Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 12 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 12 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τέλος] A new comrade

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A new comrade  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A new comrade    [Τέλος] A new comrade  - Page 3 I_icon_minitimeWed Sep 04, 2013 3:30 am

-Βλέπω έχεις δύναμη μέσα σου αλλά για πόσο άραγε θα μπορείς να με πολεμάς με είχε νευριασει με αυτό που είπε. Ήρθε στα γρήγορα σε μένα και έριξε μια στρηφογιρηστη κλωτσιά στην μούρη. Τον απέφυγα και ύστερα του έπιασα το πόδι καθώς ήταν δίπλα από το κεφάλι μου. Όταν του έπιασα το πόδι τότε τον πέταξα κάτω με δύναμη.
Κοίταξα να δω τι γίνεται με την Erza για λίγο. Είχα δει πως τα πάει μια χαρά. Καθώς κοίταζα στην Erza είδα κιόλας να έρχονται πειρατές προς τα εμένα. "Ώστε έχω να κάνω και με άλλους πειρατές βλέπω", σκέφτηκα από μέσα μου.
Εκείνοι οι πειρατές μου έκαναν επίθεση αλλά αμέσως τους έκανα μαύρους στο ξύλο. Αυτοί δεν είναι αρκετοί δυνατοί για να τα βάλουν μαζί μου. Μου έκανε ξανά επίθεση ο άλλος με το σπαθί του φέρνοντας το προς τα πλάγια. Όταν μου έκανε επίθεση δεν απέφυγα την επίθεση του αλλά έκατσα εκεί να την φάω. Είχε έρθει η επίθεση του πάνω αλλά πριν καν προλάβει να με αγγίξει το σπαθί τότε αρπάζω το χέρι του και τον σταματάω, ύστερα του έδωσα μια μπουνιά στην κοιλιά.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A new comrade  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A new comrade    [Τέλος] A new comrade  - Page 3 I_icon_minitimeThu Sep 05, 2013 4:42 am

Όταν του έδωσα την μπουνιά τότε έπεσε στο πάτωμα κάτω για λίγο αλλά μετά αμέσως σηκώθηκε και μου έριξε κλωτσιά στην κοιλιά του, δεν μπόρεσα να κάνω κάτι γρήγορα και για αυτό με έστειλε λίγα μετρά πιο πίσω. Είχε πονέσει κάπως αλλά όχι και τόσο πολύ ώστε να πέσω κάτω στο πάτωμα. Αμέσως έτρεξα προς τα εκείνον και πήγα να του δώσω μπουνιά στην μούρη του, εκείνος πήγε να κάνει αντεπίθεση με το σπαθί. Δεν συνέχισα την επίθεση μου επειδή αν την συνέχιζα τότε θα μου έκοβε το χέρι. Απέφυγα την επίθεση του και ύστερα του έδωσα μπουνιά στην κοιλιά του, αυτή την φορά δεν μπόρεσε να κάνει αντεπίθεση αμέσως και για αυτό τον είχα χτυπήσει. Του έριξα και άλλη μια επίθεση στο κεφάλι του και πήγε λίγα μέτρα πιο πίσω.
-Πως σου φαίνονται οι επιθέσεις μου??? Του είπα και ύστερα πήγα πάλι να του κάνω επίθεση.
-Μια χαρά είναι αλλά όχι και τόσες δυνατές!!! Όταν είχα πάει να του κάνω επίθεση τότε και εκείνος πήγε να μου επιτεθεί με το σπαθί του, μου είχε κάνει επίθεση επίθεση φέρνοντας το σπαθί του προς τα οριζόντια. Απέφυγα την επίθεση του πηδώντας ψηλά και του έδωσα μια κλωτσιά στο κεφάλι.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A new comrade  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A new comrade    [Τέλος] A new comrade  - Page 3 I_icon_minitimeThu Sep 05, 2013 5:03 am

Τον έβλεπα να ζαλίζεται λιγάκι αλλά μετά συνήλθε και ήρθε πάλι να μου κάνει επίθεση. Είχε υποστεί πολύ ζημιά και για αυτό ότι επίθεση μου έκανε δεν ήταν όσο δυνατή ήταν πριν οπού μπόρεσα να τις βλέπω καλά και να μπορώ να τις αποφύγω με πιο πολύ άνεση. Σε κάποια στιγμή πήγε να μου κάνει επίθεση, απέφυγα όμως την επίθεση του πηγαίνοντας από πίσω του. Εκείνος δεν είχε καταλάβει που είχα πάει και για αυτό με έψαχνε.
-Εδώ είμαι!!! Του είπα καθώς ήμουν από πίσω του και του έδωσα μια δυνατή μπουνιά στην πλάτη του. Είχα βάλει πολύ δύναμη σε αυτή την μπουνιά και για αυτό είχα ακούσει 2 με 3 κοκάλα να σπάνε.
-Πως το..λμι..σες δεν μπορούσε να μιλήσει καλά επειδή ένιωθε μεγάλο πόνο στην πλάτη του, μπορεί να έχω εγώ το πάνω χέρι αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι και εγώ έχω υποστεί ζημιά. Μπορεί να μην είναι μεγάλη αλλά έχω υποστεί.
Προσπαθούσε να έρθει ξανά να μου κάνει επίθεση αλλά περπάταγε πολύ σιγά επειδή ένιωθε πόνο, όταν είχε έρθει σε μένα πήγε να μου κάνει επίθεση. Πριν καν προλάβει να κάνει την επίθεση του τότε του έδωσα μια τελική μπουνιά στο μούρη του.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A new comrade  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A new comrade    [Τέλος] A new comrade  - Page 3 I_icon_minitimeFri Sep 06, 2013 1:29 am

Όταν του έδωσα την μπουνιά αμέσως μετά έπεσε στο πάτωμα κάτω. Η Erza ήξερε μάλλον πως θα κερδίσω και για αυτό δεν με βοήθησε. Είχα όμως μια απορία άραγε αυτός να ήταν εκείνος οπού θέλει να σκοτώσει επειδή αν είναι εκείνος τότε μπορεί να ρίξει το τελικό χτύπημα. Χωρίς δίχως καθυστέρηση αμέσως πήγα να την ρωτήσω.
-Αυτός εδώ πέρα είναι εκείνος που θέλεις να σκοτώσεις??? Την ρώτησα.
-Όχι δεν είναι, είναι ο καπετάνιος αυτού του πληρώματος αλλά δεν ξέρω που είναι αν δεν είναι εδώ με εκείνους κοίταζε από εδώ και εκεί η Erza να βρει εκείνον τον άνθρωπο αλλά δεν μπορούσε. Σε κάποια στιγμή καθώς έψαχνε εκείνο τον άνθρωπο εμφανίστηκαν κάτι άτομα από μακρυά. Είδαν τι γίνεται εδώ πέρα και αμέσως ήρθαν προς τα εδώ. Όταν έφτασαν εδώ πέρα πήγαν αμέσως στα άτομα οπού ήταν πεσμένα στο πάτωμα.
-Τι έγινε εδώ πέρα Dastan??? Ρώτησε ένας αυτόν που πολέμαγα πριν και νίκησα.
-Αυτοί εκεί πέρα μας έκαναν επίθεση μιλούσε πολύ σιγανά και δεν ήταν και τόσο καθαρά. Ύστερα μας κοίταξε εκείνος με κάτι άγρια μάτια.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A new comrade  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A new comrade    [Τέλος] A new comrade  - Page 3 I_icon_minitimeFri Sep 06, 2013 9:55 am

-Ώστε εσείς καταντήσατε τους φίλους μου έτσι ε... σας κάναμε κακό για να κάνετε κάτι τέτοιο??? Αυτός θα είναι μάλλον φίλος δικός τους.
-Σε βρήκα επιτέλους Alexander, ήρθε η ώρα σου να πεθάνεις... χααααα!!! Είπε η Erza, όταν είπε αυτό το πράγμα αμέσως κατάλαβα ότι αυτός ήταν εκείνον που έψαχνε. Αμέσως μετά πήγε προς τα πάνω να του κάνει επίθεση, την σταμάτησα για ένα λεπτό όμως.
-Γιατί με σταματάς Natsu???Θα την βοηθήσω κιόλας αν είναι να μπει στο πλήρωμα.
-Θα κάνουμε μαζί επίθεση.
-Καλά όπως θες
είπε και αμέσως πήγαμε να του κάνουμε επίθεση.
-Ώστε θέλετε να τα βάλετε μαζί μου ε??? Δεν πειράζει ελάτε, θα πάρω εκδίκηση κιόλας για τους συντρόφους μου που τους καταντήσατε έτσι είπε και έβγαλε το σπαθί του. Ερχόταν και αυτός προς εμάς.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A new comrade  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A new comrade    [Τέλος] A new comrade  - Page 3 I_icon_minitimeFri Sep 06, 2013 11:54 pm

-Φυλάξου Natsu, έρχεται!!! Μου έλεγε η Erza καθώς τρέχαμε προς εκείνον.
-Μην φοβάσαι, δεν χρειάζεται να ανησυχείς για μένα!!! Είπα φωναχτά και αμέσως άρχισα να τρέχω ακόμη πιο γρήγορα. Σε λίγα δεύτερα είχα φτάσει εκείνον και του έριξα μια μπουνιά στην μούρη. Πετάχτηκε λίγα μέτρα πιο πίσω και έπεσε κάτω στο πάτωμα. Σηκώθηκε πάνω μετά, από την μύτη του άρχισε να τρέχει λίγο αίμα, δεν το είχε καταλάβει στην αρχή αλλά μετά έπιασε την μύτη του και το κατάλαβε. Ύστερα σκούπισε το αίμα και είπε κάτι.
-Βλέπω έχετε δύναμη, τώρα κατάλαβα πως μπόρεσες να νικήσεις τον Dastan αλλά σε μένα μην νομίζεις θα είναι το ίδιο!!! Είπε και αμέσως άρχισε να έρχεται προς τα μένα. Έτρεχε πολύ γρήγορα οπού δεν είχα προλάβει να τον δω και καθώς τον έψαχνα ξαφνικά βλέπω να είναι μπροστά μου και να πάει να μου κάνει επίθεση φέρνοντας το σπαθί του προς τα πλάγια. Πριν καν φτάσει το σπαθί του πάνω μου μπήκε η Erza στην μέση και απόκρουσε την επίθεση.
-Μην ξεχνάς ότι είμαι και εγώ εδώ πέρα, μαζί θα πάμε να τον σκοτώσουμε.
-
Όντως, μου είχε έρθει το αίμα στο κεφάλι μάλλον, δεν ήξερα τι έκανα ύστερα πήγαμε ξανά να του κάνουμε επίθεση μαζί.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A new comrade  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A new comrade    [Τέλος] A new comrade  - Page 3 I_icon_minitimeSat Sep 07, 2013 12:05 am

Όταν είχαμε φτάσει σε εκείνον η Erza έκανε επίθεση με το σπαθί της φέρνοντας το προς τα πλάγια αλλά εκείνος απέκρουσε την επίθεση της. Ύστερα του έκανα επίθεση δίνοντας του μια κλωτσιά στα πλευρά του την στιγμή που απέκρουσε την επίθεση της Erza, δεν έκατσε να την φάει όμως, μπλόκαρε την επίθεση μου με το γονάτο του. Το κόκαλο του γόνατο του ήταν δυνατό οπού κατέληξε το πόδι μου να πονάει λίγο αλλά δεν ήταν αρκετό να με σταματήσει, του έκανα άλλη μια επίθεση δίνοντας μπουνιά στην μούρη του. Αυτή την φορά ήμουν πιο γρήγορος από πριν και για αυτό θα είναι κάπως δύσκολο να μπλοκάρει και αυτή την επίθεση.
-Τι πράγμα?!?!?!?!? Είπα, είχε μπλοκάρει και αυτή την επίθεση με το χέρι του, με τράβηξε προς τα μέσα και μου έδωσε μια μπουνιά στην μούρη. Όταν μου την έδωσε με έστειλε πετώντας λίγα μέτρα πιο μακρυά.
-Natsu!!! Νευρίασε λιγάκι η Erza και αμέσως πήγε να του κάνει επίθεση φέρνοντας το σπαθί της προς τα πλάγια. Εκείνος απέκρουσε την επίθεση της και έκανε επίθεση, ύστερα και η Erza απέκρουσε την επίθεση του.
Σηκώθηκα όρθιος μετά και έτρεξα ξανά να του κάνω επίθεση, είχα φτάσει πάλι σε αυτόν. Η Erza του είχε κάνει επίθεση αλλά την απέκρουσε, ύστερα του έκανα εγώ επίθεση αλλά δεν με είχε δει.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A new comrade  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A new comrade    [Τέλος] A new comrade  - Page 3 I_icon_minitimeSun Sep 08, 2013 4:05 am

Αφού δεν με είχε δει τότε έφαγε την επίθεση μου αλλά δεν πήγε προς τα πίσω, κρατήθηκε και ύστερα με το κάτω μέρος του σπαθιού του με βάρεσε στην κοιλιά μου. Είχα πονέσει και για αυτό μετά έπεσα στα γόνατα και έπιασα την κοιλιά μου, πόναγε πολύ. Ύστερα η Erza πήγε να του κάνει επίθεση με το σπαθί της φέρνοντας το προς τα κάθετα, εκείνος απόφυγε την επίθεση της και μετά έκανε και εκείνος επίθεση δίνοντας της κλωτσιά στην κοιλιά. Η Erza απόφυγε την κλωτσιά του πηδώντας προς τα πίσω. Τότε βρήκα εγώ την ευκαιρία και πήγα να του δώσω μια μπουνιά. Πρόλαβε και με είδε και πήγε να αποφύγει την μπουνιά μου, την απόφυγε αλλά μπόρεσα να τον χτυπήσω κιόλας αλλά λιγάκι. Ύστερα του έδωσα μια κλωτσιά στα πλευρά του, μπλόκαρε την επίθεση μου με το χέρι του. Είχε πονέσει λίγο το πόδι μου επειδή έβαλε δύναμη. Μετά με το σπαθί του πήγε να μου κάνει επίθεση φέρνοντας το προς τα πλάγια, απέφυγα την επίθεση του πηγαίνοντας προς τα πίσω αλλά δεν σταμάτησε εκεί πέρα, συνέχισε να μου κάνει και άλλες επιθέσεις. Ότι επίθεση μου έκανε τις απέφευγα και σε κάποια στιγμή βρήκα την ευκαιρία και του έδωσα μια γερή μπουνιά στην κοιλιά του.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A new comrade  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A new comrade    [Τέλος] A new comrade  - Page 3 I_icon_minitimeSun Sep 08, 2013 4:10 pm

Όταν του έδωσα την μπουνιά έπεσε στα γόνατα, φαινόταν να πόναγε επειδή έπιανε την κοιλιά του. Έβγαλε και λίγο αίμα. Βρήκε την δύναμη και σηκώθηκε πάνω, ύστερα ήρθε ξανά προς τα μένα να μου κάνει επίθεση με το σπαθί του φέρνοντας το προς τα κάθετα. Απέφυγα την επίθεση του πηγαίνοντας στο πλάι και του έδωσα μια γερή κλωτσιά στα πλευρά του. Την είχα δώσει πολύ γρήγορα και για αυτό δεν μπόρεσε να κάνει κάτι για να ανατρέψει την επίθεση μου. Όταν το πόδι μου είχε πάει στα πλευρά τότε άκουσα να κάνουν κρακ τα κοκάλα του. Νικάγαμε και θα μπορέσουμε να τον σκοτώσουμε αλλά αυτό που με πειράζει είναι γιατί οι άλλοι δεν κάνουν τίποτα για να ανατρέψουν τον σκοτωμό του.
-Επειδή είσαι στα τελευταία σου, θέλω να σε ρωτήσω κάτι, γιατί οι δικοί σου δεν κάνουν κάτι ενώ είσαι στην πόρτα του θανάτου???
-Δεν υπάρχει άλλος λόγος, ξέρουν ότι σε κάθε μάχη θα νικάω και για αυτό δεν με βοηθάνε
όταν είπε αυτό το πράγμα αμέσως προσπάθησε να σηκωθεί όρθιος αλλά τελικά δεν μπορούσε επειδή πονούσε πάρα πολύ στα πλευρά του.
Η Erza ερχόταν κάτω εδώ για να τον σκοτώσει αφού έβλεπε δεν μπορούσε να κάνει κάτι άλλο εκείνος.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A new comrade  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A new comrade    [Τέλος] A new comrade  - Page 3 I_icon_minitimeMon Sep 09, 2013 1:18 am

Ήταν έτοιμη να καρφώσει γερά το σπαθί της στην καρδιά του. Πριν όμως το κάνουν αμέσως έρχονται προς τα εδώ 5 άτομα και φίλαγαν τον καπετάνιο τους.
-Φύγετε από μπροστά μου, ότι και να κάνατε δεν μπορείτε να με σταματήσετε είπε η Erza σε εκείνους, πήγαν λίγο πιο πίσω, φοβόντουσαν λιγάκι ακόμη αλλά αυτό δεν τους σταμάτησε. Αμέσως πήγαν να της επιτεθούν όλοι. Την στιγμή που της επιτέθηκαν τότε έριξε η Erza μια στρυφογιρηστη κλωτσιά στον ένα, είχε πάρει και τους άλλους κιόλας. Αυτοί έπεσαν κάτω και δεν μπορούσαν να σηκωθούν. Η νίκη ήταν δίκη μας.
-Άντε τελείωνε με αυτόν να φεύγουμε από αυτό το νησί επιτέλους μετά από αυτόν το πρώτο μέλος του πλήρωμα μου θα έχει έρθει.
-Εντάξει περίμενε όμως σήκωσε το σπαθί της ψηλά και αμέσως πήγε να το καρφώσει στην καρδιά του. Εκείνος δεν μπορούσε να κάνει κάτι η οι δικοί του να κάνουν κάτι και για αυτό μπόρεσε να τον καρφώσει. Όταν τον κάρφωσε αμέσως έβγαλε μπόλικο αίμα από το στόμα του και σε αλλά 3 λεπτά είχε πεθάνει. Ακόμη δεν καταλαβαίνω όμως γιατί ήθελε να τον σκοτώσει.
Back to top Go down
Sponsored content





[Τέλος] A new comrade  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A new comrade    [Τέλος] A new comrade  - Page 3 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τέλος] A new comrade
Back to top 
Page 3 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» [Τελος] Again a new comrade!!!!
» [Τέλος-Αποστολή] Στο Τέλος Ξυρίζουν Τον Γαμπρό
» {Αρχή}The Punisher Pirates:Το τέλος ενός ταξιδιού,η αρχή μιας νέας περιπέτειας {Τέλος}
» [Τέλος] Το τέλος είναι η μαγεία..
» [Τέλος] New War

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: South Blue :: Endless Waste-
Jump to: