Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τελος] Again a new comrade!!!!

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τελος] Again a new comrade!!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τελος] Again a new comrade!!!!   [Τελος] Again a new comrade!!!! - Page 2 I_icon_minitimeMon Sep 23, 2013 2:24 am

Είχαν έρθει οι υπόλοιποι 4 πάνω μου με τα σπαθιά τους έξω και μου έκαναν επίθεση φέρνοντας τα σπαθιά τους προς τα κάθετα. Πήγα αμέσως προς τα πίσω και έπειτα πετάχτηκε η Erza και επιτέθηκε σε έναν κάνοντας μια πληγή το με το σπαθί της στο χέρι του. Οι άλλοι 3 όταν το είδαν αμέσως πήγαν να της κάνουν επίθεση αλλά τότε έτρεξα πολύ γρήγορα και πριν καν κάνουν επίθεση έδωσα στον έναν μια κλωτσιά στο κεφάλι του. Είχε πάει λίγα μετρά πιο πίσω. Ύστερα είχαν μείνει άλλοι 2. Πήγαμε μαζί πάνω τους. Πήγα να δώσω στον έναν μια μπουνιά στο κεφάλι του και η Erza πήγε να κάνει επίθεση με το σπαθί της φέρνοντας το προς τα πλάγια. Εκείνοι φοβήθηκαν κάπως και για αυτό αμέσως άρχισαν να τρέχουν οπού τους επέτρεψε να αποφύγουν τις επιθέσεις μας αλλά δεν τους άφησα να τρέξουν. Αμέσως άρχισα να τρέχω και εγώ για να τους πιάσω. Έτρεχαν γρήγορα αλλά όχι τόσο γρήγορα για να φύγουν πολύ μακρυά από μένα. Σε 5 λεπτά τους είχα φτάσει και έπειτα έδωσα μια μπουνιά στον έναν στην πλάτη του και στον άλλον μια κλωτσιά στην πλάτη του. Έπειτα έπεσαν κάτω και οι δυο, χωρίς όμως να το καταλάβω ήμουν μπροστά από το καράβι τους.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τελος] Again a new comrade!!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τελος] Again a new comrade!!!!   [Τελος] Again a new comrade!!!! - Page 2 I_icon_minitimeMon Sep 23, 2013 2:56 am

Σε κάποια στιγμή άρχιζα να ακούω κάτι βήματα να έρχονται από το καράβι και τότε κοίταξα να δω τι είναι. Όταν κοίταξα είδα έναν να κοιτάζει τι γίνεται, μάλλον θα κατάλαβε ότι κάτι γίνεται εδώ πέρα αλλά δεν έχει καταλάβει ακόμη τι γίνεται. Ύστερα εκείνος κοίταξε προς τα κάτω και είδε εμένα και τους αλλά δυο κάτω στο πάτωμα. Την στιγμή που είδε εμένα και τους άλλους δυο στο πάτωμα αμέσως κατάλαβε τι γίνεται.
-Oi τι κάνεις εσύ στους δικούς μου??? Δεν ξέρω τι γίνεται αλλά κανείς δεν τολμά να πειράζει τους δικούς μου!!! Από τα λόγια του κατάλαβα οτι εκείνος ήταν ο καπετάνιος αυτού του πληρώματος.
-Ποιος είσαι εσύ???? Από τα λόγια σου μπορεί να σε αφήσω να ζήσεις με είχε νευριασει λίγο με αυτό που είπε και για αυτό αποφάσισα τι θα κάνω. Είχε έρθει μετά και η Erza δίπλα μου.
-Erza θα πάμε σε εκείνο το καράβι αυτού του καπετάνιου και θα δώσουμε ένα μάθημα για αυτό που είπε η Erza πρέπει να κρύβει κάτι κιόλας και για αυτό δεν ξέρω αν ακούσει αυτό που της είπα.
-Όπως θες Natsu πάλι καλά που δεν είπε όχι. Αμέσως μετά αρχίζαμε να ανεβαίνουμε επάνω στο καράβι. Σε 5 λεπτά είχαμε ανεβεί πάνω και αμέσως πήγε πιο πίσω ο καπετάνιος.
-Θα σου απαντήσω και την ερώτηση σου, εγώ είμαι ο Natsu καπετάνιος του πληρώματος White Scarf είπα και αμέσως ετοιμάστηκα να του δώσω μια μπουνιά.


Last edited by Rikuo on Wed Sep 25, 2013 1:40 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τελος] Again a new comrade!!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τελος] Again a new comrade!!!!   [Τελος] Again a new comrade!!!! - Page 2 I_icon_minitimeTue Sep 24, 2013 2:25 am

Πριν καν πάει το χέρι μου στην μούρη του τότε μπήκε ένας στη  μέση και μπλόκαρε την επίθεση μου. Για να μπόρεσε να μπλοκάρει την επίθεση μου τότε θα πρέπει να είναι καλός.
-Δεν σας ξέρω και για αυτό λογικά θα ήσαστε ένα άχρηστο πλήρωμα, θα δεις τι θα πάθεις για αυτό που πήγες να κάνεις μόλις τώρα!!! Εσύ εκεί πέρα πήγαινε αμέσως να σκοτώσεις εκείνον!!! Είπε σε έναν, εκείνος έδειχνε κάπως δυνατός και για αυτό θα πρέπει να προσέχω.
-Ως εδώ πέρα, φτάνει πια!!! Δεν θα κάνω ότι μου λες άλλο!!! Δεν ήξερα τι γινόταν ακριβώς αλλά ήξερα μόνο ένα πράγμα, φερόταν πολύ άσχημα στον σύντροφο του και αυτό το πράγμα με αηδιάζει πάρα πολύ.
-Oi εσύ χαζέ καπετάνιε είπα στον καπετάνιο εκείνου του πληρώματος. Όταν τον είπα χαζό εκείνος γύρισε προς τα μένα τσαντισμένος.
-Αν δεν φέρεσαι σωστά στους συντρόφους σου τότε θα σε καταστρέψω!!!
-Xmph, θα δούμε ποιος θα καταστρέψει ποιον!!!
 Όταν που γύρισε προς τα μένα τσαντισμένος πήγα να του ρίξω ακόμη άλλη μια μπουνιά για να δώσω μάθημα για αυτό που κάνει στους συντρόφους του. Αλλά πριν καν πάλι φτάσει η επίθεση μου πάνω του μπήκε πάλι στην μέση ο άλλος.
-Ώστε θα πρέπει να αποτελειώσω εσένα φαίνεται πρώτα, όπως θέλεις!!!! Είπα και πήγα να του κάνω επίθεση, η Erza θα ασχοληθεί λογικά με τους γύρω πειρατές αυτού του πληρώματος.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τελος] Again a new comrade!!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τελος] Again a new comrade!!!!   [Τελος] Again a new comrade!!!! - Page 2 I_icon_minitimeWed Sep 25, 2013 1:40 am

Πήγα να του δώσω μπουνιά στην μούρη του αλλά εκείνος απόφυγε την μπουνιά μου και πήγε να μου ρίξει μια γονατιά στην κοιλιά μου. Πριν όμως φτάσει το γόνατο του στην κοιλιά μου αμέσως απέφυγα την επίθεση του πηγαίνοντας προς τα πίσω, ύστερα στα γρήγορα πήγα ένα βήμα μπροστά και του έδωσα μια γυριστή κλωτσιά. Έβαλε το χέρι του για άμυνα όμως και μπλόκαρε την επίθεση μου αλλά δεν σταμάτησα εκεί πέρα, με το χέρι μου πήγα να του δώσω μια μπουνιά. Πάλι όμως μπλόκαρε την επίθεση μου. "Δεν είναι τόσο αδύναμος όσο φαίνεται τελικά", σκεφτόμουν από μέσα μου. Είχα πάει λίγα βήματα πίσω και έτρεξα προς εκεινον να του ξανά κάνω επίθεση. Είχε βγάλει ένα πιστόλι και με πηροβολαγε αλλά κάθε σφαίρα την απέφευγα. Όταν έφτασα σε εκείνον του έριξα πάλι μια κλωτσιά και εκείνος πήγε να την μπλοκάρει πάλι αλλά η κλωτσιά αυτή ήταν αντιπερησπασμος για να μπορέσω να τον βαρεσω. Έτσι μετά κατευθείαν άλλαξα την επίθεση μου, από κλωτσιά πήγα σε μπουνιά. Φαίνεται δεν το είχε καταλάβει ότι από κλωτσιά πήγα αμέσως σε μπουνιά και για αυτό κατάφερα να τον βαρεσω στο κεφάλι. Όταν τον βάρεσα πήγε λίγα μέτρα πιο πίσω.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τελος] Again a new comrade!!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τελος] Again a new comrade!!!!   [Τελος] Again a new comrade!!!! - Page 2 I_icon_minitimeWed Sep 25, 2013 9:57 pm

Είχε υποστεί ζημιά αλλά σηκώθηκε με κάποιο τρόπο, πρέπει αν έχει πολύ δυνατή θέληση. Αλλά αυτό θα τελειώσει σε λίγο, πήγα μετά πάλι κατά πάνω του και πήγα να του δώσω μια κλωτσιά στην κοιλιά του. Απόφυγε την κλωτσιά μου και πήγε να μου δώσει μπουνιά αλλά μπλόκαρα την μπουνιά του με τα χέρια μου και ύστερα του έδωσα κλωτσιά στα πλευρά του. Όταν έφαγε την κλωτσιά τότε έπεσε κάτω στα γόνατα για λίγο, τον έβλεπα να πονάει αλλά ξανά σηκώθηκε όρθιος. Δεν έλεγε να πέσει κάτω και να μείνει εκεί πέρα. Όταν σηκώθηκε πήγε να μου ρίξει μια μπουνιά αλλά την απέφυγα όμως δεν σταμάτησε εκεί πέρα, μου εδεινε πολλές μπουνιές ασταμάτητα. Τις είχα αποφύγει όλες και πήγε να ρίξει άλλη μια μετά οπού την έριξε τόσο γρήγορα που δεν μπόρεσα να την μπλοκάρω με αποτέλεσμα να την φάω στην μούρη μου και να πάω πετώντας λίγα μέτρα πιο πίσω. Είχε πονέσει εκείνη η επίθεση αλλά κατάφερα να σηκωθώ όρθιος με κάποιο τρόπο. Όταν σηκώθηκα άρχιζα να τρέχω προς εκείνον και πήγα να του δώσω μια ακόμη μπουνιά οπού μου την μπλόκαρε ξανά και ύστερα πήγε να μου δώσει κλωτσιά οπού και εγώ μπλόκαρα με το χέρι μου την κλωτσιά του. Αυτή η μάχη έχει ακόμη μέλλον αλλά ο νικητής θα είμαι εγώ.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τελος] Again a new comrade!!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τελος] Again a new comrade!!!!   [Τελος] Again a new comrade!!!! - Page 2 I_icon_minitimeThu Sep 26, 2013 5:37 am

Πήγε μετά να μου δώσεi μια μπουνιά στην μούρη μου αλλά την στιγμή που πήγε να έρθει το χέρι του πάνω μου το σταμάτησα με το χέρι μου και ύστερα του έδωσα μια μπουνιά στην κοιλιά. Όπου να είναι τελικά θα πέσει κάτω. Είχε πέσει πάλι στα γόνατα όταν του έδωσα την μπουνιά αλλά ξανά προσπάθησε να σηκωθεί, αυτή την φορά δεν είχε την δύναμη όπως πριν και για αυτό δεν μπορούσε να τα καταφέρει καλά να σηκωθεί πάνω. Μπορεί να μην είχε την δύναμη αλλά προσπαθούσε ακόμη.
-Ώστε θες να σηκωθείς πάνω πάλι ε, κάτσε εκεί που είσαι για να μην μας φας κιαλλη!!!! Είπα και ύστερα του έδωσα μια δυνατή κλωτσιά στο κεφάλι του. Όταν του έδωσα την κλωτσιά έπεσε αμέσως κάτω και δεν τον έβλεπα να κουνιέται άλλο πια οπού σημαίνει επιτέλους τον νίκησα.
-Επιτέλους τον νίκησα, η σειρά σου τώρα είναι καπετάνιε αυτού του πληρώματος!!!! Είπα και πήγα να πολεμήσω τον καπετάνιο αυτού του πληρώματος, όλη όση διάρκεια πολέμαγα εκείνον που δεν με άφησε να περάσω, δεν έβλεπα καθόλου κανέναν άλλον να μπαίνει εμπόδιο στον δρόμο μου οπού σημαίνει αυτό κάνει καλά την δουλειά της η Erza.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τελος] Again a new comrade!!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τελος] Again a new comrade!!!!   [Τελος] Again a new comrade!!!! - Page 2 I_icon_minitimeFri Sep 27, 2013 3:33 am

Όταν πήγα να του δώσω μπουνιά τότε σταμάτησα για λίγο επειδή τον είδα να τρέμει. Από αυτό κατάλαβα ότι αυτός εδώ πέρα δεν είναι άξιος καπετάνιος επειδή αντί να πολεμάει εκείνος βάζει τους δικούς του και αυτό το καταλάβω από τον τρόμο που έχει τώρα. Μπορεί να είμαι πολύ δυνατός αλλά δεν κάθεσαι να τρομαζεις εκεί και να αφήνεις τους δικούς σου να τρώνε ξύλο, αυτός ο καπετάνιος τίποτε δεν έκανε, απλά έβαλε τους δικούς του να μας δείρουν οπού δεν το κατάφεραν.
-Σε παρακαλώ μην με σκοτώσεις!!! Αν θες λεφτά έχω ένα σωρό, αν θες την πληρωμή που θα έδινα σε αυτόν που μπήκε σαν εμπόδιο σου θα την δώσω σε σένα και θα την τριπλασιάσω αλλά σε παρακαλώ μην με σκοτώσεις!!! Με αυτό το πράγμα με έκανε ακόμη πιο νευριασμένο επειδή προσέλαβε κάποιον για να κάνει τις βρομοδουλειές του αλλά το ίδιο θα ήταν πάλι επειδή δεν θα το έκανε από μόνος του. Πήγα μετά να του ξανά δώσω μια άλλα αυτή την φορά δεν κρατήθηκα.
-Όχι!!!!!! Δεν μπόρεσε να κάνει κάτι, ήταν όπως το είχα καταλάβει. Αυτός εδώ είναι ένας αδύναμος καπετάνιος και βάζει τους άλλους να κάνουν αυτά που θέλει. Η απόδειξη είναι ότι επειδή δεν μπόρεσε να κάνει κάτι στην επίθεση μου, είχε φάει την μπουνιά μου στην μούρη του και έπεσε κάτω αναίσθητος.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τελος] Again a new comrade!!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τελος] Again a new comrade!!!!   [Τελος] Again a new comrade!!!! - Page 2 I_icon_minitimeSun Sep 29, 2013 3:58 am

Δεν υπήρχε τίποτε άλλο να κάνω εδώ πέρα και για αυτό πήγα να φύγω, η σύντροφοι του είχαν φύγει όλοι εκτός από εκείνον που πολέμαγα. Καθώς πήγα να φύγω από το πλοίο τότε είδα εκείνον οπού του είχε πει να μου επιτεθεί και εκείνος δεν ήθελε. Δεν ξέρω γιατί αλλά μου άνοιξε το ενδιαφέρον λίγο εκείνος. Μετά πήγα σε εκείνον για να τον ρωτήσω κάτι. Όταν πήγα δίπλα του, την στιγμή που πήγα να μιλήσω άρχισε να λέει κάτι από μόνος του.
-Είμαι ελεύθερος πια, τώρα θα μπορώ να κάνω αυτό που θέλω... οκ!!!! Είπε καθώς πήδηξε ψηλά στον αέρα. Φαίνεται να μην είναι πια όπως πριν και για αυτό δεν θα πάω να του μιλήσω. Αποφάσισα να φύγω και όταν πήγα να φύγω τότε μου μίλησε εκείνος.
-Συγνώμη αλλά θέλω να σε ευχαριστήσω που με έσωσες, ξέρω δεν το έκανες για μένα αλλά και πάλι θέλω να σε ευχαριστήσω με κάποιο τρόπο, είμαι μηχανικός εγώ, αν υπάρχει κάτι που μπορώ να κάνω τότε θα το κάνω όταν είπε την λέξη μηχανικός τότε αμέσως ενδιαφέρθηκα. Αν είναι μηχανικός τότε θα μπορέσω να βρω καράβι και τώρα που τον βλέπω καλύτερα φαίνεται κάπως δυνατός οπότε θα μπορώ να τον βάλω στο πλήρωμα μου.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τελος] Again a new comrade!!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τελος] Again a new comrade!!!!   [Τελος] Again a new comrade!!!! - Page 2 I_icon_minitimeMon Sep 30, 2013 2:49 am

Τελικά αποφάσισα τι θέλω και αυτό που θα ζητήσω σίγουρα θα είναι το πιο σωστό πράγμα που θα πρέπει να ζητήσω.
-Υπάρχει κάτι που θέλω αλλά δεν ξέρω αν ζητάω πολλά, αυτό που θέλω είναι ένα καράβι και έναν ακόμη σύντροφο για το πλήρωμα μου οπού είναι μηχανικός για να μπορεί να φτιάχνει το καράβι όταν θα παθαίνει κάτι, το πρώτο μάλλον μπορείς να το κάνεις αλλά το δεύτερο μάλλον θα σου είναι κάπως δύσκολο, τι λες??? Έκατσε να το σκεφτεί καλά.
-Αν έτσι μπορώ να σε ευχαριστήσω τότε θα σου φέρω ένα πλοίο σαν μηχανικός και θα μπω στο πλήρωμα σου, πάντα ήθελα να γίνω ένα πειρατής έτσι και αλλιώς χάρηκα όταν είπε θα μου φέρει ένα καράβι και ότι θα μπει στο πλήρωμα μου. Σηκώθηκε μετά πάνω και πήγαμε να φύγουμε. Είχαμε κατεβεί και οι 3 από το καράβι κάτω. Τώρα που το σκέφτομαι θα ήταν καλή ιδέα να έπαιρνα αυτό το καράβι χωρίς να χρειαστεί να μπει στον κόπο ο άλλος να μου φέρει ένα καράβι αλλά καλύτερα όχι επειδή σε εμφάνιση δεν είναι και τόσο καλό. Όταν κατεβήκαμε κάτω πάλι είπε κάτι.
-Ξέχασα να πω πριν το όνομα μου, λέγομαι Elfman Strauss.. θα πάω τώρα αμέσως να φέρω ένα καράβι στο λιμάνι και μετά αν θες μπορούμε να φύγουμε λογικά για να είπε έτσι σημαίνει ότι έμενε εδώ πέρα. Αν έμενε εδώ πέρα τότε γιατί ήταν μαζί τους.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τελος] Again a new comrade!!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τελος] Again a new comrade!!!!   [Τελος] Again a new comrade!!!! - Page 2 I_icon_minitimeMon Sep 30, 2013 3:15 am

Μετά έφυγε για να πάει να φέρει το καράβι, αποφάσισα όμως να τον ακολουθήσω για να δω πως θα το φέρει. Μπορεί να είναι τώρα σύντροφος μου αλλά πρέπει να ξέρω μερικά πράγματα. Όταν άρχισα να τον ακολουθώ η Erza ήταν δίπλα μου.
Σε 20 λεπτά το πολύ είχαμε φτάσει σε ένα μέρος οπού είχε πολλά πλοία, λογικά εδώ πέρα υπάρχουν τα πλοία για αγορές, είχε σταματήσει κάπου και πήγε να μιλήσει σε κάποιον. Σε αυτόν που πήγαινε ήταν κάπως γνωστός, σκέφτηκα λιγάκι για να θυμηθώ ποιος είναι και θυμήθηκα ότι ήταν εκείνος που μου είχε πει που να βρω το ξενοδοχείο και το εστιατόριο. Λογικά όπως το είχα πάρει χαμπάρι και εκείνος ήταν μηχανικός. Άρχιζαν να μιλάνε μετά και εμείς του ακούγαμε.
-Log θέλω να σε ρωτήσω κάτι, υπάρχει κανένα πλοίο διαθέσιμο εδώ γύρω για να το πάρω??? Ο άλλος έκατσε να σκεφτεί λιγάκι.
-Υπάρχει ένα αλλά τι το θες??? Βασικά είχα ακούσει ότι σε είχαν πιάσει πειρατές, πως δραπέτευσες??? Όπως το είχα καταλάβει, τον είχαν πιάσει και τον ανάγκαζαν να κάνει πράγματα που δεν ήθελε αλλά για πιο λόγο είναι το θέμα.
-Με έσωσαν κάποιοι πειρατές οπού είναι εντελώς διαφορετικοί πειρατές από εκείνους και για αυτό θα μπω στο πλήρωμα τους και θα τους φέρω ένα καράβι... οπότε θα πρέπει να φύγω από αυτό το νησί ο άλλος δεν έδειξε να λυπάται όταν άκουσε ότι θα φύγει.
Back to top Go down
Sponsored content





[Τελος] Again a new comrade!!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τελος] Again a new comrade!!!!   [Τελος] Again a new comrade!!!! - Page 2 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τελος] Again a new comrade!!!!
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» [Τέλος] A new comrade
» [Τέλος-Αποστολή] Στο Τέλος Ξυρίζουν Τον Γαμπρό
» {Αρχή}The Punisher Pirates:Το τέλος ενός ταξιδιού,η αρχή μιας νέας περιπέτειας {Τέλος}
» [Τέλος] Το τέλος είναι η μαγεία..
» Η γέννα [Τέλος]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: South Blue :: Bliss Kingdom-
Jump to: