Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 9 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 9 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Tελος] Challenge....not accepted (for now) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Tελος] Challenge....not accepted (for now) [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Tελος] Challenge....not accepted (for now) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Tελος] Challenge....not accepted (for now) [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeWed Jul 03, 2013 6:24 pm

Το καραβι μου πλεον φαινοταν. Ειχε αποσταση μολις εικοσι με πενηντα μετρων.
---Δεν επιτρεπω σε καποιον με μεγαλυτερη επικηρυξη απο εμενα να με αγνοει. Σε προκαλω Silver Elf !! Eλα να δουμε ποιος αξιζει να εχει μεγαλυτερη επικηρυξη...
Σιγουρα για να ειχε τοσο μεγαλη επικηρυξη, θα ηταν αξιος αντιπαλος αλλα η συμπεριφορα του και ο τροπος που επελεγε να με προσεγγισει για μαχη ηταν γελοιος κατα τη γνωμη μου και βασιζοταν μονο στο ποιος θα φανει καλυτερος στους υπολοιπους. Ενω εγω συνηθιζα να πολεμουσα πρωτα και κυρια για τον εαυτο μου...
---Ξερεις Bellamy... Μονο ενας δειλος αποφευγει τις προκλησεις που του γινονται. Το σωστο ειναι να δεχεσαι την προκληση ακομα και αν ο αλλος ειναι δυνατοτερος... Το πιο σωστο και ανδρειο ομως απο το να δεχεσαι οποια προκληση σου γινει, ειναι να δεχεσαι τις προκλησεις που αξιζουν... Καλο βραδυ...
Με αυτα τα λογια πηδηξα στο καραβι μου αφηνοντας τον πισω...
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Tελος] Challenge....not accepted (for now) [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Tελος] Challenge....not accepted (for now) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Tελος] Challenge....not accepted (for now) [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeWed Jul 03, 2013 6:31 pm

Εκεινος ομως δεν το εβαζε κατω.
---Ωωωω. Μην με στεναχωρεις τωρα... Γιατι μου μιλας ετσι... Δεν εχεις μαθει τροπους? Τοσο κοτα εισαι πια? Νομιζα οτι για να φυγεις απο το Impel χρειαζοσουν λιγα κοτσια... Πουρ πουρ πουρ πουρ!!
Ο τυπος με εκνευρισε τοσο πολυ που εκανα μεταβολη προτου ξεκινησει το πλοιο για να επιστρεψω και να του δωσω τα μουτρα του να τα φαει. Ο Charlie που προφανως ειχε επιστρεψει στο πλοιο εν τω μεταξυ, παρενεβη και με επιασε απο την μεση
---Οχι Elf...Oχι... Κρατα τις δυναμεις σου... Μας περιμενει ενα επικινδυνο νησι με δυνατους αντιπαλους...Θα επιστρεψουμε εδω και τοτε θα τον λιωσεις αυτον τον γελοιο...
Ειχε δικιο. Δεν επρεπε να ασχοληθω μαζι του για τον λογο ακριβως που ανεφερε. Το μονο που εκανα λοιπον, ηταν να τον κοιταζω καθως απομακρυνομασταν . Εγω με βλεμμα γεματο μισος για την προσβολη του, και εκεινος με ενα ειρωνικο και δηθεν ανετο και cool υφος.
Που θα πηγαινε ομως...Θα του εδινα και εκεινου να καταλαβει καποια πραγματα...
Μπροστα μας ανοιγοταν ο δρομος για το μυστηριωδες και επικινδυνο Nanimonai....

τελος....nanimonai!
Back to top Go down
Deidara
StoryReader
StoryReader
Deidara


Όνομα Χαρακτήρα : Deidara
Posts : 527
Location : Akatsuki's Hideout
Join date : 2013-04-11

[Tελος] Challenge....not accepted (for now) [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Tελος] Challenge....not accepted (for now) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Tελος] Challenge....not accepted (for now) [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeFri Jul 05, 2013 10:49 am

Όνομα χαρακτήρα: Silver Elf

P.o.M. Points: 8

Belli: 27.000

Τυχόν παρατηρήσεις:
Από τις καλές σου ιστορίες.Μπορεί να ήταν μικρή αλλά ήταν καλά γραμμένη.Μου άρεσε το σχέδιο σου για να καλέσεις τον Kenshin στο Namimonai(βέβαια θεωρητικά το να τον προκαλέσεις σε μάχη είναι αυτοκτωνία).Βέβαια πρέπει να πω ότι απογοητεύτηκα πολύ όταν τελικά δεν πολέμησες τον Bellamy και ήταν κρίμας γιατί θα συμπλήρωνε ωραία την ιστορία σου πιστεύω.
Back to top Go down
Sponsored content





[Tελος] Challenge....not accepted (for now) [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Tελος] Challenge....not accepted (for now) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Tελος] Challenge....not accepted (for now) [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Tελος] Challenge....not accepted (for now) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» [Tέλος-Φρουτο] Κοκτέιλ ανανάς [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
»  [Tελος] Περιπετειες στο Omatsuri που σχεδον κοστιζουν ζωες [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
»  Στα αδυτα της ομιχλης... [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» Αυτοκτονια του Silver Elf [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» Οι κρυφοί θαυμαστές [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: Grand Line :: Jaya-
Jump to: