Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 5 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 5 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τέλος] My previous plan in action! (part 1) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] My previous plan in action! (part 1) [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] My previous plan in action! (part 1) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] My previous plan in action! (part 1) [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeTue Jul 23, 2013 11:37 pm

Αφού πήρα πίσω το σχέδιο μου τότε πήγα στον άλλο που μου είχε σταματήσει την επίθεση πριν ώστε να του πω το σχέδιο μου.
-Θέλω να σου πω το σχέδιο μου και εσύ να μου πει το δικό σας, μπορείς??? Τον ρώτησα αλλά μου έδειξε προς τον Jugo, υπέθεσα ότι εκείνος θα ξέρει πάρα ο άλλος. Πήγα μετά στον Jugo και τον ρώτησα.
-Jugo ποιο είναι το σχέδιο που έχεις βγάλει???? Θα σου πω και εγώ το δικό μου αλλά μετά θέλω να μου πεις εσύ το δικό σου... το σχέδιο μου είναι, θα μαζέψω ένα σωρό πειρατές και μετά θα πάω να κάνω επίθεση στην βάση που έχει εδώ πέρα. Πρώτα όμως θα κάνουμε επίθεση σε μια εταιρία ώστε να πάρουν γεύση τις δυνάμεις μας και ύστερα την επόμενη μέρα θα πάμε να επιτεθούμε στην βάση τους. Αλλά δεν θα είναι τόσο εύκολο να μπούμε και για αυτό ένας από μας θα μπει μέσα και θα ανοίξει τις πόρτες. Μετά αφού ανοίξουν οι πόρτες θα τους κάνουμε επίθεση αφού τελείωσα να λέω το σχέδιο μου εκείνος ξαφνιάστηκε και μετά άρχισε να λέει το δικό του. Σε 10 λεπτά είχε τελειώσει και κατάλαβα ότι είχαμε το ίδιο σχέδιο και οι δυο μας.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] My previous plan in action! (part 1) [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] My previous plan in action! (part 1) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] My previous plan in action! (part 1) [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeWed Jul 24, 2013 12:03 am

Καλά έκανε και είχε ξαφνιαστεί εκείνος προηγούμενος όταν είχα πει το σχέδιο μου επειδή έμοιαζε πάρα πολύ με το δικό του. Δεν χρειαζόταν να τα ενώσουμε και να βγάλουμε καλύτερο σχέδιο. Δεν μου πολύ άρεσε όμως που είχαμε δυο σχέδια αλλά έναν ηγέτη να το κάνει αλήθεια, μετά σκέφτηκα κάτι ώστε να μπορούμε και οι δυο μας να κάνουμε το σχέδιο αλήθεια. Μετά του είπα εκείνο που είχα σκεφτεί.
-Jugo, σκέφτηκα κάτι... μπορείς να το ακούσεις??? Κούνησε το κεφάλι του και κατάλαβα ότι ήθελε να ακούσει αυτό που σκέφτηκα.
-Αφού ήμαστε δυο μας, έχουμε δυο σχέδια, γιατί δεν βάζουμε δυο ηγέτες σε αυτό το σχέδιο???? Του άρεσε πολύ αυτή η ιδέα, του άρεσε μάλλον επειδή μπορεί τελικά να γίνει ηγέτης αυτού του σχεδίου εκείνος. Κάτι το πολύ σίγουρο όμως.
-Και έχω σκεφτεί ήδη αυτούς τους ανθρώπους οπού θα γίνουν οι ηγέτες του σχεδίου μας... ο κύριος ηγέτης μας θα είναι βέβαια εγώ και μετά ο δεύτερος ηγέτης θα είναι... σταμάτησα να μιλάω για λίγο και μετά συνέχισα.
-Ο Jugo!!!!! Χάρηκε πολύ όταν είπα το όνομα του.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] My previous plan in action! (part 1) [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] My previous plan in action! (part 1) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] My previous plan in action! (part 1) [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeWed Jul 24, 2013 12:57 am

-Οπότε εσείς οι δυο θα κάνετε εκείνο το σχέδιο αλήθεια, πρέπει να έχετε κουραστείτε εσύ και ο σύντροφος σου... πριν λίγο δεν φτάσατε στο νησί αυτο??? Μας είπε ο άλλος που μου είχε απεκρουσει την επίθεση. Όντως ήμουν λίγο κουρασμένος και για αυτό έπρεπε να πάω για ύπνο όσο το πιο γρήγορα μπορούσα.
-Ναι αν μπορείτε του είπα και μετά πήρε εμένα και τον Yuuji. Μας είχε πάει σε ένα δωμάτιο, ανοίξει την πόρτα και μπήκαμε μέσα.
-Αυτό είναι το δικό σου δωμάτιο είπε σε μένα και μετά έφυγε αλλά αναριοτιομουν γιατί είχε πει αυτό είναι το δικό σου δωμάτιο. Δεν θα ήμαστε στο ίδιο??? Αλλά από την άλλη βλέπω να έχει μόνο ένα κρεβάτι και για αυτό μπορεί να τον πάει σε ένα άλλο δωμάτιο.
-Λοιπόν τώρα θα πάω και τον σύντροφο σου σε ένα δωμάτιο, σου εύχομαι καλό ύπνο!!!! Είπε και μετά έφυγε, τον ακολούθησε μετά ο Yuuji.
Αφού έφυγαν μετά ξάπλωσα στο κρεβάτι επειδή ήμουν πολύ κουρασμένος. Μπορεί να μην ήμασταν στο ίδιο δωμάτιο αλλά δεν είχα την δύναμη ώστε να του πω να μην τον πάει σε άλλο δωμάτιο, επίσης κάπως δεν μου αρέσει πια να ήμαστε στο ίδιο δωμάτιο.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] My previous plan in action! (part 1) [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] My previous plan in action! (part 1) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] My previous plan in action! (part 1) [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeWed Jul 24, 2013 2:06 pm

Σε λίγο είχα αρχίσει να κοιμάμαι. Καθώς κοιμόμουν σκεφτόμουν ότι πρέπει να κάνω εκείνο το σχέδιο αλήθεια επειδή θα κάνω το πρώτο βήμα του ονείρου μου οπού είναι να καταστρέψω την κυβέρνηση. Άσε αν κάνω κάτι τέτοιο θα γίνω πιο ξακουστός πειρατής. Αν εκείνο το σχέδιο δεν πετύχει τότε δεν θα τα παρατήσω επειδή αποτυχία μια φορά, θα συνεχίσω να πολεμάω μέχρι κάνω το όνειρο μου αλήθεια. Αν πεθάνω πολεμώντας για το όνειρο μου τότε εντάξει θα είναι επειδή πολέμησα. Ότι και να γίνει δεν θα τα παρατήσω καθόλου.
Κοιμόμουν πολύ βαθιά και κάπως ένιωθα μοναχός μέσα στο δωμάτιο αυτό επειδή δεν ήταν μαζί μου και ο Yuuji, θα αντέξω όμως επειδή μέχρι το πρωί θα είναι να αντέξω. Αν έρθει το πρωί ξανά θα τον δω, σκέφτομαι όμως κιόλας ότι κάπως χαζό είναι αυτό το πράγμα, γιατί άραγε νοιάζομαι τόσο πολύ για εκείνον??? Αναρωτήθηκα. Λογικά θα είναι επειδή είναι φίλος μου. Ότι και να ήταν είναι ένας φίλος μου και τους φίλους μου θα τους προστατεύω, όποιος τολμήσει και κάνει κακό σε κάποιον φίλο μου τότε θα πεθάνει.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] My previous plan in action! (part 1) [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] My previous plan in action! (part 1) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] My previous plan in action! (part 1) [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeWed Jul 24, 2013 2:16 pm

Όλο το βράδυ καθώς κοιμόμουν σκεφτόμουν μόνο αυτά τα πράγματα και όταν ήρθε το επόμενο πρωί ξαφνικά μπαίνει ένας στο δωμάτιο μου και με κουνάει ώστε να ξυπνήσω. Με κούναγε πάρα πολύ οπού αναγκάστηκα και εγώ να ξυπνήσω χωρίς την θέληση μου.
-Τι θέλεις επιτέλους???? Του είπα και είδα τον Jugo να με κούναγε, θα ήταν κάτι σοβαρό αλλά δεν ήξερα και την ώρα ακόμη ήταν επειδή μπορεί να κοιμόμουν πολλές ώρες.
-Τίποτα απλά κοιμήθηκες πάρα πολύ και σήμερα είναι μια μεγάλη μέρα για εμάς για αυτό το σχέδιο που έχουμε μου είπε και κατάλαβα τι εννοούσε με αυτό.
-Α ώστε έτσι ε.... περίμενε λίγο θα ετοιμαστώ και θα έρθω του είπα και μετά αυτός βγήκε έξω. Σηκώθηκα από το κρεβάτι, πήρα ότι χρειαζόμουν και μετά αφού ετοιμάστηκα βγήκα έξω από την πόρτα. Όταν βγήκα την έκλεισα την πόρτα γερά και αμέσως κατευθύνθηκα στο μπαρ, τεχνικά ήμουν ήδη μέσα στο μπαρ επειδή το δωμάτιο εκείνο οπού εμένα ήταν μέσα στο μπαρ οπότε δεν θα με πάρει πολύ να φτάσω στο κύριο μέρος του μπαρ. Σε 5 λεπτά είχα φτάσει στο μπαρ και είχα δει περίπου 20 άτομα να είναι μαζεμένα.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] My previous plan in action! (part 1) [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] My previous plan in action! (part 1) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] My previous plan in action! (part 1) [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeWed Jul 24, 2013 2:25 pm

Έπρεπε να ανέβω λογικά πάνω στην σκοινί και να αρχίσω να τους λέω για τα σχέδιο αλλά νομίζω το ξέρουν. Βασικά δεν ήξερα γιατί είναι μια μεγάλη μέρα σήμερα αλλά κάτι μου ερχόταν στο μυαλό, το θέμα ήταν πως δεν μπορούσα να το βρω καλά τι ήταν αυτό.
-Ανέβα στην σκοινί και άρχισε να τους μιλάς για σήμερα Hayate είπε ο Jugo και μετά ανέβηκα πάνω στην σκοινί. Δεν ήξερα τι να πω και για αυτό άρχισα να λέω ότι μου ερχόταν.
-Για σας όλοι σας!!!! Όπως ξέρετε είμαι ο καινούργιος ηγέτης αυτού του σχεδίου και λέγομαι Hayate, δεν ξέρω αν νιώθετε και εσείς το ίδιο αλλά έχω μεγάλο μίσος για την κυβέρνηση και για αυτό θέλω να γίνει αυτό το σχέδιο ώστε να μπορέσουμε να κάνουμε ζημιά στην κυβέρνηση έστω και λίγο αλλά δεν ξέρω αν θα καταφέρουμε καλά. Αν μπορείτε δώστε μου την δύναμη σας!!!! Και μην φοβάστε όσοι από σας ήθελαν να ακολουυθησουν τον jugo θα μπορέσετε να το κάνετε επειδή αποφασίσαμε ότι θα έχουμε δυο ηγέτες αντί γιε έναν αλλά εγώ θα είμαι ο κύριος ηγέτης οπότε θα χρειάζεται να ακούτε και εμένα δεν μου ερχόταν τίποτα άλλο στο μυαλό πάρα αυτό. Μακάρι να τους ενθαρρύνω με αυτά τα λόγια. Σε λίγο άκουγα φωνές, και όσο πιο περνούσε η ώρα τόσο πιο πολλές φωνές άκουγα.
-Ναι ναι ναι ναι!!!! Θα σε ακολουθησουμε!!!
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] My previous plan in action! (part 1) [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] My previous plan in action! (part 1) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] My previous plan in action! (part 1) [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeWed Jul 24, 2013 5:42 pm

Πάλι καλά με τα λόγια που τους είπα τους ενθάρρυνα αλλά μετά σκέφτηκα ότι δεν τους είπα το πιο σημαντικό από όλα. Θα πρέπει να τους πω για το σχέδιο τι θα γίνει.
-Συγνώμη αλλά δεν σας είπα κάτι ακόμη ησύχασαν και μετά έκατσαν κάτω με προσοχή και με άκουγαν.
-Για να γίνει αυτό το σχέδιο αλήθεια πρέπει πρώτα να μαζέψουμε και άλλους συντρόφους αλλά για να μαζέψουμε και άλλους σημαίνει ότι θα πρέπει να αργήσουμε να κάνουμε αυτό το σχέδιο αλήθεια, θα πρέπει να περιμένουμε κάμποσο καιρό και μετά θα βάλουμε σε δράση το σχέδιο...μπορεί μερικοί από εσάς να μην σας αρέσει και πολύ επειδή θέλετε αμέσως τώρα να πάτε να καταστρέψετε την βάση αλλά δεν γίνεται αλλιώς επειδή αν ήμαστε μόνο εμείς τότε μπορεί να μας σκοτώσουν εύκολα επειδή θα ήμαστε πολύ λίγα άτομα... λέω να περιμένουμε γύρω στους 3 μήνες να έχουμε μαζέψει κόσμο και μετά να αρχίσουμε το σχέδιο εκείνο, εσείς τι λέτε??? Δεν ήξερα τι θα πουν οι περισσότεροι αλλά μακάρι να μην έχουν πρόβλημα κανένα.
-Δεν έχουμε κανένα πρόβλημα!!!! Αν είναι να καταστρεψουμε την βάση που έχει εδώ, ευχαρίστως και θα περιμένουμε όσο πρέπει!!!!! Φώναζαν, πάλι καλά που με ακούσουν.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] My previous plan in action! (part 1) [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] My previous plan in action! (part 1) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] My previous plan in action! (part 1) [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeWed Jul 24, 2013 7:23 pm

Αφού τους είπα ότι χρειαζόταν μετά κατέβηκα από την σκοινί. Αυτή την μέρα θα την βγάλω έτσι, απολαυανοντας την μέρα αυτή σε αυτό το μπαρ αλλά δεν θα περάσει έτσι αυτή η μέρα μόνο, όσες μέρες έχουμε μπροστά μας θα περάσουν το ίδιο μέχρι να έρθει η μέρα οπού θα έχουμε αρκετά άτομα για να κάνουμε το σχέδιο αλήθεια. Εύχομαι να έρθει εκείνη η ήμερα σύντομα επειδή και εγώ θέλω να καταστρέψω εκείνη την βάση, σίγουρα είμαι ο μόνος που το θέλει τόσο πολύ. Μπορεί να κάνω και λάθος όμως. Είχα κουραστεί λίγο από την ομιλία που είχα κάνει και για αυτό πήγα να και έκατσα σε μια καρέκλα διπλά στον μπάγκο του μπαρ. Μιας και είχα κάτσει εκεί πέρα δίψασα λιγάκι και για αυτό είπα στον μπάρμαν να μου βάλει ένα ποτήρι να πιω κάτι, δεν του είχα πει τι, το έβαλε εντελώς τυχαία. Σε 5 λεπτά μου το είχε βάλει και άρχισα να το πίνω. Περιείχε αλκοόλ μέσα στο ποτήρι αλλά εγώ το έπινα σαν να ήταν νερό, δεν με πείραζε καθόλου το αλκοόλ. Για να με πειράξει το αλκοόλ θα πρέπει να πιω ολόκληρη δεξαμενή αλλιώς δεν γίνεται να πέσω κάτω. Ήρθε σε λίγο δίπλα μου και ο Jugo.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] My previous plan in action! (part 1) [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] My previous plan in action! (part 1) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] My previous plan in action! (part 1) [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeWed Jul 24, 2013 11:45 pm

-Συγνώμη που στην αρχή σου φέρθηκα έτσι, δεν ήξερα ότι και εσύ σχεδίαζες εκείνο το σχέδιο. Μπορώ να σου πω ότι στην αρχή όταν είπες και εσύ έχεις εκείνο το σχέδιο τότε νευρίασα πάρα πολύ και για αυτό όταν είχες πει κιόλας να πολεμήσουμε και ο νικητής θα γίνει ο ηγέτης του σχεδίου τότε ήθελα απλά να σου δείξω ένα μάθημα, ότι και καλά εγώ είμαι πιο δυνατός από εσένα και ότι εσύ ήσουν ένας αδύναμος οπού δεν μπορεί να γίνει ηγέτης αλλά έκανα ένα μεγάλο λάθος. Δεν είσαι ένας αδύναμος αλλά πολύ δυνατός και σίγουρα θα κάνουν λάθος όλοι τους οι marine αν σε έχουν βγάλει ως έναν αδύναμο επειδή, ένιωσα ήδη την δύναμη σου μια φορά και είναι πολύ δυνατή δεν καταλάβαινα τι ήθελε να πει.
-Τι θέλεις να πεις???
-Αυτό που θέλω να πω είναι ότι μακάρι το σχέδιο μας να πετύχει και να δείξουμε στην κυβέρνηση ότι δεν είσαι ένας αδύναμος αλλά ένας πολύ δυνατός. Δεν ξέρω αλλά από την στιγμή που ξεκινήσαμε την μάχη και από τότε που τελειώσαμε μέχρι τώρα νομίζω ότι είσαι ένας σπουδαίος φίλος μου. Μπορεί να τα παραλέω αλλά κάπως έτσι νιώθω
όντως καλύτερα θα είναι να τον έχω φίλο παρά εχθρό επειδή όντως ήταν κάπως δυνατός ασχέτως ότι τον είχα νικήσει.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] My previous plan in action! (part 1) [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] My previous plan in action! (part 1) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] My previous plan in action! (part 1) [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeThu Jul 25, 2013 1:07 am

Είχε να πει ότι ήθελε και μετά έφυγε αλλά πριν φύγει με αποχαιρέτησε. Από την πολύ την ομιλία και την διασκέδαση που είχα σήμερα, σχεδόν όλη η μέρα πέρασε στο έτσι και είχε πέσει ήδη η νύχτα. Είχα κουραστεί και αναγκάστηκα να πάω στο δωμάτιο μου. Όταν πήγα αμέσως άνοιξα την πόρτα και δεν έκανα τίποτα άλλο όταν μπήκα στο δωμάτιο μου πήγα να την πέσω στο κρεβάτι και να αρχίζω να ροχαλίζω βαθιά. Καθώς κοιμόμουν έβλεπα ένα όνειρο οπού είχα καταφέρει να καταστρέψω την βάση αυτή αλλά για να το κάνω αυτό το πράγμα έπρεπε να θυσιάσω πολλούς, σίγουρα κάποιοι θα πεθάνουν αλλά θα κάνω τα πάντα για να μην γίνει στα αλήθεια.
Η επόμενη μέρα που θα έρθει θα είναι σαν και αυτή οπού θα έχουμε ελπίδες να μπούνε κιαλλοι σύντροφοι αλλά μέχρι να καταφέρουμε να μαζέψουμε πολλούς θα πρέπει να περάσουν πολλές μέρες, μπορεί να χρειαστεί να περάσουν και μήνες αλλά όσο καιρό και να χρειαστεί θα κρατηθούμε γερά μέχρι το τέλος των ημερών.
Με αυτές τις σκέψεις στο μυαλό και με το όνειρο που έβλεπα έχω μόνο μια επιθυμία, να δω την κυβέρνηση να πέφτει αλλά για να το κάνω αυτό θέλω πολύ δουλειά.

Τέλος part 1
Back to top Go down
Sponsored content





[Τέλος] My previous plan in action! (part 1) [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] My previous plan in action! (part 1) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] My previous plan in action! (part 1) [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τέλος] My previous plan in action! (part 1) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 3 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» [Τέλος] My previous plan in action! (part 2) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] Dangerous Minds (Part 1 ) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» [Τελος] Same blood, different path ? (part 3) The pirate [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
»  [Τέλος-Φρούτο] Dangerous Minds (Part 2) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος]Πέφτει η νύχτα στο Sea Train, part 1 [Διεγραμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: East Blue :: Mirrorball Island-
Jump to: