Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 10 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 10 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days!

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days!   [ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days! - Page 3 I_icon_minitimeWed Aug 21, 2013 2:28 pm

Ο πειρατής αυτός , νίκησε την μάχη εκείνην , αφού οι αντίπαλοί του ήταν δυνατοί , αλλα όχι όσο αυτόν... Το πλήρωμά του είχε τραυματιστεί σοβαρά , και έτσι αποφάσισε να μίνει στο νησί εκείνο , ωστε να ξεκουραστούνε , και να είναι έτοιμοι άν χρειαστεί να δώσουν άλλη μάχη , που όπως πίστευε θα χρειαζόταν , αφού χαρακτήριζε τον Νέο Κόσμο σαν "Κλουβί του διαβόλου"... Η θεωρεία του ήταν το εξής , πως σε όοπιο νησί και αν πήγαιναν θα χρειαζόταν να δίναν σοβαρές μάχες , και έτσι έπρεπε να είναι πάντοντε ξεκούραστοι... Το ίδιο πρωί που ήρθε , 5 πλοία μαρίν , κατευθίνονταν προς το νησί , βομβαρδίζοντάς το ταυτόχρονα.. Τον ειδοποίησαν οι τραυματισμένοι συντρόφοι του , και εκείνος είπε :
-Θα κάτσουμε εδώ και θα πολεμίσουμε! Δέν θα αναζητίσουμε την φυγή! Είμαστε γενναίοι και γεννημένοι να γίνουμε βασηλιάδες των πειρατών! .. Δίνοντας την απάντηση αυτήν , όλοι πήραν τα όπλα τους και ετοιμάζονταν να τα δώσουν όλα για όλα... Ο άντρας ο οποίος βρισκόταν στο πλοίο των μαρίν και κατέυθεινε τα πλοία , ήταν ο μαρίν Burvy... Ενώ φτάσανε εκεί , όλοι άρχισαν να επιτήθοντε... Η κυβέρνηση είχε βρεί το κλειδί για τον θάνατό του... Αυτό που είχε να κάνει , ήταν να επιτεθεί και να σκωτόσει τους συντρόφους του , κάνοντάς τον έτσι να μήν ξέρει ποιόν να πρωτοπροστατέψει , και αργότερα να τον συλλάβουν.. Ενώ έβλεπε τους ίδιους του τους νακαμα να πέφτουν κάτω νεκροί , έτρεχε απο δώ και απο κεί προσπαθόντας να τους σώσει.. Με νεύρα και κλάμματα έτρεχε προς τον Burvy
-Σε..Σε παρακαλώ! Θα.. Θα παραδωθώ! Απλά άσε τους φίλους μου , σέ παρακαλώ!
Back to top Go down
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days!   [ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days! - Page 3 I_icon_minitimeWed Aug 21, 2013 2:39 pm

Δέν είχε δεύτερη ευκαιρία για να σώσει τους φίλους του.. Όσο δυνατός και αν ήταν ή γενναίος , δέν άντεχε να τους βλέπει να σκωτόνοντε... Ο Burvy είπε :
Πέτα κάτω το όπλο σου , δώσε μου τα χέρια σου να τα δέσω με τις χειροπαίδες , και οι φίλοι σου θα μείνουν ζωντανοί! Αυτό έκανε... Του έδωσε το όπλο και την ελευθερία του , μπήκε στο πλοίο και ο Burvy είπε :
-Άντρες! Τον πιάσαμε τον εγκληματία! Τον έχω στο πλοίο! Τώρα , σκωτόστε τους και κάψτε τους όλους τους συντρόφους του! με κλάμματα ενώ ήταν αλυσσοδεμμένος κοιτούσε ο Ion πάνω απο το καράβι φωνάζοντας :
Καταραμμένη κυβέρνηση , εσύ και ο Burvy , θα πεθάνετε! Αν όχι απο εμένα αοπ την οικογένιά μου! Η κυβέρνηση αποφάσισε να τον αποκεφαλίσει σε δημόσια εκτέλεση.. Στην εκτέλεσή του , αυτό οπου ζήτησε σαν τελευταία επηθιμία του ήταν να δεί το σπαθι του... Ενώ το κοιτούσε επίμωνα για αρκετά λεπτά , αργότερα είπε ενώ άρχισε να γελά χωρίς λόγο σαν προβληματικός :
-Χαχαχαχα...ΧΑχαχαχαχαχα! Ο Burvy πετάχτηκε τότε :
-Τί συναίβει και γελάς?
-Τι συναίβει? Χαχαχαα! Θα το δείτε σε λίγα χρόνια! Οι απόγονοί μου , όποιος δηλαδή απογονος πάρει το σπαθί αυτό , θα έχει την δύναμη που είχα εγώ εώς τώρα! πέρασα την δύναμή μου στο σπαθί αυτό! ΧΑχαχααχ! Και πιστεύω να είναι ο μικρός μου γιός , που εώς τώρα δέν τον γνωρίζετε! ΧΑχαχαχαχα!
Back to top Go down
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days!   [ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days! - Page 3 I_icon_minitimeWed Aug 21, 2013 2:47 pm

Τον πέρασαν για τρελό , μή πιστεύοντας λέξη , για την "μαγική μεταφορά της δύναμής του" , για τον μικρό γιο που υποτίθεται πως είχε κτλπ... Το σπαθί μεταφέρθηκε σε ένα μουσείο έπειτα απο την εκτέλεσή του , μα χιλιάδες πειρατές έκαναν εφόδους για να το πάρουν... Πίστευαν οτι και αυτοί θα είχαν πρόσβαση στην δύναμη αυτήν αν το καταλάμβαναν το σπαθί... Έτσι , αποφάσισαν να κρύψουν το σπαθί αυτό , ωστε να μήν το ξαναβρεί κανένας... Εγώ , ήρθα εδώ , σαυτό το νησί για να βρώ το σπαθί αυτό.. Είναι η τελευταία μου ελπίδα.. Έχω ψάξει παντού... Το τελευταίο νησί ξιφομάχον που απέμεινε! Δέν μπορώ να φτάσω παραπέρα , εώς τον νέο κόσμο! Έμεινα άφωνος και τον κοιτούσα με ανοιχτό το στόμα.. Ήταν τόσο συγκινιτική η ιστορία του άντρα αυτουνού.. Μα οι απορρίες παρέμεναν στο κεφάλι μου!
Κ..Και τί σχέση είχες εσύ με αυτόν τον άντρα? Αφού δέν είσαι απο την οικογένιά του , πώς θα μπορέσεις να πάρεις την δύναμή του! Με κοίταξε και είπε :
Εγώ? Χαχαχα... Εγώ είμαι ο εγκονός του... Πράγμα που λίγοι ξέρουν! Γιαυτό ήρθα εδώ! Για να πάρω αυτό που μου ανήκει , το σπαθί μου! Ξανα έμεινα άφωνος και τον κοιτούσα... Ήταν τόσο καλόκαρδος και φιλικός! Επειδή με εμπιστεύτηκε απο την πρώτη στιγμή , και με βοήθισε κιόλας , αποφάσισα να τον βοηθίσω!
Όι! Πόσο καιρό μπορείς να κάτσεις στο νησί αυτό?
Back to top Go down
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days!   [ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days! - Page 3 I_icon_minitimeWed Aug 21, 2013 2:56 pm

Περίπου 5 μέρες! τον κοίταξα και είπα :
Ωραία λοιπόν , τις 5 αυτές μέρες θα είμαι δίπλα σου και θα σε βοηθώ να βρείς το σπαθί σου! Αλλα θα μου το ανταποδώσεις , όπως είπες , παίρνοντας με μαζί σου στην μεγάλη γραμμή! Σύμφωνοι?! Εκείνος είπε :
Σύμφωνοι! Ξεκινάμε λοιπόν απο τώρα?
Ναι , και ξέρω απο πού να αρχίσουμε να ψάχνουμε! Θα πάμε απο ένα dojo , το οποίο το έχει ένας άντρας ο οποίος με έσωσε! Εκείνος ίσως να ξέρει κάτι.... Φύγαμε τότε περπατόντας προς τα εκεί... [Timeskip]
5 μερες αργότερα!

Πέρασαν 5 μέρες απο τότε που είχαμε συμφωνίσει να βρουμε το σπαθί! Μα δέν βρίσκαμε τίποτα! Ούτε ο τύπος με τον λύκο στο dojo γνώριζε , ούτε εμείς... Είχαμε ψάξει σχεδόν παντού , και το μόνο που έμενε ήταν να φύγουμε απ'το νησί αυτο! Τις μέρες αυτές , τσακωνόμουν συνέχεια εγώ με τον Beihu , αφού πιανόμασταν στα χέρια και κάναμε σοβαρές ζημιές ο ένας στον άλλον... Κανένας μας δεν αντιπαθούσε τον άλλον... Ήθελα πραγματικά να τον σκωτόσω! Παρόλα αυτά , τώρα στεκόμασταν στο λιμάνι , και ο Prince είπε απελπεισμένος :
Λυπάμαι μα.. Πρέπει να φύγουμε! Το σπαθί δεν βρίσκεται εδώ!
Μήν τα παρατάς έτσι έυκολα! Παρά το οτι φάγαμε όλο το νησί ψάχνοντας , είναι η τελευταία μέρα! Μπορούμε ακόμα να κοιτάξουμε μπάς και υπάρχει κάτι! Πιστεύω πως πρέπει! και το βραδάκι αν είναι , φεύγουμε αν δεν βρούμε κατι!
Back to top Go down
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days!   [ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days! - Page 3 I_icon_minitimeFri Aug 23, 2013 1:43 pm

Εκείνος τότε με κοιτούσε , μα μόλις τον αντίκριζα έσκυβε το κεφάλι του.. Μιά στιγμή , ξαφνικά σήκωσε το κεφάλι του , και είπε δυνατά :
Αζαζελ λυπάμαι αλλα αυτό που ζητάς δέν γίνεται! Δ..Δηλαδή γίνεται αλλα είναι άθλιο! Είναι ένα απλό χάσιμο χρόνου! Δέν υπάρχει λόγος να κάτσουμε να ψάξουμε ένα κ**λοσπαθο! Δέν βρίσκεται εδώ! Τέλος! Πάμε να φύγουμε λοιπόν τώρα! Εσυ άμα θέλεις κάτσε εδώ! Εμένα πάντως δέν με ενδιαφέρει! Αντίο λοιπόν! Πάμε άντρες! Έχουμε μεγάλο ταξίδι μπροστ-... Ενώ γύρισε την πλάτι του και προχωρούσε με τους συντρόφους του προς το καράβι , φώναξα αφού σταύρωσα τα χέρια μου :
Όι! Καταλαβαίνω τώρα γιατί δεν βρήκες το σπαθί! Ο παππούς σου όπως λές , ήταν γενναίος και θαρραλέος! Εσύ είσαι ένας ηλίθιος δειλός , ο οποίος φοβάται να χάσει μία μέρα της ζωής του , ψάχνοντας κάτι σημαντικό για τον εαυτό του! Ένα οικογενιακό κειμίλιο! Αυτός είσαι λοιπόν?! Αυτές είναι οι φιλοδοξίες σου? Τα παρατάς με το παραμικρό? Καλά λοιπόν , εγώ , δέν έρχομαι μαζί σας , όχι στην μεγάλη γραμμή , ούτε ώς το επόμενο τετράγωνο! Τα παρατάτε έτσι απλά , φανταστείτε λοιπόν στον δρόμο να μας τύχει κάτι , ή καλύτερα να μου τύχει κάτι? Τί θα κάνετε? Έτσι απλά θα με παρατήσετε ε? Καντε ότι θέλετε , δέν με πολυενδιαφέρει κιόλας! Σιωπή είχε αγγίξει το μέρος εκείνη την στιγμή! Όλοι καθόντουσταν και με κοιτούσαν με γουρλωμένα τα μάτια τους... Εγώ γύρισα την πλάτη μου και πρωχορούσα προς το χωριό! Τους είχα παρατήσει και ετοιμαζόμουνα να φύγω!
Back to top Go down
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days!   [ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days! - Page 3 I_icon_minitimeFri Aug 23, 2013 2:16 pm

Ενώ αποχώρισα και είχα φύγει αρκετά μέτρα μακρυά , όλοι τους στεκόντουσταν και με κοιτούσαν.. Μία στιγμή έκανε την πρώτη κίνιση ο Beihu , ξεκινόντας το βάδισμα προς το μέρος μου... Τον κοίταξε ξαφνικά ο Prince και είπε :
Όι! Beihu! Π..Πού πάς? εκείνος τότε , ενώ σταμάτησε , τον κοίταξε με απειλιτικό βλέμμα και αποφασιστικότητα και είπε :
Ακουσε να δείς Prince! O μικρός , όσο αντιπαθιτικός , ηλίθιος , σκατόμυαλος ή οτιδήποτε είναι για εμένα , τα λόγια του δέν παύουν να είναι σοφά , ή αλλιώς , σωστά! Για να σου δώσω να καταλάβεις , παρά το οτι θέλω να τον σκωτόσω , έχει πραγματικά δίκιο! Επινόησες ολόκληρη ψεύτικη ιστορά για ένα ψευτο-σπαθο , και τον έκανες να ψάχνει σαν τρελός για την πάρτι σου! Και το ευχαριστώ σου είναι να τον διώχνεις! Εσύ είσαι αυτός που τώρα θα έπρεπε να πάει να τον παρακαλέσει να γυρίσει! Εσύ! Αλλα είσαι τόσο εγωιστής , που δέν σε ενδιαφέρει , και κάθεσε απλά τον κοιτάς όσο απομακρύνεται , ωσπου να φύγει εντελώς έτσι? Γιατί λοιπόν δεν του είπες τώρα την αλήθεια? Γιατί δεν του είπες οτι βρισκόμαστε εδώ στο νησί , για τα κρυφά έγγραφα της Alceus , και πως τα βρήκαμε και φεύγουμε? Ε Prince? Γιατι? Γιατί τον έκανες να φύγει και να πάει να συνεχίσει το ψάξιμο? Ή θα πας να τον φέρεις πίσω λέγοντάς του και την αλήθεια , ή θα το κάνω εγώ , και καθώς θα γυρίζουμε θα σε δώσουμε και ξύλο!
Back to top Go down
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days!   [ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days! - Page 3 I_icon_minitimeFri Aug 23, 2013 2:23 pm

Ο prince τον κοίταξε νευρικά και είπε :
Εε...Δ..Δεν πρέπει να μάθει κανένας οτι έχουμε τα χαρτιά τους! Αν το μάθουν θα πάμε φυλακή ηλίθιε! Εμείς απλά τα λεφτά χρειαζόμαστε! Θα πάμε , θα τα δώσουμε στον Juan , θα πάρουμε τα λεφτά μας , και η υπόθεση τελειώνει εκεί! πολύ φιλικός και καλός το έπαιξα λοιπόν με αυτόν τον μικρό! Τον κοίταξε ο Beihu καθώς κουνούσε το κεφάλι του , και είπε :
Τι..Τι να σου πώ! Δέν αξίζεις ούτε την παραμικρή βοήθειά μου! Γύρισε πλάτη και άρχισε να τρέχει προς εμένα , οπου βρισκόμουν κάπου μές τα στενά του χωριού... 5 λεπτά αργότερα που με βρήκε , με έπιασε απο τον ώμο λαχανιασμένος και είπε:
A..Azazel! Πε..Περίμενε να σου πώ! Πρέπει να σου πώ κάποια πράγματα! τράβηξα το χέρι μου , και είπα :
Τί θέλεις?!
Η ιστορία με το σπαθί ήταν ψεύτικη! Ο λόγος που είμαστε στο νησί , είναι επειδή είχαμε μία πρωσοπική δουλειά με μία ομάδα μαρίν οπου συχνάζουν εδώ στις αρχ-.. Ακούστηκε τότε ένας άντρας οπου μιλούσε απο ένα μπαλκόνι :
Εσείς πήρατε τα χαρτιά μας έ?! Τώρα θα δείτε! Ενώ απο το μπαλκόνι πήδηξαν 3 άτομα , ο Beihu , με έσπρωξε προς τα πίσω και είπε :
Αζ θα τους κανονίσω εγώ , εσύ για την ώρα φύγε θα σε βρώ μετά να σε πώ!
Back to top Go down
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days!   [ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days! - Page 3 I_icon_minitimeFri Aug 23, 2013 2:32 pm

Εγώ σκέφτηκα να τον βοηθίσω την στιγμή εκείνη , μα ξανασκέφτηκα πως καλά ήταν να τον ακούσω και να φύγω... Έκανα σιγά σιγά βήματα προς τα πίσω , και τον έβλεπα που πολεμούσε με τους 3 άντρες! Ξαφνικά τον κάρφωσε ο ένας με το σπαθί του στο στομάχι και ο άλλος τον βάρεσε μπουνιά... Φώναξα τότε ενώ τον είδα να πέφτει κάτω :
Be..BEIHUUU! Ενώ έπεσε , γύρισε το κεφάλι του προς εμένα , και με δυσκολία είπε τότε :
Φυ..Φύγε αζ! Σ..Σε παρακαλώ φύγε! Τον άκουσα και με δάκρυα άρχισα να τρέχω προς την πίσω μεριά του νησιού , οπου είχα την δικιά μου βάρκα.. Δέν είχα όρεξη πλέον , με την όλη ιστορία! Δέν ήθελα να ξαναπάω στους ψεύτες αυτούς! Και δέν είχα και τα μούτρα φυσικά να τους πώ , "ξέρετε ο Beihu έμπλεξε με 3 άντρες , και τον είδα να πολεμάει , μα έφυγα! Λογικά είναι νεκρός τώρα! εγώ τον άκουσα γιατί , ούτε ήθελα να μπλέξω , ούτε πίστευα πως θα μπορούσα να νικήσω τους 3 αυτούς άντρες"! Δέν με ενδιέφερε το θέμα με τον Smash , με το πλήρωμα του κτλπ... Μία ολόκληρη θάλασσα ήταν , όλο και κάπου θα τους πετύχενα σκεφτόμουν! Έτρεχα συνεχόμενα... Στο μεταξύ , στο λιμάνι οπου βρίσκονταν ο mr. Prince και οι υπόλιποι :
Πάμε και εμείς παιδιά , δέν θα τον αφήσουμε πίσω και θα φύγουμε! Πάμε να τον πάρουμε , και αυτόν και τον μικρό! Μα πιστέψτε με , θα τον σκωτόσω τον μιικρό άμα θα κάνει την παραμικρή βλακεία!
Back to top Go down
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days!   [ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days! - Page 3 I_icon_minitimeSat Aug 24, 2013 11:45 pm

Εκείνοι ξεκίνισαν λοιπόν για τον δρόμο οπου είχα βαδίσει και εγώ προηγουμένος , και ο Beihu με είχε ακολουθίσει... Τί συναίβει εντομεταξύ στον Beihu : Σηκώθηκε ξαφνικά ενώ ήταν κάτω , σκούπισε το λίγο αίμα που είχε στο πρώσοπό του απο την μπουνιά , και επείσης σκούπισε την σκόνη/άμμο που είχε λερώσει την μαύρη μπλούζα του... Τότε , ενώ τους κοίταξε , τράβηκε το σπαθί του , και είπε :
Λυπάμαι στα αλήθεια για σάς πρωτάριδες! Λυπάμαι πραγματικά! Και ο λόγος? Επειδή δέν είμαι ευάισθητος , ή αλλιώς να σας το πώ στην γλώσσα μου , δέν είμαι αδερφή για να τα παρατήσω , πόσο μάλλον απο ένα τέτοιο απλό χτύπιμα... Που σχεδόν ούτε κάν το ένιωσα! Ο ένας απο αυτούς τότε απάντησε :
Βλαμμένε , ο θάνατός σου είναι σίγουρος! Είμαστε 5 και είσαι ένας! Δέν θα-.. Τον διέκοψε ο Beihu και είπε τότε με νευρικότητα :
Πραγματικά δεν με ενδιαφέρουν τα ηλίθια λόγια σου , ή οι αδερφές εσείς , ειλικρινά! Ακόμα και αν πεθάνω , θα πάρω μαζί μου στην κόλαση μερικούς απο εσάς! Και αν θέλετε να ξέρετε , θα είσασταν περισσότερο άντρες αν εμφανιζόσασταν και οι 5 μπροστά μου... Ή αν ερχόσασταν ένας ένας!.. 2 τύποι απο πίσω πετάτηκαν ενώ έτρεχαν προς τα πάνω του :
Δέν νομίζω να πιστεύεις πως φοβόμαστε και πως δέν ήρθαμε , ή κρυβόμασταν! Εδώ είμαστε και θα σε σκωτόουμε! Ενώ γύρισε την πλάτη του ο Beihu , του επιτέθηκαν όλοι μαζί και άρχισαν να τον καρφώνουν με τα σπαθιά τους... Λίγο αργότερα ο Beihu , αδύνατο να αντισταθεί , άν και τους χτύπισε όσο πρόλαβε , έπεσε κάτω νεκρός και οι άλλοι αποχώρισαν , ενώ είπαν πως θα γύριζαν και για τους υπολοίπους!..
Back to top Go down
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days!   [ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days! - Page 3 I_icon_minitimeSat Aug 24, 2013 11:56 pm

Αρκετή ώρα αργότερα : Ενώ είχα αποχωρίσει απο το μέρος οπου με σταμάτησε ο Beihu , και όπως είπα ετοιμαζόμουν να απωχορίσω και απο το νησί , έφτασα στο μέρος οπου είχα αφήσει την βάρκα μου... Ήταν λερωμένη , λόγο της βροχής που είχε ρίξει την πρώτη μέρα οπου ήρθα στο νησί αυτό , και γενικότερα σε άσχημη κατάσταση... Ποιά να ήταν αυτή η ομάδα των μαρίν που είχε πεί ο Beihu? Γιατί να τους κλέψαν χαρτιά/έγγραφα όπως άκουσα? Τί ήταν αυτά τα έγγραφα? Και πού θα χρειάζονταν να το πώ καλύτερα? Οι απορρίες παρέμεναν στο μυαλό μου , μα σκεφτόμουν πως θα ήταν καλύτερα να τις αφίσω αναπάντητες , και να απαντηθούν σιγά σιγά στο μέλλον απο μόνες τους , ούτος η άλλος το θέμα δεν με ενδιέφερε κιόλας!... Πήρα την χάλιας κατάστασης βάρκα μου , και άρχισα να κάνω κουπί , φεύγοντας σιγά σιγά απο το νησί αυτό!
Τί έγεινε ενώ έφτασαν στο μέρος οπου το νεκρό σώμα του Beihu βρισκόταν :
Ο Prince , τον κοιταξε που ήταν μές τα αίματα και νεκρός κάτω και είπε με δάκρυα :
Αυτός! Αυτός ο μπ****δος ο μικρός , ο Azazel! Αυτός τον σκώτοσε! Είμαι σίγουρος παιδιά αυτός τον σκώτοσε! Θα του κάνω την ζωή κόλαση! Είχα καταλάβει πως δεν τον συμπαθούσε! Θα του είπε ο Beihu το τί συναίβει , θα νευρίασε και ύπουλα θα τον σκώτοσε το γ****μενο το μικρό! Εμπρός λοιπον! Πάμε πίσω στην Alabasta , και αργότερα η επόμενη αποστολή/στόχος μας θα είναι να πάμε να τον βρούμε και να τον σκωτόσουμε τον μικρό , γιαυτό που έκανε στον σύντροφό μας! ΕΜΠΡΟΣ ΑΝΤΡΕΣ! Ο Leo είπε τότε :
Εμπρός αρχηγε! Θα του τσακίσω το κεφάλι! Θα του το κάνω κομματάκια! Φύγαμε !


ΤΕΛΟΣ
Back to top Go down
Sponsored content





[ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days!   [ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days! - Page 3 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[ΤΕΛΟΣ] Mr. X , "Smash" and a new friendship in Swordsman island.. Just for five days!
Back to top 
Page 3 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» [Τέλος-Φρούτο]Crime in Dawn Island .. What was happening these days?[Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τελος] First meal in 15 days! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] What??? Island in the sky?!?!?
» [Τέλος] Disaster in the island!
» [Τελος] Dangerous island!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: East Blue :: Shimotsuki Village-
Jump to: