Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 5 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 5 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τέλος-Αποστολή]Scouting

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Ezeriah
Simple Member
Simple Member
Ezeriah


Όνομα Χαρακτήρα : Freed Justine
Posts : 501
Join date : 2012-11-01
Age : 28

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος-Αποστολή]Scouting - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Αποστολή]Scouting   [Τέλος-Αποστολή]Scouting - Page 2 I_icon_minitimeTue Oct 06, 2015 3:59 am

Δεν ήμασταν οι μόνοι που ακούσαμε αυτό τον θόρυβο, όλο το κέντρο της πόλης είχε γεμίσει με κόσμο για να δει τι προκάλεσε αυτό τον θόρυβο. Περπάτησα μακριά απο την ταβέρνα κ χώθηκα μέσα στον κόσμο. Αφού πέρασα απο αρκετά άτομα ήμουν σε σημείο όπου κ μπορούσα να βλέπω τι γίνεται. Ο ίδιος ακριβώς θόρυβος ακούστηκε κ πάλι αλλά αυτή την φορά κατάλαβα τι γινόταν. Στην απέναντι ταβέρνα γινόταν ένας καυγάς ο οποίος φαινόταν να ήταν βίαιος αφού ο θόρυβος που άκουγα ήταν το αποτέλεσμα μίας ξύλινης καρέκλας που σπάει. Ο θόρυβος ξαφνικά σταμάτησα κ τότε δύο άτομα μπήκαν μέσα αλλά καθώς έμπεναν απο την πόρτα πετάχτηκαν πίσω μαζί με έναν ακόμα άνδρα, ο οποίος βγήκε απο την ταβέρνα. Όταν έπεσε στο έδαφος, αυτός ο άνδρας, σύρθηκε μερικά μέτρα προς τα πίσω. Τότε είδα πως ήταν ο Tobby. Αμέσως έβαλα το χέρι μου στην λαβή του σπαθιού μου κ προσπάθισα να πάω προς το μέρος του αλλά τότε με σταμάτησε το χέρι κάποιου. Κοίταξα προς την μεριά την οποία προήλθε το χέρι κ προς έκπληξη μου είδα πως ήταν η Reina.
Back to top Go down
Ezeriah
Simple Member
Simple Member
Ezeriah


Όνομα Χαρακτήρα : Freed Justine
Posts : 501
Join date : 2012-11-01
Age : 28

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος-Αποστολή]Scouting - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Αποστολή]Scouting   [Τέλος-Αποστολή]Scouting - Page 2 I_icon_minitimeTue Oct 06, 2015 4:15 am

Reina τι νομίζεις οτι κάνεις? Πρέπει να βοηθήσουμε τον Tobby, άφησε με ο θυμός μου φαινόταν στην φωνή.

Μην κάνεις τίποτα Freed είπε ενώ το βλέμα της φαινόταν ήρεμο. Ήταν σαν να ήξερε πως ο Tobby δεν θα πάθει τίποτα. Δεν είπα κάτι αποφάσησα να την ακούσω κ να περιμένω.

Στο μεταξύ ο Tobby βρισκόταν ακόμα κάτω στο χώμα με τα χέρια του απλωμένα δεξιά κ αριστερά. [Τέλος-Αποστολή]Scouting - Page 2 2788221432 Έπρεπε να το περιμένω πως θα γίνει κάτι τέτοιο είπε ψιθυρηστά κ βάζοντας τα χέρια του πίσω απο το κεφάλι του έβαλε δύναμη κ σηκώθηκε όρθιος πάλι. Απο την ταβέρνα βγήκε ένας μεγαλώσομος άνδρας αρκετά γεροδεμένος, φαινόταν πως ήταν αρκετά νευριασμένος κ όρμησε πάνω στον Tobby. Ο Tobby χωρίς καθυστέρηση έκανε ένα άλμα κ βάζοντας το χέρι του κ ασκόντας δύναμη στο κεφάλι του άνδρα πέρασε απο πάνω του. Εκείνη την στιγμή το μεγάλο κοινό που τους έβλεπαν άρχισε να γελάει. Ο άνδρας αυτός τότε θύμωσε ακόμα περισσότερο κ έβγαλε το σπαθί του.

Δεν θα σε αφήσω να φύγεις ζωντανός απο εδώ!

Όρμησε πάλι κατα πάνω του αλλά ο Tobby έμεινε στάσιμος. Ο άνδρας κατέβασε την λεπίδα του με σκοπό να τον σκοτώσει αλλά ο Tobby απλά απέφευγε τις επιθέσεις του πηγαίνοντας δεξιά κ αριστερά με μικρά πηδηματάκια. Όταν είδε ένα άνοιγμα έσκυψε κ πέρασε κάτω απο τα πόδια του πειρατή κ τον χτύπησε με μία δυνατή κλοτσιά στην πλάτη με αποτέλεσμα να πέσει στα γόνατα.
Back to top Go down
Ezeriah
Simple Member
Simple Member
Ezeriah


Όνομα Χαρακτήρα : Freed Justine
Posts : 501
Join date : 2012-11-01
Age : 28

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος-Αποστολή]Scouting - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Αποστολή]Scouting   [Τέλος-Αποστολή]Scouting - Page 2 I_icon_minitimeTue Oct 06, 2015 4:36 am

Το πλήθος των πειρατων απο εκεί που γελούσε έγινε νευριασμένο αρκετά γρήγορα κ φαίνονταν έτοιμη να μπούνε κ αυτοί στην μάχη με τον άνδρα αυτόν. Την έφοδος τους την σταμάτησε ένας ψηλός άνδρας με μουστάκη που βγήκε απο το πλήθος. Όλοι οι πειρατές ξεκίνησαν να μιλάνε μεταξύ τους αφήνοντας ένα βουητό. "Ο Argon ήρθε να σταματήσει την μάχη", "Έχω ακούσει πως είναι ο πιο δυνατός απο όλους εδω μέσα", "Το παιδί την πάτησε". Το αυτί μου έπιασε μερικά απο τα λόγια των πειρατών. Απ' ότι φαίνεται ο Tobby θα χρειαστεί μια μικρή βοηθεία τελικά...

Mikazuki σταμάτα αμέσως! Τι ακριβώς κάνετε? Ο Mikazuki γύρισε το κεφάλι του κ είδε τον Argon κ αμέσως ένα χαμόγελο σχηματίστηκε στο πρόσωπο του.

Argon! Αυτό το παιδί ξεκίνησε να κάνει διάφορες ερωτήσεις για τις δουλειές μας κ μου φάνηκε περίεργως.

Tobby: [Τέλος-Αποστολή]Scouting - Page 2 1364924988

Του είπα να σταματήσει αλλα ξεκίνησε να κάνει όλο κ πιο πολλές ερωτήσεις. Πιστεύω πως δουλεύει για τους marines, πρωτείνω να τον σκοτώσουμε!

Σου το είπα ήδη πολλές φορές. Αν ήμουν με τους marines θα φρόντιζα να μην με έβρισκαν ηλίθιοι όπως εσύ, BAKA! [Τέλος-Αποστολή]Scouting - Page 2 1364924988
Back to top Go down
Ezeriah
Simple Member
Simple Member
Ezeriah


Όνομα Χαρακτήρα : Freed Justine
Posts : 501
Join date : 2012-11-01
Age : 28

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος-Αποστολή]Scouting - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Αποστολή]Scouting   [Τέλος-Αποστολή]Scouting - Page 2 I_icon_minitimeTue Oct 06, 2015 4:46 am

[Τέλος-Αποστολή]Scouting - Page 2 3539032470 Αυτό ήταν! Είσαι νεκρός!

Mikazuki σταμάτα. Εσύ μικρέ, θα ήθελα πολύ να μάθω γιατί ρωτάς διάφορες ερωτήσεις. Ακολούθησε με στο γραφείο μου.


Φυσικά, αλλά θα έρθουν κ οι φίλοι μου μαζί
είπε ο Tobby δείχνωντας εμένα κ την Reina καθώς προχωρούσαμε προς το μέρος του.

Φυσικά μπορείτε να έρθετε κ οι 3.

Έτσι λοιπόν ακολουθήσαμε τον Argon στο γραφείο του. Το πλήθος πειρατών αμέσως έσπασε κ ο Mikazuki νευριασμένος επέστρεψε στην ταβέρνα κ μέθυσε. Όταν φτάσαμε στο γραφείο του του Argon μαζί του μπήκαν κ άλλοι 2 πειρατές οι οποίο βρίσκονταν συνεχώς δίπλα του καλύβοντας τα νότα του κ απο δεξιά κ απο αριστερά.
Back to top Go down
Ezeriah
Simple Member
Simple Member
Ezeriah


Όνομα Χαρακτήρα : Freed Justine
Posts : 501
Join date : 2012-11-01
Age : 28

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος-Αποστολή]Scouting - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Αποστολή]Scouting   [Τέλος-Αποστολή]Scouting - Page 2 I_icon_minitimeTue Oct 06, 2015 5:18 am

Ο Tobby φαινόταν ήρεμος αλλα η ανησυχία στο πρόσωπο της Reina κ το δικο μου ήταν εμφανές. Δεν ξέραμε τι μπορεί να μας έκαναν οι πειρατές. Αν μας επιτεθούν τότε θα είμαστε σε μειονέκτιμα καθώς όλο το νησί είναι γεμάτο απο αυτούς.

Πριν ξεκίνησουμε μικρέ θα ήθελα να μάθω το όνομα σου. Εγω ονομάζομαι Argon.

Με λένε Tobby.

Tobby, μάλιστα... Πες μου λοιπόν Tobby τι ακριβώς θέλετε εσύ κ οι φίλοι σου στην πόλη μας.

Έχω ακούσει διάφορες φήμες πως πουλάτε διάφορα όπλα σε πειρατικά πληρώματα. Με βάση την αντίδραση του Mikazuki θα έλεγα πως αυτό ισχύει. Πριν συνεχίσω θα ήθελα να εξακριβώσω την θέση μου. Είμαστε απο το Revolutionary Army. Θα ήθελα να σου ζητήσω να κάνουμε μία συνεργασία με την ομάδα μας. Θα μας ήταν χρήσιμο αν μας παρείχατε όπλα.

Μάλιστα... Ο Argon κάθησε στην καρέκλα του μερικά δευτερόλεπτα χωρίς να πει τίποτα. 5 δευτερόλεπτα μετά σηκώθηκε απο την καρέκλα κ πλησίασε τον Τobby. Όταν έφτασε μπροστά του έριξε μία μπουνιά στα μούτρα του τινάζοντας τον πάνω στον τοίχο ρίχνωντας κάτω ότι πίνακες ήταν κρεμασμένοι. Η Reina έβγαλε αμέσως τα μαχαιράκια της κ εγώ πήγα να βγάλω το σπαθί μου απο την θήκη του αλλά αμέσως πετάχτηκαν πάνω μας οι 2 πειρατές που συνόδευαν τον Argon. Μας ακινητοποίησαν πιάνοντας τα χέρια μας αφοπλίζοντας μας. Λυπάμε αλλα φοβάμαι πως θα αρνηθώ την πρόταση σου.

Γι-Γιατί το κάνεις αυτό ρώτησε ο Tobby. Το χτύπημα στο πρόσωπο του άνοιξε μία πληγή απο την οποία έτρεχε λίγο αίμα.

Δεν περίμενα ποτέ να με πλησίαζαν Επαναστάτες, μάλλον είναι η τυχερή μου μέρα. Πάρτε τους κ βάλτε τους στο υπόγειο! Κατασχέστε τα όπλα τους κ βάλτε τα μαζί με τα υπόλοιπα στην αποθήκη. Φροντίστε να τους δέσετε τα χέρια κ τα πόδια τους καλά! Δεν πρέπει να μας χαλάσουν τα σχέδια.
Back to top Go down
Ezeriah
Simple Member
Simple Member
Ezeriah


Όνομα Χαρακτήρα : Freed Justine
Posts : 501
Join date : 2012-11-01
Age : 28

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος-Αποστολή]Scouting - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Αποστολή]Scouting   [Τέλος-Αποστολή]Scouting - Page 2 I_icon_minitimeTue Oct 06, 2015 3:17 pm

Αφου μας έδεσαν κ τους 3 μας μετέφεραν στο υπόγειο του σπιτιού. Ήταν σκοτεινώ με το μόνο φως να έρχεται απο ένα μικρό παράθυρο που υπήρχε. Το φως ήταν αρκετό για να μπορούμε να δούμε τι υπάρχει γύρω μας. Ήταν αρκετά βρώμικο κ το μόνο που υπήρχε ήταν μερικά βαρέλια τα οποία είχαν πιάσει μούχλα απο την υγρασία που ερχόταν απο το τρεχούμενο νερό μερικών σωληνώσεων.

Για ποιο λόγο το κάνεις αυτό? Τι έχεις να κερδίσεις κλειδόνοντας μας εδω πέρα.

Δεν θα ζήτε μέχρι αύριο οπότε θα σας πω. Σήκωσε το χέρι του κ έδειξε με τον αντίχειρα του προς τα πίσω τους δύο άνδρες που μας είχαν δέσει. Οι φίλοι μου κ εγώ στην πραγματικότητα είμαστε marine. Έχουμε έρθει ως μυστικοί. Είναι αλήθεια πως οι πειρατές πουλούσαν όπλα σε άλλα πληρώματα κ αυτό είχε δημιουργήσει πρόβλημα σε εμάς τους marines. Μας έστειλαν εδώ για να μάθουμε τα μέρη συναλλαγής. Ήμασταν αρκετά τυχεροί όταν ο καπετάνιος που ήταν υπεύθυνος για αυτό πέθανε απο μία αρρώστια. Είχαμε κερδίσει την εμπιστοσύνη αυτόν των ηλιθίων αρκετά ώστε να με βάλουν υπεύθυνο. Χωρίς να το καταλάβουν είχαν κάνει την δουλειά μας αρκετά πιο εύκολη. Πλέον δεν χρειάζεται καν να καταστρέψουμε την πόλη αυτή απλά χρησιμοποιούμε τις πληροφορίες που πέρνουμε για να πιάσουμε όλους τους πειρατές κ τα όπλα τα οποία πουλάμε πάνε κατευθείαν στο ναυτικό. Χαχαχαχα! Αφού τελείωσε να μας μιλάει ο Argon δεν έκατσε πολύ. Βγήκε με τους άντρες του έξω κ έκλεισαν την πόρτα κλειδώνοντας την, γύρισε στους δύο άντρες κ είπε. Μείνετε εδώ πέρα κ φροντίστε να μην βγούνε.
Back to top Go down
Ezeriah
Simple Member
Simple Member
Ezeriah


Όνομα Χαρακτήρα : Freed Justine
Posts : 501
Join date : 2012-11-01
Age : 28

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος-Αποστολή]Scouting - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Αποστολή]Scouting   [Τέλος-Αποστολή]Scouting - Page 2 I_icon_minitimeTue Oct 06, 2015 4:10 pm

Όταν έκλεισε την πόρτα ο Argon η Reina που στεκόταν δίπλα μου ξαφνικά ξεκίνησε να κουνιέτε. Γύρισα το κεφάλι μου για να δω τι κάνει κ είδα πως τα χέρια της, τα οποία ήταν δεμένα, τα έβαλε κάτω απο την φούστα της. Κάτω απο το εσώρουχο της είχε ένα μικρό μαχαιράκι αρκετά ικανό να κόψει τα σχοινιά με τα οποία ήμαστε δεμένοι.

Freed, πάρε το μαχαίρι κ προσπάθησε να κόψεις το σχοινί στα χέρια μου. Έπιασα το μαχαιράκι με τα χέρια μου κ γύρισα την πλάτη μου προς την μεριά της Reina. Μου πείρε λίγη ώρα να τα καταφέρω αλλα τελικά έκοψα το σχοινί απο τα χέρια της. Στην συνέχεια έδωσα το μαχαιρι στην Reina κ έκοψε το σχοινί απο τα πόδια της. Έπειτα ελευθέρωσε εμένα κ τον Tobby κ έβαλε ξανά το μαχαιρί στην θέση του. Τι θα κάνουμε τώρα, είμαστε κλεισμένοι εδω μέσα.

Θα ανοίξουμε την πόρτα είπε ο Tobby κ έριξε ένα πλατή χαμόγελο, το επόμενο δευτερόλεπτο πήρε τα βαρέλια γεμάτο μούχλα κ τα έριξε κάτω προκαλώντας θόρυβο. Στην άλλη μεριά της πόρτας οι άντρες του Argon ακούγοντας τον θόρυβο ξεκλείδωσαν την πόρτα. Με το που ακούστηκε ο ήχος της πόρτας που ξεκλειδώνει ο Tobby κ εγώ βαρέσαμε την πόρτα με το πόδι όσο πιο δυνατά μπορούσαμε με αποτελέσμα να σπάσει κ να πέσει πάνω στους δύο άντρες. Η Reina τρωχάδην βγήκε απο το υπόγειο κ πήγε πάνω απο έναν απο τους δύο άντρες.

Που είναι ο Argon!? Θα μου το πληρώσει ακριβά! Θα σκοτώσω κ αυτόν κ εσάς! Ο άντρας φοβισμένος λύγισε κ απάντησε στην ερώτιση της Reina. Μας είπε πως ο Argon πήγε στην ταβέρνα όπου είχαν μαλώσει ο Tobby με τον Mikazuki. Ο Tobby ρώτησε τον άντρα την ακριβής τοποθεσία της αποθήκης όπου κ πήγαν τα όπλα μας. Αφού μας είπε που ήταν η Reina χτύπησε τους δύο άντρες στο πρόσωπο ρίχνωντας τους αναίσθητους.


Last edited by Gohan on Thu Oct 08, 2015 8:56 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Ezeriah
Simple Member
Simple Member
Ezeriah


Όνομα Χαρακτήρα : Freed Justine
Posts : 501
Join date : 2012-11-01
Age : 28

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος-Αποστολή]Scouting - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Αποστολή]Scouting   [Τέλος-Αποστολή]Scouting - Page 2 I_icon_minitimeTue Oct 06, 2015 5:46 pm

Αφού φύγαμε απο το γραφείο του περπατήσαμε για λίγο μέσα στην πόλη φτάνοντας στην αποθήκη με τα όπλα. Στην είσοδο υπήρχαν 2 άντρες οι οποίοι φύλαγαν σκοπιά. Τρέξαμε κατα πάνω τους εγώ κ η Reina κ τους ρίξαμε αναίσθητους πριν καταλάβουν τι έγινε. O Tobby έψαξε στις τσέπες τους κ βρήκε το κλειδί το οποίο ξεκλείδωνε την πόρτα. Μέσα στην αποθήκη υπήρχαν πολλά είδη όπλων. Απο σπαθι μέχρι κ μπαζούκα. Αν όλα αυτά τα όπλα πηγαίνουν στους marines τότε θα έχουμε μεγάλο πρόβλημα στο να τους αντιμετωπίσουμε. Ψάξαμε να βρούμε τα όπλα μας. Μετά απο μερικά λεπτά τα βρήκαμε. Έβαλα την θήκη του σπαθιού μου ανάμεσα στην ζώνη κ στο παλτό μου. Η Reina κρατούσε στα χέρια της τα μαχαίρια της κ ο Tobby έβαλε το sniper του στην πλάτη του ενώ στο χέρι του κρατούσε ένα πιστόλη.

Αυτή η αποθήκη θα μας δημιουργήσει μεγάλο πρόβλημα... Reina, Freed εσείς οι δύο θα πάτε στην ταβέρνα για να συναντήσετε τον Argon. Προσπαθήστε να τον ξεσκεπάσετε, αν οι πειρατές καταλάβουν πως είναι marine δεν θα χρειαστεί να ιδρώσουμε καθόλου. Στο μετάξυ εγώ θα ανατινάξω την αποθήκη. Θα σας συναντήσω στην ταβέρνα μόλις τελειώσω. Έτσι λοιπόν αφήσαμε τον Tobby κ ξεκινήσαμε για την ταβέρνα.
Back to top Go down
Ezeriah
Simple Member
Simple Member
Ezeriah


Όνομα Χαρακτήρα : Freed Justine
Posts : 501
Join date : 2012-11-01
Age : 28

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος-Αποστολή]Scouting - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Αποστολή]Scouting   [Τέλος-Αποστολή]Scouting - Page 2 I_icon_minitimeThu Oct 08, 2015 8:56 pm

Στον δρόμο για την ταβέρνα πετύχαμε πολλούς πειρατές αλλά δεν τους δώσαμε σημασία. Προτερεότητα μας ήταν να ξεσκεπάσουμε τον Argon. Μετά απο μερικά λεπτά φτάσαμε έξω απο την ταβέρνα. Ξέραμε κ οι δυο μας ότι αν δεν καταφέρναμε να πείσουμε τους πειρατές θα είχαμε μεγάλο πρόβλημα αλλά ήμασταν έτοιμοι να το αντιμετωπίσουμε. Προχωρήσαμε κ μπήκαμε μέσα στην ταβέρνα. Στο μπαρ καθόταν ο Argon μαζί με τον Mikazuki κ συζητούσαν. Τα τραπέζια ήταν γεμάτα πειρατές , κάτι το οποίο ήταν αναμενόμενο. Όταν μπήκαμε ο Argon γύρισε να δει ποιος ήταν, προς έκπληξή του είδε τα πρόσωπα μας. Σηκώθηκε αμέσως απο την καρέκλα του κ μαζί του ο Mikazuki ο οποίος δεν κατάλαβε για ποιο λόγο αρπάχτηκε έτσι ο Argon.

Τ-Τι κάνετε εσείς εδώ? Μπορούσα να διακρίνω ένα τρέμουλο στα λόγια του. Φοβόταν μην τον ξεσκεπάσουμε μπροστά σε όλο αυτό τον κόσμο.

Ήρθαμε για να σε ξεσκεπάσουμε! Όλοι οι πειρατές φαίνονταν μπερδεμένη.

Argon, τι εννοείς?

Θα σου πω τι εννοώ. Ο Argon δεν είναι αυτός που νομίζετε. Στην πραγματικότητα είναι με τους Marine κ δουλεύει μυστικά, σας κοροιδεύει όλους! Ο Mikazuki κ οι υπόλοιποι πειρατές έστρεψαν το βλέμμα τους προς τον Argon, τον κοιτούσαν λες κ ήξεραν πως λέγαμε την αλήθεια.
Back to top Go down
Ezeriah
Simple Member
Simple Member
Ezeriah


Όνομα Χαρακτήρα : Freed Justine
Posts : 501
Join date : 2012-11-01
Age : 28

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος-Αποστολή]Scouting - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Αποστολή]Scouting   [Τέλος-Αποστολή]Scouting - Page 2 I_icon_minitimeThu Oct 08, 2015 9:23 pm

Για μια στιγμή η Reina κ εγώ πιστεύαμε πως τον είχαμε ξεσκεπάσει αλλά κάναμε μεγάλο λάθος. Το επόμενο δευτερόλεπτο όλοι οι πειρατές ξεκίνησαν να γελάνε. Τότε καταλάβαμε πως το χειρότερο συνέβη. Θα έπρεπε να αντιμετωπίσουμε τον Argon κ πιθανότατα όλους τους πειρατές στο νησί.

Χαχαχαχαχα! Τώρα σας θυμήθηκα! Είστε οι φίλοι του παιδιού που με έκανε ρεζίλι νωρίτερα. Argon άφησε τους σε εμάς. Ο θυμός του Mikazuki προς τον Tobby είχε θωλόσει την κρίση του. Δεν σκέφτηκε καν να κάνει κάποια ερώτηση για την κατηγορία ενάντια στον Argon. Άντρες, επάνω τους! Αμέσως τράβηξα το ξίφος μου απο την θήκη του. Οι πειρατές σηκώθηκαν απο τις θέσεις τους κ έβγαλαν τα ξίφη τους, άλλοι έπιασαν τις ξύλινες καρέκλες ενώ άλλοι είχαν πιάσει στα χέρια τους σπασμένα μπουκάλια, τα οποία μπορούσαν να κάνουν εξίσου σοβαρή ζημιά. Μας απιτέθηκαν 3 απο τα δεξιά κ 3 απο τα αριστερά. Με την Reina είχαμε την πλάτη μας ο ένας στον άλλον κ μοιραστήκαμε τους εχθρούς. Η Reina πήρε αυτούς στα δεξιά κ εγώ στα αριστερά. Με μία κίνηση, απο δεξιά στα αριστερά, έκοψα τους 3 πειρατές στην κοιλιά τους. Το αίμα που βγήκε πετάχτηκε στο μάγουλο μου. Η Reina με την μεγάλη ταχύτητα που είχε πέταξε το 1 μαχαιράκι πάνω στο κεφάλι του πρώτου πειρατή, στην συνέχεια πήδηξε προς τον δεύτερο με το αριστερό χέρι της να χώνει το μαχαίρι στο λαιμό του ενώ με το δεξί έβγαλε το μαχαίρι το οποίο ήταν κολημένο μέσα στο κεφάλι του άλλου. Ο τρίτος ήταν τόσο τρομοκρατημένος που το σώμα του πάγωσε. Η Reina άρπαξε την ευκαιρία κ με μία κίνηση έκοψε τα χέρια του. Δεν καταλάβε τι έγινε, την μια στιγμή έβλεπε την Reina κ την επόμενη είχε χαθεί απο το οπτικό του πεδίο. Ο πειρατής είχε πέσει αναίσθητος.
Back to top Go down
Sponsored content





[Τέλος-Αποστολή]Scouting - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Αποστολή]Scouting   [Τέλος-Αποστολή]Scouting - Page 2 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τέλος-Αποστολή]Scouting
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» [Τέλος-Αποστολη] Η πρωτη αποστολη ενος Marine
» [Τέλος-Αποστολή] Inner Light..
» τελος -αποστολή ] μια περίεργη αποστολή
» [Τέλος-Αποστολή] Στο Τέλος Ξυρίζουν Τον Γαμπρό
» [Τέλος-Αποστολή] Ο Άνδρας των 5.000.000

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: West Blue :: Erenbar Island-
Jump to: