Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 9 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 9 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 Marine and Revo - A strange meeting (Τέλος-Αποστολή Part I) Part III

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Marine and Revo - A strange meeting (Τέλος-Αποστολή Part I) Part III Empty
PostSubject: Marine and Revo - A strange meeting (Τέλος-Αποστολή Part I) Part III   Marine and Revo - A strange meeting (Τέλος-Αποστολή Part I) Part III I_icon_minitimeSat Oct 03, 2015 10:02 pm



Άρχισα να διαβάζω το περιεχόμενο του φακέλου, προφανώς έπρεπε να βρω μια κοπέλα με το όνομα Alicia. Ήταν κάτοχος ενός από τα μπαρ της Serine. Το γράμμα ωστόσο επιβεβαίωνε όσα είχα δει να γίνονται, οι Shields καθώς και ο δήμαρχος της Serine ήταν διαφθαρμένοι μέχρι το μεδούλι. Σκότωναν όποιον έμπαινε στον δρόμο τους και δωροδοκούσαν όποιον πίστευαν πως θα βοηθούσε στις μελλοντικές "δουλειές" τους. Τσαλάκωσα το χαρτί στην γροθιά μου και το πέταξα με δύναμη στον τοίχο. Ήμουν εξοργισμένος με όλα αυτά που είχα διαβάσει αλλά πολύ περισσότερο με αυτά που είχα δει να γίνονται μπροστά στα μάτια μου. Και όμως δεν μπορούσα να κάνω κάτι, παρά μόνο να πάρω μερικά χαρτιά που αποδίκνυαν την ενοχή των παραπάνω αντρών και να τα μεταφέρω προσωπικά στον διοικητή Bunny Joe στο νησί Zanakand.
Τς, αυτά είναι χαζομάρες. Θα έπρεπε να τους σφάξουμε έναν έναν και να καθαρίσουμε αυτόν τον τόπο... Ποιος ξέρει πόσοι ακόμα θα έχουν την ίδια μοίρα μέχρι να κάνουμε κάτι...; Μονολόγησα εξοργισμένα...


Last edited by Roni on Mon Oct 05, 2015 3:00 am; edited 2 times in total
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Marine and Revo - A strange meeting (Τέλος-Αποστολή Part I) Part III Empty
PostSubject: Re: Marine and Revo - A strange meeting (Τέλος-Αποστολή Part I) Part III   Marine and Revo - A strange meeting (Τέλος-Αποστολή Part I) Part III I_icon_minitimeSun Oct 04, 2015 12:01 am

To βράδυ μου πέρασε δίχως να το καταλάβω, θα έπρεπε να έχω βγει για να ψάξω την κοπέλα με το όνομα Alicia αλλά με πήρε ο ύπνος δίχως να το καταλάβω. Ξύπνησα αργά το επόμενο πρωί και σηκώθηκα από το κρεβάτι ακόμα αργότερα. Ετοιμάστηκα, μάζεψα το πεταμένο στο πάτωμα χαρτί της αποστολής μου και κατέβηκα για να κανω μια βόλτα στους δρόμους της Serine ώστε να μαζέψω όσες πληροφορίες μπορούσα.
Η πρώτη μου στάση ήταν στον ξενοδόχο, φαινόταν ντόπιος οπότε μάλλον θα ήξερε που είναι το μπαρ που έψαχνα. Τον ρώτησα και προς μεγάλη μου ευχαρίστηση μου είπε πως το μπαρ ήταν μόλις τρια τετράγωνα μακριά μου. Βγήκα από το μοτέλ και έστριψα προς την υποδεδειγμένη κατεύθυνση.
Πέντε λεπτά περπάτημα αργότερα βρισκόμουν ήδη μπροστά στην ξύλινη πόρτα του μαγαζιού. Ήταν κλειστά, λογικά για πρωινό. Όμως τουλάχιστον πλέον ήξερα από που να ξεκινήσω. Άφησα το μπαρ πίσω μου και συνέχισα μια βόλτα στους γεμάτους ζωή δρόμους της πόλης αυτής. Κανένας δεν φαινόταν να ασχολείται μαζί μου, όλοι ήταν απασχολημένοι με κάτι.. Και αυτοί που δεν ήταν, απλά απέφευγαν να κοιτάνε επίμονα τους άλλους.. Μάλλον είχαν δει πολλά τα μάτια τους και ήξεραν πως είναι καλύτερα να κοιτάς το έδαφος ή τον ουρανό από το να ψάχνεις για μπελάδες..
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Marine and Revo - A strange meeting (Τέλος-Αποστολή Part I) Part III Empty
PostSubject: Re: Marine and Revo - A strange meeting (Τέλος-Αποστολή Part I) Part III   Marine and Revo - A strange meeting (Τέλος-Αποστολή Part I) Part III I_icon_minitimeSun Oct 04, 2015 12:07 am

Προς μεγάλη μου έκληξη είχα παρατηρήσει βγαίνωντας από το μοτελ πως δεν είχα πλέον την πυξίδα μου. Ίσως κάπου να μου είχε πέσει, όπως και να έχει έπρεπε να την αντικαταστήσω αν ήθελα να συνεχίσω να ταξιδεύω στην θάλασσα... Έτσι ρώτησα τον πρώτο περαστικό που βρήκα στον δρόμο μου.
Που θα μπορούσα να βρω ένα μαγαζί με είδη για ταξιδιώτες της θάλασσας; Η πυξίδα μου χάθηκε και πρέπει να την αντικαταστήσω...
Ο άντρας μου υπέδειξε ένα μικρό μαγαζάκι λίγα μέτρα πιο κάτω, σύμφωνα με τα λόγια του, εκεί θα έβρισκα ότι καλύτερο υπήρχε στο νησί για τέτοια θέματα. Δίχως να χάσω καιρό, πέρασα τον δρόμο και μπήκα στο μαγαζί, σκόνη πλανιόταν στην ατμόσφαιρά και το μέρος μύριζε κλεισούρα, δίχως να είμαι και τόσο σίγουρος για την εγκυρότητα της προηγούμενης πληροφορίας, φώναξα για να δω αν ήταν κάποιος στο μαγαζί. Μερικά λεπτά αργότερα ένας μικροκαμωμένος γεράκος εμφανίστηκε από το πουθενά και αφού με κοίταξε από την κορφή μέχρι τα νύχια με ρώτησε αν ήθελα κάτι. Του είπα πως ήθελα να αντικαταστήσω την χαμένη μου πυξίδα, δίχως να μου πει κάτι άλλο, γύρισε την πλάτη του και εξαφανίστηκε και πάλι μέσα στις σκιές, έκανα μερικά βήματα μπροστά για να δω που πήγε, όμως εκείνος ξανά εμφανίστηκε με το ίδιο ανέκφραστο ύφος και μου έδωσε μια πυξίδα.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Marine and Revo - A strange meeting (Τέλος-Αποστολή Part I) Part III Empty
PostSubject: Re: Marine and Revo - A strange meeting (Τέλος-Αποστολή Part I) Part III   Marine and Revo - A strange meeting (Τέλος-Αποστολή Part I) Part III I_icon_minitimeSun Oct 04, 2015 12:14 am

Αφού πλήρωσα βγήκα και πάλι στους δρόμους και συνέχισα την περιοδία μου. Λίγο αργότερα βρήκα μια ομάδα ανθρώπων που έπαιζαν μερικά τυχερά-στημμένα παιχνίδια. Έκατσα να τους παρακολουθήσω, ποιος ξέρει τι μπορεί να άκουγα αν έκανα λίγο υπομονή.
Θα γίνει σήμερα η δουλειά. Θα πάμε στο μπαρ εκείνης της κοπέλας και θα πάρουμε όσα μας ανήκουν για το νοίκι που πρέπει να πληρώνει. Αν φέρει αντίσταση μπορούμε να παίξουμε μαζί της, έτσι είπε το αφεντικό.. Ψιθύριζαν δυο άντρες δίπλα μου. Κράτησα το πρόσωπο μου ανέκφραστο για να μην δείξω πως είχα ακούσει τι έλεγαν. Λίγο αργότερα ο ένας έκανε νόημα στον άλλον και κίνησαν για να εξαφανιστούν μέσα σε ένα σοκκάκι. Τους πήρα στο κατώπι, κάτι μου έλεγε πως μιλάγαμε για την ίδια κοπέλα. Δεν σκόπευα να αφήσω κανέναν να την πειράξει πρίν πάρω αυτό που ήθελα. Είδα τους δυο άντρες να σταματάνε λίγο πιο κάτω, μιλούσαν χαμηλόφωνα για να μην τους ακούσει κανείς. Σήκωσα με τις δυνάμεις μου μερικές πρόκες που βρίσκονταν κοντά μου, σημάδεψα τον έναν από τους δύο και τις έστειλα προς το μέρος του.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Marine and Revo - A strange meeting (Τέλος-Αποστολή Part I) Part III Empty
PostSubject: Re: Marine and Revo - A strange meeting (Τέλος-Αποστολή Part I) Part III   Marine and Revo - A strange meeting (Τέλος-Αποστολή Part I) Part III I_icon_minitimeSun Oct 04, 2015 12:27 am

Καρφώθηκαν στο κεφάλι του και τον έριξαν νεκρό στο πάτωμα, ο φίλος του αν και σαστισμένος έκανε να τρέξει αλλά μερικές ακόμα πρόκες τον βρήκαν στην πλάτη και του έκοψαν την φόρα. Προχώρησα προς το μέρος του αμίλητος, εκείνος πήγε να φωνάξει βοήθεια αλλά με μια κίνηση του χεριού μου οι πρόκες άρχισαν να κουνιούνται και εκείνος να σφαδάζει από τον πόνο. Τον γύρισα ανάσκελα και του πάτησα τον λαιμό με το πόδι μου.
Για ποια κοπέλα λέγατε πριν; Λέγε γρήγορα τι θα γίνει και θα σε αφήσω να ζήσεις...
Π...Ποιος είσαι...; Γιατί τα κάνεις όλα αυτά; Ξέρεις με ποιους έχεις μπλέξει;
Σκασμός. Τις ερωτήσεις τις κάνω εγώ. Λέγε ποια είναι η κοπέλα.. Αλλιώς...
Έσφιξα την γροθιά μου και οι πρόκες που ήταν στην πλάτη του άρχισαν να τραβιούνται προς το μέρος μου, μπαίνοντας έτσι ακόμα πιο βαθειά στην πλάτη του.
Εντάξει... Εντάξει θα σου πω. Την λένε Alicia, έχει ένα μπαρ εδώ κοντά.. Θα πάνε σήμερα να πάρουν λίτρα και αν αρνηθεί θα την βιάσουν. Έτσι μας έχει πει το αφεντικό να κάνουμε. Σε παρακάλώ τώρα άσε με να...
Αλλά η λεπίδα του κατάνα μου καρφώθηκε στο στόμα του και του έκοψε την ομιλία στην μέση. Γύρισα την λαβή του σπαθιού μου για να σιγουρευτώ για τον θάνατο του και αφού το καθάρισα, το έβαλα στην θήκη του.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Marine and Revo - A strange meeting (Τέλος-Αποστολή Part I) Part III Empty
PostSubject: Re: Marine and Revo - A strange meeting (Τέλος-Αποστολή Part I) Part III   Marine and Revo - A strange meeting (Τέλος-Αποστολή Part I) Part III I_icon_minitimeSun Oct 04, 2015 12:44 am

Γύρω μου δεν υπήρχε ψυχή και έτσι έφυγα ανενόχλητος. Άλλωστε είχα και ένα ραντεβού με μια όμορφη κοπέλα να προλάβω.
To μπαρ είχε πλέον ανοίξει όταν έφτασα, ωστόσο κανένας πελάτης δεν υπήρχε μέσα. Μπαίνοντας μια γλυκιά μυρωδιά από σάκε και τσιγάρο μου γέμισε την μύτη, κοίταξα γύρω μου και είδα αρκετό κόσμο.
Σίγουρα ξέρει πως να τραβάει πελατεία αυτή η Alicia... Μονολόγησα καθώς καθόμουν στο μπαρ, περίμενα για λίγο λόγο των πολλών πελατών και μετά από λίγο μια πανέμορφη κοπέλα ήρθε για να μου πάρει παραγγελία...
Το πορτοκαλί-κόκκινα μαλλιά της έπεφταν στους ώμους της και συνόδευαν το πλούσιο στήθος της. Τα μάτια της ήταν γαλάζια και λαμπερά, έσκυψε προς το μέρος μου και με ρώτησε τι θα ήθελα να πιω...
Ύστερα από μερικά λεπτά αμηχανίας, προσπάθησα να ξεκολλήσω το βλέμμα μου από πάνω της και να της παραγγείλω. Το ποτό μου ήταν όπως πάντα Sake, εκείνη μου χαμογέλασε και μου είπε πως θα μου το φέρει αμέσως, όπως και έγινε μερικά λεπτά αργότερα..
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Marine and Revo - A strange meeting (Τέλος-Αποστολή Part I) Part III Empty
PostSubject: Re: Marine and Revo - A strange meeting (Τέλος-Αποστολή Part I) Part III   Marine and Revo - A strange meeting (Τέλος-Αποστολή Part I) Part III I_icon_minitimeSun Oct 04, 2015 12:50 am

Πολύ ωραίο είναι το μαγαζί αυτό, πόσο καιρό δουλεύεις εδώ...? Την ρώτησα προσπαθώντας να της πιάσω κουβέντα, με κοίταξε για λίγο και χαμογέλασε...
Είμαι σίγουρη πως κάποιος από το χωριό σε έστειλε στο μαγαζί μου, οπότε ξέρω πως γνωρίζεις πως μου ανήκει... Και άλλωστε, δεν θα έπρεπε να βρεις έναν καλύτερο τρόπο για να καταφέρεις να με γνωρίσεις...?
Μου είπε πειραχτικά ενώ μου τσούγκριζε το ποτήρι με το δικό της, της ανταπέδωσα το χαμόγελο και αποφάσισα να ξανά προσπαθήσω με έναν πιο "αληθινό" τρόπο...
Ίσως και να έχεις δίκιο, πράγματι κάποιος με έστειλε στο μπαρ σου. Αλλά για να είμαι ειλικρινής, όταν έμπαινα στο μαγαζί δεν περίμενα να αντικρίσω ένα τέτοιο θέαμα... Οπότε καταλαβαίνεις πως μου ήταν λίγο δύσκολο να βρω κάτι "σωστό" να πω... Της είπα τελικά.
Λοιπόν, δεν έχεις και πολλές "εμπειρίες" από γυναίκες, έτσι δεν είναι μικρέ μου..; Είπε εκείνη με ένα άκρως σαγηνευτικό ύφος...
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Marine and Revo - A strange meeting (Τέλος-Αποστολή Part I) Part III Empty
PostSubject: Re: Marine and Revo - A strange meeting (Τέλος-Αποστολή Part I) Part III   Marine and Revo - A strange meeting (Τέλος-Αποστολή Part I) Part III I_icon_minitimeSun Oct 04, 2015 12:57 am

Έπρεπε να το παραδεχτώ, είχε αρχίσει να με δουλεύει ψιλό γαζί... Αν δεν κατάφερνα κάτι τώρα, δεν θα το κατάφερνα ποτέ, της ζήτησα ένα ακόμα ποτό και της πρότεινα να βάλει κάτι και για εκείνη, κερασμένο από εμένα.
Καλυτερεύεις πολύ γρήγορα μικρέ, θα ήσουν καλός μαθητής... Κρίμα όμως που δεν μπορώ να σου κάνω την χάρη, δυστυχώς για εσένα, δεν συνηθίζω να πίνω με πελάτες... Είναι ένας από τους κανόνες μου... Μου είπε καθώς μου έδινε το ποτό μου.
Είσαι πράγματι ένας δύσκολος άνθρωπος για να πλησιάσει κανείς... Όμως μου αρέσει αυτό το παιχνίδι που παίζεις, θα με κάνει πιο χαρούμενο όταν σε κερδίσω... Της είπα καθώς έπαιρνα το ποτήρι που μου πρόσφερε...
Μπα, μπα, ακούγεσαι αρκετά σίγουρος τώρα... Είσαι πράγματι καλός μαθητής μικρέ... Μου είπε εκείνη χαμογελώντας και απομακρύνθηκε για να σερβίρει μια παρέα από άντρες. Είχαν μπει στο μαγαζί λίγο μετά από εμένα και μας κοιτούσαν επίμονα την ώρα που μιλούσαμε, δεν είχα δώσει σημασία μέχρι τώρα μιας που δεν χρειάστηκε, η Alicia πήγε στο τραπέζι τους με τα ποτά τους, αφού τους σέρβιρε γύρισε προς το πάγκο. Ήξερα πως αυτοί οι τύποι δεν είχαν έρθει για καλό. Μάλλον ήταν το πραγματικό ραντεβού μου. Οι μισθοφόροι που είχαν έρθει για τα λίτρα..
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Marine and Revo - A strange meeting (Τέλος-Αποστολή Part I) Part III Empty
PostSubject: Re: Marine and Revo - A strange meeting (Τέλος-Αποστολή Part I) Part III   Marine and Revo - A strange meeting (Τέλος-Αποστολή Part I) Part III I_icon_minitimeSun Oct 04, 2015 1:21 am

Ένας από την παρέα των αντρών σηκώθηκε και την σταμάτησε, εκείνη τον έσπρωξε πειραγμένη από αυτό που της είπε και συνέχισε την πορεία της. Για μια ακόμη φορά ο τύπος την πλησίασε αλλά το κατάνα μου ήταν αυτό που τον εμπόδισε τώρα.
Νομίζω πως η κοπέλα δεν ήθελε να σου μιλήσει, οπότε για δεν κάνεις την έξυπνη κίνηση και να κάτσεις ήσυχος με την παρέα σου και να πιείτε το ποτό σας? Του είπα καθώς το σπαθί μου "έγλυφε" τον λαιμό του, εκείνος γέλασε και με μια κίνηση του χεριού του, οι υπόλοιποι άντρες του τραπεζιού σηκώθηκαν...
Μπα! Βλέπω θέλουν και οι φίλοι σου να παίξουν έεε? Καλώς λοιπόν, υποθέτω πως θα πρέπει να παίξω με όλους σας.. Είπα και ετοιμάστηκα για μάχη, ένας από τους άντρες μου επιτέθηκε με ένα μαχαίρι, απέκρουσα το χτύπημα του και τον έκοψα σε δυο μεριές στο πόδι του, προκαλώντας του έτσι αστάθεια και δυσκολία να μου ξανά επιτεθεί. Γύρισα για να αντιμετωπίσω τους υπόλοιπους όμως ένα πυροβολισμός ακούστηκε, σήκωσα το χέρι μου για να προστατευθώ και η σφάιρα επέστρεψε πάλι πίσω στο κεφάλι του κατόχου της.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Marine and Revo - A strange meeting (Τέλος-Αποστολή Part I) Part III Empty
PostSubject: Re: Marine and Revo - A strange meeting (Τέλος-Αποστολή Part I) Part III   Marine and Revo - A strange meeting (Τέλος-Αποστολή Part I) Part III I_icon_minitimeSun Oct 04, 2015 1:25 am

Οι υπόλοιποι δυο άντρες έκαναν να φύγουν όταν είδαν πως είμαι χρήστης φρούτου αλλά με μια κίνηση μου οι μεντεσέδες έκλεισαν την πόρτα και το κλειδί γύρισε στην κλειδαριά. Έτρεψα πίσω τους και κάρφωσα τον ένα στην πλάτη με το κατάνα μου. Πέθανε ακαριαία, ο δεύτερος γύρισε να με πολεμήσει αλλά η Alicia ήταν εκεί για να του κόψει τον λαιμό.
Σάστισα από την κίνηση της. Η μάχη είχε τελειώσει, έκανα να μιλήσω αλλά ένας ακόμα πυροβολισμός και ένιωσα κάτι να με καίει. Έπεσα στο έδαφος αναίσθητος...
Άνοιξα τα μάτια μου και κοίταξα γύρω μου, βρισκόμουν σε ένα μέρος που δεν είχα ξανά δει, ήμουν μέσα σε ενα μικρό δωμάτιο, το τραύμα μου από την σφαίρα του τύπου στο μπαρ είχε τακτοποιηθεί από αυτόν που με είχε φέρει εδω πέρα. Η πόρτα του δωματίου άνοιξε και προς μεγάλη μου έκπληξη, η Alicia εμφανίστηκε και μπήκε στο δωμάτιο. Φορούσε ένα κοντό σορτς που κάλυπτε ίσα ίσα τα επίμαχα σημεία και ένα μικρό κολλητό μπλουζάκι.
Μπα, καλώς τον! Καιρός ήταν να ξυπνήσεις, κοιμάσαι εδώ και τρεις μέρες... Μου είπε χαμογελώντας, ενώ παράλληλα έκατσε κοντά μου και μου πρόσφερε λίγη ζεστή σούπα. Πήρα την σούπα με ένα χαμόγελο, αλλά δεν μίλησα μέχρι να τελειώσω το φαγητό μου, το στομάχι μου με πέθαινε από την πείνα, λογίκο αφού κοιμόμουν συνεχόμενα επί τρεις μέρες...
Back to top Go down
Sponsored content





Marine and Revo - A strange meeting (Τέλος-Αποστολή Part I) Part III Empty
PostSubject: Re: Marine and Revo - A strange meeting (Τέλος-Αποστολή Part I) Part III   Marine and Revo - A strange meeting (Τέλος-Αποστολή Part I) Part III I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Marine and Revo - A strange meeting (Τέλος-Αποστολή Part I) Part III
Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Marine and Revo - A Strange meeting (Τέλος - Αποστολή Part II) Part IV
» Marine and Revo - A strange meeting Part V [In unknown waters] (Τέλος-Αποστολή)
» Marine and Revo - A strange meeting Part VI [Finally Arrived] (Τέλος-Αποστολή)
» Marine and Revo - A strange meeting (Τέλος) Part I
» Marine and Revo - A strange meeting (Τέλος) Part II

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: North Blue :: Amino Island-
Jump to: