Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 5 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 5 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τέλος] The promise i gave! [Διεγραμένος Χαρακτήρας]

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] The promise i gave! [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] The promise i gave! [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] The promise i gave! [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeWed Jun 19, 2013 9:57 pm

-Ooooooiiiiiiiii Hounddddd!!!!! Κοίταζε από εδώ και εκεί για να με δει αλλά δεν με έβλεπε καθόλου και έτσι αναγκάστηκα να πάω προσωπικά μπροστά του για να του μιλήσω.
-Oi σου μιλούσα δεν με άκουγες καθόλου?!?!?!? Του είπα καθώς του είχα ρίξει μια ελαφριά μπούνια στο κεφάλι του.
-Ποιος είσαι εσύ ??? Τι θέλεις??? Λεφτά??? Αν είναι έτσι πάρε όσα θες!!! Είχε βάλει τα χέρια του στην τσέπη και ήταν έτοιμος να βγάλει λεφτά αλλά τον σταμάτησα αμέσως.
-Βλάκα σιγά μην θέλω λεφτά από ένα τέτοιο νησί σαν και αυτά και έξαλλου εγώ δεν είμαι τέτοιος άνθρωπος, νόμιζα ότι θα με θυμηθεί αν με έβλεπε η με άκουγε να μιλά αλλά έβλεπα δεν με θυμόταν καθόλου ότι και να του έλεγα. Έτσι αναγκάστηκα μετά να του πω ποιος είμαι στα αλήθεια ώστε να με θυμηθεί.
-Έλα ρε συ μην μου πεις ότι με ξέχασες κιόλας!!! Εγώ είμαι ο Hayate όπου σε είχε βοηθήσει πριν κάτι μέρες με κάτι πειρατές όπου είχαν έρθει εδώ πέρα και σου είχε υποσχεθεί κάτι!!!! Δεν γίνεται να με ξέχασες!!! Έτσι???? Αφού του είπα έτσι, έκατσε λίγο κάτω και το σκέφτηκε καλά και μετά από 5 λεπτά κάτι του ήρθε στο μυαλό.


Last edited by Rikuo on Fri Jun 21, 2013 7:53 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] The promise i gave! [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] The promise i gave! [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] The promise i gave! [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeThu Jun 20, 2013 11:56 am

-Αααααα μήπως είσαι εκείνος όπου είχε έρθει την τελευταία φορά και προστάτευες την πόλη μας από Hayate όπου ήταν τελικά πειρατές και έδωσες την υπόσχεση να μας σώσεις κιόλας από τον Morgan???? Πρέπει να είχε γίνει και λίγο χαζός από την τελευταία φορά που τον είχα δει επειδή μόλις τώρα το είχα πει ο ίδιος το ίδιο πράγμα όπου είχε πει.
-Ναι ναι αυτός είμαι αλλά μην λες ότι λέω!!! Του φώναξα έντονα και του έδωσα μια ελαφριά μπούνια στο κεφάλι του.
-Τι θέλεις εδώ πέρα όμως??? Ξέρω ότι είσαι πειρατής αλλά δεν έχω ακούσει πράγματα από σένα, μην σου πω σχεδόν τίποτα.. μονό την αφίσα σου έχω δει με την επικήρυξη σου έχω δει τίποτε άλλο.
-Ναι ναι το ξέρω πρέπει να είναι κάπως ντροπιαστικό να ξέρεις ένα σαν και μένα όπου έχει μονό 2.000.000 έτσι???
-Εεεεεε δεν έμαθες τις τελευταίες επικηρύξεις όπου είχαν βγει????
Δεν καταλάβαινα για πιο πράγμα μιλούσε.
-Όχι γιατί τι έγινε???
-Πάλι καλά όπου είχα μια μαζί μου, έλα κοίταξε να δεις πόσο ανέβηκε
, έβγαλε από την τσάντα όπου είχε μαζί του μια αφίσα επικήρυξης οπού ήταν δίκια μου. Την πήρα και κοίταξα την επικήρυξη και έγραφε 7.000.000. Όταν διάβασα το πόσο αισθάνθηκα καλύτερα αλλά και από την άλλη όχι επειδή είναι ακόμη μικρό πόσο σε σχέση με άλλους πειρατές.


Last edited by Rikuo on Fri Jun 21, 2013 8:56 pm; edited 3 times in total
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] The promise i gave! [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] The promise i gave! [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] The promise i gave! [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeThu Jun 20, 2013 12:02 pm

-Δεν το περίμενα να ανεβεί αλλά ακόμη δεν με ξέρουν πολύ από τι βλέπω αλλά μην ανησυχείς σε λίγο καιρό θα ακούς και το δικό μου όνομα οπού και να πάω Hound!!! Του είπα περίφημα.
-Εντάξει αλλά μην το παρακάνεις εντάξει??? Τελωσπαντων δεν έχει σημασία αυτό, πες μου στα αλήθεια γιατί έχεις έρθει εδώ πέρα όμως??? Μην μου πεις ήρθες εδώ για να εκπληρώσεις την υπόσχεση σου?!?!?!? Έπεσε ακριβώς μέσα.
-Ακριβώς και με αυτή την πράξη οπού θα κάνω σίγουρα θα κοιτάξει και εμένα η κυβέρνηση και μετά σίγουρα θα ακουστώ παντού χαχαχαχαχαχαχαχα!!!! Γελούσα έντονα αλλά πολύ δυνατά.
-Μην το παρακάνεις όμως αλλά μπορώ να σου πω ότι πάντα σε περίμενα και για αυτό από τότε που μου το είχες πει ότι θα το κάνεις πίστευα πάντα ότι θα έρθεις και εσυ επιτέλους εδώ.
-Τι θέλεις να πεις με αυτό???
-Θέλω να πάω ότι από την στιγμή που έφυγες πήγα αμέσως στο σπίτι μου και άρχιζα να ετοιμάζω το σχέδιο ώστε να μπορείς να του αντιμετωπίσεις τους marines και το έκανα κάθε μέρα μέχρι να βρω το πιο κατάλληλο σχέδιο για σένα Hayate και τώρα οπού είσαι εδώ πέρα θα γίνει επιτέλους στα αλήθεια!!!
-Οκ ας κάνουμε τότε εκείνο το σχέδιο αλήθεια!!!!
Είπα ξανά έντονα.
-Αλήθεια τώρα πρέπει να το κόψεις αυτό που κάνεις, καταντάει σπαστικό!!! Μου είπε καθώς μου έριξε μετά μια ελαφριά μπουνιά στο κεφάλι.


Last edited by Rikuo on Fri Jun 21, 2013 9:02 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] The promise i gave! [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] The promise i gave! [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] The promise i gave! [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeThu Jun 20, 2013 1:54 pm

-Λοιπόν αφού έχουμε πολλά να πούμε δεν πάμε στο ξενοδοχείο οπού έχω μαζί με τον φίλο μου τον Yuuji???
-Και δεν πάμε αλλά ποιος είναι ο Yuuji???
Μου είπε ο Hound.
Αυτός εκεί πέρα που στέκεται, έδειξα με το χέρι προς τα δεξιά τον Yuuji. Ο Yuuji νόμιζε ότι του έλεγα να έρθει προς τα εδώ και για αυτό ξεκίνησε να έρχεται.
-Οχ θεέ μου!!! Είπα καθώς έβαλα το χέρι μου στην μούρη μου.
-Ρε συ δεν σου είπα να έρθεις εσύ, τι το περνάς για λάθος?!?!?!? Του είπα νευριασμένος.
-Καλά καλά πως κάνεις έτσι!!!! Εκείνος είναι ο Hound οπού έλεγες???
-Ναι αυτός, αλλά τώρα που μαζευτήκαμε ας πάμε στο ξενοδοχείο να πούμε κάποια σημαντικά πράγματα
, μετά είχαμε πάρει αμέσως τον δρόμο για το ξενοδοχείο.
Περάσαν γύρω στα 5 λεπτά και είχαμε φτάσει ήδη στο ξενοδοχείο. Όταν φτάσαμε στο ξενοδοχείο αμέσως ανοίξαμε την πόρτα και μπήκαμε μέσα. Αφού μπήκαμε μέσα αρχίζαμε μετά να περπατάμε τις σκάλες και ανεβήκαμε προς τον 3 όροφο. Μέσα σε 5 λεπτά είχαμε φτάσει ήδη στον τρίτο όροφο και είχα το χέρι μου στην τσέπη ώστε να βγάλω το κλειδί της πόρτα για να μπούμε μέσα. Όταν φτάσαμε στην πόρτα έβγαλα το κλειδί και το έβαλα στην κλειδαριά για να ανοίξω την πόρτα, άνοιξα την πόρτα σε λίγα δεύτερα και μετά μπήκαμε μέσα.


Last edited by Rikuo on Fri Jun 21, 2013 9:21 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] The promise i gave! [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] The promise i gave! [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] The promise i gave! [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeThu Jun 20, 2013 2:10 pm

-Ααααα τι ωραίο δωμάτιο, πόσα έδωσες για να το νοικιάσεις??? Μου είπε ο Hound.
-Α λίγα αλλά τόσο ωραίο σου φαίνεται??? Εμένα έτσι και έτσι αλλά όπως το πάρει κανείς είναι.
-Λίγα για ένα τόσο ωραίο δωμάτιο??? Μάλλον ο ιδιοκτήτης αυτού του ξενοδοχείου θα είναι πολύ καλός και θα τα έχει σε καλές τιμές τα δωμάτια αλλά όπως το είπες είναι, όπως το πάρει κανείς.

Αφού είχαμε μπει μέσα κάθισε ο Yuuji στο κρεβάτι μαζί με τον Hound και εγώ κάθισα στην καρέκλα.
-Λοιπόν πότε θα αρχίσεις να λες το σχέδιο για το πω θα μπούμε στη βάση και να σκοτώσουμε τον Morgan??? Ήταν καιρός να αρχίσει να μου λέει αφού είχαμε έρθει στο ξενοδοχείο και κάνεις άλλος δεν μας ακούει.
-Ε σχέδιο για πιο πράγμα μιλάς??? Δεν είχες βρει εσύ σχέδιο Hayate??? Μου είπε ο Yuuji.
-Θα έβρισκα αλλά όταν βρήκα τον Hound μου είπε ότι όσο έλειπα από το νησί αυτό προσπαθούσε να βρει ένα σχέδιο μόνος του επειδή αν πότε ξανά βρισκόμουν σε αυτό το νησί για να κάνω την υπόσχεση μου αλήθεια.
-Ώστε έτσι ε... τότε πες το Hound.
-Λοιπόν πρώτα θα σας πω ότι την επίθεση θα την κάνουμε το βράδυ όταν όλα τα φώτα θα είναι σβησμένα για να μην προκαλέσουμε πανικό στους πολίτες του νησιού, έγινε???
-Οκ!!!
Είπα έντονα.


Last edited by Rikuo on Fri Jun 21, 2013 10:00 pm; edited 3 times in total
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] The promise i gave! [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] The promise i gave! [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] The promise i gave! [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeThu Jun 20, 2013 7:37 pm

Μετά κάθισε να μας πει το σχέδιο του και σε 30 λεπτά είχε τελειώσει ήδη. Όταν όμως μάθαμε εγώ και ο yuuji το σχέδιο του μας είχε φανεί κάπως ριψοκίνδυνο και μάλιστα πολύ επικίνδυνο επειδή θα πρέπει να μπούμε μέσα στην βάση μόνο οι 3 μας και δεν ξέρεις τι θα γίνει. Το πιο ανησυχητικό μέρος από όλα είναι ότι θα πρέπει να τον βρούμε με ησυχία και να τον σκοτώσω με ησυχία ώστε μην γίνει μεγάλη μάχη, κάτι τέτοιο είναι πολύ δύσκολο να γίνει και για αυτό ανησυχώ πάρα πολύ για το τι θα γίνει.
-Λοιπόν επειδή η ώρα είναι 7 λέω να την πέσουμε για 3 ώρες και μετά να ξεκινήσουμε το σχέδιο εσείς τι λέτε??? Είπα στον Yuuji και στον Hound.
-Όντως έχουμε πολύ δουλειά το βραδύ να κάνουμε και για αυτό ας ξεκουραστούμε όσο μπορούμε για να έχουμε πολύ ενέργεια το βράδυ, είπε και πήγαινε να ξαπλώσει στο κρεβάτι μου αλλά τον σταμάτησα πριν το κάνει και του είπα.
-Oi τι κάνεις εκεί πέρα??? Πήγαινε στο σπίτι σου να κοιμηθείς και θα συναντηθούμε στις 10 έξω από την βάση!!! Του φώναξα.
-Καλά εντάξει αλλά θα βάλεις και εσύ ξυπνητήρι ώστε να μπορείς να ξυπνήσεις εύκολα, λογικό είναι να βάλω αλλιώς δεν θα μπορέσω να ξυπνήσω.


Last edited by Rikuo on Fri Jun 21, 2013 10:19 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] The promise i gave! [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] The promise i gave! [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] The promise i gave! [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeThu Jun 20, 2013 7:57 pm

Έφυγε μετά ο Hound και πήρα εγώ το ξυπνητήρι και το είχα ρυθμίσει να χτυπήσει στις 9:45 το βράδυ ώστε να ξυπνήσουμε εγκαίρως. Αφού το έβαλα έπεσα στο κρεβάτι μου και ο Yuuji στο δικό του, σε λίγα λεπτά είχαμε αρχίσει να κοιμόμασταν. Στον ύπνο μου μέσα σκεφτόμουν αυτή την πόλη να είναι ελεύθερη από τον Morgan αλλά σκεφτόμουν επίσης αν καταφέρω στα αλήθεια να το κάνω πράξη αυτό το πράγμα??? Σκεφτόμουν έτσι επειδή θα μπω σε μια βάση οπού έχει γεμάτο marine και μπορεί αυτή την φορά στα αλήθεια να πεθάνω αλλά από την άλλη θα μπορέσω να καταστρέψω μια βάση από marine οπού τις μισώ πάρα πολύ. Ότι και να γίνει αν τουλάχιστον δεν μπορέσω να σώσω το νησί του Hound τότε θα πρέπει να πάψω να είμαι πειρατής επειδή δεν θα έχω την δύναμη να κάνω τίποτα αν δεν μπορώ να σώσω ένα νησί από κακά χέρια.
Πέρασαν ήδη 2 ώρες και 40 λεπτά οπού σε ακόμη 5 λεπτά θα χτυπάτε το ξυπνητήρι, όλα όσα σκεφτομουν ήθελα να τα κάνω αλήθεια αλλά άλλα δεν ήθελα να γίνουν αλήθεια. Πριν χτυπήσει όμως το ξυπνητήρι σιγά σιγά άνοιγαν τα μάτια μου από μόνα τους αλλά εγώ προσπαθούσα να κοιμηθώ αλλά δεν γινόταν τίποτα και για αυτό αναγκάστηκα να ξυπνήσω με το ζόρι.
Αφού ξύπνησα μέσα σε 1 με 2 λεπτά είχε χτυπήσει το ξυπνητήρι αλλά ο Yuuji ακόμη κοιμόταν με ένα χαμόγελο στο στόμα. Έτσι μετά αναγκάστηκα και πήγα να τον ξυπνήσω εγώ.


Last edited by Rikuo on Fri Jun 21, 2013 10:20 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] The promise i gave! [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] The promise i gave! [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] The promise i gave! [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeFri Jun 21, 2013 12:57 pm

Τον σκουνταγα ώστε να ξυπνήσει αλλά δεν ξυπνούσε με τίποτα και για αυτό αναγκάστηκα να τον ρίξω κάτω από το κρεβάτι ώστε να ξυπνήσει. Όταν τον έριξα κάτω σηκώθηκε όρθιος και άρχισε να φωνάζει. Τον σταμάτησα όμως για να μην ακούγεται φασαρία και ξυπνήσουν οι άλλοι στα αλλά δωμάτια.
-Λοιπόν αφού ξύπνησες πρέπει να φεύγουμε προς την βάση για να μην αργήσουμε, είπα στον Yuuji και πήρα το σπαθί μου μετά.
-Ναι σωστά ας μαζεύουμε σιγά σιγά τα πράγματα και μετά πάμε στην βάση και εκεί θα συναντήσουμε και τον Hound, είπε και πηρέ και εκείνος το δικό του σπαθί.
-Ωραία ας φεύγουμε τότε αφού πήραμε ότι πράγματα θέλαμε, είπα και άνοιξα την πόρτα του δωματίου. Βγήκαμε μετά σιγά σιγά και υστέρα την έκλεισα πολύ σιγανά την πόρτα ώστε να μην μας ακούσει κανείς. Πήγαμε μετά προς τις καλές, τις κατεβήκαμε με πολύ ησυχία και μετά είχαμε φτάσει προς την πόρτα του ξενοδοχείου, την άνοιξα και μετά βγήκαμε έξω. Αφού βγήκαμε την έκλεισα σιγανά την πόρτα. Τώρα θα πρέπει να πάμε προς την βάση αλλά δεν θυμόμουν ακριβώς που ήταν η βάση αλλά τώρα που το σκεφτομαι καλά την τελευταία φορά που είχα έρθει εδώ πέρα δεν είχα πάει στην βάση καθόλου οπότε δεν γίνεται να ξέρω που είναι. Υπήρχαν άτομα έξω αλλά πολύ λίγα και κάποιους από αυτά έμοιαζαν για άλυτες πιο πολύ. Έτσι και εγώ αναγκάστηκα να ρωτήσω έναν που είναι η βάση.


Last edited by Rikuo on Fri Jun 21, 2013 11:25 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] The promise i gave! [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] The promise i gave! [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] The promise i gave! [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeFri Jun 21, 2013 6:10 pm

Πήγα σε έναν άντρα οπού περπάταγε λίγο πιο πέρα και τον ρώτησα.
-Να σε ρωτήσω ξέρεις που είναι η βάση των Marines??? Όταν αμέσως τον ρώτησα εκείνος παρά λίγο να χεστεί επάνω του από φόβο. Αυτό σήμαινε ότι θα πρέπει αμέσως να πάω στην βάση αλλιώς θα υποφέρουν και άλλο αυτοί οι άνθρωποι. Μπορεί να φοβόταν λίγο αλλά μου έδειξε τον δρόμο για την βάση.
-Ευχαριστώ!!! Του είπα και αμέσως πήγα στον Yuuji και του είπα και εκείνου που είναι η βάση. Αφού μάθαμε που ήταν και η βάση αμέσως ξεκινήσαμε να πηγαίνουμε προς την βάση οπού εκεί πέρα θα μας περίμενε και ο Hound. Σίγουρα θα έχει έρθει όμως επειδή φάγαμε λίγη ώρα εδώ πέρα.
-Πάμε!!!! Είπα καθώς προχωρούσαμε αλλά όχι πολύ δυνατά για να μην ξυπνήσω τους άλλους και αρχίζουν και κάνουν σαματά. Προηγούμενος εκείνος οπού με είχε δει, σίγουρα θα είχε δει και το σπαθί αλλά δεν κατάλαβα γιατί δεν είπε κάτι, τι είναι κάτι το συνηθισμένο να βλέπουν ανθρώπους να κρατάνε σπαθιά??? Σίγουρα όχι, μάλλον θα βαριόταν να το αναφέρει.
Καθώς περπατάγαμε προς την βάση σκεφτόμουν πως θα τον πολεμήσω επειδή δεν θα είναι καθόλου το ίδιο σαν όλους τους άλλους αντίπαλους που είχα παλέψει ως τώρα. Θα είναι ο πιο δύσκολος αντίπαλος όπου θα έχω αντιμετωπίσει σε όλη μου την ζωή όπου είμαι πειρατής εδώ και 4 χρόνια αλλά με αυτή την κίνηση μακάρι να ακουστεί το όνομα μου αλλά από τι ξέρω στις αρχικές θάλασσες το όνομα κάποιου δεν ακούγεται τόσο εύκολα, η μόνη θάλασσα οπού μπορείς να γίνεις πιο ξακουστικος είναι μια. Η Grand Line οπού θα πρέπει να πάω εκεί πέρα ώστε να εκπληρώσω τον στόχο μου.
Δεν πέρασε πολύ ώρα παρά μόνο γύρω στα 10 λεπτά και είχαμε φτάσει ήδη στην βάση αλλά λίγο πιο μακριά ώστε μην μας δούμε και είδαμε εκεί πέρα τον Hound.


Last edited by Rikuo on Fri Jun 21, 2013 11:29 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] The promise i gave! [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] The promise i gave! [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] The promise i gave! [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeFri Jun 21, 2013 7:30 pm

-Oiiii Houuunnndddd!!!! Του φώναξα αλλά λίγο χαμηλόφωνα ώστε μην με ακούσει κανείς marine. Το άκουσε ο Hound και ήρθε αμέσως εδώ πέρα.
-Ώστε ήρθατε επιτέλους!!!! Περίμενα εδώ πόση ώρα!!!! Λίγο περίεργο μου φάνηκε αυτό που είπε.
-Ε γιατί περίμενες τόση ώρα όμως???
-Α, χεχεχεχεχε είχα έρθει πιο νωρίς από τι είχαμε πει από την ανυπομονησία οπού είχα και για αυτό ήρθα πιο νωρίς
, από την στιγμή οπού είχα έρθει και όταν έφυγα είχε αρχίσει να γίνεται πιο δυνατός σε χαρακτήρα αλλά μάλλον θα έχει μάθει και να πολέμιοι κιόλας έστω και λίγο. Δεν γίνεται να μην είχε μάθει έτσι και ήξερε ότι κάποια στιγμή θα έρθω στα αλήθεια να σώσω το χωριό του. Σίγουρα όμως θα ξέρει κιόλας ότι και να έμαθε να πολεμά αυτό δεν σήμαινε ότι μπορεί να μπει στην βάση ολομόναχος και να αρχίζει να σφάζει και να πολεμά ένα σωρό marines από μόνος του και για αυτό σίγουρα αν έχει μάθει θα περίμενε για μένα όλο αυτό το καιρό αλλά τώρα πια μπορεί να ξεκουραστεί επειδή θα κάνω επιτέλους το όνειρο του αλήθεια.
-Λοιπόν έχουμε άλλα 5 λεπτά ακόμη αλλά δεν πειράζει, ας ξεκινήσουμε το σχέδιο οπού σας είχα πει, είπε ο Hound και αμέσως άρχισε να πηγαίνει προς το παράθυρο οπού είχε πει. Μετά εμείς τον ακολουθήσαμε.
Back to top Go down
Sponsored content





[Τέλος] The promise i gave! [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] The promise i gave! [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] The promise i gave! [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τέλος] The promise i gave! [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 2 of 6Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Once Again... [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] The reunion [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] Moving on! [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] Dinotopia [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] The raindrop [Διεγραμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: East Blue :: Shells Town-
Jump to: