Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 5 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 5 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τέλος]Ημέρα θρήνου.

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Argon
Bounty Hunter
Bounty Hunter
Argon


Όνομα Χαρακτήρα : Argon Naito
Posts : 3670
Location : At the top of the world
Join date : 2013-01-06
Age : 27

[Τέλος]Ημέρα θρήνου.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος]Ημέρα θρήνου.    [Τέλος]Ημέρα θρήνου.  - Page 2 I_icon_minitimeFri Jun 21, 2013 9:19 pm

-Μπράβο το αγόρι μου...Τώρα άφησε τον και μείνε πίσω.Θα το τελειώσω εγώ. του είπα και εκείνος έπραξε αντιστοίχως.
 Ο Chesskippa έδειχνε σαστισμένος.Κάτι πήγε να μου πει ενώ είχε πάρει θυμωμένο ύφος,όμως δεν με ένοιαζε και έτσι απλά του επιτέθηκα πρώτος αυτή την φορά,χωρίς να του το επιτρέψω.Θυμωμένος όπως ήταν έστριψε το σπαθί του σημαδεύοντας το κεφάλι μου.Με ένα γρήγορο βήμα έφυγα στο πλάι του αφήνοντας το ξίφος του να κόψει μόνο τον αέρα,ενώ εγώ βρήκα την ευκαιρία να τον κόψω στο αριστερό γόνατο,λίγο πιο πάνω από εκεί που τον είχε δαγκώσει ο Arashi,αχρηστεύοντας έτσι εντελώς το πόδι του.
 Με άλλη μια παρόμοια επίθεση από την άλλη του πλευρά και θα τον άφηνα χωρίς πόδια.Έπειτα  μάχη θα ήταν δικιά μου.Φρέναρα για να σταματήσω τελικά λίγο πιο μακριά του και γύρισα απότομα ξανά προς τ' αυτόν.Πήρα αμέσως την τέταρτη στάση και εκτοξεύτηκα για άλλη μια φορά προς το μέρος του.Τον είδα που γυρνούσε προς τα εμένα και φαινόταν πως ακόμα και τη στροφή δυσκολευόταν να την κάνει.Πήγε άλλη μια φορά να με χτυπήσει,όμως ξανά έσκυψα την τελευταία στιγμή και αυτή την φορά η λεπίδα μου βρήκε το δεξί του γόνατο.Τα είχα καταφέρει όμως με το που ήμουν έτοιμος να απομακρυνθώ από δίπλα του ο πόνος στο πόδι μου επέστρεψε και έτσι σωριάστηκα απότομα κάτω.Μετά απ μερικές επίπονες στροφές στο έδαφος σταμάτησα να γυρνάω και αφού στηρίχτηκα στη "Σκιά" πίεσα το σώμα μου να σταθεί όρθιο.
 Αν η μάχη δεν είχε τελειώσει θα την είχα πολύ άσχημα,όμως ευτυχώς δεν ίσχειε κάτι τέτοιο.Κοίταξα τον Chesskippa.Ήταν γονατιστός στο έδαφος με τα πόδια του καλυμμένα με αίμα και όσο και να πίεζε να σηκωθεί δεν έδειχνε να μπορούσε να το κάνει.Άρχισα να περπατώ αργά προς το μέρος του στηριζόμενος στο όπλο μου.Με το που τον έφτασα κούνησε το ξίφος του να με χτυπήσει,όμως με ένα δικό μου απότομα χτύπημα στην μούρη με τη θήκη του ξίφους μου τον ξάπλωσε κάτω και εμπόδισε την κίνηση του.Πήγα απ πάνω του και τον πάτησα με το πόδι που δεν με πονούσε.
-Τι θα έλεγες να παραδοθείτε τώρα;... τον ρώτησα ...Αν το κάνετε θα σου χαρίσω την μίζερη ζωή σου.
 Δεν χρειάστηκε κάτι παραπάνω...Αμέσως ο Chesskippa διέταξε τους άντρες του να παραιτηθούν και εκείνοι το έκαναν.Έτσι σιγά σιγά οι στρατιώτες άρχισαν να μαζεύουν τους πειρατές και να τους μεταφέρουν προς την φυλακή του νησιού.
-Έτσι για να ξέρεις...Όταν είπα ότι είμαι κυνηγός εννοούσα αληθινός.Και όχι κάποιος από αυτούς που έβλεπες στον ύπνο σου. είπα στον Chesskippa προτού τον πάρουν και εκείνο μαζί με τους άλλους.
 Με την σειρά μας ο Arashi και εγώ πήραμε τον δρόμο μας για το παλάτι,αφού κάποιος αρκετά ευγενικός στρατιώτης προσφέρθηκε να με βοηθήσει να περπατήσω στηρίζοντας με πάνω του.Ήταν ώρα για την είσπραξη.
Back to top Go down
Argon
Bounty Hunter
Bounty Hunter
Argon


Όνομα Χαρακτήρα : Argon Naito
Posts : 3670
Location : At the top of the world
Join date : 2013-01-06
Age : 27

[Τέλος]Ημέρα θρήνου.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος]Ημέρα θρήνου.    [Τέλος]Ημέρα θρήνου.  - Page 2 I_icon_minitimeFri Jun 21, 2013 9:59 pm

Παρά την θλίψη που εξέπεμπε διαρκώς ο βασιλιάς όλη την προηγούμενη μέρα,την στιγμή εκείνη που έμαθε για την σύλληψη του Chesskippa έδειχνε πολύ χαρούμενος.
-Δεν ξέρετε πόσο μεγάλη χάρη μας κάνατε Mr.Shadow.Αυτός ο πειρατής μας προκαλεί καιρό τώρα προβλήματα και είναι πράγματι μεγάλη χαρά που τον ξεφορτωθήκαμε. μου είπε και ύστερα διέταξε να μου φέρουν την αμοιβή μου.
 Από ότι φαινόταν αυτός ο καραγκιόζης είχε 5.000.000 belli επικήρυξη.Είχα βγάλει την καλή όπως φαινόταν με αυτόν.Ω ναι...sake θα είσαι σύντομα δικό μου.Μετά από όλα αυτά για άλλη μια φορά ο κόσμος μαζεύτηκε μπροστά από τους τάφους που είχαν σκαφτεί πριν από λίγο και ήταν έτοιμοι επιτέλους για να θάψουν και να αποδώσουν τιμές στους ήρωες τους.Πέρα από τους πολίτες του νησιού,τον βασιλιά,εμένα και τον Arashi εκεί βρίσκονταν και δημοσιογράφοι για να καλύψουν το γεγονός.Πριν από λίγο είχαν ενημερωθεί για την σύλληψη που πέτυχα,οπότε εγώ σίγουρα είχα κερδίσει πολλά από αυτή μου την άθελη επίσκεψη στο νησί.
 Λίγο προτού αρχίσει η τελετή βροχή άρχισε τελικά να πέφτει.Από την αρχή φαινόταν πως θα ήταν η μέρα...Μια μέρα θρήνου.Έβλεπα τον πόνο στα πρόσωπα όλον και δεν άντεχα να κοιτάω.Αν έλεγα ότι δεν ήξερα τον πόνο από το να χάνεις τα αγαπημένα σου πρόσωπα θα ήταν ψέμα.Είχα εγαταλείψει το νησί όπου ζούσα και είχα παρατήσει πίσω τους καλύτερους μου φίλους,τα οποία πλέον δεν ήξερα αν ζούσαν ή πέθαναν και έπειτα χωρίστηκα από τους δασκάλους μου,τα μόνα άτομα τα οποία μπορούσα στην ζωή μου να χαρακτηρίσω ως οικογένεια,τα άτομα που με έκαναν να φτιάξω τον χαρακτήρα μου,τα πιστεύω μου,τον τρόπο σκέψης μου...Ήμουν ένας μόνος άνθρωπος.Μόνο ο Arashi και τα ξίφη μου μου είχαν απομείνει στην ζωή μου.
 Έτσι έπαψα να τους κοιτάζω και έστρεψα το κεφάλι μου προς τα πάνω,προς τον ουρανό.Δεν με ένοιαζε που έβρεχε...πάντα μου άρεσε να τον κοιτάζω και ηρεμούσα έτσι.Εξάλλου το νερό που  έπεφτε κάλυψαν εκείνα τα λιγοστά δάκρυα τα οποία κύλησαν από τα μάτια μου και δεν τα είδε κανείς.Η τελετή συνεχίστηκε...απαγγέλθηκαν φόροι τιμής για τους νεκρούς και προτού κλείσουν εντελώς τους τάφους ο βασιλιάς έβγαλε ένα λόγο και ύστερα απέδωσε και τον δικό του φόρο τιμής στον αδικοχαμένο του γιο.Έπειτα βυθίστηκε στο κλάμα.Τόσος πόνος...Σε τι κόσμο ζούμε;Πως γίνεται να υπάρχουν άτομα σαν τους πειρατές που δεν νοιάζονται για τίποτα και για κανέναν;Δεν έχουν συναισθήματα αυτοί;Δεν νιώθουν;Δεν είναι άνθρωποι;Πως μπορούν να ζουν έτσι;
 Με το που τελείωσε η τελετή η δημοσιογράφοι με πλησίασαν.
Back to top Go down
Argon
Bounty Hunter
Bounty Hunter
Argon


Όνομα Χαρακτήρα : Argon Naito
Posts : 3670
Location : At the top of the world
Join date : 2013-01-06
Age : 27

[Τέλος]Ημέρα θρήνου.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος]Ημέρα θρήνου.    [Τέλος]Ημέρα θρήνου.  - Page 2 I_icon_minitimeFri Jun 21, 2013 10:09 pm

-Τι έχετε να πείτε για τα όσα συνέβησαν στο νησί; ρώτησε ένας
-Βρήκατε κάποιον που θα μπορούσε να ενταχθεί στην οργάνωση σας εδώ; ρώτησε κάποιος άλλος.
-Θα κυνηγήσετε τους υπεύθυνους για τα γεγονότα στο νησί; ρώτησε ένας τρίτος.
-Τα όσα συνέβησαν εδώ είναι ακόμα μια απόδειξη της κακίας και της διαφθοράς αυτών που κυκλοφορούν με τον τίτλο του πειρατή.Άνθρωποι σαν και αυτούς δεν έχουν κανένα ιερό και όσιο για αυτό και αξίζουν να τιμωρηθούν για τις πράξεις τους.Τα γεγονότα που εξελίχθηκαν άφησαν τον κόσμο εδώ εξαθλιωμένο και ψυχικά πονεμένο,ενώ πολλοί από τους στρατιώτες πέθαναν.Δεν θα γινόταν κάποιος από εδώ να αναλάβει την δουλειά που έχω να του προσφέρω.Δεν θα τα έβγαζαν πέρα.Για αυτό το λόγο θα επικοινωνήσω μάλιστα με τον Commodore Daigin στο Tohan Island και θα του ζητήσω να σταλούν επιπλέον ενισχύσεις στο νησί για την προστασία των πολιτών.Σίγουρα η σύλληψη του Chesskippa προμηνύει ένα πιο ήσυχο και ασφαλές μέλλον,όμως οι άμυνες του νησιού έχουν καταστραφεί και έτσι είναι ευάλωτο σε άλλες εξωτερικές απειλές που ακόμα δεν μπορούμε να δούμε.Όσο για το αν θα κυνηγήσω το υπαίτιο η απάντηση είναι ναι.Παρότι η διαμάχη έγινε μεταξύ δύο πειρατών αυτός που προκάλεσε το μεγαλύτερο πρόβλημα και έπραξε χειρότερα από τους δύο ήταν ο γνωστός σε όλους σας Raziel και αυτός θα είναι ο στόχος μου για την ώρα.Όσο ακόμα βρίσκεται στην North Blue να είστε σίγουροι ότι θα τον συλλάβω και θα τον φέρω στην δικαιοσύνη. είπα και αποχώρησα.
 Οι δημοσιογράφοι μετά από εμένα έπεσαν πάνω στον βασιλιά,όμως εκείνος αρνήθηκε να κάνει δηλώσεις για το οτιδήποτε εκείνη την συγκεκριμένη στιγμή.
-Μόλις ο Raziel πιαστεί θα κανονίσω να εκτελεστεί με τον πιο βάναυσο τρόπο. ήταν το μόνο που τους είπε.
 Μετά από αυτό ο βασιλιάς και εγώ μιλήσαμε ιδιαιτέρως.Μου έδωσαν μια αφίσα με την επικήρυξη του Raziel και μου ζήτησε για άλλη μια φορά να τον βρω πάσι θυσία.
-Ξέρετε που μπορεί να είναι τώρα ο Raziel εξοχότατε;
-Δυστυχώς όχι.Όμως όταν το έσκασε από το νησί έφυγε μαζί με τον Baruch,ένα πρώην πειρατή ο οποίος είχε ανοίξει ένα μπαρ εδώ στο νησί μας.Ίσως κάποιος από αυτούς που συχνάζουν εκεί να ξέρουν το που πήγε.
-Μα εφόσον έφυγε δεν έχει κλείσει το μπαρ του;
-Ο Mr.Narmin ο πλουσιότερος άνθρωπος του νησιού το αγόρασε την επόμενη και πλέον ένας από τους εργάτες του το διευθύνει οπότε παραμένει ανοικτό.Μιας και είναι το πιο φημισμένο μας μπαρ οι πελάτες του δεν χάθηκαν και συχνάζουν ακόμα εκεί.Κάποιος μπορεί να ξέρει κάτι. μου απάντησε και μου έδωσε οδηγίες για το πως θα βρω το μαγαζί.
 Προτού φύγω για το μπαρ του ζήτησα μόνο να μου ετοιμάσει ένα νέο πλοίο-μιας και το δικό μου είχε καταστραφεί στην καταιγίδα-ώστε αφού έβρισκα τις πληροφορίες που ήθελα να έφευγα αμέσως για να συνεχίσω το ταξίδι μου.Συμφώνησε,χαιρετηθήκαμε και ύστερα οι δρόμοι μας χωρίστηκαν.Εκείνος μπήκε πάλι στο παλάτι του,ενώ εγώ μαζί με τον Arashi κινήσαμε για την πόλη και το μπαρ του Baruch.
Back to top Go down
Argon
Bounty Hunter
Bounty Hunter
Argon


Όνομα Χαρακτήρα : Argon Naito
Posts : 3670
Location : At the top of the world
Join date : 2013-01-06
Age : 27

[Τέλος]Ημέρα θρήνου.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος]Ημέρα θρήνου.    [Τέλος]Ημέρα θρήνου.  - Page 2 I_icon_minitimeSat Jun 22, 2013 11:52 pm

Χάρις τις οδηγίες του βασιλιά δεν μου πήρε παρά λίγα λεπτά να βρω το μπαρ που έψαχνα-πιο πολύ μου πήρε να φτάσω ως εκεί-.Μπήκα μέσα και πράγματι το μέρος ήταν γεμάτο από κόσμο και δεν έβλεπα να υπήρχε κάποιο τραπέζι ελεύθερο.Έτσι κίνησα για τον πάγκο.
-Τι θα πάρετε; με ρώτησε ο μπαρ-μαν μόλις τον πλησίασα.
-Δίνετε καθόλου πληροφορίες;
-Πληροφορίες; μου ανταποκρίθηκε απορημένος.
-Ακριβώς... του απάντησα και γύρισα προς το πλήθος που καθόταν στα τραπέζια πίσω μου ...Για ακούστε με όλοι... τους φώναξα ...Υποθέτω ότι όλοι εδώ μέσα γνώριζαν τον Baruch-μιας και αυτό είναι το διασημότερο μπαρ του νησιού-.Υπάρχει όμως κάποιος εδώ που είχε πιο στενή επαφή μαζί του ή κάποιος που μπορεί να ξέρει που θα πήγαινε αφότου έφυγε από το νησί με τον πειρατή ονόματι Raziel; ρώτησα.
Όλοι με κοίταζαν όσο μιλούσα μα μόλις σταμάτησαν γύρισαν ξανά στο ποτό τους και δεν έλαβα καμία απάντηση.Πολύ καλά λοιπόν...Ίσως έπρεπε να χρησιμοποιήσω πιο δραστικά μέσα.
-Μόλις συνέλαβα έναν πειρατή που ξέρετε με το όνομα Chesskippa και η αμοιβή για την σύλληψη του ήταν 5.000.000 belli.Όποιος λοιπόν μου φανερώσει την τοποθεσία του Baruch-και πιθανότατα και του Raziel-θα τον ανταμείψω δίνοντας του 1.000.000 από τα λεφτά μου.
 Τότε ήταν που ένας τεραστίων διαστάσεων άντρας σηκώθηκε από ένα τραπέζι στο βάθος και με πλησίασε με αργά και σταθερά βήματα,ενώ είχα ένα πλατύ χαμόγελο στο στόμα του.
-Εγώ ξέρω που θα πήγαινε ο Baruch... μου είπε με το χαμόγελο ακόμα στο πρόσωπο του.
-Ωραία λοιπόν...πες μου που θα τον βρω και θα έχεις τα λεφτά σου.
-Άκουσα ότι σκόπευε να πάει στο Frost Kinfdom...Δεν ξέρω αν θα πήγαινε απευθείας ή όχι,αλλά ξέρω ότι σίγουρα αν δεν έχει πάει θα βρεθεί εκεί κάποια στιγμή.
 Δεν μου άρεσε η φάτσα του τύπου και δεν ήξερα  αν μπορούσα να τον εμπιστευθώ,όμως από την άλλη ήταν ο μόνος που μου έδωσε κάποια απάντηση και έτσι θα έπρεπε τουλάχιστον να ελέγξω την ιστορία του.
Back to top Go down
Argon
Bounty Hunter
Bounty Hunter
Argon


Όνομα Χαρακτήρα : Argon Naito
Posts : 3670
Location : At the top of the world
Join date : 2013-01-06
Age : 27

[Τέλος]Ημέρα θρήνου.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος]Ημέρα θρήνου.    [Τέλος]Ημέρα θρήνου.  - Page 2 I_icon_minitimeSat Jun 22, 2013 11:52 pm

-Πολύ καλά.Σε ευχαριστώ για την πληροφορία.Πάμε αγόρι μου. είπα στον Arashi και κάναμε να φύγουμε.
Ο άντρας άπλωσε την χερούκλα του και με έπιασε από τον ώμο.
-Έι που νομίζεις ότι πας κοντοπίθαρε;Που είναι τα λεφτά που μου υποσχέθηκες;
-Α τι αυτό;Είπα ψέματα...Σίγα μην έδινα ποτέ τα λεφτά μου.
Ο τύπος έδειχνε εξαγριωμένος.
-Παλιό... είπε μέσα από τα σφιγμένα του δόντια και σήκωσε την γροθιά του να με χτυπήσει.
 Εφόσον δεν είχα χρησιμοποιήσει πολύ ενέργεια ενάντια στον Chesskippa είχα περιθώρεια να κάνω μια μικρή επίδειξη ικανοτήτων.Και έτσι επιτέθηκα πρώτος.
-Shadow Step-Elusive Shadow.
 Η γροθιά του ήρθε ταχύτατα καταπάνω μου και για λίγο φαινόταν πως θα με χτυπούσε.Μα με το που έφτασε στο σημείο όπου βρισκόμουν χτύπησε τελικά τον αέρα μιας και δεν ήμουν πλέον εκεί.Είχα βρεθεί ήδη από πίσω του και έβαζα το ξίφος μου στην θήκη μου.Με το που το έκλεισα μια ουλή από τον δεξί του ώμο μέχρι διαγώνια κάτω ζωγραφίστηκε στο σώμα του και ο τεράστιος άντρας σωριάστηκε στο έδαφος.Πήγα από πάνω του και τον κοίταξα κατάματα.Πλέον έβλεπα φόβος στο πρόσωπο του.
-Θα επισκεφθώ το Frost Kingdom και θα δω αν μου είπες την αλήθεια ή όχι.Αν δω όμως ότι μου είπες ψέματα θα έρθω πάλι εδώ και θα τελειώσω ότι άρχισα τώρα.Κατανοητό;
-Μάλιστα κύριε... είπε εκείνος με τρεμάμενη φωνή ...μην ανησυχήτε θα τον βρείτε εκεί σίγουρα.Ξέρω ότι θα πήγαινε εκεί.
-Ωραία τότε εγώ να πηγαίνω. είπα και μαζί με τον Arashi βγήκαμε έξω.
 Με το που απομακρυνθήκαμε λίγο από το μπαρ άφησα όσο πιο σιγά γινόταν μια κραυγή πόνου που τόσην ώρα συγκρατούσα μέσα μου.Σίγουρα ήταν μια καλή επίδειξη,όμως αυτή μου η κίνηση είχε στείλε ένα κύμα πόνου απευθείας στο πόδι μου και έκανε το περπάτημα ακόμα πιο δύσκολο.Τελικά έφτασα στο λιμάνι όπου κάποιοι στρατιώτες μου έδειξαν το νέο πλοίο που μου έδινε ο βασιλιάς.Αφού τους ευχαρίστησα και έστειλα χαιρετισμούς για άλλη μια φορά στον βασιλιά ανεβήκαμε απάνω μαζί με τον Arashi και αφού ανοίξαμε πανιά αφήσαμε το νησί πίσω μας.
 Προτού απομακρυνθούμε ιδιαίτερα επικοινώνησα με τον Hyakimmaru πίσω στο Lyneel και του ζήτησα να επικοινωνήσει με τον Commodore Daigin πίσω στο Tohan Island,ώστε να στείλει ενισχύσεις στο νησί,όπως είχα ήδη πει ότι θα έκανα.Έπειτα έκατσα και σκέφτηκα για το που θα πήγαινα τελικά μετά.Είχα κάποιο στοιχείο για το που μπορούσα να βρω τον Baruch,άρα πιθανότατα και τον Raziel,όμως δεν ήταν και πολύ έγκυρη πληροφορία.Επίσης είχα ήδη καθυστερήσει το σημαντικό μου ταξίδι στο Inuyama Island ώστε να βρω νέα μέλει για την οργάνωση μου,οπότε στην τελική το ταξίδι εκεί μου φαινόταν πιο σημαντικό.
-Εντάξει λοιπόν αγόρι μου... είπα στον Arashi κάποια στιγμή ...Πάμε στο Inuyama Island.
Back to top Go down
Editor
Newspaper Publisher
Newspaper Publisher
Editor


Posts : 956
Join date : 2013-02-01

[Τέλος]Ημέρα θρήνου.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος]Ημέρα θρήνου.    [Τέλος]Ημέρα θρήνου.  - Page 2 I_icon_minitimeTue Jun 25, 2013 9:28 pm

Όνομα χαρακτήρα: Argon Naito

P.o.M. Points: 9

Belli: 30.000

Τυχόν παρατηρήσεις: Δεν υπάρχουν πολλά να πω. Ωραία ιστορία, μου άρεσε που ακολουθείς storyline που ακολουθεί ό,τι έχουν γράψει άλλοι χαρακτήρες.

υγ.Αυτοί οι δημοσιογράφοι στενός κορσές σου έχουν γίνει! Razz
Back to top Go down
Sponsored content





[Τέλος]Ημέρα θρήνου.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος]Ημέρα θρήνου.    [Τέλος]Ημέρα θρήνου.  - Page 2 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τέλος]Ημέρα θρήνου.
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» [Τέλος-Αποστολή] Στο Τέλος Ξυρίζουν Τον Γαμπρό
» {Αρχή}The Punisher Pirates:Το τέλος ενός ταξιδιού,η αρχή μιας νέας περιπέτειας {Τέλος}
» [Τέλος] Το τέλος είναι η μαγεία..
» [Τέλος] New War
» [Τέλος] Mr Bel knows..

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: North Blue :: Sedna Kingdom-
Jump to: