Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeSat May 04, 2013 1:15 am

Μετα απο αυτο το δυνατο ΧΡΑΤΣ η Rosalie εκατσε στην θεση της αμεσως και αρχισε να κοιταζει το εδαφος με κοκκινισμενο προσωπο.
---Γαμωτο!! τσιριξε ευτυχως χαμηλοφωνα, το φορεμα μου το πατουσε το ποδι της καρεκλας και μολις πηγα να σηκωθω σκιστηκε!!!
Η κοπελα μου κολλησε τα ποδια της μεταξυ τους και εβαλε την δερματινη τσαντα της μπροστα στα ποδια της. Οσο εγω τη φιλουσα στοργικα για να ηρεμησει, ο Dimitroν αναθεματισε 2-3 φορες τους παντες, ενω ο Charlie εκανε μια καιρια παρατηρηση:
---Θα μπορεσεις να σηκωθεις να δωσεις το δωρο μας στον Dary?
Ολοι κοιταχτηκαμε εντρομοι μεταξυ μας.
---Εσυ θα πας Charlie!
---Eγω? Εγω τι φταιω! Εγω δεν ξερω τιποτα! Ο Dimitrov !
---Tι? Δεν εισαι καλα που θα παω εγω γερος ανθρωπος! Ο Elf νομιζω ειναι ο καταλληλοτερος! ειπε και με κοιταξε με ενα προκλητικο βλεμμα
Δεν ηθελα να σχολιασω το "γερος ανθρωπος", οσο την προκληση εκ μερους του. Αυτος ο ανθρωπος μου ηταν εξ αρχης αντιπαθης και τωρα με αναγκαζε να αποδεχτω να κανω δουλεια για τους επαναστατες!Για χαρη της Rosalie ομως θα το δεχομουν και αυτο...
--Οκ!


Last edited by Silver Latino Elf on Tue May 14, 2013 4:49 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeSat May 04, 2013 8:18 pm

Το γεγονος οτι αποδεχτηκα αυτη την προκληση ανακουφισε τους παντες, και κυριως τους δυο επαναστατες Rosalie και Dimitrov που απαλλαχθηκαν απο ενα επιπλεον βαρος.
Στην συνεχεια επικεντρωθηκαμε στους επομενους. Ακολουθησαν ακομα αρκετοι με διαφορα δωρα . Ο αριθμος 19 μαλιστα διεταξε καποιους αντρες να συρουν κατι. Οταν το ξεσκεπασε αποκαλυφθηκε ενα επιβλητικο αεροστατο. Σιγουρα ενα τετοιο δωρο ηταν υπολογισιμος αντιπαλος και οι ενδιαφερομενοι επαναστατες το εβλεπαν με κακο ματι. Καποιοι απο τους παρευρισκομενους μαλιστα χειροκροτησαν θερμα.
---Ας περασουμε στο νουμερο 23!! φωναξε ο εκφωνητης που η φωνη του ενωθηκε με εναπομειναντα χειροκροτηματα.

Αμεσως η καρδια μου σταματησε. Σηκωθηκα απο την θεση μου υιοθετώντας ενα ψευτικα χαμογελαστο υφος και αρπαξα απο την θεση διπλα μου το κιβωτιο με την επιγραφη " ΠΡΟΣΟΧΗ-Φρουτο του Διαβολου" . Κινηθηκα αναμεσα στα πολλα τραπεζια με τους κομψοντυμενους και χαμογελαστους ανθρωπους ωσπου μετα απο λιγα δευτερολεπτα εφτασα στο τραπεζι του Dary. Μετα απο μια ελαφρια υποκλιση τραβηξα το λευκο σεντονι με το οποιο ειχαμε τυλιξει το κιβωτιο και το εθεσα στο μεγαλο τραπεζι που ακουμπαγαν ολοι τα δωρα τους μεχρι να τα απομακρυνει το προσωπικο
---Εχουμε ενα κιβωτιο κυριες και κυριοι... Ενα κιβωτιο που αν πλησιασει η καμερα θα φανει πιο καθαρα τι γραφει... Για να δω... Προσοχη-Φρουτο του Διαβολου!!!
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeSat May 04, 2013 8:36 pm

Ενα μεγαλο μουρμουρητο ξεχυθηκε σε ολη την πλατεια. Σιγουρα το δωρο μας ηταν αρκετα ζηλευτό και ανταξιο δωρων οπως το αεροστατο. Μερικοι αρχισαν να με κοιτανε με φοβο καθως μαλλον η λεξη Διαβολος τους ενδιεφερε περισσοτερο απο την λεξη Φρουτο. Αναμεσα σε αυτους ηταν και η γυναικα του δημαρχου που ισως δεν ηξερε τιποτα παραπανω απο το να διαταζει τις υπηρετριες τους. Κοιταξα διακριτικα τους παρευρισκομενους. Πολλοι απ'οσους η Rosalie και ο Dimitrov κατανονομασαν ως πειρατες, ειχαν οχι φοβο, αλλα μισος και ερωτηματικο για τον αγνωστο που εκλεβε την παρασταση με ενα φρουτο του διαβολου.
Μπροστα μου ομως ο Dary o δημαρχος, εχοντας πιει καμποσο κρασι, αλλα οντας περισσοτερο μεθυσμενος απο το κυρος που ενοιωθε λογω του αριθμου των παρευρισκομενων και των πολυτελών και ιδιαιτερων δωρων που ελαμβανε, πηρε ενα σαρδονιο και σατανικο χαμογελο.
---Το φαγητο μας μολις το φαγαμε, νομιζω οτι μου επιτρεπετε να περασω σε ενα μικρο επιδορπιο... Στο σημειο αυτο απλωσε τα χερια του και τραβηξε προς το μερος του το κιβωτιο. Εγω εμεινα εκει λιγα μετρα μπροστα του, να παρακολουθώ τα γεγονοτα...
Η γυναικα του τον αγγιξε στο χερι. Μαλλον ηθελε να τον προειδοποιησει αλλα εις ματην. Ειχε ανοιξει ηδη το κιβωτιο και με ενα μαχαιροπηρουνο εβαζε μπουκιες απο το εγχρωμο φρουτο στο στομα του.
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeSat May 04, 2013 8:46 pm

Ημουν σιγουρος οτι η Rosalie και ο Dimitrov ηταν κατενθουσιασμενοι με την εξελιξη των πραγματων. Ο δημαρχος ετρωγε τοσο χαρουμενα το φρουτο του διαβολου, που θα εκανε την οποιαδηποτε χαρη σε οποιον του το ειχε προσφερει και εγω απο την αλλη χαιρομουν που βοηθουσα την αγαπημενη μου και εφερνα εις περας την προκληση του αντιπαθητικου Dimitrov.
Δυστυχως ομως δεν εγιναν ολα οπως τα θελαμε. Ο Dary, αφου τελειωσε και την τελευταια μπουκια απο το φρουτο, εθεσε το χερι του στην καρδια και τα ματια του αναποδογυρισαν. Πηκτο σκουρο κοκκινο αιμα αρχισε να ρεει απο το στομα και τη μυτη του και σωριαστηκε μπροστα στο γεματο τραπεζι κανοντας τοσο παταγο που ισως ακουστηκε σε ολη τη πλατεια αφου κανεις δεν μιλαγε και παρακολουθουσε την καθε κινηση του δημαρχου.
Την ιδια στιγμη το δικο μου αιμα ανεβηκε στο κεφαλι και ενοιωσα οτι κοκκινισα σαν παντζαρι.
"Το φρουτο... δεν ηταν φρουτο...ηταν δολοφονικο οπλο..." σκεφτηκα ενω η καρδια μου χτυπαγε σαν τρελη.
Ο εκφωνητης εκανε σαν τρελος και διαφοροι τυποι απο τριγυρω εβγαλαν τα σπαθια τους στρεφοντας τα προς το μερος μου.
Ηδη καποιοι πειρατες ειχαν σηκωθει και εμφανισαν τα οπλα τους προσποιουμενοι τους τιμωρους του δολοφονου ακομα και αν δεν ειχαν ιδιον οφελος...


Last edited by Silver Latino Elf on Tue May 14, 2013 4:53 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeThu May 09, 2013 2:03 am

---Εϋ εσυ εκει, τον σκοτωσες! φωναξαν μερικοι φρουροι. Κρυος ιδρωτας ελουζε το προσωπο μου και ολα αρχισαν να θολώνουν τριγυρω. Παραπατησα λιγο κανοντας ενα κυκλο γυρω απο τον εαυτο μου μεχρι που στηριξα το σωμα μου στα γονατα μου. Μια φωνη ακουστηκε απο το πληθος που ειχε σηκωθει ορθιο και βουιζε σαν μελισσι.
---Αυτος ο ανθρωπος μολις εκανε αποπειρα δολοφονιας κατα του αγαπημενου μας δημαρχου! Προσωπικα, δεν προκειται να τον αφησω ατιμωρητο. Θα πληρωσεις ξενε!
Τα λογια του με πλημμυρισαν με αδρεναλινη και επεστρεψα στην πραγματικοτητα.
Του εριξα μια παρατηρητικη ματια. Ηταν ψηλος αδυνατος και γυμνασμενος. Ειχε καστανα μαλλια και κατω απο το αερινο πρασινο ρηχτό ρουχο, ειχε μια κιτρινη ζωνη.Στην ακρη της παρατηρησα ενα τατουαζ που εγραφε "Agotogi".
Το μεγαλο του σπαθι στοχευε εμενα, και ετσι τραβηξα τα τρια μαχαιρια που συνηθως κουβαλουσα, και αφου εβαλα το ενα στο στομα μου, πηρα θεση μαχης.
Παρα το αγχος και την ταραχη μου, δεν ειχα χασει την φορμα μου στη μαχη , και ετσι οταν το σπαθι του πλησιασε αρκετα, το απεκρουσα σταυρωνοντας τα μικροτερα μεν, πιο ευκινητα μαχαιρια μου δε.
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeThu May 09, 2013 10:34 am

O τυπος εδειχνε να μην ειναι πρωταρης στη μαχη. Ειχε αρκετη δυναμη στο σπαθι αν και επασχε απο ταχυτητα . Το κυριοτερο ομως ηταν οτι ειχε αποφασιστικοτητα. Με κοιταζε ισια στα ματια σαν να μου ψιθυριζε οτι το ειχε σκοπο να με λιωσει κατω σαν κατσαριδα. Και θα εδινε πολλα για να το πετυχει. Ο λογος? Ο ιδιος για τον οποιο παρευρεθηκε στο γλεντι : για να κερδισει την ευνοια του Dary. Tωρα υπηρχε το ενδεχομενο να ειχε πεθανει ο Dary, αλλα ακομα και σε αυτη τη περιπτωση, οποιος εκανε την κινηση να βαλει κατω τον "δολοφονο" , δηλαδη εμενα, θα κερδιζε μεριδιο εξουσιας ή πλουτου στην μετα-Dary εποχη.
Ετσι λοιπον, ο αντιπαλος μου ειχε επιπλεον το οπλο της αποφασιστικοτητας καθως με αντιμετωπιζε.
Εκανα ενα βημα πισω και εκεινος τραβηξε το σπαθι του για να παρει φορα και να με χτυπησει. Εμεινα σταθερος στη θεση μου σε θεση αμυνας και εκεινος απλωσε το σπαθι του προς το μερος μου.
Απεφυγα και εκεινο το χτυπημα κανοντας μια τουμπα στα αριστερα. Ειδα το βλεμμα του που με ακολουθαγε μανιασμενα και σηκωθηκα ορθιος. Αρχισα να επιτιθεμαι με τα μαχαιρια μου. Η αληθεια ηταν οτι ειχα βελτιωθει στην τεχνικη χρησης των μαχαιριων και μπορουσα να επιτιθεμαι χωρις να φοβαμαι να υπαρχει ενα ευαλωτο σημειο καθως η επιθεση μου μπορουσε ευκολα και γρηγορα να μετατραπει σε αμυνα .


Last edited by Silver Latino Elf on Fri May 10, 2013 1:02 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeThu May 09, 2013 1:41 pm

Οσο επιχειρουσα να τον λαβωσω με τα μαχαιρια μου, εκεινος μου εδωσε μια κλωτσια στα πλευρα σταματώντας την επιθεση μου.Στη συνεχεια, επιτεθηκε με το σπαθι του αλλα προλαβα και το συγκρατησα εγκλωβιζοντας το στα δυο μου μαχαιρια. Ως αντιδραση ο Agotogi, μου εδωσε αλλη μια κλωτσια στο σωμα πετώντας με πισω στο εδαφος . Ημουν ξαπλωμενος ανασκελα και το ενα μου μαχαιρι ειχε γλιστρησει λιγο πιο περα. Σκεφτηκα οτι ηρθε το τελος μου καθως ο Agotogi σταθηκε απο πανω μου και ορμησε με το σπαθι του. Το ενστικτο της επιβιωσης ομως λειτουργησε για αλλη μια φορα, οποτε την τελευταια στιγμη προλαβα να τραβηξω το σωμα μου και να αποφυγω το μοιραιο χτυπημα στο κεφαλι. Δυστυχως για μενα ομως, το σπαθι του καρφωσε το καπελο που βρισκοταν στο κεφαλι μου αφαιρώντας το απο πανω μου. Μπορει να γλυτωσα αλλα πλεον θα με αναγνωριζαν oλοι λογω του μεταλλικου περιμετωπιου μου. Πραγματι, ο εκφωνητης αρχισε να φλυαρει καλυπτοντας τα επιφωνηματα του κοσμου που βρισκοταν τριγυρω. Αρχισε να μιλαει για καλους και κακους πειρατες, για το οτι επρεπε να τιμωρηθω και χιλια δυο αλλα. Λιγο αργοτερα μαλλον ειχε μπροστα του μια επικυρηξη μου.
---Ο ανθρωπος που εκανε αποπειρα δολοφονιας στον δημαρχο μας ειναι ο Silver Elf ! Eιναι ενας πειρατης που δραστηριοποιειται στην South Blue ! Η επικυρηξη του ειναι 9.000.000 !!


Last edited by Silver Latino Elf on Tue May 14, 2013 4:55 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeFri May 10, 2013 1:36 am

Στο ακουσμα των τελευταιων λογων του εκφωνητη, τα ματια του Agotogi αστραψαν καθως συνεχιζαμε την μαχη και παιρνοντας ενα χαμογελο ειπε
---Δεν ειναι μονο τα belli που θα κερδισω παιρνοντας το κεφαλι σου Silver Elf, αλλα το γοητρο και η δικη μου φημη θα αυξηθουν αρκετα!! Μπορει το δωρο που εφερα στον Dary, να μην συγκρινοταν μπροστα σε άλλα, ομως θα κερδισω τον σεβασμο και την υπακοη ολων στην Baterilla τιμωρώντας σε!
O αλαζονας αντιπαλος μου επρεπε να παψει να με θεωρει ως μεσο προσωπικης του αναδειξης. Ετσι, ετεινα το δεξυ μου ποδι μπροστα σταθεροποιώντας το και εγειρα ολο μου το σωμα μπροστα.
Εκεινος εκανε μια καθετη κινηση με το σπαθι του, αλλα εγω εστριψα το σωμα μου προς τα πανω για να αποκρουσω το χτυπημα του με το μαχαιρι που εσφιγγα πολυ δυνατα με τα δοντια μου. Υπο αυτην την περιεργη σταση, εμπηξα το κρυο μεταλλο του άλλου μου μαχαιριου στο σωμα του Agotogi, κανοντας τον να αιμορραγησει και να σωριαστει στο εδαφος αφου κανει μερικα βηματα προς τα πισω.
Το σπαθι του που ειχε πεσει με κροτο στο εδαφος ποτιστηκε απο το ιδιο του το αιμα, και εγω σηκωσα το τριτο μου μαχαιρι που απο πριν βρισκοταν στο εδαφος.
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeFri May 10, 2013 2:05 am

Βρισκομουν στο επικεντρο της προσοχης ολων. Μπορει να ενοιωσα οτι η μαχη κρατησε μια αιωνιοτητα, αλλα μπροστα μου , στο κεντρικο τραπεζι που πριν ο Dary επαιρόταν με τα πλουσια δωρα που δεχόταν, μολις που ειχαν ερθει καποιοι γιατροι που προσπαθουσαν να διαχωρισουν τον κοσμο απο το πτωμα του Dary.
O εκφωνητης και ο κοσμος φωναζε γρηγορα και ασταματητα βγαζοντας κραυγες και ουρλιαχτα.
Οι πειρατες και η φρουρα του Dary, δεν ειχαν επεμβει στην μαχη μου με τον Agotogi πραγμα που με ειχε παραξενεψει.
"Καλα, οι πειρατες θεωρω λογικο να μην επεμβουν γιατι πισω απο ολα υπαρχει ενας κωδικας μπεσας και τιμης που σιγουρα καποιοι απο αυτους εχουν οποτε δεν θα επεμβουν σε μαχη αναμεσα σε δυο αντρες. Οι φρουροι του Dary ομως?"
Σιγουρα δεν ισχυε σε ολους το περι μπεσας και τιμης, απλα περιμεναν σαν κορακια να χασει ο αντιπαλος μου για να διεκδικησουν εκεινοι αυτο που ηθελε ο Agotogi χτυπώντας με.Οσο για την φρουρα, μαλλον τρομαξαν και εκεινοι οποτε αφησαν τους πειρατες να βγαλουν το φιδι απ'την τρυπα
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeSun May 12, 2013 3:14 am

Oντως, νεος κυκλος αναταραχης ξεκινησε. Η φρουρα οπλιστηκε και αρχισε να με πλησιαζει, ενω ενας-δυο πειρατες αρχισαν να με πλησιαζουν απειλητικα ."Δεν γινεται να ειναι ολοι στραμμενοι εναντιον μου εδω περα! Στο κατω κατω ειμαι αθωος!"
Κοιταξα προς την μερια της Rosalie, του Dimitrov και του Charlie. Kαι ειδα την κοπελα μου να κινει τα χερια της μπροστα στο στηθος της.
"Την καταλληλη στιγμη!" σκεφτηκα. Η κοπελα κατειχε ενα φρουτο του διαβολου που της επετρεπε να δημιουργει αερινα κυματα . Πραγματι, ενοιωσα να χανω την επαφη μου με το εδαφος και αρχισα να σηκωνομαι στον αερα.
Σηκωθηκα λιγα μετρα στον αερα και ειδα μερικα τουφεκια να με στοχευουν και να εκπυρσοκροτουν. Ευτυχως δεν με πετυχαν και η Rosalie αρχισε να με απομακρυνει περα απο την πλατεια. Κοιταξα ξανα προς το μερος τους και ειδα οτι και εκεινοι ειχαν σηκωθει στον αερα και ερχοντουσαν προς το μερος μου.
Εκλεισα τα ματια μου και αφησα τη Rosalie να με απομακρυνει απο το μερος εκεινο.
Μερικα δευτερολεπτα αργοτερα προσγειωθηκα σχετικα ομαλα σε ενα δρομακι λιγο πιο μακρια απ'την πλατεια...
Back to top Go down
Sponsored content





[Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 3 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» [Τέλος-Παρελθόν] Ο παλιός "αθώος" καιρός... [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» Αυτοκτονια του Silver Elf [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» Οι κρυφοί θαυμαστές [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
»  Στα αδυτα της ομιχλης... [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» Τα λεφτά μου όλα δίνω για ενά τανγκό... [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: South Blue :: Baterilla-
Jump to: