Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 8 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 8 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τέλος-Αποστολή]Μια στάση ανάγκης.

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
AuthorMessage
Argon
Bounty Hunter
Bounty Hunter
Argon


Όνομα Χαρακτήρα : Argon Naito
Posts : 3670
Location : At the top of the world
Join date : 2013-01-06
Age : 27

[Τέλος-Αποστολή]Μια στάση ανάγκης. - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Αποστολή]Μια στάση ανάγκης.   [Τέλος-Αποστολή]Μια στάση ανάγκης. - Page 4 I_icon_minitimeSat Jul 20, 2013 10:36 pm

-Λοιπόν προς τα πιο νησί να πλεύσουμε; με ρώτησε τότε ο Yosaku
-Θα σας βάλλω στο Ice Nine,όμως δεν θέλω να πάτε ακόμα εκεί.
-Αλλά;Που;
-Για αρχή θα έρθετε μαζί μου στο Frost Kingdom...δεν χρειάζονται λεπτομέρειες για τον λόγο.Απλά θα έρθετε.
-Μάλιστα κύριε.Πάμε να ξεμπαρκάρουμε τότε το καράβι μας και ξεκινάμε το ταξίδι μας. είπαν και έφυγαν γρήγορα.
 Ήταν σίγουρα άχρηστοι,όμως το προαίσθημα ότι κάτι κακό θα συνέβαινε όλο και μεγάλωνε και έτσι κάθε βοήθεια τη θεωρούσα πολύτιμη.Ανέβηκα στο καράβι μου και έλυσα τους κάβους,σήκωσα την άγκυρα και άνοιξα τα πανιά,μιας και ο αέρας με ευνοούσε.Έστριψα το πηδάλιο ώστε να βγω από το λιμάνι και έπειτα το άφησα και πήγα προς το δωμάτιο μου,όπου βρισκόταν το den den mushi με το οποίο επικοινωνούσα με τον Hyakkimaru.Τον κάλεσα και περίμενα,μέχρι που μου το σήκωσε.
-Μπρος...
-Και πίσω.
-Τι; έκανε εκείνος και από μέσα μου είχα πεθάνει στα γέλια.
-Έλα Hyakkimaru,ο Argon είμαι.
-Α!Έπρεπε να το φανταστώ...ποιος άλλος κάνει τέτοια είδους αστεία;Τι μπορώ να κάνω για εσένα;
-Κάλεσε στο Tohan Island και επικοινώνησε με τον Commodore Daigin.Πες του να στείλει μια ομάδα Marines στο Frost Kingdom άμεσα!Θέλω να είναι όλοι μεταμφιεσμένοι με πολιτικά ρούχα για να μην κινήσουν υποψίες.Α! και πες του να μου στείλει κάποιον διοικητή υπάκουο,που εκτελεί ασυζητής τις εντολές,με τον οποίο να μπορώ να συνεργαστώ καλά.
Back to top Go down
Argon
Bounty Hunter
Bounty Hunter
Argon


Όνομα Χαρακτήρα : Argon Naito
Posts : 3670
Location : At the top of the world
Join date : 2013-01-06
Age : 27

[Τέλος-Αποστολή]Μια στάση ανάγκης. - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Αποστολή]Μια στάση ανάγκης.   [Τέλος-Αποστολή]Μια στάση ανάγκης. - Page 4 I_icon_minitimeSat Jul 20, 2013 10:36 pm

-Γιατί;Συναίβει κάτι;
-Όχι ακόμα,μα πρόκειται να γίνει...Απλά κάνε ότι σου λέω.
-Καλά μην αγχώνεσαι.Θα τα φροντίσω όλα.
-Και κ΄τι ακόμα.Θα σε πάρουν σύντομα δύο τύποι που θα μπουν στην οργάνωση οπότε κατέταξε και αυτούς.Ακόμα βάλλε και του Johnny και Yosaku στο Ice Nine.Θα τους δώσω τον κωδικό να έχουν επικοινωνία μαζί σου,όμως εσύ κατοχύρωσε τους από τώρα.
-Κατάφερες και βρήκες τέσσερις νέους κυνηγούς μέσα σε μία μέρα;
-Τι να πω;...Είμαι τρομερός.
-Είσαι ο άτιμος.Λοιπόν θα τους κατοχυρώσω και θα μιλήσω με τον Daigin.Να προσέχεις έτσι;
-Μην ανησυχείς θα προσέχω. του απάντησα και το κλείσαμε.
 Βγήκα από το δωμάτιο μου και κατευθύνθηκα ξανά προ το πηδάλιο όπου εκεί ήταν και ο Arashi.Μετά από λίγο ο Yosaku και ο Johnny εμφανίστηκαν με το πλοίο τους και έτσι όλοι μαζί ξεκινήσαμε για το Frost Kingdom.Άντε να δούμε τι με περιμένει τελικά εκεί.Δεν μπορώ να περιμένω.
Back to top Go down
Eustass Kid
Administrator
Administrator
Eustass Kid


Όνομα Χαρακτήρα : Eustass ''Captain'' Kid
Posts : 3846
Location : New World
Join date : 2013-03-05
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος-Αποστολή]Μια στάση ανάγκης. - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Αποστολή]Μια στάση ανάγκης.   [Τέλος-Αποστολή]Μια στάση ανάγκης. - Page 4 I_icon_minitimeTue Jul 23, 2013 10:34 am

Θα βαθμολογηθεί απο εμένα
Back to top Go down
Eustass Kid
Administrator
Administrator
Eustass Kid


Όνομα Χαρακτήρα : Eustass ''Captain'' Kid
Posts : 3846
Location : New World
Join date : 2013-03-05
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος-Αποστολή]Μια στάση ανάγκης. - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Αποστολή]Μια στάση ανάγκης.   [Τέλος-Αποστολή]Μια στάση ανάγκης. - Page 4 I_icon_minitimeTue Jul 23, 2013 11:36 am

Όνομα χαρακτήρα: Argon Naito

P.o.M. Points: 30

Belli: 90.000

Τυχόν παρατηρήσεις: Δεν μπορούσα να σου κόψω απο κάπου..Ήταν πολύ καλή η ιστορία!

Άψογες οι περιγραφές που έκανες , ειδικά στο κομμάτι που ήσουν τραυματίας ( ήταν λες και τον έβλεπα μπροστά μου) και στην μάχη με τον Farkas και τον  Virkas.
Αναπτύσσεις με πολύ όμορφο τρόπο την ιστορία και το σενάριό σου, μπλέκεις εξαιρετικά καλα την ιστορία σου με αυτές των άλλων παικτών (μαζι σε αυτους και τις δικιές μου) .

Back to top Go down
Sponsored content





[Τέλος-Αποστολή]Μια στάση ανάγκης. - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Αποστολή]Μια στάση ανάγκης.   [Τέλος-Αποστολή]Μια στάση ανάγκης. - Page 4 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τέλος-Αποστολή]Μια στάση ανάγκης.
Back to top 
Page 4 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» [Τέλος-Αποστολή-Τεχνική] Μια τελευταία στάση.
» [Αρχή - Αποστολή - Αναβάθμιση Ειδικότητας] Πρώτη στάση, πρώτη Αποστολή.
» Μια απρόσμενη στάση[Τέλος]
» (τελος )Μια τελευταία σταση
» [Τέλος]Μια γρήγορη στάση [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: North Blue :: Micqueot-
Jump to: