Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 6 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 6 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τέλος]The Unexpected Wilderness

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Ezeriah
Simple Member
Simple Member
Ezeriah


Όνομα Χαρακτήρα : Freed Justine
Posts : 501
Join date : 2012-11-01
Age : 28

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος]The Unexpected Wilderness Empty
PostSubject: [Τέλος]The Unexpected Wilderness   [Τέλος]The Unexpected Wilderness I_icon_minitimeFri Oct 02, 2015 12:21 am

Ο ουρανός καθαρός κ η θάλασσα ήρεμη. Μπλε απλονόταν παντού όπου κ να έβλεπες. Βλέποντας αυτή την εικόνα το μυαλό μου ηρεμούσε καθώς βρισκόμουν πάνω στην βάρκα μου. Υπήρχε ένα σχετικά δυνατό αεράκι, το οποίο έσπρωχνε το νερό της θάλασσας,  κ δημιουργούσε κύμματα κάνοντας το ταξίδι μου ποιο γρήγορο. Ο ήλιος ήταν εκτυφλωτικός κ η ακτίνες του σε ζέσταιναν πολύ. Αφού αφαίρεσα το παλτό μου λόγω της ζέστης το τοποθέτησα μαζί με το σπαθί μου στο πίσω μέρος της βάρκας. Αν κ γρήγορο, το ταξίδι, απείχα κάποιες ώρες πριν φτάσω στο επόμενο νήσι. Γι' αυτό τον λόγο αποφάσησα να ξαπλώσω κ να κοιμηθώ ελπίζοντας όταν ξυπνήσω να έχω φτάσει στον προορισμό μου.


Last edited by Gohan on Fri Oct 02, 2015 5:24 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
Ezeriah
Simple Member
Simple Member
Ezeriah


Όνομα Χαρακτήρα : Freed Justine
Posts : 501
Join date : 2012-11-01
Age : 28

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος]The Unexpected Wilderness Empty
PostSubject: Re: [Τέλος]The Unexpected Wilderness   [Τέλος]The Unexpected Wilderness I_icon_minitimeFri Oct 02, 2015 3:15 am

Το τοπίο ήταν γεμάτο φλώγες. Το μόνο που ακουγόταν ήταν ο ήχος της φωτιάς που έκαιγε όλα τα κτήρια τριγύρω. Μπροστά σε ένα συνιθυσμένο σπιτικό βρισκόταν ένα 10χρονο αγόρι.

ΜΑΜΑ! ΜΠΑΜΠΑ! JOAN! Η κραυγές του παιδιού ήταν τόσο δυνατές που μπορούσες να τις ακούσεις μέσα σε όλη την φασαρία. Τα μάτια του ήταν γεμάτο δάκρυα τα οποία κυλούσαν μέχρι το σαγόνι του. Τα ρούχα του αλλά ακόμα κ το έδαφος είχε γεμίσει με τα δάκρυα του. Ξαφνικά ένα κύμα 5 μέτρων πέρασε απο την βάρκα μου κ με χτύπησε στα μούτρα με αποτέλεσμα να ξυπνήσω απο τον βαρύ ύπνο μου.

Το ίδιο όνειρο... Ήμουν γεμάτος ιδρώτα, απο το κεφάλι έως τα πόδια αλλά λόγο του κύματος ήμουν καλυμένος πλέον μόνο με νερό. Ένα δευτερόλεπτο είχε περάσει απο τότε που με χτύπησε το κύμα. Κοίταξα τρυγίρω κ είδα πως βρισκόμουν μέσα σε μία καταιγίδα. Ο ουρανός ήταν γεμάτος μαύρα σύννεφα κ αστραπές έπεφταν συνεχόμενα. Τα κύματα κυμαίνονταν απο 2 έως κ 7 μέτρα. Αμέσως φόρεσα το παλτό μου κ έτρεξα να μαζέψω το πανί. Λόγο του δυνατού ανέμου που υπήρχε το πανί της βάρκας μπορούσε να σκιστεί ανα πάσα στιγμή με αποτέλεσμα να έμενα στάσιμος για πάντα στην θάλασσα. Αφού μάζεψα το πανί ήμουν πλέος στο έλεος των κυμμάτων. Δεν μπορούσα να κάνω τίποτα πέρα απο το να περιμένω να δω ποια θα ήταν η μοίρα μου.
Back to top Go down
Ezeriah
Simple Member
Simple Member
Ezeriah


Όνομα Χαρακτήρα : Freed Justine
Posts : 501
Join date : 2012-11-01
Age : 28

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος]The Unexpected Wilderness Empty
PostSubject: Re: [Τέλος]The Unexpected Wilderness   [Τέλος]The Unexpected Wilderness I_icon_minitimeFri Oct 02, 2015 3:41 am

Έπειτα απο μία βασανιστική ώρα είχα καταφέρει να βγώ ζωντανός. Με κάποιο τρόπο η βάρκα μου δεν αναποδογύρισε στην μεγάλη φουρτούνα αλλα σίγουρα με έβγαλε εκτός πορείας καθώς όχι πολύ μακριά μου έλεπα ένα νησί το οποίο δεν είχα ξαναδεί. Ένα ήταν σίγουρο. Έπρεπε να είμαι έτοιμος για όλα, δεν ξέρω τι μπορεί να συναντίσω στο νησί αυτό. Όταν έφτασα στην ακτή βγήκα απο την βάρκα κ την τράβηξα έξω απο το νερό για να μην την παρασύρει η παλίρροια. Αυτό το μέρος του νησιού έδειχνε πως ήταν έρημο. Δεν υπήρχε τίποτα εκτός απο καβούρια τα οποία τα ξέβραζε τα κύμματα. Υπήρχε ένας μεγάλος λόφος ο οποίος απλονόταν σε όλη την ακτή, κ έπρεπε να σκαρφαλώσεις για να δεις το υπόλοιπο μέρος του νησιού. Χωρίς να το πολυσκεφτώ έπιασα το σπαθί μου κ το έβαλα ανάμεσα στην μαύρη ζώνη μου κ στο κόκκινο παλτό μου. Πλησίασα τον τοίχο του λόφου κ ξεκίνησα να σκαρφαλώνω προς τα πάνω.
Back to top Go down
Ezeriah
Simple Member
Simple Member
Ezeriah


Όνομα Χαρακτήρα : Freed Justine
Posts : 501
Join date : 2012-11-01
Age : 28

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος]The Unexpected Wilderness Empty
PostSubject: Re: [Τέλος]The Unexpected Wilderness   [Τέλος]The Unexpected Wilderness I_icon_minitimeFri Oct 02, 2015 3:59 am

Ο δρόμος προς τα πάνω ήταν ποιο εύκολος απ' ότι περίμενα. Υπήρχαν αρκετά βαθουλόματα τα οποία χρησίμευσαν σαν σκαλοπάτια. Αφού ανέβηκα το πρώτο πράγμα που είδα ήταν μία απέραντη πεδιάδα. Το πράσσινο κυριαρχούσε στο τοπίο, απο δέντρα μέχρι κ το γρασίδι στο χώμα. Υπήρχαν αρκετοί λόφοι κ βουνά επίσης τα οποία ήταν καλυμένα με πράσσινο. Απο το σημείο στο οποίο βρισκόμουν μπορούσες να δεις μία μικρή λίμνη η οποία πιθανότατα είχε δημιουργηθεί απο τις βροχές. Έβλεπες τις ακτίνες του ήλιου να πέφτουν πάνω στο τοπίο το οποίο κ έμοιαζε σαν παράδεισος. Στο βάθος μπορούσες να δεις μία αγέλη απο τσακάλια. Πίσω τους ακριβώς ήταν 2 θυληκά λιοντάρια τα οποία κυνηγούσα για τροφή. Πάνω στα δέντρα υπήρχαν διάφορα είδη πουλιών, κ άλλα τόσα στον αέρα πετούσαν ελεύθερα. Αμέσως χαμόγελασα. Αυτή είναι μία ευκαιρία να εξασκίσω τις ικανότητές μου στην μαγειρική με καινούργια υλικά, σκέφτηκα δυνατά κ ξεκίνησα να περπατάω προς την μεγάλη πεδιάδα.
Back to top Go down
Ezeriah
Simple Member
Simple Member
Ezeriah


Όνομα Χαρακτήρα : Freed Justine
Posts : 501
Join date : 2012-11-01
Age : 28

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος]The Unexpected Wilderness Empty
PostSubject: Re: [Τέλος]The Unexpected Wilderness   [Τέλος]The Unexpected Wilderness I_icon_minitimeFri Oct 02, 2015 4:09 am

Μία αγέλη απο τσακάλια έτρεχε προς το μέρος μου. Εγώ βρισκόμουν στα κλαδιά ενός δέντρου. Κρυβόμουν αλλά ταυτόχρονα προστατευόμουν καθώς δεν ήθελα να με πατήσουν μιας κ κάτι τέτοιο θα σήμαινε τον θάνατο μου. Στο δεξί μου χέρι κρατούσα έναν σπάγκο ο οποίος στο τέλος ήταν δεμένος γύρω απο ένα δίχτυ το οποίο ήταν τοποθετημένο στο έδαφος. Περίμενα την κατάληλη στιγμή για να τραβίξω τον σπάγκο για να σηκωθεί το δίχτυ στον αέρα κ μαζί του, ελπίζοντας , ένα θύμα. Η αγέλη είχε φτάσει στο δέντρο στο οποίο περίμενα κ πέρασε τρέχοντας. Περίμενα μέχρι την τελευταία στιγμή για να τραβίξω τον σπάγκο για να πιάσω ένα τσακάλι απο το τέλος. Συνήθως αύτα είναι τα πιο αδύναμα αφού μένουν στο τέλος. Όταν μου ήρθε η ευκαιρία την άρπαξα αμέσως καταφέρνοντας να πιάσω ένα. Αμέσως κατέβηκα κάτω κ τράβηξα το σπαθί μου αποκεφαλίζοντας το αθώο αυτό ζώο. Έπιασα το δίχτυ απο την άκρη κ το έβαλα στην πλάτη μου. Στην συνέχεια το μετέφερα στον καταυλισμό μου.
Back to top Go down
Ezeriah
Simple Member
Simple Member
Ezeriah


Όνομα Χαρακτήρα : Freed Justine
Posts : 501
Join date : 2012-11-01
Age : 28

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος]The Unexpected Wilderness Empty
PostSubject: Re: [Τέλος]The Unexpected Wilderness   [Τέλος]The Unexpected Wilderness I_icon_minitimeFri Oct 02, 2015 4:21 am

Εκεί είχα μία μεγάλη φωτιά την οποία είχα αφήσει να καίει για να είναι ετοιμη η θερμοκρασία για το ψήσιμο του φαγητού. Πάνω σε έναν κορμό δέντρου που είχα βρει τοποθέτησα το τσακάλι. Μαζί με το τσακάλι είχα καταφέρει να ψαρέψω δύο μπακαλιάρους κ μαζί με αυτά είχα κ 3 αυγά περιστεριού τα οποία βρήκα σε μία φωλιά. Το πρώτο πράγμα που έκανα ήταν να βγάλω το παλτό μου κ να το αφήσω δίπλα απο τον κορμό. Έπειτα έβγαλα το σπαθί μου απο την θήκη του κ άρχισα να καθαρίζω το ψάρι. Ο καθαρισμός ενός ψαριού είναι αρκετά δύσκολος για έναν σεφ αλλά η δυνατότητα να το με ένα σπαθί το οποίο είναι 3 φορές μεγαλύτερο απο ένα μαχαίρι κουζίνας το κάνει σχεδόν απίθανο. Ευτυχώς είχα πάνω απο 10 χρόνια εμπειρίας κ είχα αφιερώση αρκετό χρόνο στο να μάθω να χρησιμοποιώ το σπαθί μου έτσι οπότε ο καθαρισμός αυτού του είδος ψαριού με ένα τέτοιο ξίφος ήταν εύκολο. Το πρώτο πράγμα που έκανα ήταν να καθαρίσω όλα τα λέπια απο το ψάρι χωρίς να το γρατζουνίσω. Με μερικές απαλές κινήσης δεξιά κ αριστερά έβγαλα όλα τα λέπια απο τα δύο ψάρια. Στην συνέχεια έχωσα την λεπίδα λίγο στο κεφάλι του ψαριού, λίγο πιο πίσω απο το στόμα. Μετά βάζοντας δύναμη προς τα κάτω κ λίγο προς τα δεξιά έκοψα το ψάρι μέχρι το κόκαλο κ τράβιξα την λεπίδα μέχρι την ουρά βγάζοντας όλο το καλό κρέας αφήνοντας μόνο το κεφάλι κ τα κόκαλα. Μετά έκανα το ίδιο κ την άλλη πλευρά του ψαριού. Πείρα τέσσερα κλαδιά στα οποία σκάλισα μία αρκετά μυτερή μύτη κ τρύπησα το κρέας απο τα ψάρια. Τα τοποθέτησα πάνω απο την φωτιά η οποία είχε φτάσει τους 200 βαθμούς κ τα άφησα να ψηθούν.
Back to top Go down
Ezeriah
Simple Member
Simple Member
Ezeriah


Όνομα Χαρακτήρα : Freed Justine
Posts : 501
Join date : 2012-11-01
Age : 28

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος]The Unexpected Wilderness Empty
PostSubject: Re: [Τέλος]The Unexpected Wilderness   [Τέλος]The Unexpected Wilderness I_icon_minitimeFri Oct 02, 2015 4:33 am

Αφού τελείωσα με το ψάρι έπιασα τα αυγά. Έβγαλα το τηγάνι μου, το οποίο πάντα κουβαλάω μαζί μου, κ μέσα έριξα μερικά χόρτα τα οποία βρίκα στο νησί. Τα χόρτα αυτά είναι γνωστά για την καυτερή γεύση τους η οποία θα δώση μία απίστευτη γεύση στα γλυκά αυγά περιστεριού. Τα αυγά απο περιστέρη έχουν επίσης περισσότερες πρωτείνες απο τα συνηθισμένα αυγά κότας οπότε θα με βοηθήσουν να ανακτήσω την δύναμη μου για όλοι την δουλειά που έκανα. Μετά άνοιξα κ τα 3 αυγά μέσα στο τηγάνι κ το έβαλα πάνω απο μία δεύτερη φωτιά. Ανακάτεψα τα αυγά με τα χόρτα μέχρι να αναμεικτούν μεταξύ τους όπου κ τα άφησα να ψηθούν για μερικά δευτερόλεπτα μέχρι να γίνουν έτοιμα. Αφού ψήθηκαν πείρα το τηγάνι πάνω απο την φωτιά κ ξεκίνησα να ασχολούμε με το τσακάλι. Το πρώτο πράγμα που έκανα ήταν να αφαιρέσω όλο το δέρμα απο πάνω του. Όταν τελείωσα πείρα λίγο σπάγκο κ το έδεσα πάνω σε ένα μεγάλο κλαδί, αρκετά γερό για να κρατίσει το βάρος του. Στο μεταξύ, τα ψάρια τα οποία ψήνονταν τόση ώρα ήταν έτοιμα. Τα πείρα απο την φωτιά κ στην θέση τους έβαλα το τσακάλι. Αφού είχα τελειώσει όλες αυτές τις ετοιμασίες η ώρα είχε περάσει κ πλέον είχε σκωτινιάσει. Μπορούσες να ακούσεις τις κραυγές των ζώον στην περιοχή. Σαν να τραγουδούσαν όλα μαζί με την δικιά τους ξεχωριστή φωνή.
Back to top Go down
Ezeriah
Simple Member
Simple Member
Ezeriah


Όνομα Χαρακτήρα : Freed Justine
Posts : 501
Join date : 2012-11-01
Age : 28

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος]The Unexpected Wilderness Empty
PostSubject: Re: [Τέλος]The Unexpected Wilderness   [Τέλος]The Unexpected Wilderness I_icon_minitimeFri Oct 02, 2015 4:44 am

Το πρώτο πράγμα που έκανα ήταν να αρπάξω τα ψάρια κ να τα καταβροχθήσω. Όυτε ένα λεπτό δεν είχε περάσει κ τα έφαγα κ τα δύο. Το μόνο που μου είχε μείνει ήταν να περιμένω να ψηθεί το τσακάλι. Την ώρα μου την πέρασα κοιτάζοντας τον ουρανό κ όλα τα αστέρια τα οποία κρέμονταν πάνω του. Ήταν ένα μαγευτικό θέαμα που δεν βλέπουν πολύ. Πραγματικά αυτό το νησί θα είναι ένα απο τα λίγα που θα ξεχάσω. Μία ώρα είχε περάσει κ το τσακάλι ήταν πλέον έτοιμο. Πείρα το σπαθί μου κ έκοψα ένα μεγάλο κομάτι κρέας ενώ άφησα το υπόλοιπο να ψήνετε. Στην συνέχεια τσίμπησα ένα απο τα αυγά απο το τηγανί κ το έκοψα στην μέση πάνω στο κρέας. Ο κρόκος ο οποίος ξεχύλισε πάνω στο κρέας έλαμπε. Μέσα στον κρόκο αλλά κ στο ασπράδι μπορούσες να δεις τα χόρτα τα οποία είχα αναμείξη μαζί. Γεμάτος σάλια έκανα την κίνηση να δαγκώσω ένα μεγάλο κομάτι με τον κρόκο του αυγού πάνω. Το μασούσα αργά για να το απολαύσω αλλά η γεύση που με χτύπησε μόλις το κατάπια ήταν απίστευτη. Το ζουμερό κρέας είχε πάρει μία γλυκιά γεύση λόγο του αυγού κ έμοιαζε σαν να τρως ένα γλυκό, αλλά τότε ήταν που χτυπούσαν τα χόρτα κ έκαναν την γεύση εξωπραγματική. Η καυτερή γεύση που πείραν, μαζί με την γλυκιά του αυγού έμοιαζαν σαν πυροτεχνήματα στο στόμα σου. Η έκρηξη των δύο αυτών γεύσεων αναπηδούσαν στον ουρανίσκο σου καθώς κατάπινες την κάθε μπουκιά με αποτέλεσμα να νιώθεις σαν να βλέπεις ένα μεγάλο πανυγήρι για πρώτη φορά. ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟΟΟ!! Φώναξα κ συνέχισα να τρωω.
Back to top Go down
Ezeriah
Simple Member
Simple Member
Ezeriah


Όνομα Χαρακτήρα : Freed Justine
Posts : 501
Join date : 2012-11-01
Age : 28

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος]The Unexpected Wilderness Empty
PostSubject: Re: [Τέλος]The Unexpected Wilderness   [Τέλος]The Unexpected Wilderness I_icon_minitimeFri Oct 02, 2015 4:57 am

Την επόμενη μέρα ξύπνισα νιώθωντας την εκπληκτική γεύση του κρέατος στο στόμα μου. Η φωτιά είχε σβήσει καθώς όλα τα ξύλα είχαν καεί. Σηκώθηκα κ έριξα λίγο χώμα πάνω στα καμένα ξύλα, τα οποία έβγαζαν ακόμα καπνό. Ξεκίνησα να μαζεύω τα πράγματα μου για να φύγω προς την ακτή για να βγω ξανά στην θάλασσα κ να συνεχίσω το ταξίδι μου. Καθώς μάζευα τα πράγματα μου ακούστικε ο ήχος απο το γρασίδι. Κάποιος ερχόταν ήταν αρκετά κοντά. Ξαφνικά μία ομάδα ιθαγενών εμφανίστηκαν μέσα απο τα πηκνά δέντρα. Φορούσαν ένα ρούχο, φτιαγμένο απο δέρμα ζώον, για να καλύβουν τα προσωπικά τους μέροι κ είχαν βαμένα τα πρόσωπα τους με λάσπη έχωντας κ απο ένα διαφορετικό σύμβολο ο καθένας. Στα χέρια τους κρατούσαν ένα ακόντιο κ στο τέλος ήταν τοποθετημένη μία αιχμηρή πέτρα δεμένη με σπάγκο. Το σπαθί μου βρισκόταν μερικά μέτρα πίσω μου αλλά δεν μπορούσα να το πιασώ χωρίς να με καταλάβουν. Γι' αυτό το λόγο άρχισα να περπατάω προς τα πίσω με αργά βήματα σαν να δείχνω φοβισμένος. Αυτοί συνέχιζαν να με πλησιάζουν αλλά μόλις έφτασαν κοντά στην φωτιά μου άρχισαν να μιλάνε μεταξύ τους. Δεν καταλάβαινα τι έλεγαν καθώς μιλούσαν στην δικιά τους γλώσσα αλλά αυτή ήταν η ευκαιρία μου για να αρπάξω το σπαθί μου.
Back to top Go down
Ezeriah
Simple Member
Simple Member
Ezeriah


Όνομα Χαρακτήρα : Freed Justine
Posts : 501
Join date : 2012-11-01
Age : 28

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος]The Unexpected Wilderness Empty
PostSubject: Re: [Τέλος]The Unexpected Wilderness   [Τέλος]The Unexpected Wilderness I_icon_minitimeFri Oct 02, 2015 5:04 am

Πριν προλάβω να τρέξω προς τα πίσω σταμάτησα προς έκπληξη μου βλέπωντας τους ιθαγενείς να εμφανίζουν μερικά πεθαμένα ζώα. 'Ηταν εμφανές πως τα ζώα αυτά τα είχαν κυνηγήσει για να τα φάνε καθώς τα πόδια τους ήταν δεμένα σε κλαδιά. Τότε ένας απο τους ιθαγενείς με πλησίασε κ άρχισε να μιλάει χωρίς να μπορέσω να καταλάβω λέξει απ' ότι έλεγε. Αφού είδε πως δεν έβγαζα άκρη τότε μου έδειξε με τα χέρια του τα κουζινικά σκεύη μου κ το ξίφος μου κ στην συνέχεια έδειξε τα ζώα. Βγάζοντας μία κραυγή κ κουνόντας το δόρι του δεξιά κ αριστερά σαν κανίβαλος προσπαθούσε να με κάνει να καταλάβω τι ήθελε. Μου πείρε μερικά λεπτά αλλα τελικά κατάλαβα! Για κάποιον λόγο ήθελαν να τους δείξω πως να καθαρίσουν τα ζωά με τον ίδιο τρόπο που τα καθάρισα εχθές. Μάλλον όταν ετοίμαζα το φαγητό εχθές θα κρύβονταν κα θα με έβλεπαν πως ετοίμαζα το φαγητό. Γι' αυτό το λόγο θέλουν να τους μάθω πως να το κάνουν κ αυτοί τόσο καλά. Δεν είχα άλλη επιλογή απο το να τους βοηθήσω, ήμουν ένας κ ήταν δέκα.
Back to top Go down
Sponsored content





[Τέλος]The Unexpected Wilderness Empty
PostSubject: Re: [Τέλος]The Unexpected Wilderness   [Τέλος]The Unexpected Wilderness I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τέλος]The Unexpected Wilderness
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» [Τέλος-Παρελθόν] Unexpected [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] An unexpected place [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] Berserk Alucard and the unexpected alliance [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [ΑΡΧΗ] Old Friends and the Old-Man...An Unexpected Meeting..[TEΛΟΣ] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος-Αποστολή] Στο Τέλος Ξυρίζουν Τον Γαμπρό

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: West Blue :: Mysidia-
Jump to: