Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 11 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 11 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 Angels Part III [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AuthorMessage
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Angels Part III [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Angels Part III [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Angels Part III [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 6 I_icon_minitimeMon Sep 16, 2013 12:07 pm

Τι? Τι είναι αυτό? Πότε ήρθε αυτή η ομίχλη γύρω μας? Έκρωξε σαστισμένα ο ιερέας καθώς πάλευε να δει τι γινόταν γύρω του. Η αγωνία τον είχε κυριέψει και δεν του επέτρεπε να σκεφτεί λογικά για να μπορέσει να πολεμήσει ισάξια έναν αντίπαλο σαν τον Scar.
Ο σύντροφος μου βρέθηκε πίσω από τον αντίπαλο του και καλώντας ένα κύμα αέρα τον πέταξε προς την μεριά μερικών δέντρων που βρίσκονταν στο τέλος του ξέφωτου. Μονομιάς κάλυψε την ομίχλη που έδιωξε ο αέρας με νέα και κρύφτηκε ανάμεσα της περιμένοντας όπως τα θηρία περιμένουν τους στόχους τους μέσα στην νύχτα.
Ο ιερέας σηκώθηκε τρεκλίζοντας και πάλεψε να διώξει την ομίχλη από γύρω του αλλά αυτή την φορά ήταν οι σφαίρες του Braham που τον χτύπησαν. Ο δεύτερος βρέθηκε με ένα άλμα δίπλα στον Scar.
Βλέπω πως κατάφερε να σας ελευθερώσει ο Kenshin. Μην ανησυχείς δεν είμαι εχθρός αλλά σύμμαχος, θα σε βοηθήσω να τελειώνεις γρήγορα από εδώ πέρα. Ο καπετάνιος σου σε χρειάζεται... Είπε λαχανιασμένα, ο Scar κατάλαβε πως έφταιγε ο κεραυνός που είχε πέσει πριν. Σίγουρα τον είχε χτυπήσει αν και μάλλον δεν είχε πάθει κάτι σοβαρό.


Last edited by Roni on Mon Sep 16, 2013 12:57 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Angels Part III [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Angels Part III [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Angels Part III [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 6 I_icon_minitimeMon Sep 16, 2013 12:56 pm

Δεν χρειάζομαι βοήθεια. Φύγε, πήγαινε μπροστά να μπεις και εσύ στην μεγάλη μάχη. Θα τον καθαρίσω γρήγορα και θα έρθω και εγώ.
Νομίζω πως πρέπει να με αφήσεις να σε βοηθήσω, γνωρίζω πως είστε δυνατό πλήρωμα αλλά που και που όλοι χρειάζονται μια..
Δεν με κατάλαβες. Είπε ο Scar ενώ στα χέρια του δημιουργούνταν μικρές ηλεκτρικές εκκενώσεις. Είπα πως δεν σε χρειάζομαι, αυτή η μάχη έληξε. Τα χέρια του υψώθηκαν στον ουρανό καθώς ο ιερέας έτρεχε ήδη προς το μέρος που άκουγε τις φωνές τους. Σήκωσε τις γροθιές του και ετοιμάστηκε να τους επιτεθεί όταν ο κεραυνός που είχε καλέσει ο Scar έπεσε με δύναμη από τον ουρανό.
Φα... Φανταστικό... Τόση δύναμη με ένα μόνο κούνημα των χεριών σου. Νόμιζα πως μόνο ο Kenshin ήταν τέρας δύναμης αλλά... Έκανα τόσο λάθος... Τραύλισε από θαυμασμό ο Braham καθώς ο ιερέας έπεσε στο έδαφος μπροστά τους και έμεινε ακίνητος. Ο Scar χαμογέλασε και κίνησε για να μας συναντήσει στην μεγάλη μάχη.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Angels Part III [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Angels Part III [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Angels Part III [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 6 I_icon_minitimeMon Sep 16, 2013 2:00 pm

Πίσω στην μεριά του Kenshin:

Πλησιάζαμε όλο και πιο πολύ στα αρχαία ανάκτορα, εκεί θα βρίσκαμε τον Enel. Ο Ikkaku και η Rangiku καθάριζαν οποιοδήποτε είδος αντίστασης βρισκόταν στον δρόμο μας. Βέβαια δεν ήταν η μοναδική μου βοήθεια, αριστερά και δεξιά μας βρίσκονταν οι πολεμιστές της Shandia με πρώτο πρώτο τον Viper.
Τς, ώστε κράτησε την υπόσχεση του και ήρθε για να πολεμήσει στο πλάι μας εε? Ζεχαχαχαχαχα, αυτοί οι άνθρωποι είναι σαν και εμάς Ikkaku. Δεν φοβούνται να πεθάνουν, αντίθετα πολλοί από αυτούς φοβόντουσαν να ζήσουν. Όμως τώρα πολεμάνε για την ελευθερία όπως πολεμήσαμε και εμείς για την δικιά μας. Και θα την κερδίσουν, όπως ακριβώς και εμείς. Θα φροντίσω προσωπικά για αυτό.
Fufufufu, μου αρέσεις πιο πολύ όταν δείχνεις την καλή πλευρά σου... Αν και δεν μπορώ να πω πως σου πάει το ίδιο καλά με την κακή πλευρά...!
Rangiku..! Δεν είναι ώρα για τέτοια.. Ήρθαμε για μια δουλειά εδώ...
Μην ζηλεύεις Ikkaku. Απλά δεν μπορώ όταν είναι καλός..!
Oi...
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Angels Part III [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Angels Part III [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Angels Part III [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 6 I_icon_minitimeMon Sep 16, 2013 2:10 pm

Με την άκρη του ματιού μου είδα τον Scar να τρέχει ανάμεσα στο πλήθος, χαμογέλασα από ικανοποίηση.
Το ήξερα πως μπορεί να τα καταφέρει. Τς, αυτός ο άνθρωπος πραγματικά δεν γνωρίζει τα όρια της δύναμης του.
Ωστόσο δεν έχει ιδέα από τρόπους συμπεριφοράς και μηδενική εξυπνάδα! Έκανε ο Ikkaku ειρωνικά που δεν έχανε ευκαιρία να πειράξει τον Scar όποτε μπορούσε.
Ο δεύτερος έριξε του ένα δολοφονικό βλέμμα όταν μας έφτασε. Με εσένα θα τα πούμε αργότερα, αλλά μην νομίζεις πως θα ξεχάσω αυτό που είπες. Θα σε στείλω στο χειμερινό νησί που σε βρήκαμε κόκκο κόκκο...
Η διαμάχη τους διακόπηκε καθώς σταμάτησα απότομα και σχεδόν έπεσαν πάνω μου. Την προσοχή μου είχε τραβήξει ένας ξιφομάχος που στεκόταν μπροστά στην είσοδο των αρχαίων. Τόσο εμείς όσο και οι πολεμιστές της Shandia σταματήσαμε μπροστά του, φαινόταν δυνατός...
Πραγματικά απορώ πως φτάσατε μέχρι εδώ, δεν έχετε καμία απολύτως σχέση ο ένας με τον άλλο. Θα περίμενα να έχετε χάσει από την πρώτη κιόλας δοκιμασία, αλλά με εκπλήξατε! Ωστόσο δεν μπορώ να σας αφήσω να περάσετε καθώς πίσω μου βρίσκεται ο θεός μας και ξεκουράζεται. Ελάτε! Ήρθε η ώρα να λήξει αυτό το παιχνίδι, θα σας πολεμήσω όλους μαζί.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Angels Part III [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Angels Part III [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Angels Part III [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 6 I_icon_minitimeMon Sep 16, 2013 10:02 pm

Χμ, υποθέτω πως ήρθε η ώρα μου για να λάμψω! Θα τον πολεμήσω εγώ αυτόν τον τύπο, οι υπόλοιποι μπορείτε να προχωρήσετε.
Είσαι σίγουρος? Φαίνεται δυνατός... Καλύτερα να τον πολεμήσω εγώ κατευθείαν.
Μπα! Δεν είναι τίποτα, θα τα καταφέρω. Άλλωστε μη ξεχνάς πως είμαι ο μόνος άνθρωπος με Logia πάνω στο νησί. Εκτός από τον Enel φυσικά, δεν είναι και τόσο εύκολο να με βλάψει με κάποια επίθεση του.
Θα σε βοηθήσω και εγώ να τον νικήσεις. Έχω κάποια προηγούμενα με τον Ohm, ήταν το δεξί χέρι του Enel τότε και είναι ακόμα και σήμερα. Θα το ευχαριστηθώ αυτό.
Ζεχαχαχαχαχα, αν δεν μπορείτε οι δυο σας να τον νικήσετε τότε υποθέτω πως θα είναι ένας αρκετά ενδιαφέρον αντίπαλος! Οπότε θα αφήσω τα πράγματα σε εσάς προς το παρόν, λέω να προχωρήσω στον Enel αν δεν σας πειράζει. Είπα κάνοντας μερικά βήματα μπροστά. Ο αντίπαλος μας τίναξε το χέρι του και το κατάνα που κρατούσε μεγάλωσε ξαφνικά και πετάχτηκε προς το μέρος μου. Ωστόσο ο Ikkaku φαινόταν να έχει πάρει στα σοβαρά την μάχη του και έτσι σταμάτησε την λεπίδα του αντιπάλου του με μια άλλη λεπίδα από άμμο.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Angels Part III [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Angels Part III [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Angels Part III [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 6 I_icon_minitimeMon Sep 16, 2013 10:10 pm

Δεν είναι και τόσο εύκολο το να χτυπήσεις τον βασιλιά έτσι δεν είναι? Όπως προείπα εγώ θα είμαι ο αντίπαλος σου σε αυτή την μάχη, οι υπόλοιποι δεν χρειάζονται και ούτε και θα μπλεχτούν στην μάχη μας.
Pepepepe, δεν περίμενα να καταφέρω κάτι με αυτό το χτύπημα αλλά δεν μπορούσα και αν αποφύγω τον πειρασμό να το δοκιμάσω. Όπως και να έχει δεν θα περάσετε από εμένα. Φρουροί, κάντε ένα τείχος πίσω μου. Κανένας από τους πολεμιστές δεν θα περάσει.
Τς, αυτός ο τύπος είναι ενοχλητικός μέχρι το κόκαλο. Scar, Rangiku.
Οι δυο τους πετάχτηκαν μπροστά με μια φωνή και σύντομα ο δρόμος άνοιξε από τις συνδυασμένες επιθέσεις τους. Πέρασα σχεδόν ανενόχλητος από τους φρουρούς του Ohm και πλέον μπροστά μου βρισκόταν μόνο το αρχαίο παλάτι. Το μόνο που μου έμενε ήταν να βρω τον Enel και να δω πόσο δυνατός ήταν στην πραγματικότητα.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Angels Part III [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Angels Part III [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Angels Part III [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 6 I_icon_minitimeMon Sep 16, 2013 10:43 pm

Πίσω μου η μάχη είχε ανάψει για τα καλά καθώς εγώ προχωρούσα όλο και πιο βαθιά στο παλάτι. Ο Ikkaku με τον Viper εναντίων του Ohm και η Rangiku με τον Scar και τους υπόλοιπους πολεμιστές της Shandia εναντίων των φρουρών του Ohm.
Η φασαρία της μάχης έσβηνε σιγά σιγά πίσω μου καθώς μπήκα στο επόμενο δωμάτιο του παλατιού.
Επιτέλους. Είχα αρχίσει να βαριέμαι εδώ πέρα μόνος μου, ήλπιζα πως ο Ohm θα έχανε γρήγορα για να μπείτε στο εσωτερικό να με πολεμήσετε αλλά ήρθες μόνος σου... Υποθέτω πως θα πρέπει να βγω έξω μετά για να αποτελειώσω και τους υπόλοιπους διεκδικητές του θρόνου μου.
Εσύ λοιπόν πρέπει να είσαι ο περιβόητος Enel. Τς, βαρέθηκα να ακούω το όνομα σου από αυτούς τους άχρηστους εκεί έξω. Είχα αρχίσει να πιστεύω πως δεν άξιζε τον κόπο να σε πολεμήσω αλλά μετά από εκείνη την επίδειξη σου με τους κεραυνούς δεν θα μπορούσε να μην μπω στον κόπο να δοκιμάσω τα όρια της δύναμης σου. Άλλωστε οι ιερείς σου λένε πως είσαι θεός, είμαι ο άνθρωπος που θα ανακηρυχθεί θεός αυτού του κόσμου όταν τα βυθίσω όλα στο τίποτα. Καιρός να δούμε αν μπορώ πράγματι να γίνω θεός στην θέση του θεού. Δεν συμφωνείς?
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Angels Part III [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Angels Part III [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Angels Part III [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 6 I_icon_minitimeTue Sep 17, 2013 3:40 pm

Γέλασε ειρωνικά και με κοίταξε με ένα υποτιμητικό βλέμμα..
Νομίζεις πως ένας θνητός μπορεί να με νικήσει? Είμαι ο θεός αυτής της θάλασσας αλλά και της δικιάς σου θάλασσας. Κανένας δεν μπορεί να σταθεί εμπόδιο στην δύναμη μου, έκανες λάθος να έρθεις για να με αντιμετωπίσεις. Οι φίλοι σου αλλά και οι πολεμιστές της Shandia θα πεθάνουν από το χέρι του Ohm, είναι ο πιο δυνατός από τους άντρες μου και του έχω δώσει την εντολή να λήξει το παιχνίδι αυτό.
Τς, αυτό δεν θα είναι αρκετό για να νικήσει τον Ikkaku. Αυτό το παιδί δεν γνωρίζει πότε να παρατήσει μια μάχη, δεν θα σταματήσει αν δεν νικήσει το δεξί σου χέρι. Συν ότι είναι χρήστης ενός φρούτου της δικιάς σου κατηγορίας, νομίζεις πως ο Ohm μπορεί να παλέψει ενάντια σε κάτι τέτοιο?
Τα μάτια του στένεψαν στο άκουσμα αυτών των λέξεων. Ήμουν πλέον σίγουρος πως ο Enel είχε βολευτεί με την κατηγορία αλλά και την δύναμη του φρούτου του και δεν είχε ασχοληθεί παραπέρα. Ήταν σίγουρος πως δεν υπήρχε κάποιος αντίπαλος με Logia φρούτο εδώ πάνω οπότε ένιωθε προστατευμένος. Όμως τώρα όλα αυτά είχαν αλλάξει.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Angels Part III [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Angels Part III [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Angels Part III [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 6 I_icon_minitimeTue Sep 17, 2013 3:47 pm

Όπως και να έχει το πράγμα ο Ohm θα νικήσει. Δεν είναι τυχαία ο πιο κοντινός μου υπηρέτης. Του έχω δώσει δύναμη που δεν μπορείς να φανταστείς... Τα λόγια του διακόπηκαν από το σπάσιμο ενός από τους τοίχους που υπήρχαν γύρω μας. Ένα κύμα άμμου έφερε το νεκρό σώμα του Ohm στα πόδια του Enel. Πάγωσε στο θέαμα, δεν μπορούσε να πιστέψει πως ο υπηρέτης του είχε χάσει.
Είσαι αδύναμος Enel. Θεωρείς τους ανθρώπους που έχεις γύρω σου ως απλά αντικείμενα για να ολοκληρώσεις τον σκοπό σου. Ήμουν και εγώ έτσι κάποτε και παραλίγο να χάσω την ζωή μου από ένα από αυτά τα "αντικείμενα". Όμως μετά έμαθα πως πρέπει να υπάρχει πίστη στους ανθρώπους που επιλέγουμε να έχουμε μαζί μας. Ο Ikkaku, η Rangiku και ο Scar δεν είναι απλά υπηρέτες μου όπως λες, αλλά σύμμαχοι και οικογένεια μου. Και αυτή την οικογένεια τόλμησες να την πειράξεις Enel, αυτό δεν θα στο συγχωρήσω ποτέ. Ούρλιαξα καθώς το κατάνα με την μαύρη λεπίδα και το χρυσό του δόρυ συγκρούστηκαν καταστρέφοντας την γύρω περιοχή.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Angels Part III [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Angels Part III [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Angels Part III [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 6 I_icon_minitimeTue Sep 17, 2013 3:59 pm

Έκανε ένα βήμα πίσω και εξαφανίστηκε με μια ηλεκτρική εκκένωση. Εμφανίστηκε αρκετά μέτρα μακριά μου και έσυρε το δόρυ του προς το μέρος μου.
Δεν είμαι εύσπλαχνος θεός. Θα σε σκοτώσω με αυτή την επίθεση και ύστερα θα σκοτώσω όλους τους πολεμιστές αλλά και τους τρεις φίλους σου.
Μια τεράστια ακτίνα κεραυνού ακολούθησε αυτά τα λόγια, ένιωσα ένα κάψιμο σε όλο μου το σώμα καθώς δεν πρόλαβα να αμυνθώ. Έσφιξα τα χέρια μου και χρησιμοποίησα το Bushosoku Haki μου για να μεγαλώσω την εμβέλεια της έκρηξης που θα δημιουργούσα. Άρχισα να χτυπάω το έδαφος μέχρι που άνοιξα έναν αρκετά μεγάλο κρατήρα και ύστερα εξαπέλυσα πολλαπλές εκρήξεις προς κάθε κατεύθυνση. Κομμάτια γης πετάγονταν αριστερά και δεξιά μέχρι που διαλύονταν τελείως από τις υπόλοιπες εκρήξεις. Ο κεραυνός του Enel απορροφήθηκε από την γη που είχα διαλύσει. Το σώμα μου άχνιζε από τα καψίματα.
Νόμιζες πως αυτό ήταν αρκετό για να με σκοτώσει? Το σώμα μου είναι εντελώς διαφορετικό από το δικό σου. Μπορεί να είμαι Paramecia χρήστης αλλά μπορώ να σε αγγίξω αν θέλω χάρη στο Haki που έχω μάθει. Λοιπόν θεέ... Ας δούμε αν μπορείς να ματώσεις...!

Spoiler:
Back to top Go down
Sponsored content





Angels Part III [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Angels Part III [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Angels Part III [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 6 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Angels Part III [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 6 of 7Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Angels Part II [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Knock-up Stream] Angels [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος-Αποστολή-Τεχνική] Wired Life .I [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] Same blood, different path ? (part 1) [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] Same blood, different path ? (part 2 ) [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: White Sea :: Skypiea :: Upper Yard-
Jump to: