα να δω καλα ομως, θα πρεπει να παμε ακομα πιο κοντα.
-Πηγαινετε πιο κοντα, βλεπω κατι αλλα δεν μπορω να δω καλα ακομα και με τα κιαλια ετσι μετα αρχισαμε να πλησιαζουμε. Μπορουσα και εβλεπα τωρα πια, εβαλα παλι τα κιαλια και καταλαβα τι ηταν.
-Ενα πλοιο βλεπω!!! Οταν το ακουσαν οι δικοι μου τοτε αμεσως αρχισαν να πανικοβαλονται λιγο. Ειδικα ο Elfman,
-Ησυχαστε!! Τους ειπα. Υστερα αρχιζαμε να περναγαμε διπλα απο εκεινους για να δουμε ποιοι ειναι.
-Χμ, ποιοι ειστε εσεις??? Μας ειπαν καποιοι απο το πλοιο εκεινο.
-Ειμαστε πειρατες, ο Natsu Dragneel καπετανιος των White Scarf Pirates αφου του ειπα το ονομα μου προσπαθουσε να θυμυθει ποιος ειμαι.
-Natsu Dra....??? ΑΑΑΑΑ εκεινος που τωρα τελευταια σκορπαγε χαος στην θαλασσα South??? Αν ειναι ετσι δεν εχω αλλη ελπιδα απο το να σε πιασουμε!!!! Αμεσως αντρες τα κανονια!!! Ειπε και οι δικοι του πηγαν να τα οπλισουν αλλα δεν θα τους αφησω ετσι. Αρχισα να τρεχω και μετα απο λιγο ειχα βρεθει στο καραβι τους.


Last edited by Rikuo on Sat Oct 10, 2015 1:40 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] It is growing Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] It is growing   [Τέλος] It is growing I_icon_minitimeFri Oct 09, 2015 11:43 am

Την στιγμη που μπηκα στο καραβι τους τοτε ειχαν αρχισει δυο μαρινς να ερχονται κατα πανω μου αλλα η Erza ειχε ερθει και εκεινη εδω περα με αποτελεσμα να τους πεταξει κατω. Ετσι μετα ειχαμε αρχισει να τους πολεμαμε μαζι.
Πηγα να πεσω πανω σε δυο, ειχα προσπαθησει να δωσω μπουνια σε εκεινους τους δυο. Εκεινοι πηγαν να αμυνθουν αλλα ηταν ματαιο. Τους ειχα ριξει πανω στο καταρτι.
Ο αρχηγος τους εβλεπε και υστερα ηταν ετοιμος να ερθει πανω μου.
-Πως τολμας!!! Ειπε και πηγε να μου κανει επιθεση. Προσπαθησε να μου επιτεθει με το σπαθι του αλλα τον ειχα αποφυγει και υστερα του εδωσα μια κλωτσια στο κεφαλι. Ηταν τοσο δυνατη οπου ειχε μετα κολλησει στο καταρτι και εκεινος. Ετσι υστερα για να τον αποτελειωσω τρεχω προς τα εκει και του εδωσα μια μπουνια στην κοιλια με αποτελεσμα να σπασει το καταρτι και να τον πεταξω μεσα στο δωματιο.
Εκεινη την στιγμη οταν ειχε σπασει το καταρτι και μπορουσα να βλεπω το δωματιο το ματι μου ειχε αντικρισει και μια κοπελα κιολας.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] It is growing Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] It is growing   [Τέλος] It is growing I_icon_minitimeFri Oct 09, 2015 5:10 pm

Οταν με ειχε δει η κοπελα φοβοταν καπως, λογικο ομως μου φαινετε. Μπορει να ειχε περασει ασχημα σε αυτο το πλοιο και για αυτο φοβοταν.
-Δεν θα σου κανουμε καποιο κακο, απλα ξαφνικα ειχαμε δει τους μαρινς καθως ημασταν στο δρομο μας για το νησι Las Camp οταν ειπα εκεινο το νησι αμεσως ειχε ερθει και με επιασε απο τα ρουχα καθως ηταν γωνατιστη.
-Θα πατε στο νησι Las Camp??? Αν ειναι ετσι τοτε σας παρακαλω παρτε με μαζι, δεν φοβαμαι και ας ηστε πειρατες. Πρεπει να παω επιγοντως στο νησι εκεινο!!! Με αυτα που ελεγε δεν ξερω αλλα δεν μπορουσα να της πω οχι. Και δεν υπηρχε επισης λογος για να πω οχι.
-Ενταξει, ελα μαζι μας οι δικοι μου ομως μου ελεγαν οχι επειδη δεν μπορουσαμε να κουμε την επιθημια του καθε ενα, εχουμε το δικο μας ταξιδι.
-Ειναι αποφαση μου, αυτο που ειπα θα κανουμε μετα απο αυτο δεν μπορουσαν να μου πουνε κατι. Ετσι μετα μπηκαμε μεσα στο καραβι ολοι και αρχισαμε να πηγαινουμε προς το νησι Las Camp.


Last edited by Rikuo on Sat Oct 10, 2015 1:44 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] It is growing Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] It is growing   [Τέλος] It is growing I_icon_minitimeFri Oct 09, 2015 7:59 pm

Σε λιγες ωρες στον οριζοντα αρχιζα παλι να βλεπω κατι. Αυτη την φορα ομως δεν ηταν ενα καραβι αλλα ενα νησι. Πηγαμε πιο κοντα για να ξερουμε που ημαστε. Ετσι οταν πηγαμε τοτε φωναξε κατι η Lucy.
-Το Las Camp!! Ειπε και απο αυτο καταλαβαμε οτι ειχαμε φτασει στο νησι. Αμεσως πηγαμε απο τα ανατολικα του νησιου και σταθμεσαμε στο λημανι. Την στιγμη εκεινη αμεσως εκεινη η κοπελα βγηκε απο το καραβι μας χωρις ουτε καν να κατεβασουμε την αγκυρα.
-Ει που πας!!! Της ειπα αλλα δεν με ακουσε. Μπορει να συμβαινει κατι σε αυτο το νησι και να μην εχει χρονο να μου πει αλλα θελω να μαθω.
-Παιδια πρεπει να παμε να την ακολουθησουμε τους ελεγα καθως του κιταζα επιμονα. Απο το βλεμμα μου καταλαβα δεν θα ελεγαν οχι.
-Εντάξει ας παμε, και να λεγαμε οχι εσυ θα πηγαινεις οπως και να εχει υστερα μετα απο αυτο αμεσως αρχισαμε να την ακολουθουμε.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] It is growing Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] It is growing   [Τέλος] It is growing I_icon_minitimeFri Oct 09, 2015 8:12 pm

Την ακολουθαγαμε για καμποση ωρα και ξαφνικα ειχε σταματησει. Ειχε παει σε κατι κατοικους της πολης και αρχισαν να λενε κατι.
-Lucy επεστρεψες??? Μηπως καταφερες να βρεις βοηθεια??? Ελεγαν κατι για βοηθεια και αυτο σημαινει οτι εχουν μπελαδες στα σιγουρα.
-Οχι αλλα πιστευω θα πρεπει να κανουμε εμεις κατι με την δικη μας την δυναμη, ειχα βρει κατι μαρινς αλλα δεν εκατσαν να με ακουσουν και με ειχαν συλλαβει επειδη νομιζαν οτι θα εκανα καποιο κακο αλλα με εσωσαν καποιοι για να λεει οτι θα πρεπει να κανουν κατι με την δικη τους δυναμη τοτε σημαινει οτι οντως εχουν μπελαδες ακομη. Ειχα ακουσει αρκετα. Διχως αλλη σκεψη αμεσως ειχα βγει απο την κρυψωνα και πηγαινα προς την κοπελα.
-Oi Natsu!! Μου ελεγαν οι δικοι μου και δεν ειχαν αλλη επιλογη απο το να ακολουθησουν. Η κοπελα δεν περιμενει να μας δει.
-Ποιοι ειναι αυτοι Lucy??? Ελεγε η κατοικος.
-Ειναι αυτοι που με εσωσαν απο τους μαρινς της ειπε καθως μας υπερασπιζόταν και επειτα μας ευχαριστησε η κατοικος.
-Εσυ κοπελα ακουσα την συζητηση σας και για αυτο σου πρωτεινω κατι, τι θα ελεγες να πηγαινα εγω και η παρεα μου να καθαριζαμε εκεινους τους πειρατες??? Οταν της ειπα ετσι δεν αντισταθηκε να βαλει τα κλαμματα.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] It is growing Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] It is growing   [Τέλος] It is growing I_icon_minitimeFri Oct 09, 2015 8:27 pm

-Θα το κανεις αυτο??? Αν ναι θα σε ευχαριστουμε για παντα!! Α και μην με ξανα πεις κοπελα, το ονομα μου ειναι Lucy Heartfilia το ονομα της φαινοταν ωραιο. Απο δυναμεις σιγουρα δεν θα ειναι καλη αλλα δεν ξερω γιατι αλλα ηθελα να μπει με καποιο τροπο στο πληρωμα μου. Για αυτο ευχομαι αν καταφερω να νικησω τους πειρατες θα μπορεσει να μπει.
-Λοιπον lucy εγω και οι δικοι μου αμεσως θα παμε να τους κανονισουμε εκεινους τους πειρατες, εμπρος αντρες!!! Ειπα καθως αρχισα να φευγω αλλα ειχα ξεχασει ενα πολυ σοβαρο θεμα, δεν ηξερα που ηταν οι πειρατες. Ετσι μετα σταματησα και γυρισα παλι στην Lucy.
-Lucy μπορεις να μου πεις που ειναι οι πειρατες ετσι μετα εκατσε και μας ειπε που ειναι ο καθενας. Με λιγα λογια ο καθενας του ηταν σε διαφορετικια πολη. ο δυνατοτερος ηταν σε αυτη την πολη οπου ηταν κιολας γυναικα, ο δευτερος ηταν στην διτηκη πολυ και ο τελυταιος ηταν σε πολλα μικρα χωριουδακια για μενα ηταν κοντα αλλα για τους αλλους οχι. Ετσι αμεσως χωρηστικαμε μετα. Η Erza πηγε μονη της και ηξερα πως δεν χριαζοταν βοηθεια, επειτα ο Elfman με τον Gray πηγαν στον τελευταιο.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] It is growing Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] It is growing   [Τέλος] It is growing I_icon_minitimeFri Oct 09, 2015 9:48 pm

Η πρωτη ηταν σε αυτη την πολη οποτε θα μπορεσω να την βρω πιο ευκολα απο τους αλλους. Αλλα μιας και ειναι εδω και η Lucy θα χρειαστω την βοηθεια της.
-Lucy μπορεις να ερθεις μαζι μου να μου πεις που ειναι η Yuki Sawaka??? Το ονομα αυτης οπου πρεπει να παω να πολεμησω ετσι λεγοταν.
-Ενταξει θα σου πω ακολουθησε με! Αφου μου ειπε ετσι αρχισε να τρεχει προς τα εκει. Δεν αργησα να αρχισω να τρεχω και εγω.
Υστερα απο 20 λεπτα
Ολο τρεχαμε και σε καποια στιγμη η Lucy σταματαει. Μου εδειξε υστερα ενα κτηριο.
-Εκει ειναι η Yuki Sawaka, η πρωτη αρχηγος.
-Yosh!!!
Ειπα και υστερα αμεσως αρχισα να τρεχω προς την πορτα του κτηριου. οταν εφτασα την κλωτσησα οσο πιο δυνατα μπορουσα με αποτελεσμα να μπω μεσα καθως την ειχα κλωτσησει.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] It is growing Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] It is growing   [Τέλος] It is growing I_icon_minitimeFri Oct 09, 2015 9:54 pm

Οταν ειχα μπει μεσα ολοι με κοιταγαν με απορια.
-Ποιος εισαι??? Με ρωταγαν και επειδη δεν απανταγα αρχισαν να ερχονται κατα πανω μου καποιοι.
-Ο αρχηγος σας που ειναι!!! Ειπα και προσπαθησα να δωσω γροθιες σε αυτους που ειχαν ερθει πανω μου. Ημουν ομως τοσο γρηγορος οπου δεν μπορουσαν να κανουν κατι.
-Τι φασαρια ειναι αυτη???? Ειπε καποιος. Υστερα ειχε ερθει προς το μερος μου μια γυναικα.
-Τι νομιζεις οτι κανεις εδω περα??? Μου ειπε η γυναικα εκεινη οπου μαλλον ειναι η Yuki Sawaka.
-Ωστε εμφανιζεσαι εσυ μπροστα μου απο μονη σου, νομιζω ξερεις τον λογο οπου ηρθα. Η κυριαρχια σας σε αυτο το νησι εφτασε σε ενα τελος της ειπα και αμεσως πηγα να της κανω επιθεση.
Back to top Go down
Sponsored content





[Τέλος] It is growing Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] It is growing   [Τέλος] It is growing I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τέλος] It is growing
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» [Τέλος-Αποστολή] Στο Τέλος Ξυρίζουν Τον Γαμπρό
» {Αρχή}The Punisher Pirates:Το τέλος ενός ταξιδιού,η αρχή μιας νέας περιπέτειας {Τέλος}
» [Τέλος] Το τέλος είναι η μαγεία..
» Η αναζήτηση.[Τέλος]
» [Τέλος] Mr Bel knows..

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: West Blue :: Las Camp-
Jump to: