Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 6 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 6 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 {Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeThu Apr 11, 2013 11:33 pm

Είχα πάει λίγο πιο πέρα από εκεί που ήταν ο Alucard και η Hina και έτσι προετοιμάστηκα για μάχη.Μου επιτέθηκαν πρώτα δύο marine έτοιμη να με χτυπήσουν με τις μπουνιές τους αλλά εγώ με δύο γρήγορες κινήσεις τους έκοψα με το Katana μου πριν προλάβουν να με ακουμπήσουν.Ακόμα ένας marine ήρθε νευριασμένος προς το μέρος μου και επιτέθηκε με το σπαθί του σε εμένα,πρόλαβα να αμυνθώ με το δικό μου ενώ αυτός συνέχιζε τις επιθέσεις του.Δεν ήταν αρκετά γρήγορος αλλά ήταν αρκετά δυνατός,αυτό μου έδωσε την ευκαιρία να κάνω ένα γρήγορο πηδηματάκι προς τα πίσω και να του επιτεθώ
-Lazer attack φώναξα ενώ του επιτέθηκα γρήγορα με το katana μου που είχε ως αποτέλεσμα να τον κόψω στην κοιλιά του.
-Δεν είπα όχι σφαγές??!!??!!?
-Δεν μπορείς να με διατάζεις
- Εγώ δίνω τις διαταγές εδώ πέρα {Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 326707096
τότε επιτέθηκε στον Alucard ένας μυώδεις τύπος με ένα τσεκούρι,όμως ο Alucard πρόλαβε και αμύνθηκε με το δικό του σπαθί
{Marines}-Θα πληρώσεις για ότι έκανες στην Hina
-Χαχα,μην γελάσω την χάρισα στον φίλο σου αλλά σε εσένα δε θα την χαρίσω είπε κι έβγαλε ένα όπλο από το άλλο του χέρι και ''φύτρωσε'' μία σφαίρα στο κεφάλι του marine.Αμέσως όλοι οι marines φοβήθηκαν και έκανα πίσω ενώ η Hina ζαλισμένη ήταν ακόμα κάτω,κοίταξα και εγώ φοβισμένος τότε τον Alucard.Είχα ακούσει φήμες και είχα διαβάσει στις εφημερίδες πως ήταν ένας ψυχρός δολοφόνος αλλά αυτό παραπάρει,αυτός φαινόταν πως ζούσε για θανάτους.Αλλά εγώ δεν το έβαλα κάτω πήγα μπροστά από όλους και είδα πως ο αριθμός των marines όλο και μεγάλωνε έτσι δεν είχα άλλη λύση παρά να χρησιμοποιήσω την δύναμη του devil fruit μου.
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



{Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeSat Apr 13, 2013 12:22 am

Εσύ δεν είπες όχι σφαγές? {Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 326707096 Φώναξε ο Samurai μόλις ειδε το νεκρό σώμα του άντρα να πέφτει στο έδαφος.
Ναι, αλλα ποτέ δεν είπα όχι πυροβολισμοί {Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 605721843
Έβγαλε μια νευριασμένη φωνή και χώθηκε ξανά στην μάχη . Δίνοντας μια γροθιά στον αέρα τον έκανε να ραγίσει Shocked
Οι υπεράριθμοι marines έχασαν την ισορροπία τους και βρέθηκαν στο έδαφος.
Ωστε είσαι χρήστης φρούτου του διαβόλου. Φαίνεται δυνατό.
Τώρα τελευταία απέκτησα την δύναμη, απάντησε. Χρησιμοποίησε μια φορά την δύναμή του και κουράστηκε. Έλεγε όντως αλήθεια.
Αρχίσαμε να τρέχουμε εκμεταλλευόμενοι την ανησυχία και την αστάθεια που επικρατούσε στις τάξεις των Marine. Στρίψαμε σε ένα στενό και συνεχίσαμε το τρέξιμο. Έπρεπε να μας χάσουν και μετα να καταστρώσουμε σχέδιο σχετικά με το πως θα μπούμε στην βάση
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeSat Apr 13, 2013 1:02 am

Είχα κουραστεί μετά από την χρίση του devil fruit μου,ακόμα δεν είχα προσαρμοστεί σε αυτή την δύναμη.Μόλις οι marines πέσανε κάτω μετά από την δύναμή μου,βρήκαμε ευκαιρία εγώ ο Alucard και το crew του να φύγουμε από αυτό το μπάχαλο,στρίψαμε σε ένα στενό λίγο πιο δίπλα και αρχίζαμε να τρέχουμε έτσι ώστε να μας χάσουν.Μετά από λίγη ώρα τρεξίματος σταματήσαμε μέσα στο στενάκι για να ξεκουραστούμε,καθώς πήραμε κάποιες ανάσες μας είπε ο Alucard
-Πρέπει να καταστρώσουμε σχέδιο σχετικά με το πως θα μπούμε στην βάση
-Γιατί να μπούμε στην βάση????
-Γιατί έχουν κάποια πράγματα που θέλω να πάρω
-Τι πράγματα????
-Πολλές ερωτήσεις δεν κάνεις,άμα θέλεις μην έρθεις μπορώ να το χειριστώ και μόνος μου {Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 815003233
-Θέλω κι εγώ κάτι πράγματα γι αυτό στο λέω
-Εντάξει όμως δεν μπορούμε να συζητάμε εδώ γι αυτά,πάμε κάπου αλλού
-Που????
-Θα δείτε
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



{Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeSat Apr 13, 2013 1:15 am

Oι marine έτρεχαν στους δρόμους απο εδω και απο εκεί, αφισοκολλώντας παντού την επικήρυξη μου κάτι που έκανε τα πράγματα ακόμα πιο δύσκολα για το έργο μας. Σίγουρα ένας άντρας με επικήρυξη πάνω των τριάντα εκατομμυρίων που ''επισκέπτεται´ τις βάσεις των marine την μία μετά την άλλη -που έχει νικήσει δυο captain και έναν commodore, ο δολοφόνος εκατοντάδων ανθρώπων και υπεύθυνος για την καταστροφή του Elfheim - δεν ήταν και τα καλύτερα μαντάτα για τους υπεύθυνους του νησιού και ειδικά την Hina. Ότι κάναμε, έπρεπε να γίνει μέρα μεσημέρι και γρήγορα. Δεν ήθελα να κάτσω για να δω εαν θα καλούσαν κανένα battleship με 1000 marines έμπειρους στην μάχη , διοικούμενους απο κάποιον commodore για να με πιάσουν. Προτιμούσα να δράσουμε όσο πιο ήσυχα γίνεται και να αντιμετωπίσουμε την Hina που ήταν του χεριού μου και τις ορδές των ανεκπαίδευτων marine
Σταματήσαμε κοντά σε ένα σπίτι δίπλα απο ένα σκοτεινό στενό.
Εδώ θα γίνει το προσωρινό μας καταφύγιο, δήλωσα στους άλλους... Και εσύ, είπα πιάνοντας τον Πασχάλη απ τον ώμο και σπρώχνοντας τον μπροστά, θα βοηθήσεις στο κομμάτι του να γίνει δικό μας.
Έκανε δυο βήματα μπροστά λόγο της δύναμης που του άσκησα.
Γιατί εγω? {Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 2788221432
Γιατί η μούρη σου δεν είναι αφισοκολλημένη σε όλη την πόλη...Τουλάχιστον ακόμα.Το γεγονός οτι σε είδαν μαζί μου ,συν το οτι πολεμούσαμε και marine θα σου δώσει μια καλή επικήρυξη...Αντε τώρα, πήγαινε
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeSat Apr 13, 2013 1:50 am

Πλέον οι marines έβαζαν παντού αφίσες με την επικήρυξη του Alucard κάτι που αυτό δεν ήταν καλό για εμάς.Δεν μπορούσαμε να βγούμε έξω στο δρόμο πλέον γιατί παντού υπήρχαν marines.Τότε είναι που ο Alucard έβαλε εμένα σαν δόλωμα για να μπούμε στην βάση με την δικαιολογία πως ακόμα για τους marines δεν ήμουνα διάσημος και έτσι θα έμπαινα εύκολα στην βάση
-Τι,είσαι τρελός?!?!?!?!?! {Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 4033496702
-Μα γιατί ακόμα δεν έχεις επικήρυξη όπως εγώ
-Και τι σημαίνει αυτό,νομίζεις είναι εύκολο κάποιος να μπει μέσα σε μία βάση γεμάτο από marines???
-Τουλάχιστον είναι ποιο εύκολο να μπεις εσύ στην βάση παρά εγώ
Τότε μας χτύπησε η Lightning και τους δύο στο κεφάλι και είπε
-Συγκεντρωθείτε,πρέπει να βρούμε ένα σχέδιο ξέρετε
-Σωστά {Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 2788221432
-Το μόνο πρόβλημα είναι πως θα μπω στην βάση,μετά όλα τα άλλα τα βρίσκουμε
Τότε ήταν που ακούστηκαν φωνές να μας πλησιάζουν
-Ακολουθήστε με, μήπως είναι εδώ
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeSat Apr 13, 2013 2:09 am

Τότε όλοι πανικοβληθήκαμε δεν ξέραμε τι να κάνουμε,όμως ο Alucard που ήταν ο πιο ψύχραιμος εκείνη την ώρα πήγε μπροστά από την πόρτα του σπιτιού που ήταν δίπλα μας και τις έδωσε μία δυνατή κλωτσιά που είχε ως αποτέλεσμα να σπάσε το χερούλι της πόρτας.Ο πρώτος που μπήκε μέσα στο σπίτι ήμουνα εγώ και μετά μπήκαν όλοι οι υπόλοιποι,είδα κάποιον να κάθετε στο καναπέ και να μας κοιτάει έκπληκτος ενώ διάβαζε ένα βιβλίο.Αμέσως έτρεξα κοντά του έβγαλα το katana μου και του το έβαλα στο λαιμό του
-έτσι και πεις τίποτα θα σε αποκεφαλίσω το κατάλαβες?
τότε αυτός κούνησε το κεφάλι του προς τα κάτω για να μου δείξει πως συμφωνεί ενώ έτρεμε από τον φόβο του.Τότε μπήκε μέσα ο Alucard με το crew του και έκαστε σε μία καρέκλα
-Δέστε τον ακόμα και στο στόμα θα μας χρειαστεί
-Μάλιστα captain είπαν και έκαναν ότι τους διέταξε
-Alucard,έρχονται δύο marines προς τα εδώ
-Μην φοβάσαι θα τους κανονίσω
-Δεν χρειάζεται,εσείς απλός κρυφτείτε
Είπα ενώ έψαχνα στην ντουλάπα.Μόλις είδαν πως η πόρτα ήταν σπασμένη μπήκαν και οι δύο μέσα στο σπίτι
-Dr.Klok είστε καλά????
-Ναι,γιατί????
-Εσείς ήσαστε ο Dr.Klok??
-Ναι εγώ είμαι ευτυχώς δεν είχαν ξανά δει τον Dr. και έτσι μου δόθηκε η ευκαιρία να τους ψαρέψω λίγο
-Ωραία θα σας θέλαμε να έρθετε μαζί μας
-Για που??
-Για την βάσει βέβαια
-Περιμένετε να ετοιμαστώ και έρχομαι
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



{Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeSat Apr 13, 2013 3:57 pm

Η συζήτηση που άκουσα απ το άλλο δωμάτιο με έκανε να νιώσω χαρά, αλλα και λίγες ενοχές σχετικά με την τύχη του μικρού. Τον έστελνα πιθανόν στην κρεμάλα.. Αν τον αναγνώριζαν θα τον έπιαναν και θα τον σκότωναν. Μπήκε στο δωμάτιο μετά απο λίγο .
Τελικά θα καταφέρω να μπω {Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 815003233
Έμεινα σιωπηλός για λίγο. Ίσως τελικά δεν ήταν τόσο άσχημα τα πράγματα.
Φώναξα την Lightning και τις ψιθύρισα μερικά λόγια. Άκουσε ότι είχα να της πω και συμφώνησε κουνώντας το κεφάλι της θετικά δίχως να πει κάτι. Άρχισε να προχωρά προς τον Samurai ο οποίος μας κοιτούσε με ένα βλέμμα απορίας .
Έπιασε τα μαλλιά του και τα έφερε προς τα μπροστά ωστε να καλύπτει το πρόσωπο του κάπως .
Μα τι ?
Με το αριστερό μου χέρι του έκανα νόημα να μην κάνει θόρυβο, αλλιώς θα μας καταλάβαιναν .
Αφου του βρήκε και άλλα ρουχα απο μια ντουλάπα απ το δωμάτιο ήταν πλέον έτοιμος.
Θέλω να πάρεις απ το γραφείο της Hina τους χάρτες για την μεγάλη γραμμή και ότι άλλο πολύτιμο βρεις. Εμείς θα περιμένουμε έξω απ την βάση, σε ένα μπαρ, συνάντησέ μας εκεί.
Έκανε να φύγει αλλα τον έπιασα απ τον ώμο.
Να ξες οτι εκτιμώ την βοήθεια σου μικρέ.
Χαμογέλασε και χωρίς να απαντήσει κατέβηκε τις σκάλες


Last edited by DIRK on Sun Apr 14, 2013 9:08 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeSun Apr 14, 2013 3:16 pm

Είχα πάει στο άλλο δωμάτιο να αλλάξω με κάτι ρούχα του Dr.Klok που είχα βρει στην ντουλάπα και είχε έρθει μαζί μου και η Lightning
-Άντε άλλαξε
-Τι θες να είσαι δίπλα μου όταν θα αλλάζω??? είπα κι πήγα να βγάλω το kimono,τότε αυτή με χτύπησε με το χέρι της στο κεφάλι μου ενώ το πρόσωπό της είχε κοκκινίσει
-Μην είσαι ηλίθιος,δεν ήρθα μαζί σου για τέτοιο σκοπό,εγώ απλός ήθελα να σου δείξω τι ρούχα να βάλει
-Έτσι το λέμε τώρα της είπα ειρωνικά
-Μην με προκαλείς,θα σε περιμένω απ' έξω
Είπε κι έφυγε από το δωμάτιο ενώ εγώ άλλαζα ρούχα κι έβαζα τα ρούχα του γιατρού.Ήταν κάπως στενά και πολύ επίσημα αλλά μου έκαναν και έτσι τα φόρεσα και βγήκα από το δωμάτιο.
Spoiler:
Έξω από το δωμάτιο με περίμενε η Lightning
-Πως με βλέπεις καλό????
-Μια χαρά είσαι έλα τώρα στο σαλόνι να σου πως το σχέδιο
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeSun Apr 14, 2013 3:32 pm

Έτσι πήγαμε στο σαλόνι οπού καθότανε ο Alucard με το crew του,έτσι κάθισα κι εγώ για να ακούσω το σχέδιο
-Λοιπόν άκου θέλω να πάρεις απ το γραφείο της Hina τους χάρτες για την μεγάλη γραμμή και ότι άλλο πολύτιμο βρεις. Εμείς θα περιμένουμε έξω απ την βάση, σε ένα μπαρ, συνάντησε μας εκεί.Και κάτι ακόμα η βοήθειά σου είναι πολύτιμη για εμένα να ξέρεις πως την εκτιμώ
-Εντάξει θα το κάνω αλλά θέλω κάτι ακόμα
-Τι???
-Υπάρχουν πολλές πιθανότητες κάτι να πάει στραβά έτσι θέλω κάτι για να επικοινωνήσω αμέσως μαζί σας
-Τι λες να του δώσουμε ένα den den mushi captain????
-Καλή ιδέα Lightning
Είπε κι έβγαλε ένα από την κάπα του και μου το έδωσε
Λοιπόν άμα συμβεί κάτι τηλεφώνησέ μου εντάξει???
-Εντάξει είπα και το πείρα
-Α και κάτι ακόμα
-Τι???
-Είπες ότι ήθελες κι εσύ κάποια πράγματα από την βάση, τι θέλεις??
-Εγώ ένα πράγμα θέλω που δεν ανήκει σε αυτούς
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeSun Apr 14, 2013 4:45 pm

-Και ποιο είναι αυτό????
-O Δάσκαλός μου μου είχε πει πως ο καλύτερος φίλος του ήταν marine και ήταν σε αυτή την θάλασσα,ήταν ένας μοναχικός samurai σαν κι εμένα όμως σε μία μάχη με έναν πειρατή σκοτώθηκε.Ο δάσκαλός μου τότε πήγε να πάρει το katana του και να το βάλει στον τάφο του αλλά οι marines δεν τον άφησαν και του είπαν πλέον ανήκει στην ιδιοκτησία των Marines.Έτσι πριν φύγω από το νησί μου είπε ''Άμα βρεις ευκαιρία να πάρεις το katana πάρτο '',δεν θα χάσω αυτή την ευκαιρία
-Πολύ καλά πήγαινε πάρτο και μην ξεχάσεις και τα δικά μου πράγματα
-Μην φοβάσαι δεν θα τα ξεχάσω
Είπα κι έφυγα από το σπίτι με μία τσάντα που περιείχε ιατρικά πράγματα του Dr.Klok.Περπάτησα για λίγο μέσα στο στενάκι για να βγω στο δρόμο,μόλις βγήκα παντού έβλεπα marines να τρέχουν από εδώ και από εκεί μάλλον για να μας βρουν έτσι κάλυψα λίγο το πρόσωπό μου με το χέρι μου και άρχισα να περπατάω από την κάτω μεριά του δρόμου.Μέχρι που ένιωσα ένα χέρι να με σταματάει και να με κρατάει από τον ωμό.
-Περίμενε λίγο
Αμέσως έπιασα το katana μου και γύρισα προς το μέρος του περιμένοντας τα χειρότερα
-Τι θα ήθελες??
-Εσύ είσαι ο Dr.Klok????
-Ναι εγώ είμαι
-Ωραία ακολούθησε με η βάση είναι από την άλλη μεριά
Ευτυχώς δεν με αναγνώρισε και όλα πήγαν σύμφωνα με το σχέδιο αυτός ο marine θα με οδηγούσε στην βάση του.
Back to top Go down
Sponsored content





{Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
{Αρχή} Marines VS 2 Pirates{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 2 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» [ΑΡΧΗ-Τιμωρία απο χάσημο Boss]Agreement with Marines...Going back to East Blue , Burvy's Plan[ΤΕΛΟΣ] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» {Αρχή} Spartan Pirates: War Kingdoms....Part 1 {Διεγραμμένος Χαρακτήρας}
» The Black Cat Pirates [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] The Crimson Eye Pirates [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τελος-Διπλη] Οι Woonan Pirates και το Onrac Kingdom! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: West Blue :: Desatoya-
Jump to: